چرا پول وارد زندگی شما نمی شود؟ این ۵ مانع را برطرف کنید!!

چرا پول وارد زندگی شما نمی شود؟ این ۵ مانع را برطرف کنید!!
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , اردیبهشت , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۱۳۲ بازدید زمان مطالعه ۳۷ دقیقه

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا با یک طرز فکر نادرست در مورد پول دست و پنجه نرم می کنید یا خیر احساسی است که در مورد پول دارید.

 

آیا با اینکه تمام تلاش خود را انجام داده اید اما هنوز هیچ نتیجه مالی دریافت نکرده اید؟ ممکن است باورهای سمی مخرب پولی داشته باشید که مانع موفقیت شما می شود البته برخلاف باور رایج، همه این بلوک ها مستقیماً به پول مربوط نمی شوند. در واقع برخی به دیدگاه منفی شما نسبت به خودتان و توانایی هایتان مربوط می شوند.

 

ناامید کننده است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت مالی بیشتر انجام دهید اما خواسته هایتان آشکار نشوند یا حتی نشانه نزدیک شدن به انها هم رخ ندهد. در حالی که افراد ثروتمند و مشهوری که در تلویزیون می بینید خود را به آهنربای پول تبدیل کرده اند. یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از مدرسه، ثروت هنگفتی را به راحتی جذب می کنند.

 

آنها کاری را انجام می دهند که به وضوح اثر بخش است، اما آن چیست؟

قطعا این به کاری که آنها انجام می دهند نیست. این درباره داستانی است که آنها در ذهن خود درباره خود دارند درباره اینکه فکر می کنند چقدر شایسته و توانمند هستند و چقدر با ارتعاش پول و فراوانی هماهنگ هستند.

باورهای سمی چه هستند
حذف باورهای سمی

موانع پول و باورهای سمی چه هستند؟

موانع پول، همه این افکار خود تخریبی، باورهای سمی، شک‌ها و پچ پچ‌های منفی درونی هستند که به ما توصیه‌هایی می‌کنند که چیزی که فکر میکنیم نیستیم.

 

چگونه متوجه شویم که باورهای سمی در مورد پول داریم؟

پاسخ ساده است به شرایط فعلی خود نگاه کنید. آیا در حال حاضر از مقدار پولی که در زندگی خود دارید راضی هستید؟ آیا جریان آزاد پول نقد از چندین جریان درآمدی را تجربه می کنید یا به سختی می توانید حتی یک درآمد مناسب ایجاد کنید؟

 

البته در بسیاری از موارد، شرایط فعلی شما واقعاً معنی خاصی ندارد و این ممکن است فقط یک توقف موقت در مسیر شما به سمت قله باشد.

 

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا با باورهای سمی در مورد پول دست و پنجه نرم می کنید یا خیر احساسی است که در مورد پول دارید.

 

هنگامی که روی کسب و کار، پروژه کارآفرینی خود (یا هر چیز دیگری که هست) کار می کنید – این موارد را با خودتان بررسی کنید:

 

آیا این کار را با سهولت، سرگرمی، شادی، قدردانی و آرامش انجام می دهید و اعتماد دارید که همه چیز درست خواهد شد؟ یا احساس استرس، انقباض، اضطراب، نگرانی، بی قراری و ترس از آینده دارید؟

 

احساسات شما همان چیزی است که نشان می دهد در ذهن شما چه می گذرد.

 

بیشتر باورهای سمی ما آنقدر پنهان و خودکار هستند که انعکاس آنها و تشخیص آن‌ها در زمان واقعی دشوار است. اما احساساتی که به طور منظم داریم، فرکانس های ارسالی ما را مشخص می کند.

 

بنابراین به جای فرار از احساسات خود، از آنها به عنوان راهنمای خود استفاده کنیم و ببینیم که آنها در مورد خودمان چه می توانند به ما بگویند.

رها سازی باورهای سمی
حذف باورهای سمی

۵ مورد از رایج ترین بلوک های پولی و باورهای سمی

احتمالات زیادی وجود دارد که باعث می شود شما در این حلقه گیر کنید و بیشتر آنها مربوط به چیزهای اشتباهی است که در دوران کودکی در مورد پول از محیط خود یاد گرفته اید.

 

ناآگاهانه، ممکن است هنوز همه این الگوها ناسالم را حمل کنید که واقعاً به شما یا حساب بانکی شما خدمتی نمی کند.

 

همه این انسدادها باید برطرف شوند زیرا مقاومت را به همراه می آورند و جریان طبیعی انرژی رفاه را در زندگی شما متوقف می کنند. اینها کاملاً برعکس ذهنیت برنده هستند.

 

بیایید موانع اصلی پول را که شما را در چرخه تلاش بدون نتیجه نگه می دارد بررسی کنیم و ببینیم چه گام هایی می توانید بردارید تا در نهایت این برنامه ها را تغییر دهید.

 

بلوک پولی شماره ۱: “من مستحق پول نیستم”

در جامعه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم، مراقبان و معلمان ما همیشه به ما یاد می‌دهند که باید خودمان را ثابت کنیم تا لایق هر چیز خوبی باشیم – از جمله موفقیت، عشق، خوشبختی… و حتی پول.

 

ما مشروط به این هستیم که باور کنیم باید چیزها را به دست آوریم، نه اینکه فقط داشته باشیم. برخی از ما باید محبت والدین خود را به دست می آوردیم. برخی از ما باید دلسوزی معلمانمان را جلب می‌کردیم.

 

اگر شرطی شده باشید که به دستاوردها و موفقیت های خود نگاه کنید، ممکن است ناخودآگاه افکاری مانند: “من شخصی نیستیم که باید چیزهای خوب زندگی را دریافت کنم؟” من خاص نیستم.»

 

اما نکته اینجاست: شما ارزش پول و هر چیز خوب در این دنیا را دارید. شما نیازی به توجیه آن ندارید. درست مثل اینکه نیازی نیست فراوانی را که هر روز از آن لذت می برید، مانند هوایی که تنفس می کنید توجیه کنید.

 

اگر ارزش تنفس هوا را دارید – چرا وقتی صحبت از ثروت یا رفاه مالی به میان می آید، باید متفاوت باشد؟

 

برای اینکه لایق همه چیزهای شگفت انگیز زندگی باشید، لازم نیست «یک فرد خاص» یا «ابر انسان» باشید. فقط باید خودتان باشید.

 

من نمی گویم برای پول درآوردن نیازی به انجام کار ندارید. شما باید چیزی ارزشمند به دنیا ارائه دهید تا پاداش بگیرید. این یک تبادل انرژی است – شما استعدادهای خود را ارائه می دهید و در ازای آن، پولی را که شایسته آن هستید جذب می کنید.

 

 

بلوک پولی شماره ۲: ترس از موفقیت

ترس از موفقیت احتمالاً رایج ترین مانعی است که بر سر راه شما برای جذب ثروت قرار دارد.

 

در اینجا دلیل اصلی ترس شما از موفقیت است: تصور نادرست از عوارض جانبی داشتن پول بیشتر است.

 

شما می توانید از عواقب احتمالی مانند: زمان آزاد کمتر، مسئولیت های بیشتر، ترس از دست دادن منافع مالی و پول، ترس از دست دادن آزادی، دوستان یا حتی هویت خود، ترس داشته باشید و جلوی پیشرفت خود را بگیرید.

 

علاوه بر این، ممکن است باور داشته باشید که موفقیت می تواند منجر به شکست در آینده شود. ممکن است به خودتان اعتماد نداشته باشید که بتوانید تمام موهبت هایی را که برایتان پیش می آید مدیریت کنید و در نهایت – سقوط اجتناب ناپذیر اتفاق خواهد افتاد. بنابراین ترجیح می دهید قبل از شروع تسلیم شوید.

 

بلوک پولی شماره ۳: کمبود

آیا از خرج کردن پول می ترسید زیرا نگران این هستید که بودجه شما تمام شود؟ از اینکه برای همیشه شکسته خورده بمانید می ترسید؟

 

اگر پاسخ هر یک از این سؤالات مثبت است، به احتمال زیاد شما انسدادهایی مانند “پول محدود است” و “اگر من پول خرج کنم، هرگز به اندازه کافی نخواهم داشت” دارید.

 

چیزی که در مورد پول حقیقت دارد ، پول بی نهایت است. پول همیشه در جریان است. همانطور که هیچ کمبود عشق یا کمبود اکسیژن وجود ندارد – همیشه به اندازه کافی وجود دارد.

 

یکی دیگر از دلایل این بلوک پول این است که شما بین امنیت و پول خود ارتباط برقرار می کنید.

 

شما بر این باورید که اگر پول بیشتری داشته باشید، در نهایت ایمن، مطمئن و خاطر جمع خواهید بود. و اگر پول خرج کنید یا از دست بدهید – در آن صورت برای امنیت شما چه اتفاق بدی رخ خواهد داد. ممکن است باور داشته باشد امنیت شما همراه با پول از بین خواهد رفت. و شما نمی توانید اجازه دهید این اتفاق بیفتد، بنابراین به پول می چسبید زیرا زندگی شما به آن بستگی دارد.

 

بنابراین، لازم است این دو را تفکیک کنید و یک احساس امنیت درونی ایجاد کنید، مانند : ” هر اتفاقی رخ دهد من توانایی کنترل آن را دارم”. به جای تکیه بر منابع خارجی روی توانایی ها و اعتماد به خدا تکیه کنید.

 

 

بلوک پولی شماره ۴: شما خیلی به نتیجه وابسته هستید

یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه خلق نتایج سریع، رها کردن دلبستگی به نتیجه نهایی و رها کردن نیاز به اتفاقات است.

 

دلبستگی نیاز شما برای برآورده کردن خواسته هایتان است و تنها در این صورت است که می توانید خوشحال باشید.

 

این نوع بلوک تضمینی است که شما را بسیار بدبخت می کند زیرا همیشه نگران از دست دادن دستاوردهای خود هستید بدون اینکه بتوانید از آنها نهایت لذت را ببرید.

 

هنگامی که خود را به نتیجه نهایی متصل می کنید، به ارتعاشات ترس، نیاز و اضطراب تبدیل می شوید. شما تا زمانی که به چیزی که در ذهن خود دارید دست نیابید، از داشتن آرامش در لحظه حال خود جلوگیری می کنید.

 

با احساسات ترس و دلبستگی ، با خواسته های خود در تضاد هستید، بنابراین باید در مورد آن راحت باشید و در زمان حال شاد باشید، حتی قبل از اینکه خواسته شما به واقعیت تبدیل شود.

 

بلوک پولی شماره ۵: شما به خودتان باور یا اعتقاد ندارید

آیا تا به حال از فرصتی که به وضوح یک فرصت عالی بود صحبت کرده اید زیرا خودتان را باور نداشتید؟

 

باور به خود در مورد همه چیز یک زندگی روزمره رضایت بخش مربوط می شود.

 

هر چیز بزرگ و خوبی بدون خودباوری به دست نیامده است. بدون آن، شما در معرض این خطر هستید که بهترین فرصت هایتان را از دست بدهید، و زمان آن فرا رسیده است که دوز سالمی از این قرص جادویی را دریافت کنید.

 

وقتی این بلوک پول را دارید، فکر می کنید که موفقیت می تواند برای شخص دیگری کارساز باشد، اما برای شما هرگز.

 

از یک طرف، می دانید که پتانسیل آن را دارید، اما از طرف دیگر، شک دارید که بتوانید از آن استفاده کنید. از این رو ناامیدی و ناهماهنگی را تقریباً هر روز تجربه می کنید.

 

خودباوری به این معناست که شما باید روی آن حساب کنید .

 

افرادی که به خود ایمان دارند به تلاش خود ادامه میدهند. آنها معمولاً از درون بدون توجه به شرایط بیرونی احساس خوبی نسبت به خود دارند.

 

آنها به جای روی آوردن به افراد دیگر، سرزنش شرایط خارج از کنترل خود، یا نفرین کردن شانس خود، به دنبال پاسخ ها در درون خود هستند. این افراد با خودباوری شانس خود را می سازند.

 

اگر می خواهید زندگی خود را به سطح بالاتری ببرید، خودباوری یکی از ضروری ترین فاکتورهای موفقیت است. شما نمی توانید بدون اینکه به خودتان باور داشته باشد این جهش را انجام دهید.

 

درون خود را کاوش کنید
باورهای سمی

 

چگونه این بلوک ها و باورهای سمی را حذف کنیم؟

اگر استرس ناشی از پول افکار شما را تحت الشعاع قرار می دهد، به دنبال راه های موثر برای یافتن آرامش در زندگی خود باشید و قدرت خود را بازیابی کنید.

 

در مورد استرس مالی صحبت نکنید. بگذارید درون شما باشد و در عین حال، راه هایی برای تنظیم تعادل خود پیدا کنید.

 

مثال‌هایی از این کار می‌تواند شامل انجام تمرینات هوازی، شروع تمرین یوگا، انجام برخی کارهای تنفسی، گوش دادن به صداهای امواج مغزی، ماساژ، کشش بدن، نوشیدن دمنوش‌های گیاهی و غیره باشد.

 

حداقل یک ساعت از روز خود را به تمرین‌های معنوی مانند مدیتیشن و دعا اختصاص دهید تا تعادل شما را به حالت اول برگرداند. هر چه بیشتر به این روال متعهد شوید، شتاب بیشتری به سمت موفقیت خواهید داشت.

 

با گذشت زمان، استرس در مغز شما کاهش می یابد. اگر جریان خون در آمیگدال کمتر باشد، فضای بیشتری برای تفکر منطقی وجود دارد.

 

به این کار می توانید به طور موثرتری با بلوک های پولی و نگرانی های خود کنار بیایید و افکار خود را دوباره برنامه ریزی کنید.

 

مغز ما به گونه‌ای انعطاف‌پذیر است که می‌توانیم خودمان را برای غلبه بر چالش‌ها آموزش دهیم و هر چیزی که می‌خواهیم باشیم. ما می توانیم به معنای واقعی کلمه مغز را دوباره آموزش دهیم و مسیرهای عصبی را تغییر دهیم.

 

اکنون که خود جدید و بهبود یافته شما باثبات تر، مستقرتر و آرام تر شده است، می توانید برخی کارها را در مورد پول انجام دهید.

 

وقتی تنها هستید و زمان کافی برای خود دارید، بنشینید و افکار خود را در مورد پول مشاهده کنید. با خودتان صادق باشید و به دنبال الگوهایی باشید که مانع رشد مالی شما می شوند.

 

آیا به این دلیل که فکر نمی کنید بتوانید موفقیت خود را کنترل کنید می ترسید؟ آیا می ترسید آزادی خود را از دست بدهید یا زمان خود را؟

 

و اگر بله – آیا داشتن پول بیشتر در درازمدت باعث می شود آزادی خود را از دست بدهید؟ آیا معتقدید که به اندازه کافی خوب، به اندازه کافی با استعداد یا باهوش نیستید؟

 

هر چه پیش آمد، در برابر آن مقاومت نکنید. خودتان را قضاوت نکنید فقط اجازه دهید باورهای سمی خودشان را برای شما آشکار کنند.

 

سپس، پس از اینکه همه چیز را یادداشت کردید و داده های مناسب در مورد باورهای سمی و بلوک های پولی خود را جمع آوری کردید، زمان آن است که افکار خود را به چالش بکشید. این راهنمای جامع را در مورد چگونگی به چالش کشیدن افکار منفی را گام به گام بخوانید و اجرا کنید.

 

به طور خلاصه، جایگزین هایی پیدا کنید که باور اصلی و سمی را رد کنند.

 

برای مثال، اگر یکی از بلوک‌های شما این است: «من آنقدر خوب نیستم که بتوانم پول درآورم و موفق باشم»، فکر سالمی را پیدا کنید که واقعاً به آن اعتقاد دارید. در اینجا چند نمونه هستند:

 

 •      همه می توانند طرز فکر خود را تغییر دهند و پول در بیاورند و داستان های موفقیت بی شماری از افراد فقیر وجود دارد که موفق و ثروتمند شده اند.
 •      من به اندازه کافی خوب هستم فقط به این دلیل که خدا مرا آفریده است.
 •      من برای رشد و گسترش در این دنیا به دنیا آمدم. فراوانی حق طبیعی من است.
 •      من توانا به دنیا آمدم مغز من فراتر از تصورم قادر به انجام کارهایی است که زندگی ای را که برای خودم انتخاب کنم خلق کند.

 

اگر می‌خواهید روند حذف باورهای سمی را تسریع کنید و این انسدادها را برطرف کنید، از فایل زیر استفاده کنید.

۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

درامد میلیاردی

 

تاکیدات پنهان توسط ضمیرناخوداگاه ما درک می شود ، به عبارت دیگر، این نوع برنامه ریزی ذهنی برای حذف باورهای سمی، دیواره های آگاهی شما را دور می زند و به راحتی و بدون زحمت به سطوح عمیق ضمیرناخوداگاه شما می رسند.

 

در این میان، همچنان باید نقش فعالی داشته باشید و از دستورالعمل های بالا استفاده کنید و خود و باورهای شخصی خود را در مورد پول و ثروت بشناسید.

 

افکار جایگزین و جدیدی که در تمرین بالا به ذهنتان می رسد، به مرور زمان به حقیقت شما تبدیل خواهند شد. آنها به داستان جدید شما تبدیل خواهند شد. و همانطور که مدام آن داستان را برای خود تعریف می کنید – به واقعیت جدید شما تبدیل خواهند شد.

 

اگر این مطلب را دوست داشتید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

از مطالعه این مطالب از شما سپاسگزارم و دوستتان دارم.

 

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن


۸ عادت مالی مخرب که اگر داشته باشید برای همیشه فقیر می مانید؟

عادت های مخرب مالی

کسب درآمد، پس انداز و رشد حساب بانکی- دشوار است اگر برخی عادات هایتان را عوض نکنید در غیر این صورت این عادت های مخرب، می توانند شما را در چرخه مشکلات مالی گیر بیاندازند. بیایید این عادات و چگونگی رهایی از آنها را بررسی کنیم.

 

چه عادت های پولی شما را فقیر نگه می دارد؟

 

 1.      عدم رعایت انضباط در خرج کردن
 2.      عدم داشتن کسب درآمد
 3.      عدم انضباط کاری
 4.      نداشتن سواد مالی
 5.      شما اول به خودتان پول نمی دهید
 6.      خرید فوری
 7.      دوستانتان فقیرهستند
 8.      فروش زمان برای پول تنها درآمد شماست (مانند شغل کارمندی)

 

عادات پولی خوب در مقابل عادات پولی بد

عادات پولی خوب و بد نقشی حیاتی در تعیین آینده مالی شما دارند. عادات پولی بد می تواند با کاهش ثروت در طول زمان و ایجاد چرخه ای از بی ثباتی مالی، شما را از بین ببرد. به عنوان مثال، فقدان نظم و انضباط در خرج کردن می تواند منجر به زندگی با چک و بدهی یا پس انداز کم یا بدون پس انداز شود. خرید بی رویه می تواند بدهی برای شما به ارمغان. سرمایه‌گذاری نکردن روی خوئتان و قدرت کسب درامد از طریق آموزش یا کسب مهارت‌ می‌تواند پتانسیل درآمدی شما را محدود کند و باعث شود با افزایش هزینه‌های زندگی از زندگی عقب بمانید و اگر این عادت ها ادامه پیدا کنند، می توانند یک کشمکش مالی همیشگی برای شما ایجاد کنند.

 

از سوی دیگر، عادات پولی خوب می تواند در طول زمان برای شما ثروت اندوزی کند و به ثبات و رشد مالی شما کمک کند. خرج کردن منظم می تواند به شما کمک کند تا در حد توان خود زندگی کنید و برای نیازهای آینده پس انداز کنید. سرمایه گذاری روی خودتان برای داشتن قدرت کسب درآمد بیشتر می تواند در طول زمان منجر به افزایش موجودی حساب بانکی شما شود. پس انداز و سرمایه گذاری منظم می تواند به لطف قدرت بازده مرکب، مقادیر اندک پول را به ثروت قابل توجهی تبدیل کند. توجه به اینکه چه کسی بر تصمیمات مالی شما تأثیر می گذارد می تواند به شما کمک کند عادات پولی بهتری داشته باشید در حالی که منابع درآمدتان می تواند از شما در برابر شوک های مالی اقتصادی محافظت کند.

در اصل، عادات پولی بد شما را در چرخه مبارزه مالی گرفتار می کند، در حالی که عادات پولی خوب می تواند شما را در مسیر رفاه مالی قرار دهد. این یک اصل ساده است، اما تسلط بر آن مستلزم نظم، دانش و تعهد بلندمدت است.

عادت مالی خوب و بد

بیایید به هشت عادت پولی مخرب که می تواند زندگی شما را از بین ببرد، عمیق تر نگاه کنیم.

 

 1. عدم رعایت انضباط در خرج کردن

یکی از بزرگ‌ترین مقصرانی که مردم را فقیر نگه می‌دارد، فقدان انضباط در خرج کردن است. این مانند یک سطل سوراخ است – شما درآمد کسب می کنید، اما پول از سوراخ های هزینه های غیر ضروری به بیرون می ریزد. فردی را در نظر بگیرید که هر روز صبح قهوه ای لذیذ میل می کند. چیزی که به نظر می رسد یک نوشیدنی بی ضرر ۵ دلاری است، اما در مجموع تا ۱۵۰ دلار در ماه و ۱۸۰۰ دلار در سال برای او هزینه دارد. برعکس، دم کردن قهوه در خانه می‌تواند این هزینه را به شدت کاهش دهد و پول شما را برای اهداف مالی مهم‌تر حفظ کند. این هزینه های غیر ضروری را پیدا کنید و آنها را از زندگی خود حذف کنیدزیرا پول شما را از بین می برند.

 

 1. عدم داشتن کسب درآمد

عادت مخرب بعدی نداشتن قدرت درآمد است. چسبیدن به یک شغل کم درآمد یا جستجو نکردن فرصت هایی برای افزایش درآمد به این معنی است که احتمالاً در حال پس رفت هستید. این یک حقیقت تلخ است، اما پول اغلب به سمت مهارت ها و ارزش ها سرازیر می شود. اگر مهارت‌های خود را بهبود و یا افزایش ندهید، ارزش خود را افزایش نمی‌دهید و کسب درآمد بیشتر برایتان سخت خواهد بود. سخت کوشی با یادگیری مستمر و رشد شغلی می تواند به فرار از این چرخه معیوب کمک کند. شما باید ارزش خود را برای کارفرمایان از طریق مهارت ها، دانش، تجربه، مسئولیت ها و آموزش بالا ببرید تا قدرت درآمد خود را افزایش دهید.

 

 1. عدم انضباط کاری

فقدان انضباط کاری مستقیماً با قدرت درآمد شما ارتباط دارد. ممکن است در شغلی با فرصت های رشد فراوانی باشید، اما بدون فداکاری و سخت کوشی، درآمد شما راکد خواهد ماند. فردی که به طور مداوم ضرب الاجل ها را از دست می دهد یا عملکرد ضعیفی دارد، احتمالاً ترفیع یا افزایش حقوق دریافت نمی کند. یک نظم کاری قوی ایجاد کنید، از انتظارات فراتر بروید و در صورت انجام این کار باید در طول زمان آن را در افزایش حقوق خود مشاهده کنید.

 

 1. نداشتن سواد مالی

سواد مالی بسیار مهم است. این فقط در مورد کسب و پس انداز پول نیست، بلکه درک چگونگی انجام آن است. فردی که سواد مالی ندارد ممکن است پس انداز کند، اما بدون سرمایه گذاری، پتانسیل رشد مرکب را از دست می دهد. شروع به خواندن کتاب ها و وبلاگ های مالی کنید و با یک مشاور مالی صحبت کنید. به یاد داشته باشید دانش قدرت است، به خصوص در مورد پول.

 

 1. اول از همه به خودتان پرداخت نمی کنید

یک تله پول معمولی که بسیار رواج دارد این است که قبل از پرداخت به خود اول به دیگران پرداخت می کنید. به عنوان مثال اول به صاحبخانه ، شرکت های کارت اعتباری، ارائه دهندگان خدمات برق پرداخت می کنید. این عادت چیزی برای پس انداز یا سرمایه گذاری باقی نمی گذارد. فردی که از این الگو پیروی می کند، اغلب با دستمزد زندگی می کند و در عین حال در حال تلاش برای ایجاد ثروت است. قبل از پرداخت صورتحساب‌ها، سعی کنید بخشی از درآمد خود را پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری کنید. ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشد، اما بعداً از خود تشکر خواهید کرد. در نهایت، بهترین کار این است که برای خودتان کار کنید، نه برای جمع آوری صورتحسابها. نام خود را در بالای بودجه خود قرار دهید تا اول به خودتان پرداخت کنید.

 

 1. خرید فوری

خرید فوری یک مسیر سریع برای خالی کردن حساب بانکی شماست. هیجان فروش یا میل به رضایت فوری می تواند منجر به خریدهایی شود که به آن نیاز ندارید یا توانایی پرداخت آن را ندارید. اگر هر ماه یک جفت کفش جدید می‌خرید، به این فکر کنید که آیا این کفش ضرورت است یا نیاز. در عوض روی ارزش های بلندمدت پس انداز کنید یا آن پول را برای بازدهی بالاتر سرمایه گذاری کنید.

 

 1. دوستان و همراهان فقیری دارید

افرادی که زیاد با آنها در ارتباط هستید می تواند به طور قابل توجهی بر وضعیت مالی شما تأثیر بگذارند. اگر افرادی با عادات مالی ضعیف شما را احاطه کرده اند آنها می توانند روی درامد شما تأثیر بگذارند. از این نوع افراد دوری کنید و به دنبال دوستان یا مربیانی باشید که از نظر مالی ایمن هستند و می توانند راهنمای شما باشند و تأثیر مثبتی روی شما بگذارند. توصیه های مالی را از افراد شکست خورده قبول نکنید. هر چند این افراد معمولاً کسانی هستند که قوی ترین عقاید را دارند.

 

 1. فروش زمان برای پول تنها منبع درآمد شماست

اگر تنها درآمد شما از فروش وقتتان باشد – یک شغل حقوق بگیری یا کار ساعتی دارید در چرخه ای گرفتار شده اید که پتانسیل درآمد شما را محدود می کند. به هر حال، فقط ۲۴ ساعت زمان در روز وجود دارد. ایجاد جریان‌های درآمدهای غیرفعال، مانند وب‌سایت‌ها، کانال‌های یوتیوب یا کسب‌وکارهای آنلاین را در نظر بگیرید که می‌توانند برای شما حتی در حین خواب پول تولید کنند.

 

کلمات کلیدی

     انضباط در خرج کردن را تقویت کنید و از هزینه های غیرضروری خودداری کنید.

     مهارت های خود را بهبود بخشید و به دنبال فرصت هایی برای افزایش درآمد خود باشید.

     فداکاری و سخت کوشی را در کار خود نشان دهید تا پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید

     سواد مالی به دست آورید تا بفهمید چگونه پول خود را برای ایجاد درامد غیر فعال به کار بیندازید.

     برای ایجاد پس انداز و سرمایه گذاری ابتدا به خودتان پول پرداخت کنید.

     خریدهای فوری را محدود کنید و روی ارزش بلندمدت تمرکز کنید.

     برای دریافت تأثیر مثبت، اطراف خود را با افراد دارای امنیت مالی احاطه کنید.

     به دنبال فرصت های درآمد منفعل باشید تا از زمان معامله برای پول رهایی پیدا کنید.

 

عادت های مالی

نتیجه

پذیرش عادات های پولی بهتر سفری است که نیاز به نظم و انضباط، ایجاد یک طرز فکر یادگیرانه و برنامه ریزی دارد. رهایی از رکود مالی مستلزم درک و تغییر رفتارهایی است که شما را فقیر نگه داشته است. با تمرکز بر مخارج منظم، افزایش قدرت کسب درآمد و سواد مالی، اولویت دادن به پس انداز، کاهش خرید های ناگهانی، داشتن دوستان موفق و تنوع بخشیدن به منابع درآمد، به خوبی به شما کمک میکند در مسیر آزادی مالی قرار بگیرید. این مسیری پر از چالش است، اما با پشتکار، پاداش هر قدم به شما داده خواهد شد.

 

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟


منبع: https://www.newtraderu.com/2023/05/16/8-money-habits-that-will-keep-you-poor-forever/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید