چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , اسفند , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۱۸۷ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه

هنگامی که یاد می گیرید چگونه مغز خود را تمرین دهید، فعالیت هایی که انتخاب می کنید باید چالش برانگیز و پیچیده باشند. آنها همچنین باید مغز شما را برای یادگیری سریع چیزهای جدید، تمرکز شدید و مولد آموزش دهند.

 

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

 

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

 

در این مقاله، هفت تمرین تقویت و تربیت ذهن برای موفقیت و سه نکته ضروری را برای کسب موفقیت را خواهید آموخت.

 

چگونه ذهن خود را برای موفقیت تربیت کنیم؟

قبل از اینکه به تکنیک های خاص تمرین مغز بپردازیم، بیایید نگاهی گذرا به نحوه آموزش ذهن خود برای موفق شدن بیندازیم.

 

دکتر جان ان. موریس، مدیر تحقیقات سیاست اجتماعی و سلامت در موسسه تحقیقات پیری وابسته به هاروارد است. او معتقد است سه دستورالعمل اصلی وجود دارد که باید هنگام آموزش ذهن خود از آنها پیروی کنید:

 

۱: کاری چالش برانگیز انجام دهید: هر کاری که برای آموزش مغز خود انجام می دهید، باید چالش برانگیز باشد و شما را فراتر از منطقه راحتی خود ببرد.

۲: فعالیت های پیچیده را انتخاب کنید: تمرینات خوب برای تمرین مغز باید از شما انرژی بکشد تا فرآیندهای فکری پیچیده ای مانند تفکر خلاق و حل مسئله را تمرین کنید.

۳: به طور مداوم تمرین کنید: دکتر موریس می‌گوید: «اگر روی ذهن خود کار نکنید، نمی‌توانید حافظه تان را بهبود ببخشید. هرچه زمان بیشتری را به درگیر کردن مغز اختصاص دهید، سود بیشتری خواهد داشت.»

 

نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که نباید سعی کنید چندین تمرین ذهنی را به طور همزمان انجام دهید – این تمرین مداومت را دشوارتر می کند. در عوض، یک فعالیت تمرین ذهنی را انتخاب کنید و آن را به طور مداوم هر روز به مدت یک ماه یا بیشتر انجام دهید. پس از تبدیل شدن تمرین به یک عادت، تمرین جدیدی اضافه کنید.

 

خوب چه تمرینی باید انجام دهید؟

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تربیت ذهن برای موفقیت

 

کال نیوپورت، استاد علوم کامپیوتر و نویسنده پرفروش، معتقد است «دو توانایی اصلی برای شکوفایی در اقتصاد جدید وجود دارد:

 

۱: توانایی تسلط سریع بر چیزهای سخت.

۲: توانایی تولید نخبه، هم از نظر کیفیت و هم از نظر سرعت

 

به عبارت دیگر، شما باید یاد بگیرید که چگونه: دست از تعلل بردارید، سریع یاد بگیرید، به طور جدی تمرکز کنید و بهره وری بیشتری داشته باشید.

 

بنابراین، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ در ادامه هفت تمرین آورده شده است:

شطرنج

۱:  یک کار

این روزها بسیاری از مردم به ندرت تنها یک کار را در یک زمان انجام می دهند: آیا تا به حال شده است که در حین مرور شبکه های اجتماعی تلویزیون تماشا کرده اید، هنگام خوردن قهوه صبح به شخصی ایمیل زده اید، یا در حین گوش دادن به موسیقی کتابی خوانده اید؟

 

نکته اینجاست: انجام چند کار، کوتاه خوانی، و پریدن از کاری به کار دیگر ممکن است موثر به نظر برسد، اما در واقعیت، برعکس است.

 

ما مدام ذهن خودمان را درگیر می کنیم تا همیشه از نظر ذهنی خسته باشیم. ساندرا باند چپمن، بنیانگذار و مدیر ارشد مرکز سلامت مغز در دانشگاه تگزاس، گفت: باتری ما آنقدر فرسوده شده است که نمی‌توان واقعاً در سطح عمیق‌تر تفکر کرد و کارآمدتر بود.

 

تولید در سطح نخبه نیاز به تمرکز دارد.

بنابراین، اگر می‌خواهید مغز خود را تمرین دهید تا بتوانید کارهای بیشتری را با استانداردهای بالاتر تولید کنید، باید ذهن خود را برای انجام یک کار در یک زمان آماده کنید. سرعت خود را کم کنید و تمرکز ۱۰۰% روی کار در دست انجام داشته باشید.

مدیتیشن

۲: مدیتیشن

تاجر و پروفسور جان تورنتون گفت: “مدیتیشن برای ذهن همان چیزی است که ورزش برای بدن است – مدیتیشن ذهن آن را گرم و نیرومند میکند.”

 

علم نشان داده است که مدیتیشن ذهن آگاهی به ایجاد مسیرهای عصبی جدید در مغز کمک می کند. این مسیرها می توانند مهارت ها و انعطاف پذیری ذهنی را بهبود بخشند – این دو ویژگی که برای موفقیت بسیار مهم هستند.

 

علاوه بر این، مطالعه دیگری نشان داد که “مدیتیشن مختصر و روزانه باعث افزایش توجه، حافظه، خلق و خو و تنظیم عاطفی در مراقبه کنندگان می شود.” گفتنی است، این مطالعه همچنین نشان داد که هشت هفته مدیتیشن مداوم و مختصر روزانه برای بهره‌مندی از فواید مورد نیاز است.

 

بنابراین به انجام آن پایبند باشید.

افکار و باورها

۳: افکار منفی خود را دوباره بازبینی کنید

بیشتر مردم هر از گاهی به افکار منفی می اندیشند، اما این افکار می توانند ما را از رسیدن به اهدافمان باز دارند. فیلسوف-امپراتور روم مارکوس اورلیوس قدرت ذهن ما را می دانست و نوشت: ” افکار ما آن چیزی است که زندگی ما را می سازد.”

 

خوشبختانه، می‌توانید با بازبینی مجدد افکار منفی هر زمان که متوجه آنها شدید، مغز خود را طوری تربیت کنید که مثبت باشد.

 

چگونه؟ خودآگاهی را تمرین کنید.

هر زمان که احساس ناامیدی کردید، با خودتان خلوت کنید و سعی کنید حلقه افکار منفی موجود در ذهنتان را شناسایی کنید. شاید شما به چیزی مانند “چه کسی اهمیت می دهد”، “من هرگز این را درست نخواهم فهمید”، “این کار جواب نمی دهد” یا “چه فایده ای دارد” فکر می کنید.

 

وقتی این افکار مزاحم را می‌بینید، جایگزین کردن آن‌ها با افکار جدید را تمرین کنید، مانند: «تمرین همیشه اثر بخش است»، «من عالی هستم»، «شکست فقط تجربه است»، «اگر سخت کار کنم، به نتیجه خواهم رسید”

 

اگر هنگام شروع به نظر کمی ساختگی به نظر می رسد، اشکالی ندارد! به دنبال شواهدی برای حمایت از دیدگاه جدید خود باشید. به عنوان مثال، اگر فکر می کنید “این روش هرگز کار نمی کند”، حداقل یک دلیل برای اینکه این روش می تواند کار کند را بنویسید.

حافظه

۴: از حافظه خود بیشتر استفاده کنید

ممکن است واضح به نظر برسد، اما یکی از بهترین راه‌ها برای تمرین مغز این است که بیشتر به حافظه خود تکیه کنید.

 

به عنوان مثال، اگر یک لیست کار یا لیست خرید دارید، سعی کنید قبل از بررسی لیست، مورد بعدی را به خاطر بسپارید. همچنین می توانید شماره کارت نقدی، شماره تلفن دوستان، پلاک و آدرس خود را حفظ کنید.

 

عادت کنید چیزها را به خاطر بسپارید.

 

این تمرینات ساده برای تقویت ذهن احتمالاً درک شما را هنگام یادگیری چیزهای دیگر افزایش می دهد.

مطالعه

۵: مطالعه کنید

یکی دیگر از راه‌های آموزش ذهن مطالعه کردن زیاد روزانه است.

 

علم ثابت کرده است که مطالعه می تواند عملکرد شناختی شما را تقویت کند، مهارت های زبانی شما را توسعه دهد و دامنه توجه شما را افزایش دهد.

 

به علاوه، نه تنها مطالعه مغز شما را برای موفقیت آموزش می دهد، بلکه چیزهای جدیدی را نیز یاد خواهید گرفت!

 

بنیانگذار مایکروسافت، بیل گیتس گفت: “برای من مطالعه همچنان راه اصلی است که هم چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و هم درک خود را آزمایش می‌کنم.”

 

اگر به دنبال مطالعه هستید، از منوی سایت مقالات بخش دانشنامه سایت که در مورد موفقیت و ذهن منتشر شده است را بررسی کنید.

 

۶: مهارت های جدیدی یاد بگیرید

چه راهی بهتر از یادگیری یک مهارت جدید برای تمرین یادگیری وجود دارد؟

 

اگر می‌خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید، باید چه کاری انجام دهید: تعیین کنید به چه چیزی می‌خواهید برسید، سپس مراحلی را که برای رسیدن به آن باید بردارید مهندسی معکوس کنید – و در حین مسیر در هر مرحله یاد بگیرید.

 

مثلاً شاید بگویید که می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید. بیایید نحوه انجام آن را مهندسی معکوس کنیم:

 

– درباره راه‌های کسب درآمد بیاموزید تا بتوانید نوع کسب‌وکاری را برای شروع انتخاب کنید (به عنوان مثال، در مورد بازاریابی ، مشاوره و غیره بیاموزید).

– همه چیز را در مورد مدل کسب و کار انتخابی خود بیاموزید (به عنوان مثال، یاد بگیرید چگونه در یوتیوب یا دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت کنید)

– اولین قدمی را که برای شروع باید بردارید و در مورد آن بیاموزید شناسایی کنید (به عنوان مثال، چگونه محصولاتی برای فروش پیدا کنید)

– مرحله دوم را انجام دهید و همه چیز را در مورد آن بیاموزید (یعنی چگونه یک فروشگاه آنلاین بسازید)

و غیره.

 

۷: از فایل های صوتی سابلیمینال برنامه ریزی مغز استفاده کنید

اگر دوست دارید در حین خواب یا در حین انجام کارهای خود ذهن خود را با باورهای مناسب برنامه ریزی کنید در این لینک فایل های سابلیمینال دقیقی وجود دارد که ذهن شما با باورهای درست تغذیه میکند.

 

۳ نکته ضروری که به شما کمک می کند ذهن خود را برای موفقیت تمرین دهید

اکنون که روش‌های مختلفی برای آموزش ذهن برای موفقیت می‌دانید، اجازه دهید راه‌هایی را برای به حداکثر رساندن نتایج بررسی کنیم.

 

  1. گشت گذار در شبکه های اجتماعی را متوقف کنید

استفاده زیاد از شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر منفی بر توانایی های شناختی شما داشته باشد.

 

ساندرا باند چپمن، بنیانگذار مرکز سلامت مغز، گفت: «هرچه اطلاعات بیشتری دانلود یا دریافت کنیم، تفکر ما سطحی‌تر است و سیستم‌های مغز ما تکه تکه‌تر می‌شوند.

 

“این غیر منطقی است زیرا ما فکر می کنیم که اگر “من فقط می توانستم ۲۰ مهارت را یاد بگیرم و سریع آنها را به کار بگیرم، باهوش تر می شدم” و علم نشان داده است که باهوش ترین رهبران کسانی هستند که از ابتدا می دانند که به معنای واقعی کلمه اطلاعات زیاد جلوی برخی از آنها را بگیرند”

 

به عبارت دیگر، کمتر، بیشتر است.

اگر این کافی نیست، مطالعه دیگری نشان داد که کاربران رسانه‌های اجتماعی نمی‌توانند به اندازه کاربران متوسط به رسانه‌های اجتماعی از کاری به کار دیگر تغییر شغل دهند. نویسندگان نوشتند: «این نتایج نشان می‌دهد که رسانه‌ها با جریان‌های متعدد اطلاعات ، حواس فرد را پرت می کنند»

 

پس به کیفیت فکر کنید نه کمیت.

 

پروفسور کال نیوپورت آن را به خوبی خلاصه کرد و نوشت: «اگر همزمان ذهن خود را از وابستگی به حواس‌پرتی رها نکنید، تلاش‌هایتان برای عمیق‌تر کردن تمرکز دشوار خواهد بود.»

 

  1. زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید

مغز ما به طور مداوم سیگنال ها و اطلاعات جدید را دریافت می کند. بنابراین، اگر می‌خواهید مغزتان را به طور موثر تمرین دهید، باید چیزهایی را که در تمام روز، هر روز بر ذهن شما تأثیر می‌گذارند، بهبود ببخشید.

 

و یکی از قوی ترین تأثیرات بر ذهن ما افرادی هستند که با آنها وقت می گذرانیم.

 

ممکن است با جمله معروف جیم ران، کارآفرین آشنا باشید: «شما میانگین پنج نفری هستید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید». به همین دلیل است که دوستانی را انتخاب کنید تمایل به اشتراک گذاشتن علایق، نگرش ها و ایده های مشابه شما دارند.

 

بنابراین، ارزیابی کنید که چگونه دوستان اجتماعی شما بر نحوه تفکر و عملکرد شما تأثیر می گذارد.

 

در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید اطراف خود را با گروهی از افراد باهوش و متنوع احاطه کنید که به شما الهام می‌دهند تا خودتان را ارتقا دهید و روی اهدافتان کار کنید.

 

  1. یک سبک زندگی سالم داشته باشید

وضعیت سلامت جسمانی شما تأثیر چشمگیری بر ذهن شما دارد.

 

یک مطالعه نشان می دهد که ورزش معمولی می تواند حافظه و عملکرد مغز را در طول زمان بهبود بخشد. مطالعه دیگری نشان داد که ورزش به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه سه بار در هفته حافظه بلند مدت شما را بهبود می بخشد.

 

همچنین طبق یک مطالعه هاروارد با عنوان “روانپزشکی تغذیه”، یک رژیم غذایی مغذی جات می تواند به بهبود عملکرد مغز کمک کند.

 

هنگام نوشتن در مورد این مطالعه، دکتر اوا سلهوب پیشنهاد می‌کند که «به این نکته توجه کنید که خوردن غذاهای مختلف چه احساسی در شما ایجاد می‌کند – نه فقط در لحظه، بلکه در روز بعد. سعی کنید به مدت دو تا سه هفته از یک رژیم غذایی “پاک” استفاده کنید – این به معنای حذف تمام غذاهای فرآوری شده و شکر است. ببین چه حسی داری سپس به آرامی غذاها را یکی یکی به رژیم غذایی خود بازگردانید و ببینید چه احساسی دارید.

 

در مجموع، می‌توانید تلاش‌های تمرین مغز خود را با یک رژیم غذایی سالم و کمی ورزش بهبود بخشید.

 

ذهن ثروتمند

 

خلاصه: چگونه ذهن خود را برای موفقیت تربیت کنیم

وضعیت ذهنی شما تأثیر زیادی بر موفقیت و شادی شما دارد.

 

هنگامی که یاد می گیرید چگونه مغز خود را تمرین دهید، فعالیت هایی که انتخاب می کنید باید چالش برانگیز و پیچیده باشند. آنها همچنین باید مغز شما را برای یادگیری سریع چیزهای جدید، تمرکز شدید و مولد آموزش دهند.

 

در اینجا هفت راه برای آموزش ذهن و تربیت ذهن برای موفقیت آورده شده است:

 

۱: تک کاره

۲:  روزانه مدیتیشن کنید

۳: افکار منفی را مجدداً ارزیابی کنید

۴: بیشتر به حافظه خود تکیه کنید

۵: اغلب مطالعه کنید

۶: چیزهای جدید یاد بگیرید

۷: از برنامه های آموزشی سابلیمینال استفاده کنید

 

در نهایت، در اینجا سه نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از تمرینات ذهنی خود بیشتر بهره ببرید:

 

۱: استفاده از شبکه های اجتماعی را متوقف کنید

۲: زمان بیشتری را با افرادی که الهام بخش شما هستند بگذرانید

۳: به طور منظم ورزش کنید و از یک رژیم غذایی مغذی استفاده کنید

 

به یاد داشته باشید، آموزش ذهن خود برای قوی تر شدن نیاز به زمان دارد. بنابراین، هر کاری که انجام می دهید، ثابت قدم باشید و تلاش های شما در بلندمدت به ثمر خواهد نشست.

 

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

 


منبع:https://www.oberlo.co.uk/blog/how-to-train-your-brain-for-success

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید