چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , اسفند , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۶۹۶ بازدید زمان مطالعه ۲۲ دقیقه پادکست به زودی

هنگامی که یاد می گیرید چگونه مغز خود را تمرین دهید، فعالیت هایی که انتخاب می کنید باید چالش برانگیز و پیچیده باشند. آنها همچنین باید مغز شما را برای یادگیری سریع چیزهای جدید، تمرکز شدید و مولد آموزش دهند.

 

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

 

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

 

در این مقاله، هفت تمرین تقویت و تربیت ذهن برای موفقیت و سه نکته ضروری را برای کسب موفقیت را خواهید آموخت.

 

چگونه ذهن خود را برای موفقیت تربیت کنیم؟

قبل از اینکه به تکنیک های خاص تمرین مغز بپردازیم، بیایید نگاهی گذرا به نحوه آموزش ذهن خود برای موفق شدن بیندازیم.

 

دکتر جان ان. موریس، مدیر تحقیقات سیاست اجتماعی و سلامت در موسسه تحقیقات پیری وابسته به هاروارد است. او معتقد است سه دستورالعمل اصلی وجود دارد که باید هنگام آموزش ذهن خود از آنها پیروی کنید:

 

۱: کاری چالش برانگیز انجام دهید: هر کاری که برای آموزش مغز خود انجام می دهید، باید چالش برانگیز باشد و شما را فراتر از منطقه راحتی خود ببرد.

۲: فعالیت های پیچیده را انتخاب کنید: تمرینات خوب برای تمرین مغز باید از شما انرژی بکشد تا فرآیندهای فکری پیچیده ای مانند تفکر خلاق و حل مسئله را تمرین کنید.

۳: به طور مداوم تمرین کنید: دکتر موریس می‌گوید: «اگر روی ذهن خود کار نکنید، نمی‌توانید حافظه تان را بهبود ببخشید. هرچه زمان بیشتری را به درگیر کردن مغز اختصاص دهید، سود بیشتری خواهد داشت.»

 

نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که نباید سعی کنید چندین تمرین ذهنی را به طور همزمان انجام دهید – این تمرین مداومت را دشوارتر می کند. در عوض، یک فعالیت تمرین ذهنی را انتخاب کنید و آن را به طور مداوم هر روز به مدت یک ماه یا بیشتر انجام دهید. پس از تبدیل شدن تمرین به یک عادت، تمرین جدیدی اضافه کنید.

 

خوب چه تمرینی باید انجام دهید؟

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تربیت ذهن برای موفقیت

 

کال نیوپورت، استاد علوم کامپیوتر و نویسنده پرفروش، معتقد است «دو توانایی اصلی برای شکوفایی در اقتصاد جدید وجود دارد:

 

۱: توانایی تسلط سریع بر چیزهای سخت.

۲: توانایی تولید نخبه، هم از نظر کیفیت و هم از نظر سرعت

 

به عبارت دیگر، شما باید یاد بگیرید که چگونه: دست از تعلل بردارید، سریع یاد بگیرید، به طور جدی تمرکز کنید و بهره وری بیشتری داشته باشید.

 

بنابراین، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ در ادامه هفت تمرین آورده شده است:

شطرنج

۱:  یک کار

این روزها بسیاری از مردم به ندرت تنها یک کار را در یک زمان انجام می دهند: آیا تا به حال شده است که در حین مرور شبکه های اجتماعی تلویزیون تماشا کرده اید، هنگام خوردن قهوه صبح به شخصی ایمیل زده اید، یا در حین گوش دادن به موسیقی کتابی خوانده اید؟

 

نکته اینجاست: انجام چند کار، کوتاه خوانی، و پریدن از کاری به کار دیگر ممکن است موثر به نظر برسد، اما در واقعیت، برعکس است.

 

ما مدام ذهن خودمان را درگیر می کنیم تا همیشه از نظر ذهنی خسته باشیم. ساندرا باند چپمن، بنیانگذار و مدیر ارشد مرکز سلامت مغز در دانشگاه تگزاس، گفت: باتری ما آنقدر فرسوده شده است که نمی‌توان واقعاً در سطح عمیق‌تر تفکر کرد و کارآمدتر بود.

 

تولید در سطح نخبه نیاز به تمرکز دارد.

بنابراین، اگر می‌خواهید مغز خود را تمرین دهید تا بتوانید کارهای بیشتری را با استانداردهای بالاتر تولید کنید، باید ذهن خود را برای انجام یک کار در یک زمان آماده کنید. سرعت خود را کم کنید و تمرکز ۱۰۰% روی کار در دست انجام داشته باشید.

مدیتیشن

۲: مدیتیشن

تاجر و پروفسور جان تورنتون گفت: “مدیتیشن برای ذهن همان چیزی است که ورزش برای بدن است – مدیتیشن ذهن آن را گرم و نیرومند میکند.”

 

علم نشان داده است که مدیتیشن ذهن آگاهی به ایجاد مسیرهای عصبی جدید در مغز کمک می کند. این مسیرها می توانند مهارت ها و انعطاف پذیری ذهنی را بهبود بخشند – این دو ویژگی که برای موفقیت بسیار مهم هستند.

 

علاوه بر این، مطالعه دیگری نشان داد که “مدیتیشن مختصر و روزانه باعث افزایش توجه، حافظه، خلق و خو و تنظیم عاطفی در مراقبه کنندگان می شود.” گفتنی است، این مطالعه همچنین نشان داد که هشت هفته مدیتیشن مداوم و مختصر روزانه برای بهره‌مندی از فواید مورد نیاز است.

 

بنابراین به انجام آن پایبند باشید.

افکار و باورها

۳: افکار منفی خود را دوباره بازبینی کنید

بیشتر مردم هر از گاهی به افکار منفی می اندیشند، اما این افکار می توانند ما را از رسیدن به اهدافمان باز دارند. فیلسوف-امپراتور روم مارکوس اورلیوس قدرت ذهن ما را می دانست و نوشت: ” افکار ما آن چیزی است که زندگی ما را می سازد.”

 

خوشبختانه، می‌توانید با بازبینی مجدد افکار منفی هر زمان که متوجه آنها شدید، مغز خود را طوری تربیت کنید که مثبت باشد.

 

چگونه؟ خودآگاهی را تمرین کنید.

هر زمان که احساس ناامیدی کردید، با خودتان خلوت کنید و سعی کنید حلقه افکار منفی موجود در ذهنتان را شناسایی کنید. شاید شما به چیزی مانند “چه کسی اهمیت می دهد”، “من هرگز این را درست نخواهم فهمید”، “این کار جواب نمی دهد” یا “چه فایده ای دارد” فکر می کنید.

 

وقتی این افکار مزاحم را می‌بینید، جایگزین کردن آن‌ها با افکار جدید را تمرین کنید، مانند: «تمرین همیشه اثر بخش است»، «من عالی هستم»، «شکست فقط تجربه است»، «اگر سخت کار کنم، به نتیجه خواهم رسید”

 

اگر هنگام شروع به نظر کمی ساختگی به نظر می رسد، اشکالی ندارد! به دنبال شواهدی برای حمایت از دیدگاه جدید خود باشید. به عنوان مثال، اگر فکر می کنید “این روش هرگز کار نمی کند”، حداقل یک دلیل برای اینکه این روش می تواند کار کند را بنویسید.

حافظه

۴: از حافظه خود بیشتر استفاده کنید

ممکن است واضح به نظر برسد، اما یکی از بهترین راه‌ها برای تمرین مغز این است که بیشتر به حافظه خود تکیه کنید.

 

به عنوان مثال، اگر یک لیست کار یا لیست خرید دارید، سعی کنید قبل از بررسی لیست، مورد بعدی را به خاطر بسپارید. همچنین می توانید شماره کارت نقدی، شماره تلفن دوستان، پلاک و آدرس خود را حفظ کنید.

 

عادت کنید چیزها را به خاطر بسپارید.

 

این تمرینات ساده برای تقویت ذهن احتمالاً درک شما را هنگام یادگیری چیزهای دیگر افزایش می دهد.

مطالعه

۵: مطالعه کنید

یکی دیگر از راه‌های آموزش ذهن مطالعه کردن زیاد روزانه است.

 

علم ثابت کرده است که مطالعه می تواند عملکرد شناختی شما را تقویت کند، مهارت های زبانی شما را توسعه دهد و دامنه توجه شما را افزایش دهد.

 

به علاوه، نه تنها مطالعه مغز شما را برای موفقیت آموزش می دهد، بلکه چیزهای جدیدی را نیز یاد خواهید گرفت!

 

بنیانگذار مایکروسافت، بیل گیتس گفت: “برای من مطالعه همچنان راه اصلی است که هم چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و هم درک خود را آزمایش می‌کنم.”

 

اگر به دنبال مطالعه هستید، از منوی سایت مقالات بخش دانشنامه سایت که در مورد موفقیت و ذهن منتشر شده است را بررسی کنید.

 

۶: مهارت های جدیدی یاد بگیرید

چه راهی بهتر از یادگیری یک مهارت جدید برای تمرین یادگیری وجود دارد؟

 

اگر می‌خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید، باید چه کاری انجام دهید: تعیین کنید به چه چیزی می‌خواهید برسید، سپس مراحلی را که برای رسیدن به آن باید بردارید مهندسی معکوس کنید – و در حین مسیر در هر مرحله یاد بگیرید.

 

مثلاً شاید بگویید که می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید. بیایید نحوه انجام آن را مهندسی معکوس کنیم:

 

– درباره راه‌های کسب درآمد بیاموزید تا بتوانید نوع کسب‌وکاری را برای شروع انتخاب کنید (به عنوان مثال، در مورد بازاریابی ، مشاوره و غیره بیاموزید).

– همه چیز را در مورد مدل کسب و کار انتخابی خود بیاموزید (به عنوان مثال، یاد بگیرید چگونه در یوتیوب یا دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت کنید)

– اولین قدمی را که برای شروع باید بردارید و در مورد آن بیاموزید شناسایی کنید (به عنوان مثال، چگونه محصولاتی برای فروش پیدا کنید)

– مرحله دوم را انجام دهید و همه چیز را در مورد آن بیاموزید (یعنی چگونه یک فروشگاه آنلاین بسازید)

و غیره.

 

۷: از فایل های صوتی سابلیمینال برنامه ریزی مغز استفاده کنید

اگر دوست دارید در حین خواب یا در حین انجام کارهای خود ذهن خود را با باورهای مناسب برنامه ریزی کنید در این لینک فایل های سابلیمینال دقیقی وجود دارد که ذهن شما با باورهای درست تغذیه میکند.

 

۳ نکته ضروری که به شما کمک می کند ذهن خود را برای موفقیت تمرین دهید

اکنون که روش‌های مختلفی برای آموزش ذهن برای موفقیت می‌دانید، اجازه دهید راه‌هایی را برای به حداکثر رساندن نتایج بررسی کنیم.

 

  1. گشت گذار در شبکه های اجتماعی را متوقف کنید

استفاده زیاد از شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر منفی بر توانایی های شناختی شما داشته باشد.

 

ساندرا باند چپمن، بنیانگذار مرکز سلامت مغز، گفت: «هرچه اطلاعات بیشتری دانلود یا دریافت کنیم، تفکر ما سطحی‌تر است و سیستم‌های مغز ما تکه تکه‌تر می‌شوند.

 

“این غیر منطقی است زیرا ما فکر می کنیم که اگر “من فقط می توانستم ۲۰ مهارت را یاد بگیرم و سریع آنها را به کار بگیرم، باهوش تر می شدم” و علم نشان داده است که باهوش ترین رهبران کسانی هستند که از ابتدا می دانند که به معنای واقعی کلمه اطلاعات زیاد جلوی برخی از آنها را بگیرند”

 

به عبارت دیگر، کمتر، بیشتر است.

اگر این کافی نیست، مطالعه دیگری نشان داد که کاربران رسانه‌های اجتماعی نمی‌توانند به اندازه کاربران متوسط به رسانه‌های اجتماعی از کاری به کار دیگر تغییر شغل دهند. نویسندگان نوشتند: «این نتایج نشان می‌دهد که رسانه‌ها با جریان‌های متعدد اطلاعات ، حواس فرد را پرت می کنند»

 

پس به کیفیت فکر کنید نه کمیت.

 

پروفسور کال نیوپورت آن را به خوبی خلاصه کرد و نوشت: «اگر همزمان ذهن خود را از وابستگی به حواس‌پرتی رها نکنید، تلاش‌هایتان برای عمیق‌تر کردن تمرکز دشوار خواهد بود.»

 

  1. زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید

مغز ما به طور مداوم سیگنال ها و اطلاعات جدید را دریافت می کند. بنابراین، اگر می‌خواهید مغزتان را به طور موثر تمرین دهید، باید چیزهایی را که در تمام روز، هر روز بر ذهن شما تأثیر می‌گذارند، بهبود ببخشید.

 

و یکی از قوی ترین تأثیرات بر ذهن ما افرادی هستند که با آنها وقت می گذرانیم.

 

ممکن است با جمله معروف جیم ران، کارآفرین آشنا باشید: «شما میانگین پنج نفری هستید که بیشترین زمان را با آنها می گذرانید». به همین دلیل است که دوستانی را انتخاب کنید تمایل به اشتراک گذاشتن علایق، نگرش ها و ایده های مشابه شما دارند.

 

بنابراین، ارزیابی کنید که چگونه دوستان اجتماعی شما بر نحوه تفکر و عملکرد شما تأثیر می گذارد.

 

در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید اطراف خود را با گروهی از افراد باهوش و متنوع احاطه کنید که به شما الهام می‌دهند تا خودتان را ارتقا دهید و روی اهدافتان کار کنید.

 

  1. یک سبک زندگی سالم داشته باشید

وضعیت سلامت جسمانی شما تأثیر چشمگیری بر ذهن شما دارد.

 

یک مطالعه نشان می دهد که ورزش معمولی می تواند حافظه و عملکرد مغز را در طول زمان بهبود بخشد. مطالعه دیگری نشان داد که ورزش به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه سه بار در هفته حافظه بلند مدت شما را بهبود می بخشد.

 

همچنین طبق یک مطالعه هاروارد با عنوان “روانپزشکی تغذیه”، یک رژیم غذایی مغذی جات می تواند به بهبود عملکرد مغز کمک کند.

 

هنگام نوشتن در مورد این مطالعه، دکتر اوا سلهوب پیشنهاد می‌کند که «به این نکته توجه کنید که خوردن غذاهای مختلف چه احساسی در شما ایجاد می‌کند – نه فقط در لحظه، بلکه در روز بعد. سعی کنید به مدت دو تا سه هفته از یک رژیم غذایی “پاک” استفاده کنید – این به معنای حذف تمام غذاهای فرآوری شده و شکر است. ببین چه حسی داری سپس به آرامی غذاها را یکی یکی به رژیم غذایی خود بازگردانید و ببینید چه احساسی دارید.

 

در مجموع، می‌توانید تلاش‌های تمرین مغز خود را با یک رژیم غذایی سالم و کمی ورزش بهبود بخشید.

 

ذهن ثروتمند

 

خلاصه: چگونه ذهن خود را برای موفقیت تربیت کنیم

وضعیت ذهنی شما تأثیر زیادی بر موفقیت و شادی شما دارد.

 

هنگامی که یاد می گیرید چگونه مغز خود را تمرین دهید، فعالیت هایی که انتخاب می کنید باید چالش برانگیز و پیچیده باشند. آنها همچنین باید مغز شما را برای یادگیری سریع چیزهای جدید، تمرکز شدید و مولد آموزش دهند.

 

در اینجا هفت راه برای آموزش ذهن و تربیت ذهن برای موفقیت آورده شده است:

 

۱: تک کاره

۲:  روزانه مدیتیشن کنید

۳: افکار منفی را مجدداً ارزیابی کنید

۴: بیشتر به حافظه خود تکیه کنید

۵: اغلب مطالعه کنید

۶: چیزهای جدید یاد بگیرید

۷: از برنامه های آموزشی سابلیمینال استفاده کنید

 

در نهایت، در اینجا سه نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از تمرینات ذهنی خود بیشتر بهره ببرید:

 

۱: استفاده از شبکه های اجتماعی را متوقف کنید

۲: زمان بیشتری را با افرادی که الهام بخش شما هستند بگذرانید

۳: به طور منظم ورزش کنید و از یک رژیم غذایی مغذی استفاده کنید

 

به یاد داشته باشید، آموزش ذهن خود برای قوی تر شدن نیاز به زمان دارد. بنابراین، هر کاری که انجام می دهید، ثابت قدم باشید و تلاش های شما در بلندمدت به ثمر خواهد نشست.

 

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

 


منبع:https://www.oberlo.co.uk/blog/how-to-train-your-brain-for-success

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید