نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۷ , فروردین , ۱۳۹۹ ۳ نظر ۱۷۳۴ بازدید

در دفاتر Dun & Bradstreet در لس آنجلس ، ما همه چیز را طوری طراحی کردیم تا به طور ناخودآگاه با ارزش ها و اهداف خود هماهنگ شویم. ما از چوب های قرن های متفاوتی را استفاده کرده ایم که میراث تقریباً ۲۰۰ ساله ما را نشان می دهد، تخته اسکی روی آب نصب شده روی دیوار ساخته شده توسط شهردار ، برای نشان دادن تمرکز ما در مشاغل محلی و جامعه است. دیوارها اهمیت تاکید بر همکاری را نشان می دهد و دیوارهای شکسته شکسته برای برجسته کردن مزایای استفاده از ریسک های محاسبه شده است.

 

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟

چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

در اواخر دهه ۱۹۹۰ ، محققان به یک سوپرمارکت بریتانیایی رفتند و برای فروشگاه موسیقی پس زمینه انتخاب کردند. برای یک دوره دو هفته ای ، آنها در روزهای متناوب موسیقی فرانسوی و موسیقی آلمانی پخش کردند و فروش شراب را براساس کشورها ثبت کردند. آنها دریافتند که وقتی موسیقی فرانسوی پخش می شود ، شراب فرانسوی بیشتر از شراب های آلمانی خرید می شود و وقتی موسیقی آلمانی پخش می شد ، شراب آلمانی فروش بهتری داشت. این در حالی رخ داد که خریداران از طریق پرسشنامه از اینکه تحت تأثیر موسیقی هستند آگاه نبودند.

 

 

موسیقی پس زمینه استفاده شده در این روش نمونه ای از پیام های آگاهانه است زیرا خریداران موسیقی را می شنوند اما از تأثیرگذاری آن موسیقی بر افکار خود آگاه نیستند.

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج شبیه به همین موسیقی است به جز اینکه پیام پنهان شده غیر قابل کشف است مانند تصویری که خیلی سریع فلش بخورد که چشم قادر به دیدن آن نیست یا صدایی خیلی کم یا زیادی که برای گوش انسان قابل شنیدن نیست اما تأثیر برابری با فلش خوردن عکس دارد.

 

 

در سال ۲۰۰۹ ، محققان با نشان دادن آرم اپل یا آرم IBM به سوژه های آزمایشی به مدت ۳۰ میلی ثانیه ( این زمان برای پردازش خوداگاه بسیار کم است )، پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج را آزمایش کردند ، سپساز آنها خوستند روشهای خلاقانه ای برای استفاده از آجر ارائه دهند. افرادی که آرم اپل به آنها نشان داده شده بود به مراتب به راه حلهای خلاقانه تری نسبت به افرادی که آرم IBM  به آنها نشان داده شده بود  فکر می کردند.

پیگیری این تحقیق نشان داد که افرادی که لوگو کانال دیزنی به آنها نشان داده شد متعاقباً رفتار صادقانه تری نسبت به افرادی که  آرم کانال سرگرمی (Entertainment) نشان داده شده بود داشتند. این تحقیق بسیار شگفت انگیز بود اما با آنچه در مورد نحوه پردازش اطلاعات توسط مغز می دانیم سازگار است.

 

 

پیام های آگاهانه و پیام های پنهان (سابلیمینال مسیج) به یک روش روی ذهن اثر میگذارند در واقع آنها بر ناخودآگاه تأثیر می گذارند. در حالت آگاهانه ما فقط می توانیم تعداد معینی از آنها را همزمان پردازش کنیم ، اما ناخودآگاه هزاران محرک را در هر لحظه پردازش می کند. همه محرک ها ارتباطات عصبی مغز را فعال می کنند ممکن است بوی قهوه را با بیدار شدن از خواب ، صبحانه ، یا خانه مادربزرگتان مرتبط کنید ، ممکن است یک آرم اپل را با خلاقیت ، تلفن های هوشمند ، تفکر خلاقانه یا استیو جابز مرتبط کند.

قرار گرفتن در معرض یک تصویر ، حتی به صورت سابلیمینال می تواند این ارتباطات را با تأثیرات واقعی روی افکار و رفتار شما فعال کند.

 

 

ما به طور کلی نمی توانیم اینکه چه موسیقی در سوپر مارکت ها پخش می شود را کنترل کنیم اما این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم به نفع خود از پیام های پنهان استفاده کنیم.

یکی از راه های انجام این کار بررسی دقیق محیط ماست ، به عنوان مثال اگر در هنگام کار ، ارزش اصلی شما سرعت و کارایی باشد ، همه چیز در دفتر شما باید سرعت و کیفیت را منعکس کند ، حتی به برندهایی که انتخاب می کنید دقیت کنید به همین ترتیب ، دکوراسیون اتاق خواب شما باید استراحت یا رمانتیک بود را القاء کند ، زمان مطالعه صدای موسیقی نباید زیاد بلند باشد و اگر می خواهید زمان شام خانوادگی را طولانی تر کنید به هیچ وجه از موسیقی پس زمینه ای که باعث ایجا حواس پرتی می شود استفاده نکنید.

 

surfboardskate
Inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

در دفاتر Dun & Bradstreet در لس آنجلس ، ما همه چیز را طوری طراحی کردیم تا به طور ناخودآگاه با ارزش ها و اهداف خود هماهنگ شویم. ما از چوب های قرن های متفاوتی را استفاده کرده ایم که میراث تقریباً ۲۰۰ ساله ما را نشان می دهد، تخته اسکی روی آب نصب شده روی دیوار ساخته شده توسط شهردار ، برای نشان دادن تمرکز ما در مشاغل محلی و جامعه است. دیوارها اهمیت تاکید بر همکاری را نشان می دهد و دیوارهای شکسته شکسته برای برجسته کردن مزایای استفاده از ریسک های محاسبه شده است.

 

سابلیمینال مسیج
The failure wall inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

ماموریت شرکت و تابلوهای راهنما فقط در صورتی ضروری هستند که نمی توانید آنها را داخل بافت دیوارهای شرکت قرار دهید، محیط شما باید با اهداف شما مطابقت داشته باشد ، درست مثل اینکه یک داستان واقعی را حتی بدون بیان یک کلمه بیان کنید.

 

office
Inside Dun & Bradstreet’s Los Angeles office

افرادی که خودتان را با آنها احاطه کرده اید نیز به همان اندازه مهم هستند ، حتی اگر متوجه رفت آمد آنها نشوید. همکاران پرانرژی و فعال بر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارند تا شما نیز مانند آنها باشید. افراد چاق روی پرخوری شما تأثیر می گذارد، والدین تنبل – یا حتی یک سگ تنبل – می توانند بچه ها را تحت تأثیر تنبلی قرار دهد ، اگر هدف از صرفا انجام کار باشد مهم نیست اما اگر سعی می کنید از نظر جسمی فعال تر باشید ، بد است.

 

چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید یا حداقل اطمینان حاصل کنید که محیط شما بر علیه شما نیست و دفعه بعد که خودتان را در موقعیتی پیدا کردید که انتخاب های غیر معمول داشتید ، مانند خرید نوشیدنی که به آن علاقه ای ندارید، موسیقی پس زمینه را بررسی کنید.

 

 

منبع usatoday
اطلاعات بیشتر در مورد پیام های پنهان (سابلیمینال مسیج)

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

  قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

  اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

  ژان دارک – صحبت با فرشتگان

  ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

  ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

  همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

  بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

  به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

  به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

  آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

  موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

  ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

  آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

  اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

  آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

  شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

  شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

  تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

  تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

  با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

  آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

  قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

   

  به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

   

  سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

  شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

  اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

  آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

  آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

  پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

   

  یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

  اما چطور….

  فیلم انگیزشی بند باز

  فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

  آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

  تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید