قانون ۲۰/۸۰ چیست؟

قانون ۲۰/۸۰ چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۱ نظر ۱۶۸۳ بازدید

شما میتوانید این اصل را در هر زمینه ای که میخواهید در زندگیتان اجرا کنید.شناختن اقدامات و انتخاب ضروریات زندگتان.تاکید خود را بر روی انها قرار دهید و به ترتیب نتایجتان را بهبود بخشید.

 

قانون ۲۰/۸۰ چیست؟

 

در سال ۱۹۰۶ اقتصاددان ایتالیایی ویلفردو پارتو متوجه شد که ۲۰ درصد از جمعیت ایتالیا صاحب ۸۰ درصد دارایی های این کشور هستند.این نظر اصل پارتو یا قانون ۲۰/۸۰ نامیده میشود.

قانون ۲۰/۸۰ چه رابطی به ما دارد؟ معنای علمی این اصل در زندگی شما چه هست؟ چه سودی دارد؟

۲۰% از انچه که انجام میدهید ۸۰% نتایج شما را ایجاد میکند.

 

۸۰%درصد دیگر اقداماتتان فقط در پس زمینه هستند بنابراین شما باید از این ۸۰ % اقدامات پس زمینه رها شوید و تاکید و تمرکز خود را روی هدفتان بگذارید.

و راه ان حذف صحیح ان است و نگه داشتن اطلاعات مهم شما که برا رسیدن به هدفتان به شما کمک میکند.

اصل پارتو به سادگی میگوید:سعی نکنید کار بیشتری را انجام دهید بلکه تلاش کنید کارهای موثر بیشتری را انجام دهید.

 

 

در اینجا میخواهیم در مورد یک نکته مهم و ضروری قانون ۲۰/۸۰ صحبت کنیم و روی ان تمرکز کنیم:

۱- شما باید روی اهداف وخواسته های خود تمرکز کنید.

۲- شما نیاز دارید یک تصمیم سخت بگیرید و از چیز هایی که با هدف شما مطابقت ندارد رها شوید (بعضی از انها ممکن است بسیار سخت باشند اما اگر میخواهید رو به جلوحرکت کنید و موفق شوید این کار لازم است.)

 

 

از تمام اقدامات روزانه ای که انجام میدهید فقط ۲۰% انها شما را به نتایج میرساند پس تلاش کنید به شناسایی این ۲۰%و روی انها تمرکز کنید و انها را ارتقاء دهید با اینکار شما نتایج بیشتری را بدست می اورید.

زمانی که شما احساس میکنید زمان برای کامل کردن کارهای روزانه خود ندارید به خودت یاداوری کنید که فقط ۲۰% از کارهای که انجام میدهید مهم است و انها را در اولویت قرار دهید و بقیه کارها را برای بعد برنامه ریزی کنید.

 

 

در کسب کار:

۲۰% از کارگران خود را،محصولات خود ،مشتریان خود ،۸۰% نتایج را تولید میکنند.

به عنوان مثال:سعی کنید روی ان ۲۰% از محصولاتتان تمرکز کنید و انها را بهبود بخشید.علاوه بر این محصولات غیر ضروری را شناسایی کنید و سعی کنید انها را ارتقاء دهید و انها را در گروه ۲۰% ها قرار دهید.ویا انها را متوقف کنید چرا که نیاز به زمان دارند و نتایج مطلوب را ایجاد نمیکنند.

 

 

در رابطه های شما:

چه چیزی ۲۰% یک رابطه عالی را میسازد و ۸۰%نتایج مثبت را ایجاد میکند؟

چه چیزی ۲۰% موجب میشود عدم توافق بوجود اید وانرژی شما را تلف میکند؟ این ۲۰% منفی را پیدا کنید و انها را حذف کنید.

توسعه چرخه موفقیت.اگاه باشید که کارهایی را انجام بدهید که ۸۰% نتایج مثبت ایجاد میکند و کارهایی که ۸۰% نتایج منفی دارند را کمتر انجام دهید.

 

 

شادی شما:

ان۲۰% چه چیز است که اگر شما انجام بدهید ۸۰% شادی روزانه/هفتگی/ماهانه/سالانه شما را ایجاد میکند؟روی ان تمرکز کنید و ان را ارتقا دهید.

 

 

چطور شما میتوانید بدانید که روی ۲۰% ضروری در حال کار هستید؟

۱- کارهایی که انجام میدهید به شما احساس خوبی میدهد و برای شما مفید است.

۲-شما کارهایی را میخواهید انجام دهید که به تعویق افتاده اند و انها بسیار مهم هستند.

۳- شما چیز هایی که برای شما خوب نیستند را به دیگران واگذار نمیکنید.

۴- شما از خلاقیت خود استفاده میکنید.

چطور میتوانید بدانید که در حال انجام دادن کارهایی مهم نیستید؟

۱-شما در حال انجلم دادن کارهایی هستید که دیگران از شما میخواهند انجام دهید.

۲- شما کاارهایی را انجام میدهید که برای شما خوب نیست.

۳- شما در حال انجلم دادن کارهایی هستید که به شما لذت نمیدهد و برای هدف شما کاری انجام نمیدهد.

۴- شما درحال انجام کارهایی هستید که مقدار زیادی انرژی ،زمان ، را از شما میگیرد.

شما میتوانید این اصل را در هر زمینه ای که میخواهید در زندگیتان اجرا کنید.شناختن اقدامات و انتخاب ضروریات زندگتان.تاکید خود را بر روی انها قرار دهید و به ترتیب نتایجتان را بهبود بخشید.

امیدوارم که ۲۰% از این مطالبی که در این مطلب نوشتم بتواند حداقل به شما ۸۰% نتایج خوب برساند. 🙂

 

 

چطور قدرت بینهایت ذهن را ازاد کنیم و از ان استفاده کنیم؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید