انتظار کشیدن را متوقف کنید،منتظر چی هستی؟

انتظار کشیدن را متوقف کنید،منتظر چی هستی؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۰۱۷ بازدید

زندگی میتواند بسیار لذت بخش تر باشد اگر شما صبر کردن و انتظار کشیدن را برای یک ثانیه متوقف کنید و فقط به اطراف نگاه کنید لحظه را احساس کنید و از ان لحظه ای که در انجا هستید قدردانی کنید.

 

انتظار مردم از اتفاقات زندگی

مردم همیشه در انتظار هستند.مهم نیست آنها کجا هستند ویا چه کاری را انجام میدهند آنها در انتظار میمانند.

مردم در صف خرید فروشگاهی ایستاده اند و منتظر نوبت خود هستند و انها نمیتوانند تا ساعت ۵ عصر منتظر بمانند در حالی که میتوانند به خانه خود بروند و تلویزیون تماشا کنند.

زمانی که انها در خانه هستند برای وقت شام صبر میکنند سپس آنها برای کارهای روز بعد خود صبر میکنند و بعد دوباره برای تعطیلات اخر هفته صبر میکنند.

کودکان نمیتوانند صبر کنند که دوران کودکیشان تمام شود و میخواهند زندگی بزرگسالی را شروع کنند(سالها بعد انها بهترین زندگی که در فکر ان بودند را گم میکنند.) مردم برای ازدواج نمیتوانند صبر کنند(مدت کوتاهی بعد انها تنهایی خود را گم میکنند)

 

در رستوران مردم نمیتوانند برای غذا صبر کنند زیرا آنها بسیار گرسنه هستند و بعد از خوردن نمیتوانند برای پرداخت صورت حساب صبر کنند به خانه می ایند و استراحت میکنند .ایا این برای شما اشنا نیست؟

مردم وقت با ارزششان را برای لحظه بعدی صبر میکنند به جای اینکه از همان لحظه لذت ببرند.

 

 

زندگی میتواند بسیار لذت بخش تر باشد.

زندگی میتواند بسیار لذت بخش تر باشد اگر شما صبر کردن را برای یک ثانیه متوقف کنید و فقط به اطراف نگاه کنید لحظه را احساس کنید و قدردانی کردن از ان لحظه ای که در انجا هستید.

 

هر زمان شما خود را در افکار “من نمیتوانم صبر کنم برای………{جاب خالی را پر کنید} ” پیدا کردید بلافاصله این تفکر را متوقف کنید و ان را جایگزین کنید با” چه خبر ویژه ای در مورد این لحظه وجود دارد؟”

سعی کنید بیاد داشته باشید که چقدر از لحظات زندگیتان میتواند ارزوی شما باشد در حال حاظر شما ان لحظات را کاملا از دست داده اید.

در نظر داشته باشید که شما درحال تجربه کردن زندگی هستید از طریق همین الان که این بخشی از نوستالژی زندگی شما در اینده خواهد شد.

 

زمانی که شما یک رویکرد جدید را نسبت به زندگیتان توسعه میدهید و از ان لذت میبرید این زندگی شما را تغییر میدهد و این فقط یک حرف نیست بلکه افراد زیادی پشت این حرف ایستاده اند.

لذت بردن از لحظات کوچک ،احساس کردن آنها،و خارج کردن انها برای کامل کردن یک زندگی باور نکردنی کاری شدنی است.

 

انتظار
انتظار کشیدن بس است همین الان اقدام کنید

 

تجربه کردن هر یک از لحظات، قدردانی کردن از زندگی است.

یادبگیرید هر یک از لحظات کوچک زندگیتان را به ماجراجویی با ارزش تبدیل کنید ماجراجویی لزوما به معنای بیرون پریدن از هواپیما نیست یا صعود به قله اورست یا غواصی در میان کوسها،بلکه ماجراجویی هر روز اتفاق می افتد.

همین الان در همین لحظات است وشما میتوانید انها را به عنوان بخشی از شیوه زندگیتان تجربه کنید اگر شما انتظار کشیدن را متوقف کنید و ان لحظات را زندگی کنید.

 

 

۲۸ رفتار که باعث پیشرفت شما می شود!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید