۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , اردیبهشت , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۶۶ بازدید زمان مطالعه ۱۲ دقیقه

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

 

در زیر فهرستی از ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ آورده شده است. این زن های ثروتمند از راه های مختلف ثروت های فوق العاده ای به دست آورده اند و هوش، پشتکار، خلاقیت و  میراث خود را به نمایش گذاشته اند. در این مقاله به بررسی زندگی و دستاوردهای این زنان و چگونگی ثروتمند شدن آنها می پردازیم.

 

#۱. فرانسوا بتنکورت مایرز و خانواده ۹۴.۴ میلیارد دلار دارایی خالص

#۲. آلیس والتون ۶۱.۱ میلیارد دلار دارایی خالص است

#۳. جولیا کخ و خانواده ۵۹.۰ میلیارد دلار دارایی خالص

#۴. دارایی خالص ژاکلین مریخ ۳۸.۳ میلیارد دلار

#۵. میریام ادلسون و خانواده ۳۷.۵ میلیارد دلار دارایی خالص

#۶. دارایی خالص رافائلا آپونته-دیامانت ۳۱.۳ میلیارد دلار

#۷. دارایی خالص مک کنزی اسکات ۲۸.۲ میلیارد دلار

#۸. جینا راینهارت ۲۷.۰ میلیارد دلار دارایی خالص

#۹. سوزان کلاتن ۲۴.۶ میلیارد دلار دارایی خالص است

#۱۰. دارایی خالص آیریس فونتبونا و خانواده ۲۲.۹ میلیارد دلار

Françoise Bettencourt Meyers

. فرانسوا بتنکورت مایرز (Françoise Bettencourt Meyers & family)

با اولین زن ثروتمند بتنکورت مایرز، وارث ثروت عظیم L’Oréal شروع میکنیم. او پس از مرگ مادرش، لیلیان بتنکورت، جایگاه خود را به عنوان ثروتمندترین زن جهان به دست آورد. فرانسوا در حال حاضر ریاست شرکت هولدینگ خانوادگی تتیس را بر عهده دارد که کنترل سهام قابل توجهی در L’Oréal را در دست دارد. فداکاری او به تجارت خانوادگی و حفظ ثروت عظیم آنها الهام بخش است. او در حال حاضر ثروتمندترین زن جهان است.

Alice Walton

. آلیس والتون (Alice Walton)

آلیس والتون، تنها دختر سام والتون، بنیانگذار والمارت، در لیست بعدی قرار دارد. او با ثروتی که به موفقیت غول خرده‌فروشی گره خورده است، مسیر خود را به عنوان یک بشردوست و کلکسیونر آثار هنری پیش برده است. موزه هنر آمریکایی کریستال بریج او گواهی بر علاقه او به هنر و تمایل او برای به اشتراک گذاشتن آن با جهان است. او در حال حاضر ثروتمندترین زن ایالات متحده است.

 

. جولیا کخ (Julia Koch & family)

جولیا کخ وارث دیگری است که ثروت خود را از شوهر فقیدش دیوید کخ به ارث برده است. او مالک مشترک صنایع Koch، یک شرکت چند ملیتی متنوع بود که در صنایع مختلف مانند انرژی، تولید و تجارت فعالیت می‌کرد. پس از مرگ او، جولیا و فرزندانش سهام قابل توجهی را در شرکت به ارث بردند. او ثابت کرده است که یک تاجر زن توانا است و به طور موثر ثروت موروثی خود را مدیریت می کند.

 

Jacqueline Mars

. ژاکلین مارس (Jacqueline Mars)

ژاکلین مارس، نوه فرانک سی مارس، بنیانگذار Mars, Incorporated، ثروت خود را از طریق امپراتوری آب نبات و غذای حیوانات خانگی به دست آورده است. او به عنوان یک سهامدار مهم، نقش فعالی در هدایت کسب و کار خانوادگی داشته است. فداکاری او به شرکت و تلاش های بشر دوستانه او در بخش های مختلف از جمله آموزش و حفاظت از محیط زیست قابل توجه است.

 

Miriam Adelson

. میریام ادلسون (Miriam Adelson )

ثروت میریام ادلسون از ازدواج او با شلدون ادلسون، غول کازینو پشت شرکت لاس وگاس سندز سرچشمه می گیرد. او نقش مهمی در گسترش شرکت به آسیا ایفا کرد، جایی که شرکت آنها شکوفا شد. سوابق عقلی و پزشکی میریام او را به ایجاد مراکز تحقیقاتی با تمرکز بر مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف مواد سوق داده است.

 

Rafaela Aponte-Diamant

. رافائلا آپونته-دیامانت (Rafaela Aponte-Diamant)

رافائلا آپونته-دیامانت یک کارآفرین زیرک است که به همراه همسرش گروه MSC را تأسیس کردند که یک نیروگاه جهانی حمل و نقل و لجستیک است. هوش تجاری و فداکاری تزلزل ناپذیر رافائلا به این شرکت، نقش مهمی در ارتقای چشمگیر آن داشته است. او گواهی واقعی از قدرت سخت کوشی و اراده است.

MacKenzie Scott

. مک کنزی اسکات  (MacKenzie Scott)

مکنزی اسکات، رمان نویس و بشر دوست، پس از طلاقش از جف بزوس، بنیانگذار آمازون، به یکی از ثروتمندترین زنان جهان تبدیل شد. به عنوان بخشی از توافق طلاق آنها، او بخش قابل توجهی از سهام آمازون را دریافت کرد. از آن زمان، مک‌کنزی به‌خاطر تلاش‌های بشردوستانه فوق‌العاده‌اش، اهدای میلیاردها دلار به موسسات خیریه و سازمان‌های مختلف شناخته شده است.

 

در سال ۲۰۰۵، اسکات اولین رمان خود را به نام “آزمایش لوتر آلبرایت” نوشت که برای آن در سال ۲۰۰۶ برنده جایزه کتاب آمریکا شد. او گفت که نوشتن ده سال طول کشید زیرا به بزوس در ساخت آمازون کمک کرد، او سه فرزند به دنیا آورد. دومین رمان او، تله ها، در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. به گفته NPD BookScan، فروش کتاب های او در حد متوسط بود.

 

Gina Rinehart

. جینا راینهارت (Gina Rinehart)

جینا راینهارت، نجیب زاده معدن استرالیایی شرکت پدرش، Hancock Prospecting را به ارث برد. این شرکت آن را از طریق سرمایه گذاری ها و خریدهای استراتژیک به یک نیروگاه معدنی جهانی تبدیل کرد. عزم و بینش جسورانه جینا او را در صدر فهرست ثروتمندترین زنان جهان قرار داده است.

Susanne Klatten

. سوزان کلاتن (Susanne Klatten)

سوزان کلاتن، دختر هربرت و یوهانا کوانت، سهام قابل توجهی را از BMW، تولیدکننده خودروهای لوکس، و آلتانا، یک شرکت تخصصی مواد شیمیایی به ارث برد. او ثابت کرده است که یک زن تاجر ماهر است و به طور فعال هر دو شرکت را مدیریت می کند. ثروت سوزان نشان دهنده درک تجاری و تعهد او به میراث خانواده اش است.

 

Iris Fontbona

#۱۰. آیریس فونتبونا (Iris Fontbona )

آیریس فونتبونا، یک تاجر شیلیایی، ثروت خود را از شوهر فقیدش، آندرونیکو لوکسیک آباروا، به ارث برد که ثروت هنگفتی را از طریق معدن، بانکداری و صنایع نوشیدنی به دست آورد. امروزه، گروه لوکسیک، تحت کنترل آیریس و خانواده‌اش، یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌ها در شیلی است. فداکاری او برای حفظ میراث همسرش و گسترش تجارت خانوادگی قابل ستایش است.

 

کلمات کلیدی

منابع متنوع ثروت: این زنان ثروت خود را از راه های مختلف از جمله ارث، کارآفرینی و ازدواج به دست آورده اند.

هوش تجاری: هر یک از زنان در این فهرست با حفظ ثروت های موروثی یا رشد شرکت های خود، هوش تجاری استثنایی خود را نشان داده اند.

بشر دوستی: بسیاری از این زنان ثروتمند به خاطر تلاش های بشردوستانه خود نیز شناخته می شوند و از منابع خود برای تأثیرگذاری مثبت بر جهان استفاده می کنند.

 

نتیجه

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

 

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟


منبع: https://www.newtraderu.com/2023/04/29/top-10-worlds-richest-women-in-2023

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید