۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , اردیبهشت , ۱۴۰۲ ۰ نظر ۸۱۸ بازدید زمان مطالعه ۱۲ دقیقه پادکست به زودی

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

 

در زیر فهرستی از ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ آورده شده است. این زن های ثروتمند از راه های مختلف ثروت های فوق العاده ای به دست آورده اند و هوش، پشتکار، خلاقیت و  میراث خود را به نمایش گذاشته اند. در این مقاله به بررسی زندگی و دستاوردهای این زنان و چگونگی ثروتمند شدن آنها می پردازیم.

 

#۱. فرانسوا بتنکورت مایرز و خانواده ۹۴.۴ میلیارد دلار دارایی خالص

#۲. آلیس والتون ۶۱.۱ میلیارد دلار دارایی خالص است

#۳. جولیا کخ و خانواده ۵۹.۰ میلیارد دلار دارایی خالص

#۴. دارایی خالص ژاکلین مریخ ۳۸.۳ میلیارد دلار

#۵. میریام ادلسون و خانواده ۳۷.۵ میلیارد دلار دارایی خالص

#۶. دارایی خالص رافائلا آپونته-دیامانت ۳۱.۳ میلیارد دلار

#۷. دارایی خالص مک کنزی اسکات ۲۸.۲ میلیارد دلار

#۸. جینا راینهارت ۲۷.۰ میلیارد دلار دارایی خالص

#۹. سوزان کلاتن ۲۴.۶ میلیارد دلار دارایی خالص است

#۱۰. دارایی خالص آیریس فونتبونا و خانواده ۲۲.۹ میلیارد دلار

Françoise Bettencourt Meyers

. فرانسوا بتنکورت مایرز (Françoise Bettencourt Meyers & family)

با اولین زن ثروتمند بتنکورت مایرز، وارث ثروت عظیم L’Oréal شروع میکنیم. او پس از مرگ مادرش، لیلیان بتنکورت، جایگاه خود را به عنوان ثروتمندترین زن جهان به دست آورد. فرانسوا در حال حاضر ریاست شرکت هولدینگ خانوادگی تتیس را بر عهده دارد که کنترل سهام قابل توجهی در L’Oréal را در دست دارد. فداکاری او به تجارت خانوادگی و حفظ ثروت عظیم آنها الهام بخش است. او در حال حاضر ثروتمندترین زن جهان است.

Alice Walton

. آلیس والتون (Alice Walton)

آلیس والتون، تنها دختر سام والتون، بنیانگذار والمارت، در لیست بعدی قرار دارد. او با ثروتی که به موفقیت غول خرده‌فروشی گره خورده است، مسیر خود را به عنوان یک بشردوست و کلکسیونر آثار هنری پیش برده است. موزه هنر آمریکایی کریستال بریج او گواهی بر علاقه او به هنر و تمایل او برای به اشتراک گذاشتن آن با جهان است. او در حال حاضر ثروتمندترین زن ایالات متحده است.

 

. جولیا کخ (Julia Koch & family)

جولیا کخ وارث دیگری است که ثروت خود را از شوهر فقیدش دیوید کخ به ارث برده است. او مالک مشترک صنایع Koch، یک شرکت چند ملیتی متنوع بود که در صنایع مختلف مانند انرژی، تولید و تجارت فعالیت می‌کرد. پس از مرگ او، جولیا و فرزندانش سهام قابل توجهی را در شرکت به ارث بردند. او ثابت کرده است که یک تاجر زن توانا است و به طور موثر ثروت موروثی خود را مدیریت می کند.

 

Jacqueline Mars

. ژاکلین مارس (Jacqueline Mars)

ژاکلین مارس، نوه فرانک سی مارس، بنیانگذار Mars, Incorporated، ثروت خود را از طریق امپراتوری آب نبات و غذای حیوانات خانگی به دست آورده است. او به عنوان یک سهامدار مهم، نقش فعالی در هدایت کسب و کار خانوادگی داشته است. فداکاری او به شرکت و تلاش های بشر دوستانه او در بخش های مختلف از جمله آموزش و حفاظت از محیط زیست قابل توجه است.

 

Miriam Adelson

. میریام ادلسون (Miriam Adelson )

ثروت میریام ادلسون از ازدواج او با شلدون ادلسون، غول کازینو پشت شرکت لاس وگاس سندز سرچشمه می گیرد. او نقش مهمی در گسترش شرکت به آسیا ایفا کرد، جایی که شرکت آنها شکوفا شد. سوابق عقلی و پزشکی میریام او را به ایجاد مراکز تحقیقاتی با تمرکز بر مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف مواد سوق داده است.

 

Rafaela Aponte-Diamant

. رافائلا آپونته-دیامانت (Rafaela Aponte-Diamant)

رافائلا آپونته-دیامانت یک کارآفرین زیرک است که به همراه همسرش گروه MSC را تأسیس کردند که یک نیروگاه جهانی حمل و نقل و لجستیک است. هوش تجاری و فداکاری تزلزل ناپذیر رافائلا به این شرکت، نقش مهمی در ارتقای چشمگیر آن داشته است. او گواهی واقعی از قدرت سخت کوشی و اراده است.

MacKenzie Scott

. مک کنزی اسکات  (MacKenzie Scott)

مکنزی اسکات، رمان نویس و بشر دوست، پس از طلاقش از جف بزوس، بنیانگذار آمازون، به یکی از ثروتمندترین زنان جهان تبدیل شد. به عنوان بخشی از توافق طلاق آنها، او بخش قابل توجهی از سهام آمازون را دریافت کرد. از آن زمان، مک‌کنزی به‌خاطر تلاش‌های بشردوستانه فوق‌العاده‌اش، اهدای میلیاردها دلار به موسسات خیریه و سازمان‌های مختلف شناخته شده است.

 

در سال ۲۰۰۵، اسکات اولین رمان خود را به نام “آزمایش لوتر آلبرایت” نوشت که برای آن در سال ۲۰۰۶ برنده جایزه کتاب آمریکا شد. او گفت که نوشتن ده سال طول کشید زیرا به بزوس در ساخت آمازون کمک کرد، او سه فرزند به دنیا آورد. دومین رمان او، تله ها، در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. به گفته NPD BookScan، فروش کتاب های او در حد متوسط بود.

 

Gina Rinehart

. جینا راینهارت (Gina Rinehart)

جینا راینهارت، نجیب زاده معدن استرالیایی شرکت پدرش، Hancock Prospecting را به ارث برد. این شرکت آن را از طریق سرمایه گذاری ها و خریدهای استراتژیک به یک نیروگاه معدنی جهانی تبدیل کرد. عزم و بینش جسورانه جینا او را در صدر فهرست ثروتمندترین زنان جهان قرار داده است.

Susanne Klatten

. سوزان کلاتن (Susanne Klatten)

سوزان کلاتن، دختر هربرت و یوهانا کوانت، سهام قابل توجهی را از BMW، تولیدکننده خودروهای لوکس، و آلتانا، یک شرکت تخصصی مواد شیمیایی به ارث برد. او ثابت کرده است که یک زن تاجر ماهر است و به طور فعال هر دو شرکت را مدیریت می کند. ثروت سوزان نشان دهنده درک تجاری و تعهد او به میراث خانواده اش است.

 

Iris Fontbona

#۱۰. آیریس فونتبونا (Iris Fontbona )

آیریس فونتبونا، یک تاجر شیلیایی، ثروت خود را از شوهر فقیدش، آندرونیکو لوکسیک آباروا، به ارث برد که ثروت هنگفتی را از طریق معدن، بانکداری و صنایع نوشیدنی به دست آورد. امروزه، گروه لوکسیک، تحت کنترل آیریس و خانواده‌اش، یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌ها در شیلی است. فداکاری او برای حفظ میراث همسرش و گسترش تجارت خانوادگی قابل ستایش است.

 

کلمات کلیدی

منابع متنوع ثروت: این زنان ثروت خود را از راه های مختلف از جمله ارث، کارآفرینی و ازدواج به دست آورده اند.

هوش تجاری: هر یک از زنان در این فهرست با حفظ ثروت های موروثی یا رشد شرکت های خود، هوش تجاری استثنایی خود را نشان داده اند.

بشر دوستی: بسیاری از این زنان ثروتمند به خاطر تلاش های بشردوستانه خود نیز شناخته می شوند و از منابع خود برای تأثیرگذاری مثبت بر جهان استفاده می کنند.

 

نتیجه

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

 

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟


منبع: https://www.newtraderu.com/2023/04/29/top-10-worlds-richest-women-in-2023

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید