خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , بهمن , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۴۹ بازدید

نیت ها قدرتمند هستند. اگر بتوانید تضادهای عاطفی درون قلبتان را درک کرده و خود را از احساسات گذشته رها کنید و توجه خود را به لحظه حال جلب کنید ، می توانید به طور موثر هر چیزی را خلق کنید.

 

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

 

قبل از اینکه آزمایش را مورد بحث قرار دهیم اجازه دهید انتظارات درستی از خلق اهداف ، قدرت نیت و بازی قانون جذب تعیین کنیم.

قانون جذب ، در ابتدایی ترین تعریف خود به این معنی است که با استفاده از قدرت ذهن برای شکل دادن به واقعیتی که می خواهید تجربه می کنید استفاده کنید، در اوایل شروع بحث قانون جذب تا زمانی که فیزیک کوانتوم قانون جذب را به صورت علمی اثبات نکرد، هرکسی که درباره قانون  جذب صحبت می کرد ، آن را تحقیر میکردند این نوع تفکر را یک سیستم اعتقادی عصر جدید می نامیدند. با این حال ، اکنون ، با تحقیقات و کشفیات انجام شده ، نه تنها در زمینه علوم اعصاب بلکه در زمینه باستان شناسی و مکانیک کوانتوم درک بهتر و عملی تری از نحوه عملکرد قانون جذب را فراهم کرده است.

 

بنابراین در اینجا اصولی بیان می شود که در این مقاله برای توضیح بهتر خلق خواسته ها از طریق قانون جذب را با رویکردی عملی به جای رویکرد معنوی استفاده خواهیم کرد.

 

 

همه چیز از انرژی منبع متولد می شود: فیزیکدانان در رابطه با ریشه های جهان با انرژی اولیه ای که باعث انفجار (بینگ بنگ) و گسترش جهان به حالت انبساط فعلی شده است ، ادامه داده اند.

 

این انرژی که باعث به وجود آمدن سیارات ، ستاره ها ، ستاره های دنباله دار ، سیارک ها ، ماده تاریک ، سیاهچاله ها و هر چیز دیگری در این بین شده است ، همان انرژی خلاقانه ای که اساساً زندگی را بر روی زمین ایجاد می کند. شما ، من ، ساعت مچی ، لپ تاپی که این متن را می خوانید – همه از یک منبع انرژی نشات می گیرند.

 

 

همه چیز فرکانس است و دارای ارتعاش است: در تئوری میدان کوانتومی (QFT) با ذرات بنیادی تشکیل دهنده ماده به عنوان ارتعاشات موج مانند یک میدان کوانتومی رفتار می شود. به عنوان مثال ، الکترون به عنوان ارتعاشات یک میدان الکترون مشاهده می شود. فوتون به عنوان ارتعاشات یک میدان فوتون است. این میدان کوانتومی (دریای ارتعاشات) بدون استثنا در تمام زمان و فضا وجود دارد. با این حال ، طبق آزمایش انجام شده این میدان فقط دریایی از “پتانسیل” است که هنوز به عنوان ماده بیان نشده است.

 

انرژی را نمی توان از بین برد ، فقط از شکلی به شکلی دیگر تغییر می کند: تبدیل انرژی چیزی است که اکثر ما در دوره راهنمایی در مورد آن خوانده ایم، به عنوان مثال ، اصطکاک منجر به گرما می شود، انرژی جنبشی (حرکت) با استفاده از موتور و غیره به انرژی الکتریکی تبدیل می شود، بنابراین نتیجه نهایی این است که انرژی نمی تواند از بین برود بلکه فقط از نوعی به نوع دیگر تبدیل می شود.

 

انرژی الکترومغناطیسی: سیستم انرژی بدن انسان یک میدان الکترومغناطیسی در اطراف شما ایجاد می کند که درست مثل هر میدان الکترومغناطیسی دیگری رفتار می کند و این انرژی در صورت تماس با هر چیز دیگری که انرژی الکترومغناطیسی دارد می تواند تعامل داشته باشد، دقیقا مانند به همان روشی که یک آهنربا در حضور براده های فلزی برهم کنش می کند رخ می دهد. این یک پدیده قریب الوقوع است که در تحقیقات علمی قرن ها پایه گذاری شده است و اکنون به عنوان یکی از قوانین فیزیک پذیرفته شده است.

 

جایی که توجه شما آنجا است ، انرژی شما در همان حوزه جریان دارد: مثلا به آسمان فکر کنید، یک تصویر آبی رنگ آسمان در ذهنتان آمد درست است؟ یا به خوشمزه ترین غذایی که دوست دارید فکر کنید، آیا بزاق در دهانتان ایجاد شد؟ این علت و معلول در عمل است، ذهن خوداگاه در شکل دادن تصاویر ذهنی از سیگنال ها و نه فقط برای تولید تصاویر بسیار خوب عمل میکند ، بلکه در ایجاد حس نیز بسیار توانایی دارد. بنابراین آنچه در مورد آن فکر می کنید ، همان چیزی است که ذهن شما شروع به “القا” آن می کند و مغز شما “پروژه” را شروع می کند تا حواس فیزیکی شما بتوانند آن را “تجربه” کنند.

 

حال اجازه دهید در مورد خلق اهداف با قدرت نیت و اراده صحبت کنیم.

 

نیت به معنی ایجاد ساختار ذهنی است، چیزی که شما نیت می کنید و می خواهید اتفاق می افتد است. به عنوان مثال ، اگر بگویید “امروز نیاز به چرت زدن دارم” ، ذهن شما این انتظار را ایجاد می کند که این اتفاق بیفتد. و نزدیک زمان چرت زدن ، حتی بدن شما شروع به آماده سازی شما برای چرت زدن می کند . اگر اجازه دهید این اتفاق رخ داد، قصد شما برای چرت زدن توسط مغز از طریق تغییر در انرژی بدنی آشکار می شود .

 

بنابراین قصد یا نیت شما بسیار ساده بود. به گونه ای بود که ذهن شما آن را درک میکند، نیت شما هیچ مقاومت از طرف ضمیر ناخودآگاه نداشت و در نتیجه ، این نیت منجر به آشکار شدن میل شما به چرت زدن شد.

 

حالا … بیایید آزمایشی را بررسی کنیم.

 

یک محقق فرانسوی به نام دکتر René Peoc’h ، قدرت نیت ها را با جوجه های تازه به دنیا آمده بررسی کرد. هنگام جوجه کشی جوجه ها ، آنها معمولاً روی مادر خود می روند ، با او خود را گرم میکنند و او را دنبال می کنند. اما اگر مادر هنگام جوجه کشی جوجه ها نباشد ، آنها روی اولین جسمی که با آن روبرو می شوند می روند به عنوان مثال ، اگر جوجه ابتدا انسانی را ببیند ، به همان ترتیب انسان را دنبال می کند.

 

وی دریافت که با گذشت زمان ، محیط این دستگاه که به طور مساوی یک دست بود و داخل قفس قرار داشت، در مرحله بعدی او جوجه هایی را که به تازگی بیرون آمده اند را کنار این دستگاه قرار داد و همانطور که انتظار می رفت ، انگار که دستگاه مادرشان باشد روی دستگاه رفتند و روی دستگاه در سراسر محیط قدم زدند. بعد از اینکه جوجه ها روی دستگاه رفتند ، او دستگاه را از قفس بیرون آورد و جوجه ها را در یک طرف قفس قرار داد ، جایی که آنها می توانستند دستگاه را ببینند اما نمی توانند به سمت آن حرکت کنند.

نیت

 

آنچه بعد این اتفاق رخ داد حیرت انگیز بود – نیت جوجه ها برای نزدیک شدن به مادرشان (دستگاه) در واقع بر حرکات تصادفی آنها تأثیر می گذارد. جوجه ها دیگر در تمام محیط حرکت نمی کردند در عوض در یک قسمت محیط قفس نزدیک به دستگاه باقی مانند.

 

اگر قصد جوجه ها می تواند با حرکت یک ربات رایانه ای تأثیر پذیر باشد ، فقط تصور کنید که چه آینده ای می توانید برای خود ترسیم کنید.

 

آزمایش فوق گزیده ای از کتاب دکتر جو دیسپنزا به نام ماوراء طبیعی شدن است. اگر مصمم هستید که فکر و واقعیت خود را تغییر دهید ، این کتاب بسیار خوبی است.

 

اهمیت این کشف چیست؟

در ساده ترین شکل خود قدرت نیت را اثبات می کند. حالا قبل از این که راجع به این موضوع بیشتر بدانید ، جنبه های علمی چگونگی قدرت نیت را که در جوجه ها آزمایش شد را بررسی کنید.

 

جوجه ها درست مثل هر شکل زندگی بیولوژیکی ، یک میدان الکترومغناطیسی برای خود دارند. بنابراین اگر شما ، به عنوان یک انسان ، می توانید احساسات عالی همراه با نیت های درست (فکر) داشته باشید ، دلیلی ندارد که نتوانید نوع بار الکترومغناطیسی مورد نیاز برای تغییر مسیر سرنوشت خود را ایجاد کنید.

 

اهداف قدرتمندترین پدیده هایی هستند که می توانند به درک عمیقی از نحوه کار جهان کمک کند.

 

نیکولا تسلا ، مخترع مشهور و مسلماً برجسته ترین ذهن علمی قرن ۲۰ ، دانشمندان آن روز را ترغیب کرد که بیش از تلاش برای اثبات وجود همه چیز ، انرژی خود صرف مطالعه پدیده های غیر فیزیکی و فرکانسیک کنند.

 

اهداف فقط در اشکال زندگی بیولوژیکی قدرتمند نیستند، قدرت نیت را می توان در آزمایش بسیار جذاب دیگری مشاهده کرد که توسط یک محقق ژاپنی دکتر Masuru Emoto انجام شده است. در این آزمایش ، دکتر ایموتو مولکول های آب را در معرض کلمات ، موسیقی ، تصاویر و فیلم متحرک (فیلم ها) قرار داد و سپس مولکول ها را منجمد کرد، هنگامی که این مولکول ها زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار گرفتند ، نحوه پاسخ این مولکول های آب یخ زده به نیت هایی که از طریق تصاویر ، کلمات و موسیقی ارائه شده بود متفاوت بود.

 

بنابراین تا الان شما مشکلی در منطقی کردن این ایده که نیت ها قدرت آشکار کردن اهداف را دارند نخواهید داشت ، دقیقا به همان روشی که قانون جذب می گویید با افکار صحیح ، هر چیزی می تواند در زندگی به وجود آید.

 

این تفاسیر تاکنون کاملاً غیر دینی و غیر معنوی بوده و در علم با استناد به ادبیات علمی واقعی و مورد بررسی قرار گرفته است. اگر بخواهم چند جنبه معنوی به آن بیفزایم ، و اگر شما پذیرای این ایده هستید ، این پرسش اساسی که چرا برخی دعاها مستجاب می شوند و برخی دیگر جواب نمی دهند ، کاملاً واضح و روشن خواهد شد. اما بحث دعا را در مقاله ای دیگر به صورت تخصصی بررسی می کنیم.

 

در حقیقت ، کل فناوریسابلیمینال برای برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه و تغییر باور مبتنی بر تحقیقات علمی است و فقط برداشت سایت از برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه نیست.

 

سایت مانی ام اس برای کمک به هر کسی که متعهد به تغییر باورهای مخرب خودش است طراحی شده است ، با برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه و تغییر سیستم باورهای درونی می توانید قانون جذب را فعال کنید که در نهایت منجر به آشکار کردن هر چیزی که شما می خواهید می شود.اگر فکر میکنید باورهای شما زندگی شما را خلق میکنند یا نمی کنند در هر دو صورت حق با شماست، همه به نیت شما و آنچه می خواهید در زندگی خود داشته باشید برمی گردد.

 

قدرت نیت تأثیرگذار بر یک گروه

اکنون به مطالعه دیگری اشاره میکنیم تا ببینیم آیا قصد منسجم و ذهن متمرکز می تواند بر صلح یک گروه یا نتیجه یک گروه تأثیر بگذارد، به عبارت دیگر ، آیا دسته ای از افراد می توانند دور هم جمع شوند ، نیت خود را بیان کنند و آیا این می تواند منجر به تغییر در یک جامعه شود، بسیار جذاب است اما باور کنید ، چنین مطالعه ای انجام شده است و تأثیر آن بدون شک شگفت انگیز بود.

 

این سازمان ، اتحادیه جهانی دانشمندان برای صلح تصمیم گرفتند تا رویکرد مبتنی بر مغز را برای صلح در یک سطح جهانی دریافت کنند، در ادامه یک گزیده کوتاه از یکی از مطالعات سال ۱۹۹۳ آورده شده است:

 

یک پروژه تظاهرات ملی که از ۷ ژوئن تا ۳۰ ژوئیه ۱۹۹۳ در واشنگتن دی سی انجام شد ، کارآیی رویکرد مبتنی بر مغز برای صلح و کاهش جرم و استرس اجتماعی و بهبود کارایی دولت آزمایش شد.

 

نیت

 

در این آزمایش با دقت کنترل شده ، گروه متفکر طی دو ماه از ۸۰۰ به ۴۰۰۰ نفر افزایش یافت. گرچه جرایم خشن در پنج ماه اول سال به طور مداوم در حال افزایش بود ، بلافاصله پس از شروع مطالعه ، (جرم که توسط آمار جرائم یکنواخت FBI اندازه گیری می شود) شروع به کاهش کرد و تا پایان آزمایش ادامه داشت (حداکثر کاهش ۲۳.۳ ٪)، و پس از آن دوباره شروع به افزایش کرد. احتمال اینکه این امار به تنوع سطح جرم و جنایت نسبت داده می شود کمتر از دو در یک میلیارد بود (۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲> p). کاهش جرم و جنایت را نمی توان به دلایل احتمالی دیگر ، از جمله دما ، بارش ، آخر هفته ها و فعالیت های ضد جرائم پلیس و جامعه نسبت داد (تحقیقات شاخص های اجتماعی ۴۷: ۱۵۳-۲۰۱ ، ۱۹۹۹) .

 

آیا این مطالعه اثبات می کند که اگر گروهی از افراد با نیتی منسجم یکی شوند ، انرژی الکترو مغناطیسی منسجمی ایجاد می کنند که می تواند باعث کاهش جرم شود؟ بله، این دقیقاً همان چیزی است که شما در این مطالعه می خوانید.

 

نتیجه

نیت ها قدرتمند هستند. اگر بتوانید تضادهای عاطفی درون قلبتان را درک کرده و خود را از احساسات گذشته رها کنید و توجه خود را به لحظه حال جلب کنید ، می توانید به طور موثر هر چیزی را خلق کنید. این چیزی نیست جز آنچه قانون جذب می گویید، روی این مسئله تمرکز کنید و بر مدیریت سیستم اعتقاد ناخودآگاه خود تمرکز کنید و فقط در حال زندگی کنید.

 

بدانید همان انرژی خلاقانه ای که سیارات را به دنیا آورده و نظم و ترتیب را در جهان ایجاد می کند ، ارتعاشات اتفاقات را با هر “سیگنالی” که ارسال می کنید مطابقت می کند.

 

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

 

منبع : https://www.gusp.org/defusing-world-crises/scientific-research/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید