ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک – صحبت با فرشتگان
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۱ , تیر , ۱۴۰۰ ۰ نظر ۱۳۶ بازدید

با گذشت زمان ، دیدگاه ها نسبت به ژان دارک تغییر کرد. در سال ۱۴۵۰ ، چارلز هفتم به روئن رفت و خواستار تحقیق در مورد اعدام ژان شد. بعداً ، پاپ کالیکستوس سوم ، رأی کوشون را که ژان را مرتد اعلام کرد در سال ۱۴۳۱ لغو کرد و در ۱۶ مه ۱۹۲۰ ، پاپ بندیکت پانزدهم ژان دارک را مقدس ساخت. در ژوئن همان سال پارلمان فرانسه نیز به احترام ژان دارک تعطیل ملی اعلام کرد. در طول سال ها ، آثار هنری بی شماری از Joan of Arc – ژان دارک که به عنوان افسانه الهام گرفته شد.

 

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

 

ژان دارک کودک خداپرست که صداهایی را می شنود

ژان دارک حدود سال ۱۴۱۲ در دومرمی ، روستایی واقع در شمال شرقی فرانسه متولد شد. این دهکده در قلمرو دوک بورگوندی بود. گرچه بورگوندی ها متحدان انگلیس بودند اما مردم دومرمی به فرانسه وفادار ماندند.

 

پدر ژان دارک جان کشاورز بود و مادرش زنی به نام ایزابل رومی یا ایزابل دو ووتون بود. طبق باور عمومی ، ژاندارک کودکی خود را در مراتع با گوسفندان و گاوها گذراند ، گرچه این تصور بی اساس است. گفته می شود که او یک کودک خداپرست بود ، که غالباً در کلیسا غرق در دعا زانو می زد.

 

در سن ۱۳ سالگی بود که ژان دارک صداهای عرفانی می شنید که آنها را “مشاوران” خواند. بعداً او این صداها را صدای فرشتگان ، از جمله فرشته مقدس ، میکائیل، سنت مارگارت و سنت کاترین شناسایی کرد.

 

به گفته ژان دارک ، صداها به او می گفتند که خداوند مأموریتی فوق العاده مهم به او داده است که سرنوشت فرانسه را تغییر میدهد. به او گفته شد که برای بیرون راندن دشمنان ، یعنی انگلیسی ها ، که سرزمین فرانسه را اشغال کرده بودند کمک کند و چارلز هفتم را به عنوان پادشاه قانونی فرانسه منتصب کند.

joan-arc meet

ملاقات ژان دارک با پادشاه

در سال ۱۴۲۸ ، ژان درخواست ملاقات با رابرت دو بودریکورت ، یکی از طرفداران چارلز و فرماندهان شهر همسایه ونکولور ترتیب داده شد. در ابتدا ، بودریکورت تردید داشت و درخواست ژان دارک را رد کرد اما ژان تصمیم گرفت که به ملاقات او برود.

این بار ژان در ونکولور ماند و سرانجام پایداری او باعث شد تا بودریکورت تن به ملاقات بدهد. فرمانده پادگان برای سفر به چینون و ملاقات ژان با چارلز یک اسکورت سه نفر از افراد مسلح و یک اسب را برای ژان دارک فراهم کرد. ژان موهای خود را کوتاه کرد و لباس مردانه پوشید تا در طول سفر در امان باشد.

 

وقتی چارلز از مأموریت الهی ژان باخبر شد مطمئن نبود که چه باید بکند. دو روز پس از رسیدن ژان دارک به چینون وی در حضور پادشاه پذیرفته شد. برای آزمایش او چارلز در میان درباریان ایستاد ، هرچند که ژان دارک او را شناخت و بدون تردید به پادشاه سلام کرد.

 

ژان به چارلز قول داد که تاجگذاری او را در ریمز ، محل مرسوم تاج گذرای سلطنتی فرانسه انجام شود. از آنجا که این محل تحت کنترل انگلیس بود چارلز “رسما” پادشاه فرانسه نبود ، اگرچه این عنوان را از سال ۱۴۲۲ در اختیار داشت.

ژان دارک - Saint Joan of Arc

الهام و استراتژی در نبرد

بر خلاف توصیه اکثر مشاوران و ژنرال ها ، چارلز تصمیم گرفت فرصتی به ژان دارک بدهد. او یک زره و یک اسب برای او فراهم کرد و به او لشکری داد تا به اورلئان که در محاصره انگلیسی ها بود برود.

 

در حالی که به نظر می رسید انگلیسی ها به مدت نیم سال در اورلئان قدرتمندتر بودند ، اما محاصره فقط ۹ روز پس از ورود ژان فروپاشید. اگرچه او اغلب به عنوان یک جنگجوی نترس شناخته می شود اما او در نبردها فعال شرکت نمی کرد او به جای سلاح یک بنر در دست داشت و فقط برای الهام بخشیدن به نیروهایش در میدان جنگ بود. او همچنین مسئول تدوین استراتژی های نظامی ، هدایت نیروهای خود و همکاری در امور دیپلماسی با انگلیسی ها نیز بود.

 

بعد از پیروزی در اورلئان ، ژان دارک فرانسوی ها را به پیروزی در پاتای و تروا و همچنین آزادسازی شهرهای متعدد فرانسه از دست انگلیسی ها تشویق کرد. سپس راه ریمز باز شد و در هفدهم ژوئیه ۱۴۲۹ ، چارلز به عنوان پادشاه فرانسه در ریمز تاجگذاری کرد.

ژان دارک - Joan-of-Arc-burned-at-the-stake

چرا ژان دارک متهم شد؟ چرا او را در سوزاندند؟

هدف بعدی ژان آزادی پاریس بود که در ماه ژوئیه آغاز شد ، اگرچه در سپتامبر همان سال به شکست انجامید. در ماه می سال ۱۴۳۰ ، ژان در شهر کومپین توسط بورگوندی ها اسیر و سپس به انگلیسی فروخته شد.

 

ژان توسط یک دادگاه کلیسایی در قلعه روئن محاکمه شد. در ابتدا ۷۰ اتهام علیه او مطرح شده بود که از جادوگری تا سرقت اسب بود. سرانجام ، این اتهامات به ۱۲ مورد کاهش یافت ، از جمله پوشیدن لباس مردانه و ادعای اینکه خدا مستقیماً با او صحبت کرده است. ، به ژان دارک پیشنهاد حبس ابد در ازای پذیرش گناه داده شد.

 

او سندی را امضاء کرد و گناهانش را پذیرفت ، هرچند حدس زده می شود از آنجا که ژان دارک بی سواد بود ، از آنچه که امضا می کرد اطلاع نداشت. با این وجود چند روز بعد ژان به دلیل تهدید به تجاوز جنسی یا خشونت محافظانش ، بار دیگر لباس مردانه خود را به تن کرد.

 

علاوه بر این ، وی به قضاتی که از وی در زندان بازدید کردند گفت که آن صداها دوباره ظاهر شده اند. بنابراین ، او به عنوان ” مرتد ” به سوختن در آتش محکوم شد. در حین سوختن ، یک فرد راهب دومنیکن با در دست داشتن یک صلیب در مقابل چشمانش او را تسلیت گفت و او پس از سوختن نیز همچنان خیره به صلیب بود.

 

با گذشت زمان ، دیدگاه ها نسبت به ژان دارک تغییر کرد. در سال ۱۴۵۰ ، چارلز هفتم به روئن رفت و خواستار تحقیق در مورد اعدام ژان شد. بعداً ، پاپ کالیکستوس سوم ، رأی کوشون را که ژان را مرتد اعلام کرد در سال ۱۴۳۱ لغو کرد و در ۱۶ مه ۱۹۲۰ ، پاپ بندیکت پانزدهم ژان دارک را مقدس ساخت. در ژوئن همان سال پارلمان فرانسه نیز به احترام ژان دارک تعطیل ملی اعلام کرد. در طول سال ها ، آثار هنری بی شماری از Joan of Arc – ژان دارک که به عنوان افسانه الهام گرفته شد.

 

ژان دارک از زمان درگذشت چهره محبوب ادبیات، نقاشی، مجسمه‌سازی و سایر آثار فرهنگی باقی مانده‌است و بسیاری از نویسندگان، نمایشنامه نویسان، فیلمسازان، هنرمندان و آهنگسازان مشهور به خلق آثاری راجع به وی پرداخته‌اند.

 

 

۱۰ راه ساده برای ارتباط با فرشتگان

 

منبع: https://www.ancient-origins.net/history-famous-people/speaking-angels-and-saints-story-joan-arc-005052

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

 

به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

 

سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید