۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۷ , تیر , ۱۴۰۰ ۱ نظر ۱۵۶۸ بازدید

هر چه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

اگاهی هایی که بعد از مطالعه این مقاله خواهید دانست:

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

در کتاب ابر جاذب اثر گابریل برنستین در مورد باز کردن راهی برای ارتباط با راهنمای های روح سخن میگوید که قبلا هرگز چنین تجربه ای نداشته است. او در مورد راهنمایی جهانی و خدا می نویسد.

گابریل برنستین می گویید : برای سالهای زیادی همیشه نگران بودم که ممکن است با اشتراک گذاری باورهایم مردم را از خود دور کنم. اما هنگام نوشتن کتاب ابر جاذب ، احساس کردم فراخوانده شدم تا در مورد قلمرو معنوی آشکارا و بدون شرم صحبت کنم. من می دانستم که جهان برای گسترش خود به اشکال جدیدی راهنمایی میکند.

 

وقتی ما تمایل به دیدن جهانی فراتر از دید فیزیکی خود پیدا کنیم ، آن وقت زندگی راحت تر می شود ، احساس امنیت می کنیم و می توانیم به قدرت واقعی خود دسترسی پیدا کنیم. او میگویید : من رشد کرده ام و در هر زمینه از زندگی ام به این راهنماهای غیر فیزیکی اعتماد می کنم. دانستن اینکه آنها همیشه من را پشتیبانی می کند ، ایمان و قدرت تزلزل ناپذیری به من داده است. در زندگیم لحظات بی شماری بوده است که شاهد مداخله راهنمایی های الهی بوده ام.

 

همه ما راهنمای روح داریم.

گابریل برنستین : آنچه من معتقدم

 

من معتقدم موجوداتی با بالاترین حقیقت و عطوفت از جانب ما کار می کنند تا افکار و انرژی ما را به سمت عشق سوق دهند. آنها فیزیکی نیستند و به قوانین طبیعی این جهان مقید نیستند. آنها موجوداتی روحانی هستند.

این موجودات به اشکال مختلف وجود دارند و اهداف مختلفی دارند ، اما هدف مشترک آنها این است که به ما در جهت همسویی با عشق جهان کمک کنند.

 

وقتی در یک فکر یا الگوی مبتنی بر ترس گیر می افتید ، می توانید به راهنماهای خود مراجعه کنید تا به شما کمک کند تا به عشق برگردید. وقتی می خواهید راهنمایی آنها را دریافت کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مایل باشید ترس خود را تسلیم کنید و با دید معنوی ببینید.

همه ما راهنمای روح خود را داریم. ما راهنماهایی داریم که اجداد و اعضای خانواده متوفی هستند. برخی از راهنماهای معنوی ممکن است نام داشته باشند. در بعضی موارد ممکن است شما یک گروه راهنما داشته باشید که همه آنها یک نام دارند ، مانند استر هیکس و آبراهام.

 

اگر قبلاً به راهنماهای روح خود متصل نبوده اید ، از شما استقبال می کنم که ذهنی باز داشته باشید. این ۱۰ مرحله ساده و زیبا به شما کمک می کند تا با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کرده و روابط خود را روز به روز عمیق تر کنید.

اگر همه اینها به نظر شما کمی پیچیده است ، بگذارید به شما اطمینان دهم که راهنماهای شما دوست داشتنی هستند. آنها برای حمایت از شما اینجا هستند و ارتباط با آنها یک تجربه آرامش بخش و شادی آور است.

 

گابریل برنستین

چگونه ارتباط  با راهنمای روح خود را تجربه می کنیم

به محض شروع به دعوت از راهنماهای روحی خود ، روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید حضور آنها را حس کنید.

 

 

حس یا دانش درونی

شما می توانید یک راهنمای روح را به عنوان یک دانش درونی تجربه کنید. شما می توانید حضور راهنمای خود را احساس کنید ، یا مانند یک شهود صدایی را در درون خود بشنوید. بعضی از افراد به طور رسا صدای راهنمای خود را می شنوند یا انها را می بینند.

 

جرقه های نور

جرقه های نور شاخص دیگری از حضور یک راهنمای روح است. بعضی اوقات وقتی می دانم راهنماهایم با من هستند ، جرقه های نوری کمی می بینم. دیدن آن نور بسیار جالب است و می دانم که در آن لحظه آنها در کنار من حضوردارند!

 

کتاب ها از قفسه کتاب می افتند

وقتی کتابی از قفسه می افتد ، راهنماهای روح شما هستند که برای کمک به شما انجا هستند! نمی توانم به شما بگویم که چند نفر در یک رویداد به من مکاتبه کرده اند یا با من صحبت کرده اند و گفته اند که کتاب من را دیده اند زیرا به معنای واقعی کلمه از قفسه کتاب خانه مقابل آنها افتاده است. شما می توانید این نوع راهنمایی را تجربه کنید!

 

نوشتن بعد از مدیتیشن

راه دیگری که می توانید حضور یک راهنمای روح را تجربه کنید نوشتن است. شما می توانید از طریق مراقبه به راهنماهای روح خود متوسل شوید ، و به دنبال مراقبه خود می توانید رها بنویسید و اجازه دهید صدای راهنماهای شما از طریق شما بنویسد.

اتصال به راهنماهای روح شما در مورد یادگیری اعتماد به صدای عشق است. دلیل این راهنماها در اینجا این است که دائماً افکار خود را از ترس به ایمان ، بخشش ، عشق و نور تبدیل کنید. آنها راه حل های خلاقانه و فرصت های زیبایی را به شما ارائه می دهند.

 

 

 

 

 

۱۰ مرحله برای اتصال به راهنماهای روح خود از گابریل برنستین

اگر آماده هستید که صدای عشق را دعوت کنید ، این ۱۰ مرحله را دنبال کنید تا به راهنماهای روح خود متصل شوید.

 

مرحله ۱: به سوال کردن عادت کنید

اولین قدم برای برقراری ارتباط با راهنمایان روح خود ، عادت به پرسیدن است. ما غالباً فراموش می کنیم که در درون خود و پیرامون خود راهنماهایی داریم، در مشغله زندگی روزمره ، فراموش کردن این ارتباط واقعاً آسان و امکان پذیر است.

 

وقتی فراموش می کنیم که می توانیم راهنماهای روح خود را برای کمک و فراخوانی کنیم ، به قدرت خود اعتماد می کنیم. این زمانی است که ترس ایجاد می شود.

بنابراین ، اولین قدم این است که عادت کنید از راهنمایان روحانی خود کمک بخواهید. هر چه بیشتر بخواهید ، راهنمایی بیشتری دریافت میکنید.

به همه مواردی که نیاز به کمک دارید فکر کنید. شاید برای باردار شدن ، یا کسب درآمد بیشتر یا بهبود روابط دشوار به کمک نیاز داشته باشید.

 

لیستی از مواردی که در مورد آنها از راهنمای روحانی خود کمک می خواهید ، تهیه کنید

لیستی از ۵ تا ۱۰ مورد بزرگ که برای کمک به آنها نیاز دارید تهیه کنید. هنگامی که این لیست را تهیه کردید ، قدم بعدی شما این است که از راهنماهای روحانی خود دعوت می کنید تا راه حل ها را به شما نشان دهند.

بگویید ، “راهنماهای حقیقت و عطوفت از اینکه راه حل این مشکل را فاش میکنید سپاسگزارم.”

سپس لیست خود را مرور کنید.

چند نمونه

” راهنماهای حقیقت و دلسوزی ، برای ارائه راه حل برای مسئله سلامتی من سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و عطوفت ، از اینکه راه حل های مشکلاتی که در ازدواجم دارم را فاش میکنید سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و شفقت ، از اینکه راه حل های پیدا کردن شغلی که دوست دارم را نشانم می دهید سپاسگزارم”

 

کافی است موراد را یکی یکی از راهنماها بخواهید تا به شما کمک کنند. اگر می خواهید واقعاً مانند لیزر متمرکز شوید ، می توانید فقط یکی را انتخاب کرده و برای مدتی همان درخواست را سوال کنید.

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

فقط بگویید راهنمایان حقیقت و عطوفت

همیشه به یاد داشته باشید که راهنمای حقیقت و عطوفت را به زبان بیاورید. شما نمی خواهید راهنماهای دیگر را به مهمانی دعوت کنید! درمورد اینکه چه نوع راهنمایی را فرا می خوانید بسیار مشخص و واضح باشید تا پاسخی که دریافت میکنید نیز دقیق و مشخص باشد.

مانند دنیای که در آن زندگی میکنیم که شخصیت های مختلف زیادی وجود دارد و ما همیشه نمی خواهیم همه شخصیت ها را برای شام دعوت کنیم. روابط معنوی نیز به همین شکل است. ما می خواهیم آگاهی ، فضا و انرژی را فقط برای راهنماهای حقیقت و شفقت باز کنیم.

زیاد نگران این نباشید و از دیگر موجودات نترسید. آنها نمی توانند بدون اجازه شما وارد شوند.

 

در هر زمان می توانید با راهنماهای خود ارتباط برقرار کنید

برای فراخوانی راهنماهای روح خود نیازی نیست که منتظر بروز مشکل باشید. هر بار که سخنرانی می کنم ، اولین چیزی که در پشت صحنه با خودم می گویم این است: “راهنمای حقیقت و دلسوزی ، از اینکه در طریق من صحبت میکنید سپاسگزارم”

هر وقت این دعا را می خوانم تا راهنمایانم را بخوانم ، می دانم کلماتی که نیاز دارم از طریق من بیان می شوند. عمل ساده سوال کردن، برای راهنمایی تمام چیزی است که نیاز دارم.

 

مرحله ۲: گوش کنید

مرحله دوم در اتصال با راهنماهای روح خود گوش دادن است. روش انجام این کار مراقبه است. وقتی مراقبه می کنید ، ذهن خود را ساکت می کنید تا بتوانید خرد راهنمایی های درون و اطرافتان را بشنوید.

برای اینکه با این راهنماها همسو شویم ، باید ارتعاش خود را پایین بیاوریم. هنگامی که انرژی خود را با فرکانس عشق و آرامش هماهنگ می کنیم ، می توانیم به راحتی با ارتعاشی که داریم با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کنیم.

 

انرژی خود را از طریق دعا و مراقبه هماهنگ کنید

شما می توانید دعایی مانند: “راهنمای حقیقت و شفقت.سپاسگزارم،  سپاسگزارم از اینکه آنچه را باید بدانم به من نشان دهید. متشکرم که مرا به مسیر درست هدایت کردید”

سپس می توانید ۵ ، ۱۰ یا ۲۰ دقیقه در مراقبه بنشینید. این می تواند یک مراقبه بسیار ساده باشد. شما می توانید به سادگی به تنفس خود توجه کنید ، و از صداها و احساسات اطراف خود آگاه شوید.

 

مرحله ۳: با راهنماهای روح خود بنویسید

وقتی مدیتیشن کردید ، قدم بعدی شما نوشتن با راهنماهای روحی  است. دفتر خود را باز کنید در بالا ، برای آنها دعوت نامه بنویسید ، مانند:

 

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه راه حل این مسائل را برای من فاش کردید”

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه آنجه نیاز است بدانم را برای من فاش کردید”

” راهنماهای عزیزان حقیقت و شفقت ، من از شما استقبال می کنم و اکنون از طریق من بنویسید”

سپس به سادگی بگذارید قلم شما جاری شود.

 

فقط روی صفحه بنویسید ، اجازه دهید هر آنچه لازم است رخ دهد. ایده ها ، داستان ها ، موضوعات ، چشم اندازهای الهام گرفته شده ، چیزهایی که ممکن است خودتان فکر نکرده باشید ، هر چه آمد بنویسید. خودتان حدس نزنید یا کلمه ای را ویرایش نکنید. فقط بنویسید.

 

راهنماهای شما ممکن است مستقیماً با شما صحبت کنند

در این نوشتن ممکن است متوجه شوید که راهنماهای شما مستقیماً با شما صحبت می کنند. به جای نوشتن به صورت اول شخص ، ممکن است شروع به نوشتن به صورت دوم شخص کنید. برای من  وقتی توسط راهنماهای خود راهنمایی می شوم ، آنها اغلب می گویند ، “خواهر عزیز …”

 

در بعضی موارد ، حتی ممکن است دست خط شما تغییر کند. ممکن است شما وجود انرژی در حال حرکت را درون خود احساس کنید. این بدان معنی است که حضوری وجود دارد که از طریق شما کار می کند تا به شما جهت دهد.

 

مرحله ۴: نشانه بخواهید

راهنماهای شما می توانند بازی های سرگرم کننده ای با شما انجام دهند! آنها دوست دارند به شما نشان دهند که در آنجا حضور دارند. بنابراین با آنها بازی کنید و از آنها نشانه یا علامت بخواهید.

 

آیا قبلاً برای دیدن نشانه درخواست نکرده اید؟

آیا شما برای نشانه سوال کرده اید اما نمی دانید آن را دریافت کرده اید یا نه؟

بیاموزید که چگونه یک علامت بخواهید و بدانید چه زمان راهنمایی واضحی دریافت کرده اید.

 

 

 

مرحله ۵: به راهنمایی هایی که می گیرید توجه کنید

وقتی به راهنمایی هایی که می گیرید توجه می کنید ، اجازه می دهید در هیبت و حیرت تمام عشقی که در اطراف شما است غوطه ور شوید. این احساس زیبا هنگامی در دسترس شما است که واقعاً به خود اجازه دهید شاهد حمایت شگفت انگیزی باشید که همیشه با شماست.

عمل توجه به راهنمایی ، خواستن نیست. شما تمام روز در حال سوال پرسیدن نیستید که راهنمایی من کجاست؟ راهنمایی من کجاست؟ ” در عوض ، شما به راحتی به خود اجازه می دهید که در برابر آن راهنمایی پذیرا باشید.

 

راهنمایی های شما ممکن است به روشهای جالب و غیرمنتظره ای نشان داده شود ، حتی به روشهایی که در اینجا ذکر نکرده ام. راهنمایی شما می تواند به عنوان یک آهنگ در رادیو ، یک بیلبورد در آزادراه یا اینکه کسی به شما چیزی بگویید که دقیقاً همان چیزی است که باید بشنوید باشد.

راهنماهای ما اغلب از طریق افراد دیگر کار می کنند. آنها از طریق پزشکان ، دوستان ، کودکان و حتی غریبه ها کار می کنند. راهنماهای روح دوست دارند که از طریق فناوری نیز خودشان را نشان دهند ، این چیزی است که من در کتاب ابر جاذب بیشتر درباره آن صحبت کرده ام.

 

مرحله ۶: در انرژی سپاسگزاری بمانید

همانطور که در مرحله ۵ اشاره کردم ، شما می خواهید از راهنماهای خود تشکر کنید. شما می خواهید به جای قرار گرفتن در حالت نیازمندی ، در جایگاه قدردانی و سپاسگزاری از راهنمایی و عشق باشید.

 

صحبت های درونی در مورد خودتان را با راهنماهای خود تغییر دهید. اگر می بینید که به چیزهایی مانند “راهنماها ، فکر می کنید اما چرا هنوز چیزی را دریافت نکرده اید یا ندیده اید؟” یا “راهنما ، من به شما اعتقادی ندارم. چرا سریعتر برای من ظاهر نشده ای؟ ” شما بی اعتمادی خود را به آنها نشان می دهید. شما به آنها می گویید که واقعاً پذیرای راهنمایی آنها نیستید و می خواهید خودتان کنترل همه چیز را داشته باشید.

 

قدردانی شما رابطه شما را محکم نگه می دارد

شما باید از راهنماهای خود تشکر کنید ، از آنها قدردانی کنید و نسبت به آنها احساس عشق و سپاس عمیق داشته باشید. وقتی هر نوع راهنمایی دریافت کردید ، از آنها تشکر کنید. در سکوت بگویید ، “متشکرم ، راهنمایان من از اینکه این راه حل را به من نشان دادید ” یا ” راهنماها ، برای این علامت از شما سپاسگزلارم”  و وقتی راهنمایان شما به شما یک ماموریت معنوی می دهند ، از آنها بخاطر آن تشکر کنید!

 

سپاسگزاری رابطه شما را قوی نگه می دارد و تمام راهنماها را در تمام وقت در کنار شما قرار می دهد ، زیرا آنها می دانند که مورد استقبال قرار گرفته اند. وقتی قلب خود را باز می کنید تا از راهنمایان خود قدردانی و سپاسگزاری کنید ، آنها این انرژی را به شما برمیگردانند. دشوار است که احساس ارتباط با راهنماهای خود در این مکان از عشق و سپاس مداوم را توصیف کنید. این احساس فوق العاده و زیبا است و البته در دسترس شماست.

 

مرحله ۷: نتیجه را آزاد کنید و اعتماد کنید که نقشه آنها از نقشه شما بهتر است

راهنماهای شما طرحی بهتر از طرح شما دارند. آنها دوست داشتنی و خردمند هستند و می خواهند شما را به یک رابطه صحیح ، شغل مناسب که نیاز دارید و به شما کمک می کند برسانند.

اغلب ما مانع آن راهنمایی ها می شویم. من اغلب با تلاش برای کنترل موقعیت ها از هدایت الهی اجتناب کرده ام. من در مورد چگونگی اوضاع وسواس داشته ام و سعی کرده ام نتایج را دستکاری کنم تا به بهترین چیزی که فکر می کردم برسم بنابراین  به ناچار این راهنماهای من را از آن موقعیت دور کرد.

 

اما … وقتی برنامه های خود را رها کرده و به طرحی بسیار بزرگتر از برنامه خود اعتماد می کنیم ، واقعاً احساس می کنیم تحت هدایت قرار گرفته ایم. هنگامی که تسلیم می شویم ، راهنمایان ما میتوانند ما را به اقدام درست بعدی هدایت کنند .ما باید نتایج را رها کنیم تا واقعاً با راهنمایان روح خود در هماهنگی باشیم.

 

مرحله ۸: بیشتر کودکانه رفتار کنید

اگر در زندگی خود بچه های کوچکی دارید ، ممکن است آگاه باشید که بسیاری از کودکان هنوز راهنمای خود را می بینند. حتی ممکن است در مورد آنها صحبت کنند. معمولاً در حدود ۷ سالگی ارتباط شروع به بسته شدن می کند و ما جلوی این سیستم راهنمایی را می گیریم.

 

برای باز کردن دوباره این ارتباط با راهنماهای خود ، بیشتر کودکانه رفتار کنید! کارهایی انجام دهید که برای شما شادی آور است. روی تخت بپرید، رنگ آمیزی کنید ، شنا کنید و… در مورد من هر زمان که مشغول آشپزی هستم ، احساس حضور راهنمایانم در اطرافم می شوم.

 

کارهایی که باعث شادی شما می شوند انجام دهید در این صورت راهنماها به سرعت به شما نشان داده می شوند. شما آن را احساس خواهید کرد به یاد داشته باشید ، شادی قوی ترین ارتعاشی است که می توانیم تجسم کنیم!

 

مرحله ۹: اگر احساس می کنید برای این کار دعوت شده اید ، از راهنمایان روحانی خود نام آنها را بپرسید

لازم نیست این مرحله را انجام دهید. اما اگر احساس می کنید که از راهنمای خود (یا چندین راهنما) سوال می کنید ، از آنها بخواهید نام خود را برای شما فاش کنند. اولین نامی که به ذهن شما خطور می کند نام راهنمای شما خواهد بود. حتی اگر به نظر عجیب بیاید ، می توانید به صحت به آنچه می شنوید اعتماد کنید.

 

نام یکی از راهنماهای من (گابریل برنستین) لیلی است ، و او سالها پیش به من مراجعه کرده است. فقط می دانستم اسمش لیلی است. بعد از چندین سال شناختن لیلی ، یک روز او گفت ، “لیلی می خواهد از شما تشکر کند ، زیرا او کار با شما را دوست دارد”

 

مرحله ۱۰: به توانایی ذهنی خود اعتماد کنید

خود و ظرفیت خود را بخاطر فراخوانی این حضور باور داشته باشید. به توانایی خود در اتصال به این راهنماها و احساس پشتیبانی آنها اعتماد کنید. بدانید که یک انرژی عاشقانه همیشه حاضر است و همیشه در درون شما و اطراف شما از شما حمایت می کند و شما را راهنمایی می کند.

 

هرچه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

ما برای حمایت از خودمان در هرج و مرج و خشونت این دوران ، به حضور این نور احتیاج داریم. ما برای بازگشت به عشق به حضور این نور نیاز داریم – گابریل برنستین

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

وقتی با قلمرو روح هماهنگ می شوید ، ممکن است تغییر انرژی خود را احساس کنید ، بنابراین هرچه بیشتر با راهنماهای روح خود صحبت کنید ، بیشتر به این سیستم راهنمایی متکی خواهید بود. همانطور که راهنمایی الهی را می خواهید و تسلیم آن می شوید ، معجزات بیشتر و بیشتر اتفاق می افتند.

راهنماهای روح شما می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند. برای برقراری این ارتباط ۱۰ مرحله گفته شده را انجام دهید و تجربیات خود را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.


آلبوم صوتی سابلیمینال راهنمای روح

گابریل برنستین

منبع: سایت گابریل برنستین : https://gabbybernstein.com/spirit-guides/

 


اعداد فرشتگان

گابریل برنستین
گابریل برنستین

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

 

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

 

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

 

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

 

اعداد فرشتگان چیست؟

یکی از رایج ترین و هیجان انگیزترین راههایی که فرشتگان راهنمایی و حکمت خود را برای ما ارسال می کنند ، استفاده از اعداد است.

اعداد فرشتگان توالی اعدادی هستند که با مراجعه به معانی عددی آن عدد خاص هدایت الهی که به همراه دارند را متوجه می شویم.

در Numerology (شماره شناسی)، علم الهی اعداد ، این قابل درک است که هر عدد دارای یک معنی خاص ارتعاشی است.

 

غالباً ، هنگامی که فرشتگان نگهبان ما می خواهند توجه ما را جلب کنند ، آنها یک سری اعداد خاص را برای ما ارسال می کنند که بارها و بارها در جلوی چشم ما ظاهر می شوند. این تکرار اعداد که بسیار عجیب به نظر می رسد باید شما را وادار کند جستجو کنید تا در مورد معنای آنها بیشتر بدانید.

 

اعداد فرشتگان چگونه کار می کنند؟

اعداد فرشتگان به طور کلی از طریق همزمانی اتفاقی کار می کنند. همزمانی اصطلاحی است که توسط روانشناس سی جی یونگ (CG Jung) ابداع شده و معتقد است که ذهن ما با یک کل از جهان ارتباط دارد که وی آن را ناخودآگاه جمعی می خواند.

 

همزمانی ها تصادفی هستند که بسیار معنی دار ، حتی غیر عادی هستند. این وقایع پیامی از طرف نیروی هدایت فرشتگان هستند که در این صورت می فهمیم پیام آنها از قلمرو الهی یا فرشتگان است. معنای همزمانی معنی دار چیست؟ این به این معنی است که شما بدون دلیل خاصی ساعت ۳:۳۳ بامداد نیمه شب از خواب بیدار نشده اید.

 

فرض کنید صبح پس از بیدار شدن تصمیم می گیرید در مسیر اداره یک قهوه خرید کنید که قیمت آن ۳.۳۳ دلار است. در همان روز بعد از ظهر ، ساعت ۳:۳۳ زنگ هشدار در دفتر به صدا در می آید و باید دفتر را ترک کنید و یا اینکه گوشی شما زنگ میخورد هر اتفاقی می تواند باشد ، در همین حین همانطور که بیرون منتظر می ایستید ، متوجه می شوید که این شماره را برای چند روز متوالی یا شاید هفته ها دیده اید.

 

اگر یک وضعیت اضطراری واقعی وجود داشته باشد ، ممکن است هشدار خطر از سوی فرشتگان نگهبان شما باشد در غیر این صورت ، ممکن است پیام عمیق تری باشد و اینجاست که معنای عددی اعداد به دست می آید.

در این حالت ، عدد ۳ عدد تثلیث است که نمادی از بیان خود ، خلاقیت و رشد معنوی را به همراه دارد.

 

اعداد فرشتگان
گابریل برنستین

 

آیا به دنبال راهی برای تعمیق تجربیات زندگی خود بوده اید؟

فرشته شماره ۳۳۳ ، فرشتگان نگهبان شما است و ممکن است شما را به راهی معنوی هدایت کنند تا معنی و عمق چیزی که دنبالش هستید را درک کنید.

 

چرا فرشتگان برای صحبت کردن با ما از اعداد استفاده می کنند؟

فرشتگان موجودات آسمانی خالص هستند و در قلمرویی فعالیت می کنند که دارای فرکانس ارتعاشی بالایی است اما قلمرو فیزیکی یا مادی که ما در آن زندگی می کنیم دارای فرکانس ارتعاشی بسیار کندتری است.

 

برای اینکه فرشتگان با ما ارتباط برقرار کنند ، باید از طریق ذهن ما این کار را انجام دهند. ذهن انسان تنها چیزی است که در قلمرو مادی قادر به درک و تفسیر اطلاعات از قلمرو فرشتگان است.

 

اعداد ماهیت ارتعاشی دارند که شبیه فرکانس ارتعاشی قلمرو فرشتگان است. هر شماره معنای ارتعاشی خاص خود را دارد که به شما این امکان را می دهد پیام هایی که از منبع دریافت می کنید را تفسیر کنید. وقتی می بینید که یک سری اعداد تکراری برای شما ظاهر می شوند آنها در واقع اطلاعات خاصی در مورد وضعیت زندگی شما دارند که از این اطلاعات می توانید برای بهبود زندگی خود استفاده کنید.

 

چگونه اعداد فرشتگان را تفسیر کنیم؟

آیا به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی خلق اهداف و جذب زندگی رویایی خود هستید؟ اگر بدانید دقیقا چه کار باید انجام دهید تا زندگی خود را در مسیر درست پیش ببرید چه می کنید؟

 

فرشتگان موجوداتی دوست داشتنی و مهربان هستند که فقط بهترین چیزها را برای شما می خواهند. هنگامی که فرشتگان پیامی برای شما می فرستند ، مطمئن باشید که آنها سعی می کنند به شما نشان دهند که چگونه می توانید زندگی خود را بهتر کنید.

 

هر روز ، هنگام استفاده از تلفن ، تماشای تلویزیون ، در مسیر محل کار یا توقف در فروشگاه ها ، مطمئناً اعدادی تکراری زیادی پیدا خواهید کرد که اطلاعات ارتعاشی را از قلمرو آسمانی برای شما دارند.

 

همچنین ترکیب اعداد نیز باید برای معانی خاص بررسی شود.

 

گابریل برنستین – ارتباط از طریق اعداد

 

در اینجا یک راهنمای کلی برای درک معانی اعداد فرشتگان آورده شده است:

 • ۱ – این عدد پیام ، اصالت ، رهبری و استقلال را به همراه است. هنگامی که این عدد را میبینید می تواند نشانه آغاز یک چیز جدید و اصلی در زندگی شما باشد.
 • ۲ – این عدد پیام ، همکاری ، معاشرت و حساسیت نسبت به دیگران را به همراه دارد و می تواند نشانه ای از نیاز شما به همکاری بیشتر یا حساسیت بیشتر نسبت به دیگران باشد.
 • ۳ – این عدد پیام، معنویت ، خلاقیت و ابراز وجود را به همراه دارد. ممکن است فرشتگان از این عدد برای نشان دادن راههای جدید همدلی و خلاقیت به شما استفاده کنند.
 • ۴- این عدد پیامی است که با ثبات ، کار و شغل مرتبط است. وقتی این عدد را می بینید اغلب هشداری در مورد وضعیت شغلی شما است.
 • ۵- این عدد همراه با ماجراجویی ، هیجان و هوشیاری بالاتر همراه است و نشانه این است که اتفاقات خوب در راه است.
 • ۶ – این عدد نشان دهنده هر چیزی است که با خانه شما مرتبط است ، از جمله روابط خانوادگی و مسئولیت ها.
 • ۷ – این عدد نشانه ای است که شما با هدف معنوی خود همسو هستید ، زیرا ۷ عدد روح است. این عدد نشان دهنده این است که فرصت هایی برای همسویی با هدف الهی خود به روی شما باز می شود.
 • ۸ – این عدد مربوط به فراوانی و رفاه مادی است ، فرشتگان شما را راهنمایی می کنند که چگونه می توانید ضمن دستیابی به هدف معنوی خود ، فراوانی را جذب کنید.
 • ۹ – این عدد دستیابی به هدف روح شماست. این نشانه ای از منبع است که زمان شروع کار واقعی شما فرا رسیده است.
 • ۱۱ – عدد ۱۱ یک Master Number (عدد اصلی _ عدد مهم) است و نشانه این است که باید به شهود خود عمیقا گوش کنید. ممکن است شما در شرف ملاقات با کسی باشید که انرژی زیاد وی ارتعاش شما را به سطح بالاتری می رساند!
 • ۲۲ – این عدد استاد ایجاد شدن است که به شما می گوید شما توانایی تحقق بخشیدن به رویاهای خود را دارید.

 

وقتی در پیامهای فرشتگان تاریخ تولد خود را می بینید!

تاریخ تولد عددی است که از اهمیت ویژه ای برای هر یک از ما برخوردار است. تاریخ تولد شما تاریخی است که روح شما برای شکل گیری در دنیای فیزیکی انتخاب کرده است. این سرنخی از هدف عمیق شما در زمین را به همراه دارد.

 

هنگامی که تاریخ تولدتان را بارها و بارها می بینید، این یک پیام از فرشتگان است که پر از راهنمایی در مورد هدف شما در این زمین است. وقتی این عدد ظاهر شد به شرایطی که اعداد در آن زمان ظاهر شده اند نگاه کنید. شاید در این شرایط چیزی وجود داشته باشد که کلید هدف شما باشد.

 

وقتی دیگر شماره های فرشتگان را نمی بینید این چه معنایی دارد ؟

پس از اینکه در یک دوره زمانی خاص پیام های فرشتگان را از طریق اعداد دریافت کردید، ممکن است دوره ای هم پیامی را دریافت نکنید اما نگران نباشید زیرا اگر همیشه اعداد را می دیدید ، اهمیت خود را از دست می دادند.

 

فرشتگان راهنمایی های خود را به اشکال مختلف برای ما ارسال می کنند و این فقط به اعداد محدود نمی شود بنابراین ذهن خود را باز نگه دارید تا بتوانید هدایت هایی که فرشتگان به شیوه های مختلف برای شما ارسال می کنند را درک کنید.

 

در این خصوص مشاهده فیلم پیشگویی های آسمانی توصیه می شود.


راهای ارتباط با فرشتگان (ویدئو)

 

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

  قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

  اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

  ژان دارک – صحبت با فرشتگان

  ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

  ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

  همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

  بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

  به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

  به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

  آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

  موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

  ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

  آپدیت مقاله: چطور با قدرت ذهن ناخوداگاه هر زبانی را که دوست داریم یاد بگیریم؟

  اگر در کشوری زندگی می کنید که بیشتر مردم با زبان همان کشور صحبت می کنند ، می توانید روزانه چندین ساعت خود را در معرض شندین زبان جدید قرار دهید تا ذهن ناخودآگاه شما برای یادگیری آن زبان فعال شود بنابراین پس از مدتی این بخشی از “گفتار درونی” شما می شود. به زبان ساده ، شما به آن زبان فکر می کنید و ذهن شما به طور خودکار تلاش می کند کلمات را از زبان مقصد به زبان مادری شما ترجمه کند.

  آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

  شما برای تمرین عضلات بدن خود به سالن بدن سازی می روید.

  شما برای یادگیری گیتار به کلاس آموزشی می روید ، برای یادگیری زبان به کلاس زبان می روید.

  تمام این تمرین ها در صورتی به شما کمک میکنند که هر روز به صورت مداوم این کار را انجام دهید، البته در یادگیری هر مهارتی آموزش ذهن نیز به همان اندازه مهم است.

  تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از راهنمای فوق العاده ای که در بالا توضیح داده شد را دنبال کنید تا ضمیر ناخودآگاه خود را همانطور که می خواهید آموزش دهید!

  با تمرین و تکرار همه چیز ممکن می شود.

  آپدیت مقاله : چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

  قبل از اینکه اتفاقات در زندگی شما رخ دهند باید بیاموزید که چگونه می توانید اجازه خلق اتفاقات را بدهید.

   

  به نظر می رسد بسیاری از مردم در رسیدن به اهداف خود ناتوان هستند و این تنها به یک دلیل میتواند باشد که انها اجازه رخ دادن این اتفاقات را نمیدهند. در ادامه بررسی میکنیم که چطور به جهان هستی اجازه دهیم اتفاقات دلخواه ما را در زندگیمان ایجاد کند؟ چگونه باورهای ناخودآگاه ما مانع رسیدن ما به بالاترین پتانسیل واقعی مان می شوند؟

   

  سطح مجوز ها همان باورهای درونی هستند که برای خود تعیین می کنیم و این سطوح میزان خوشبختی ، موفقیت ، عشق و فراوانی را تعیین می کنند.

  شکست بخشی از موفقیت است! ۷ دلیل برای اینکه نباید نگران شکست باشید

  اگر آنقدر از شکست می ترسید که هرگز چیزی را امتحان نکنید از چیزی که هستید راضی خواهید شد و از ریسک کردن خودداری می کنید. اگر از شرایط خود راضی شوید کسی دیگر در شغل شما موفق می شود زیرا شما رشد خود را متوقف کرده اید. بنابراین باید از شکست به عنوان راهی برای ادامه زندگی خود استفاده کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. صرف نظر از اینکه شرایط فعلی چگونه است هرگز از خواسته های خود دست نکشید.

  آپدیت مقاله: چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

  ممکن است فیلم های متعددی را تماشا کرده اید و یا مقالاتی را خوانده اید که ادعا می کنند می توانید در عرض چند روز یا چند ساعت پول بدست آورید. نظریه پشت این ادعا چیزی است که شما را به ادامه خواندن تشویق می کند زیرا هر آنچه را که بتوانید در اعماق ذهن ناخودآگاه خود نگه دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود.

  آپدیت مقاله : راهنمای پیام های پنهان (سابلیمینال)

  پیام های سابلیمینال یک روش منحصر به فرد برای برنامه ریزی مجدد باورهای ذهن ناخودآگاه و از بین بردن عادت های محدود کننده است. گوش دادن به پیام های سابلیمینال به صورت روزانه ذهن را تغییر می دهد و عادت ها و ایده های موفقیت آفرین را به سمت شما سرازیر میکند. به طور علمی نشان داده شده است که سابلیمینال ها تفکر و نگرش ذهنی شما را دگرگون می کند، بنابراین اگر تمایل به تغییر باورهای خود را دارید پیام های سابلیمینال ابزاری استثنایی برای اقدام است.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  هدف گذاری یکی از ضروری ترین موارد در زندگی هر فرد موفقی است، اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید باید بتوانید هدف گذاری کنید. صرفا استفاده از چندین تکنیک مختلف هدف گذاری باعث موفقیت شما نمی شوند ، بیشتر این افراد شکست می خورند زیرا به اندازه کافی اعتقاد راسخ به توانایی های خود ندارند.

  آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

  بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

   

  یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

  اما چطور….

  فیلم انگیزشی بند باز

  فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

  آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

  تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید