۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۳ , آبان , ۱۴۰۰ ۴ نظر ۳۵۹۵ بازدید

هر چه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

در کتاب ابر جاذب اثر گابریل برنستین در مورد باز کردن راهی برای ارتباط با راهنمای های روح سخن میگوید که قبلا هرگز چنین تجربه ای نداشته است. او در مورد راهنمایی جهانی و خدا می نویسد.

گابریل برنستین می گویید : برای سالهای زیادی همیشه نگران بودم که ممکن است با اشتراک گذاری باورهایم مردم را از خود دور کنم. اما هنگام نوشتن کتاب ابر جاذب ، احساس کردم فراخوانده شدم تا در مورد قلمرو معنوی آشکارا و بدون شرم صحبت کنم. من می دانستم که جهان برای گسترش خود به اشکال جدیدی راهنمایی میکند.

 

وقتی ما تمایل به دیدن جهانی فراتر از دید فیزیکی خود پیدا کنیم ، آن وقت زندگی راحت تر می شود ، احساس امنیت می کنیم و می توانیم به قدرت واقعی خود دسترسی پیدا کنیم. او میگویید : من رشد کرده ام و در هر زمینه از زندگی ام به این راهنماهای غیر فیزیکی اعتماد می کنم. دانستن اینکه آنها همیشه من را پشتیبانی می کند ، ایمان و قدرت تزلزل ناپذیری به من داده است. در زندگیم لحظات بی شماری بوده است که شاهد مداخله راهنمایی های الهی بوده ام.

 

همه ما راهنمای روح داریم.

گابریل برنستین : آنچه من معتقدم

 

من معتقدم موجوداتی با بالاترین حقیقت و عطوفت از جانب ما کار می کنند تا افکار و انرژی ما را به سمت عشق سوق دهند. آنها فیزیکی نیستند و به قوانین طبیعی این جهان مقید نیستند. آنها موجوداتی روحانی هستند.

این موجودات به اشکال مختلف وجود دارند و اهداف مختلفی دارند ، اما هدف مشترک آنها این است که به ما در جهت همسویی با عشق جهان کمک کنند.

 

وقتی در یک فکر یا الگوی مبتنی بر ترس گیر می افتید ، می توانید به راهنماهای خود مراجعه کنید تا به شما کمک کند تا به عشق برگردید. وقتی می خواهید راهنمایی آنها را دریافت کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مایل باشید ترس خود را تسلیم کنید و با دید معنوی ببینید.

همه ما راهنمای روح خود را داریم. ما راهنماهایی داریم که اجداد و اعضای خانواده متوفی هستند. برخی از راهنماهای معنوی ممکن است نام داشته باشند. در بعضی موارد ممکن است شما یک گروه راهنما داشته باشید که همه آنها یک نام دارند ، مانند استر هیکس و آبراهام.

 

اگر قبلاً به راهنماهای روح خود متصل نبوده اید ، از شما استقبال می کنم که ذهنی باز داشته باشید. این ۱۰ مرحله ساده و زیبا به شما کمک می کند تا با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کرده و روابط خود را روز به روز عمیق تر کنید.

اگر همه اینها به نظر شما کمی پیچیده است ، بگذارید به شما اطمینان دهم که راهنماهای شما دوست داشتنی هستند. آنها برای حمایت از شما اینجا هستند و ارتباط با آنها یک تجربه آرامش بخش و شادی آور است.

 

گابریل برنستین

چگونه ارتباط  با راهنمای روح خود را تجربه می کنیم

به محض شروع به دعوت از راهنماهای روحی خود ، روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید حضور آنها را حس کنید.

 

 

حس یا دانش درونی

شما می توانید یک راهنمای روح را به عنوان یک دانش درونی تجربه کنید. شما می توانید حضور راهنمای خود را احساس کنید ، یا مانند یک شهود صدایی را در درون خود بشنوید. بعضی از افراد به طور رسا صدای راهنمای خود را می شنوند یا انها را می بینند.

 

جرقه های نور

جرقه های نور شاخص دیگری از حضور یک راهنمای روح است. بعضی اوقات وقتی می دانم راهنماهایم با من هستند ، جرقه های نوری کمی می بینم. دیدن آن نور بسیار جالب است و می دانم که در آن لحظه آنها در کنار من حضوردارند!

 

کتاب ها از قفسه کتاب می افتند

وقتی کتابی از قفسه می افتد ، راهنماهای روح شما هستند که برای کمک به شما انجا هستند! نمی توانم به شما بگویم که چند نفر در یک رویداد به من مکاتبه کرده اند یا با من صحبت کرده اند و گفته اند که کتاب من را دیده اند زیرا به معنای واقعی کلمه از قفسه کتاب خانه مقابل آنها افتاده است. شما می توانید این نوع راهنمایی را تجربه کنید!

 

نوشتن بعد از مدیتیشن

راه دیگری که می توانید حضور یک راهنمای روح را تجربه کنید نوشتن است. شما می توانید از طریق مراقبه به راهنماهای روح خود متوسل شوید ، و به دنبال مراقبه خود می توانید رها بنویسید و اجازه دهید صدای راهنماهای شما از طریق شما بنویسد.

اتصال به راهنماهای روح شما در مورد یادگیری اعتماد به صدای عشق است. دلیل این راهنماها در اینجا این است که دائماً افکار خود را از ترس به ایمان ، بخشش ، عشق و نور تبدیل کنید. آنها راه حل های خلاقانه و فرصت های زیبایی را به شما ارائه می دهند.

 

 

 

 

 

۱۰ مرحله برای اتصال به راهنماهای روح خود از گابریل برنستین

اگر آماده هستید که صدای عشق را دعوت کنید ، این ۱۰ مرحله را دنبال کنید تا به راهنماهای روح خود متصل شوید.

 

مرحله ۱: به سوال کردن عادت کنید

اولین قدم برای برقراری ارتباط با راهنمایان روح خود ، عادت به پرسیدن است. ما غالباً فراموش می کنیم که در درون خود و پیرامون خود راهنماهایی داریم، در مشغله زندگی روزمره ، فراموش کردن این ارتباط واقعاً آسان و امکان پذیر است.

 

وقتی فراموش می کنیم که می توانیم راهنماهای روح خود را برای کمک و فراخوانی کنیم ، به قدرت خود اعتماد می کنیم. این زمانی است که ترس ایجاد می شود.

بنابراین ، اولین قدم این است که عادت کنید از راهنمایان روحانی خود کمک بخواهید. هر چه بیشتر بخواهید ، راهنمایی بیشتری دریافت میکنید.

به همه مواردی که نیاز به کمک دارید فکر کنید. شاید برای باردار شدن ، یا کسب درآمد بیشتر یا بهبود روابط دشوار به کمک نیاز داشته باشید.

 

لیستی از مواردی که در مورد آنها از راهنمای روحانی خود کمک می خواهید ، تهیه کنید

لیستی از ۵ تا ۱۰ مورد بزرگ که برای کمک به آنها نیاز دارید تهیه کنید. هنگامی که این لیست را تهیه کردید ، قدم بعدی شما این است که از راهنماهای روحانی خود دعوت می کنید تا راه حل ها را به شما نشان دهند.

بگویید ، “راهنماهای حقیقت و عطوفت از اینکه راه حل این مشکل را فاش میکنید سپاسگزارم.”

سپس لیست خود را مرور کنید.

چند نمونه

” راهنماهای حقیقت و دلسوزی ، برای ارائه راه حل برای مسئله سلامتی من سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و عطوفت ، از اینکه راه حل های مشکلاتی که در ازدواجم دارم را فاش میکنید سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و شفقت ، از اینکه راه حل های پیدا کردن شغلی که دوست دارم را نشانم می دهید سپاسگزارم”

 

کافی است موراد را یکی یکی از راهنماها بخواهید تا به شما کمک کنند. اگر می خواهید واقعاً مانند لیزر متمرکز شوید ، می توانید فقط یکی را انتخاب کرده و برای مدتی همان درخواست را سوال کنید.

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

فقط بگویید راهنمایان حقیقت و عطوفت

همیشه به یاد داشته باشید که راهنمای حقیقت و عطوفت را به زبان بیاورید. شما نمی خواهید راهنماهای دیگر را به مهمانی دعوت کنید! درمورد اینکه چه نوع راهنمایی را فرا می خوانید بسیار مشخص و واضح باشید تا پاسخی که دریافت میکنید نیز دقیق و مشخص باشد.

مانند دنیای که در آن زندگی میکنیم که شخصیت های مختلف زیادی وجود دارد و ما همیشه نمی خواهیم همه شخصیت ها را برای شام دعوت کنیم. روابط معنوی نیز به همین شکل است. ما می خواهیم آگاهی ، فضا و انرژی را فقط برای راهنماهای حقیقت و شفقت باز کنیم.

زیاد نگران این نباشید و از دیگر موجودات نترسید. آنها نمی توانند بدون اجازه شما وارد شوند.

 

در هر زمان می توانید با راهنماهای خود ارتباط برقرار کنید

برای فراخوانی راهنماهای روح خود نیازی نیست که منتظر بروز مشکل باشید. هر بار که سخنرانی می کنم ، اولین چیزی که در پشت صحنه با خودم می گویم این است: “راهنمای حقیقت و دلسوزی ، از اینکه در طریق من صحبت میکنید سپاسگزارم”

هر وقت این دعا را می خوانم تا راهنمایانم را بخوانم ، می دانم کلماتی که نیاز دارم از طریق من بیان می شوند. عمل ساده سوال کردن، برای راهنمایی تمام چیزی است که نیاز دارم.

 

مرحله ۲: گوش کنید

مرحله دوم در اتصال با راهنماهای روح خود گوش دادن است. روش انجام این کار مراقبه است. وقتی مراقبه می کنید ، ذهن خود را ساکت می کنید تا بتوانید خرد راهنمایی های درون و اطرافتان را بشنوید.

برای اینکه با این راهنماها همسو شویم ، باید ارتعاش خود را پایین بیاوریم. هنگامی که انرژی خود را با فرکانس عشق و آرامش هماهنگ می کنیم ، می توانیم به راحتی با ارتعاشی که داریم با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کنیم.

 

انرژی خود را از طریق دعا و مراقبه هماهنگ کنید

شما می توانید دعایی مانند: “راهنمای حقیقت و شفقت.سپاسگزارم،  سپاسگزارم از اینکه آنچه را باید بدانم به من نشان دهید. متشکرم که مرا به مسیر درست هدایت کردید”

سپس می توانید ۵ ، ۱۰ یا ۲۰ دقیقه در مراقبه بنشینید. این می تواند یک مراقبه بسیار ساده باشد. شما می توانید به سادگی به تنفس خود توجه کنید ، و از صداها و احساسات اطراف خود آگاه شوید.

 

مرحله ۳: با راهنماهای روح خود بنویسید

وقتی مدیتیشن کردید ، قدم بعدی شما نوشتن با راهنماهای روحی  است. دفتر خود را باز کنید در بالا ، برای آنها دعوت نامه بنویسید ، مانند:

 

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه راه حل این مسائل را برای من فاش کردید”

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه آنجه نیاز است بدانم را برای من فاش کردید”

” راهنماهای عزیزان حقیقت و شفقت ، من از شما استقبال می کنم و اکنون از طریق من بنویسید”

سپس به سادگی بگذارید قلم شما جاری شود.

 

فقط روی صفحه بنویسید ، اجازه دهید هر آنچه لازم است رخ دهد. ایده ها ، داستان ها ، موضوعات ، چشم اندازهای الهام گرفته شده ، چیزهایی که ممکن است خودتان فکر نکرده باشید ، هر چه آمد بنویسید. خودتان حدس نزنید یا کلمه ای را ویرایش نکنید. فقط بنویسید.

 

راهنماهای شما ممکن است مستقیماً با شما صحبت کنند

در این نوشتن ممکن است متوجه شوید که راهنماهای شما مستقیماً با شما صحبت می کنند. به جای نوشتن به صورت اول شخص ، ممکن است شروع به نوشتن به صورت دوم شخص کنید. برای من  وقتی توسط راهنماهای خود راهنمایی می شوم ، آنها اغلب می گویند ، “خواهر عزیز …”

 

در بعضی موارد ، حتی ممکن است دست خط شما تغییر کند. ممکن است شما وجود انرژی در حال حرکت را درون خود احساس کنید. این بدان معنی است که حضوری وجود دارد که از طریق شما کار می کند تا به شما جهت دهد.

 

مرحله ۴: نشانه بخواهید

راهنماهای شما می توانند بازی های سرگرم کننده ای با شما انجام دهند! آنها دوست دارند به شما نشان دهند که در آنجا حضور دارند. بنابراین با آنها بازی کنید و از آنها نشانه یا علامت بخواهید.

 

آیا قبلاً برای دیدن نشانه درخواست نکرده اید؟

آیا شما برای نشانه سوال کرده اید اما نمی دانید آن را دریافت کرده اید یا نه؟

بیاموزید که چگونه یک علامت بخواهید و بدانید چه زمان راهنمایی واضحی دریافت کرده اید.

 

 

 

مرحله ۵: به راهنمایی هایی که می گیرید توجه کنید

وقتی به راهنمایی هایی که می گیرید توجه می کنید ، اجازه می دهید در هیبت و حیرت تمام عشقی که در اطراف شما است غوطه ور شوید. این احساس زیبا هنگامی در دسترس شما است که واقعاً به خود اجازه دهید شاهد حمایت شگفت انگیزی باشید که همیشه با شماست.

عمل توجه به راهنمایی ، خواستن نیست. شما تمام روز در حال سوال پرسیدن نیستید که راهنمایی من کجاست؟ راهنمایی من کجاست؟ ” در عوض ، شما به راحتی به خود اجازه می دهید که در برابر آن راهنمایی پذیرا باشید.

 

راهنمایی های شما ممکن است به روشهای جالب و غیرمنتظره ای نشان داده شود ، حتی به روشهایی که در اینجا ذکر نکرده ام. راهنمایی شما می تواند به عنوان یک آهنگ در رادیو ، یک بیلبورد در آزادراه یا اینکه کسی به شما چیزی بگویید که دقیقاً همان چیزی است که باید بشنوید باشد.

راهنماهای ما اغلب از طریق افراد دیگر کار می کنند. آنها از طریق پزشکان ، دوستان ، کودکان و حتی غریبه ها کار می کنند. راهنماهای روح دوست دارند که از طریق فناوری نیز خودشان را نشان دهند ، این چیزی است که من در کتاب ابر جاذب بیشتر درباره آن صحبت کرده ام.

 

مرحله ۶: در انرژی سپاسگزاری بمانید

همانطور که در مرحله ۵ اشاره کردم ، شما می خواهید از راهنماهای خود تشکر کنید. شما می خواهید به جای قرار گرفتن در حالت نیازمندی ، در جایگاه قدردانی و سپاسگزاری از راهنمایی و عشق باشید.

 

صحبت های درونی در مورد خودتان را با راهنماهای خود تغییر دهید. اگر می بینید که به چیزهایی مانند “راهنماها ، فکر می کنید اما چرا هنوز چیزی را دریافت نکرده اید یا ندیده اید؟” یا “راهنما ، من به شما اعتقادی ندارم. چرا سریعتر برای من ظاهر نشده ای؟ ” شما بی اعتمادی خود را به آنها نشان می دهید. شما به آنها می گویید که واقعاً پذیرای راهنمایی آنها نیستید و می خواهید خودتان کنترل همه چیز را داشته باشید.

 

قدردانی شما رابطه شما را محکم نگه می دارد

شما باید از راهنماهای خود تشکر کنید ، از آنها قدردانی کنید و نسبت به آنها احساس عشق و سپاس عمیق داشته باشید. وقتی هر نوع راهنمایی دریافت کردید ، از آنها تشکر کنید. در سکوت بگویید ، “متشکرم ، راهنمایان من از اینکه این راه حل را به من نشان دادید ” یا ” راهنماها ، برای این علامت از شما سپاسگزلارم”  و وقتی راهنمایان شما به شما یک ماموریت معنوی می دهند ، از آنها بخاطر آن تشکر کنید!

 

سپاسگزاری رابطه شما را قوی نگه می دارد و تمام راهنماها را در تمام وقت در کنار شما قرار می دهد ، زیرا آنها می دانند که مورد استقبال قرار گرفته اند. وقتی قلب خود را باز می کنید تا از راهنمایان خود قدردانی و سپاسگزاری کنید ، آنها این انرژی را به شما برمیگردانند. دشوار است که احساس ارتباط با راهنماهای خود در این مکان از عشق و سپاس مداوم را توصیف کنید. این احساس فوق العاده و زیبا است و البته در دسترس شماست.

 

مرحله ۷: نتیجه را آزاد کنید و اعتماد کنید که نقشه آنها از نقشه شما بهتر است

راهنماهای شما طرحی بهتر از طرح شما دارند. آنها دوست داشتنی و خردمند هستند و می خواهند شما را به یک رابطه صحیح ، شغل مناسب که نیاز دارید و به شما کمک می کند برسانند.

اغلب ما مانع آن راهنمایی ها می شویم. من اغلب با تلاش برای کنترل موقعیت ها از هدایت الهی اجتناب کرده ام. من در مورد چگونگی اوضاع وسواس داشته ام و سعی کرده ام نتایج را دستکاری کنم تا به بهترین چیزی که فکر می کردم برسم بنابراین  به ناچار این راهنماهای من را از آن موقعیت دور کرد.

 

اما … وقتی برنامه های خود را رها کرده و به طرحی بسیار بزرگتر از برنامه خود اعتماد می کنیم ، واقعاً احساس می کنیم تحت هدایت قرار گرفته ایم. هنگامی که تسلیم می شویم ، راهنمایان ما میتوانند ما را به اقدام درست بعدی هدایت کنند .ما باید نتایج را رها کنیم تا واقعاً با راهنمایان روح خود در هماهنگی باشیم.

 

مرحله ۸: بیشتر کودکانه رفتار کنید

اگر در زندگی خود بچه های کوچکی دارید ، ممکن است آگاه باشید که بسیاری از کودکان هنوز راهنمای خود را می بینند. حتی ممکن است در مورد آنها صحبت کنند. معمولاً در حدود ۷ سالگی ارتباط شروع به بسته شدن می کند و ما جلوی این سیستم راهنمایی را می گیریم.

 

برای باز کردن دوباره این ارتباط با راهنماهای خود ، بیشتر کودکانه رفتار کنید! کارهایی انجام دهید که برای شما شادی آور است. روی تخت بپرید، رنگ آمیزی کنید ، شنا کنید و… در مورد من هر زمان که مشغول آشپزی هستم ، احساس حضور راهنمایانم در اطرافم می شوم.

 

کارهایی که باعث شادی شما می شوند انجام دهید در این صورت راهنماها به سرعت به شما نشان داده می شوند. شما آن را احساس خواهید کرد به یاد داشته باشید ، شادی قوی ترین ارتعاشی است که می توانیم تجسم کنیم!

 

مرحله ۹: اگر احساس می کنید برای این کار دعوت شده اید ، از راهنمایان روحانی خود نام آنها را بپرسید

لازم نیست این مرحله را انجام دهید. اما اگر احساس می کنید که از راهنمای خود (یا چندین راهنما) سوال می کنید ، از آنها بخواهید نام خود را برای شما فاش کنند. اولین نامی که به ذهن شما خطور می کند نام راهنمای شما خواهد بود. حتی اگر به نظر عجیب بیاید ، می توانید به صحت به آنچه می شنوید اعتماد کنید.

 

نام یکی از راهنماهای من (گابریل برنستین) لیلی است ، و او سالها پیش به من مراجعه کرده است. فقط می دانستم اسمش لیلی است. بعد از چندین سال شناختن لیلی ، یک روز او گفت ، “لیلی می خواهد از شما تشکر کند ، زیرا او کار با شما را دوست دارد”

 

مرحله ۱۰: به توانایی ذهنی خود اعتماد کنید

خود و ظرفیت خود را بخاطر فراخوانی این حضور باور داشته باشید. به توانایی خود در اتصال به این راهنماها و احساس پشتیبانی آنها اعتماد کنید. بدانید که یک انرژی عاشقانه همیشه حاضر است و همیشه در درون شما و اطراف شما از شما حمایت می کند و شما را راهنمایی می کند.

 

هرچه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

ما برای حمایت از خودمان در هرج و مرج و خشونت این دوران ، به حضور این نور احتیاج داریم. ما برای بازگشت به عشق به حضور این نور نیاز داریم – گابریل برنستین

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

وقتی با قلمرو روح هماهنگ می شوید ، ممکن است تغییر انرژی خود را احساس کنید ، بنابراین هرچه بیشتر با راهنماهای روح خود صحبت کنید ، بیشتر به این سیستم راهنمایی متکی خواهید بود. همانطور که راهنمایی الهی را می خواهید و تسلیم آن می شوید ، معجزات بیشتر و بیشتر اتفاق می افتند.

راهنماهای روح شما می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند. برای برقراری این ارتباط ۱۰ مرحله گفته شده را انجام دهید و تجربیات خود را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.


آلبوم صوتی سابلیمینال راهنمای روح

گابریل برنستین

منبع: سایت گابریل برنستین : https://gabbybernstein.com/spirit-guides/

پیج اینستاگرام گابریل برنستین : https://www.instagram.com/gabbybernstein/


اعداد فرشتگان

گابریل برنستین
گابریل برنستین

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

 

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

 

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

 

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

 

اعداد فرشتگان چیست؟

یکی از رایج ترین و هیجان انگیزترین راههایی که فرشتگان راهنمایی و حکمت خود را برای ما ارسال می کنند ، استفاده از اعداد است.

اعداد فرشتگان توالی اعدادی هستند که با مراجعه به معانی عددی آن عدد خاص هدایت الهی که به همراه دارند را متوجه می شویم.

در Numerology (شماره شناسی)، علم الهی اعداد ، این قابل درک است که هر عدد دارای یک معنی خاص ارتعاشی است.

 

غالباً ، هنگامی که فرشتگان نگهبان ما می خواهند توجه ما را جلب کنند ، آنها یک سری اعداد خاص را برای ما ارسال می کنند که بارها و بارها در جلوی چشم ما ظاهر می شوند. این تکرار اعداد که بسیار عجیب به نظر می رسد باید شما را وادار کند جستجو کنید تا در مورد معنای آنها بیشتر بدانید.

 

اعداد فرشتگان چگونه کار می کنند؟

اعداد فرشتگان به طور کلی از طریق همزمانی اتفاقی کار می کنند. همزمانی اصطلاحی است که توسط روانشناس سی جی یونگ (CG Jung) ابداع شده و معتقد است که ذهن ما با یک کل از جهان ارتباط دارد که وی آن را ناخودآگاه جمعی می خواند.

 

همزمانی ها تصادفی هستند که بسیار معنی دار ، حتی غیر عادی هستند. این وقایع پیامی از طرف نیروی هدایت فرشتگان هستند که در این صورت می فهمیم پیام آنها از قلمرو الهی یا فرشتگان است. معنای همزمانی معنی دار چیست؟ این به این معنی است که شما بدون دلیل خاصی ساعت ۳:۳۳ بامداد نیمه شب از خواب بیدار نشده اید.

 

فرض کنید صبح پس از بیدار شدن تصمیم می گیرید در مسیر اداره یک قهوه خرید کنید که قیمت آن ۳.۳۳ دلار است. در همان روز بعد از ظهر ، ساعت ۳:۳۳ زنگ هشدار در دفتر به صدا در می آید و باید دفتر را ترک کنید و یا اینکه گوشی شما زنگ میخورد هر اتفاقی می تواند باشد ، در همین حین همانطور که بیرون منتظر می ایستید ، متوجه می شوید که این شماره را برای چند روز متوالی یا شاید هفته ها دیده اید.

 

اگر یک وضعیت اضطراری واقعی وجود داشته باشد ، ممکن است هشدار خطر از سوی فرشتگان نگهبان شما باشد در غیر این صورت ، ممکن است پیام عمیق تری باشد و اینجاست که معنای عددی اعداد به دست می آید.

در این حالت ، عدد ۳ عدد تثلیث است که نمادی از بیان خود ، خلاقیت و رشد معنوی را به همراه دارد.

 

اعداد فرشتگان
گابریل برنستین

 

آیا به دنبال راهی برای تعمیق تجربیات زندگی خود بوده اید؟

فرشته شماره ۳۳۳ ، فرشتگان نگهبان شما است و ممکن است شما را به راهی معنوی هدایت کنند تا معنی و عمق چیزی که دنبالش هستید را درک کنید.

 

چرا فرشتگان برای صحبت کردن با ما از اعداد استفاده می کنند؟

فرشتگان موجودات آسمانی خالص هستند و در قلمرویی فعالیت می کنند که دارای فرکانس ارتعاشی بالایی است اما قلمرو فیزیکی یا مادی که ما در آن زندگی می کنیم دارای فرکانس ارتعاشی بسیار کندتری است.

 

برای اینکه فرشتگان با ما ارتباط برقرار کنند ، باید از طریق ذهن ما این کار را انجام دهند. ذهن انسان تنها چیزی است که در قلمرو مادی قادر به درک و تفسیر اطلاعات از قلمرو فرشتگان است.

 

اعداد ماهیت ارتعاشی دارند که شبیه فرکانس ارتعاشی قلمرو فرشتگان است. هر شماره معنای ارتعاشی خاص خود را دارد که به شما این امکان را می دهد پیام هایی که از منبع دریافت می کنید را تفسیر کنید. وقتی می بینید که یک سری اعداد تکراری برای شما ظاهر می شوند آنها در واقع اطلاعات خاصی در مورد وضعیت زندگی شما دارند که از این اطلاعات می توانید برای بهبود زندگی خود استفاده کنید.

 

چگونه اعداد فرشتگان را تفسیر کنیم؟

آیا به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی خلق اهداف و جذب زندگی رویایی خود هستید؟ اگر بدانید دقیقا چه کار باید انجام دهید تا زندگی خود را در مسیر درست پیش ببرید چه می کنید؟

 

فرشتگان موجوداتی دوست داشتنی و مهربان هستند که فقط بهترین چیزها را برای شما می خواهند. هنگامی که فرشتگان پیامی برای شما می فرستند ، مطمئن باشید که آنها سعی می کنند به شما نشان دهند که چگونه می توانید زندگی خود را بهتر کنید.

 

هر روز ، هنگام استفاده از تلفن ، تماشای تلویزیون ، در مسیر محل کار یا توقف در فروشگاه ها ، مطمئناً اعدادی تکراری زیادی پیدا خواهید کرد که اطلاعات ارتعاشی را از قلمرو آسمانی برای شما دارند.

 

همچنین ترکیب اعداد نیز باید برای معانی خاص بررسی شود.

 

گابریل برنستین – ارتباط از طریق اعداد

 

در اینجا یک راهنمای کلی برای درک معانی اعداد فرشتگان آورده شده است:

 • ۱ – این عدد پیام ، اصالت ، رهبری و استقلال را به همراه است. هنگامی که این عدد را میبینید می تواند نشانه آغاز یک چیز جدید و اصلی در زندگی شما باشد.
 • ۲ – این عدد پیام ، همکاری ، معاشرت و حساسیت نسبت به دیگران را به همراه دارد و می تواند نشانه ای از نیاز شما به همکاری بیشتر یا حساسیت بیشتر نسبت به دیگران باشد.
 • ۳ – این عدد پیام، معنویت ، خلاقیت و ابراز وجود را به همراه دارد. ممکن است فرشتگان از این عدد برای نشان دادن راههای جدید همدلی و خلاقیت به شما استفاده کنند.
 • ۴- این عدد پیامی است که با ثبات ، کار و شغل مرتبط است. وقتی این عدد را می بینید اغلب هشداری در مورد وضعیت شغلی شما است.
 • ۵- این عدد همراه با ماجراجویی ، هیجان و هوشیاری بالاتر همراه است و نشانه این است که اتفاقات خوب در راه است.
 • ۶ – این عدد نشان دهنده هر چیزی است که با خانه شما مرتبط است ، از جمله روابط خانوادگی و مسئولیت ها.
 • ۷ – این عدد نشانه ای است که شما با هدف معنوی خود همسو هستید ، زیرا ۷ عدد روح است. این عدد نشان دهنده این است که فرصت هایی برای همسویی با هدف الهی خود به روی شما باز می شود.
 • ۸ – این عدد مربوط به فراوانی و رفاه مادی است ، فرشتگان شما را راهنمایی می کنند که چگونه می توانید ضمن دستیابی به هدف معنوی خود ، فراوانی را جذب کنید.
 • ۹ – این عدد دستیابی به هدف روح شماست. این نشانه ای از منبع است که زمان شروع کار واقعی شما فرا رسیده است.
 • ۱۱ – عدد ۱۱ یک Master Number (عدد اصلی _ عدد مهم) است و نشانه این است که باید به شهود خود عمیقا گوش کنید. ممکن است شما در شرف ملاقات با کسی باشید که انرژی زیاد وی ارتعاش شما را به سطح بالاتری می رساند!
 • ۲۲ – این عدد استاد ایجاد شدن است که به شما می گوید شما توانایی تحقق بخشیدن به رویاهای خود را دارید.

 

وقتی در پیامهای فرشتگان تاریخ تولد خود را می بینید!

تاریخ تولد عددی است که از اهمیت ویژه ای برای هر یک از ما برخوردار است. تاریخ تولد شما تاریخی است که روح شما برای شکل گیری در دنیای فیزیکی انتخاب کرده است. این سرنخی از هدف عمیق شما در زمین را به همراه دارد.

 

هنگامی که تاریخ تولدتان را بارها و بارها می بینید، این یک پیام از فرشتگان است که پر از راهنمایی در مورد هدف شما در این زمین است. وقتی این عدد ظاهر شد به شرایطی که اعداد در آن زمان ظاهر شده اند نگاه کنید. شاید در این شرایط چیزی وجود داشته باشد که کلید هدف شما باشد.

 

وقتی دیگر شماره های فرشتگان را نمی بینید این چه معنایی دارد ؟

پس از اینکه در یک دوره زمانی خاص پیام های فرشتگان را از طریق اعداد دریافت کردید، ممکن است دوره ای هم پیامی را دریافت نکنید اما نگران نباشید زیرا اگر همیشه اعداد را می دیدید ، اهمیت خود را از دست می دادند.

 

فرشتگان راهنمایی های خود را به اشکال مختلف برای ما ارسال می کنند و این فقط به اعداد محدود نمی شود بنابراین ذهن خود را باز نگه دارید تا بتوانید هدایت هایی که فرشتگان به شیوه های مختلف برای شما ارسال می کنند را درک کنید.

 

در این خصوص مشاهده فیلم پیشگویی های آسمانی توصیه می شود.


راهای ارتباط با فرشتگان (ویدئو)

 


 

۶ نوع راهنمای روح و نحوه ارتباط با آنها

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

راهنمای روج

در این مقاله

 • انواع راهنمای روح

 • نحوه ارتباط با آنها

 • بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

 • و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

 

انواع مختلف راهنماهای روح

برخی از راهنمایان روحی در تمام طول زندگی شما، حتی از قبل از تولدتان همراه شما بوده اند. اما برخی دیگر در زمان‌های مختلف زندگی‌تان وقتی به آن‌ها نیاز داشته اید می‌توانید با اراده خود از آنها درخواست راهنماهایی کنید.

 

هدایت معنوی شما، تیمی از راهنمایان روحی است که به شما اختصاص داده شده است، این راهنمایان می تواند شامل یکی یا همه موارد زیر باشد:

 

 

فرشته های بزرگ

فرشتگان بزرگ رهبران دنیای فرشتگان هستند و دارای انرژی قدرتمند و بسیار بزرگی هستند. اگر از لحاظ معنوی قوی یا به انرژی حساس هستید، وقتی با یک فرشته بزرگ ارتباط برقرار کنید ممکن است تغییر انرژی را در اتاق خود و اطراف خود احساس کنید. هر فرشته مهارت خاص خود را دارد، به عنوان مثال مهارت فرشته رافائل در شفا و درمان است و می تواند با انسان های بی شماری به طور همزمان کمک کند.

 

فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان منحصراً متعلق به شخص شما هستند. فرشتگان نگهبان زندگی خود را وقف کمک به شما میکند. هر زمان کمک فوری بخواهید می توانید با درخواست کمک کنید. آنها شما را بی قید و شرط و برای همیشه دوست دارند. به یاد داشته باشید که فرشتگان به دین و مذهب شما کاری ندارند و به همه افراد با هر ادیان و اعتقادات معنوی کمک می کنند.

 

حیوانات معنوی

حیوانات معنوی ممکن است حیوان خانگی باشد که قبلاً داشتید و مرده است و اکنون بخشی از تیم هدایت معنوی شماست. حیوانات معنوی می توانند شامل هر حیوانی باشند که چیزی برای آموزش به شما داشته است یا دارد، مانند طاووس که اهمیت زیبایی را به شما می آموزد ، یا گرگ که اهمیت برآورده کردن نیازهای بقا را به شما نشان می دهد.

حیوانات معنوی می توانند برای اولین بار در خواب، در حیاط خلوت خانه شما یا روی لیوان قهوه همکارتان ظاهر شوند.

 

اساتید بزرگ

استادان بزرگ مانند بودا یا مادر مریم سفرهایی زنده با رشد و نفوذ معنوی عمیقی داشتند. اکنون آنها به عنوان رهبران در دنیای ارواح و به عنوان راهنماها برای انسان هایی مانند شما جایگاه ویژه ای دارند.

 

اساتید معنوی بدون توجه به فرهنگ یا دینی که در زمان حیاتشان داشتند با هم هماهنگ هستند.

 

عزیزانی که فوت شده اند

عزیزان یا اعضای خانواده شما که پا به عرضه معنوی گذاشته اند را میتوانید به عنوان یکی از راهنمایان روحی خود انتخاب کنید تا در راه های زندگی، مانند ارسال فرصت های شغلی یا تقویت روابط شما، از دنیای بهشت از شما حمایت کنند.

 

به عنوان مثال مادربزرگ شما چه او را در زندگی به خوبی می شناختید یا نه می تواند یک راهنمای روحی مهمی برای شما باشد.

در واقع هر انسانی که از دنیا رفته است ممکن است یک راهنمای روحی برای شما باشد. اگر شما رقصنده هستید، می توانید یک راهنمای روحی داشته باشید که زمانی یک رقصنده و مجری بوده است و اکنون می خواهید به شما به عنوان یک هنرمند کمک کند و الهام بخش شما باشد.

 

فرشتگان کمک کننده

فرشتگان کمک کننده «فرشته‌های آزاد» هستند، که فقط با کسانی صحبت و کمک میکنند که در موقعیت‌های خاص مانند یافتن دوستان جدید یا یافتن یک شغل اداری جدید هستند.

 

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

 

راهنماهای روحی چگونه با شما ارتباط برقرار می کنند؟

راهنماهای روحی اغلب با ارسال علائمی که به عنوان همزمانی نامیده می شوند وارد زندگی شما می شوند. کارل یونگ همزمانی را به عنوان «تصادف معنادار» تعریف کرد.

 

به عنوان مثال بعد از دعوا با شریک زندگی‌تان قبل از خواب به این فکر می کنید که باید رابطه‌ی عاشقانه‌تان را بهبود ببخشید، و روز بعد متوجه کتابی در مورد ارتباطات در روابط عاشقانه می‌شوید که روی میز همکارتان است.

 

راهنماهای روح همچنین می توانند از طریق اعداد یا دنباله ای از اعداد مانند ۱۱۱ با شما ارتباط برقرار کنند، یا ممکن است یک شماره خوش شانسی داشته باشید، به عنوان مثال وقتی برای مصاحبه شغلی می روید، شماره شانس شما در آدرس شرکت باشد.

 

راهنماهای روح می‌توانند با ارسال پیام‌های از طریق موسیقی با شما صحبت کنند، مانند آهنگی که وقتی بعد از یک روز سخت سوار ماشین می‌شوید در ماشین شما پخش می شود.

 

راهنماهای روحی ممکن است رویایی را برای شما بفرستند که به شما ایده ای در مورد نحوه مدیریت یک موقعیت می دهد، یا حتی ممکن است یک راهنما در خواب برای شما ظاهر شود.

 

راهنماهای روحی حتی افراد و فرصت‌های مفید را به سمت شما می‌فرستند، این شکل دیگری از ارتباط است که اغلب شما را ملزم می‌کند تا در مورد شخص یا فرصتی که راهنمای شماست بخواهید کاری برای شما انجام دهد، به عنوان مثال مدتها به دنبال فردی با مهارت خاصی بوده اید که ناگهان متوجه می شوید دوست شما میتوانید در این مورد خاص به شما کمک کند بنابراین از او درخواست کنید این کار را برای شما انجام دهد.

 

راهنمای روج

راه هایی برای شروع ارتباط با راهنماهای روحی

در اینجا چند استراتژی عملی برای اتصال به تیم راهنمایی و تشخیص علائم و همزمانی ها وجود دارد:

 

۱: در زندگی روزمره خود بیشتر در زمان حال حضور داشته باشید.

برای دریافت راهنمایی بیشتر از راهنماهای روحی خود و تشخیص پیام هایی که ارسال می کنند سعید کنید در به اتفاقات روز مره خود اگاه باشید. بسیاری از اوقات پیام‌هایی که راهنمایان ما ارسال می‌کنند و ما متوجه آنها نمی شویم به دلیل شلوغ بودن زندگی یا ذهن ما است که بیش از حد درگیر است.

 

مرحله اقدام: سعی کنید در برنامه خود زمانی را برای مدیتیشن باز کنید زیرا وقتی عجله نکنید و در آرامش باشید پیام های بیشتری از راهنمایان خود دریافت میکنید. با انجام تمرین مدیتیشن به آرام کردن ذهن خود کمک کنید تا بتوانید در ایجاد فضای بیشتر بین افکار خود ارتباط خود را قویتر کنید.

 

۲: هر روز مراقب نشانه هایی که از راهنمایان خود دریافت میکنید باشید

هرچه بیشتر مراقب علائم باشید، علائمی که آنها ارسال می کنند راحتر تشخیص خواهید داد. زیرا اتفاق جادویی که رخ می دهد این است که وقتی راهنماهای شما احساس می‌کنند که از پیام‌های مفیدشان آگاه‌ هستید، پیام های بیشتری برای حل مشکلات و سوالات شما ارسال خواهند کرد.

 

مرحله اقدام: در مسیر رفت و آمد با قطار یا مسیر پیاده روی یا هنگام دوش گرفتن به خود یادآوری کنید که هر روز راهنماهایتان برای شما پیام می‌فرستند. اگر می‌خواهید تصمیم بزرگی بگیرید، یا در حال گذر از تغییرات یا چالش‌های بزرگ هستید، انتظار داشته باشید که راهنمایی‌هایی که به سمت شما می‌آیند افزایش یابد تا به شما در عبور از این موقعیت کمک کند.

 

۳: راهنماهای خود را بشناسید و برای آنها نام انتخاب کنید

ممکن است به یکی از فرشته های نگهبان خود که همیشه دوستش داشته اید نامی بدهید ، مانند امیلی. یا ممکن است در حین خواندن نامی در یک رمان، ناگهان به فرشته نگهبان خود فکر کنید و این به نام آنها تبدیل شود.

 

نام گذاری به یک راهنما باعث می شود آنها احساس واقعی تری داشته باشند و ممکن است شما را تشویق کند که به طور منظم با آنها ارتباط برقرار کنید. همچنین ممکن است پس از همکاری نزدیک‌تر با یکی از راهنماهای خود در طول زمان، شخصیت او را بشناسید.

 

مرحله اقدام: ببینید آیا نامی برای یکی از راهنماهایتان که از طریق شهود یا همزمانی به سراغ شما می آید انتخاب کرده اید یا خیر، اگر نه خلاقیت به خرج دهید و نامی برای آنها بگذارید.

 

اگر یک راهنما همیشه به شما کمک می کند تا حرفه خود را به سطح بعدی ببرید، ممکن است جدی و با انگیزه باشند. با این حال، راهنمایان دیگر می‌توانند بازیگوش باشند و همیشه راهنمایی‌های طنزآمیز برای شما بفرستد و شما را تشویق کند که سخت گیر نباشید و از مسیر زندگی لذت ببرید.

 

۴: موضوع را به راهنمایان خود بسپارید

هنگامی که از موقعیتی ناامید هستید و یا در مورد مرحله بعدی زندگی خود گیج هستید، یا احساس می کنید که کنترل کافی روی زندگیتات ندارید، موضوع را به راهنمایان خود بسپارید. حتی اگر برای این باشد که میخواهید کمی استراحت کنید. این می‌تواند به شما اجازه دهد بینش‌های تازه‌ای به سراغتان بیاید و همچنین به راهنمایانتان اجازه می دهد آزادی بیشتری برای انجام کارها و کمک‌ به شما داشته باشند.

 

مرحله اقدام: تمرین کنید که یک موضوع را به راهنمایان خود بسپارید حتی به طور موقت. سعی کنید به جای استراتژی و نگرانی ذهن خود را آرام کنید. از عبارتی مانند “من این موضوع را به راهنمایانم می سپارم تا ببینم آنها چه کاری می توانند انجام دهند” استفاده کنید.

 

۵: درباره راهنماهای روحی بیشتر بیاموزید

فقط تحقیق در مورد راهنماهای روحی به افزایش ارتباط شما با آنها کمک می کند. به دنبال افراد و اطلاعاتی باشید که با شما کمک میکند مثبت، آرام و پرانرژی باشید.

 

مرحله اقدام: در یک سمینار ، یک کلاس آنلاین شرکت کنید یا کتابی در مورد راهنماهای روح بخوانید، مانند کتاب الهام فرشتگان-(اینجا میتوانید این کتاب را دریافت کنید) توجه داشته باشید که یادگیری بیشتر در مورد آنها به طور جادویی درارتباط بیشتر شما کمک میکند. راهنمایان شما هیجان زده خواهند شد که بتوانند توجه شما را جلب کنند!

 

۶: شهود خود را بهبود بخشید

همه انسان ها شهود دارند و همه با مطالعه و تمرین می توانند شهود خود را بهبود بخشند. در واقع چهار مسیر شهودی اصلی وجود دارد که می توانید با آنها تمرین کرده و آنها توسعه دهید. (این تمرین شهودی می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک برای شما قوی تر است.)

 

شما می توانید صداهای ملایمی را در ذهن خود بشنوید (صداهای شفاف). راهنمایی هایی را به عنوان تصاویری در ذهن خود می بینید (روشن بینی). راهنمایی را به عنوان افکار ذهنی دریافت میکنید (شناخت). یا هدایت را به عنوان انرژی، عواطف یا احساسات فیزیکی احساس می کنید ( احساسات شفاف).

 

مرحله اقدام: با استفاده از شهود خود تمرین کنید تا تصمیمات کوچکی بگیرید که نتیجه آن مهم نیست، مانند جایی که باید برای ناهار با یک همکار بروید.

 

همچنین می توانید همین الان با شهود خود بازی کنید و از آن بپرسید که در اینجا باید از کدام روش استفاده کنید تا با راهنمایان روحی خود ارتباط بیشتری برقرار کنید. سوال کنید و عددی بین ۱ تا ۸ بخواهید. به عنوان مثال آیا وقتی به این ۸ روش نگاه می‌کنید، عددی را در ذهن خود می بینید یا می شنوید، زمانی که به این فهرست نگاه می‌کنید، به سمت چه عدد خاص جذب شده‌اید؟

 

۷: در افکار خود به راهنمایان خود پیامی ارسال کنید.

این ممکن است سریع ترین و ساده ترین راه برای اتصال به راهنماهای روحی به نظر برسد. شما می توانید یک دعا یا عبارت تاکیدی را بگویید، یا می توانید وقتی در افکار خود به چه چیزی نیاز دارید به سادگی با یک یا دو جمله کوتاه به آنها بگویید.

 

مرحله اقدام: به محض خواندن این مقاله، از راهنماهای روحی خود در مورد چیزی که نگران آن بوده اید کمک بخواهید. شما لایق تمام حمایت هایی که نیاز دارید هستید!

 

۸: وقتی احساس می کنید که از راهنمای روحی خود جدا شده اید چه باید بکنید؟

اگر احساس می‌کنید که ارتباط خود را با راهنمایان معنوی از داست داده اید نگران نباشید. شما با راهنمای روح خود ارتباط دارید و همیشه خواهید داشت. راهنماهای روحی شما همیشه اماده کمک به شما هستند ، چه آنها را حس کنید یا نه آنها مراقب شما هستند. با این حال گاهی اوقات در چالش‌ های زندگی که احساس می کنیم تنها هستیم این دقیقا زمانی است که راهنمایان معنوی ما بیشتر از همیشه میخواهند به ما کمک کنند.

 

یک مستند یا فیلم با مضامین معنوی تماشا کنید، به پادکست یک فرد معنوی که با شما انگیزه میدهد گوش دهید، هر شب قبل از خواب به مدت ۲۰ دقیقه یک کتاب در مورد معنویت بخوانید.

 

راهنماهای روحی شما می خواهند که رابطه نزدیک تری با شما داشته باشند. با اماده بودن برای دریافت راهنمایی و تلاش برای ارتباط بیشتر با آنها، از تعداد پیام هایی که دریافت میکنید شگفت زده شوید. راهنماهای روحی شما در حال حاضر پیام های زیادی برای شما ارسال می کنند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر کتاب گابریل برنستین را که در بالا توضیح داده شد را مطالعه کنید.

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

پیج اینستاگرام گابریل برنستین : https://www.instagram.com/gabbybernstein/

ما برای حمایت از خودمان در هرج و مرج و خشونت این دوران ، به حضور این نور احتیاج داریم. ما برای بازگشت به عشق به حضور این نور نیاز داریم – گابریل برنستین

 

ارتعاشات انرژی – متصل شدن به منبع الهامات

منبع: https://www.mindbodygreen.com/0-17129/how-to-effectively-communicate-with-your-spirit-guides.html

 1. ۰

  واقعا عالی بودن تمام توضیحات و راهنمایی هایی که کردین من خیلی وقته دنباله چنین مقاله ی مفید و مختصر میگشتم امیدوارم بتونم با این ده مرحله شروع کنم و روز به روز بیشتر به عشق و نور برسم سلامت باشید

  • ۰

   درود بر شما امیدوارم استفاده کنید

 2. ۰

  واقعا عالی بود ممنونم از سایت خوبتون که این مقاله رو خیلی تمیز و زیبا نگارش کردید. من ۱۰ مرحله ارتباط با راهنمای معنوی رو خوندم و حس میکنم تمام راهنمایان ما در طول زندگیمون یه حس دیده شدن دارن از طرف ما، یعنی دوست دارند که ما بهشون توجه کنیم و ازشون بخواهیم؛ هم.نطور که لیلی از خانم برینشتین تشکر میکنه و میگه دوست داره که باهاش ارتباط برقرار کنه.
  این خیلی زیباست و مطمئنا وقتی این عزیزان از طرف خدا مامور محافظت از ما هستند، پس اونها هم مثل خدا لبریز از عشق و محبت هستند.
  شور و اشتیاق اونها برای ارتباط با ما هر لحظه وجود داره و کافیه ما هم اشتیاقمون رو برای ارتباط دو طرفه باهاشون نشون بدیم.
  ممنونم از monyms.ir که با این مقاله بیدارم کرد، خدایا ازت ممنونم🌹🙏🏻

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید