۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۹ , مهر , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۰۵۵ بازدید

هر چه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

در کتاب ابر جاذب گابریل برنستین در مورد باز کردن راهی برای ارتباط با راهنمای های روح سخن میگوید که قبلا هرگز چنین تجربه ای نداشته است. او در مورد راهنمایی جهانی و خدا می نویسد.

گابریل برنستین می گویید : برای سالهای زیادی همیشه نگران بودم که ممکن است با اشتراک گذاری باورهایم مردم را از خود دور کنم. اما هنگام نوشتن کتاب ابر جاذب ، احساس کردم فراخوانده شدم تا در مورد قلمرو معنوی آشکارا و بدون شرم صحبت کنم. من می دانستم که جهان برای گسترش خود به اشکال جدیدی راهنمایی میکند.

 

وقتی ما تمایل به دیدن جهانی فراتر از دید فیزیکی خود پیدا کنیم ، آن وقت زندگی راحت تر می شود ، احساس امنیت می کنیم و می توانیم به قدرت واقعی خود دسترسی پیدا کنیم. او میگویید : من رشد کرده ام و در هر زمینه از زندگی ام به این راهنماهای غیر فیزیکی اعتماد می کنم. دانستن اینکه آنها همیشه من را پشتیبانی می کند ، ایمان و قدرت تزلزل ناپذیری به من داده است. در زندگیم لحظات بی شماری بوده است که شاهد مداخله راهنمایی های الهی بوده ام.

 

همه ما راهنمای روح داریم.

گابریل برنستین : آنچه من معتقدم

 

من معتقدم موجوداتی با بالاترین حقیقت و عطوفت از جانب ما کار می کنند تا افکار و انرژی ما را به سمت عشق سوق دهند. آنها فیزیکی نیستند و به قوانین طبیعی این جهان مقید نیستند. آنها موجوداتی روحانی هستند.

این موجودات به اشکال مختلف وجود دارند و اهداف مختلفی دارند ، اما هدف مشترک آنها این است که به ما در جهت همسویی با عشق جهان کمک کنند.

 

وقتی در یک فکر یا الگوی مبتنی بر ترس گیر می افتید ، می توانید به راهنماهای خود مراجعه کنید تا به شما کمک کند تا به عشق برگردید. وقتی می خواهید راهنمایی آنها را دریافت کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مایل باشید ترس خود را تسلیم کنید و با دید معنوی ببینید.

همه ما راهنمای روح خود را داریم. ما راهنماهایی داریم که اجداد و اعضای خانواده متوفی هستند. برخی از راهنماهای معنوی ممکن است نام داشته باشند. در بعضی موارد ممکن است شما یک گروه راهنما داشته باشید که همه آنها یک نام دارند ، مانند استر هیکس و آبراهام.

 

اگر قبلاً به راهنماهای روح خود متصل نبوده اید ، از شما استقبال می کنم که ذهنی باز داشته باشید. این ۱۰ مرحله ساده و زیبا به شما کمک می کند تا با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کرده و روابط خود را روز به روز عمیق تر کنید.

اگر همه اینها به نظر شما کمی پیچیده است ، بگذارید به شما اطمینان دهم که راهنماهای شما دوست داشتنی هستند. آنها برای حمایت از شما اینجا هستند و ارتباط با آنها یک تجربه آرامش بخش و شادی آور است.

 

چگونه ارتباط  با راهنمای روح خود را تجربه می کنیم

به محض شروع به دعوت از راهنماهای روحی خود ، روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید حضور آنها را حس کنید.

 

 

حس یا دانش درونی

شما می توانید یک راهنمای روح را به عنوان یک دانش درونی تجربه کنید. شما می توانید حضور راهنمای خود را احساس کنید ، یا مانند یک شهود صدایی را در درون خود بشنوید. بعضی از افراد به طور رسا صدای راهنمای خود را می شنوند یا انها را می بینند.

 

جرقه های نور

جرقه های نور شاخص دیگری از حضور یک راهنمای روح است. بعضی اوقات وقتی می دانم راهنماهایم با من هستند ، جرقه های نوری کمی می بینم. دیدن آن نور بسیار جالب است و می دانم که در آن لحظه آنها در کنار من حضوردارند!

 

کتاب ها از قفسه کتاب می افتند

وقتی کتابی از قفسه می افتد ، راهنماهای روح شما هستند که برای کمک به شما انجا هستند! نمی توانم به شما بگویم که چند نفر در یک رویداد به من مکاتبه کرده اند یا با من صحبت کرده اند و گفته اند که کتاب من را دیده اند زیرا به معنای واقعی کلمه از قفسه کتاب خانه مقابل آنها افتاده است. شما می توانید این نوع راهنمایی را تجربه کنید!

 

نوشتن بعد از مدیتیشن

راه دیگری که می توانید حضور یک راهنمای روح را تجربه کنید نوشتن است. شما می توانید از طریق مراقبه به راهنماهای روح خود متوسل شوید ، و به دنبال مراقبه خود می توانید رها بنویسید و اجازه دهید صدای راهنماهای شما از طریق شما بنویسد.

اتصال به راهنماهای روح شما در مورد یادگیری اعتماد به صدای عشق است. دلیل این راهنماها در اینجا این است که دائماً افکار خود را از ترس به ایمان ، بخشش ، عشق و نور تبدیل کنید. آنها راه حل های خلاقانه و فرصت های زیبایی را به شما ارائه می دهند.

 

 

 

 

 

۱۰ مرحله برای اتصال به راهنماهای روح خود از گابریل برنستین

اگر آماده هستید که صدای عشق را دعوت کنید ، این ۱۰ مرحله را دنبال کنید تا به راهنماهای روح خود متصل شوید.

 

مرحله ۱: به سوال کردن عادت کنید

اولین قدم برای برقراری ارتباط با راهنمایان روح خود ، عادت به پرسیدن است. ما غالباً فراموش می کنیم که در درون خود و پیرامون خود راهنماهایی داریم، در مشغله زندگی روزمره ، فراموش کردن این ارتباط واقعاً آسان و امکان پذیر است.

 

وقتی فراموش می کنیم که می توانیم راهنماهای روح خود را برای کمک و فراخوانی کنیم ، به قدرت خود اعتماد می کنیم. این زمانی است که ترس ایجاد می شود.

بنابراین ، اولین قدم این است که عادت کنید از راهنمایان روحانی خود کمک بخواهید. هر چه بیشتر بخواهید ، راهنمایی بیشتری دریافت میکنید.

به همه مواردی که نیاز به کمک دارید فکر کنید. شاید برای باردار شدن ، یا کسب درآمد بیشتر یا بهبود روابط دشوار به کمک نیاز داشته باشید.

 

لیستی از مواردی که در مورد آنها از راهنمای روحانی خود کمک می خواهید ، تهیه کنید

لیستی از ۵ تا ۱۰ مورد بزرگ که برای کمک به آنها نیاز دارید تهیه کنید. هنگامی که این لیست را تهیه کردید ، قدم بعدی شما این است که از راهنماهای روحانی خود دعوت می کنید تا راه حل ها را به شما نشان دهند.

بگویید ، “راهنماهای حقیقت و عطوفت از اینکه راه حل این مشکل را فاش میکنید سپاسگزارم.”

سپس لیست خود را مرور کنید.

چند نمونه

” راهنماهای حقیقت و دلسوزی ، برای ارائه راه حل برای مسئله سلامتی من سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و عطوفت ، از اینکه راه حل های مشکلاتی که در ازدواجم دارم را فاش میکنید سپاسگزارم”

” راهنماهای حقیقت و شفقت ، از اینکه راه حل های پیدا کردن شغلی که دوست دارم را نشانم می دهید سپاسگزارم”

 

کافی است موراد را یکی یکی از راهنماها بخواهید تا به شما کمک کنند. اگر می خواهید واقعاً مانند لیزر متمرکز شوید ، می توانید فقط یکی را انتخاب کرده و برای مدتی همان درخواست را سوال کنید.

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

فقط بگویید راهنمایان حقیقت و عطوفت

همیشه به یاد داشته باشید که راهنمای حقیقت و عطوفت را به زبان بیاورید. شما نمی خواهید راهنماهای دیگر را به مهمانی دعوت کنید! درمورد اینکه چه نوع راهنمایی را فرا می خوانید بسیار مشخص و واضح باشید تا پاسخی که دریافت میکنید نیز دقیق و مشخص باشد.

مانند دنیای که در آن زندگی میکنیم که شخصیت های مختلف زیادی وجود دارد و ما همیشه نمی خواهیم همه شخصیت ها را برای شام دعوت کنیم. روابط معنوی نیز به همین شکل است. ما می خواهیم آگاهی ، فضا و انرژی را فقط برای راهنماهای حقیقت و شفقت باز کنیم.

زیاد نگران این نباشید و از دیگر موجودات نترسید. آنها نمی توانند بدون اجازه شما وارد شوند.

 

در هر زمان می توانید با راهنماهای خود ارتباط برقرار کنید

برای فراخوانی راهنماهای روح خود نیازی نیست که منتظر بروز مشکل باشید. هر بار که سخنرانی می کنم ، اولین چیزی که در پشت صحنه با خودم می گویم این است: “راهنمای حقیقت و دلسوزی ، از اینکه در طریق من صحبت میکنید سپاسگزارم”

هر وقت این دعا را می خوانم تا راهنمایانم را بخوانم ، می دانم کلماتی که نیاز دارم از طریق من بیان می شوند. عمل ساده سوال کردن، برای راهنمایی تمام چیزی است که نیاز دارم.

 

مرحله ۲: گوش کنید

مرحله دوم در اتصال با راهنماهای روح خود گوش دادن است. روش انجام این کار مراقبه است. وقتی مراقبه می کنید ، ذهن خود را ساکت می کنید تا بتوانید خرد راهنمایی های درون و اطرافتان را بشنوید.

برای اینکه با این راهنماها همسو شویم ، باید ارتعاش خود را پایین بیاوریم. هنگامی که انرژی خود را با فرکانس عشق و آرامش هماهنگ می کنیم ، می توانیم به راحتی با ارتعاشی که داریم با راهنمای روح خود ارتباط برقرار کنیم.

 

انرژی خود را از طریق دعا و مراقبه هماهنگ کنید

شما می توانید دعایی مانند: “راهنمای حقیقت و شفقت.سپاسگزارم،  سپاسگزارم از اینکه آنچه را باید بدانم به من نشان دهید. متشکرم که مرا به مسیر درست هدایت کردید”

سپس می توانید ۵ ، ۱۰ یا ۲۰ دقیقه در مراقبه بنشینید. این می تواند یک مراقبه بسیار ساده باشد. شما می توانید به سادگی به تنفس خود توجه کنید ، و از صداها و احساسات اطراف خود آگاه شوید.

 

مرحله ۳: با راهنماهای روح خود بنویسید

وقتی مدیتیشن کردید ، قدم بعدی شما نوشتن با راهنماهای روحی  است. دفتر خود را باز کنید در بالا ، برای آنها دعوت نامه بنویسید ، مانند:

 

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه راه حل این مسائل را برای من فاش کردید”

“راهنماهای حقیقت و عطوفت ، سپاسگزارم از اینکه آنجه نیاز است بدانم را برای من فاش کردید”

” راهنماهای عزیزان حقیقت و شفقت ، من از شما استقبال می کنم و اکنون از طریق من بنویسید”

سپس به سادگی بگذارید قلم شما جاری شود.

 

فقط روی صفحه بنویسید ، اجازه دهید هر آنچه لازم است رخ دهد. ایده ها ، داستان ها ، موضوعات ، چشم اندازهای الهام گرفته شده ، چیزهایی که ممکن است خودتان فکر نکرده باشید ، هر چه آمد بنویسید. خودتان حدس نزنید یا کلمه ای را ویرایش نکنید. فقط بنویسید.

 

راهنماهای شما ممکن است مستقیماً با شما صحبت کنند

در این نوشتن ممکن است متوجه شوید که راهنماهای شما مستقیماً با شما صحبت می کنند. به جای نوشتن به صورت اول شخص ، ممکن است شروع به نوشتن به صورت دوم شخص کنید. برای من  وقتی توسط راهنماهای خود راهنمایی می شوم ، آنها اغلب می گویند ، “خواهر عزیز …”

 

در بعضی موارد ، حتی ممکن است دست خط شما تغییر کند. ممکن است شما وجود انرژی در حال حرکت را درون خود احساس کنید. این بدان معنی است که حضوری وجود دارد که از طریق شما کار می کند تا به شما جهت دهد.

 

مرحله ۴: نشانه بخواهید

راهنماهای شما می توانند بازی های سرگرم کننده ای با شما انجام دهند! آنها دوست دارند به شما نشان دهند که در آنجا حضور دارند. بنابراین با آنها بازی کنید و از آنها نشانه یا علامت بخواهید.

 

آیا قبلاً برای دیدن نشانه درخواست نکرده اید؟

آیا شما برای نشانه سوال کرده اید اما نمی دانید آن را دریافت کرده اید یا نه؟

بیاموزید که چگونه یک علامت بخواهید و بدانید چه زمان راهنمایی واضحی دریافت کرده اید.

 

 

 

مرحله ۵: به راهنمایی هایی که می گیرید توجه کنید

وقتی به راهنمایی هایی که می گیرید توجه می کنید ، اجازه می دهید در هیبت و حیرت تمام عشقی که در اطراف شما است غوطه ور شوید. این احساس زیبا هنگامی در دسترس شما است که واقعاً به خود اجازه دهید شاهد حمایت شگفت انگیزی باشید که همیشه با شماست.

عمل توجه به راهنمایی ، خواستن نیست. شما تمام روز در حال سوال پرسیدن نیستید که راهنمایی من کجاست؟ راهنمایی من کجاست؟ ” در عوض ، شما به راحتی به خود اجازه می دهید که در برابر آن راهنمایی پذیرا باشید.

 

راهنمایی های شما ممکن است به روشهای جالب و غیرمنتظره ای نشان داده شود ، حتی به روشهایی که در اینجا ذکر نکرده ام. راهنمایی شما می تواند به عنوان یک آهنگ در رادیو ، یک بیلبورد در آزادراه یا اینکه کسی به شما چیزی بگویید که دقیقاً همان چیزی است که باید بشنوید باشد.

راهنماهای ما اغلب از طریق افراد دیگر کار می کنند. آنها از طریق پزشکان ، دوستان ، کودکان و حتی غریبه ها کار می کنند. راهنماهای روح دوست دارند که از طریق فناوری نیز خودشان را نشان دهند ، این چیزی است که من در کتاب ابر جاذب بیشتر درباره آن صحبت کرده ام.

 

مرحله ۶: در انرژی سپاسگزاری بمانید

همانطور که در مرحله ۵ اشاره کردم ، شما می خواهید از راهنماهای خود تشکر کنید. شما می خواهید به جای قرار گرفتن در حالت نیازمندی ، در جایگاه قدردانی و سپاسگزاری از راهنمایی و عشق باشید.

 

صحبت های درونی در مورد خودتان را با راهنماهای خود تغییر دهید. اگر می بینید که به چیزهایی مانند “راهنماها ، فکر می کنید اما چرا هنوز چیزی را دریافت نکرده اید یا ندیده اید؟” یا “راهنما ، من به شما اعتقادی ندارم. چرا سریعتر برای من ظاهر نشده ای؟ ” شما بی اعتمادی خود را به آنها نشان می دهید. شما به آنها می گویید که واقعاً پذیرای راهنمایی آنها نیستید و می خواهید خودتان کنترل همه چیز را داشته باشید.

 

قدردانی شما رابطه شما را محکم نگه می دارد

شما باید از راهنماهای خود تشکر کنید ، از آنها قدردانی کنید و نسبت به آنها احساس عشق و سپاس عمیق داشته باشید. وقتی هر نوع راهنمایی دریافت کردید ، از آنها تشکر کنید. در سکوت بگویید ، “متشکرم ، راهنمایان من از اینکه این راه حل را به من نشان دادید ” یا ” راهنماها ، برای این علامت از شما سپاسگزلارم”  و وقتی راهنمایان شما به شما یک ماموریت معنوی می دهند ، از آنها بخاطر آن تشکر کنید!

 

سپاسگزاری رابطه شما را قوی نگه می دارد و تمام راهنماها را در تمام وقت در کنار شما قرار می دهد ، زیرا آنها می دانند که مورد استقبال قرار گرفته اند. وقتی قلب خود را باز می کنید تا از راهنمایان خود قدردانی و سپاسگزاری کنید ، آنها این انرژی را به شما برمیگردانند. دشوار است که احساس ارتباط با راهنماهای خود در این مکان از عشق و سپاس مداوم را توصیف کنید. این احساس فوق العاده و زیبا است و البته در دسترس شماست.

 

مرحله ۷: نتیجه را آزاد کنید و اعتماد کنید که نقشه آنها از نقشه شما بهتر است

راهنماهای شما طرحی بهتر از طرح شما دارند. آنها دوست داشتنی و خردمند هستند و می خواهند شما را به یک رابطه صحیح ، شغل مناسب که نیاز دارید و به شما کمک می کند برسانند.

اغلب ما مانع آن راهنمایی ها می شویم. من اغلب با تلاش برای کنترل موقعیت ها از هدایت الهی اجتناب کرده ام. من در مورد چگونگی اوضاع وسواس داشته ام و سعی کرده ام نتایج را دستکاری کنم تا به بهترین چیزی که فکر می کردم برسم بنابراین  به ناچار این راهنماهای من را از آن موقعیت دور کرد.

 

اما … وقتی برنامه های خود را رها کرده و به طرحی بسیار بزرگتر از برنامه خود اعتماد می کنیم ، واقعاً احساس می کنیم تحت هدایت قرار گرفته ایم. هنگامی که تسلیم می شویم ، راهنمایان ما میتوانند ما را به اقدام درست بعدی هدایت کنند .ما باید نتایج را رها کنیم تا واقعاً با راهنمایان روح خود در هماهنگی باشیم.

 

مرحله ۸: بیشتر کودکانه رفتار کنید

اگر در زندگی خود بچه های کوچکی دارید ، ممکن است آگاه باشید که بسیاری از کودکان هنوز راهنمای خود را می بینند. حتی ممکن است در مورد آنها صحبت کنند. معمولاً در حدود ۷ سالگی ارتباط شروع به بسته شدن می کند و ما جلوی این سیستم راهنمایی را می گیریم.

 

برای باز کردن دوباره این ارتباط با راهنماهای خود ، بیشتر کودکانه رفتار کنید! کارهایی انجام دهید که برای شما شادی آور است. روی تخت بپرید، رنگ آمیزی کنید ، شنا کنید و… در مورد من هر زمان که مشغول آشپزی هستم ، احساس حضور راهنمایانم در اطرافم می شوم.

 

کارهایی که باعث شادی شما می شوند انجام دهید در این صورت راهنماها به سرعت به شما نشان داده می شوند. شما آن را احساس خواهید کرد به یاد داشته باشید ، شادی قوی ترین ارتعاشی است که می توانیم تجسم کنیم!

 

مرحله ۹: اگر احساس می کنید برای این کار دعوت شده اید ، از راهنمایان روحانی خود نام آنها را بپرسید

لازم نیست این مرحله را انجام دهید. اما اگر احساس می کنید که از راهنمای خود (یا چندین راهنما) سوال می کنید ، از آنها بخواهید نام خود را برای شما فاش کنند. اولین نامی که به ذهن شما خطور می کند نام راهنمای شما خواهد بود. حتی اگر به نظر عجیب بیاید ، می توانید به صحت به آنچه می شنوید اعتماد کنید.

 

نام یکی از راهنماهای من (گابریل برنستین) لیلی است ، و او سالها پیش به من مراجعه کرده است. فقط می دانستم اسمش لیلی است. بعد از چندین سال شناختن لیلی ، یک روز او گفت ، “لیلی می خواهد از شما تشکر کند ، زیرا او کار با شما را دوست دارد”

 

مرحله ۱۰: به توانایی ذهنی خود اعتماد کنید

خود و ظرفیت خود را بخاطر فراخوانی این حضور باور داشته باشید. به توانایی خود در اتصال به این راهنماها و احساس پشتیبانی آنها اعتماد کنید. بدانید که یک انرژی عاشقانه همیشه حاضر است و همیشه در درون شما و اطراف شما از شما حمایت می کند و شما را راهنمایی می کند.

 

هرچه بیشتر به توانایی روانی خود اعتماد داشته باشید ، بیشتر قادر به شنیدن خواهید بود و به این هدایت الهی بیشتر اجازه خواهید داد که شما را به عالی ترین مسیرها هدایت کند.اجازه دادن راهنماهای روح برای حضور در زندگی شما یک هدیه عالی است. آنها نه تنها از شما پشتیبانی می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا به دیگران کمک کنید. آنها از شما در نور بودن در جهان حمایت خواهند کرد.

 

ما برای حمایت از خودمان در هرج و مرج و خشونت این دوران ، به حضور این نور احتیاج داریم. ما برای بازگشت به عشق به حضور این نور نیاز داریم.

 

گابریل برنستین
گابریل برنستین

 

وقتی با قلمرو روح هماهنگ می شوید ، ممکن است تغییر انرژی خود را احساس کنید ، بنابراین هرچه بیشتر با راهنماهای روح خود صحبت کنید ، بیشتر به این سیستم راهنمایی متکی خواهید بود. همانطور که راهنمایی الهی را می خواهید و تسلیم آن می شوید ، معجزات بیشتر و بیشتر اتفاق می افتند.

راهنماهای روح شما می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند. برای برقراری این ارتباط ۱۰ مرحله گفته شده را انجام دهید و تجربیات خود را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.


آلبوم صوتی سابلیمینال راهنمای روح

گابریل برنستین

منبع سایت گابریل برنستین : https://gabbybernstein.com/spirit-guides/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید