فقر یا ثروت ؟

فقر یا ثروت ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , فروردین , ۱۳۹۵ ۱ نظر ۱۷۳۵ بازدید

روی ارزوهاتون کار کنید اونارو هر روز مرور کنید و با خودتون این جمله رو زمزمه کنید که هنوز تموم نشده هنوز فرصتی هست تا به ارزوهام برسم.

 

فقر و ثروت دو موضوع متضاد هم هستند و اینکه در کدام سمت قرار بگیرید به باورهای ناخوداگاه شما برمیگردد.

 

اینکه اجازه بدین زندگی هر بلایی سرتون بیاره نشانه بی مسعولیتی تونه باید بدونید که خلق روزهای خوش زندگیتون حق الهی شماست از فلسفه هر چه در زندگی پیش اید خوش اید دست بردارید و این حقیقتو بپذیرید که در تحقق ارزوهای بزرگتون نقش اساسی دارید.

 

 

 

من نمیدونم چه ارزوهایی دارید و اینکه راه های دشوار رسیدن به ارزوهاتون چیه و اینکه چقدر میتونه ناامید کننده باشه من اصلا بهش اهمیت نمیدم؛ اما باور دارم ارزویی که برای رسیدن به اون زندگی میکنی میتونه به واقعیت تبدیل بشه.

خیلی از شما میدونید که خیلی سخته یعنی اسون نیست واقعا سخته که بخواید زندگیتونو تغییر بدین در مسیر تلاش برای رسیدن به ارزوهاتون ناامیدی حتما به سراغتون میاد ترس از شکست،ترس از درد کشیدن،توی اون لحظه های سخت یه موقهایی بخودتونم شک میکنید میگید خدایاااااااااا خدیا چرا من چرا این اتفاق باید برای من بیفته من که دارم همه تلاشمو میکنم من که به کسی بدی نکردم حق کسیو نخوردم اخه چرا این اتفاق باید برای من بیفته.

 

 

 

 

ترس از شکست

شما که این سختیارو تحمل کردید نبایددددد نباید که تسلیم بشید هرگزززز همه تو زندگیشون از این جور مشکلات داشتن باید بدونید که مشکلات هرگز نمیان که برای همیشه بمونند اونا اومدن که یروزی هم برن زندگی ایده ال و رویایی فقط محدود به عده خاص نیست همه میتونند بهش برسن این چیزیه که در وجود همه ماست خیلی مهمه باور کنید باور کنید شما ادمهای منحصر بفردی هستین.

 

 

 

 

خیلی از ادمها متولد میشن رشد میکنن ازدواج میکنن بچه دار میشن همه کار میکنن ولی هیچوقت بخود باوری نمیرسن و دریغ از تلاش برای میل به ارزوهاشون بعضی هم هستن که دائم شکایت میکنن اما هیچ کاری برای تغییر شرایطشون انجام نمیدن بعضی از اونها حتی یک قدم یک قدم برای رسیدن به ارزوهاشون بر نمدارن چراااا واقعا چرا دلیلش واضحه ترس از شکست، میترسند که شکست بخورند و این یعنی عدم اعتماد بنفس  شما همیشه دوست دارین اوقات تونو کنار دیگران بگذرونین.

 

فقط و ثروت
خودتون را با انسان های موفق احاطه کنید

 

فقر و ثروت دو نقطع مقابل هم هستند به کدام یک توجه میکنید؟

هر کاریم میکنید تا دیگران دوستتون داشته باشن و برای جلب توجه حتی رفتارشون روهم تحلیل میکنید تا شاید مثل اونا باشید.
ولی چه فایده این همه وقت گذاشتید هزینه کردی که دیگران رو بشناسی در حالی که هنوز خودتونو نشناختین من اول از همه میگم شما باید اول درون خودتون رو بشناسید خیلی مهمه که شخصیت بازنده درونتون رو نابود کنید.

 

 

 

اگر واقعا ارزوی در سر دارید برای مردمی که بسمت ارزوها و رویاهاشون در حرکتند زندگی معنی خاصی داره وقتی تصمیم میگیریم همینی باشیم که میخوایم و خودمونو از سایرین جدا میکنیم تازه تفاوتها رو حس میکنیم تاکیید میکنم از همون لحظه ای که بسوی هدفی ارزشمند گام برمیداری موفقی  اما وقتی که از دیگران تقلید میکنی و از دیگران کپی برداری میکنی  مطمعن باش که هرگز یک کپی عالی نخواهد بود برای تبدیل شدن به اون بهترین کسی که میخوای باشی من از شما میخوام که ارزشهاتونو دوباره ارز یابی کنید.

 

 

 

خیلی مهمه که دیگران رو بسوی خودتون جذب کنید طوری که اونا شیفته شما بشن اونا هم تشنه محبت شما هستن مردمی که در نگاه اول شاید فکر کنید که تنها بخودشون فکر میکنن  مردمی که با ارزوهاشون زندگی میکنند رو باور دارند.

 

 

 

 

که تحقق ارزوهاشون تنها و تنها بخودشون بستگی داره اگه بدنبال کامیابی بیشتر هستین اگه میخوای کارایی رو انجام بدی که هیچ وقت انجام ندادی ازتون میخوام برای یکبار هم شده در مورد خودتون فکر کنید فقط در مورد خودتون، نظر شخصی دیگران نسبت به شما اون چیزی نیست که خود واقعی شما هستین خواستها و ارمان های شما به تایید وتصدیق دیگران نیاز نداره شما مجبور نیستین نقشه محکوم و قربانی زندگی رو بازی کنید.

 

 

 

اگر چه ناامیدی ها بسیارند و به این مورد توجه داشته باشید که بیشتر مشکلات،فقر از دورن خود ما برمیخیزند نه از اطرافیانتون این چیزیه که من بهش اعتقاد دارم و بی شک تا پایان زندگی با من همراه خواهد بود اصلا مهم نیست که این چقدر سخته یا اون چقدر مشکله مهم اینه که من حتما پیروز میشم من میخوام نمونه ای از یک فرد ایده ال باشم من میخوام ثابت کنم که هر چیزی ممکنه بعضی از شما تصمیم گرفتین که به مرحله بعدی صعود کنید.

 

فقر و ثروت هر دو باید در این جهان وجود داشته باشند اما شما می خواهید جزء کدام یک باشید؟

 

فقر و ثروت
رویاهای شما دست یافتنی هستند

 

میتونید بگید که من میخوام مهندس یا یک دکتر بشم ولی هواستون باشه ما هرگز نمیتونیم به اون مرحله برسیم اگر تصمیم نگرفته باشین که روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید اگر هنوز دارین در مورد رویاهاتون حرف میزنید اگر هنوز دارین در مورد هدفتون صحبت میکنید ولی هنوز هیچ کاری هم انجام ندادین بلندشین و اولین قدمو بردارین.

 

یادتون باشه بزرگترین ماجراجویی زندگیتون داشتن یک زندگی رویایی باشه روی ارزوهاتون کارکنید اونارو هر روز مرور کنید و با خودتون این جمله رو زمزمه کنید که هنوز تموم نشده هنوز فرصتی هست تا به ارزوهام برسم.

 

 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  1. ۰
    majid

    سپاس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید