فقر یا ثروت ؟

فقر یا ثروت ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳۰ , فروردین , ۱۳۹۵ ۱ نظر ۱۷۰۶ بازدید

روی ارزوهاتون کار کنید اونارو هر روز مرور کنید و با خودتون این جمله رو زمزمه کنید که هنوز تموم نشده هنوز فرصتی هست تا به ارزوهام برسم.

 

فقر و ثروت دو موضوع متضاد هم هستند و اینکه در کدام سمت قرار بگیرید به باورهای ناخوداگاه شما برمیگردد.

 

اینکه اجازه بدین زندگی هر بلایی سرتون بیاره نشانه بی مسعولیتی تونه باید بدونید که خلق روزهای خوش زندگیتون حق الهی شماست از فلسفه هر چه در زندگی پیش اید خوش اید دست بردارید و این حقیقتو بپذیرید که در تحقق ارزوهای بزرگتون نقش اساسی دارید.

 

 

 

من نمیدونم چه ارزوهایی دارید و اینکه راه های دشوار رسیدن به ارزوهاتون چیه و اینکه چقدر میتونه ناامید کننده باشه من اصلا بهش اهمیت نمیدم؛ اما باور دارم ارزویی که برای رسیدن به اون زندگی میکنی میتونه به واقعیت تبدیل بشه.

خیلی از شما میدونید که خیلی سخته یعنی اسون نیست واقعا سخته که بخواید زندگیتونو تغییر بدین در مسیر تلاش برای رسیدن به ارزوهاتون ناامیدی حتما به سراغتون میاد ترس از شکست،ترس از درد کشیدن،توی اون لحظه های سخت یه موقهایی بخودتونم شک میکنید میگید خدایاااااااااا خدیا چرا من چرا این اتفاق باید برای من بیفته من که دارم همه تلاشمو میکنم من که به کسی بدی نکردم حق کسیو نخوردم اخه چرا این اتفاق باید برای من بیفته.

 

 

 

 

ترس از شکست

شما که این سختیارو تحمل کردید نبایددددد نباید که تسلیم بشید هرگزززز همه تو زندگیشون از این جور مشکلات داشتن باید بدونید که مشکلات هرگز نمیان که برای همیشه بمونند اونا اومدن که یروزی هم برن زندگی ایده ال و رویایی فقط محدود به عده خاص نیست همه میتونند بهش برسن این چیزیه که در وجود همه ماست خیلی مهمه باور کنید باور کنید شما ادمهای منحصر بفردی هستین.

 

 

 

 

خیلی از ادمها متولد میشن رشد میکنن ازدواج میکنن بچه دار میشن همه کار میکنن ولی هیچوقت بخود باوری نمیرسن و دریغ از تلاش برای میل به ارزوهاشون بعضی هم هستن که دائم شکایت میکنن اما هیچ کاری برای تغییر شرایطشون انجام نمیدن بعضی از اونها حتی یک قدم یک قدم برای رسیدن به ارزوهاشون بر نمدارن چراااا واقعا چرا دلیلش واضحه ترس از شکست، میترسند که شکست بخورند و این یعنی عدم اعتماد بنفس  شما همیشه دوست دارین اوقات تونو کنار دیگران بگذرونین.

 

فقط و ثروت
خودتون را با انسان های موفق احاطه کنید

 

فقر و ثروت دو نقطع مقابل هم هستند به کدام یک توجه میکنید؟

هر کاریم میکنید تا دیگران دوستتون داشته باشن و برای جلب توجه حتی رفتارشون روهم تحلیل میکنید تا شاید مثل اونا باشید.
ولی چه فایده این همه وقت گذاشتید هزینه کردی که دیگران رو بشناسی در حالی که هنوز خودتونو نشناختین من اول از همه میگم شما باید اول درون خودتون رو بشناسید خیلی مهمه که شخصیت بازنده درونتون رو نابود کنید.

 

 

 

اگر واقعا ارزوی در سر دارید برای مردمی که بسمت ارزوها و رویاهاشون در حرکتند زندگی معنی خاصی داره وقتی تصمیم میگیریم همینی باشیم که میخوایم و خودمونو از سایرین جدا میکنیم تازه تفاوتها رو حس میکنیم تاکیید میکنم از همون لحظه ای که بسوی هدفی ارزشمند گام برمیداری موفقی  اما وقتی که از دیگران تقلید میکنی و از دیگران کپی برداری میکنی  مطمعن باش که هرگز یک کپی عالی نخواهد بود برای تبدیل شدن به اون بهترین کسی که میخوای باشی من از شما میخوام که ارزشهاتونو دوباره ارز یابی کنید.

 

 

 

خیلی مهمه که دیگران رو بسوی خودتون جذب کنید طوری که اونا شیفته شما بشن اونا هم تشنه محبت شما هستن مردمی که در نگاه اول شاید فکر کنید که تنها بخودشون فکر میکنن  مردمی که با ارزوهاشون زندگی میکنند رو باور دارند.

 

 

 

 

که تحقق ارزوهاشون تنها و تنها بخودشون بستگی داره اگه بدنبال کامیابی بیشتر هستین اگه میخوای کارایی رو انجام بدی که هیچ وقت انجام ندادی ازتون میخوام برای یکبار هم شده در مورد خودتون فکر کنید فقط در مورد خودتون، نظر شخصی دیگران نسبت به شما اون چیزی نیست که خود واقعی شما هستین خواستها و ارمان های شما به تایید وتصدیق دیگران نیاز نداره شما مجبور نیستین نقشه محکوم و قربانی زندگی رو بازی کنید.

 

 

 

اگر چه ناامیدی ها بسیارند و به این مورد توجه داشته باشید که بیشتر مشکلات،فقر از دورن خود ما برمیخیزند نه از اطرافیانتون این چیزیه که من بهش اعتقاد دارم و بی شک تا پایان زندگی با من همراه خواهد بود اصلا مهم نیست که این چقدر سخته یا اون چقدر مشکله مهم اینه که من حتما پیروز میشم من میخوام نمونه ای از یک فرد ایده ال باشم من میخوام ثابت کنم که هر چیزی ممکنه بعضی از شما تصمیم گرفتین که به مرحله بعدی صعود کنید.

 

فقر و ثروت هر دو باید در این جهان وجود داشته باشند اما شما می خواهید جزء کدام یک باشید؟

 

فقر و ثروت
رویاهای شما دست یافتنی هستند

 

میتونید بگید که من میخوام مهندس یا یک دکتر بشم ولی هواستون باشه ما هرگز نمیتونیم به اون مرحله برسیم اگر تصمیم نگرفته باشین که روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید اگر هنوز دارین در مورد رویاهاتون حرف میزنید اگر هنوز دارین در مورد هدفتون صحبت میکنید ولی هنوز هیچ کاری هم انجام ندادین بلندشین و اولین قدمو بردارین.

 

یادتون باشه بزرگترین ماجراجویی زندگیتون داشتن یک زندگی رویایی باشه روی ارزوهاتون کارکنید اونارو هر روز مرور کنید و با خودتون این جمله رو زمزمه کنید که هنوز تموم نشده هنوز فرصتی هست تا به ارزوهام برسم.

 

 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  1. ۰
    majid

    سپاس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید