لامبورگینی یا اسکیت بورد؟

لامبورگینی یا اسکیت بورد؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , آذر , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۲۰۰ بازدید

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است
حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار لامبورگینی شوید و با آن رانندگی کنید؟

سرعت حرکت، دست زدن به فرمان ، و بادی که به موهایتان میخورد را تصور کنید. این خودرو هیجان شما را به حداکثر می رساند.

 

لامبورگینی را با اسکیت بورد مقایسه کنید سواری با اسکیت بورد نیاز به تلاش زیاد دارد همچنین غیرقابل پیش بینی و در  عین حال هندلینگ عالی ندارد در هر لحظه شما در معرض خطر زمین خوردن هستید.

 

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است، لامبورگینی

حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

 

اسکیت بورد

باورهای محدود کننده؟

باورهای محدود کننده ، باورهایی هستند که ما را هدایت می کنند. باورهای ذخیره شده در ضمیر ناخودآگاه ما اغلب در دوران کودکی ایجاد شده اند. ما بیشتر آنها را از والدینمان و بزرگسالانی که در زندگی ما تأثیرگذار بودند گرفتیم. این باورها پس از شکل‌گیری ذخیره می‌شوند و به ندرت مورد تردید قرار می‌گیرند و فراموش می‌شوند – با این حال، جهت زندگی ما را در بزرگسالی مشخص می کنند. بنابراین هر بار که چیزی در زندگی ما با باور ناخودآگاه ما مطابقت دارد، آن باور بیشتر تایید می شود.

 

مشکل هدایت شدن توسط این باورهای محدود کننده این است که شاید در جوانی ما را ایمن نگه داشته باشند، اما آنها از آن نوع باورهایی نیستند که ما به عنوان نیروی محرکه در زندگی بزرگسالی خود به آنها نیاز داشته باشیم.

 

این باورهای پنهان بسیاز زیاد هستند. برخی از آنها مرتبط با پول هستند که میزان درامد ما را مشخص میکنند:

 • پول روی درخت رشد نمی کند

 • برای هر دلار باید سخت کار کنید

 • افراد ثروتمند پست هستند

 • پول شر است

 • با پول نمی توان شادی را خرید

 

با اعتقادات محکمی مانند اینها میل به ثروت راکد می شود.

 

باورهای محدود کننده ما به واقعیت ما تبدیل می شوند. آنها هویت ما و به نوبه خود بر آینده ما تأثیر می گذارند. هنری فورد گفت: “چه فکر کنید که می توانید یا فکر کنید نمی توانید، در هر دو صورت حق با شماست.” دقیقا. این افکار ما هستند که واقعیت ما را ایجاد می کنند.

 

اگر بتوانید از تکنیک هایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد باورهای محدود کننده خود را تغییر دهید، چه می شود؟ اگر بتوانید به ضمیر ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید تا باورهای ذخیره شده در آنجا را کشف کرده و به طور مؤثر تغییر دهید، چه؟

 

در حقیقت شما میتوانید. در فیزیک کوانتومی ثبات شده است که با مشاهده یک ذره به طور فعال رفتار آن ذره را تغییر می دهد. نتایج آزمایش‌های مختلف به ما نشان می‌دهد که وقتی نقش ناظر را به عهده می‌گیریم، قدرت بالقوه‌ای را بر محیط خود داریم. اگر دقیقا رفتار و نحوه تفکر خود را بررسی کنید می‌توانیم به باورهایی که مدت‌ها پیش خلق کرده‌ایم دقت کنیم و ببینیم که اکنون چگونه زندگی ما را اداره می‌کنند.

access subconscious mind

 

مدیتیشن می‌تواند به ما کمک کند تا با دسترسی به سطوح عمیق‌تر ذهنمان به آگاهی بیشتری برسیم. سایر تکنیک هایی مانند تجسم، تنفس عمیق و توجه به نحوه واکنش ما در موقعیت ها نیز می توانند موثر باشند. به محض اینکه باورهای خود را به سطح آگاهی بیاوریم، شروع به تغییر می کنند. پس از آگاهی، می توان آنها را کاوش کرد، و اگر مفید نیستند می توان باورهای جدید و مفیدتری را به جای آنها گذاشت.

 

همچنین ممکن است صداهایی که درون سر ما می پیچد و ما را آزار می دهد ما را تضعیف کنند و پایین بیاورند – و در حالت صحیح این صدا ها می‌توانند از ما حمایت و پشتیبانی کند. بسیاری از چیزهایی که ما در ذهنمان به خودمان می گوییم با باورهایی که در دوران کودکی دریافت کرده اید هماهنگ هستند. اما وقتی عقب می ایستیم و این خودگویی را به عنوان یک سوم شخص تماشا می کنیم، می توانیم در مورد اینکه کدام باورها از ما حمایت می کنند و کدام یک به ما آسیب می رسانند، چیزهای زیادی یاد بگیریم. قدم بعدی این است که گفتار خودمان را هم در افکار و هم در صحبت های روزمره مان تغییر دهیم. به عنوان مثال، ما می توانیم:

 

 • «من باید» را با «انتخاب می‌کنم» عوض کنید

 • «من نمی‌توانم» را به «در حال یادگیری هستم» تغییر دهید

 

 • «من خوب نمی خوابم» به «من هر شب خواب آرامی دارم» تغییر می کند.

 

 • «می‌دانم این کار جواب نمی دهد » می‌تواند به «من کاری می‌کنم تا کار کند» تغییر دهید.

 

 • به جای «من هرگز نمی‌دانم چکار کنم»، «می‌توانم کمک بخواهم» را امتحان کنید.

 

 • به جای گفتن «من باید احساساتم را برای خودم نگه دارم»، بگویید «اشکال ندارد احساساتم را باز کنم»

 

 • «من همیشه بد هستم» را با «من بسیار عالی هستم» یا در مورد پول بگویید «پول به راحتی و بدون زحمت به دستم می رسد» تغییر دهید.

 

در مقایسه با آن باورهای محدود کننده قدیمی در بالا، باورهای جدید چقدر قوی تر از شما حمایت می کنند؟ اما پول و فراوانی تنها حوزه‌هایی نیستند که باید روی آنها تمرکز کرد. فراموش نکنید که به باورهای خود در مورد ارزش های خود نیز نگاه کنید. برای رسیدن به موفقیت، باید برای دریافت موفقیت آماده باشید و خود را شایسته بدانید. آیا باورهای شما ، شما را قدرتمند می سازد یا به هر طریقی شما را محدود می کنند؟

 

عبارت های تاکیدی روزانه می تواند به شما کمک کند تا باورهای جدید را جایگزین کنید. با انتخاب متفکرانه کلمات خود و تبدیل آنها به عباراتی که دقیقاً منعکس کننده باورهایی هستند که به بهتر شدن شما کمک می کنند تا به اهداف خود برسید، می توانید فعالانه زندگی مورد نظر خود را خلق کنید.

 

ترفند این است که از آنچه در زندگی شما مؤثر است و چه چیزی مؤثر نیست آگاه شوید، سپس از تکنیک هایی برای دسترسی به ضمیر ناخودآگاه خود و غلبه بر باورهای خود محدود کننده استفاده کنید. این اولین گام برای حرکت از بدهی به سمت فراوانی، توجه به ارزش های خود برای یادگیری مهارت های جدید یا تغییر یک کسب‌وکار در حال شکست به کسب‌وکاری است که سود را به همراه دارد است.

لامبورگینی
لامبورگینی

 

آیا ضمیر ناخودآگاه شما اکنون توجه شما را جلب کرده است؟

آیا ترجیح می دهید با اسکیت بورد و باورهای محدود کننده به اهدافی که می خواهید برسید؟ یا ترجیح می‌دهید با لامبورگینی جذاب مسیر موفقیت را طی کنید؟

انتخاب باشماست.

 

 

 

 

چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟کلیک کنید

منبع:https://www.forbes.com/sites/womensmedia/2020/08/03/how-your-subconscious-mind-is-running-your-life-and-how-to-fix-it/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

موفقیت در کنکور و امتحانات

آیا میخواهید هر کنکور و امتحانات خود بهترین نتیجه را کسب کنید؟

انجام تست های متعدد باعث میشود هر فرد باهوشی در مورد خود مردد شود اما واقعا چگونه میتوانید بدون استرس و نگرانی با اعتماد به نفس وارد سالن امتحان شوید ؟

ناخودآگاه بخشی از ذهن شماست که احساسات، انگیزه، رفتار و تقریبا همه چیز را پردازش می کند، بنابراین اگر شما بتوانید روی آن تاثیر بگذارید، می توانید از آن برای ایجاد انگیزه در تحصیل و امتحان استفاده کنید.

بسیاری از دانش‌آموزان یا دانشجویان فکر می‌کنند که موفقیت‌ در آزمون فقط مربوط به اتفاقات قبل از آزمون است، اما در حقیقت، این فرآیند در واقع شامل ۳ مرحله است: قبل، حین و بعد از آزمون.

انیمیشن اسکروج سرود کریسمس

اسکروج سرود کریسمس؛ انیمیشنی ماجراجویی کمدی به کارگردانی استفن دونلی است. داستان با آقای اسکروج بد اخلاق و عصبانی آغاز می‌شود که با رفتارهای بی‌مبالاتش همه را عاصی کرده است. او به زودی با سه روح که به ترتیب نماد گذشته، حال و آینده‌ی او هستند روبرو می‌شود تا پرده‌ای از نتایج اعمال و رفتارهای خود را مشاهده کند…

آپدیت مقاله :تکنیک های تجسم و موفقیت

چطور برای سال ۲۰۲۳ هدف گذاری کنیم؟

اگر امروز به شما بگویم تنها کاری که باید انجام دهید این است که درک کنید فقط می خواهید زندگیتان چگونه باشد، اما نه اینکه چگونه به آنجا برسید، چه میگویید ؟ امروز می‌ خواهیم یکی از قوی ‌ترین ابزارهایی را که برای کمک شما در عملی کردن تصمیماتتان به شما کمک میکند و به طور کلی زندگی شما را متحول میکند با شما به اشتراک بگذاریم.

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

انتشار مقاله : لامبورگینی یا اسکیت بورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار لامبورگینی شوید و با آن رانندگی کنید؟

سرعت حرکت، دست زدن به فرمان ، و بادی که به موهایتان میخورد را تصور کنید. این خودرو هیجان شما را به حداکثر می رساند.

لامبورگینی را با اسکیت بورد مقایسه کنید سواری با اسکیت بورد نیاز به تلاش زیاد دارد همچنین غیرقابل پیش بینی و در  عین حال هندلینگ عالی ندارد در هر لحظه شما در معرض خطر زمین خوردن هستید.

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است، لامبورگینی

حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

مهاجرت آسان

اگر فکر میکنید هدفی غیرممکن و دور از دسترس شماست این فقط در ذهن شما رخ میدهد زیرا هنوز به خودتان و توانایی هایتان اعتقاد پیدا نکرده اید با گوش دادن مداوم به این آلبوم هدف شما هر چه باشد برای شما ممکن می شود و زمانی که از درون هدف خود را پذیرفته باشید این هدف در بیرون، واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. به یاد داشته باشید همیشه می توانید برنامه ریزی ذهن خود را تغییر دهید زیرا همه چیزی از درون شما اتفاق می افتد و بعد در زندگی شما واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. حتی مطالعه این مطالب به این دلیل بوده است که شما به دنبال راحتی برای مهارجرت آسان هستید.

آپدیت مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

بسیاری از معامله‌گران تجارت خود را شروع می‌کنند و در دام معامله کردن می‌افتند ، که به آن “over trading” یا معامله بیش از حد» گفته می‌شود. در حالی که تشخیص معامله کردن آسان است، اما متوقف کردن آن بسیار سخت‌ است و مشکل اصلی این است که هر بار که وارد یک معامله زیان ده می‌شوید، ضمیر ناخودآگاه خود را با این زیان تغذیه می‌کنید تا برای آینده آن را به خاطر داشته باشید.

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید