چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۶ , بهمن , ۱۴۰۰ ۷ نظر ۴۹۲۴ بازدید

در این سایت راه کارهای زیادی هم به صورت رایگان و هم پولی برای ساختن ثروت وجود دارد اما یکی از راه های رایگان که میتوانید ناخوداگاه خود را برنامه ریزی کنید. با کمک قدرت ذهن خود ثروت را در زندگی خود خلق کنید.

 

چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

شاید تعجب کنید چرا برخی مردم همیشه پول بیشتر و بیشتری را ایجاد میکنند در حالی دیگر افراد حتی اگر تلاش هم برای کسب درامد بیشتر بکنند باز هم بدهکار هستند؟ یا اینکه چرا برخی افراد پول کافی برای خرید هر چیزی که لازم دارند را در اختیار دارند در حالی که دیگران به دنبال یک شغل با درامد معقول هستند ؟ در این مطلب قصد داریم در مورد همین موضوع بحث کنیم و اینکه چطور شما میتوانید با کمک قدرت ذهن فردی باشید که همیشه یک جریان ثابت از ثروت حلال را در اختیار داشته باشید؟

 

 

درک کردن ثروت

در طول سالها توسط تحقیقات و پروهش ها مشخص شده است که افراد ثروتمند افرادی هستند که ثروت را درک کرده اند و این نگرش را در خود توسعه داده اند و در مدت بسیار کوتاهی پول زیادی را بدست می اوردند زیرا باور دارند که پول زیاد وجود دارد در نتیجه همیشه فرصت های پولساز را به سمت خود جذب میکنند در حالی که در همان زمان راه هایی برای ذخیره و سرمایه گذاری پول پیدا میکنند تا پول برای انها کار کند.اما این همه داستان نیست همه این افراد برای شروع پول زیادی نداشته اند در واقع بسیاری از انها پول را به سمت خود جذب کرده اند و به دنبال راه هایی برای بدست آوردن بیشتر ان بوده اند.

 

 

خرید از مغازه
استفاده از قدرت ذهن ناخوداگاه راز ثروتمند شدن است

راز ثروتمندشدن

با یکی از صاحبان هتل ها در سراسر امریکا و کانادا صحبت شد که چطور به این حد از موفقیت رسیده است .او توضیح داد که خانواده او به این شهر مهاجرت کرده اند پدرش حسابدار یک شرکت بود  و عصر ها در یک مغازه خرده فروشی کار میکرد و مادر او در مدرسه تدریس میکرد که بعد از مدتی پرستار شد قصد نداریم در اینجا کل داستان را برای شما بازگو کنیم اما این خانواده ای بود که حتی ۱ میلیون دلار هم برای سرمایه گذاری نداشته است . این فرد از کار کردن برای پدرش شروع کرد که در نهایت پس از خرید فروش های متعدد موفق به خرید اولین هتل خود در دالاس شد. از او پرسیدند :

 

” آیا شما تا به حال عصبانی عصبانی شده اید؟ “

” آیا تا به خال در مورد شکست فکر کرده اید ؟ “

” آیا تا به حال این افکار را داشته اید ؟ “

 

او پاسخ داد بله انها وارد ذهن من میشدند اما من سریع فکرم را مشغول چیز دیگری میکردم و قبل از اینکه به موفقیت شک کنم  در صدد متقاعد کردن خودم برای اینکه رویایی من به حقیقت تبدیل میشود بودم و نمیدانم چطور این موفقیت بزرگ را بدست اورده ام (به طور خلاصه این فرد بدون اینکه اگاه باشد درک مثبتی از ثروت داشته است ) و ناخوداگاهش را تمرین داد که فقط روی ثروت تمرکز کند.

 

 

 

درک کردن ثروت چیست؟

درک کردن ثروت یعنی اینکه باور کنید شما میتوانید ثروت بسازید که این شامل باور داشتن خودتان برای داشتن ثروت و پول نیز میشود و این لازمه این است که شما فقط روی چیزهایی خوب تمرکز کنید که با داشتن ثروت میتوانید به دیگران و خودتان کمک کنید و این یعنی درک کردن اینکه اگر ثروت داشته باشید میتوانید به دیگران کمک کنید.

 

این یعنی اینکه فخر نفروشید و بگویید نگاه کنید من ثروتمند هستم در حالی که باید بگویید بله این درست است که من ثروتمند هستم و ثروت من به من اجازه میدهد به دیگران کمک کنم از جمله خانواده و تمام کسانی که نیاز به کمک برای درک ثروت و پول دارند و اینکه پول خوب است  البته اگر خودشان بخواهند چون اگر باور داشته باشند پول چیز خوبی نیست فارغ از اینکه چقدر برای بدست اوردن ان تلاش میکنید شما هیچ وقت پول نخواهید داشت . شما باید باور کنید که پول چیز خوبی است و زمانی که این را باور کنید پول به سمت شما جذب خواهد شد .

 

خرید لوکس
استراتژی قدرت ذهن برای جذب ثروت

استراتژی جذب ثروت

برای جذب ثروت شما اول باید نگاه کنید و ببینید در چه جایگاهی قرار دارید و سپس یک طرح و استراتژی برای ۳ ماه، ۶ماه، ۱سال و ۵سال  اینده داشته باشید و اگر بدهکار هستید و شغلی ندارید حتی هدف ۴ میلیون در ۶ ماه هم واقع بینانه نیست زیرا شما اول باید راهی برای خارج شدن از بدهی ها و بدست اوردن شغلی باشید اما اگر در حال حاظر شغلی دارید و در صدد بدست اوردن پول بیشتر هستید بنابراین میتوانید اهدافی برای ۳ ماه، ۶ ماه، ۱سال و ۵ سال اینده داشته باشید.

 

 

حال ممکن است برخی از شما ها بگویید خوب ساختن پول سخت است یا اینکه ممکن است بگویید من نمیدانم چطور بدهی هایم را پرداخت کنم  و اینجا  من نمیدانم شما برای بدست اوردن پول بیشتر چه کاری انجام میدهید اما میدانم برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد در غیر این صورت اصلا مشکلی وجود نداشت.

 

برای پیدا کردن یک راه حل تمرکز کنید و ناخوداگاه خود را برای پیدا کردن راه حل اموزش دهید و به ناخوداگاه خود این پیام را ارسال کنید که شما به دنبال راه حل برای خروج از بدهی و کسب درامد بیشتر هستید در صورتی که اینکار را به صورت تکراری انجام دهید در نهایت پاسخ را خواهید یافت .پول هیچ وقت از اسمان به سمت شما سقوط نخواهد کرد بلکه شما به سمت آن هدایت میشوید.

 

 

 

 

چگونه ذهن ناخوداگاه خود را آموزش دهیم ؟

شما اول باید روی چیزهای که میخواید داشته باشید تمرکز کنید .آیا یک شغل میخواهید بنابراین به خودتان بگویید ”  من میدانم برای پیدا کردن شغل چه کاری انجام دهم ، من برای پیدا کردن شغل دلخواهم بهترین کارها را انجام میدهم ” حال ممکن است شما بگویید من روزها اینکار را انجام داده ام اما هیچ اتفاقی رخ نداده است و تنها دلیلی که شما هیچ چیز پیدا نکرده اید این است که در جای مناسب دنبال شغل نگشته اید و به علائم و نشانه ها توجه نکرده اید.

شما ممکن است فرصت های بسیاری را در اخیتار داشته اید اما آن فرصت ها را از دست داده اید چرا که ناخوداگاه شما انها را فیلتر کرده است  که این اتفاق دقیقا برای پول هم رخ میدهد که در این خصوص آلبومی نیز تهیه شده است

 

 

ممکن است خود را درگیر روشی کرده باشید که از ان راه پول بسازید در حالی که دیگر فرصت ها را از دست داده اید.یک دانش اموز را میشناختم که در حال تلاش برای بدست اوردن پول بود و فقط فکر میکرد تنها راه بدست اوردن پول بیشتر گسترش کسب کارش بود  و اینکار را انجام داد اما پول زیادی نتوانست ایجاد کند.

 

بنابراین پیش دوست قدیمی خود که در حرفه ماشین های قرضه کار میکرد رفت  و تصمیم گرفتند با هم در املاک و مستغلات شریک شوند و در اینجا مشخص است که او پول بیشتری که میخواست داشته باشد را از روشی کاملا متفاوت ایجاد کرد و این اتفاق زمانی رخ داد که ذهن او به اتفاقات و ادمهای اطرافش توجه کرد و امروز این فرد صاحب بزرگترین هتل ها در ایالت امریکا و  کانادا است .

 

 

خرید خانم ها
قدرت ذهن ناخوداگاه

برای جذب ثروت چه کار باید انجام دهم

بدون توجه کردن به وضعیت فعلی خود به دنبال راهی باشید تا ثروت بیشتری ایجاد کنید و ذهنتان را اموزش دهید تا موافق شما باشد نه بر علیه شما در اینجا یک تمرین کوچک را به شما می اموزم که نیاز به یک دفترچه و قلم دارید .حال در مورد توسعه کسب کارتان و کسب دارامد بیشتر فکر کنید حال تمام فکاری که از ذهنت  در مورد توسعه کسب کار و کسب دارمد بیرون می اید را یادداشت کن با خودت روراست باش بنویس و لیست را ببین و اینکار را تا زمانی که حس میکنید به اندازه کافی نوشتید ادامه دهید حال محتویات این لیست را در طول روز  افزایش دهید.

 

پس انجام اینکار به اندازه کافی که فکر میکنید مناسب است نگاهی به لیست بیندازید و زیر افکاری که مثبت هستند خط بکشید و زیر افکاری که منفی هستند را دایره بکشید .افکار منفی افکاری هستند که اجازه رشد کسب کار و کسب دارمد بیشتر را به شما نمیدهند و بر علیه شما عمل میکنند هستند.

 

 

 

چند فکر منفی وجود دارد؟

اگر فکر مکیند پول ساختن مشکل است یا اینکه راه های ایجاد کردن پول بیشتر سخت هستند چرا آن را بنویسید ؟ زیرا با این کار ذهن ناخوداگاه شما فقط واقعیت هایی که با باورهای شما هماهنگ هستند را بیان میکند و ناخوداگاه نمیداند چه باوری خوب و چه باوری بد است بلکه فقط از آن پیروی میکند بنابراین با تغییر باورهای ناخوداگاه زندگی شما تغییر خواهد کرد .

 

 

در این سایت راه کارهای زیادی هم به صورت رایگان و هم پولی برای ساختن ثروت وجود دارد اما یکی از راه های رایگان که میتوانید ناخوداگاه خود را برنامه ریزی کنید با وارد کردن ایمیل خود در کادر بالا سمت چپ دریافت کنید.

 

قدرت ذهن شما قدرت ساختن زندگی که میخواهید داشته باشید را دارد با کارگردانی کردن ناخوداگاه خود میتوانید موفقیت، شادی ، و هر هدفی که مد نظرتان است را بدست اورید برای دریافت آلبوم ها و پکیج ویژه روی این لینک کلیک کنید و حتما نظر خود را در مورد مطلب ارائه شده بیان کنید …


چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

ضمیرناخوداگاه
قدرت ذهن ناخوداگاه

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

 

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

 

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

میزان ثروت هر فرد را اعتقاد ناخودآگاه آن فرد در مورد ثروت تأیید می شود. اگر مدام عبارت “من یک میلیونر هستم” را تکرار کنید، میلیونر نمی شوید مهم است که نگرش ثروت و فراوانی را داشته باشید.

 

کمک نامرئی. قدرت ذهن

اکثر مردم کمک های نامرئی را نمی بینند. وقتی ورشکست می شوند خود را ناتوان می بینند. به این دلیل است که آنها نمی دانند چگونه از ناخودآگاه خود استفاده کنند . آنها با گنج بی پایان درون خود ناآشنا هستند.

 

فردی که همیشه درگیر فقر بوده است ممکن است در شرایط بدی قرار گیرد. در مقابل، فردی با ذهنی پر از تصورات ثروت می تواند هر آنچه را که نیاز دارد را داشته باشد.

 

کلمات شما قدرت حذف افکار منفی ذهن شما را دارند. این به شما کمک می کند تا ایده های درست در ذهن خود داشته باشید.

 

احساس ثروتمند شدن را در ضمیر ناخودآگاه خود ایجاد کنید.

شاید وقتی این مقاله را می خوانید، بگویید: “من می خواهم ثروتمند و موفق باشم”. این جمله را با خود به مدت پنج دقیقه، سه یا چهار بار در روز تکرار کنید: “ثروتمند، موفق”. این کلمات قدرت فوق العاده ای دارند. آنها حاوی قدرت ذاتی برای تکان دادن ضمیر ناخودآگاه هستند. زمانی که همیشه مفهوم ثروت را در ذهن خود داشته باشید، احساس ثروتمند شدن درون شما جاری خواهد شد.

 

احساس ثروتمند بودن باعث ایجاد ثروت می شود. بنابراین، همیشه آن را در ذهن خود نگه دارید. ناخودآگاه شما مانند یک بانک یا یک موسسه مالی جهانی است. برای هر چیزی که سپرده گذاری یا پس انداز می کنید، مزایایی را به همراه دارد، فرقی نمی کند احساس ثروت یا احساس فقر داشته باشید. ناخوداگاه آنچه را که احساس می کنید در زندگی شما خلق میکند.

 

ضمیرناخوداگاه و ثروت

 

احساس ثروتمندی باعث ایجاد ثروت می شود. بنابراین، همیشه آن را در ذهن خود داشته باشید.

چرا ضمیر ناخودآگاه شما پاسخ نمی دهد؟

 

بسیاری از مردم شکایت می کنند که: “اوه، من این روش ها را انجام دادم، اما هیچ اتفاقی نیفتاد”. شما نمی توانید نتایجی که انتظار ان را ندارید به دست آورید، زیرا پس از تفکر در مورد این کلمات، افکار متظاد آن را در ذهن خود مرور میکنید. این روش مانند کاشتن یک بذر است. وقتی بذری را می کارید، نمی توانید فوراً آن را بردارید. باید اجازه دهید جوانه بزند و رشد کند.

 

ثروت واقعی

ناخودآگاه شما همیشه پر از ایده است. ناخودآگاه ماندگار است در حالی که سایر روش های درامد زایی مانند: پول، طلا و سهام همیشه در حال تغییر هستند.

 

همیشه ناخودآگاه شما را متقاعد کنید که ثروت متعلق به شماست.

 

باید ناخودآگاه شما را متقاعد کنید که ثروت متعلق به شماست. شما لیاقت داشتنش را دارید.

 

 

از شر حسادت خلاص شوید.

یکی از دلایل عاطفی که مردم اغلب سخت می توانند آن را تشخیص دهند، حسادت است. داشتن افکار حسودانه میل شما برای ثروتمند شدن را از بین می برد. اگر از موفقیت شخص دیگری آزرده خاطر شده اید، فوراً تفکر خود را تغییر دهید که آنها می توانند ثروتمند و شاد باشند. این کار پولدار شدن را برای شما آسان تر می کند.

 

غلبه بر موانع بزرگ ذهنی

اگر از کسی به خاطر پول درآوردن انتقاد می کنید، این تفکرات را متوقف کنید. هنگام انتقاد از دیگران شما خود را از فرکانس ثروت دور می کنید بنابراین به جای انتقاد افراد ثروتمند را تحسین کنید. با این کار خود را در مدار و فرکانس جذب پول قرار می دهید زیرا موانع ثروت در ذهن شما هستند اکنون می توانید با داشتن روحیه تحسین افراد ثروتمند این مانع را از بین ببرید.

 

ضمیرناخوداگاه و ثروت

 

با افکار ثروتمند شدن به رختخواب بروید

هر شب مثل لالایی کلمه ثروتمند را به آرامی و با احساس خوب تکرار کنید. با یک کلمه به خواب بروید. نتایج این کار شما را شگفت زده خواهد کرد. ثروت به شما خواهد رسید.

 

نرم افزار مجیک پلاس محصول شگفت انگیز سایت مانی ام اس – Monyms است. این نرم افزار کمک زیادی به شما در زمینه توسعه فردی می کند. این نرم افزار در طول روز عبارت های تاکیدی مثبت را به شما یاداوری میکنید. برای اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید.


۵ راه مطمئن برای جذب پول با استفاده از ضمیرناخوداگاه

جذب پول

 

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

 

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

 

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

همانطور که دو بخش بعدی را می خوانید، متوجه خواهید شد که چگونه می توانید ذهن خود را آموزش دهید و آن را تقویت کنید تا ثروتی که می خواهید را بدست آورید.

 

پس ابتدا…

قدرت ذهن
قدرت ذهن ناخوداگاه

 

 

۱: دقیقا مشخص کنید چقدر پول می خواهید

ناگفته نماند که برای جذب پولی که می خواهید، باید اهداف مشخصی داشته باشید.

 

تا زمانی که درک روشنی از اینکه چقدر می خواهید نداشته باشید، هرگز نمی توانید افکار خود را به ناخودآگاه منتقل کنید.

 

پس با نوشتن مبلغی که آرزوی داشتن آن را دارید شروع کنید. پس از اتمام کار، با تجسم و تصور رسیدن به این خواسته به ضمیر ناخودآگاه خود شوک وارد کنید تا هدف شما را دنبال کند.

 

هر چقدر هم که عجیب به نظر برسد، اما ضمیر ناخودآگاه شما از آن پیروی می کند و شما را مجبور به انجام کارهایی می کند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم روی توانایی های شما در پول سازی تأثیر می گذارد.

 

پس از این اهداف شما شخصیت شما را شکل می دهند و به زودی می توانید مسیری را که برای خود برنامه ریزی کرده بودید دنبال کنید.

 

 

 

 

۲: ضمیر ناخودآگاه خود را با امید تغذیه کنید

ضمیر ناخودآگاه شما با افکار مثبت و امید رشد می کند. بنابراین بسیار مهم است که به اهداف خود امیدوار باشید. اگر رویای بزرگی دارید اما از اعتراف آن خجالت می‌کشید، هرگز نمی‌توانید به آن برسید. به همین دلیل است که باید با افکار درست به خود انگیزه دهید.

 

به عنوان مثال، اگر هدفتان کسب درآمد ۵۰۰۰ دلار در ماه است، به خودتان بگویید که به آن دست خواهید یافت.

 

می توانید از جملات تاکیدی مثبت مانند جملات زیر استفاده کنید…

“من اکنون ۵۰۰۰ دلار در ماه درآمد دارم زیرا این چیزی است که تصمیم گرفتم به دست بیاورم”

“من بیش از ۵۰۰۰ دلار در ماه درآمد دارم”

 

 

وقتی شروع به تکرار افکار مثبت می کنید، ضمیر ناخودآگاه شما ناخواسته به نفع شما عمل می کند. اگر به دنبال تقویت  این نوع افکار در ذهن خود هستید، افکار مثبت خود را با چیزهای مثبت در زندگیتان ترکیب کنید مانند ماشین های زیاد که این به نوبه خود نشانه وجود ثروت زیاد است.

 

هر دو روش به طور جمعی ذهن ناخودآگاه شما را تحریک می کنند و به شما کمک می کنند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

 

 

 

 

۳: حریص نباشید

ثروت برای همه به اندازه کافی وجود دارد، صرف نظر از وضعیت اجتماعی کنونی ، همیشه سخاوتمند باشید ، وقتی سخاوتمند باشید و بخواهید بخشی از پول خود را به دیگران ببخشید، به طور خودکار حس مثبت را درون خود ایجاد می کنید.

 

با گذشت زمان، این مثبت اندیشی در برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه شما اثر گذار خواهد بود.

 

وقتی در حالت افکار مثبت زندگی می کنید و کارهایی را انجام می ‌دهید که ذهن شما را با افکار مثبت پر می‌کند، ناخودآگاه شما آماده تر می شود تا به شما در تحقق اهدافتان کمک کند.

 

پس سعی کنید به جای احتکار پول، بخشی از آن را به افرادی بدهید که بیشتر از شما به آن نیاز دارند.

 

مطمئناً این کار خوب شما ۱۰۰ برابر روزی به شما باز خواهد گشت.

 

قدرت ذهن

 

 

۴: چیزهایی را که می خواهید بخرید را تجسم کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، علاوه بر افکار و اعمال مثبت، باید تجسم های مثبت نیز داشته باشید.

 

به عنوان مثال، اگر می خواهید با پولی که به دست می آورید خانه ای زیبا بخرید، سعی کنید خانه رویایی خود را تجسم کنید. مثلاً چند اتاق دارد، یا رنگ آن چه رنگی است ، بنابراین این کار را تا زمانی که نهایت احساس و لذت درون شما ایجاد شود ادامه دهید.

 

این تجسم های مثبت به ذهن ناخودآگاه شما انگیزه می دهد تا در دستیابی به اهدافتان حرکت کنید.

برای دیدن محصولات تجسمی اینجا کلیک کنید.

 

 

ویدئو های تجسمی چطور باعث موفقیت شما می شوند؟

قدردانی

 

 

۵: قدردان وضعیت مالی فعلی خود باشید

اگر به این فکر می کنید که چگونه با استفاده از قدرت ذهن پول جذب کنید، شاید این بهترین راه برای انجام این کار باشد.

 

تا زمانی که از وضعیت مالی فعلی خود سپاسگزار نباشید، ناخودآگاه شما گرفتار منفی بافی و وضعیت فعلی می شود.

 

بنابراین به جای اینکه ناامید یا ناراضی باشید یاد بگیرید که سپاسگزار باشید و یاد بگیرید که به خودتان اعتماد کنید تا بهتر عمل کنید.

 

همیشه یک چیز مثبت در وضعیت مالی شما وجود دارد. سعی کنید روی چیزهایی که دارید تمرکز کنید زیرا روی آنچه تمرکز می کنید رشد می کند. بنابراین روی نگرانی ها و مشکلات خود تمرکز نکنید (مگر اینکه بخواهید آن را افزایش دهید).

 

اگر این کار را انجام دهید قدرت ذهن و وضعیت مالی شما بهتر می شود.

 

در نهایت توصیه ما به شما این است مسائل را بیش از حد پیچیده نکنید، فقط از این پنج اصل ساده استفاده کنید تا سریعتر از آنچه فکرش را می کنید پول جذب خواهید کرد.

 

منتظر بهبودی ننشینید، سعی کنید فوراً این اقدامات را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید!

 

 

 

صبر کنید، قبل از اینکه بروید

چیزی که قابل ذکر است این است که اگر ارتعاش پول درونی شما پایین است، در این صورت برای اشکار کردن پول بیشتر در زندگیتان با تلاش زیاد نتایج زیادی نخواهید گرفت زیرا اگر ارتعاش پول قوی داشته باشید، به راحتی فراوانی را جذب خواهید کرد.

 

اگر مطمئن نیستید ارتعاش پول شما پایین است یا بالا به درامد و وضعیت مالی خود نگاه کنید اگر درامد و پولی که لازم دارید را ندارید مطمعنا ارتعاش پول و فروانی شما پایین است ، در این صورت استفاده از این فایل و فایل های تجسمی بسیار موثر است.

 

اشکار کردن پول در زندگی

 1. ۰

  فوق العاده عالی …متشکریم.

 2. ۰

  ممنون اطلاعات خوبی بود

 3. ۰

  با سلام
  ممنون از سایت خوب و پرمحتواتون و مطالبی که در رابطه با ضمیرناخودآگاه و پیام های پنهان در سایتتون قرار می دید ، خواستم ببینم که اجازه می دید که مطالب سایتتون رو عینا و با ذکر منبع و لینک به سایت شما در سایتم قرار بدم .
  ممنون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید