برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!
چکیده این مطلب : انتشار : ۵ , دی , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۴۲۹ بازدید زمان مطالعه ۱۹ دقیقه پادکست به زودی

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

 

آیا برای یک معجزه در زندگی خود آماده هستید؟ تا می توانید آماده باشید؟

 

اهنگی به نام ( آیا برای یک معجزه در زندگی خود آماده هستید)Are You Ready for a Miracle در موسیقی متن فیلم Leap of Faith (فیلمی قدیمی اما خوب با بازی استیون مارتین) نواخته شده است.

 

نمی دانم آیا کسی در این سیاره وجود دارد که برایش دعا نکرده باشد یا به معجزه امیدوار نباشد. شاید وجود داشته باشد، اما من کسی را نمی شناسم. بنابراین، بله، من به معجزه اعتقاد دارم و برای آن آماده هستم. من تنها نیستم.

 

یک مطالعه اخیر نشان داد که تقریبا ۸۰ درصد از آمریکایی ها به معجزه اعتقاد دارند. وقتی موضوع معجزه را در جامعه فیس بوک مطرح می کنیم، تعداد معتقدان به معجزه همیشه زیاد است و همیشه از بسیاری از مردم می شنویم که می گویند “من اکنون به یک معجزه نیاز دارم.”

معچزه در زندگی

وقتی زندگی سخت می شود … منظور سختی است که به تنهایی نمی توانیم از عهده آن برآییم … ما به دنبال معجزه هستیم. به خدا التماس می کنیم…

 

  • این بیماری را از من یا عزیزانم دور کن

  • راهی به من نشان بده تا زندگی خود و خانواده ام را بهتر کنم

  • شخصی را سر راه من قرار بده تا دوستش داشته باشم

  • به من کمک کن از این وضعیتی که باعث چنین درد شدیدی شده است خلاص شوم

  • کمکم کن از عزیزانم در برابر آسیبی که به خودشان رسانه اند محافظت کنم

 

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

 

ما نمی توانم روی آب راه برویم ، نمی توانم آب را به شراب تبدیل کنیم … منظور ما از معجزه این نیست.

 

ما می توانیم در به وجود آوردن چیزی که از راه دور ممکن به نظر نمی رسید اثر بگذاریم و البته شما هم میتوانید.

 

اگر می خواهید معجزه ای در زندگی خود داشته باشید، برای مشارکت در آشکار کردن آن آماده باشید

بنابراین، اگر ما بتوانیم در آشکار شدن معجزات شرکت کنیم، چی کار باید بکنیم؟ چه هزینه ای برای ما خواهد داشت؟ فهرستی از ۵ چیز در ادامه آورده شده است که به ایجاد معجزه در زندگیتان به شما کمک میکند، و هزینه آن صرفاً یک اقدام مثبت از جانب شما است. برای به کار بردن این موارد در زندگی خود نظم و انضباط و ذهن آگاهی لازم است، و هر کاری که در لیست وجود دارد میتوانید به راحتی انجام دهید.

معچزه در زندگی با شگرگذاری

۱: برای همه چیز شکرگزار باشید

قدردانی بایت همه چیزهایی است که به دست می آورید. قدردانی یک تغییر دهنده زندگی است، اما آیا قدردانی می تواند معجزه ایجاد کند؟ بله می تواند.

 

دلیل این امر این است که: وقتی برای چیزی که در مسیر رسیدن به شماست سپاسگزار هستید، کل انرژی شما تغییر می کند. شما از تاریکی وارد نور می شوید. دیدگاه شما از کمبود به فراوانی تغییر می کند. شما برکات الهی بیشتری به دست می آورید زیرا با طبیعت بخشنده خالق هماهنگ شده اید.

 

حال نکته اینجاست: چقدر می‌توانید شکرگزار باشید؟ آیا می توانید نه تنها برای چیزهای بزرگ، بلکه برای تمام جزئیاتی که زندگی شما را بهتر می کند، سپاسگزار باشید؟ بابت غذای که ی خورید. بله برای این واقعیت که در بشقاب شما غذا هست. قدرتی که شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. آب تمیز. نسیم های نرم. صدای پرندگان حرکت زمستان به سمت بهار و…

 

آیا می توانید از ظرفیت خود برای فکر کردن و عشق ورزیدن و حل مشکلاتی که احتمالاً در وهله اول ایجاد کرده اید تشکر کنید؟

 

آیا می توانید برای انگشتان و آرنج های خود و بینی که همیشه آرزو می کردید شکل دیگری داشت شکرگزار باشید؟

 

آیا می توانید برای به دست آوردن آن شغل رویایی که به شدت می خواستید سپاسگزار باشید، زیرا می دانید دری دیگر باز خواهد شد که حتی برای شما بهتر است؟

 

آیا می توانید قدردان پدر و مادر فوق العاده ای خود باشید ؟ آیا باز هم می‌توانید سپاسگزار باشید، حتی اگر آنها قرار باشد دیگر زنده نمانند و از درد جسمانی که در اینجا تجربه کرده اند رها شوند؟ بله، می دانم که شما برای معجزه ای دعا کردید که آنها زنده بمانند و با این حال مردند… آیا هنوز هم می توانید شکرگزاری را در قلب خود نگه دارید؟

 

هر چه قدردانی بیشتری احساس کنید و ابراز کنید… چیزهای بیشتری برای قدردانی پیدا می کنید و بیشتر دریافت خواهید کرد. وقتی در حالت شکرگزاری زندگی می کنید، افراد و فرصت ها و نعمت ها به طور معجزه آسایی در زندگی شما ظاهر می شوند.

 

 

۲: استفاده از کلمه«نمی دانم چه کار کنم» را به ایجاد بهانه برای انجام ندادن کارها متوقف کنید

فقط به این دلیل که دقیقاً نمی دانید چه کاری انجام دهید به این معنی نیست که کاری انجام ندهید.

 

هنگامی که شما یک قدم مثبت در زندگی خود بردارید … هر قدم مثبت … راهی به جلو ظاهر می شود. و اگر قدم مثبتی که برداشته اید منجر به چیزی شود که کاملاً با اقدامی که انجام داده اید نامرتبط باشد تعجب نکنید. برای مثال، شاید در حال تمیز کردن اتاق شلوغتان باشید و ممکن است چیزی را پیدا کنید که زمانی در مورد اینکه چه کاری باید در شعلتان انجام دهید نامشخص بود اما اکنون کاملاً متوجه شده اید که باید با آن چکار کنید. در یک دوره آموزشی برای ایجاد یک مهارت جدید شرکت می کنید و در نهایت با فردی آشنا می شوید که تا آخر عمر به دوست صمیمی شما تبدیل می شود. یک عادت ورزشی جدید را شروع کنید، سالم‌تر شوید و متوجه می‌شوید که اعتماد به نفس شما در سایر زمینه‌های زندگی شما افزایش می‌یابد.

 

اقدامات مثبت پاداش مثبت را به همراه دارد. هرچه اقدامات مثبت بیشتری انجام دهید، پاداش بیشتری دریافت می کنید.

 

 

۳: از روال همیشگی خود خارج شوید

احتمالاً این جمله را شنیده‌اید که «اگر همیشه کاری را انجام دهید که همیشه انجام می‌داده اید، همیشه همان چیزی را خواهید گرفت که همیشه می گرفته اید.» زیرا اگر  کسی کاری را بارها و بارها انجام دهد، اغلب نتایج یکسانی دریافت می‌کند.

 

همه ما باید مایل باشیم که از کارهای روزمره خود خارج شویم… افق های دید خود را گسترش دهیم… از منطقه امن خود بیرون برویم. مطمئناً ممکن است در طول مسیر ضربه‌ها و کبودی‌هایی را تجربه کنید، اما در نهایت شجاعت شما پاداش دارد.

 

معجزات فراتر از درک شما نیستند، اما ممکن است لازم باشد برای دریافت معجزاتی که آرزویش را داشتید، دامنه بعد معنوی و مادی خود را افزایش دهید.

 

 

۴: به دیگران کمک کنید تا معجزاتی را که برای آن دعا می کنند دریافت کنند

آن لباس هایی که دیگر نمی پوشید یا آن تخت اضافی که استفاده نمی کنید می تواند برای شخص دیگری یک معجزه باشد. سخنان محبت آمیز و تشویق شما می تواند به کسی اعتماد به نفسی را بدهد که باید به دنبال شغلی برود که واقعاً به آن نیاز دارد. تلاشی که برای کمک به یک کودک محروم انجام دادید تا تحصیل کند می تواند زندگی او را برای همیشه متحول کند.

 

به عنوان یک امتیاز اضافی، وقتی این کارها را انجام می‌دهید تا به دیگران کمک کنید معجزاتشان را تجربه کنند، سعادت خالص بخشنده بودن را تجربه می‌کنید. این یک هدیه بسیار معجزه آسا است که باید به خود بدهید!

 

۵: به هدایت نیرویی قورتمندتر از خود اعتماد کنید

تصور کنید که در پنساکولا، فلوریدا هستید و در حال تلاش برای رسیدن به سن دیگو، کالیفرنیا هستید. شما GPS ماشین خود را طوری تنظیم می کنید که مقصد را نشان دهد و سپس به راهنمایی های GPS اعتماد میکنید. فرض کنید به صدای GPS گوش نکنید و به جای رفتن به چپ، شما به سمت راست بروید. به جای اینکه به شرق بروید، به شمال بروید. و پس از مدتی صدای جی‌پی‌اس را قطع می‌کنید، زیرا از شنیدن صدای بوق «در حال جستجوی مسیر جدید» خسته شده‌اید. انتظار داشتید چند روز دیگر در سن دیگو باشید و در عوض در ایالت واشنگتن در نزدیکی مرز کانادا باشید. آیا با این کار منتظر معجزه هستید؟

 

همه ما یک هدایت درونی در خود داریم… یک GPS الهی… که می تواند به ما کمک کند به جایی که می خواهیم برسیم. وقتی به جای آن سیستم هدایت درونی به صدای ذهن خود گوش می دهیم، از مسیر خود دور می شویم.

 

ممکن است گیج کننده و غیرمنصفانه به نظر برسد که همان عقلی که تا کنون به ما کمک کرده تا در زندگی خود به اینجا برسیم، وقتی صحبت از جنبه های واقعاً مهم زندگی ما می شود، به ما خیانت می کند اما با این حال، حکمت الهی هر بار بر ذهن ما غلبه می کند و از این جهت که هیچ استثنایی وجود ندارد.

 

GPS شما در ذهن شما نیست … در قلب شما است … در روح شما است. وقتی آن را تنظیم می کنید و وقتی به چیزی که به شما می گوید اعتماد می کنید، معجزه ها را به زندگی خود دعوت می کنید.

 

خلق معجزه - خدایا کمکم کن

پس حالا که فهمیدید می توانید معجزات را از طریق افکار و اعمال خود نشان دهید، چه کار متفاوتی انجام خواهید داد؟

اکنون که ۵ راه را برای خلق معجزات می‌دانید، چه کار متفاوتی انجام خواهید داد؟ اگر ایده هایتان را عملی نکنید، داشتن این دانش فایده چندانی ندارد.

 

احتمالاً قبلاً می دانستید که موارد در این لیست روش های خوبی هستند. اکنون امیدواریم که قدردانی بیشتری از آنچه در اینجا مطالعه کردید داشته باشید.

 

برای تجلی معجزات در زندگی به کمک کمی بیشتر نیاز دارید؟

نگران نباشید، ما به شما کمک میکنیم، کتاب معجزه از خانم گابریل برنستین را مطالعه کنید. این یک منبع فوق العاده است که ۱۰۸ ابزار برای خلق معجزات ارائه می دهد.

 

سرانجام کتاب، «معجزات قرن حاظر» اثر لوئیز هی ، که مجموعه‌ای از داستان‌هایی از مردم سراسر جهان است که معجزات واقعی را در زندگی خود تجربه کرده‌اند. همانطور که گزارش‌های این کتاب را می‌خوانید، می‌خندید، گریه می‌کنید و احتمالاً وقتی معجرات زندگی آنها را میخوانید بیشتر به معجزه باور پیدا میکنید. به عنوان یک امتیاز، هر فصل با تاکیدات و تمرینات لوئیز به پایان می رسد که به شما کمک می کند در زندگی خود معجزه ایجاد کنید.

 

آیا می خواهید انگیزه بیشتری داشته باشید؟ جملات زیر را بخوانید …

 

“معجزه ها هر روز اتفاق می افتند. درک خود را از معجزه تغییر دهید و آنها را در اطراف خود خواهید دید.” ~ جان بون جووی

 

یک کلمه ، یک نگاه مهربان، یک لبخند می تواند معجزه کند. ~ ویلیام هازلیت

 

“به معجزات اعتقاد نداشته باشید – به آنها تکیه کنید.” ~ لارنس جی پیتر

 

“اگر به معجزه نیاز داری، معجزه باش.” ~ فیل مک گرو

 

“قبل از وقوع معجزه تسلیم نشوید.” ~ فانی فلگ

 

موقعیت‌های غیرممکن می‌توانند به معجزات احتمالی تبدیل شوند. ~ رابرت اچ شولر

 

“شما با دیدن هر روز مانند روز قبلی نابینا هستید. هر روز یک روز متفاوت است، هر روز معجزه ای برای خودش به ارمغان می آورد. فقط باید به این معجزات توجه کرد.» ~ پائولو کوئیلو

 

“عشق معجزه بزرگ درمان است. دوست داشتن خودمان در زندگی ما معجزه می کند.» ~ لوئیز ال هی

 

“شاید معجزه ها برای اثبات چیزی انجام نمی شود، بلکه صرفاً برای یادآوری این موضوع است که دنیای فیزیکی آنقدرها که ما فکر می کنیم محکم و واقعی و قابل اعتماد نیست.” ~ دوایت لانگنکر

 

“من فکر می کنم معجزات تا حدی به عنوان هدیه و تا حدی به عنوان سرنخ وجود دارد که چیزی فراتر از دنیای که ما می بینیم وجود دارد.” ~ پگی نونان

 

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

منبع: https://believeandcreate.com/5-ways-to-participate-in-the-unfolding-of-miracles-in-your-life/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

انتشار فیلم تنها پسر او – اِبراهیم

 پس از دعوت خداوند، ایمان حضرت ابراهیم در سفر سه روزه‌اش برای قربانی کردن پسرش، مورد آزمایش قرار می‌گیرد و ….

انتشار مقاله :چطور به شهود خود اعتماد کنیم؟

آیا تا به حال ایده ای داشته اید که محقق شود؟

آیا استعداد در حدس زدن اتفاقات بعدی در فیلم دارید؟

آیا در مورد احساس نیت بد در دیگران “همیشه” حق با شماست؟

اگر به هر یک از موارد بالا بله گفتید، پس شهود قوی دارید!

حال سوال واقعی این است: چقدر به شهود خود اعتماد می کنید و یا از آن پیروی می کنید؟

من همیشه فردی شهودی بوده‌ام، اما در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه، به شهود‌هایم اعتماد نداشتم.

وقتی استاد از کلاس سوالی می‌پرسید، تقریباً همیشه جواب را می‌دانستم، اما هرگز دستم را بلند نکردم. بعد وقتی یکی دیگر دستش را بلند می‌کرد و جواب درست را می‌گرفت، همیشه به خودم لگد می‌زدم که چرا به خودم اعتماد ندارم.

آیا شما هم چنین تجربه ای داشته اید؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید