برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!
چکیده این مطلب : انتشار : ۵ , دی , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۹۲ بازدید

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

 

آیا برای یک معجزه در زندگی خود آماده هستید؟ تا می توانید آماده باشید؟

 

اهنگی به نام ( آیا برای یک معجزه در زندگی خود آماده هستید)Are You Ready for a Miracle در موسیقی متن فیلم Leap of Faith (فیلمی قدیمی اما خوب با بازی استیون مارتین) نواخته شده است.

 

نمی دانم آیا کسی در این سیاره وجود دارد که برایش دعا نکرده باشد یا به معجزه امیدوار نباشد. شاید وجود داشته باشد، اما من کسی را نمی شناسم. بنابراین، بله، من به معجزه اعتقاد دارم و برای آن آماده هستم. من تنها نیستم.

 

یک مطالعه اخیر نشان داد که تقریبا ۸۰ درصد از آمریکایی ها به معجزه اعتقاد دارند. وقتی موضوع معجزه را در جامعه فیس بوک مطرح می کنیم، تعداد معتقدان به معجزه همیشه زیاد است و همیشه از بسیاری از مردم می شنویم که می گویند “من اکنون به یک معجزه نیاز دارم.”

معچزه در زندگی

وقتی زندگی سخت می شود … منظور سختی است که به تنهایی نمی توانیم از عهده آن برآییم … ما به دنبال معجزه هستیم. به خدا التماس می کنیم…

 

  • این بیماری را از من یا عزیزانم دور کن

  • راهی به من نشان بده تا زندگی خود و خانواده ام را بهتر کنم

  • شخصی را سر راه من قرار بده تا دوستش داشته باشم

  • به من کمک کن از این وضعیتی که باعث چنین درد شدیدی شده است خلاص شوم

  • کمکم کن از عزیزانم در برابر آسیبی که به خودشان رسانه اند محافظت کنم

 

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

 

ما نمی توانم روی آب راه برویم ، نمی توانم آب را به شراب تبدیل کنیم … منظور ما از معجزه این نیست.

 

ما می توانیم در به وجود آوردن چیزی که از راه دور ممکن به نظر نمی رسید اثر بگذاریم و البته شما هم میتوانید.

 

اگر می خواهید معجزه ای در زندگی خود داشته باشید، برای مشارکت در آشکار کردن آن آماده باشید

بنابراین، اگر ما بتوانیم در آشکار شدن معجزات شرکت کنیم، چی کار باید بکنیم؟ چه هزینه ای برای ما خواهد داشت؟ فهرستی از ۵ چیز در ادامه آورده شده است که به ایجاد معجزه در زندگیتان به شما کمک میکند، و هزینه آن صرفاً یک اقدام مثبت از جانب شما است. برای به کار بردن این موارد در زندگی خود نظم و انضباط و ذهن آگاهی لازم است، و هر کاری که در لیست وجود دارد میتوانید به راحتی انجام دهید.

معچزه در زندگی با شگرگذاری

۱: برای همه چیز شکرگزار باشید

قدردانی بایت همه چیزهایی است که به دست می آورید. قدردانی یک تغییر دهنده زندگی است، اما آیا قدردانی می تواند معجزه ایجاد کند؟ بله می تواند.

 

دلیل این امر این است که: وقتی برای چیزی که در مسیر رسیدن به شماست سپاسگزار هستید، کل انرژی شما تغییر می کند. شما از تاریکی وارد نور می شوید. دیدگاه شما از کمبود به فراوانی تغییر می کند. شما برکات الهی بیشتری به دست می آورید زیرا با طبیعت بخشنده خالق هماهنگ شده اید.

 

حال نکته اینجاست: چقدر می‌توانید شکرگزار باشید؟ آیا می توانید نه تنها برای چیزهای بزرگ، بلکه برای تمام جزئیاتی که زندگی شما را بهتر می کند، سپاسگزار باشید؟ بابت غذای که ی خورید. بله برای این واقعیت که در بشقاب شما غذا هست. قدرتی که شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. آب تمیز. نسیم های نرم. صدای پرندگان حرکت زمستان به سمت بهار و…

 

آیا می توانید از ظرفیت خود برای فکر کردن و عشق ورزیدن و حل مشکلاتی که احتمالاً در وهله اول ایجاد کرده اید تشکر کنید؟

 

آیا می توانید برای انگشتان و آرنج های خود و بینی که همیشه آرزو می کردید شکل دیگری داشت شکرگزار باشید؟

 

آیا می توانید برای به دست آوردن آن شغل رویایی که به شدت می خواستید سپاسگزار باشید، زیرا می دانید دری دیگر باز خواهد شد که حتی برای شما بهتر است؟

 

آیا می توانید قدردان پدر و مادر فوق العاده ای خود باشید ؟ آیا باز هم می‌توانید سپاسگزار باشید، حتی اگر آنها قرار باشد دیگر زنده نمانند و از درد جسمانی که در اینجا تجربه کرده اند رها شوند؟ بله، می دانم که شما برای معجزه ای دعا کردید که آنها زنده بمانند و با این حال مردند… آیا هنوز هم می توانید شکرگزاری را در قلب خود نگه دارید؟

 

هر چه قدردانی بیشتری احساس کنید و ابراز کنید… چیزهای بیشتری برای قدردانی پیدا می کنید و بیشتر دریافت خواهید کرد. وقتی در حالت شکرگزاری زندگی می کنید، افراد و فرصت ها و نعمت ها به طور معجزه آسایی در زندگی شما ظاهر می شوند.

 

 

۲: استفاده از کلمه«نمی دانم چه کار کنم» را به ایجاد بهانه برای انجام ندادن کارها متوقف کنید

فقط به این دلیل که دقیقاً نمی دانید چه کاری انجام دهید به این معنی نیست که کاری انجام ندهید.

 

هنگامی که شما یک قدم مثبت در زندگی خود بردارید … هر قدم مثبت … راهی به جلو ظاهر می شود. و اگر قدم مثبتی که برداشته اید منجر به چیزی شود که کاملاً با اقدامی که انجام داده اید نامرتبط باشد تعجب نکنید. برای مثال، شاید در حال تمیز کردن اتاق شلوغتان باشید و ممکن است چیزی را پیدا کنید که زمانی در مورد اینکه چه کاری باید در شعلتان انجام دهید نامشخص بود اما اکنون کاملاً متوجه شده اید که باید با آن چکار کنید. در یک دوره آموزشی برای ایجاد یک مهارت جدید شرکت می کنید و در نهایت با فردی آشنا می شوید که تا آخر عمر به دوست صمیمی شما تبدیل می شود. یک عادت ورزشی جدید را شروع کنید، سالم‌تر شوید و متوجه می‌شوید که اعتماد به نفس شما در سایر زمینه‌های زندگی شما افزایش می‌یابد.

 

اقدامات مثبت پاداش مثبت را به همراه دارد. هرچه اقدامات مثبت بیشتری انجام دهید، پاداش بیشتری دریافت می کنید.

 

 

۳: از روال همیشگی خود خارج شوید

احتمالاً این جمله را شنیده‌اید که «اگر همیشه کاری را انجام دهید که همیشه انجام می‌داده اید، همیشه همان چیزی را خواهید گرفت که همیشه می گرفته اید.» زیرا اگر  کسی کاری را بارها و بارها انجام دهد، اغلب نتایج یکسانی دریافت می‌کند.

 

همه ما باید مایل باشیم که از کارهای روزمره خود خارج شویم… افق های دید خود را گسترش دهیم… از منطقه امن خود بیرون برویم. مطمئناً ممکن است در طول مسیر ضربه‌ها و کبودی‌هایی را تجربه کنید، اما در نهایت شجاعت شما پاداش دارد.

 

معجزات فراتر از درک شما نیستند، اما ممکن است لازم باشد برای دریافت معجزاتی که آرزویش را داشتید، دامنه بعد معنوی و مادی خود را افزایش دهید.

 

 

۴: به دیگران کمک کنید تا معجزاتی را که برای آن دعا می کنند دریافت کنند

آن لباس هایی که دیگر نمی پوشید یا آن تخت اضافی که استفاده نمی کنید می تواند برای شخص دیگری یک معجزه باشد. سخنان محبت آمیز و تشویق شما می تواند به کسی اعتماد به نفسی را بدهد که باید به دنبال شغلی برود که واقعاً به آن نیاز دارد. تلاشی که برای کمک به یک کودک محروم انجام دادید تا تحصیل کند می تواند زندگی او را برای همیشه متحول کند.

 

به عنوان یک امتیاز اضافی، وقتی این کارها را انجام می‌دهید تا به دیگران کمک کنید معجزاتشان را تجربه کنند، سعادت خالص بخشنده بودن را تجربه می‌کنید. این یک هدیه بسیار معجزه آسا است که باید به خود بدهید!

 

۵: به هدایت نیرویی قورتمندتر از خود اعتماد کنید

تصور کنید که در پنساکولا، فلوریدا هستید و در حال تلاش برای رسیدن به سن دیگو، کالیفرنیا هستید. شما GPS ماشین خود را طوری تنظیم می کنید که مقصد را نشان دهد و سپس به راهنمایی های GPS اعتماد میکنید. فرض کنید به صدای GPS گوش نکنید و به جای رفتن به چپ، شما به سمت راست بروید. به جای اینکه به شرق بروید، به شمال بروید. و پس از مدتی صدای جی‌پی‌اس را قطع می‌کنید، زیرا از شنیدن صدای بوق «در حال جستجوی مسیر جدید» خسته شده‌اید. انتظار داشتید چند روز دیگر در سن دیگو باشید و در عوض در ایالت واشنگتن در نزدیکی مرز کانادا باشید. آیا با این کار منتظر معجزه هستید؟

 

همه ما یک هدایت درونی در خود داریم… یک GPS الهی… که می تواند به ما کمک کند به جایی که می خواهیم برسیم. وقتی به جای آن سیستم هدایت درونی به صدای ذهن خود گوش می دهیم، از مسیر خود دور می شویم.

 

ممکن است گیج کننده و غیرمنصفانه به نظر برسد که همان عقلی که تا کنون به ما کمک کرده تا در زندگی خود به اینجا برسیم، وقتی صحبت از جنبه های واقعاً مهم زندگی ما می شود، به ما خیانت می کند اما با این حال، حکمت الهی هر بار بر ذهن ما غلبه می کند و از این جهت که هیچ استثنایی وجود ندارد.

 

GPS شما در ذهن شما نیست … در قلب شما است … در روح شما است. وقتی آن را تنظیم می کنید و وقتی به چیزی که به شما می گوید اعتماد می کنید، معجزه ها را به زندگی خود دعوت می کنید.

 

خلق معجزه - خدایا کمکم کن

پس حالا که فهمیدید می توانید معجزات را از طریق افکار و اعمال خود نشان دهید، چه کار متفاوتی انجام خواهید داد؟

اکنون که ۵ راه را برای خلق معجزات می‌دانید، چه کار متفاوتی انجام خواهید داد؟ اگر ایده هایتان را عملی نکنید، داشتن این دانش فایده چندانی ندارد.

 

احتمالاً قبلاً می دانستید که موارد در این لیست روش های خوبی هستند. اکنون امیدواریم که قدردانی بیشتری از آنچه در اینجا مطالعه کردید داشته باشید.

 

برای تجلی معجزات در زندگی به کمک کمی بیشتر نیاز دارید؟

نگران نباشید، ما به شما کمک میکنیم، کتاب معجزه از خانم گابریل برنستین را مطالعه کنید. این یک منبع فوق العاده است که ۱۰۸ ابزار برای خلق معجزات ارائه می دهد.

 

سرانجام کتاب، «معجزات قرن حاظر» اثر لوئیز هی ، که مجموعه‌ای از داستان‌هایی از مردم سراسر جهان است که معجزات واقعی را در زندگی خود تجربه کرده‌اند. همانطور که گزارش‌های این کتاب را می‌خوانید، می‌خندید، گریه می‌کنید و احتمالاً وقتی معجرات زندگی آنها را میخوانید بیشتر به معجزه باور پیدا میکنید. به عنوان یک امتیاز، هر فصل با تاکیدات و تمرینات لوئیز به پایان می رسد که به شما کمک می کند در زندگی خود معجزه ایجاد کنید.

 

آیا می خواهید انگیزه بیشتری داشته باشید؟ جملات زیر را بخوانید …

 

“معجزه ها هر روز اتفاق می افتند. درک خود را از معجزه تغییر دهید و آنها را در اطراف خود خواهید دید.” ~ جان بون جووی

 

یک کلمه ، یک نگاه مهربان، یک لبخند می تواند معجزه کند. ~ ویلیام هازلیت

 

“به معجزات اعتقاد نداشته باشید – به آنها تکیه کنید.” ~ لارنس جی پیتر

 

“اگر به معجزه نیاز داری، معجزه باش.” ~ فیل مک گرو

 

“قبل از وقوع معجزه تسلیم نشوید.” ~ فانی فلگ

 

موقعیت‌های غیرممکن می‌توانند به معجزات احتمالی تبدیل شوند. ~ رابرت اچ شولر

 

“شما با دیدن هر روز مانند روز قبلی نابینا هستید. هر روز یک روز متفاوت است، هر روز معجزه ای برای خودش به ارمغان می آورد. فقط باید به این معجزات توجه کرد.» ~ پائولو کوئیلو

 

“عشق معجزه بزرگ درمان است. دوست داشتن خودمان در زندگی ما معجزه می کند.» ~ لوئیز ال هی

 

“شاید معجزه ها برای اثبات چیزی انجام نمی شود، بلکه صرفاً برای یادآوری این موضوع است که دنیای فیزیکی آنقدرها که ما فکر می کنیم محکم و واقعی و قابل اعتماد نیست.” ~ دوایت لانگنکر

 

“من فکر می کنم معجزات تا حدی به عنوان هدیه و تا حدی به عنوان سرنخ وجود دارد که چیزی فراتر از دنیای که ما می بینیم وجود دارد.” ~ پگی نونان

 

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

منبع: https://believeandcreate.com/5-ways-to-participate-in-the-unfolding-of-miracles-in-your-life/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

موفقیت در کنکور و امتحانات

آیا میخواهید هر کنکور و امتحانات خود بهترین نتیجه را کسب کنید؟

انجام تست های متعدد باعث میشود هر فرد باهوشی در مورد خود مردد شود اما واقعا چگونه میتوانید بدون استرس و نگرانی با اعتماد به نفس وارد سالن امتحان شوید ؟

ناخودآگاه بخشی از ذهن شماست که احساسات، انگیزه، رفتار و تقریبا همه چیز را پردازش می کند، بنابراین اگر شما بتوانید روی آن تاثیر بگذارید، می توانید از آن برای ایجاد انگیزه در تحصیل و امتحان استفاده کنید.

بسیاری از دانش‌آموزان یا دانشجویان فکر می‌کنند که موفقیت‌ در آزمون فقط مربوط به اتفاقات قبل از آزمون است، اما در حقیقت، این فرآیند در واقع شامل ۳ مرحله است: قبل، حین و بعد از آزمون.

انیمیشن اسکروج سرود کریسمس

اسکروج سرود کریسمس؛ انیمیشنی ماجراجویی کمدی به کارگردانی استفن دونلی است. داستان با آقای اسکروج بد اخلاق و عصبانی آغاز می‌شود که با رفتارهای بی‌مبالاتش همه را عاصی کرده است. او به زودی با سه روح که به ترتیب نماد گذشته، حال و آینده‌ی او هستند روبرو می‌شود تا پرده‌ای از نتایج اعمال و رفتارهای خود را مشاهده کند…

آپدیت مقاله :تکنیک های تجسم و موفقیت

چطور برای سال ۲۰۲۳ هدف گذاری کنیم؟

اگر امروز به شما بگویم تنها کاری که باید انجام دهید این است که درک کنید فقط می خواهید زندگیتان چگونه باشد، اما نه اینکه چگونه به آنجا برسید، چه میگویید ؟ امروز می‌ خواهیم یکی از قوی ‌ترین ابزارهایی را که برای کمک شما در عملی کردن تصمیماتتان به شما کمک میکند و به طور کلی زندگی شما را متحول میکند با شما به اشتراک بگذاریم.

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

انتشار مقاله : لامبورگینی یا اسکیت بورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار لامبورگینی شوید و با آن رانندگی کنید؟

سرعت حرکت، دست زدن به فرمان ، و بادی که به موهایتان میخورد را تصور کنید. این خودرو هیجان شما را به حداکثر می رساند.

لامبورگینی را با اسکیت بورد مقایسه کنید سواری با اسکیت بورد نیاز به تلاش زیاد دارد همچنین غیرقابل پیش بینی و در  عین حال هندلینگ عالی ندارد در هر لحظه شما در معرض خطر زمین خوردن هستید.

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است، لامبورگینی

حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

مهاجرت آسان

اگر فکر میکنید هدفی غیرممکن و دور از دسترس شماست این فقط در ذهن شما رخ میدهد زیرا هنوز به خودتان و توانایی هایتان اعتقاد پیدا نکرده اید با گوش دادن مداوم به این آلبوم هدف شما هر چه باشد برای شما ممکن می شود و زمانی که از درون هدف خود را پذیرفته باشید این هدف در بیرون، واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. به یاد داشته باشید همیشه می توانید برنامه ریزی ذهن خود را تغییر دهید زیرا همه چیزی از درون شما اتفاق می افتد و بعد در زندگی شما واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. حتی مطالعه این مطالب به این دلیل بوده است که شما به دنبال راحتی برای مهارجرت آسان هستید.

آپدیت مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

بسیاری از معامله‌گران تجارت خود را شروع می‌کنند و در دام معامله کردن می‌افتند ، که به آن “over trading” یا معامله بیش از حد» گفته می‌شود. در حالی که تشخیص معامله کردن آسان است، اما متوقف کردن آن بسیار سخت‌ است و مشکل اصلی این است که هر بار که وارد یک معامله زیان ده می‌شوید، ضمیر ناخودآگاه خود را با این زیان تغذیه می‌کنید تا برای آینده آن را به خاطر داشته باشید.

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید