چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱ , شهریور , ۱۳۹۸ ۱ نظر ۱۶۴۳ بازدید

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، جذب سریع پول می تواند رخ دهد.

 

جذب سریع پول واقعی و امکان پذیر است اما ممکن است وقتی در مورد جذب سریع پول فکر کنید واقعی به نظر نرسد.

 

فرض کنید قصد خرید کالایی را دارید که ارزش آن ۱۰ هزار تومان است شما به فروشنده پیشنهاد ۸ هزار تومان را می دهید و در نهایت روی قیمت ۹ هزار تومان به توافق می رسید. در این مثال فقط چگونگی کار اقتصاد را به شما نشان دادیم.

 

وقتی مردم هزینه ای را پرداخت می کنند ،روی آنچه را که در ذهن خود درک می کنند ، توافق می کنند و هزینه آن را می پردازند ، در نهایت ارزش آن کالا را به انها نشان میدهد. به عنوان مثال ، یک کیسه هویج از یک نقاشی رنگ روغن اصلی ون گوگ ارزش درک شده بسیار متفاوتی خواهد داشت.

 

با این حال ، این واقعیت که شما درک کننده و همچنین خالق ارزش هستید – به معنای این است که شما قدرت جذب ثروت را دارید.

 

نکته اصلی درک این موضوع است که شما ارزشمند هستید.

 

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه  ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، قدرت ثروتمند کردن شما را دارد زیرا ذهن شما تحت کنترل شماست.

 

در ادامه ۳ روش قدرتمند را برای شما نشان می دهیم که می توانید از ذهنتان برای جذب ثروت و فراوانی استفاده کنید .

 

اما بهتر است ابتدا آنچه را که می گوییم اثبات کنم. پول چگونه می تواند حالت ذهنی داشته باشد؟

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۱: اصل اسکورج

اصل اسکورچ
شخصیت رمان چالز دیکنز ۱۸۴۳ (Ebenezer Scrooge)

لحظه ای در مورد خلاقیت معروف دیکنز یعنی Ebenezer Scrooge تأمل کنید. آیا قبل از شب کریسمس ، او پول نقد داشت؟ بله ، اما او مانند یک بدبخت زندگی می کرد.

کاری که سه ارواح در این رمان انجام دادند تغییر ذهنیت او در مورد پول بود ، آنها او را تبدیل به یک شاه ثروتمندتر نکردند!

 

“اوه بله اما میبینیم که Scrooge گریه می کنید  ” زیرا در واقع پول کافی داشت. ” من می خواهم پول و موفقیت را جذب کنم اما نمی توانم نظر خود را تغییر دهم و بزرگترین و چرب ترین غاز بازار را بخرم. “

 

 

نکته ای که باید بدانیم این است که پول هرگز نتیجه پایانی یا شادی شما را ایجاد نمی کند، مهم نیست که چه قدر پئل دارید یا در حال حاضر فاقد آن هستید. پول Scrooge فایده ای برای او نداشت تا اینکه او شروع به گسترش پول در اطراف خود کرد. هنگامی که او این کار را انجام داد ، خوشبختی زیادی به سمت او جریان پیدا کرد . ما نگفته ایم که در سال نو چه مشکلی در تجارت او رخ داده است ، اما اتفاقی که بعد از این مشکلا رخ داد مهم است زیرا تجارت او بهتر شد و مردم می خواستند با او تجارت کنند.

 

البته بله درست است که فقط یک فیلم است اما عمیقا میدانیم که این حقیقت است و افراد زیادی در دنیای واقعی با تغییر نگرش خود نسبت به پول به موفقیت های رویایی خود رسیده اند.

 

هیچ کس مانع از گسترش مهربانی و حسن نیت نیست حتی اگر عید کریسمس نباشد از همین امروز میتوانید لبخند بزنید و مهربانی را گسترش دهید.

 

 

آیا این باعث جذب سریع پول به سمت شما خواهد شد؟ بله این یک فرصت برای برقراری ارتباطات با دیگر افراد است که ممکن است به ایجاد روابط تجاری شود یا میتوانید غرور و کینه ورزی را امتحان کنید انتخاب با خودتان است.

 

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۲: تجسم خلاق

تجسم
در دنیای واقعی میتوانید از نقطه A به B بروید اما با تجسم می توانید از نقطه A به هر کجای دنیا بروید.

آیا تجسم واقعاً کار می کند؟ پاسخ هم بله است و هم خیر

 

صرفا تصور یک اسکناس باعث نمی شود پول از آسمان روی شما سقوط کند حتی اگر تصورات شما بسیار صحیح و قدرتمند باشد.

 

قدرت جذب سریع پول یا رسیدن به هر آنچه که می خواهید صرفا از تجسم حاصل نمی شود بلکه قدرت در وضعیت احساسی شما با آنچه تصور می کنید باعث خلق خواسته ها میشود زیرا تنها دیدن تصاویر پول خیلی هیجان انگیز نیست.

 

 

اما تصور کردن دستانتان بر روی فرمان ماشین فراری مورد علاقه تان یا نام برند ماشینی که دوست دارید مانند ، (مرسدس ، هر خودروی دلخواه شما) ، می تواند احساسات شما را شعله ور کند.

 

یا دیدن خودتان و شاید معشوقتان که در حال تماشای خورشید است از بالکن خانه رویایی تان هستید ممکن است تأثیر داشته باشد.

 

البته این ها فقط مثال هستند شما رویاهای خود را انتخاب کنید.

 

 

نکته این مثال ها این است که از تخیل خود استفاده کنید تا احساسات یک فرد ثروتمند را احساس کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، پول فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است زیرا ما هدف را می خواهیم نه خود پول را.

 

حتی اگر تنها هدف شما این باشد که بدهی کارت اعتباری خود را پرداخت کنید ، بازهم تصور کنید که چگونه می توانید روز خود را بدون نگرانی از پرداخت بدهی بگذرانید.

 

از تصورات و تمامی روش ها رسیدن به خواسته ما همیشه می خواهیم نتیجه بگیریم. نحوه دریافت خواسته ها کم و بیش غیرمستقیم است و اغلب با روش هایی آشنا می شویم که قبلا فکرش را نمی کردیم.

 

شرط نگذارید مثلا به جهان بگویید ، “این فراری قرمز را می خواهم غیر از این باشد نمی خواهم” ، با این کار گزینه ها را محدود می کنید به احساسات خود متصل باشید؛ تصاویر فقط برای این هستند که احساسات را به وجود آورند.

 

این چیزی است که تصور شما از آن برای خلق خواسته شما استفاده میکند.

 

 

 

 

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۳: باورهای منفی ناخودآگاه خود را از بین ببرید

ضمیر ناخوداگاه
با حذف باورهای منفی ساکن در ضمیر ناخوداگاه خوسته شما به صورت طبیعی ایجاد می شوند.

درباره برخورد با باورهای محدودکننده و منفی که ممکن است در ذهن ناخودآگاه ما جای بگیرد ، مقالات زیادی در سایت منتشر شده است.

چگونه بدانم در ناخوداگاهم چه باورهای منفی وجود دارد؟ آیا اصلا باورهای منفی دارم؟

 

خوشبختانه ، یک جواب بسیار ساده برای این سوال وجود دارد.

 

در وهله اول زندگی که شما دارید نشان میدهد چه افکاری را در ذهن خود می پرورانید به عنوان مثال اگر سخت پول بدست می آورید یا در قرض و بدهی دست و پا میزنید می توانید بفهمید که شما باورهای منفی در ناخوداگاه خود دارید که اجازه وفور در زندگی شما را نمیدهد و دوم از خود بپرسید که چگونه به این زندگی که دارید رسیده اید. نه ، منظور این نیست که شما باید مادر ، پدر ، معلمان یا هر شخص یا دولتی را مقصر بدانید بلکه منظور این است چه افکاری باعث ایجاد چنین نتایجی در زندگی شما شده است.

 

فقط تصمیم بگیرید که می خواهید باور کنید که شایسته ثروت و آزادی مالی هستید یا نه

 

 

 

در ابتدا ناخوداگاه شما به این تفکر شما واکنش نشان میدهد اما شما قدرت به مراتب بیشتر از آنچه که فکر می کنید را دارید به خودتان اجازه می دهید به این تفکر جدید اعتقاد داشته باشید.

 

امیدواریم این تکنیک های قدرت ذهن ناخودآگاه مفید واقع شده باشند. البته ، اگر واقعاً می خواهید پول را سریع جذب کنید ، باید همه نگرانی های در مورد پول و افکار منفی را از بین ببرید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه آموزش ذهن ناخودآگاه و جلوگیری از نگرانی در مورد پول داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه میتوانید پول را سریع جذب کنید ، اینجا را کلیک کنید …

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  انگیزشی پی کی

  غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

  ۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

  بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

  آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید