چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۰ , مرداد , ۱۴۰۰ ۱ نظر ۲۲۷۶ بازدید

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، جذب سریع پول می تواند رخ دهد.

 

جذب سریع پول واقعی و امکان پذیر است اما ممکن است وقتی در مورد جذب سریع پول فکر کنید واقعی به نظر نرسد.

 

فرض کنید قصد خرید کالایی را دارید که ارزش آن ۱۰ هزار تومان است شما به فروشنده پیشنهاد ۸ هزار تومان را می دهید و در نهایت روی قیمت ۹ هزار تومان به توافق می رسید. در این مثال فقط چگونگی کار اقتصاد را به شما نشان دادیم.

 

وقتی مردم هزینه ای را پرداخت می کنند ،روی آنچه را که در ذهن خود درک می کنند ، توافق می کنند و هزینه آن را می پردازند ، در نهایت ارزش آن کالا را به انها نشان میدهد. به عنوان مثال ، یک کیسه هویج از یک نقاشی رنگ روغن اصلی ون گوگ ارزش درک شده بسیار متفاوتی خواهد داشت.

 

با این حال ، این واقعیت که شما درک کننده و همچنین خالق ارزش هستید – به معنای این است که شما قدرت جذب ثروت را دارید.

 

نکته اصلی درک این موضوع است که شما ارزشمند هستید.

 

همه ما انسان ها ارزشمند هستیم و به دلیل ورودی های نامناسب به ناخودگاه  ما احساس ارزشمندی از ما گرفته شده است اما حقیقت این است که این واقعیت ، قدرت ثروتمند کردن شما را دارد زیرا ذهن شما تحت کنترل شماست.

 

در ادامه ۳ روش قدرتمند را برای شما نشان می دهیم که می توانید از ذهنتان برای جذب ثروت و فراوانی استفاده کنید .

 

اما بهتر است ابتدا آنچه را که می گوییم اثبات کنم. پول چگونه می تواند حالت ذهنی داشته باشد؟

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۱: اصل اسکورج

اصل اسکورچ
شخصیت رمان چالز دیکنز ۱۸۴۳ (Ebenezer Scrooge)

 

لحظه ای در مورد خلاقیت معروف دیکنز یعنی Ebenezer Scrooge تأمل کنید. آیا قبل از شب کریسمس ، او پول نقد داشت؟ بله ، اما او مانند یک بدبخت زندگی می کرد.

کاری که سه ارواح در این رمان انجام دادند تغییر ذهنیت او در مورد پول بود ، آنها او را تبدیل به یک شاه ثروتمندتر نکردند!

 

“اوه بله اما میبینیم که Scrooge گریه می کنید  ” زیرا در واقع پول کافی داشت. ” من می خواهم پول و موفقیت را جذب کنم اما نمی توانم نظر خود را تغییر دهم و بزرگترین و چرب ترین غاز بازار را بخرم. “

 

 

نکته ای که باید بدانیم این است که پول هرگز نتیجه پایانی یا شادی شما را ایجاد نمی کند، مهم نیست که چه قدر پئل دارید یا در حال حاضر فاقد آن هستید. پول Scrooge فایده ای برای او نداشت تا اینکه او شروع به گسترش پول در اطراف خود کرد. هنگامی که او این کار را انجام داد ، خوشبختی زیادی به سمت او جریان پیدا کرد . ما نگفته ایم که در سال نو چه مشکلی در تجارت او رخ داده است ، اما اتفاقی که بعد از این مشکلا رخ داد مهم است زیرا تجارت او بهتر شد و مردم می خواستند با او تجارت کنند.

 

البته بله درست است که فقط یک فیلم است اما عمیقا میدانیم که این حقیقت است و افراد زیادی در دنیای واقعی با تغییر نگرش خود نسبت به پول به موفقیت های رویایی خود رسیده اند.

 

هیچ کس مانع از گسترش مهربانی و حسن نیت نیست حتی اگر عید کریسمس نباشد از همین امروز میتوانید لبخند بزنید و مهربانی را گسترش دهید.

 

 

آیا این باعث جذب سریع پول به سمت شما خواهد شد؟ بله این یک فرصت برای برقراری ارتباطات با دیگر افراد است که ممکن است به ایجاد روابط تجاری شود یا میتوانید غرور و کینه ورزی را امتحان کنید انتخاب با خودتان است.

 

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۲: تجسم خلاق

تجسم
در دنیای واقعی میتوانید از نقطه A به B بروید اما با تجسم می توانید از نقطه A به هر کجای دنیا بروید.

 

آیا تجسم واقعاً کار می کند؟ پاسخ هم بله است و هم خیر

 

صرفا تصور یک اسکناس باعث نمی شود پول از آسمان روی شما سقوط کند حتی اگر تصورات شما بسیار صحیح و قدرتمند باشد.

 

قدرت جذب سریع پول یا رسیدن به هر آنچه که می خواهید صرفا از تجسم حاصل نمی شود بلکه قدرت در وضعیت احساسی شما با آنچه تصور می کنید باعث خلق خواسته ها میشود زیرا تنها دیدن تصاویر پول خیلی هیجان انگیز نیست.

 

 

اما تصور کردن دستانتان بر روی فرمان ماشین فراری مورد علاقه تان یا نام برند ماشینی که دوست دارید مانند ، (مرسدس ، هر خودروی دلخواه شما) ، می تواند احساسات شما را شعله ور کند.

 

یا دیدن خودتان و شاید معشوقتان که در حال تماشای خورشید است از بالکن خانه رویایی تان هستید ممکن است تأثیر داشته باشد.

 

البته این ها فقط مثال هستند شما رویاهای خود را انتخاب کنید.

 

نکته این مثال ها این است که از تخیل خود استفاده کنید تا احساسات یک فرد ثروتمند را احساس کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، پول فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است زیرا ما هدف را می خواهیم نه خود پول را.

 

حتی اگر تنها هدف شما این باشد که بدهی کارت اعتباری خود را پرداخت کنید ، بازهم تصور کنید که چگونه می توانید روز خود را بدون نگرانی از پرداخت بدهی بگذرانید.

 

از تصورات و تمامی روش ها رسیدن به خواسته ما همیشه می خواهیم نتیجه بگیریم. نحوه دریافت خواسته ها کم و بیش غیرمستقیم است و اغلب با روش هایی آشنا می شویم که قبلا فکرش را نمی کردیم.

 

شرط نگذارید مثلا به جهان بگویید ، “این فراری قرمز را می خواهم غیر از این باشد نمی خواهم” ، با این کار گزینه ها را محدود می کنید به احساسات خود متصل باشید؛ تصاویر فقط برای این هستند که احساسات را به وجود آورند.

 

این چیزی است که تصور شما از آن برای خلق خواسته شما استفاده میکند.

 

 

 

 

 

تکنیک جذب سریع پول شماره ۳: باورهای منفی ناخودآگاه خود را از بین ببرید

ضمیر ناخوداگاه
با حذف باورهای منفی ساکن در ضمیر ناخوداگاه خوسته شما به صورت طبیعی ایجاد می شوند.

 

درباره برخورد با باورهای محدودکننده و منفی که ممکن است در ذهن ناخودآگاه ما جای بگیرد ، مقالات زیادی در سایت منتشر شده است.

چگونه بدانم در ناخوداگاهم چه باورهای منفی وجود دارد؟ آیا اصلا باورهای منفی دارم؟

 

خوشبختانه ، یک جواب بسیار ساده برای این سوال وجود دارد.

 

در وهله اول زندگی که شما دارید نشان میدهد چه افکاری را در ذهن خود می پرورانید به عنوان مثال اگر سخت پول بدست می آورید یا در قرض و بدهی دست و پا میزنید می توانید بفهمید که شما باورهای منفی در ناخوداگاه خود دارید که اجازه وفور در زندگی شما را نمیدهد و دوم از خود بپرسید که چگونه به این زندگی که دارید رسیده اید. نه ، منظور این نیست که شما باید مادر ، پدر ، معلمان یا هر شخص یا دولتی را مقصر بدانید بلکه منظور این است چه افکاری باعث ایجاد چنین نتایجی در زندگی شما شده است.

 

فقط تصمیم بگیرید که می خواهید باور کنید که شایسته ثروت و آزادی مالی هستید یا نه

 

 

 

در ابتدا ناخوداگاه شما به این تفکر شما واکنش نشان میدهد اما شما قدرت به مراتب بیشتر از آنچه که فکر می کنید را دارید به خودتان اجازه می دهید به این تفکر جدید اعتقاد داشته باشید.

 

امیدواریم این تکنیک های قدرت ذهن ناخودآگاه مفید واقع شده باشند. البته ، اگر واقعاً می خواهید پول را سریع جذب کنید ، باید همه نگرانی های در مورد پول و افکار منفی را از بین ببرید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره نحوه آموزش ذهن ناخودآگاه و جلوگیری از نگرانی در مورد پول داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه میتوانید پول را سریع جذب کنید ، اینجا کلیک کنید …


۴ راز برای جذب پول با ضمیر ناخودآگاه

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

 

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

 

” استیو سیبولد (Steve Siebold) در کتاب ” ثروتمندان چگونه فکر می کنند” می نویسد: “ثروتمند شدن از طرز فکر شما شروع می شود و آنچه در مورد پولدار شدن باور دارید.” نویسنده ادامه می دهد ، “ثروتمندان می دانند که باید ذهنشان را آموزش دهند تا ذهن آنها راه حل مشکلات دشوار را پیدا کند ، این راز واقعی پول درآوردن است. خبر خوب این است که این امر برای هرکسی که ذهن خود را به این گونه تفکر وامی دارد و سپس اندیشه خود را به عمل تبدیل می کند امکان پذیر است. “

 

حقیقت ایجاد ثروت این است: ابتدا افکاری را خلق کنید که ارزشمند هستند سپس ، به افکار خود عمل اضافه کنید تا بتوانید آن افکار ارزشمند را به واقعیت تبدیل کنید.

 

در اینجا نقل قول دیگری از خانم لوئیز هی وجود دارد که رابطه پویای ذهن با ایجاد ثروت را نشان می دهد.

“من مشکلاتم را برطرف نمی کنم. تفکرم را اصلاح می کنم سپس مشکلات خود به خود حل می شوند. ” (Louis L. Hay)

 

جذب سریع پول

 

در ادامه مطلب چهار نکته وجود دارد که به شما کمک می کند پول را با ضمیر ناخودآگاه خود جذب کنید:

 

 

۱: ثروت یک موضوع ذهنی است

اگر می خواهید ثروتمند شوید، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که باید خودتان را بشناسید:

هیچ کس جز خودتان نمیتواند شما را مجبور به انجام کاری کند.

این شغل اصلی شماست ،بنابراین با شناخت و اراده ای که روی خودتان دارید می توانید به خودتان برای کسب درآمد کمک کنید. شغلی که با آن کسب درامد میکنید و زندگی خود را ادامه می دهید صرفا تجلیل از سفر یادگیری شما در زندگی است، نه برای تعریف اینکه چه کسی هستید.

 

زندگی خود را به عنوان مهمترین شغل خود ببینید. به مأموریت بروید تا بدانید که واقعاً چه کسی هستید و روزانه خود را با این سوالات به چالش بکشید:

 • من کیستم؟
 • چرا من اینجا هستم؟
 • چه چیزی من را ناراحت می کند؟
 • چه چیزی به من احساس زنده بودن می دهد؟
 • چه چیزی من را به خرج کردن اصافی پول ترغیب می کند؟
 • چه چیزی به من انگیزه می دهد تا پول پس انداز کنم؟

 

آگاهی از خود و آنچه می خواهید باشید ، اولین قدم برای تسلط بر زندگی است.

 

 زندگی کنونی شما فرصتی است که به شما کمک می کند همان کسی شوید که می خواهید باشید. در حال حاضر باید چه کاری انجام دهید؟ حالا به این فکر عمل کنید و شروع به انجام آن کارها کنید! اینگونه است که در زندگی خود به یک جنگجو تبدیل می شوید. شما باید بخواهید یک جنگجو شوید ، زیرا رزمندگان افرادی هستند که به آرزوهای خود می رسند.

 

همیشه در مورد اینکه چرا ، چه چیزی و چگونه اینجا هستید عمیقا فکر کنید. به دنبال سرنخ هایی در مورد آنچه باید در زمین انجام دهید باشید. تسلط بر خود اولین قدم برای تسلط بر سایر موارد زندگی است.

جذب سریع پول

۲: بر محیط خود مسلط شوید

هنگامی که شروع به تسلط بر خود کردید ، توجه خود را به محیطهای بیرونی خود که در آن زندگی می کنید ، معطوف کنید و تسلط بر آنها را آغاز کنید. این سوالات را از خود بپرسید: آیا محیط خارجی شما به شما در خلق کردن زندگی مورد نظرتان به شما کمک می کند؟ یا شما را عقب نگه می دارند؟

 

افراد موفق به تنهایی در زندگی موفق نمی شوند. آنها موفق می شوند زیرا دوستانی دارند که به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک می کند. افراد ثروتمند همیشه از خود می پرسند: آیا من در محیط های منحصر به فردی غرق شده ام که مرا به سمت اهداف و رویاهایم سوق می دهد؟ یا محیط من به شانس من در رسیدن به رویاهایم در زندگی لطمه می زند؟

 

اگر در محیط های وحشتناک گیر افتاده اید و تمایلی به تغییر ندارید در زندگی موفق نخواهید شد. امیدوارم این حقیقت آشکار انگیزه ای برای شما باشد که بلند شوید و در محیط هایی باشید که به موفقیت شما کمک می کند.

 

یک نکته مهم برای خلق ثروت: همیشه مایل باشید راحتی امروز را با انجام کار موثر برای آینده ای بهتر عوض کنید. برای تغییر آینده زندگی خود باید بتوانید درد کوتاه مدت تغییر را تحمل کنید.

 

در اینجا یک انگیزه دیگر برای شما وجود دارد: شما روزی خواهید مرد. هر روز به مرگ نزدیکتر می شوید و دیگر فرصتی برای زنده ماندن دیگر نخواهید داشت. شما یا به آرزوهای خود خواهید رسید ، یا نه. به خاطر تلاشی که برای تحقق رویاهایتان لازم است سختی و فشار اول کار را بپذیرید.

 

۳: انتظار را متوقف کنید. شروع به حل مشکلات کنید.

یکی از بزرگترین مشکلات امروز جامعه این است که همه منتظرند شخص دیگری به آنها بگوید با زندگی خود چکار کنند.

 

به همین دلیل است که تعداد کمی از مردم با شغلی که دارند به ثروت می رسند. جمعیت انبوه مردم منتظرند شخص دیگری به آنها بگوید چه کار کنند و ماجراجویی می کنند تا راه حل مشکلات خود را بیابند.

 

این به دلیل نحوه رشد بسیاری از ما در سیستم مدارس دولتی ناشی می شود.

 

ما در مدارس آنچه را که به ما گفته اند انجام داده ایم. ما به مدرسه می رویم و منتظر می مانیم تا معلمان به ما بگویند چه کار کنیم. سپس به سر کار می رویم و منتظر می مانیم تا رئیس ما به ما بگوید چه کار کنیم. آنقدر آموزش می بینیم که به طور ناخودآگاه منتظر بقیه می مانیم تا به ما بگویند چه کار کنیم ، به همین دلیل خودمان اقدامی نمی کنیم و دست به عملی نمی زنیم.

 

اگر می خواهید ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید، از این طرز تفکر خطی و کنترل شده رها شوید. شما می توانید این کار را با کنترل بخشهایی از زندگی که دوست دارید روی آنها کنترل داشته باشید انجام دهید. به ندای درون خود گوش دهید تا هدایت شوید و سپس به دنبال فرصت ها باشید تا کارهای بیشتری انجام دهید.

 

دیگر منتظر نمانید تا دیگران راه را به شما نشان دهند! یک رهبر شوید و برای زندگی که در آرزوی آن هستید ریسک کنید!

 

هر چیزی که به شما گفته شده است را مجدد بررسی کنید و اگر آن گفته ها به شما کمک میکنند روی آنها اقدام کنید، اینگونه است که رهبر می شوید. تائید گرفتن از دیگران را متوقف کنید و در عوض اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، اگر بتوانید این کارها را انجام دهید ، ثروت ، خوشبختی و استقلال به سمت شما جذب می شود.

 

 

 

 

۴ : پول آزادی را می خرد. هدف ،ثروت ایجاد می کند.

جمعیت زیادی از افراد “ثروتمند” وجود دارد که پول زیادی دارند اما خوشبختی کمی دارند. اما این آن زندگی نیست که شما می خواهید.

 

شما می خواهید زندگی ای داشته باشید که در آن پول ، هدف و استعداد شما به طور روزانه در هماهنگی باشند. با صرفه جویی در زندگی و کسب دانش در مورد نحوه خرج کردن پول می توانید بدون توجه به میزان درآمد خود ، مسیر ثروتمند شدن خود را شروع کنید.

 

و هنگامی که پول کافی کسب کردید و دیگر نگران پول نیستید ، بزرگترین ماجراجویی خود را شروع کنید: برای یافتن هدف خود در زندگی به مأموریت بروید.

 

هدف خود را در زندگی به عنوان یک انسان دیگر که در جستجوی شماست تصور کنید. اما وقتی تنبل می شوید ، هدف شما نیز تنبل می شود و جستجو برای یافتن شما را متوقف می کند و وقتی تسلیم می شوید ، هدف شما تسلیم می شود.

 

اما وقتی انرژی می گیرید هدف شما پرانرژی می شود. وقتی شما سریعتر به سمت اهداف خود حرکت می کنید ، هدف شما سریعتر به سمت شما حرکت می کند. وقتی خودتان را پیدا می کنید ، هدفتان هم شما را پیدا می کند.

ابتدا زندگی خود را وقف تسلط بر خود کنید. دوم محیط خود را بهبود بخشید. و سوم مشکلات زندگی خود را حل کنید ، و در نهایت طبیعتاً هدف خود را در زندگی خواهید یافت. اینگونه است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت تربیت می کنید ، همه اینها مراحلی است که باید برای کسب ثروت انجام دهید.

 

 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  train-your-brain.jpg
  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

  آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

  در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

  این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

  آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

  پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

  گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

  Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

  چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

  انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

  ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

  دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

  آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

  ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

  برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

  رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

  فوق انگیزشی روح

  انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

  آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

  آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

  باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

  پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

  ۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

  عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

  آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

  برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

   

  به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

  آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

  آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

  ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

  اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

  فیلم انگیزشی جنگل

  داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

  آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

  اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

  قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

  اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

  ژان دارک – صحبت با فرشتگان

  ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

  ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

  آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

  در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

  همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

  بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

  به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

  به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

  آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

  موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

  ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید