۵ دروغی که در مورد پول و ثروت به شما گفته اند؟

۵ دروغی که در مورد پول و ثروت به شما گفته اند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۷ , تیر , ۱۳۹۸ ۲ نظر ۱۴۴۱ بازدید

با توجه به پول و آزادی مالی که در جهان وجود دارد ما با ترمزهای ذهنی خود زندگی می کنیم و به همین دلیل اکثر ما هرگز آزادی مالی که شایسته آن هستیم را به دست نیاورده ایم.

 

آیا شما هم این دروغ ها را در مورد پول و ثروت شنیده اید؟

 

وقتی که در حال رشد بوده اید چه چیزهایی در مورد پول و ثروتمندان به شما گفته اند؟

اغلب افراد در خانواده ای بزرگ شده اند که در آن پول یک مسئله مهم بوده است و به نظر می رسد که قبل از اینکه سر ماه پول را دریافت کنند این پول از قبل هزینه شده است، به این معنا که پدر و مادر من مجبور بودند تصمیم بگیرند که کدام مورد مهم را اول هزینه کنند و چه کسی باید برای دریافت حقوق ماه بعد صبر کند و این درحالی بوده است که دوستان ما خریدهای خود را کمترین زمان ممکن انجام میداند.

 

مشکلات مالی
خانواده تاثیر زیادی بر نحوه نگرش شما در مورد پول و ثروت دارد

 

والدین ما چیزهایی که از والدینشان آموختند را به ما منتقل کردند، ایده هایی مانند خوب درس بخوان، کار خوب پیدا کن ، به صورت قسطی خانه و ماشین بخر و هر ماه بدهی خود را پرداخت کن اما مشکل این است که این نوع زندگی در حال حاظر دیگر پاسخگویی نیازهای جامعه مدرن نیست و این اطلاعات فقط تصورات غلط و دیدگاهای محدود اجداد ما در مورد پول و زندگی بوده است.

 

 

مشکل این است که این شیوه های نادرست تفکر در مورد پول، که ما به عنوان یک کودک در زمان خود بدون ارزیابی یاد گرفتیم هنوز در ناخودآگاه ماست و امروز بر نحوه تفکر ما در مورد پول تأثیر می گذارد اما به یاد داشته باشید که همه ما اعتقادات و باورهای غلط در مورد پول و ثروت داریم و همه ثروتمندان در بهترین خانواده رشد نکرده اند.

 

 

کودک
داستان های مالی دوران کودکی خود را فراموش کنید

این به این معنی است که با توجه به پول و آزادی مالی که در جهان وجود دارد ما با ترمزهای ذهنی خود زندگی می کنیم و به همین دلیل اکثر ما هرگز آزادی مالی که شایسته آن هستیم را به دست نیاورده ایم.

 

بنابراین مهم است که از برخی از این داستان های پولی که درکودکی شنیده ایم و با انها برنامه ریزی شده ایم آکاه باشیم و خود را با برنامه های ذهنی جدید و اعتقادات قدرتمند که می توانند زندگی رویایی ما را تحقق بخشد برنامه ریزی کنیم.

 

 

 

 

 

نگرش کمبود را به یک نگرش فراوانی جایگزین کنید

اولین گام در حل هر گونه مشکل در زندگی شما، به رسمیت شناختن این است که در جهان بینهایت ثروت و پول وجود دارد.

هنگامی که شما متولد شدید، هیچ چیز در مورد پول نمی دانستید اما در مورد آن فکر کنید … اولین معلمهای شما، مربیان و پدر و مادر شما بودند.آنها به شما آموختند که چگونه صحبت کنید، چگونه راه بروید، و در نهایت آنها به شما غلط و درست را آموختند.

 

 

 

کودک
کودکان خود را با ذهنیت فراوانی در جهان تربیت کنید.

قبل از اینکه حتی یاد بگیرید که چگونه دوچرخه سواری کنید، پدر و مادرتان به شما مباحث مالی را آموختند ، این با چیزهایی که شنیده اید، چیزهایی که دیده اید و تجربه کرده اید رخ داده است. متأسفانه، بسیاری از والدین ما بلافاصله پول را با کمبود ارتباط می دهند و چیزهایی شبیه به این می گویند مانند « پول برگ درخت نیست ، پول زیر پای فیل است »

 

 

 

 

آیا عجیب نیست که کسانی که شما را دوست دارند، کسانی هستند که سیستم اعتقادی محدودی را در ذهن شما ایجاد می کنند؟ مطمئنا آنها بهترین را برای شما می خواهند زیرا والدین شما این کار را به صورت عمدی انجام نداده اند و انها قصد اینکه محدودیت در ذهن شما ایجاد کنند را نداشتند بلکه انها فقط انچه خود آموخته وتجربه کرده بودند را به شما یاد دادند.

 

بنابراین اجازه دهید به دروغ های که در مورد پول زمانی که بزرگ شده اید را بررسی کنیم:

 

 

 

 

۱: پول برگ درخت نیست

این جمله از تفکر کمبود نشات می گیرد.

زیرا وقتی شما از دید کمبود فکر می کنید عمل شما بر اساس کمبود خواهد بود و چیزی که دریافت خواهید کرد کم است و این مایه تاسف است چرا که در جهان به اندازه کافی برای همه فراوانی وجود دارد.

 

 

زمان و پول
زمان خود را صرف یادگیری کنید

 

این بدان معنی است که وقتی شما به مقاصد مالی خود برسید زمان آزاد بیشتری در اختیار دارید اما مشکل این است که اکثر ما با نحوه برخورد با پول آموزش نداده ایم.مطمئنا این مساله حساس نیست … زیرا ما زمان زیادی را صرف یادگیری در مورد چگونگی انجام کار می کنیم اما بسیاری از ما زمانی را برای یادگیری در مورد نحوه مدیربت و کسب پول نمی کنیم با این حال، پول دلیل اصلی است که ما به سر کار می رویم.

 

 

 

 

۲: پول نمی تواند شادی را بخرد

این تا حدی درست است…

پول در زندگی موضوع حیاتی و مهم است بنابراین مهم نیست در مناطقی مثل شادی و روابط نمی توانند به شما کمک کنند اما اگر درست فکر کنیم متوجه خواهیم شد اگر به اندازه کافی پول داشته باشیم می توانیم شادی و تعطیلات زیادی را داشته باشیم.

 

به سادگی داشتن پول بیشتری در حساب بانکی شما ممکن است شما را خوشحال کند با این حال، با پول هر گونه مشکلی را می توان حل کرد و این توسط مطالعات زیادی تایید شده است که نشان می دهد که به طور کلی افراد ثروتمند خوشحال تر هستند.

 

 

 

شادی و پول
پول میتواند لذت های بی شماری را برای شما ایجاد کند

 

پول دروازه های جدید بیشتری برای تجربه های متفاوت در زندگی به شما می دهد و به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به آسانی مشکلات بیشتری را حل کنید.

 

پول می تواند به شما آزادی بدهد.

پول می تواند به شما امنیت دهد و استرس را کاهش دهد و به شما اجازه می دهد روی مواردی که می خواهید تمرکز بیشتری بگذارید.

 

 

 

 

 

۳: پول ریشه همه بدی هاست

پول – ذاتا خوب یا بد نیست

 همانطور که می بینیم، پول فقط یک ابزار است.

 

این می تواند برای مسائل خوب و رفع مشکلات استفاده شود. مشکلات زیادی وجود دارد، از قحطی تا فقدان آب آشامیدنی و بیماری، که می تواند با پول درمان شود.

 

 

۴: افراد ثروتمند کلاهبرداران و دزدان هستند

این تفکر معمولا توسط کسانی که فقیر هستند بیان می شود و به عنوان راهی برای توجیه این که چرا نتوانسته اند موفق شوند گفته می شود.

 

از این اعتقاد اشتباه می آید که ” اگر من نتوانسته ام ثروتمند باشم، بنابراین کسانی ثروتمند هستند دروغگو و دزد هستند “

 

زیرا با این حرف باعث می شود آنها در مورد عدم موفقیت خودشان احساس خوبی داشته باشند.

 

من متوجه شده ام که بیشتر افراد ثروتمند از طریق سرمایه گذاری های معقول در بورس یا املاک و مستغلات موفق شده اند.

 

در حقیقت، کسانی که بیشترین ارزش را به اشتراک میگذارند بیشترین ارزش را به خود اختصاص میدهند و قادر به کسب ثروت بیشتر و حفظ آن درازمدت هستند.

 

 

 

 

 

۵: صرفه جویی، صرفه جویی ، صرفه جویی کنید

پس انداز
تفکر شما باید روی سرمایه گذاری باشد.

 

اغلب افراد با کار سخت والدین آموزش داده می شوند که “به صرفه جویی، صرفه جویی ، صرفه جویی ” کنید.

فرض کنیم که این کلید موفقیت باشد اما صرفه جویی عمال موفقیت نیست شما نمیتوانید به اندازه کافی هم ذخیره کنید و هم به اندازه کافی به جلو بروید یا پیشرفت کنید.

 

 

 

 

اگر میخواهید پیش بروید یا پیشرفت کنید ، تفکر شما باید روی “سرمایه گذاری، سرمایه گذاری، سرمایه گذاری” باشد.

 

به این ترتیب هنگامی که شما بازنشسته شدید پول و ثروت زیادی خواهید داشت که این ثروت پول دستمزد شما نبوده است بلکه رشد سرمایه گذاری های مالی آزاد شما بوده است.

 

 

 

 

در نهایت…

اگر هر کدام از این دروغ ها را شنیده اید، از شما می خواهیم که آن ها را با افرادی که این جملات را به شما گفته اند مطرح کنید.

کسانی که این جملات را به شما آموختند چقدر ثروتمند هستند؟ این باورها چگونه به آنها کمک کرده است؟


ممکن است این مطالب را هم دوست داشته باشید…

 

 1. ۰
  Stive

  سلام یک پیشنهاد لطفا یک بخش به عنوان کتاب های پیشنهادی داشته باشید چون واقعا نباید به هر منبعی اطمینان کرد

 2. ۰
  stive

  سلام با آرزوی موفقیت ممنون از تمام مطالب عالیتون
  لطفا درباره “هواونوپونوپو” و روش های دپاکسازی ضمیر ناخوداگاه مطلب بزارید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید