۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۵ , شهریور , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۴۸ بازدید

ثروت از صبر ، از مثبت نگری ، از نظم و انضباط ، از دانش حاصل می شود. با تغییر طرز فکر ، سفر خود را به سمت استقلال مالی آغاز کنید. انجام این کار نیاز به هزینه ای ندارد اما بیشتر از آنچه تصور می کنید ثروت برای شما خلق میکند.

 

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

 

 

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.

همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

 

آیا می خواهید مانند زنبورهای کارگر طبقه متوسط فکر نکنید و مانند یک تاجر و سرمایه گذار ثروتمند فکر کنید؟ در اینجا ده راهی زیرکانه آورده شده است که ضمیر ناخودآگاه سعی میکند شما برای فقیر نگه دارد و در ادامه چگونگی تغییر نگرش و رفتار برای تغییر زندگی را می خوانید.

 
 
 

۱. شما پیشرفت خود را بر اساس سیستم تنظیم نکرده اید.

آیا شرح مفصلی از اهداف خود نوشته اید؟ اینکه نوشته باشید “مایل هستم طی دو سال آینده روی ملک سرمایه گذاری کنم” این مبهم است ،شما باید مشخصات دقیق اهداف کوتاه مدت (ظرف یک سال) ، اهداف میان مدت (۳۶-۳۲ ماه) و اهداف بلند مدت خود را بنویسید.اکثر مردم این کار را نکرده اند.

 

اگر جزئیات اهداف خود را ننوشته باشید ، چگونه می توانید به اهداف خود برسید؟ موفق ترین افراد دارای استقلال مالی نه تنها برنامه ها و اهداف مفصلی را می نویسند ، بلکه به طور فعال در برنامه های خود پیشرفت می کنند.

 

 

جیمز کلیر این موضوع را با قاطعیت مطرح می کند که مهمتر از تعیین اهداف ، سیستماتیک کردن رفتار برای رسیدن به آنها است. هر کسی می تواند بگوید “من می خواهم وزن کم کنم” ، اما چند نفر بخشی از روز خود را هر روز صبح یک ساعت ورزش می کنند؟ تعیین هدف برای یادگیری بیشتر در مورد سرمایه گذاری اجاره بسیار خوب است ، اما اینکه بعد ازظهر خود را برای یادگیری تخصص در بازارهای املاک محلی با مشاوران محلی ، پیمانکاران و مدیران املاک اختصاص دهید ، چیز دیگری است.

 

آرزوها نامحسوس (درک نکردنی)است. اهداف اغلب طاقت فرسا و بسیار گسترده هستند. انسان های موفق روال و سیستم دارند اگر رفتارهایی را به صورت روزانه ایجاد کنید شما ناگزیر به نتایج واقعی مبتنی بر اعمال منجر می شوید ، نه آرزوهای مبهم.

 

 

 

۲. فکر می کنید “چیزهای مهم” در مورد پول را می دانید.

طبقات فقیر و متوسط به سرعت می گویند “بله بله ، متوجه شدم” آنها افسانه های رایج در مورد پول را که توسط عوام خوانده می شود ، به عنوان حقیقت می پذیرند. در مقابل ، ثروتمندان می دانند که سیستم های مالی به طور مداوم تکامل می یابند و استراتژی های موفقیت مالی به همین سرعت تغییر می کنند. آنها هرگز نمی توانند به اندازه کافی یاد بگیرند ، زیرا آنها می دانند موفقیت آنها به توانایی انطباق آنها با قوانین و استراتژی های جدید بستگی دارد.

 

همه آنچه را که فکر می کنید می دانید فراموش کنید. مجله های سرمایه گذاری شخصی و اجاره ای را از طریق اینترنت جستجو و دنبال کنید و آنها را قبل از خواب بخوانید. شروع به خواندن اخبار مالی کنید برای بدست آوردن پول بیشتر وسواس داشته باشید.

 

 

 

۳.شما برای پول کار می کنید ، در حالی که باید باور کنید پول شما باید برای شما کار کند.

رابرت کیوساکی این بحث را مشهور کرد و به حق نیز چنین بود. هر دلار شما یک کارگر بالقوه است ، که می تواند هر روز لباس بپوشد و سر کار برود تا درآمد بیشتری کسب کند، در مقابل ، هر دلاری که خرج می کنید کارگری است که اخراج کرده اید.

 

اکثر مردم بهترین اتومبیل را که توانایی خرید آن را دارند انتخاب می کنند. اگر آنها ۵۰۰۰ دلار کمتر برای اتومبیل خود خرج می کردند و در عوض روی املاک سرمایه گذاری می کردند ، چه اتفاقی رخ میداد؟ آنها می توانند با یک ماشین ارزانتر رانندگی کنند و ماهیانه چند صد دلار اضافی در حساب بانکی خود داشته باشند.

 

مردم طبقه متوسط فکر می کنند که موفقیت در واقع یافتن یک کار خوب ، نشان دادن موفقیت به دوستانشان ، و یا ترفیع گرفتن در شرکت است اما ثروتمندان که استقلال مالی دارند میدانند که موفقیت واقعی در مورد ساختن نردبان هایی است که دیگران بتوانند از آن بالا بروند است.

 

استقلال مالی با یک ذهنیت شروع می شود که پول شما باید برای شما کار کند. همانطور که پول بیشتری برای سرمایه گذاری هزینه میکنید ، می توانید راه هایی را برای کسب پول از دیگران و تلاش دیگران برای رسیدن پول بیشتر برای خود پیدا کنید.

 

 

 

 

۴. شما افراد موفق را به عنوان “کلاهبرداران” و “حریص” می دانید

آیا فکر می کنید این خودخواهانه است که پول و تلاش دیگران را برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

در یک نظرسنجی اخیر توسط مرکز تحقیقات Pew ، ۵۵ درصد از آمریکایی ها گفته اند افراد ثروتمند حرص می خورند و تنها ۱۲ درصد معتقدند که افراد موفق صادق تر از حد متوسط هستند. اما یک لحظه فکر کنید: ایجاد اشتغال و بازده سرمایه گذاری برای دیگران چطور میتواند خودخواهانه باشد؟

 

این یک انگیزه قابل درک است ، وقتی شما تمام روز سخت کار می کنید و وقتی به خانه می آیید و در مورد پول و هزینه های خود استرس دارید شما تلویزیون را روشن می کنید و با داستان هایی درباره ثروتمندان و افراد مشهور بمباران می شوید و این احساس خشم و نفرت را آسان می کند و فکر می کنید “افراد ثروتمند بیش از سهم خود دارند”. اما این طرز فکر مفید نیست ، آنچه مفید است این است که همیشه مسئولیت پذیر باشید ، تا بتوانید نتایج خود را دوباره در دست بگیرید.

استقلال مالی

 

 

۵.شما ۱۰۰٪ مقصر هستید

مردم عاشق بهانه گیری هستند. تقریباً همه ما در این امر مقصر هستیم – شما دچار یک تصادف رانندگی می شوید ، و “مقصر را فردی که با شما تصادف کرد می دانید”!

موفق ترین افراد مسئولیت هر اتفاقی که در زندگی آنها رخ می دهد را به عهده می گیرند. آنها به آنچه اتفاق افتاده نگاه می کنند و سعی می کنند بفهمند که چه اشتباهی کرده اند ، و سپس آن را تصحیح میکنند. سرزنش هم نیاز نیست.

 

آزمایشی را امتحان کنید: به مدت یک هفته مسئولیت هر نتیجه زندگی خود را بدون استثنا ، بدون بهانه بر عهده بگیرید. وقتی مشکلی پیش می آید این  بدشانسی نبود ، بلکه آمادگی ضعیفی شما برای همه موارد غیرمترقبه بود. وقتی مشکلی حل می شود به طور خلاصه در مورد چگونگی عملکردهایتان و آنچه می توانستید انجام دهید تا نتیجه حتی بهتری کسب کنید تأمل کنید با این کار به دور از احساس بد در مورد خودتان احتمالاً احساس قدرت و مثبت بودن خواهید کرد.

 

 

 

۶. روزانه قدرشناسی و مثبت نگری را تمرین کنید

به کلمه ” روزانه  ” توجه کنید، بعضی از ما یک روز درمیان یا هفته ای یک بار هستیم ، اما هیچ یک از آنها تفاوت ایجاد نمی کند.

می توانیم برای بهبود نگرش خود گام برداریم و قدم آسان این است که هر شب قبل از خواب ، سه موردی را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید مرور کنید.

قدردانی و مثبت نگری چه تاثیری در کسب ثروت دارد؟

افراد موفق و دارای استقلال مالی فرصت ها را تشخیص می دهند و در قلب قلب خود ایمان دارند که اگر در این زمینه کار و تخصص کافی داشته باشند ، زندگی آنها (و دارایی آنها) بهتر خواهد شد. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس می شود که برای موفقیت در هر قالبی بسیار مهم است.

ورزشکارانی که قدرشناسی و مراقبه را انجام می دهند اعتماد به نفس بهتر و عملکرد بهتری را در زمین تجربه می کنند.اما وقتی مردم فقط شکایت می کنند که زندگی آنها عذاب می دهد همین گفته ها به سرعت واقعی می شود.

 

 

 

۷.شما اهمیت پول را در نظر نمی گیرید

صحبت های کلیشه های مانند “من برای خوشبختی به پول احتیاج ندارم” و “پول خوشبختی نمی آورد” درست نیستند. با درآمد مشخص (حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار) ، بین پول و خوشبختی رابطه بسیار خوبی وجود دارد.

 

این صحبت ها همان چیزی است که بسیاری از افراد به خود می گویند و سعی می کنند از عدم موفقیت خود احساس بهتری داشته باشند. به عبارت دیگر همان مکانیسم های دفاعی یا توجیه کردن عدم موفقیت است.

 

با تاکید اینکه پول مهم است شروع کنید و بخواهید مقدار بیشتری از آن را داشته باشید. فرایند درست فکر این است که به جای “هرچه باشد ، به هر حال من به آن نیازی ندارم ” بگویید برای رسیدن به هدف (مکتوب) خود باید چه اقدامات و سیستم هایی را اجرا کنم؟

 

 

 

۸.شما مکتوب کردن درامد و هزینه ها و پس انداز کردن را به عنوان اولویت اول ندارید.

مانند اهداف ، نوشتن بودجه مهم است. اما به همان مقدارهم تمایل شما برای اجرای دقیق بودجه مهم است.

 بنابراین به جای کم کردن پس انداز خود ، هزینه های خود را مانند آب ، برق ، بنزین ، را کم کنید و این رقم را به پس انداز اضافه کنید.

 

در همان روزی که حقوق دریافت می کنید ، مقدار پس انداز در نظر گرفته شده خود را به حساب پس انداز واریز کنید و در نهایت ان را سرمایه گذاری کنید و از سرمایه ایجاد شده درامد کسب کنسد و مجدد این پروسه را تکرار کنید تا درایی های شما زیاد شود و اینگونه پول برای شما کار میکند ، بنابراین تا زمانی که این شیوه را در زندگی خود توسعه ندهید هرگز از سرمایه خود هزینه نکنید ، فقط از پول نقد یا کارت نقدی خود برای هزینه های ماهانه خود استفاده کنید.

 

 

 

۹.سرمایه اضطراری ندارید

شرایط اضطراری اتفاق می افتد. شاید این از دست دادن شغل باشد ، شاید یک بحران پزشکی باشد ، شاید ماشین قابل اعتماد شما به طور ناگهانی نیاز به تعمیر داشته باشد.

تقریباً دو سوم آمریکایی ها پول لازم برای پوشش یک قبض ۵۰۰ دلاری غیر منتظره را ندارند ، چه برسد به شرایط اضطراری. قبل از شروع سرمایه گذاری ، ابتدا حداقل ۱ میلیون تومان کنار بگذارید تا بتوانید شرایط اضطراری را پوشش دهید.

 

 

 

۱۰. شما به جای ذهنیت بازگشت سرمایه ، یک طرز فکر لذت فوری را دارید

در یک مطالعه اخیر از مردم پرسیده است که یا می توانند ۱۰۰ دلار فرضی الان داشته باشند یا در یک سال دیگر مبلغ بیشتری داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟ تعداد بیشتری از افراد یک سال دیگر را انتخاب کردند و جواب درست نیز همین بود  ، افرادی که ترجیح میدانند یک سال صبر کنند اما مبلغ بیشتری داشته باشند ، احتمال ثروتمند بودن و سلامتی آنها نیز بیشتر است و افراد کم صبوری که برای گرفتن پول نقد عجله داشتند بسیار فقیرتر بودند.

 

افراد دارای استقلال مالی نگاه طولانی مدت دارند و ارزش سرمایه گذاری را درک می کنند، ایده لذت با تأخیر آنها را آزار نمی دهد. فکر می کنید اجاره املاک بازده فوری ارائه می دهند؟ سالها طول می کشد تا هزینه های خرید ، تعمیر ، نگهداری و مدیریت املاک اجاره ای را پس بگیرید. اما آیا این بدان معناست که شما نباید در املاک سرمایه گذاری کنید؟

 

ثروت و استقالا مالی از صبر ، از مثبت نگری ، از نظم و انضباط ، از دانش حاصل می شود. با تغییر طرز فکر ، سفر خود را به سمت استقلال مالی آغاز کنید. انجام این کار نیاز به هزینه ای ندارد اما بیشتر از آنچه تصور می کنید ثروت برای شما خلق میکند.

 

چه عادت های ذهنی به شما کمک کرده است تا موفقیت بهتری در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و رسیدن به استقلال مالی کسب کنید؟ انجام چه چیزی شما را هر ماه به سمت فقر هدایت میکند؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید، ما عاشق داستان های شما هستیم!


 

۲۸ رفتار که باعث پیشرفت شما می شود!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید