۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۵ , شهریور , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۱۸۰ بازدید

ثروت از صبر ، از مثبت نگری ، از نظم و انضباط ، از دانش حاصل می شود. با تغییر طرز فکر ، سفر خود را به سمت استقلال مالی آغاز کنید. انجام این کار نیاز به هزینه ای ندارد اما بیشتر از آنچه تصور می کنید ثروت برای شما خلق میکند.

 

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

 

 

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.

همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

 

آیا می خواهید مانند زنبورهای کارگر طبقه متوسط فکر نکنید و مانند یک تاجر و سرمایه گذار ثروتمند فکر کنید؟ در اینجا ده راهی زیرکانه آورده شده است که ضمیر ناخودآگاه سعی میکند شما برای فقیر نگه دارد و در ادامه چگونگی تغییر نگرش و رفتار برای تغییر زندگی را می خوانید.

 
 
 

۱. شما پیشرفت خود را بر اساس سیستم تنظیم نکرده اید.

آیا شرح مفصلی از اهداف خود نوشته اید؟ اینکه نوشته باشید “مایل هستم طی دو سال آینده روی ملک سرمایه گذاری کنم” این مبهم است ،شما باید مشخصات دقیق اهداف کوتاه مدت (ظرف یک سال) ، اهداف میان مدت (۳۶-۳۲ ماه) و اهداف بلند مدت خود را بنویسید.اکثر مردم این کار را نکرده اند.

 

اگر جزئیات اهداف خود را ننوشته باشید ، چگونه می توانید به اهداف خود برسید؟ موفق ترین افراد دارای استقلال مالی نه تنها برنامه ها و اهداف مفصلی را می نویسند ، بلکه به طور فعال در برنامه های خود پیشرفت می کنند.

 

 

جیمز کلیر این موضوع را با قاطعیت مطرح می کند که مهمتر از تعیین اهداف ، سیستماتیک کردن رفتار برای رسیدن به آنها است. هر کسی می تواند بگوید “من می خواهم وزن کم کنم” ، اما چند نفر بخشی از روز خود را هر روز صبح یک ساعت ورزش می کنند؟ تعیین هدف برای یادگیری بیشتر در مورد سرمایه گذاری اجاره بسیار خوب است ، اما اینکه بعد ازظهر خود را برای یادگیری تخصص در بازارهای املاک محلی با مشاوران محلی ، پیمانکاران و مدیران املاک اختصاص دهید ، چیز دیگری است.

 

آرزوها نامحسوس (درک نکردنی)است. اهداف اغلب طاقت فرسا و بسیار گسترده هستند. انسان های موفق روال و سیستم دارند اگر رفتارهایی را به صورت روزانه ایجاد کنید شما ناگزیر به نتایج واقعی مبتنی بر اعمال منجر می شوید ، نه آرزوهای مبهم.

 

 

 

۲. فکر می کنید “چیزهای مهم” در مورد پول را می دانید.

طبقات فقیر و متوسط به سرعت می گویند “بله بله ، متوجه شدم” آنها افسانه های رایج در مورد پول را که توسط عوام خوانده می شود ، به عنوان حقیقت می پذیرند. در مقابل ، ثروتمندان می دانند که سیستم های مالی به طور مداوم تکامل می یابند و استراتژی های موفقیت مالی به همین سرعت تغییر می کنند. آنها هرگز نمی توانند به اندازه کافی یاد بگیرند ، زیرا آنها می دانند موفقیت آنها به توانایی انطباق آنها با قوانین و استراتژی های جدید بستگی دارد.

 

همه آنچه را که فکر می کنید می دانید فراموش کنید. مجله های سرمایه گذاری شخصی و اجاره ای را از طریق اینترنت جستجو و دنبال کنید و آنها را قبل از خواب بخوانید. شروع به خواندن اخبار مالی کنید برای بدست آوردن پول بیشتر وسواس داشته باشید.

 

 

 

۳.شما برای پول کار می کنید ، در حالی که باید باور کنید پول شما باید برای شما کار کند.

رابرت کیوساکی این بحث را مشهور کرد و به حق نیز چنین بود. هر دلار شما یک کارگر بالقوه است ، که می تواند هر روز لباس بپوشد و سر کار برود تا درآمد بیشتری کسب کند، در مقابل ، هر دلاری که خرج می کنید کارگری است که اخراج کرده اید.

 

اکثر مردم بهترین اتومبیل را که توانایی خرید آن را دارند انتخاب می کنند. اگر آنها ۵۰۰۰ دلار کمتر برای اتومبیل خود خرج می کردند و در عوض روی املاک سرمایه گذاری می کردند ، چه اتفاقی رخ میداد؟ آنها می توانند با یک ماشین ارزانتر رانندگی کنند و ماهیانه چند صد دلار اضافی در حساب بانکی خود داشته باشند.

 

مردم طبقه متوسط فکر می کنند که موفقیت در واقع یافتن یک کار خوب ، نشان دادن موفقیت به دوستانشان ، و یا ترفیع گرفتن در شرکت است اما ثروتمندان که استقلال مالی دارند میدانند که موفقیت واقعی در مورد ساختن نردبان هایی است که دیگران بتوانند از آن بالا بروند است.

 

استقلال مالی با یک ذهنیت شروع می شود که پول شما باید برای شما کار کند. همانطور که پول بیشتری برای سرمایه گذاری هزینه میکنید ، می توانید راه هایی را برای کسب پول از دیگران و تلاش دیگران برای رسیدن پول بیشتر برای خود پیدا کنید.

 

 

 

 

۴. شما افراد موفق را به عنوان “کلاهبرداران” و “حریص” می دانید

آیا فکر می کنید این خودخواهانه است که پول و تلاش دیگران را برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

در یک نظرسنجی اخیر توسط مرکز تحقیقات Pew ، ۵۵ درصد از آمریکایی ها گفته اند افراد ثروتمند حرص می خورند و تنها ۱۲ درصد معتقدند که افراد موفق صادق تر از حد متوسط هستند. اما یک لحظه فکر کنید: ایجاد اشتغال و بازده سرمایه گذاری برای دیگران چطور میتواند خودخواهانه باشد؟

 

این یک انگیزه قابل درک است ، وقتی شما تمام روز سخت کار می کنید و وقتی به خانه می آیید و در مورد پول و هزینه های خود استرس دارید شما تلویزیون را روشن می کنید و با داستان هایی درباره ثروتمندان و افراد مشهور بمباران می شوید و این احساس خشم و نفرت را آسان می کند و فکر می کنید “افراد ثروتمند بیش از سهم خود دارند”. اما این طرز فکر مفید نیست ، آنچه مفید است این است که همیشه مسئولیت پذیر باشید ، تا بتوانید نتایج خود را دوباره در دست بگیرید.

استقلال مالی

 

 

۵.شما ۱۰۰٪ مقصر هستید

مردم عاشق بهانه گیری هستند. تقریباً همه ما در این امر مقصر هستیم – شما دچار یک تصادف رانندگی می شوید ، و “مقصر را فردی که با شما تصادف کرد می دانید”!

موفق ترین افراد مسئولیت هر اتفاقی که در زندگی آنها رخ می دهد را به عهده می گیرند. آنها به آنچه اتفاق افتاده نگاه می کنند و سعی می کنند بفهمند که چه اشتباهی کرده اند ، و سپس آن را تصحیح میکنند. سرزنش هم نیاز نیست.

 

آزمایشی را امتحان کنید: به مدت یک هفته مسئولیت هر نتیجه زندگی خود را بدون استثنا ، بدون بهانه بر عهده بگیرید. وقتی مشکلی پیش می آید این  بدشانسی نبود ، بلکه آمادگی ضعیفی شما برای همه موارد غیرمترقبه بود. وقتی مشکلی حل می شود به طور خلاصه در مورد چگونگی عملکردهایتان و آنچه می توانستید انجام دهید تا نتیجه حتی بهتری کسب کنید تأمل کنید با این کار به دور از احساس بد در مورد خودتان احتمالاً احساس قدرت و مثبت بودن خواهید کرد.

 

 

 

۶. روزانه قدرشناسی و مثبت نگری را تمرین کنید

به کلمه ” روزانه  ” توجه کنید، بعضی از ما یک روز درمیان یا هفته ای یک بار هستیم ، اما هیچ یک از آنها تفاوت ایجاد نمی کند.

می توانیم برای بهبود نگرش خود گام برداریم و قدم آسان این است که هر شب قبل از خواب ، سه موردی را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید مرور کنید.

قدردانی و مثبت نگری چه تاثیری در کسب ثروت دارد؟

افراد موفق و دارای استقلال مالی فرصت ها را تشخیص می دهند و در قلب قلب خود ایمان دارند که اگر در این زمینه کار و تخصص کافی داشته باشند ، زندگی آنها (و دارایی آنها) بهتر خواهد شد. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس می شود که برای موفقیت در هر قالبی بسیار مهم است.

ورزشکارانی که قدرشناسی و مراقبه را انجام می دهند اعتماد به نفس بهتر و عملکرد بهتری را در زمین تجربه می کنند.اما وقتی مردم فقط شکایت می کنند که زندگی آنها عذاب می دهد همین گفته ها به سرعت واقعی می شود.

 

 

 

۷.شما اهمیت پول را در نظر نمی گیرید

صحبت های کلیشه های مانند “من برای خوشبختی به پول احتیاج ندارم” و “پول خوشبختی نمی آورد” درست نیستند. با درآمد مشخص (حدود ۲۰۰۰۰۰ دلار) ، بین پول و خوشبختی رابطه بسیار خوبی وجود دارد.

 

این صحبت ها همان چیزی است که بسیاری از افراد به خود می گویند و سعی می کنند از عدم موفقیت خود احساس بهتری داشته باشند. به عبارت دیگر همان مکانیسم های دفاعی یا توجیه کردن عدم موفقیت است.

 

با تاکید اینکه پول مهم است شروع کنید و بخواهید مقدار بیشتری از آن را داشته باشید. فرایند درست فکر این است که به جای “هرچه باشد ، به هر حال من به آن نیازی ندارم ” بگویید برای رسیدن به هدف (مکتوب) خود باید چه اقدامات و سیستم هایی را اجرا کنم؟

 

 

 

۸.شما مکتوب کردن درامد و هزینه ها و پس انداز کردن را به عنوان اولویت اول ندارید.

مانند اهداف ، نوشتن بودجه مهم است. اما به همان مقدارهم تمایل شما برای اجرای دقیق بودجه مهم است.

 بنابراین به جای کم کردن پس انداز خود ، هزینه های خود را مانند آب ، برق ، بنزین ، را کم کنید و این رقم را به پس انداز اضافه کنید.

 

در همان روزی که حقوق دریافت می کنید ، مقدار پس انداز در نظر گرفته شده خود را به حساب پس انداز واریز کنید و در نهایت ان را سرمایه گذاری کنید و از سرمایه ایجاد شده درامد کسب کنسد و مجدد این پروسه را تکرار کنید تا درایی های شما زیاد شود و اینگونه پول برای شما کار میکند ، بنابراین تا زمانی که این شیوه را در زندگی خود توسعه ندهید هرگز از سرمایه خود هزینه نکنید ، فقط از پول نقد یا کارت نقدی خود برای هزینه های ماهانه خود استفاده کنید.

 

 

 

۹.سرمایه اضطراری ندارید

شرایط اضطراری اتفاق می افتد. شاید این از دست دادن شغل باشد ، شاید یک بحران پزشکی باشد ، شاید ماشین قابل اعتماد شما به طور ناگهانی نیاز به تعمیر داشته باشد.

تقریباً دو سوم آمریکایی ها پول لازم برای پوشش یک قبض ۵۰۰ دلاری غیر منتظره را ندارند ، چه برسد به شرایط اضطراری. قبل از شروع سرمایه گذاری ، ابتدا حداقل ۱ میلیون تومان کنار بگذارید تا بتوانید شرایط اضطراری را پوشش دهید.

 

 

 

۱۰. شما به جای ذهنیت بازگشت سرمایه ، یک طرز فکر لذت فوری را دارید

در یک مطالعه اخیر از مردم پرسیده است که یا می توانند ۱۰۰ دلار فرضی الان داشته باشند یا در یک سال دیگر مبلغ بیشتری داشته باشید کدام را انتخاب میکنید؟ تعداد بیشتری از افراد یک سال دیگر را انتخاب کردند و جواب درست نیز همین بود  ، افرادی که ترجیح میدانند یک سال صبر کنند اما مبلغ بیشتری داشته باشند ، احتمال ثروتمند بودن و سلامتی آنها نیز بیشتر است و افراد کم صبوری که برای گرفتن پول نقد عجله داشتند بسیار فقیرتر بودند.

 

افراد دارای استقلال مالی نگاه طولانی مدت دارند و ارزش سرمایه گذاری را درک می کنند، ایده لذت با تأخیر آنها را آزار نمی دهد. فکر می کنید اجاره املاک بازده فوری ارائه می دهند؟ سالها طول می کشد تا هزینه های خرید ، تعمیر ، نگهداری و مدیریت املاک اجاره ای را پس بگیرید. اما آیا این بدان معناست که شما نباید در املاک سرمایه گذاری کنید؟

 

ثروت و استقالا مالی از صبر ، از مثبت نگری ، از نظم و انضباط ، از دانش حاصل می شود. با تغییر طرز فکر ، سفر خود را به سمت استقلال مالی آغاز کنید. انجام این کار نیاز به هزینه ای ندارد اما بیشتر از آنچه تصور می کنید ثروت برای شما خلق میکند.

 

چه عادت های ذهنی به شما کمک کرده است تا موفقیت بهتری در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و رسیدن به استقلال مالی کسب کنید؟ انجام چه چیزی شما را هر ماه به سمت فقر هدایت میکند؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید، ما عاشق داستان های شما هستیم!


 

۲۸ رفتار که باعث پیشرفت شما می شود!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید