منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید

منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , اسفند , ۱۳۹۴ ۹ نظر ۵۹۷۳ بازدید زمان مطالعه ۱۴ دقیقه پادکست به زودی

با چیز های کوچک شروع کنید شما لازم نیست هزارن دلار سرمایه گذاری کنید و یا در سراسر کشور کار خود را پخش کنید در حالی که میتوانید از محله خود و بعد شهر خود شروع کنید.

 

منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید . همه ما دوست داریم در زندگیمان تغییراتی ایجاد کنیم همه ما دوست داریم رشد کنیم و در مکانی قرار بگیریم که قبلا نبوده ایم اما یک چیز ما را متوقف میکند……. “منطقه راحتی ما”

 

 

چرا ما در حال حرکت رو به جلو نیستیم؟

چیزی که ما را از ساخت یک پیشرفت واقعی متوقف میکند سقف شیشه ای عواطف ماست.

چرا راه رسیدن به اهدافمان سخت است و چطور این سقف شیشه ای که سر راهمان است را بشکنیم؟

به نظر میرسد که هر باربسوی چیزی که میخواهیم در حرکت هستیم و میخواهیم ان را به اتمام برسانیم اما قلب ما دیوار نامرئی را حس میکند که ما نمیتوانیم عبور کنیم ،این دیوار چیست؟ از چی ساخته شده است و چطور ما میتوانیم با شادی ،ارامش به هر هدفی که برای خودمان مشخص کرده ایم برسیم ؟

 

 

 

ملاقات عاطفی شما با منطقه ارامش

منطقه امن عاطفی منبع هر چیزی که ما در زندگی انجام میدهیم است وهمچنین منبع هر چیزی که در زندگی انجام نمیدهیم یا هرچیزی که ما به عنوان یک واقعیت تلاش یا تجربه نکرده ایم .هر چیزی که من دارم و من به انجام دادن ان عادت کرده ام ان منطقه را منطقه امن یا راحتی میگویند.ایا منطقه راحتی چیز بدی است؟اما در مورد همه چیز نه

به عنوان مثال اگر کسی در یک منطقه راحتی پول خوبی بدست می اورد چیز بدی است؟ نه

ما نمیخواهیم چیز های خوب خارج از منطقه راحتیمان را بدست بیاوریم اما ما میخواهیم منطقه امنمان را هر چه بیشتر و بیشتر گسترش بدهیم.

 

 

بیشتر مردم رابطه سالمشان را خارج از منطقه شخصیشان نگه میدارند از انچه میدانند و با ان اشنا هستند و وقتی انها به یک موقعیت خوب میرسند سریع ان را به چنگ می اورند و نتایج شگفت انگیز را ایجاد میکند.

 

و بعضی از مردم در نقطه مقابل ان هستند و به ان عادت کرده اند ولی اگر در مصاحبه ای بخواهند شرکت کنند زانو هایشان بهم میلرزد هر یک از ما چیز هایی در درون این دایره راحتیمان  و البته چیز هایی خارج از ان را داریم .

 

همانطور که در بالا ذکر شد منطقه راحتی یک چیز منفی نیست اما هدف ما گسترش دادن بیشتر و بیشتر ان است.

 

 

 

چه چیز مانع گسترش دادن منطقه راحتیمان میشود؟

زمانی که من میخواهم به سمت چیز هایی حرکت کنم که در قلمرو ما نیست چیز هایی که ما هنوز به انها نرسیده ام یک چیز غیر طبیعی برای ما است ما به دیوار منطقه راحتیم ضربه میزنم و این دیوار دیوار عاطفی است و این دلیل این هست که چرا ما فراتر از این دیوار قدم نمیگذاریم.

 

 

این دیوار تشکیل شده از احساسات است

دایره ذهن
قلمرو ذهنی خود را گسترش دهید

 

زمانی که شما در حال نزدیک شدن به چیزی هستید به عنوان مثال : یک میدان رابطه جدید یک میدانی که شما با ان اشنا نیستید و یا وقتی شما هنوز از تجربه رابطه های قبلی را احساس میکنید (مانند جدایی – نداشتن عشق) در یک نقطه خاصی از ترس مشکلات و دردهای شما شروع شده و افزایش پیدا میکند.

 

زیرا از انجا که مردم کارشان را همراه با احساسات انجام نمیدهند از احساساتی که بوجود می اید میترسند.

انها شناسایی میشوند که مراقب باشند و بلافاصله یک صدای بلند از منطقه امن خارج میشود که میگوید:

“خطر! با ایست! برگرد! این راه درست نیست! نمیتوانی ان را انجام دهی!”

“این کار را انجام نده!شکست میخوری! به او اعتماد نکن!”

 

 

 

دیدار با مکانیزم بقاء خود

این صداهای از شک از سیستم بقا شما بیرون می اید و این برای این طراحی شده است تا هر زمان شما ترس درد ،مشکل را احساس کردید شما از انها اجتناب کنید.

دلیل انجام این کارها چیست؟

در طبیعت تفاوتی بین درد عاطفی و درد فیزیکی وجود ندارد هیچ تفاوتی بین ترس از چیزی که قابل لمس است با ترس از چیزی که اتفاق افتاده است نیست.

منطقه راحتی برای جلوگیری از درد فیزیکی از حمله یک ببر یا درد عاطفی ،ترس یا مشکلی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد وارد عمل میشود .

هر زمان که شما به اهداف خود میرسید دیوار شیشه ای شما را به عقب برمیگرداند مخصوصا وقتی به اهداف قابل توجهی میرسید.

 

 

شنا در استخر احساسات

اما انچه که برای شما اتفاق افتاده است زمانی که شما به سمت هدف خود حرکت میکنید درد و ترس شما افزایش می یابد و شما این درد را قبول میکنید چه میشود اگر شما از ان ترس فرار نکنید؟ایا شما این احساس را قبول میکنید و به راهتان ادامه میدهید ؟چه میشود اگر شما اجازه دهید این احساس ترس گسترش پیدا کند؟ چه میشود اگر شما با وجود علائم خطر منطقه راحتی در این شیب استخر احساسات باشید ؟

 

اکثر مردم خودشان را اینطور اموزش داده اند برای انجام کارها و یکی از این دو احساس که به وجود امده است را نشان میدهند:

۱- حرکت رو به جلو بدون احساس (قطع کردن سیستم احساسات)

۲- حرکت رو به عقب تا احساسات با انها برخورد نکند.(که معمولا این روش رایج است)

 

 

 

آیا میدانید آزادی چه است؟

آزادی ان احساسی است که من میدانم زمانی که به سقف شیشه ای خودم رسیدم احساسات من را پشتیبانی میکند.

من میدانم که احساس ترس – درد –دشواری وجود دارد و من از انها فرار نمیکنم و تنها ان زمان است که من میتوانم فراتر از دیوار بروم.

آیا این معنی را میدهد که من این احساس را متوقف کرده ام ؟نه

شما چه چیزی میدانید؟در شروع من احساس درد بیشتر ترس بیشتر و شک بیشتر میکنم

در حال حاظر من در این مرحله میتوانم قلبم را برای احساس تمرین دهم.

ما از عدم موفقیت نمیترسیم بلکه ما از احساساتمان میترسیم.

تصور کنید چه اتفاقی می افتد که کسی که از ترس احساساتش متوقف میشود .ترسیدن از ترس و اجتناب کردن از فریاد منطقه راحتی خود؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد که شخص چه کاری را میتواند انجام دهد.

راه گسترش منطقه راحتی خود گذشتن از این احساسات است و شما نمیتوانید از ان اجتناب کنید.

و اگر تا به امروز من تشخیص بدهم علامت ترس ،درد،مشکل را به عنوان علامت توقف که میگویید نه

امروز من ان را به عنوان یک فرصت تفسیر میکنم یک فرصت برای تغییر ،یک فرصت برای رسیدن به رویاهای خودم.

فرصتی برای گسترش سقف شیشه ای خودم واجازه میدهم که مکان خودم را گسترش بدهم.

 

 

 

۳ گام عملی برای افزایش

سقف شیشه ای از طریق شکستن منطقه راحتی خود

 

 

اعتراف کردن:

نه تنها سقف شیشه ای ما شفاف است بلکه احساسات ماهم شفاف است. ما میدانم همیشه نمیترسم،ما میدانیم که از درد هستیم،ما ممکن است این را اینطور ببنیم که این مانعی قوی برای انجام ندادن کارمان است.

ما متوجه عدم پیشرفتمان میشویم مانند یک دست پنهان که ما را محکم نگه میدارد اما ما واقعا نمیدانیم که احساس ترس داریم ما حتی از وجود منطقه راحتیمان هم اگاه نیستیم.

 

برای مثال اگر شما برای یک فروش تلفنی در حال تماس هستید ناگهان تلفن برای شما احساس سنگینی میکند و صدایی در سر شما میگوید “تماس نگیر- تماس نگیر”!و اغلب اوقات ما نمیدانیم چرا این اتفاق رخ میدهد و ممکن است این احساس اشتباه باشد یا اینکه به ما میگوید الان وقتش نیست و در جای مناسبی برای تماس نیستی و ما عقب نشینی میکنیم.

 

اعتراف به احساساتتان بدن و ذهن شما را شناور میکند و میدانیم انها وجود دارند و انها برای بعضی چیزها اشتباه نمیکنند.

 

 

 

موافقت کردن:

بخودتان اجازه دهید ان احساس ترس،شک . درد را تجربه کنید و کار کردن با انها را قبول کنید حتی اگر انها لذت بخش نیستند زیرا پس از ان میتوانید دیوار شیشه ای خود را بشکنید و به خواسته های خود برسید و اجتناب از انها شما را به جایی که میخواهید نمیبرد.

 

شما میتوانید به خودتان بگویید “از سیستم دفاعیم برای اینکه از من مراقبت میکند سپاسگذارم  اما من موفق میشوم نگران نباش من هنوز در این احساس هستم حتی اگر بخواهی من را در منطقه امن نگه داری .من میدانم به کجا میروم و افزایش مرزهایم برایم مهم است. “

 

 

 

تمرین:

بیاد دارم با یکی از دوستان به یکی از بوفه های بزرگ غذای هندی رفتیم انجا تنوع بسیاری از غذ اها بود هر چیزی که شما بتوانید تصورش را بکنید و البته من فقط میخواستم طعم هر کدام را بچشم و بشقاب من از تکه های کوچک هر بخش توسط بوفه اماده شده بود حتی اگر من انها را نمیخواستم.

 

دوست من فقط برنج و سیب زمنی را انتخاب کرد من از او پرسیدم “چیز های بسیار فوق العاده ای اینجا وجود دارد چرا تلاش نمیکنی یکی دیگر را انتخاب کنی” او گفت:

 • “من هرگز غذا های هندی را قبل از این تست نکرده ام”
 • “من با برنج و سیب زمینی آشناتر هستم و انها فقط دوچیزی هستند که من میدانم چه هستند”

 

 

با چیز های کوچک شروع کنید شما لازم نیست هزارن دلار سرمایه گذاری کنید و یا در سراسر کشور کار خود را پخش کنید در حالی که میتوانید از محله خود و بعد شهر خود شروع کنید.

سوال پرسیدن درباره کارهایی که روزانه انجام میدهید خوب است چرا که زمانی متوجه میشوید که از تجربه چیزهای کوچک میترسید میتوانید خود را اموزش دهید تا منطقه راحتی تان را گسترش دهید برای حرکت بسوی اهداف بزرگتر .

 

 

امروز من روش های اثبات شده ای را که به من کمک میکند از منطقه راحتیم خارج شوم و نتایج زندگیم را تغییر دهم یاد گرفتم.

 

 

سرنوشت یا تقدیر

 1. ۰

  به نظرمن تازمانی که عوامل ایجادترس ونگرانی که مارادرمنطقه ی امن نگه میدارندشناسایی وخاموش نشوندمانمیتوانیم باازبین بردن ترسهاازمنطقه ی امن خارج شویم برای اینکه عوامل همچنان یه قوت خودباقی است به مثابه تهدیداشت وممکن است درموقعیت بعدی گریبان گیرماشونداگرشمانظری دراین باره داریدخوشحال میشم بدونم؟؟

  • ۰

   درود بر شما
   نقطه مقابل ترس ایمان و اعتماد به خداوند است وقتی از درون به نیرویی اعتقاد داشته باشید که در هر مرحله هر مشکلی رخ دهد حل خواهد شد در این صورت ترس ها از بین خواهد رفت به عبارت دیگر برای افرادی که ایمان واقعی داشته باشند ترسی وجود ندارد

 2. ۰

  سلام ممنونم از متن شما. من دنبالش بودم برای شکستن سقف شیشه ای خودم که جوابم رو اینجا یافتم . از خوب جهان بهترین ها رو براتون خواهانم. ممنون

 3. ۰

  ممنونم مقاله مفیدی بود

 4. ۴

  سلام متن ی که خواندم غلط های نگارشی زیادی داره انگار ترجمه شده ولی خیلی ضعیف. مثل ترجمه یک ربوت(ربات) مکانیکی . و دیگر اینکه خیلی گرونه کاش میشد به قسمت های کوچک تری تقسیم می شد و هزینه اون هم کمتر میشد .سپاس

  • ۰

   سلام
   با تشکر از دیدگاه خوب شما دوست عزیز
   اینکه فرمودید گرونه متوجه منظور شما نشدم
   موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

طرز فکر خود را تغییر دهید تا میلیونر شوید (توصیه قدرتمند برای داشتن زندگی رویایی)

تغییر طرز فکر برای تبدیل شدن به یک میلیونر سفری است که نیازمند تلاش و فداکاری مداوم است. با اجرای این تغییرات ذهنی قدرتمند و همراه کردن آنها با اقدامات استراتژیک، به خوبی در راه خلق ثروتی که می خواهید خواهید بود.
به یاد داشته باشید، میلیونر شدن با این باور که میتوانید میلیونر شوید شروع می شود. از همین امروز شروع کنید و ببینید که چگونه واقعیت مالی شما با طرز فکر میلیونر شما تغییر می کند.

طور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید