جرج بوش چگونه رئیس جمهور شد ؟

چکیده این مطلب : انتشار : ۲۶ , مرداد , ۱۳۹۶ ۰ نظر ۲۶۲۰ بازدید

یکی از داستان های عمده و روزانه ایلات متحده در مورد پیام های پنهان است، من فکر میکنم ما نیازی به پیام های پنهان نداریم تلویزیون یک هیپنوتیزور بزرگ برای ذهن همه مردم است و اتفاقی که رخ میدهد این است که یک باور را در یک لحظه در ذهن جایگذاری میکند و بعد از […]

 

۴ دقیقه
۲۲MB

یکی از داستان های عمده و روزانه ایلات متحده در مورد پیام های پنهان است، من فکر میکنم ما نیازی به پیام های پنهان نداریم

تلویزیون یک هیپنوتیزور بزرگ برای ذهن همه مردم است و اتفاقی که رخ میدهد این است که یک باور را در یک لحظه در ذهن جایگذاری میکند و بعد از اینکه این اطلاعات در ذهن ما جایگذاری شدند زمانی که اطلاعات از طریق چشمانمان وارد ذهن ما میشوند ما انها را بر اساس باورهایمان فیلتر میکنیم بنابراین انچه که عموم مردم در معرض آن هستند یا از آن رنج میبرند در واقع هیپنوتیزم عمومی است

زمانی که در مورد چیزهایی که میبینم با فراد صحبت میکنم و  و دستکاری هایی رو میبینم که اونا قبلا ندیدن ما در موردش چی میگیم

اونچه اونا در مورد خودشون میگن اینه که من بیدار شدم قیقا همونکاری که اونا انجام دادن مانی که افراد میگم هی من اینو ندیدم

این شبیه فردی است که وقتی هیپنوتیزم میشه و  روی انگشتش  ضربه میزنیم بعدش میگه اره من دیدمش الان

هیپنوتیزم دست جمعی ، این بزرگترین هیپنوتیزم در این سیاره است و و این اساس اینکه چرا این روش ساخته شده

در حال حاظر مرد ۴۹ ساله ناشناس لیاقت زندگی کردن رو داره

او(کودک) از کجا نگرش هایش را از جهان دریافت میکند ؟

چه ارزش های برایش مهم است

او فرزند کیست ؟ فرزند شما یا ارتباطات (تلویزیون)

فرزندتون رو برگردونید

تلویزیون رو خاموش کن

زمانی که در مورد تبلیغات پنهان در تلویزیون جستجو کنید چیزی که شما رو متحیر میکنه کاری که اونا میکنن نیست بلکه فهم  ما از این اطلاعات منجر به منجر به هرج مرج در  ذهن ما میشه چون شما یک چیز جالبی رو میبینید ازمایشات نشان داده اند که در حدود یک نیم ثانیه اگاهی ما تصمیم میگیره که دستهامون حرکت کنه یا صحبت کنیم و با هر چیز دیگری ، یک و نیم ثانیه قبل خوداگاهی تصمیم میگیره چکار کنیم. سیگنال های الکتریکی در ذهن اینکار رو انجام میدن

برای من در سطح خوداگاه تجربه های واقعی رو میبینم اما ناخوداگاه خالق این تجربیات است تولید کننده انها است

به همین دلیل روشن فکران میخواهند از طریق ناخوداگاه اقدام کنند

پیام های پنهان  یعنی چه؟ یعنی زیر استانه ای  ، یعنی چیزی که خارج از آگاهی شما باشد

اما ناخوداگاه همه  چیز رو مثل اسفنج جذب میکنه بنابراین این افکار وارد ناخوداگاه میشوند و پس از اون به آگاهی تبدیل میشن و ما فکر میکنیم اینها افکار خودمان هستند زمانی که این افکار در ذهن ما کاشته میشوند یک ترتیبی رو در ذهن ما ایجاد میکنند

البته که این مورد استفاده قرار گرفته شد این دستکاری پنهان در سیاست است. منظورم اینه این حادثه در زمان بوش و گور رخ داد

و یک انتخابات مسخره داشتیم زمانی که یک برنامه سیاسی برای بوش پخش شد انها کلمه موش رو به صورت پنهان در حالی که صحبت میکردند قرار دادند که  خیلی طول نکشید اگر شما فیلم رو پخش کنید و کمی اهسته تر اونو تماشا کنید میتونید کلمه موش رو ببینید که به بیانیه های گور لطمه میزنه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید