ارامش خود را حفظ کنید و بدانید که عشق در راه است

ارامش خود را حفظ کنید و بدانید که عشق در راه است
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۱ نظر ۱۹۵۶ بازدید زمان مطالعه ۸ دقیقه پادکست به زودی

مقاومت درونی بخشی از تغییراتی که میخواهیم ایجاد کنیم است.اما کوتاه نیاید شما تنها کسی نیستید که این صدا ها را در ذهن خود دارد حتی موفق ترین افراد دنیا هم در ذهنشان این صدا ها بود که میگوید نمیتوانی یا نمیشود.

 

شما تعریف انچه را که میخواهید و باورهای محدود کننده ای که شما در معرض ان هستید را میدانید.شما انگیزه خود را شناخته اید و مدانید برای تغییرات برو روی ” چرا “باید کار کنید و همچنین نگه داشتن تجسمتان را بر روی یک رابطه را حس کرده اید.شما به عمق این فرایند رفتید و از ان لذت بردید اما عشق کجاست؟ با گذشت زمان شما از انچه که انجام داده اید تعجب میکنید .

زمانی که شما به هدفی خاصی میخواهید برسید باید انرژی خود را روی ان بگذارید و منتظر نتایج عالی باشید اما با این حال شما زمانی که استرس و به خود فشار وارد مکنید درواقع شما درحال صدمه زدن به شانس خود هستید.

 

 

تصور کنید شما چگونه احساسی دارید وقتی رئیس شما از در محل کار از شما سوال میکند “کجا میخواهید بروید کارتان را تمام کردید؟

این یک اثر مثبت برای شما ندارد او جوری برخورد میکند انگار نمیخواهد شما کارتان راتمام کنید چرا که همیشه به شما شک دارد و نسبت به شما اعتماد ندارد که شما میتوانید همه چیز را کنترل کنید این نوع رفتارها بجای هماهنگی منجر به دوری میشود و ناهماهنگی ایجاد میکند.

ارام باشید و به جهان اعتماد کنید

(درک کردن عشق یک ساعت پوشیدن عشق نیست باید ان را همراه در وجود خود نگه دارید)

غروب
ارامش و عشق

 

به نظر شما وقتی که شما در خواستن خود مداومت میکنید و میپرسید “چه زمانی” جهان چه احساسی میکند؟

   افکار هر لحظه شما ، “چه زمانی من عشقم را پیدا میکنم؟” یا “چرا همین الان اتفاق نمی افتد؟”

حرکت کردن ذهن شما در ان افکارساکن همیشگی باعث میشود شما کمک های جهانی را دور کنید و شما به فرایند ایجاد هدف صدمه میزنید.

 

به جهان اعتماد کنید و بدانید که جواب میدهد شک و استرس دقیقا نقطه مقابل انچه شما میخواهید است از سرزنش کردن دوری کنید و بدانید هر انچه شما میخواهید در راه است و به شما داده میشود در مورد عشق بپرسید و تعریف کنید انچه را که میخواهید و ان را واضح کنید و تمرینها را تکرار کنید بدون استرس بدون عجله بدون اضطراب.

 

 

برای دریافت ان سوال کنید که این یک انرژی را در جهان منتشر میکند و بدانید که اشکار میشود از این فرایند لذت ببرید و لبخند بزنید و الان خوشحال هستم که روشها را یادگرفتید و خدارا شکر که جهان صدای شما را میشوند و افکارو فرکانس های شما را دریافت میکند.

 

خیلی راحت ،استرس را در این سفر از خود دور کنید چرا که گیاهان هم طبیعی و ارام ارام رشد میکنند پس نگران نباشید انها تلاشی برای بیرون امدن از زمین نمیکنند همه چیز طبیعی و ساده است چرا که باید باشد.

 

 

با خودت روراست باش

درخت
ارامش و عشق

 

دانستن انچه را که شما میخواهید و مناسب شماست باید این خواسته از یک تفکر بدون تنش و احساسات منفی باشد.

زمانی که شما فرایند تغییر را شروع کردید مراقب باشید دوباره در باورهای قبلی سقوط نکنید و اجازه ندهید اشتباهات افراد اطرافتان گرفتار زندگی شما بشود.

 

برای مثال: شما باورهای گذشته خود را تجزیه و تحلیل کرده اید و مشاهده کرده اید که افراد بطور مخفیانه درخواست کمک دارند و دنبال یک درمانگر هستند و نه یک عاشق زیرا شما ناخوداگاه ان را بخود جلب کرده اید و یا شاید نیاز دارید یک نفر ضعیف تر از شما باشد.

 

زمانی که شما در مقابل فرد روبرویتان هستید و قدم میگذارید به باورها خاطرات گذشته خود شما باید سریع متوقف شوید زیرا شما دیگر ان فرد نیستید.

شما زرنگتر از این ها هستید چرا که هیولای گذشته شما میخواهد شما همانجا بمانید و پیشرفتی نداشته باشید زیراشما درحال تغییر هستید و میخواهید در زندگی خود پیشرفت کنید.

 

تغییر نقطه مقابل سیستم دفاعی است و سیستم دفاعی ما میخواهد از جایی که ماهستیم دفاع کند تا ما صدمه نبینیم (فیزیکی یا احساسی).مطلع شدن از سیستم دفاعی در عملکرد ان به این گونه است که برای محافظت کردن از شما تغییراتی که شما میخواهید در خود انجام دهید جلوگیری میکند پس بدانید که این سیستم همیشه وجود دارد و در ذهن شما یک صدای میگویید در همین جایی که هستی بمان.

 

 

مقاومت درونی بخشی از تغییراتی که میخواهیم ایجاد کنیم است.اما کوتاه نیاید شما تنها کسی نیستید که این صدا ها را در ذهن خود دارد حتی موفق ترین افراد دنیا هم در ذهنشان این صدا ها بود که میگوید نمیتوانی یا نمیشود.

 

 

تنها تفاوت انها این بود که انها میدانستند چگونه این صدا ها را با ارامش و راحت ساکت کنند وبدانید که وجود دارد اما اجازه ندهید که کنترل شما را دردست بگیرند و این صدا صدای تو نیست بلکه بازتابی از سیستم دفاعی بدن شماست که اجازه نمیدهد.

 

 

 

جذب عشق _ سری راهنمای رایگان

فصل ۱- تعریف انچه شما میخواهید

فصل ۲- زنده کردن تعاریف خود و دور ریختن احساسات منفی

فصل ۳- ارامش خود را حفظ کنید و بدانید عشق در راه است. (⇒شما اینجا هستید)

  1. ۰

    سلام
    بابت این راهنمایی رایگان ازتون ممنونم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید