مشخص کردن خواسته ها و رها سازی افکار منفی

مشخص کردن خواسته ها و رها سازی افکار منفی
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۲ نظر ۴۱۴۱ بازدید زمان مطالعه ۱۰ دقیقه پادکست به زودی

عشق همه جا وجود دارد وقتی شما درحال حسادت کردن به دیگران هستید بنابراین شما میتوانید بفهمید که عشق دور از دسترس نیست بلکه ان وجود دارد و زیاد هم وجود دارد.

 

افکار منفی مانع رسیدن به شما خواسته هایتان میشود. یکی از مهترین نکات در مورد جذب چیزی که میخواهیم بدون توجه به اینکه هدف شما چه چیز است(عشق – پول – خانواده) رفتن به داخل خود بحث است.

 

رفتن به داخل بحث به این معنی است که ان چیزهایی که شما برای الان سوال میکنید قبل از اینکه شما موفق به جذب ان بشوید و این بدان معنی است که برای ارسال ارتعاشات یکسان برای چیزی که همین الان میخواهید یعنی ارتعاش شما هم فرکانس با فرکانس خواسته شما باشد و قانون جاذبه برای شما همه چیز را فراهم میکند افراد – اشیاء- همه چیز را.

 

ارتباط با احساسات و ارتعاشات عشق شخصی را که همان فرکانس و ارتعاشات را داشته باشد جذب میکند.

با احساسات خودارتباط برقرار کنید اجازه بدهید شخصی که عالی هست و مطابق افکار شماست و در دسترس شماست وارد زندگی شما بشود.

1 (6)

صدای اهنگ ارزش های شما

 

بیاد داشته باشید ما در مورد انتخاب ارزش ها ۴ ارزش اصلی را که متناسب با رابطه شماست را انتخاب کردیم .اگر ان را نخوانده اید پیشنهاد میکنم اول این مطلب را بخوانید.

 

اگر شما تصمیم به جذب یک رابطه عالی و با کیفیت از اعتماد بنفس – ارامش – عشق گرفته اید

از خود بپرسید چگونه میتوان حس اعتماد بنفس را همین الان در زندگیم داشته باشم؟ چگونه میتوانم اهنگ عشق را همین امروز در نزدگیم داشته باشم؟ قبل از اینکه شریک جدید را به زندگیتان جذب کنید پیدا کردن مشکل در زندگیتان و حل ان با خودتان است.

 

به عنوام مثال شما روی حس اعتماد بنفس خود کار کنید و ببینید که چه جایی از زندگی شما نیاز به این اعتماد بنفس شما دارد ایا شما احساس میکنید که فاقد حس اعتماد بنفس در کارتان هستید؟در مدرسه؟ یا شاید کلا اعتماد بنفس شما پایین است؟این زمان و تمرین هایی را میطلبد برای رفع انها اما یادتان باشد اگر میخواهید در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید (پیدا کردن عشق)لازم است در طرز فکر خود تغییراتی ایجاد کنید.

 

اگر شما یک رابطه پرشور را میخواهید که در ان میتوانید شور و عشق بیشتری را در زندگیتان ایجاد کنید این به نیاز فیزیکی نیازی ندارد اما برای ارسال فرکانس های شور و اشتیاق لازم است و شاید یک سرگرمی پیدا کنید که شما در مورد ان احساسات دارید و یا کاری را انجام دهید که شما عاشق ان هستید شاید شما احساساتی در مورد کم کردن وزن یا دیگر جنبه های زندگی خود که فاقد ان هستید داشته باشید واگر شما در مورد اسکی احساساتی هستید ان را بیشتر انجام بدهید یا اگر پیاده روی خوب پیاده روی را انجام دهید در واقع کاری را انجام دهید که در رابطه با ان هدفتان احساس شما را بهتر کند.

 

ناراحت نشوید اجازه ندهید حسادت کنید

صورت مخفی
حذف افکار منفی

ایا تا به حال به دوست یا کسی دیگر که عشق خود را پیدا کرده است حسادت کرده اید؟

ایا تا به حال به افرادی که رابطه عاشقانه دارند حسادت کرده اید؟

ایا شما تا به حال برای یک لحظه با خودتان فکر کرده اید:

“نمیتوانم باور کنم او کسی را پیدا کرده است اما من هنوز تنها هستم”

“من امیدوارم که انها شکست بخورند”

من به انها گفتم خوشحال هستم از اینکه با هم هستند اما در واقع در درونم خوشحال نیستم”

“چرا همه عشقشان را در اطراف من پیدا میکنند”

“من به او حسادت میکنم”

من به کسانی که عشقشان را پیدا کرده اند حسادت میکنم”

  

اجازه دهید اینجا چیزی را بفهمید:با این کارها نه فقط در تنهایی کشیده میشوید بلکه از هدف خود هرچه دور و دورتر میشوید اگر شما همیشه جذب کردن عشق خود را مدیریت میکنید و ان چیزی که اتفاق می افتد دلخواه شما نیست اندکی بعد شما کسی را جذب خواهید کرد که فرکانس و ارتعاشات ان مانند شما منفی خواهد بود.

 

حسادت مانع شماره یک مردم برای جذب خواسته هایشان است حسادت را از سیستم ذهنی خود خارج کنید زیرا این برای کارهای خوبی که شما انجام میدهید چندان خوب نیست و این به شما کمکی نخواهد کرد چرا که شما را در مکان هایی قرار میدهد که شما نیازهای کمتری را میتوانید براورده کنید.

 

در اینجا من میخواهم به شما یک پیشنها متفاوت بدهم:من میخواهم شما به جای حسادت خوشحال شوید و ان را دراغوش بگیرید.

عشق همه جا وجود دارد وقتی شما درحال حسادت کردن به دیگران هستید بنابراین شما میتوانید بفهمید که عشق دور از دسترس نیست بلکه ان وجود دارد و زیاد هم وجود دارد.

وقتی شما زوج های را میبینید که به هم عشق میورزند شما باید خوشحال باشید شما باید شکرگذار اینکه عشق وجود دارد باشید و هر کسی میتواند ان را داشته باشد اگر عشق را انتخاب کنید!

زمانی که شما احساس حسادت پیدا کردید بلافاصله این حرف را بگویید ” عشق همه جا وجود دارد و من سپاسگذارم که عشق اطراف من را احاطه کرده است و این به دلیل افزایش ایمان من است”

 

این تمرین را هرزمان شما احساس منفی نسبت به عشق داشتید انجام دهید.از خودتان بپرسید ” چگونه میتوان این افکار منفی را به سمت چیزهای الهام بخش که به من خدمت میکند ربط دهم؟”

مطلع شدن از افکار منفی و تغییر انها به سمت چیزهای خوب را اینطور برداشت کنید که چطور میتوانید در مورد ان مثبت فکر کنید و چطور میتواند شما را به هدفتان نزدیکتر کند.

 

رفع کردن باورهای مسدود کننده: پاک کردن باورهای مخرب در مورد عشق و افشای پیام های پنهان به صورت روزانه انجام میشود پیام های پنهان روشی قدرتمند برای حذف کردن افکار منفی درونی که شما دارید هستند زیرا انها مستقیما با ناخوداگاه شما درارتباط هستند.

 

پیام های پنهان صوتی با مقاومت ذهن برخورد نمیکند انها به راحتی راه خود را به داخل ذهن ناخوداگاه پیدا میکنند .

و این با قرار گرفتن در معرض ان کمی زمان میبرد درست مثل ورزشگاه بدنسازی شما عظلات خود را در یک روز نمیتوانید بسازید امام وقتی شما این تمرین ها را بارها و بارها تکرار کنید بدن شما واکنش نشان میدهد و شما نتایج را مشاهده میکنید .

 

جذب عشق _ سری راهنمای رایگان

فصل ۱- تعریف انچه شما میخواهید

فصل ۲- زنده کردن تعاریف خود و دور ریختن احساسات منفی (⇒شما اینجا هستید)

فصل ۳- ارامش خود را حفظ کنید و بدانید عشق در راه است

  1. ۰

    سلام.درمورد فرکانس وارتعاش وضمیر ناخوداگاه جداگانه بصورت ساده میخام بفهمم یعنی چی ومن چه کاری باید برای تقویت اینها هرروز باید انجام بدهم.
    ممنون میشم استاد

    • ۰

      سلام مقالات مخصوص اعضا را مطالعه کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید