تعیین هدف و تعریف اینکه چه میخواهید؟

تعیین هدف و تعریف اینکه چه میخواهید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۱ نظر ۱۹۵۵ بازدید

دانستن اینکه شما چه میخواهید در واقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، تعریف اهدافتان راهنمای شما به سوی موفقیت است و این به شما کمک میکند تا انچه را که واقعا میخواهید شکل بدهید.

 

تعریف هدف و اینکه شما چه میخواهید اولین گام برای شروع هر نوع تغییر است برای انچه شما به ان علاقه مند هستید .عشق شما چیست ؟ پیدا کردن خانه یا رفتن به تعطیلات.

دانستن اینکه شما چه میخواهید در واقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، و تمرکز شما روی هدفتان است و ممکن است استرسی را در شما ایجاد کند زیرا شما میدانید کجا هستید و کجا میخواهید باشید.تعریف اهدافتان راهنمای شما به سوی موفقیت است و این به شما کمک میکند تا انچه را که واقعا میخواهید شکل بدهید.

 

تعریف هدف شما برای ساختن یک واقعیت جدید شروع یک سفر است.

اگر چه تعریف هدف یک چیز بسیار مهم است و شما باید ان را انجام دهید و این نیاز به پارامترهای بسیاری دارد که باید انها را در نظر بگیرید و ممکن است ابتدا کمی گیج کننده باشد با این حال وقتی شما ان را درک کردید قبل از اینکه شما متوجه بشوید عشق واقعی به سادگی رخ میدهد.

 

چرا بسیار از مردم یک رابطه و عشق سالم را میخواهند اما ان را ندارند؟

ایجاد یک واقعیت فیزیکی جدید نیاز زیادی به خود اگاهی و درک دارد برای ایجاد یک زندگی جدید و جذب یک هدف جدید صداقت با خود ،با افکار و باورهای شما ضروری است.

البرت انیشتین را دیوانه میدانستند “کارهایی را بارها برای گرفتن نتایج جدید انجام میداد.”

تعریف انچه شما میخواهید و زمانی که شما برای رسیدن به ان کاری انجام میدهید برای شما نتایج متفاوتی را به ارمغان می اورد.

 

یک روش بهتر نسبت به تعریف اهداف شما را از حالت دیوانگی بودن بیرون می اورد و شما را در شرایطی برای ساختن نتایج متفاوت قرار میدهد تعیین اهداف روشن، شما را در یک حالت ذهنی هوشیار قرار میدهد و به شما کمک میکند یک نگاه درستی به هدفتان بکنید.

حالا که شما معنای تعریف انچه میخواهید را درک کردید باید ببنید چگونه میتوانید ان را بدست بیاورید.

 

 

 

تعریف هدف برای عشق در ۳ مرحله است

 

۱- انگیزه شما چیست؟

از خود بپرسید چرا میخواهید عشقتان را پیدا کنید؟ انگیزه شما چیست؟ ایا به این دلیل که از تنهایی میترسید؟ ایا اینکه چون تمام دوستان شما ازدواج کرده اند ؟ یااینکه میخواهید از همسر سابق خود انتقام بگیرید؟ راه شما چیست؟ایا دلایلتان برای برای پیدا کردن ترس و احساسات منفی است ؟

 

یا شاید میخواهید عقاید خود را به اشتراک بگذارید؟ یا اینکه توانایی مسئولیت پذیری را بیان کنید؟

برای ساختن یک واقعیت جدید شما نیاز دارید حقیقت فعلی را قبول کنید و درک کنید که چرا شما ان را ساختید و انیگزه شما چه بود و ان را پاک کنید و پس ان اینکار میمتوانید یک شروع جدید داشته باشید.

 

 

دو راه برای اینکه بدانید چه انگیزه ای درشما وجود دارد:

 • جستجو در رابطه های پیشین – ببنید چه باورهای زمانی که دنبال عشق بودید یا زمانی که در ان رابطه می ماندید و یا رابطه های قبلی خود داشتید. ایا شما دنبال عشق بودید چون از تنهایی میترسیدید یا زمانی که شما از وضع موجود ناراحت بودید ولی هنوز تصمیم به ماندن داشتید؟اگر چنین است از خود بپرید چرا؟

درون گرایی به گذشته به شما کمک خواهد کرد الگوهای خود را پیدا کنید شما میتوانید خودتان را بهتر درک کنید انگیزه شما چیست و چه تصمیمی برای حرکت دارید.

 • پیدا کردن باورهای محدود کننده خود– اشکار کردن باورهای محدود را میتوان با تجزیه و تحلیل رابطه های پیشن خود و مراحل رشد خود که شما در کنار چه کسانی بزرگ شده اید و یا مدل زندگی پدر و مادر شما اعضای خانواده و همسایگان بدست اورد.

 

برای مثال اگر الگوی زندگی پدر و مادر شما همراه با عشق لمس فیزیکی و با گرمی زندگی میکرده اند و در انها رضایت وجود داشت این شانس خوبی برای شماست تا ان را به ناخوداگاه خود جذب کنید.

ممکن است فکر کنید “هر ازدواجی که تازه شروع میشود خسته کننده است و پس از مدتی جذابیت خود را ازدست میدهد و یک حالت معمولی میگیرد. این چیزی است که شما را در یک رابطه بد قرار میدهد.”

 

مثال دیگری از یک باور محدود کننده دیگر میتواند در مورد یک زن باشد که تمایل دارد در عشق همیشه شکست بخورد چرا که در در درون خود باور دارد سزاوار عشق و دوستداشتن نیست بنابراین او رفتارهایی را را از خود نشان میدهد (در ناخوداگاه) که عشق را ازخود دور میکند.

 

شما باید بدانید چه انگیزه ای دارید چه چیزی در شما وجود داشت که باعث شد در جذب شریک خود شکست بخورید و اشکار کردن ان باور محدود کننده فقط یک اغاز است زیرا شما وارد مرحله ای شدید که ان باور را اطلاح کنید به شما یاد خواهیم داد چگونه اینکار را انجام بدهید.

 

بهر حال من به شدت پیشنهاد میکنم که که این روند را بطور جدی با نوشتن و یا ضبط باورهای خود ادامه دهید.

هدف
 • تضمین کردن پیوند یک زوج

 • کلید پنهانی عاطفی که باعث میشود دو نفر در سطح عمیقی با هم ارتباط برقرار کنند

 • چگونه به کسی متعهد باشید

 • چگونه بدون تلاش وکار خاصی یک عشق را بوجود اوریم

۲- ارزش های شما چیست؟

در اینجا شما باید با زبان عشق صحبت کنید با استفاده از احساسات و ذات واقعی خود ارزش های اصلی خود را بشناسید.

پیدا کردن انچه ارزش های شما هستند را میشود فهمید وقتی که از عشق چیزی می اید چه چیزی برای شما مهم است و چه چیزی را اجازه میدهید برود.

نوشتن ارزش ها و تاکید رو جزئیات انها نه کلیت انها.

به جای تمرکز روی ویژگی های مطلوب عشق اینده تان بنویسید چه چیزی برای شما مهم است.مثللا ننویسید که رنگ چشم یا ارتفاع یا درامد ان اینگونه باشد .

 

 

 

برای مثال : هدف برخی زنها ، انها برای داشتن یک مرد اینگونه درخواست های را دارند مثل همان رنگ چشم اما بجای ان میتوانید بنویسید” من یک همسر را میخواهم که بسیارحساس نسبت به من باشد – شما میتوانید به ان از زوایای مختلف نگاه کنید – من یک مرد ثروتمند میخواهم – من احساس راحتی و امنیت میکنم”

من یک مردی را میخواهم که در خانه با من مهربان باشد – من احساس عشق میکنم – من راضی هستم.”

 

 

تمرکز خود را بر روی خودتان بگذارید بر روی کیفیت چیز هایی که برای شما مهم است بگذارید وبه خرید های غیر ضروری با همسر خود بروید با (نوشتن)زبان عشق صحبت کنید.زبان احساسات.

انتخاب چهار تا از بهترین ارزش ها: بعد از اینکه شما لیست ارزش هایتان را انجام دادید تنها چهار تا از بهترین های انها را که با نیاز ها و خواستهای شما مطابقت دارد را انتخاب کنید.

 

از خودتان بپرسید؟ چه چیزی را من واقعا دوست دارم در عمق رابطه عاشقانه ام احساس کنم؟ اشتیاق و علاقه؟ اعتماد بنفس؟ ازادی؟ مشارکت؟ پایداری؟ خانواده؟ همدم؟ صلح؟ ارامش؟ راحتی؟

 

چرا فقط ۴ ارزش؟ زیرا شما نیاز به تمرکز دارید.اگرشما با موفق ترین مردم دنیا که به اهداف خود رسیده اند صحبت کنید انها به شما خواهند گفت بر روی اهداف خود متمرکز شده اند زیرا وقتی تمرکز شما پراکنده باشد شما به هیچ یک از اهداف خود نمیرسید.

 

لیستی که درست کرده اید علاوه بر این به منظور جذب ان هم است شما باید ان را ملکه ذهن خود کنید و شما باید در مورد اهنگ ان فکر کنید و با ان ارتباط برقرار کنید.تمرکز روی لیست مغناطیسی قدرتمند برای دعوت انچه را که میخواهید به زندگی است.

 

 

 

 

۳- چه احساسی دارید وقتی ان را داشته باشید؟

مرحله سوم بسوی تعریف انچه شما میخواهید این است که تمرکز روی احساسی که بعد از پیدا کردن عشقتان را دارید پایه چهار ارزشی اصلی که انتخاب کردید است.

به عنوان مثال اگر ازادی یکی از ارزش های اصلی شما است چیزی شبیه این است: ازادی

 • زمانی که شریک من ازادی را به من داده است من احساس میکنم غرق در عشق هستم

 • زمانی که من در رابطه ام ازاد هستم من احساس ارامش بیشتری دارم

 • ازادی در رابطه عاشقانه من را به خودشناسی مجهز میکند.

 • من احساس میکنم میتوانم در رابطه عاشقانه باشم

 • زمانی که ازادی به من داده میشود من شریک بهتری هستم.

 

 

نیازی نیست لیست هدف شما طولانی باشد اما دقت کنید انچه را که مینویسید منعکس کننده انچه شما واقعا خواستار ان هستید است و این بیس ارزش های اصلی شما است.

وقت خود را تلف نکنید، اگر شما درباره ان جدی هستید و یک رابطه مغناطیسی میخواهید فقط هر چه سریعتر بنویسید و ان را به جهان هستی ارسال کنید .

 

 

تکراری خواندن و تجسم: این کار بعد ازنوشتن لیست انجام میشود ان را هر روز به مدت چهار هفته بخوانید و زمانی که ان را میخوانید مطمعن شوید شما تنها هستید و احساس راحتی میکنید.میتوانید ان را با صدای بلند بخوانید و یا درقلب خود بخوانید این مهم نیست چیزی که مهم است نیت شماست.

 

این لیست را با مفهموم واقعی ان بخوانید و عمیقا ان را احساس کنید خواندن ان اینطور باشد که شما واقعا ان هدف را دارید!

 

 

 

جذب عشق _ سری راهنمای رایگان

فصل ۱- تعریف انچه شما میخواهید (⇒شما اینجا هستید)

فصل ۲- زنده کردن تعاریف خود و دور ریختن احساسات منفی

فصل ۳- ارامش خود را حفظ کنید و بدانید عشق در راه است

 1. ۰
  LiverpOoL

  سلام
  یعنی نمیشه ویژگی های مادی مثل ظاهر و درآمد رو لحاظ کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید