تعیین هدف و تعریف اینکه چه میخواهید؟

تعیین هدف و تعریف اینکه چه میخواهید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , اسفند , ۱۳۹۴ ۱ نظر ۳۲۹۹ بازدید زمان مطالعه ۱۴ دقیقه پادکست به زودی

دانستن اینکه شما چه میخواهید در واقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، تعریف اهدافتان راهنمای شما به سوی موفقیت است و این به شما کمک میکند تا انچه را که واقعا میخواهید شکل بدهید.

 

تعریف هدف و اینکه شما چه میخواهید اولین گام برای شروع هر نوع تغییر است برای انچه شما به ان علاقه مند هستید .عشق شما چیست ؟ پیدا کردن خانه یا رفتن به تعطیلات.

دانستن اینکه شما چه میخواهید در واقع سفارشی را به مغز ارسال میکنید، و تمرکز شما روی هدفتان است و ممکن است استرسی را در شما ایجاد کند زیرا شما میدانید کجا هستید و کجا میخواهید باشید.تعریف اهدافتان راهنمای شما به سوی موفقیت است و این به شما کمک میکند تا انچه را که واقعا میخواهید شکل بدهید.

 

تعریف هدف شما برای ساختن یک واقعیت جدید شروع یک سفر است.

اگر چه تعریف هدف یک چیز بسیار مهم است و شما باید ان را انجام دهید و این نیاز به پارامترهای بسیاری دارد که باید انها را در نظر بگیرید و ممکن است ابتدا کمی گیج کننده باشد با این حال وقتی شما ان را درک کردید قبل از اینکه شما متوجه بشوید عشق واقعی به سادگی رخ میدهد.

 

چرا بسیار از مردم یک رابطه و عشق سالم را میخواهند اما ان را ندارند؟

ایجاد یک واقعیت فیزیکی جدید نیاز زیادی به خود اگاهی و درک دارد برای ایجاد یک زندگی جدید و جذب یک هدف جدید صداقت با خود ،با افکار و باورهای شما ضروری است.

البرت انیشتین را دیوانه میدانستند “کارهایی را بارها برای گرفتن نتایج جدید انجام میداد.”

تعریف انچه شما میخواهید و زمانی که شما برای رسیدن به ان کاری انجام میدهید برای شما نتایج متفاوتی را به ارمغان می اورد.

 

یک روش بهتر نسبت به تعریف اهداف شما را از حالت دیوانگی بودن بیرون می اورد و شما را در شرایطی برای ساختن نتایج متفاوت قرار میدهد تعیین اهداف روشن، شما را در یک حالت ذهنی هوشیار قرار میدهد و به شما کمک میکند یک نگاه درستی به هدفتان بکنید.

حالا که شما معنای تعریف انچه میخواهید را درک کردید باید ببنید چگونه میتوانید ان را بدست بیاورید.

 

 

 

تعریف هدف برای عشق در ۳ مرحله است

 

۱- انگیزه شما چیست؟

از خود بپرسید چرا میخواهید عشقتان را پیدا کنید؟ انگیزه شما چیست؟ ایا به این دلیل که از تنهایی میترسید؟ ایا اینکه چون تمام دوستان شما ازدواج کرده اند ؟ یااینکه میخواهید از همسر سابق خود انتقام بگیرید؟ راه شما چیست؟ایا دلایلتان برای برای پیدا کردن ترس و احساسات منفی است ؟

 

یا شاید میخواهید عقاید خود را به اشتراک بگذارید؟ یا اینکه توانایی مسئولیت پذیری را بیان کنید؟

برای ساختن یک واقعیت جدید شما نیاز دارید حقیقت فعلی را قبول کنید و درک کنید که چرا شما ان را ساختید و انیگزه شما چه بود و ان را پاک کنید و پس ان اینکار میمتوانید یک شروع جدید داشته باشید.

 

 

دو راه برای اینکه بدانید چه انگیزه ای درشما وجود دارد:

 • جستجو در رابطه های پیشین – ببنید چه باورهای زمانی که دنبال عشق بودید یا زمانی که در ان رابطه می ماندید و یا رابطه های قبلی خود داشتید. ایا شما دنبال عشق بودید چون از تنهایی میترسیدید یا زمانی که شما از وضع موجود ناراحت بودید ولی هنوز تصمیم به ماندن داشتید؟اگر چنین است از خود بپرید چرا؟

درون گرایی به گذشته به شما کمک خواهد کرد الگوهای خود را پیدا کنید شما میتوانید خودتان را بهتر درک کنید انگیزه شما چیست و چه تصمیمی برای حرکت دارید.

 • پیدا کردن باورهای محدود کننده خود– اشکار کردن باورهای محدود را میتوان با تجزیه و تحلیل رابطه های پیشن خود و مراحل رشد خود که شما در کنار چه کسانی بزرگ شده اید و یا مدل زندگی پدر و مادر شما اعضای خانواده و همسایگان بدست اورد.

 

برای مثال اگر الگوی زندگی پدر و مادر شما همراه با عشق لمس فیزیکی و با گرمی زندگی میکرده اند و در انها رضایت وجود داشت این شانس خوبی برای شماست تا ان را به ناخوداگاه خود جذب کنید.

ممکن است فکر کنید “هر ازدواجی که تازه شروع میشود خسته کننده است و پس از مدتی جذابیت خود را ازدست میدهد و یک حالت معمولی میگیرد. این چیزی است که شما را در یک رابطه بد قرار میدهد.”

 

مثال دیگری از یک باور محدود کننده دیگر میتواند در مورد یک زن باشد که تمایل دارد در عشق همیشه شکست بخورد چرا که در در درون خود باور دارد سزاوار عشق و دوستداشتن نیست بنابراین او رفتارهایی را را از خود نشان میدهد (در ناخوداگاه) که عشق را ازخود دور میکند.

 

شما باید بدانید چه انگیزه ای دارید چه چیزی در شما وجود داشت که باعث شد در جذب شریک خود شکست بخورید و اشکار کردن ان باور محدود کننده فقط یک اغاز است زیرا شما وارد مرحله ای شدید که ان باور را اطلاح کنید به شما یاد خواهیم داد چگونه اینکار را انجام بدهید.

 

بهر حال من به شدت پیشنهاد میکنم که که این روند را بطور جدی با نوشتن و یا ضبط باورهای خود ادامه دهید.

هدف
 • تضمین کردن پیوند یک زوج

 • کلید پنهانی عاطفی که باعث میشود دو نفر در سطح عمیقی با هم ارتباط برقرار کنند

 • چگونه به کسی متعهد باشید

 • چگونه بدون تلاش وکار خاصی یک عشق را بوجود اوریم

۲- ارزش های شما چیست؟

در اینجا شما باید با زبان عشق صحبت کنید با استفاده از احساسات و ذات واقعی خود ارزش های اصلی خود را بشناسید.

پیدا کردن انچه ارزش های شما هستند را میشود فهمید وقتی که از عشق چیزی می اید چه چیزی برای شما مهم است و چه چیزی را اجازه میدهید برود.

نوشتن ارزش ها و تاکید رو جزئیات انها نه کلیت انها.

به جای تمرکز روی ویژگی های مطلوب عشق اینده تان بنویسید چه چیزی برای شما مهم است.مثللا ننویسید که رنگ چشم یا ارتفاع یا درامد ان اینگونه باشد .

 

 

 

برای مثال : هدف برخی زنها ، انها برای داشتن یک مرد اینگونه درخواست های را دارند مثل همان رنگ چشم اما بجای ان میتوانید بنویسید” من یک همسر را میخواهم که بسیارحساس نسبت به من باشد – شما میتوانید به ان از زوایای مختلف نگاه کنید – من یک مرد ثروتمند میخواهم – من احساس راحتی و امنیت میکنم”

من یک مردی را میخواهم که در خانه با من مهربان باشد – من احساس عشق میکنم – من راضی هستم.”

 

 

تمرکز خود را بر روی خودتان بگذارید بر روی کیفیت چیز هایی که برای شما مهم است بگذارید وبه خرید های غیر ضروری با همسر خود بروید با (نوشتن)زبان عشق صحبت کنید.زبان احساسات.

انتخاب چهار تا از بهترین ارزش ها: بعد از اینکه شما لیست ارزش هایتان را انجام دادید تنها چهار تا از بهترین های انها را که با نیاز ها و خواستهای شما مطابقت دارد را انتخاب کنید.

 

از خودتان بپرسید؟ چه چیزی را من واقعا دوست دارم در عمق رابطه عاشقانه ام احساس کنم؟ اشتیاق و علاقه؟ اعتماد بنفس؟ ازادی؟ مشارکت؟ پایداری؟ خانواده؟ همدم؟ صلح؟ ارامش؟ راحتی؟

 

چرا فقط ۴ ارزش؟ زیرا شما نیاز به تمرکز دارید.اگرشما با موفق ترین مردم دنیا که به اهداف خود رسیده اند صحبت کنید انها به شما خواهند گفت بر روی اهداف خود متمرکز شده اند زیرا وقتی تمرکز شما پراکنده باشد شما به هیچ یک از اهداف خود نمیرسید.

 

لیستی که درست کرده اید علاوه بر این به منظور جذب ان هم است شما باید ان را ملکه ذهن خود کنید و شما باید در مورد اهنگ ان فکر کنید و با ان ارتباط برقرار کنید.تمرکز روی لیست مغناطیسی قدرتمند برای دعوت انچه را که میخواهید به زندگی است.

 

 

 

 

۳- چه احساسی دارید وقتی ان را داشته باشید؟

مرحله سوم بسوی تعریف انچه شما میخواهید این است که تمرکز روی احساسی که بعد از پیدا کردن عشقتان را دارید پایه چهار ارزشی اصلی که انتخاب کردید است.

به عنوان مثال اگر ازادی یکی از ارزش های اصلی شما است چیزی شبیه این است: ازادی

 • زمانی که شریک من ازادی را به من داده است من احساس میکنم غرق در عشق هستم

 • زمانی که من در رابطه ام ازاد هستم من احساس ارامش بیشتری دارم

 • ازادی در رابطه عاشقانه من را به خودشناسی مجهز میکند.

 • من احساس میکنم میتوانم در رابطه عاشقانه باشم

 • زمانی که ازادی به من داده میشود من شریک بهتری هستم.

 

 

نیازی نیست لیست هدف شما طولانی باشد اما دقت کنید انچه را که مینویسید منعکس کننده انچه شما واقعا خواستار ان هستید است و این بیس ارزش های اصلی شما است.

وقت خود را تلف نکنید، اگر شما درباره ان جدی هستید و یک رابطه مغناطیسی میخواهید فقط هر چه سریعتر بنویسید و ان را به جهان هستی ارسال کنید .

 

 

تکراری خواندن و تجسم: این کار بعد ازنوشتن لیست انجام میشود ان را هر روز به مدت چهار هفته بخوانید و زمانی که ان را میخوانید مطمعن شوید شما تنها هستید و احساس راحتی میکنید.میتوانید ان را با صدای بلند بخوانید و یا درقلب خود بخوانید این مهم نیست چیزی که مهم است نیت شماست.

 

این لیست را با مفهموم واقعی ان بخوانید و عمیقا ان را احساس کنید خواندن ان اینطور باشد که شما واقعا ان هدف را دارید!

 

 

 

جذب عشق _ سری راهنمای رایگان

فصل ۱- تعریف انچه شما میخواهید (⇒شما اینجا هستید)

فصل ۲- زنده کردن تعاریف خود و دور ریختن احساسات منفی

فصل ۳- ارامش خود را حفظ کنید و بدانید عشق در راه است

 1. ۰

  سلام
  یعنی نمیشه ویژگی های مادی مثل ظاهر و درآمد رو لحاظ کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید