راه های توسعه دادن عزت نفس و اعتماد به نفس

راه های توسعه دادن عزت نفس و اعتماد به نفس
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۴۵۱ بازدید

مهم نیست شکست های شما از چه طریق بوده است شما باید درک کنید که چقدر با ارزش هستید .

 

راه های توسعه دادن عزت نفس و اعتماد به نفس

دو نوع عزت نفس که در سطح اعتماد به نفس شما تاثیر دارد وجود دارد.

 

نوع A: پایه عزت نفس؛

این به این معنی است که تجربه احساس ارزشمند به موفقیت یا شکست که با انها مواجه شدید مربوط نیست.این بیشتر از ” من برای خودم خوب هستم،من شایستگی دوست داشته شدن هستم بدون اینکه مهم باشد چه اتفاقی افتاده است یا خواهد افتاد” است.

 

این پی بردن به این است که شما با ارزش و لایق هستید صرف نظر از اینکه شما در زندگیتان چه انجام داده اید. این نوع میگوید شما در این جهان وجود دارید .مردم با اعتماد به نفس بالا عمیقا این نوع عزت نفس را تشخیص میدهند و مردم با عزت نفس پایین غالبا این نوع دید را نگه نمیدارند.

 

نوع B : بدست اوردن عزت نفس؛

این نوع نتیجه توسعه شخصی را با گذشت زمان میسازند ، رشد خود،راه های مدیریت خود در این جهان و مواجه شدن با چالش های مختلف و در اینجا یک نکته کلیدی مهم است :افرادی که از اعتماد به نفس پایین رنج میبرند و مردمی که اعتماد به نفس خود را بالا نگه میدارند هر دو در این نوع شناخته شده اند.

تنها تفاوتشان باورهایی است که انها دارند.

 

 

 

چرا تشخیص دادن این دو نوع مهم است؟

این خیلی ساده است: زیرا زمانی که شما متوجه میشوید که مهم نیست شکست های شما از چه طریق بوده است شما باید درک کنید که چقدر با ارزش هستید .

شما میتوانید مهارتها ها و استعداد هایتان را در ابعاد مختلف توسعه دهید صرف نظر از اینکه شما به عنوان یک موجود زنده در این سیاره با ارزش هستید.

 

 

جالب است بسیاری که مردم نوع دیگری از موفقیت هایی را تجربه کرده اند اما هنوز هم اعتماد به نفس پایینی دارند زیرا انها در نوع A عزت نفس ضعیفی دارند یا حتی اصلا ندارند این همچنین میتواند به باورهای منفی که هنوز نگه داشته اند باشد.

 

 

اگر شما تفاوت بین این دو را فهمیدید شما میتوانید تمام مشکلات زندگیتان را حل کنید از نگاهی که هر چیزی برای شما خوب است. “من در حال حاظر خوب هستم” و با این طرز فکر شما میتوانید با چالش های زندگی بهتر مقابله کنید.

شما متوجه میشوید که ممکن است شما در مورد همه چیز علمی نداشته باشید و شاید شما مهارت هایتان را توسعه ندادید اما این همه چیزی که در دسترس است برای این است که شما انتخاب کنید.

 

 

 

افکار و باورها

یکی دیگر از جنبه های حیاتی که قبلا ذکر شده است افکار و باورهایی است که شما دارید مردم با عزت نفس بالا بر خلاف مردم با عزت نفس پایین پارادایم مثبت و توانمندی را در مورد خود و جهان دارند و زمانی که شما عمیقا و واقعا باور دارید که میتوانید هر کاری را برای ارزوهایتان انجام دهید و زمانی که شما باورهای تونمند را در خود دارید (اعتماد به نفس) این توانایی های شما را به قویتر میکند و شما به راحتی موفق خواهی شد.

 

 

تجربیات زندگی شما را ثروتمند میکند و تغییر باورهای محدود کننده شما شدنی است تاکیدات پنهان راهی دقیق برای این فرایند است و گام اول اطلاع داشتن از باورهای محدودتان در مورد خودتان است وگام دوم سوال کردن وامتحان انها است : “ایا این حقیقت دارد؟” ” چه دلیلی برای درست نبودن این است؟” و اگر من این باورها را نداشته باشم چگونه زندگی من متفاوت میشود؟ و سپس سعی کنید یک باور مثبت را جایگزین ان کنید.

 

 

دانلود فایل تجسمی افزایش عزت نفس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید