تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۰ , مهر , ۱۳۹۹ ۲۱ نظر ۶۱۷۷ بازدید

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

بیوکنزی چیست ؟

 

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

به طور کلی، علاقه عموم مردم برای استفاده از  بیوکنزی برای تغییر رنگ چشم است. اما اگر بیوکنزی امکان پذیر است، بدین معنی است که این امکان وجود دارد نه تنها تغییر رنگ چشم، بلکه تغییر رنگ مو و پوست نیز وجود دارد.

 

 

بیوکنزی چطور کار میکند؟

عوامل متعددی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم فرد از میزان و کیفیت ملانین در قسمت عنبیه چشم و مقدار نوری که از عنبیه عبور می کند و رنگ را پخش میکند تعیین می شود.  رنج  رنگ عنبیه از نور آبی تا قهوه ای تیره است. شایع ترین رنگ ها رنگ آبی، سبز و قهوه ای است. قهوه ای شایع ترین رنگ چشم است زیرا آن آلل ( توالی ویژه یک ژن) غالب است.

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم
تغییر رنگ چشم با کنترل میزان ملانین

در یادگیری زیست شناسی، می توانید رنگ چشم خود را با کنترل میزان ملانین و نحوه عبور نور از طریق عنبیه تغییر دهید. این را می توان با کنترل ذهن ناخودآگاه و تغییر ژن های خود انجام دهید بهترین راه برای رسیدن به رنگ مورد نظر تمرین مراقبه و یا استفاده از پیام های پنهان برای تغییر رنگ چشم است.

 

اعتقاد بر این است که با کمک بیوکنزی شما می توانید رنگ چشم خود را فقط به آبی یا سبز یا قهوه ای تغییر دهید اما اگر شما فکر می کنید تغییر رنگ چشم به هر رنگ دیگیر مانند صورتی، بنفش یا نارنجی امکان پذیر نیست بیوکنزی برای شما اثرگذار نخواهد بود و به این به دلیل این واقعیت است که ذهن ناخودآگاه شما در حال حاضر پذیرفته است که این رنگ ها غیر طبیعی و غیرممکن هستند.

 

 

تکنیک های بیوکنزی:

قبل از استفاده بیوکینزی، میتوانید چند روز مراقبه داشته باشید که به ذهن شما کمک کند تا به آرامش برسد زیرا  این به کنترل ذهن ناخودآگاه شما کمک می کند و رسیدن به نتیجه مطلوب آسانتر خواهد بود.

 

 

تکنیک شماره ۱:

 1. درست بعد از خواب بیدار شدن اول صبح و یا قبل از خواب شب، چشمان خود را ببندید و آرام باشید ، خود را با رنگ چشم دلخواه تجسم کنید بدین ترتیب به تکرار این روند آرام آرام رنگ چشم شما به رنگی که می خواهید تغییر می کند.

 2. همچنین می توانید یک شخص را با رنگ چشم مورد نظرتان تجسم کنید که به سمت شما می آید و به بدن شما وارد می شود.

 3. این کار را هر روز و در طول روز به صورت لحظه ای انجام دهید ، هنگامی که به آینه نگاه میکنید، تصور کنید و احساس کنید که چشمهایتان به رنگ مورد نظر تغییر کرده است.

 4. این روند را هر روز تکرار کنید و خودتان را متقاعد کنید که در حال حاضر چشمان رنگی مورد نظرتان را دارید و این را تا زمانی که واقعا به رنگ چشم مورد نظرتان می رسید انجام دهید.

 

 

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک شماره ۲:

برای انجام این تکنیک، شما باید دانش و اطلاعات مربوط به رنگ چشم را داشته باشید. قبلا در مورد آن توضیح داده شده است اما باید در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

 

 

 1. بعد از بستن چشمان خود و ریلکس شدن، تجسم کنید که مقدار رنگدانه ها به نام ملانین در چشم شما افزایش یا کاهش یافته است، غلظت بیشتر یا افزایش ملانین منجر به ایجاد شدن رنگ تیره یا قهوه ای می شود و کمترین مقدار منجر به رنگ آبی می شود و در میان رنگ سبز ایجاد خواهد شد بنابراین، با توجه به رنگی که می خواهید دریافت کنید تجسم خود را ادامه دهید.

 2. همچنین می توانید تغییر اندازه مردمک چشم به بزرگتر یا کوچکتر تجسم کنید که به تغییر رنگ چشم کمک می کند.

 3. این روند را هر روز تکرار کنید تا زمانی که تغییرات را مشاهده کنید

 

تکنیک بسیار ساده دیگری است که با استفاده از گوش دادن به پیام های پنهان صوتی و تصویری بر روی صفحه کامپیوترتان که مربوط به بیوکنزی است انجام می شود که در این اینجا رنگ های مورد نظرتان را می توانید انتخاب و طبق دستورالعمل داده شده انها را با توجه به اطلاعات بالا استفاده کنید.

 

بیوکنزی و تغییر رنگ چشم چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای ایجاد تغییرات برای هر فرد متفاوت است. افراد با اعتماد به نفس قوی تر، سریعتر می توانند روی ذهن خود تاثیر بگذارند حتی برای برخی از افراد  که به منظور کنجاوی از بیوکنزی استفاده میکنند بسته به نوع اعتقادتشان این می تواند تا چند سال طول بکشد.

 

 

نتیجه:

مهمترین موضوع این است که ذهنتان را برای یادگیری بیوکنزی باز نگه دارید زیرا  این چیزی مانند سایر قدرتهای روانی مانند تلکینز یا پریوکینسیس نیست.

شما باید با دانش کامل در مورد این که شما با DNA خودتان رفتار می کنید باشید فقط استفاده از بیوکنزی کافی نیست از لینک های پایین میتوانید اطلاعات بیشتری را مطالعه کنید.بنابراین، هنگام تلاش برای این قدرت روانی، لازم است که بسیار مراقب باشید و در نظر داشته باشید که تمرین را در طول دوره برای ایجاد تغییرات ترک نکنید.


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

آیا افکار میتوانند دی ان ای (DNA) شمارا تغییر دهند؟

بیوکنزی چیست؟

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

 


تغییر رنگ چشم طوسی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم آبی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی)


۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

 

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

 

نادرترین رنگ چشم و چگونگی بروز آن!

 

سیاه – وجود ملانین زیاد

قرمز / صورتی – عدم وجود رنگدانه در بدن و نشتی خود در عنبیه

کهربایی – وجود ملانین کم با مقدار زیادی لیپوکروم (نوعی رنگدانه زرد مایل به قهوه ای دان دان که حاوی مقدار کمی لیپید بوده )

سبز– وجود ملانین کم  ، مقدار زیاد لیپوکروم و پراکندگی نور

بنفش – کمبود رنگدانه مخلوط با نور منعکس کننده از رگهای قرمز خونی

قرمز – کمبود رنگدانه و واضح شدن رنگ هموگلوبین های رگ های خونی شبکیه به واسطه دریافت نور

هتروکرومیا – افزایش یا کاهش رنگدانه در عنبیه

 

آیا میدانستید؟

فقط ۲٪ از جمعیت جهان چشمهای سبز دارند!  اگر کسی را دیدید که چشم های سبز دارد بنابراین این واقعیت جالب را در مورد او بدانید.

 

بنابراین ، کدام یک از منحصر به فردترین هاست؟

در واقع راهی وجود ندارد که بتوان دقیقاً نادرترین رنگ ترین رنگ چشم را تعیین کرد ، اما اگر هرگز موارد زیر را ندیده اید ، فقط بدانید که به دلیل نادر بودن آنها در این لیست قرار گرفته اند. این لیست ترتیب خاصی ندارد و اگر رنگ چشم شما در این لیست قرار دارد خود را یک جواهر بدانید.

 

۱: چشمان سیاه

آیا تا به حال کسی را دیده اید که چشمانی به تاریکی شب داشته باشد؟ اگرچه سیاه به نظر می رسند ، اما در واقع قهوه ای بسیار تیره است که به دلیل فراوانی ملانین ایجاد می شود. فقط زمانی  می توانید مردمک را از عنبیه تشخیص دهید که با نور در چشم او نگاه کنید.

 

۲: چشم های قرمز / صورتی

دو حالت عمده باعث ایجاد رنگ چشم قرمز یا صورتی می شود: آلبینیسم (عدم وجود رنگدانه – زال) و نشت خون به عنبیه. اگرچه آلبینوها به دلیل کمبود رنگدانه چشمهای آبی بسیار روشن دارند ، اما برخی از آلبینیسمی ها می تواند باعث قرمز یا صورتی چشم شود.

 

Amber eyes are a beautiful honey color!
Amber eyes are a beautiful honey color!

۳: چشمان کهربایی

این رنگ چشم زیبا و طلایی اغلب با فندقی اشتباه گرفته می شود. تفاوت آن در این است که چشم های فندقی قهوه ای و سبز هستند ، در حالی که چشم کهربایی یک رنگ یکدست است. با کمی ملانین و لیپوکروم زیاد ، چشمان تقریباً درخشان به نظر می رسند! چند حیوان مختلف این رنگ چشم را دارند اما در انسان نادر است.

 

۴: چشمان سبز

ملانین بسیار کم ، مقدار بیش از حد لیپوکروم و پراکندگی نور که از استرومای منعکس می شود می تواند سایه های مختلفی از سبز را ایجاد کند. این رنگ چشم تنها دو درصد از جمعیت جهان ، قطعا نادر است!

 

۵: چشم بنفش

چقدر زیبا، چه آبی ارغوانی! این رنگ اغلب در افراد مبتلا به آلبینیسم دیده می شود. گفته می شود که بدون آلبینیسم نمی توانید واقعاً چشمان بنفشه داشته باشید، کمبود رنگدانه و تر کیب آن با با قرمز ناشی از نور منعکس شده از رگهای خونی چشم این رنگ بنفش زیبا ایجاد می شود.

 

۶: چشم قرمز

قرمزی چشم در اثر بیماری ها به نام آلبینیسم ایجاد می شود. انواع مختلفی از آلبینیسم وجود دارد و هرکدام تا حدی متفاوت بر بدن تأثیر می گذارند. به طور کلی ، اینها اختلالی هستند که از نظر ژنتیکی به ارث می رسند که شامل hypopigmentation  در قسمت هایی از بدن مانند مو ، پوست یا چشم ها است. این بدان معنی است که ملانین در مناطق آسیب دیده بدن کم است یا اصلاً وجود ندارد.

 

اکثر افراد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز ندارند ، اگرچه بسیاری از آنها چشمان برنز یا آبی کم رنگ دارند. آنها شبکیه کم رنگی دارند که در طی معاینه توسط پزشک چشم قابل مشاهده است و اغلب مشکلات چشمی دیگری مانند حساسیت به نور ، ضعف بینایی یا نیستاگموس (جنبش کره ی چشم) تجربه می کنند.

 

هنگامی که یک فرد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز دارد ، به این دلیل است که هم در لایه اپیتلیوم و هم در لایه استرومای عنبیه خود فاقد ملانین است. افرادی که چشم های قرمز دارند در واقع عنبیه قرمز ندارند بلکه افرادی که به دلیل آلبینیسم در عنبیه خود از ملانین برخوردار نیستند ، رگ های خونی به اندازه کافی قابل مشاهده هستند که می توانند ظاهری صورتی یا قرمز ایجاد کنند.

 

David Bowie
Heterochromia eye color

 

۷: هتروکرومیا

این یک رنگ یک وضعیت نادر چشم است که رخ میدهد.  در واقع این رنگ چشم به این صورت است که عنبیه ها رنگ متفاوتی از یکدیگر دارند مانند بازیگر مشهور (دیوید بویی!) ، یا اینکه در عنبیه یک نقطه وجود دارد که به دلیل تفاوت رنگدانه ها ، متفاوت از عنبیه دوم است.

این رنگ چشم کاملاً غیرمعمول است که بعضی از افراد دارند و در حالی که بسیاری از افراد برای یکنواخت تر ساختن رنگ چشم خود از لنز استفاده می کنند ، به نظر بسیار زیباست و چنین رنگ چشم نادری باید جلوه کند!

 

چه چیزی رنگ چشم شما را تعیین می کند؟

بسیاری از افراد استدلال می کنند که رنگ چش صرفاً ژنتیکی است که در بیشتر موارد هم صحت دارد با این حال ، هنوز چیزهای زیادی در مورد ژنهای رنگ چشم وجود دارد که شناخته نشده است.ما می دانیم که ژن های رنگ چشم قابل تغییر است بنابراین شاید فقط مسئله این باشد که ژن های دو انسان برای به وجود آوردن پدیده ها عمل میکنند.

 

اکنون ، آنچه در مورد تعیین رنگ چشم می دانیم این است که از ترکیب دو رنگدانه (همراه با نحوه پخش در عنبیه) به وجود می اید: ملانین (رنگدانه قهوه ای) و لیپوکروم (یک رنگدانه زرد). وقتی شخصی را با چشمهای روشن و آبی می بینید ، به این معنی است که ملانین یا رنگدانه قهوه ای در چشم او وجود ندارد.

 

 

“در اصل ، همه ما چشمان قهوه ای داشتیم. اما یک جهش ژنتیکی موثر بر ژن OCA2 در کروموزوم های ما منجر به ایجاد “تغییر” در رنگ چشم ما شد ، که به معنای واقعی کلمه توانایی تغییر چشم قهوه ای را ایجاد کرد”

پروفسور هانس ایبرگ ، گروه پزشکی سلولی و مولکولی ، دانشگاه کپنهاگ

Professor Hans Eiberg, Department of Cellular and Molecular Medicine, University of Copenhagen

 

 

آیا همه ما چشمان قهوه ای داشتیم؟

اعتقاد بر این است که نژاد بشر با داشتن چشم های قهوه ای شروع شده و به دلیل جهش های ژنتیکی ، رنگ های دیگر بوجود آمده اند شاید به همین دلیل است که قهوه ای رایج ترین رنگ است (اما زیبایی آن کم نیست)!

 

بنابراین بسیاری از افرادی که بینایی کامل و سالمی دارند ، برای داشتن رنگ چشم ابی یا سبز اقدام به تغییر رنگ چشم خود با لنز یا بیوکنزی می کنند اما اگر در حال حاظر این رنگ چشم های نادر را دارید خود را خوش شانس بدانید!


بیوکنزی؟ آیا واقعاً می تواند رنگ چشم را تغییر دهد؟

تغییر رنگ چشم

چه چیزی رنگ چشم را تعیین می کند؟

عوامل مختلفی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم یک فرد از مقدار و نوع ملانین در بخشی از چشم به نام عنبیه ناشی می شود. در حقیقت ، رنگ عنبیه از آبی روشن تا قهوه ای تیره متفاوت است. معمول ترین رنگ ها قهوه ای ، آبی ، سبز است. قهوه ای رایج ترین در جهان است.

 

بیوکنزی میزان ملانین را تغییر می دهد.

با استفاده از بیوکنزی Biokinesis ، می توانید با کنترل مقدار ملانین ، رنگ چشم خود را تغییر دهید. این امر می تواند با استفاده از ضمیر ناخودآگاه و تغییر ژن های شما انجام شود.

 

 چه چیزی باعث می شود بیوکنزی اثر بخش باشد؟

بیوکنزی در واقع کد DNA اصلی را تغییر می دهد. بیوکنزی به زمان و ثبات نیاز دارد جهت دریافت نتایج فرد باید متعهد به تغییر و نسبت به فرآیند اشتیاق داشته باشد در این صورت نتایج در عرض چند هفته رخ میدهند اما اگر استفاده نا منظم و دقیق نباشد نتایج میتواند از چند ماه تا چند سال زمان ببرد.

 

با استفاده از بیوکنزی به ذهن خود دستور می دهیم تا سطح ملانین را برای نتایج دلخواه ما تغییر دهد. با گذشت زمان ، این امر تأثیر شدیدی بر رمزگذاری DNA درونی ما می گذارد. بنابراین ، بدن شروع به اجرای دستورالعمل های جدید می کند.

 

آیا باورهای ما بر بدن ما تأثیر دارند؟

قطعا ، بدن از آنچه ذهن باور دارد تقلید می کند. انسانها روزانه حدود ۶۰،۰۰۰ فکر و احساس را از سر میگذارند  مسئله این است که ۳/۲ افکار ما همان افکار تکراری هر روز و هر ساله هستند.

به همین دلیل است که باید در مورد افکار خود محتاط باشیم. زیرا اگر به روش قدیمی فکر و باور داشته باشیم ، قربانی تولید مثل افکار می شویم  بنابراین ، مشکل یا ویژگی “غیر قابل تغییر” مانند  بیماری ها در حافظه سلولی یا ضمیر ناخودآگاه ساکن هستند.

 

به همین دلیل است که بیوکنزی در تغییر فیزیک بدن کار می کند. زیرا باورهای جدیدی از تفکر را در عمیق ترین قسمتهای ضمیر ناخودآگاه با کدهای دلخواهی که می خواهید داشته باشید جایگزین میکند.

 

علم در مورد بیوکنزی چه می گوید؟

DNA تولید می شود و سپس هر چند هفته یکبار می میرد و هر بار دستورالعمل هایی را که در حافظه ما رمزگذاری شده است را بازخوانی می کند و بیوکنزی روی این کدها تأثیر می گذارد بنابراین یک طرح جدید برای سلولهای جدید برنامه ریزی می شود.حقایق علمی زیادی در این باره وجود دارد. دکتر بروس لیپتون که یکی از درخشان ترین افراد در حوزه زیست شناسی است که خود را متعهد به مطالعه در این حوزه کرده است. وی صریحاً اظهار میکند: ذهن می تواند DNA ما را تغییر دهد.

اگر نگاهی دقیق تر به این موضوع کنیم میتوانیم ببینیم که افراد بیمار سالهاست که با بیماری های مختلف دسته پنجه نرم میکنند و هیچ وقت نشانه بهبود در آنها مشاهده نمی شود زیرا علارغم اینکه بدن آنها خود را بازسازی میکند اما باورهای ذخیره شده انها در مورد خودشان همچنان بدون تغییر می مانند و این اجازه از بین رفتن سلول های مخرب را نمی دهد.

 
 
دکتر بروس لیپتون

در اینجا ، در وب سایت دکتر لیپتون ، می توانید نحوه تغییر DNA را بخوانید.

 

اعتقادات منسوخ شده

چند دهه پیش دانشمندان معتقد بودند DNA ثابت و غیرقابل تغییر است. به لطف مطالعات اخیر ، این عبارت منسوخ شده است و دیگر هیچ ارزشی ندارد. دانش مدرن ثابت کرده است که باورهای ما برنامه نویسی ژنتیکی را تغییر می دهند.

 


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

    

 1. ۲
  mehdi nj

  سلام چند سال ممکنه طول بکشه ؟؟؟ شما که گفتید توی ۶ ماه تغییر میکنه
  یعنی ممکنه بیشتر از ۶ ماه زمان ببره ؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام این مورد برای افرادی است که صرفا جهت تست یا کنجکاوی البوم را تهیه میکنند

 2. ۲
  farzad

  سلام
  ممکنه که یک مطالب رایگان درباره اینکه ایا واقعا با فعال کردن چاکرا ها وچشم سوم موجودات غیر ارکانیکی یاهمون جن روح خواهیم دید لطفایک مطالب رایگان در این مورد بگذارید خیلی خیلی ممنون واینکه توضیح دهید وقتی چشم سوم را باز کردیم چه چیز های چه دنیا را خواهیم دید درکجا
  خیل ممنون لطفابگذاریین سپاسگزارم.

  • ۰
   arshia7

   چشم سوم یک عنصرفیزیکی نیست بلکه نگاه کردن به واقعیت های پیرامون ما وجهان هستی میباشداگرمیخواهید چشم سوم شما باز بشه باید خرافات را نهی کنید وفقط خدارابپرستیدشفا دادن درذات اقدس اوست نه یه چیز مرده وذکرشما باید دائما نام خدا باشه ولاغیرخداوند شریک نداره واحد است وهمیشه میگوید من هستم خداعاشق میخواهدقلبا وروحاوباهاش صحبت باید کنیدفارسی وغیر فارسی نداره وهمیشه کلمه دوستت دارم باید ورد زبان شما باشه وهمیشه برای کمک گرفتن ازاو باید مددبگیرید.ازش بخواهید روح وجسم شمارا از لحاظ زبانی ونگاه وشنیداری وعملی پاک نگاه داره وسیاه وتاریکی را از روح وجسم شما بیرون کنه.وشما این عمل ها رابایدانجام بدهیدوافکار مثبت وانرژی مثبتی وپاک را به درون خود راه بدهید فحش دادن توهین کردن وافکار منفی نسبت به دیگران نباید داشته باشید شادباشید وخوشحال.وکسانی که روح خودرا کاملانتوانند پاک کنند اسیر موجوداتی پلیدی ذهن خود(شیاطین)خواهند شد زیرا شیاطین باادمهای غیر سالم کاری ندارند چون اونم شیطانه پس به دنبال ادمهای سالم وخداپرست میره تا اونو منحرف کنه واین شماهستید که باید ببینید میتوانید جلوی افکار شیطانی خودتون را بگیرید یا الت دست جنین موجوداتی خواهید شد.درپایان صحبت با خداوند همیشه ازش تشکرکنید.خدایاشکرت.این امضای دعای شماست

 3. ۰
  Linaaa

  سلام اگر بعد از اتمام دوره چشمامون رنگی نشه ب چ دلیله ؟
  آیا ممکنه بخاطر بسته بودن چاکرا ها باشه ؟
  کم بودن تمرکز میتونه باعث بشه تا پایان دوره چشمامون رنگی نشه ؟

  • ۱
   پشتیبان

   سلام بله موراد گفته شده درست است

 4. ۱
  farzad

  درودبرشمادراین چندوقتی که بیوکنزی انجام داده ام چشمانم تغییرکرده است البته قبلا چشمانم سیاه بود الان قهوه ای روشن شده است.
  ۱-اما درایام عید من مسافرتم وبه هیچ چیز دسترسی ندارم ایاتمریین هست که بدون ویدیو انجام دهم؟؟یاجملات تلقینی
  ۲-چه تغذیه ای روی رنگ چشم تاثیر دارد برای رنگ ابی؟؟وتاچه مدت بایدمصرف کرد
  ۳-مگر چاکرا هم به بیوکنزی مربوط میشود؟؟اگر۷چاکرا فعال باشدمیتوان به راحتی تغییر را درچشمانمان دیدواینکه
  ۴-اگر فقط چشم سوم فعال باشدچی؟؟بازم زودتر چشمان تغییرمیکند؟؟

  • ۱
   پشتیبان

   سلام خیر تمرینی وجود ندارد و تغذیه تاثیری روی رنگ چشم ندارد و با فعال بودن چاکراهای شما تغییرات ایجاد می شود در صورتی که استفاده از البوم را متوقف کردید بعد از مسافرت مجدد دوره را شروع کنید

 5. ۰
  farzad

  سلام
  ۱-اگر ماقدرت رویای آگاهانه را داشته باشیم میتوانیم به راحتی برروی ضمیرناخودگاه تاثیبگذاریم وزودتر درفایل های سابیمینال بنتیجه بگیریم؟؟
  ۲-بیشتروقت ها که موسیقی گوش میکنم چشمان خود را به رنگ ابی وصورتم شفاف ترتصور میکنم با انرژی خیلی زیاد ایا این کارم تاثیر دارد روی ضمیرناخودگاه؟؟
  ۳-وقتی که چشمانم را در اینه نگاه میکنم بیشتربه یک ازچشمانم توجه دارم مشکلی ندارد؟؟

  • ۰
   پشتیبان

   سلام سوال اول و دوم بله و سوال اخر میتوانید نگاه کنید لذا روی چشمان خود حساس نشوید

   • ۱
    farzad

    سلام
    میخواستم بگم اگر بخواهم همون فرکانس بیوکنزی را گوش کنم بدون ویدیو(درحالت مدیتیشن-درمسافرت زمانی که چشمانم خسته هستش)تاثیر دارد؟؟
    ۲-بیوکنزی ابی پررنگ زودتر به نتیجه میرسیم یا ابی دریایی همون ابی روشن؟؟
    ۳-چونکه من روی ابی پر رنگ کارمیکنم میتوانم بعدا روی ابی روشن کارکنم مشکلی نیست؟؟

    • ۰
     پشتیبان

     سلام اثر بخشی در حالت صوتی بسیار کند است و بیوکنزی رنگ تیره نتایج را سریعتر ایجاد میکند

 6. ۱

  سلام می خواستم بدونم در کل بیوکنیزی برای مغز یا چشم ضرر داره یا نه ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  • ۱

   سلام خیر عوارض جانبی ندارد در بخش سوالات متداول توضیح داده شده است

 7. ۱
  مجتبی عباسی نیا

  سلام میخواستم بدونم آیا تلقین برای تغییر رنگ چشم ضرر داره؟
  و اینکه محدوده سنی خاصی هم داره؟
  مثلا یه فرد ۱۵ساله میتونه این کار رو بکنه؟

 8. ۳
  علی ابویی

  میشه بگید چطور و از کجا میشه آهنگ های دارای پیام های پنهان صوتی و تصویری دانلود کرد؟؟؟

 9. ۰
  اهورا

  سلام میشه با نگاه کردن به تصویر مثلاً من دارم نگاه به یک عکس میکنم که فردی چشمانش سبز است آیا این می‌تواند کمک کند به سبز شدن چشمان؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

نشانه هایی از اینکه خواسته شما نزدیک است

ذهن انسان مکانیزم هدف جویی دارد اما چگونه می توانید با نشانه ها به اهداف یا آرزوهای خود برسید؟

شاید شما در مورد خلق اهداف مطالبی را شنیده یا خوانده باشید. خلق آرزوها را می توان در جنبه های مختلفی تعریف کرد ، اما اساساً این به این معنی است که شما از طریق افکار ، احساسات و باورهای ناخوداگاه خود چیزی را در واقعیت فیزیکی خود ایجاد کنید که قابل لمس باشد.

۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

گابریل برنستین : همه ما راهنماهای روحی داریم ، و هنگامی که شما با راهنمای روح خود رابطه برقرار می کنید راهنمایی های روشن و هوشمندانه ای برای کمک در هر زمینه از زندگی خود دریافت خواهید کرد.

مراحل زیر با هم در ارتباط هستند و به شما کمک می کنند با راهنماهای روحی خود ارتباط برقرار کنید!

در کتاب ابر جاذب نوشته گابریل برنستین او از تجربه خود در مورد احساس وجود راهنمایی معنوی در درون و در اطراف خود و همچنین از ارتباط با آنها سخن می گویید.

آپدیت قدرت اختلالات چند شخصیتی

پدیده شخصیت چندگانه سوالات زیادی راجع به ماهیت آگاهی ایجاد می کند. به طور معمول تحقیقات پزشکی نشان داده است این شخصیت ها در نتیجه یک ضربه شدید به وجود می آیند. اما حتی افراد دارای یک شخصیت  (اکثریت مردم) به دلیل ضربه روحی از تکه تکه شدن روان ، روح و آگاهی خود رنج می برند، این ایده یکی از اصول اساسی روانشناسی است وقتی یک تجربه بسیار آسیب زا برای فرد رخ میدهد و فرد قادر به کنار آمدن با آن نیست ، تجربه به عنوان موجود دیگری جدا می شود تا بتواند با آن کنار بیاید این اتفاق بدون آگاهی آگاهانه از آنچه اتفاق می افتد رخ میدهد.

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید