تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۰ , مهر , ۱۳۹۹ ۳۰ نظر ۶۹۸۷ بازدید

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

بیوکنزی چیست ؟

 

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

به طور کلی، علاقه عموم مردم برای استفاده از  بیوکنزی برای تغییر رنگ چشم است. اما اگر بیوکنزی امکان پذیر است، بدین معنی است که این امکان وجود دارد نه تنها تغییر رنگ چشم، بلکه تغییر رنگ مو و پوست نیز وجود دارد.

 

 

بیوکنزی چطور کار میکند؟

عوامل متعددی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم فرد از میزان و کیفیت ملانین در قسمت عنبیه چشم و مقدار نوری که از عنبیه عبور می کند و رنگ را پخش میکند تعیین می شود.  رنج  رنگ عنبیه از نور آبی تا قهوه ای تیره است. شایع ترین رنگ ها رنگ آبی، سبز و قهوه ای است. قهوه ای شایع ترین رنگ چشم است زیرا آن آلل ( توالی ویژه یک ژن) غالب است.

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم
تغییر رنگ چشم با کنترل میزان ملانین

در یادگیری زیست شناسی، می توانید رنگ چشم خود را با کنترل میزان ملانین و نحوه عبور نور از طریق عنبیه تغییر دهید. این را می توان با کنترل ذهن ناخودآگاه و تغییر ژن های خود انجام دهید بهترین راه برای رسیدن به رنگ مورد نظر تمرین مراقبه و یا استفاده از پیام های پنهان برای تغییر رنگ چشم است.

 

اعتقاد بر این است که با کمک بیوکنزی شما می توانید رنگ چشم خود را فقط به آبی یا سبز یا قهوه ای تغییر دهید اما اگر شما فکر می کنید تغییر رنگ چشم به هر رنگ دیگیر مانند صورتی، بنفش یا نارنجی امکان پذیر نیست بیوکنزی برای شما اثرگذار نخواهد بود و به این به دلیل این واقعیت است که ذهن ناخودآگاه شما در حال حاضر پذیرفته است که این رنگ ها غیر طبیعی و غیرممکن هستند.

 

 

تکنیک های بیوکنزی:

قبل از استفاده بیوکینزی، میتوانید چند روز مراقبه داشته باشید که به ذهن شما کمک کند تا به آرامش برسد زیرا  این به کنترل ذهن ناخودآگاه شما کمک می کند و رسیدن به نتیجه مطلوب آسانتر خواهد بود.

 

 

تکنیک شماره ۱:

 1. درست بعد از خواب بیدار شدن اول صبح و یا قبل از خواب شب، چشمان خود را ببندید و آرام باشید ، خود را با رنگ چشم دلخواه تجسم کنید بدین ترتیب به تکرار این روند آرام آرام رنگ چشم شما به رنگی که می خواهید تغییر می کند.

 2. همچنین می توانید یک شخص را با رنگ چشم مورد نظرتان تجسم کنید که به سمت شما می آید و به بدن شما وارد می شود.

 3. این کار را هر روز و در طول روز به صورت لحظه ای انجام دهید ، هنگامی که به آینه نگاه میکنید، تصور کنید و احساس کنید که چشمهایتان به رنگ مورد نظر تغییر کرده است.

 4. این روند را هر روز تکرار کنید و خودتان را متقاعد کنید که در حال حاضر چشمان رنگی مورد نظرتان را دارید و این را تا زمانی که واقعا به رنگ چشم مورد نظرتان می رسید انجام دهید.

 

 

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک شماره ۲:

برای انجام این تکنیک، شما باید دانش و اطلاعات مربوط به رنگ چشم را داشته باشید. قبلا در مورد آن توضیح داده شده است اما باید در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

 

 

 1. بعد از بستن چشمان خود و ریلکس شدن، تجسم کنید که مقدار رنگدانه ها به نام ملانین در چشم شما افزایش یا کاهش یافته است، غلظت بیشتر یا افزایش ملانین منجر به ایجاد شدن رنگ تیره یا قهوه ای می شود و کمترین مقدار منجر به رنگ آبی می شود و در میان رنگ سبز ایجاد خواهد شد بنابراین، با توجه به رنگی که می خواهید دریافت کنید تجسم خود را ادامه دهید.

 2. همچنین می توانید تغییر اندازه مردمک چشم به بزرگتر یا کوچکتر تجسم کنید که به تغییر رنگ چشم کمک می کند.

 3. این روند را هر روز تکرار کنید تا زمانی که تغییرات را مشاهده کنید

 

تکنیک بسیار ساده دیگری است که با استفاده از گوش دادن به پیام های پنهان صوتی و تصویری بر روی صفحه کامپیوترتان که مربوط به بیوکنزی است انجام می شود که در این اینجا رنگ های مورد نظرتان را می توانید انتخاب و طبق دستورالعمل داده شده انها را با توجه به اطلاعات بالا استفاده کنید.

 

بیوکنزی و تغییر رنگ چشم چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای ایجاد تغییرات برای هر فرد متفاوت است. افراد با اعتماد به نفس قوی تر، سریعتر می توانند روی ذهن خود تاثیر بگذارند حتی برای برخی از افراد  که به منظور کنجاوی از بیوکنزی استفاده میکنند بسته به نوع اعتقادتشان این می تواند تا چند سال طول بکشد.

 

 

نتیجه:

مهمترین موضوع این است که ذهنتان را برای یادگیری بیوکنزی باز نگه دارید زیرا  این چیزی مانند سایر قدرتهای روانی مانند تلکینز یا پریوکینسیس نیست.

شما باید با دانش کامل در مورد این که شما با DNA خودتان رفتار می کنید باشید فقط استفاده از بیوکنزی کافی نیست از لینک های پایین میتوانید اطلاعات بیشتری را مطالعه کنید.بنابراین، هنگام تلاش برای این قدرت روانی، لازم است که بسیار مراقب باشید و در نظر داشته باشید که تمرین را در طول دوره برای ایجاد تغییرات ترک نکنید.


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

آیا افکار میتوانند دی ان ای (DNA) شمارا تغییر دهند؟

بیوکنزی چیست؟

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

 


تغییر رنگ چشم طوسی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم آبی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی)


۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

 

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

 

نادرترین رنگ چشم و چگونگی بروز آن!

 

سیاه – وجود ملانین زیاد

قرمز / صورتی – عدم وجود رنگدانه در بدن و نشتی خود در عنبیه

کهربایی – وجود ملانین کم با مقدار زیادی لیپوکروم (نوعی رنگدانه زرد مایل به قهوه ای دان دان که حاوی مقدار کمی لیپید بوده )

سبز– وجود ملانین کم  ، مقدار زیاد لیپوکروم و پراکندگی نور

بنفش – کمبود رنگدانه مخلوط با نور منعکس کننده از رگهای قرمز خونی

قرمز – کمبود رنگدانه و واضح شدن رنگ هموگلوبین های رگ های خونی شبکیه به واسطه دریافت نور

هتروکرومیا – افزایش یا کاهش رنگدانه در عنبیه

 

آیا میدانستید؟

فقط ۲٪ از جمعیت جهان چشمهای سبز دارند!  اگر کسی را دیدید که چشم های سبز دارد بنابراین این واقعیت جالب را در مورد او بدانید.

 

بنابراین ، کدام یک از منحصر به فردترین هاست؟

در واقع راهی وجود ندارد که بتوان دقیقاً نادرترین رنگ ترین رنگ چشم را تعیین کرد ، اما اگر هرگز موارد زیر را ندیده اید ، فقط بدانید که به دلیل نادر بودن آنها در این لیست قرار گرفته اند. این لیست ترتیب خاصی ندارد و اگر رنگ چشم شما در این لیست قرار دارد خود را یک جواهر بدانید.

 

۱: چشمان سیاه

آیا تا به حال کسی را دیده اید که چشمانی به تاریکی شب داشته باشد؟ اگرچه سیاه به نظر می رسند ، اما در واقع قهوه ای بسیار تیره است که به دلیل فراوانی ملانین ایجاد می شود. فقط زمانی  می توانید مردمک را از عنبیه تشخیص دهید که با نور در چشم او نگاه کنید.

 

۲: چشم های قرمز / صورتی

دو حالت عمده باعث ایجاد رنگ چشم قرمز یا صورتی می شود: آلبینیسم (عدم وجود رنگدانه – زال) و نشت خون به عنبیه. اگرچه آلبینوها به دلیل کمبود رنگدانه چشمهای آبی بسیار روشن دارند ، اما برخی از آلبینیسمی ها می تواند باعث قرمز یا صورتی چشم شود.

 

Amber eyes are a beautiful honey color!
Amber eyes are a beautiful honey color!

۳: چشمان کهربایی

این رنگ چشم زیبا و طلایی اغلب با فندقی اشتباه گرفته می شود. تفاوت آن در این است که چشم های فندقی قهوه ای و سبز هستند ، در حالی که چشم کهربایی یک رنگ یکدست است. با کمی ملانین و لیپوکروم زیاد ، چشمان تقریباً درخشان به نظر می رسند! چند حیوان مختلف این رنگ چشم را دارند اما در انسان نادر است.

 

۴: چشمان سبز

ملانین بسیار کم ، مقدار بیش از حد لیپوکروم و پراکندگی نور که از استرومای منعکس می شود می تواند سایه های مختلفی از سبز را ایجاد کند. این رنگ چشم تنها دو درصد از جمعیت جهان ، قطعا نادر است!

 

۵: چشم بنفش

چقدر زیبا، چه آبی ارغوانی! این رنگ اغلب در افراد مبتلا به آلبینیسم دیده می شود. گفته می شود که بدون آلبینیسم نمی توانید واقعاً چشمان بنفشه داشته باشید، کمبود رنگدانه و تر کیب آن با با قرمز ناشی از نور منعکس شده از رگهای خونی چشم این رنگ بنفش زیبا ایجاد می شود.

 

۶: چشم قرمز

قرمزی چشم در اثر بیماری ها به نام آلبینیسم ایجاد می شود. انواع مختلفی از آلبینیسم وجود دارد و هرکدام تا حدی متفاوت بر بدن تأثیر می گذارند. به طور کلی ، اینها اختلالی هستند که از نظر ژنتیکی به ارث می رسند که شامل hypopigmentation  در قسمت هایی از بدن مانند مو ، پوست یا چشم ها است. این بدان معنی است که ملانین در مناطق آسیب دیده بدن کم است یا اصلاً وجود ندارد.

 

اکثر افراد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز ندارند ، اگرچه بسیاری از آنها چشمان برنز یا آبی کم رنگ دارند. آنها شبکیه کم رنگی دارند که در طی معاینه توسط پزشک چشم قابل مشاهده است و اغلب مشکلات چشمی دیگری مانند حساسیت به نور ، ضعف بینایی یا نیستاگموس (جنبش کره ی چشم) تجربه می کنند.

 

هنگامی که یک فرد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز دارد ، به این دلیل است که هم در لایه اپیتلیوم و هم در لایه استرومای عنبیه خود فاقد ملانین است. افرادی که چشم های قرمز دارند در واقع عنبیه قرمز ندارند بلکه افرادی که به دلیل آلبینیسم در عنبیه خود از ملانین برخوردار نیستند ، رگ های خونی به اندازه کافی قابل مشاهده هستند که می توانند ظاهری صورتی یا قرمز ایجاد کنند.

 

David Bowie
Heterochromia eye color

 

۷: هتروکرومیا

این یک رنگ یک وضعیت نادر چشم است که رخ میدهد.  در واقع این رنگ چشم به این صورت است که عنبیه ها رنگ متفاوتی از یکدیگر دارند مانند بازیگر مشهور (دیوید بویی!) ، یا اینکه در عنبیه یک نقطه وجود دارد که به دلیل تفاوت رنگدانه ها ، متفاوت از عنبیه دوم است.

این رنگ چشم کاملاً غیرمعمول است که بعضی از افراد دارند و در حالی که بسیاری از افراد برای یکنواخت تر ساختن رنگ چشم خود از لنز استفاده می کنند ، به نظر بسیار زیباست و چنین رنگ چشم نادری باید جلوه کند!

 

چه چیزی رنگ چشم شما را تعیین می کند؟

بسیاری از افراد استدلال می کنند که رنگ چش صرفاً ژنتیکی است که در بیشتر موارد هم صحت دارد با این حال ، هنوز چیزهای زیادی در مورد ژنهای رنگ چشم وجود دارد که شناخته نشده است.ما می دانیم که ژن های رنگ چشم قابل تغییر است بنابراین شاید فقط مسئله این باشد که ژن های دو انسان برای به وجود آوردن پدیده ها عمل میکنند.

 

اکنون ، آنچه در مورد تعیین رنگ چشم می دانیم این است که از ترکیب دو رنگدانه (همراه با نحوه پخش در عنبیه) به وجود می اید: ملانین (رنگدانه قهوه ای) و لیپوکروم (یک رنگدانه زرد). وقتی شخصی را با چشمهای روشن و آبی می بینید ، به این معنی است که ملانین یا رنگدانه قهوه ای در چشم او وجود ندارد.

 

 

“در اصل ، همه ما چشمان قهوه ای داشتیم. اما یک جهش ژنتیکی موثر بر ژن OCA2 در کروموزوم های ما منجر به ایجاد “تغییر” در رنگ چشم ما شد ، که به معنای واقعی کلمه توانایی تغییر چشم قهوه ای را ایجاد کرد”

پروفسور هانس ایبرگ ، گروه پزشکی سلولی و مولکولی ، دانشگاه کپنهاگ

Professor Hans Eiberg, Department of Cellular and Molecular Medicine, University of Copenhagen

 

 

آیا همه ما چشمان قهوه ای داشتیم؟

اعتقاد بر این است که نژاد بشر با داشتن چشم های قهوه ای شروع شده و به دلیل جهش های ژنتیکی ، رنگ های دیگر بوجود آمده اند شاید به همین دلیل است که قهوه ای رایج ترین رنگ است (اما زیبایی آن کم نیست)!

 

بنابراین بسیاری از افرادی که بینایی کامل و سالمی دارند ، برای داشتن رنگ چشم ابی یا سبز اقدام به تغییر رنگ چشم خود با لنز یا بیوکنزی می کنند اما اگر در حال حاظر این رنگ چشم های نادر را دارید خود را خوش شانس بدانید!


بیوکنزی؟ آیا واقعاً می تواند رنگ چشم را تغییر دهد؟

تغییر رنگ چشم

چه چیزی رنگ چشم را تعیین می کند؟

عوامل مختلفی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم یک فرد از مقدار و نوع ملانین در بخشی از چشم به نام عنبیه ناشی می شود. در حقیقت ، رنگ عنبیه از آبی روشن تا قهوه ای تیره متفاوت است. معمول ترین رنگ ها قهوه ای ، آبی ، سبز است. قهوه ای رایج ترین در جهان است.

 

بیوکنزی میزان ملانین را تغییر می دهد.

با استفاده از بیوکنزی Biokinesis ، می توانید با کنترل مقدار ملانین ، رنگ چشم خود را تغییر دهید. این امر می تواند با استفاده از ضمیر ناخودآگاه و تغییر ژن های شما انجام شود.

 

 چه چیزی باعث می شود بیوکنزی اثر بخش باشد؟

بیوکنزی در واقع کد DNA اصلی را تغییر می دهد. بیوکنزی به زمان و ثبات نیاز دارد جهت دریافت نتایج فرد باید متعهد به تغییر و نسبت به فرآیند اشتیاق داشته باشد در این صورت نتایج در عرض چند هفته رخ میدهند اما اگر استفاده نا منظم و دقیق نباشد نتایج میتواند از چند ماه تا چند سال زمان ببرد.

 

با استفاده از بیوکنزی به ذهن خود دستور می دهیم تا سطح ملانین را برای نتایج دلخواه ما تغییر دهد. با گذشت زمان ، این امر تأثیر شدیدی بر رمزگذاری DNA درونی ما می گذارد. بنابراین ، بدن شروع به اجرای دستورالعمل های جدید می کند.

 

آیا باورهای ما بر بدن ما تأثیر دارند؟

قطعا ، بدن از آنچه ذهن باور دارد تقلید می کند. انسانها روزانه حدود ۶۰،۰۰۰ فکر و احساس را از سر میگذارند  مسئله این است که ۳/۲ افکار ما همان افکار تکراری هر روز و هر ساله هستند.

به همین دلیل است که باید در مورد افکار خود محتاط باشیم. زیرا اگر به روش قدیمی فکر و باور داشته باشیم ، قربانی تولید مثل افکار می شویم  بنابراین ، مشکل یا ویژگی “غیر قابل تغییر” مانند  بیماری ها در حافظه سلولی یا ضمیر ناخودآگاه ساکن هستند.

 

به همین دلیل است که بیوکنزی در تغییر فیزیک بدن کار می کند. زیرا باورهای جدیدی از تفکر را در عمیق ترین قسمتهای ضمیر ناخودآگاه با کدهای دلخواهی که می خواهید داشته باشید جایگزین میکند.

 

علم در مورد بیوکنزی چه می گوید؟

DNA تولید می شود و سپس هر چند هفته یکبار می میرد و هر بار دستورالعمل هایی را که در حافظه ما رمزگذاری شده است را بازخوانی می کند و بیوکنزی روی این کدها تأثیر می گذارد بنابراین یک طرح جدید برای سلولهای جدید برنامه ریزی می شود.حقایق علمی زیادی در این باره وجود دارد. دکتر بروس لیپتون که یکی از درخشان ترین افراد در حوزه زیست شناسی است که خود را متعهد به مطالعه در این حوزه کرده است. وی صریحاً اظهار میکند: ذهن می تواند DNA ما را تغییر دهد.

اگر نگاهی دقیق تر به این موضوع کنیم میتوانیم ببینیم که افراد بیمار سالهاست که با بیماری های مختلف دسته پنجه نرم میکنند و هیچ وقت نشانه بهبود در آنها مشاهده نمی شود زیرا علارغم اینکه بدن آنها خود را بازسازی میکند اما باورهای ذخیره شده انها در مورد خودشان همچنان بدون تغییر می مانند و این اجازه از بین رفتن سلول های مخرب را نمی دهد.

 
 
دکتر بروس لیپتون

در اینجا ، در وب سایت دکتر لیپتون ، می توانید نحوه تغییر DNA را بخوانید.

 

اعتقادات منسوخ شده

چند دهه پیش دانشمندان معتقد بودند DNA ثابت و غیرقابل تغییر است. به لطف مطالعات اخیر ، این عبارت منسوخ شده است و دیگر هیچ ارزشی ندارد. دانش مدرن ثابت کرده است که باورهای ما برنامه نویسی ژنتیکی را تغییر می دهند.

 


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

    

 1. ۰

  برای ۱۵ ساله مجاز هست؟اگر نیست چه اتفاقی میوفته؟

 2. ۰

  سلام من یه دختر ۱۵ ساله هستم از بیوکنزی برای تغییر رنگ چشم استفاده می کنم آیا ضرری نداره من از این روش استفاده کنم؟

 3. ۰

  سلام
  میخواستم ببینم میتونیم رنگ چشممون رو به بنفش هم تغییر بدیم؟
  و اینکه اگه یه دختر ۱۴ساله این کارو بکنه اثر گذار هست؟

  • ۲

   کسی تا حالا نتیجه گرفته؟
   من میخوام. چشمام سبز بشن

 4. ۴

  واقعن راسته ؟

 5. ۵

  سلام ایا تغیر رنگ چشم باعث چشم درد می شود همچنین سر درد و برای پسر ۱۵ ضرر داره

  • ۵

   سلاک با استفاده صحیح خیر عوارضی ندارد و برای سنین زیر ۱۸ سال مجاز نیست

 6. ۳

  سلام.محدودیته سنی داره؟
  اگ بله . چرا؟ به چه دلیل؟

  • ۰

   سلام بله محدودیت دارد پاسخ سوالات شما در بخش سوالات متداول شرح داده شده است

 7. ۰

  سلام
  ببخشید اینکه ما با فکر کردن می تونیم رنگ چشم را تغییر دهیم محدودیت سنی داره؟

 8. ۰

  سلام میشه با نگاه کردن به تصویر مثلاً من دارم نگاه به یک عکس میکنم که فردی چشمانش سبز است آیا این می‌تواند کمک کند به سبز شدن چشمان؟

  • ۴

   سلام صرفا با نگاه کردن نه اما بله اثر بخش است

 9. ۴

  میشه بگید چطور و از کجا میشه آهنگ های دارای پیام های پنهان صوتی و تصویری دانلود کرد؟؟؟

  • ۱

   سلام از منوی سایت بخش فروشگاه کلیک کنید

 10. ۲

  سلام میخواستم بدونم آیا تلقین برای تغییر رنگ چشم ضرر داره؟
  و اینکه محدوده سنی خاصی هم داره؟
  مثلا یه فرد ۱۵ساله میتونه این کار رو بکنه؟

  • ۱۸

   سلام استفاده برای افراد زیر سن ۱۸ سال مجاز نیست

 11. ۳

  سلام می خواستم بدونم در کل بیوکنیزی برای مغز یا چشم ضرر داره یا نه ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  • ۳

   سلام خیر عوارض جانبی ندارد در بخش سوالات متداول توضیح داده شده است

 12. ۱

  سلام
  ۱-اگر ماقدرت رویای آگاهانه را داشته باشیم میتوانیم به راحتی برروی ضمیرناخودگاه تاثیبگذاریم وزودتر درفایل های سابیمینال بنتیجه بگیریم؟؟
  ۲-بیشتروقت ها که موسیقی گوش میکنم چشمان خود را به رنگ ابی وصورتم شفاف ترتصور میکنم با انرژی خیلی زیاد ایا این کارم تاثیر دارد روی ضمیرناخودگاه؟؟
  ۳-وقتی که چشمانم را در اینه نگاه میکنم بیشتربه یک ازچشمانم توجه دارم مشکلی ندارد؟؟

  • ۰

   سلام سوال اول و دوم بله و سوال اخر میتوانید نگاه کنید لذا روی چشمان خود حساس نشوید

   • ۱

    سلام
    میخواستم بگم اگر بخواهم همون فرکانس بیوکنزی را گوش کنم بدون ویدیو(درحالت مدیتیشن-درمسافرت زمانی که چشمانم خسته هستش)تاثیر دارد؟؟
    ۲-بیوکنزی ابی پررنگ زودتر به نتیجه میرسیم یا ابی دریایی همون ابی روشن؟؟
    ۳-چونکه من روی ابی پر رنگ کارمیکنم میتوانم بعدا روی ابی روشن کارکنم مشکلی نیست؟؟

    • ۰

     سلام اثر بخشی در حالت صوتی بسیار کند است و بیوکنزی رنگ تیره نتایج را سریعتر ایجاد میکند

 13. ۱

  درودبرشمادراین چندوقتی که بیوکنزی انجام داده ام چشمانم تغییرکرده است البته قبلا چشمانم سیاه بود الان قهوه ای روشن شده است.
  ۱-اما درایام عید من مسافرتم وبه هیچ چیز دسترسی ندارم ایاتمریین هست که بدون ویدیو انجام دهم؟؟یاجملات تلقینی
  ۲-چه تغذیه ای روی رنگ چشم تاثیر دارد برای رنگ ابی؟؟وتاچه مدت بایدمصرف کرد
  ۳-مگر چاکرا هم به بیوکنزی مربوط میشود؟؟اگر۷چاکرا فعال باشدمیتوان به راحتی تغییر را درچشمانمان دیدواینکه
  ۴-اگر فقط چشم سوم فعال باشدچی؟؟بازم زودتر چشمان تغییرمیکند؟؟

  • ۲

   سلام خیر تمرینی وجود ندارد و تغذیه تاثیری روی رنگ چشم ندارد و با فعال بودن چاکراهای شما تغییرات ایجاد می شود در صورتی که استفاده از البوم را متوقف کردید بعد از مسافرت مجدد دوره را شروع کنید

 14. ۰

  سلام اگر بعد از اتمام دوره چشمامون رنگی نشه ب چ دلیله ؟
  آیا ممکنه بخاطر بسته بودن چاکرا ها باشه ؟
  کم بودن تمرکز میتونه باعث بشه تا پایان دوره چشمامون رنگی نشه ؟

 15. ۲

  سلام
  ممکنه که یک مطالب رایگان درباره اینکه ایا واقعا با فعال کردن چاکرا ها وچشم سوم موجودات غیر ارکانیکی یاهمون جن روح خواهیم دید لطفایک مطالب رایگان در این مورد بگذارید خیلی خیلی ممنون واینکه توضیح دهید وقتی چشم سوم را باز کردیم چه چیز های چه دنیا را خواهیم دید درکجا
  خیل ممنون لطفابگذاریین سپاسگزارم.

  • ۰

   چشم سوم یک عنصرفیزیکی نیست بلکه نگاه کردن به واقعیت های پیرامون ما وجهان هستی میباشداگرمیخواهید چشم سوم شما باز بشه باید خرافات را نهی کنید وفقط خدارابپرستیدشفا دادن درذات اقدس اوست نه یه چیز مرده وذکرشما باید دائما نام خدا باشه ولاغیرخداوند شریک نداره واحد است وهمیشه میگوید من هستم خداعاشق میخواهدقلبا وروحاوباهاش صحبت باید کنیدفارسی وغیر فارسی نداره وهمیشه کلمه دوستت دارم باید ورد زبان شما باشه وهمیشه برای کمک گرفتن ازاو باید مددبگیرید.ازش بخواهید روح وجسم شمارا از لحاظ زبانی ونگاه وشنیداری وعملی پاک نگاه داره وسیاه وتاریکی را از روح وجسم شما بیرون کنه.وشما این عمل ها رابایدانجام بدهیدوافکار مثبت وانرژی مثبتی وپاک را به درون خود راه بدهید فحش دادن توهین کردن وافکار منفی نسبت به دیگران نباید داشته باشید شادباشید وخوشحال.وکسانی که روح خودرا کاملانتوانند پاک کنند اسیر موجوداتی پلیدی ذهن خود(شیاطین)خواهند شد زیرا شیاطین باادمهای غیر سالم کاری ندارند چون اونم شیطانه پس به دنبال ادمهای سالم وخداپرست میره تا اونو منحرف کنه واین شماهستید که باید ببینید میتوانید جلوی افکار شیطانی خودتون را بگیرید یا الت دست جنین موجوداتی خواهید شد.درپایان صحبت با خداوند همیشه ازش تشکرکنید.خدایاشکرت.این امضای دعای شماست

 16. ۲

  سلام چند سال ممکنه طول بکشه ؟؟؟ شما که گفتید توی ۶ ماه تغییر میکنه
  یعنی ممکنه بیشتر از ۶ ماه زمان ببره ؟

  • ۰

   سلام این مورد برای افرادی است که صرفا جهت تست یا کنجکاوی البوم را تهیه میکنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید