تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۰ , مهر , ۱۳۹۹ ۴۵ نظر ۱۷۳۵۴ بازدید زمان مطالعه ۲۷ دقیقه پادکست به زودی

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

بیوکنزی چیست ؟

 

بیوکنزی  از دو واژه “bio” و “kinesis” تشکیل شده است، در زیست شناسی، “bio” مربوط به موجودات زنده و “kinesis” به معنای فعالیت یک سلول است.بنابراین، Biokinesis  به معنی توانایی کنترل و تغییر ژن ها (DNA) با استفاده از قدرت ذهن است.

به طور کلی، علاقه عموم مردم برای استفاده از  بیوکنزی برای تغییر رنگ چشم است. اما اگر بیوکنزی امکان پذیر است، بدین معنی است که این امکان وجود دارد نه تنها تغییر رنگ چشم، بلکه تغییر رنگ مو و پوست نیز وجود دارد.

 

 

بیوکنزی چطور کار میکند؟

عوامل متعددی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم فرد از میزان و کیفیت ملانین در قسمت عنبیه چشم و مقدار نوری که از عنبیه عبور می کند و رنگ را پخش میکند تعیین می شود.  رنج  رنگ عنبیه از نور آبی تا قهوه ای تیره است. شایع ترین رنگ ها رنگ آبی، سبز و قهوه ای است. قهوه ای شایع ترین رنگ چشم است زیرا آن آلل ( توالی ویژه یک ژن) غالب است.

 

بیوکنزی تغییر رنگ چشم
تغییر رنگ چشم با کنترل میزان ملانین

در یادگیری زیست شناسی، می توانید رنگ چشم خود را با کنترل میزان ملانین و نحوه عبور نور از طریق عنبیه تغییر دهید. این را می توان با کنترل ذهن ناخودآگاه و تغییر ژن های خود انجام دهید بهترین راه برای رسیدن به رنگ مورد نظر تمرین مراقبه و یا استفاده از پیام های پنهان برای تغییر رنگ چشم است.

 

اعتقاد بر این است که با کمک بیوکنزی شما می توانید رنگ چشم خود را فقط به آبی یا سبز یا قهوه ای تغییر دهید اما اگر شما فکر می کنید تغییر رنگ چشم به هر رنگ دیگیر مانند صورتی، بنفش یا نارنجی امکان پذیر نیست بیوکنزی برای شما اثرگذار نخواهد بود و به این به دلیل این واقعیت است که ذهن ناخودآگاه شما در حال حاضر پذیرفته است که این رنگ ها غیر طبیعی و غیرممکن هستند.

 

 

تکنیک های بیوکنزی:

قبل از استفاده بیوکینزی، میتوانید چند روز مراقبه داشته باشید که به ذهن شما کمک کند تا به آرامش برسد زیرا  این به کنترل ذهن ناخودآگاه شما کمک می کند و رسیدن به نتیجه مطلوب آسانتر خواهد بود.

 

 

تکنیک شماره ۱:

 1. درست بعد از خواب بیدار شدن اول صبح و یا قبل از خواب شب، چشمان خود را ببندید و آرام باشید ، خود را با رنگ چشم دلخواه تجسم کنید بدین ترتیب به تکرار این روند آرام آرام رنگ چشم شما به رنگی که می خواهید تغییر می کند.

 2. همچنین می توانید یک شخص را با رنگ چشم مورد نظرتان تجسم کنید که به سمت شما می آید و به بدن شما وارد می شود.

 3. این کار را هر روز و در طول روز به صورت لحظه ای انجام دهید ، هنگامی که به آینه نگاه میکنید، تصور کنید و احساس کنید که چشمهایتان به رنگ مورد نظر تغییر کرده است.

 4. این روند را هر روز تکرار کنید و خودتان را متقاعد کنید که در حال حاضر چشمان رنگی مورد نظرتان را دارید و این را تا زمانی که واقعا به رنگ چشم مورد نظرتان می رسید انجام دهید.

 

 

 

تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

تکنیک شماره ۲:

برای انجام این تکنیک، شما باید دانش و اطلاعات مربوط به رنگ چشم را داشته باشید. قبلا در مورد آن توضیح داده شده است اما باید در مورد این موضوع بیشتر بدانید.

 

 

 1. بعد از بستن چشمان خود و ریلکس شدن، تجسم کنید که مقدار رنگدانه ها به نام ملانین در چشم شما افزایش یا کاهش یافته است، غلظت بیشتر یا افزایش ملانین منجر به ایجاد شدن رنگ تیره یا قهوه ای می شود و کمترین مقدار منجر به رنگ آبی می شود و در میان رنگ سبز ایجاد خواهد شد بنابراین، با توجه به رنگی که می خواهید دریافت کنید تجسم خود را ادامه دهید.

 2. همچنین می توانید تغییر اندازه مردمک چشم به بزرگتر یا کوچکتر تجسم کنید که به تغییر رنگ چشم کمک می کند.

 3. این روند را هر روز تکرار کنید تا زمانی که تغییرات را مشاهده کنید

 

تکنیک بسیار ساده دیگری است که با استفاده از گوش دادن به پیام های پنهان صوتی و تصویری بر روی صفحه کامپیوترتان که مربوط به بیوکنزی است انجام می شود که در این اینجا رنگ های مورد نظرتان را می توانید انتخاب و طبق دستورالعمل داده شده انها را با توجه به اطلاعات بالا استفاده کنید.

 

بیوکنزی و تغییر رنگ چشم چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای ایجاد تغییرات برای هر فرد متفاوت است. افراد با اعتماد به نفس قوی تر، سریعتر می توانند روی ذهن خود تاثیر بگذارند حتی برای برخی از افراد  که به منظور کنجاوی از بیوکنزی استفاده میکنند بسته به نوع اعتقادتشان این می تواند تا چند سال طول بکشد.

 

 

نتیجه:

مهمترین موضوع این است که ذهنتان را برای یادگیری بیوکنزی باز نگه دارید زیرا  این چیزی مانند سایر قدرتهای روانی مانند تلکینز یا پریوکینسیس نیست.

شما باید با دانش کامل در مورد این که شما با DNA خودتان رفتار می کنید باشید فقط استفاده از بیوکنزی کافی نیست از لینک های پایین میتوانید اطلاعات بیشتری را مطالعه کنید.بنابراین، هنگام تلاش برای این قدرت روانی، لازم است که بسیار مراقب باشید و در نظر داشته باشید که تمرین را در طول دوره برای ایجاد تغییرات ترک نکنید.


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

آیا افکار میتوانند دی ان ای (DNA) شمارا تغییر دهند؟

بیوکنزی چیست؟

آیا ناخوداگاه می تواند ظاهر شما را تغییر دهد؟

 


تغییر رنگ چشم طوسی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم آبی در ۲۹ روز (تضمینی)

تغییر رنگ چشم سبز در ۲۹ روز (تضمینی)


۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

 

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

 

نادرترین رنگ چشم و چگونگی بروز آن!

 

سیاه – وجود ملانین زیاد

قرمز / صورتی – عدم وجود رنگدانه در بدن و نشتی خود در عنبیه

کهربایی – وجود ملانین کم با مقدار زیادی لیپوکروم (نوعی رنگدانه زرد مایل به قهوه ای دان دان که حاوی مقدار کمی لیپید بوده )

سبز– وجود ملانین کم  ، مقدار زیاد لیپوکروم و پراکندگی نور

بنفش – کمبود رنگدانه مخلوط با نور منعکس کننده از رگهای قرمز خونی

قرمز – کمبود رنگدانه و واضح شدن رنگ هموگلوبین های رگ های خونی شبکیه به واسطه دریافت نور

هتروکرومیا – افزایش یا کاهش رنگدانه در عنبیه

 

آیا میدانستید؟

فقط ۲٪ از جمعیت جهان چشمهای سبز دارند!  اگر کسی را دیدید که چشم های سبز دارد بنابراین این واقعیت جالب را در مورد او بدانید.

 

بنابراین ، کدام یک از منحصر به فردترین هاست؟

در واقع راهی وجود ندارد که بتوان دقیقاً نادرترین رنگ ترین رنگ چشم را تعیین کرد ، اما اگر هرگز موارد زیر را ندیده اید ، فقط بدانید که به دلیل نادر بودن آنها در این لیست قرار گرفته اند. این لیست ترتیب خاصی ندارد و اگر رنگ چشم شما در این لیست قرار دارد خود را یک جواهر بدانید.

 

۱: چشمان سیاه

آیا تا به حال کسی را دیده اید که چشمانی به تاریکی شب داشته باشد؟ اگرچه سیاه به نظر می رسند ، اما در واقع قهوه ای بسیار تیره است که به دلیل فراوانی ملانین ایجاد می شود. فقط زمانی  می توانید مردمک را از عنبیه تشخیص دهید که با نور در چشم او نگاه کنید.

 

۲: چشم های قرمز / صورتی

دو حالت عمده باعث ایجاد رنگ چشم قرمز یا صورتی می شود: آلبینیسم (عدم وجود رنگدانه – زال) و نشت خون به عنبیه. اگرچه آلبینوها به دلیل کمبود رنگدانه چشمهای آبی بسیار روشن دارند ، اما برخی از آلبینیسمی ها می تواند باعث قرمز یا صورتی چشم شود.

 

Amber eyes are a beautiful honey color!
Amber eyes are a beautiful honey color!

۳: چشمان کهربایی

این رنگ چشم زیبا و طلایی اغلب با فندقی اشتباه گرفته می شود. تفاوت آن در این است که چشم های فندقی قهوه ای و سبز هستند ، در حالی که چشم کهربایی یک رنگ یکدست است. با کمی ملانین و لیپوکروم زیاد ، چشمان تقریباً درخشان به نظر می رسند! چند حیوان مختلف این رنگ چشم را دارند اما در انسان نادر است.

 

۴: چشمان سبز

ملانین بسیار کم ، مقدار بیش از حد لیپوکروم و پراکندگی نور که از استرومای منعکس می شود می تواند سایه های مختلفی از سبز را ایجاد کند. این رنگ چشم تنها دو درصد از جمعیت جهان ، قطعا نادر است!

 

۵: چشم بنفش

چقدر زیبا، چه آبی ارغوانی! این رنگ اغلب در افراد مبتلا به آلبینیسم دیده می شود. گفته می شود که بدون آلبینیسم نمی توانید واقعاً چشمان بنفشه داشته باشید، کمبود رنگدانه و تر کیب آن با با قرمز ناشی از نور منعکس شده از رگهای خونی چشم این رنگ بنفش زیبا ایجاد می شود.

 

۶: چشم قرمز

قرمزی چشم در اثر بیماری ها به نام آلبینیسم ایجاد می شود. انواع مختلفی از آلبینیسم وجود دارد و هرکدام تا حدی متفاوت بر بدن تأثیر می گذارند. به طور کلی ، اینها اختلالی هستند که از نظر ژنتیکی به ارث می رسند که شامل hypopigmentation  در قسمت هایی از بدن مانند مو ، پوست یا چشم ها است. این بدان معنی است که ملانین در مناطق آسیب دیده بدن کم است یا اصلاً وجود ندارد.

 

اکثر افراد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز ندارند ، اگرچه بسیاری از آنها چشمان برنز یا آبی کم رنگ دارند. آنها شبکیه کم رنگی دارند که در طی معاینه توسط پزشک چشم قابل مشاهده است و اغلب مشکلات چشمی دیگری مانند حساسیت به نور ، ضعف بینایی یا نیستاگموس (جنبش کره ی چشم) تجربه می کنند.

 

هنگامی که یک فرد مبتلا به آلبینیسم چشم قرمز دارد ، به این دلیل است که هم در لایه اپیتلیوم و هم در لایه استرومای عنبیه خود فاقد ملانین است. افرادی که چشم های قرمز دارند در واقع عنبیه قرمز ندارند بلکه افرادی که به دلیل آلبینیسم در عنبیه خود از ملانین برخوردار نیستند ، رگ های خونی به اندازه کافی قابل مشاهده هستند که می توانند ظاهری صورتی یا قرمز ایجاد کنند.

 

David Bowie
Heterochromia eye color

 

۷: هتروکرومیا

این یک رنگ یک وضعیت نادر چشم است که رخ میدهد.  در واقع این رنگ چشم به این صورت است که عنبیه ها رنگ متفاوتی از یکدیگر دارند مانند بازیگر مشهور (دیوید بویی!) ، یا اینکه در عنبیه یک نقطه وجود دارد که به دلیل تفاوت رنگدانه ها ، متفاوت از عنبیه دوم است.

این رنگ چشم کاملاً غیرمعمول است که بعضی از افراد دارند و در حالی که بسیاری از افراد برای یکنواخت تر ساختن رنگ چشم خود از لنز استفاده می کنند ، به نظر بسیار زیباست و چنین رنگ چشم نادری باید جلوه کند!

 

چه چیزی رنگ چشم شما را تعیین می کند؟

بسیاری از افراد استدلال می کنند که رنگ چش صرفاً ژنتیکی است که در بیشتر موارد هم صحت دارد با این حال ، هنوز چیزهای زیادی در مورد ژنهای رنگ چشم وجود دارد که شناخته نشده است.ما می دانیم که ژن های رنگ چشم قابل تغییر است بنابراین شاید فقط مسئله این باشد که ژن های دو انسان برای به وجود آوردن پدیده ها عمل میکنند.

 

اکنون ، آنچه در مورد تعیین رنگ چشم می دانیم این است که از ترکیب دو رنگدانه (همراه با نحوه پخش در عنبیه) به وجود می اید: ملانین (رنگدانه قهوه ای) و لیپوکروم (یک رنگدانه زرد). وقتی شخصی را با چشمهای روشن و آبی می بینید ، به این معنی است که ملانین یا رنگدانه قهوه ای در چشم او وجود ندارد.

 

 

“در اصل ، همه ما چشمان قهوه ای داشتیم. اما یک جهش ژنتیکی موثر بر ژن OCA2 در کروموزوم های ما منجر به ایجاد “تغییر” در رنگ چشم ما شد ، که به معنای واقعی کلمه توانایی تغییر چشم قهوه ای را ایجاد کرد”

پروفسور هانس ایبرگ ، گروه پزشکی سلولی و مولکولی ، دانشگاه کپنهاگ

Professor Hans Eiberg, Department of Cellular and Molecular Medicine, University of Copenhagen

 

 

آیا همه ما چشمان قهوه ای داشتیم؟

اعتقاد بر این است که نژاد بشر با داشتن چشم های قهوه ای شروع شده و به دلیل جهش های ژنتیکی ، رنگ های دیگر بوجود آمده اند شاید به همین دلیل است که قهوه ای رایج ترین رنگ است (اما زیبایی آن کم نیست)!

 

بنابراین بسیاری از افرادی که بینایی کامل و سالمی دارند ، برای داشتن رنگ چشم ابی یا سبز اقدام به تغییر رنگ چشم خود با لنز یا بیوکنزی می کنند اما اگر در حال حاظر این رنگ چشم های نادر را دارید خود را خوش شانس بدانید!


بیوکنزی؟ آیا واقعاً می تواند رنگ چشم را تغییر دهد؟

تغییر رنگ چشم

چه چیزی رنگ چشم را تعیین می کند؟

عوامل مختلفی وجود دارد که رنگ چشم شما را تعیین می کند. رنگ چشم یک فرد از مقدار و نوع ملانین در بخشی از چشم به نام عنبیه ناشی می شود. در حقیقت ، رنگ عنبیه از آبی روشن تا قهوه ای تیره متفاوت است. معمول ترین رنگ ها قهوه ای ، آبی ، سبز است. قهوه ای رایج ترین در جهان است.

 

بیوکنزی میزان ملانین را تغییر می دهد.

با استفاده از بیوکنزی Biokinesis ، می توانید با کنترل مقدار ملانین ، رنگ چشم خود را تغییر دهید. این امر می تواند با استفاده از ضمیر ناخودآگاه و تغییر ژن های شما انجام شود.

 

 چه چیزی باعث می شود بیوکنزی اثر بخش باشد؟

بیوکنزی در واقع کد DNA اصلی را تغییر می دهد. بیوکنزی به زمان و ثبات نیاز دارد جهت دریافت نتایج فرد باید متعهد به تغییر و نسبت به فرآیند اشتیاق داشته باشد در این صورت نتایج در عرض چند هفته رخ میدهند اما اگر استفاده نا منظم و دقیق نباشد نتایج میتواند از چند ماه تا چند سال زمان ببرد.

 

با استفاده از بیوکنزی به ذهن خود دستور می دهیم تا سطح ملانین را برای نتایج دلخواه ما تغییر دهد. با گذشت زمان ، این امر تأثیر شدیدی بر رمزگذاری DNA درونی ما می گذارد. بنابراین ، بدن شروع به اجرای دستورالعمل های جدید می کند.

 

آیا باورهای ما بر بدن ما تأثیر دارند؟

قطعا ، بدن از آنچه ذهن باور دارد تقلید می کند. انسانها روزانه حدود ۶۰،۰۰۰ فکر و احساس را از سر میگذارند  مسئله این است که ۳/۲ افکار ما همان افکار تکراری هر روز و هر ساله هستند.

به همین دلیل است که باید در مورد افکار خود محتاط باشیم. زیرا اگر به روش قدیمی فکر و باور داشته باشیم ، قربانی تولید مثل افکار می شویم  بنابراین ، مشکل یا ویژگی “غیر قابل تغییر” مانند  بیماری ها در حافظه سلولی یا ضمیر ناخودآگاه ساکن هستند.

 

به همین دلیل است که بیوکنزی در تغییر فیزیک بدن کار می کند. زیرا باورهای جدیدی از تفکر را در عمیق ترین قسمتهای ضمیر ناخودآگاه با کدهای دلخواهی که می خواهید داشته باشید جایگزین میکند.

 

علم در مورد بیوکنزی چه می گوید؟

DNA تولید می شود و سپس هر چند هفته یکبار می میرد و هر بار دستورالعمل هایی را که در حافظه ما رمزگذاری شده است را بازخوانی می کند و بیوکنزی روی این کدها تأثیر می گذارد بنابراین یک طرح جدید برای سلولهای جدید برنامه ریزی می شود.حقایق علمی زیادی در این باره وجود دارد. دکتر بروس لیپتون که یکی از درخشان ترین افراد در حوزه زیست شناسی است که خود را متعهد به مطالعه در این حوزه کرده است. وی صریحاً اظهار میکند: ذهن می تواند DNA ما را تغییر دهد.

اگر نگاهی دقیق تر به این موضوع کنیم میتوانیم ببینیم که افراد بیمار سالهاست که با بیماری های مختلف دسته پنجه نرم میکنند و هیچ وقت نشانه بهبود در آنها مشاهده نمی شود زیرا علارغم اینکه بدن آنها خود را بازسازی میکند اما باورهای ذخیره شده انها در مورد خودشان همچنان بدون تغییر می مانند و این اجازه از بین رفتن سلول های مخرب را نمی دهد.

 
 
دکتر بروس لیپتون

در اینجا ، در وب سایت دکتر لیپتون ، می توانید نحوه تغییر DNA را بخوانید.

 

اعتقادات منسوخ شده

چند دهه پیش دانشمندان معتقد بودند DNA ثابت و غیرقابل تغییر است. به لطف مطالعات اخیر ، این عبارت منسوخ شده است و دیگر هیچ ارزشی ندارد. دانش مدرن ثابت کرده است که باورهای ما برنامه نویسی ژنتیکی را تغییر می دهند.

 


قدرت اختلالات چند شخصیتی (تغییر رنگ چشم)

    

 1. ۳

  سلام چرا برای زیر ۱۸ سال نمیشه استفاده کرد و اینکه چه مدت زمان طول میکشه تا رنگ چشم به روشنی بزند ایا رنگ مشکی هم میشه رنگی کرد؟؟

  • ۱

   سلام (این مدیتشن نیست این تکنولوژی است از انجا که مغز کودکان تا سنین بزرگسالی در حال توسعه و بسط داده شدن میباشد حتی اگر خطرات آن اندک باشد به این معنی نیست که نباید آن را نادیده بگیرید این تکنولوژی برای افراد زیر سن ۱۸ سال توصیه نمیشود زیرا ممکن است باعث تشنج سردرد و دردهای خفیف شود )

 2. ۸

  سلام میشه رنگ چشم طوسی بشه

 3. ۱۰

  سلام. خسته نباشید
  دلیل اینکه برای افراد زیر ۱۸ سال مجاز نیست چی هست؟

  • ۱۱

   سلام بخش سوالات متداول را بررسی کنید

1 2

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید