بیشتر از چیزی که چشم شما از تبلیغات پنهان میبیند ، ناخوداگاه شما درک میکند!

بیشتر از چیزی که چشم شما از تبلیغات پنهان میبیند ، ناخوداگاه شما درک میکند!
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۹ , آبان , ۱۳۹۷ ۱ نظر ۱۳۱۳ بازدید

این پیام ها می توانند افکار و اعمال بعدی افراد را تحت تاثیر قرار دهند جالب توجه این است که گیرنده از وجود هر چیزی که دیده است بی اطلاع است، در حالی که اقدامات و تفکر فرد تاثیر پیام های پنهان دریافتی را نشان می دهد،

 

تبلیغات پنهان تکنیکی است که پیام ها را در تبلیغات پنهان می کنند که انها فقط توسط ذهن ناخودگاه درک و پردازش می شوند. روش های جالب بسیار دیگری وجود دارد که این تکنیک در رسانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کلمه “پنهان” یعنی درک اطلاعات در زیر آستانه درک آگاهانه انسان. این تکنیک معمولا در تبلیغات استفاده می شود که  هدف از تبلیغات پنهان این است که پیامی را به صورت مخفی یا بدون تلاش به ذهن افراد وارد میکنند. تکنیک پیام های پنهان به میزانی که چشم انسان قادر به تشخیص پیام مورد نظر نیست، اما ناخودآگاه یا ذهن عمیق تر آن را تحریک می کند طراحی میشوند.

 

این پیام ها می توانند افکار و اعمال بعدی افراد را تحت تاثیر قرار دهند جالب توجه این است که گیرنده از وجود هر چیزی که دیده است بی اطلاع است، در حالی که اقدامات و تفکر فرد تاثیر پیام های پنهان دریافتی را نشان می دهد، از انجا که ناخوداگاه تمامی اتفاقات و زندگی ما را کنترل می کند دلیل این اتفاق این است که این پیام ها در سطح ناخودآگاه درک می شوند و خودآگاه قادر به پردازش انها نیست.

 

 ناخوداگاه شما درک میکند
این پیام ها می توانند افکار و اعمال بعدی افراد را تحت تاثیر قرار دهند.

حضور سایه ها،

اثرات بصری یا دیداری و نور ، درک ابعاد یک تصویر را تحت تاثیر قرار می دهد با توجه به مکانیزم نوری چشم انسان، تصویر بر روی شبکیه چشم تحت تأثیر مقدار و جهت نور موجود در تصویر بررسی می شود، نور تابیده شده می تواند قضاوت انسان و درک تصویر را تحت تاثیر قرار دهد حضور چنین جلوه های بصری در یک تصویر، بر شیوه ای که چشم انسان آن را درک می کند تأثیر میگذارد در ادامه نمونه هایی از این جلوهای بصری را خواهیم دید:

 

 

 

 ناخوداگاه شما درک میکند
اثرات بصری یا دیداری و نور

این عکس تا حدی درهم است که موضوع تصویر برای چشم ها واضح نیست اما  این نقشه دنیا به صورت کریستال شفاف را نشان میدهد که اثر نور سبب ایجاد سایه های ضعیف شده است. آیا پیام پنهانی را می توانید پیدا کنید؟

 

 

 

 

 ناخوداگاه شما درک میکند
این تصاویر در سطح ناخودآگاه احساس می شوند.

 

در نگاه اول، به نظر می رسد یک نقاشی در آب رنگ است. اما دیدن دو چشم بزرگ دشوار نیست. آیا دیدن این تصویر به معنای یک عنصر ترسناک به صورت پنهانی درک می شود؟

 

 

استفاده از تکنیک پیام های پنهان توسط رسانه های بصری در محصولاتی که نام های تجاری در تصاویر دارند نیز دیده می شود که در این مقاله به خوبی در مورد آن شرح داده شده است لذا تبلیغ کنندگان از تکنیک هایی استفاده می کنند که در آن یک تصویر یا یک متن بارها و بارها فلش می زند هر چند این در عرض چند ثانیه رخ داده تا حدی که غیر قابل دیدن یا نامرئی است اما این تصاویر در سطح ناخودآگاه احساس می شوند.

 

تحقیقات نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض چنین تکنیکی نفوذ و تأثیر عمیقی روی بیننده دارد بعضی از مطالعات دیگر نشان داده اند که تصاویر بصری ارائه شده تأثیر بیشتری نسبت به متن بر مخاطبان میگذارد به عنوان مثال برنده شدن جرج بوش در انتخابات ریاست جمهوری که در ویدئو میتوانید عملکرد این روش را ببینید :

 

 

 

پیام پنهان rat دقیقا در ثانیه ۲۴ منتقل می شود

تبلیغات پنهان در رسانه های صوتی نیز استفاده می شود به طوری که در آن صداها به صورت نامفهموم ضبط می شوند که برای گوش انسان به عنوان صداهای نامفهوم شنیده می شوند در حالی که ذهن ناخودآگاه پیام ها را درک می کند گفته می شود که پیام های صوتی پنهان نیز می توانند شنوندگان را به اقداماتی تحریک کنند که قصد طراح پیام است.

 

 

 

 

 

آنچه که به طور مستقیم توسط چشم ها درک می شود تصویر دو نفر است که با یکدیگر صحبت می کنند، احتمالا دو بازرگان در مورد معامله بحث می کنند که قصد به توافق رسیدن را دارند این هدف از طریق سایه هایشان به راحتی منتقل می شود که آنها دست داده اند. شما چی فکر میکنید؟

 

اعتقاد بر این است که پیامهای پنهان بر وضعیت ذهنی و رفتار فرد تاثیر میگذارند به گفته محققان، این تبلیغات به طور موثری روی ارتباطات اثرگذار است.صنعت فیلم و تلویزیون معمولا از تکنیک پیام های پنهان برای جذب مخاطب استفاده می کنند فیلم مشهور “Fight Club” تصویری از تایلر دردان را در قالب یک سری عکس های پنهان قبل از این که شخصیت وارد فیلم شود فاش کرد که در این لینک به صورت رایگان می توانید این فیلم را دانلود کنید.

ناخوداگاه شما درک میکند
Fight Club

 


آنچه که چشم ها می بینند مردی است که به بالا نگاه میکند و استفاده از رنگ ها و ستاره ها به ایالات متحده و سیاست اشاره دار اما آنچه که هوشمندانه منتقل می شود این است که او یک جمهوری خواه است. سایه فیل را ببینید؟

 

تبلیغات پنهان
پیام ها هوشمندانه منتقل می شوند

برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ایالات متحده، یک تبلیغات تلویزیونی کلمه “بوروکرات” را به شکل یک تصویر پنهان نشان دادند که در بالا ویدئو آن را مشاهده کردید برخی از سریال های تلویزیونی به وسیله تکنیک پنهان برای بخش قسمت های بعدی سریال ها استفاده کردند همچنین مسابقات فرمول از ماشین های نقاشی شده استفاده میکند به طوری که در انها پیامی گنجانده شده است به نظر می رسید که آنها ساخت مواد مخدر را ممنوع کرده اند.

 

 

 

 

 

 

در این لینک توضیحات بیشتر را می توانید ببینید. ۱۰واقعیت در مورد پیام های پنهان

تبلیغات پنهان
از این تکنیک برای تبلیغ محصولات از طریق ارتباط در سطح ناخودآگاه استفاده میکنند.

یک پیام پنهان، به معنای واقعی کلمه پنهان است! حروف قرمز به طور جداگانه تشخیص داده میشود و چیزی که مشاهده می کنید، بلوک های حروف به صورت تصادفی قرار گرفته اند و می دانید که تصویر چه چیزی به شما میگوید.

 

 

 

 

 “شما عالی هستند”

تبلیغات با استفاده از این تکنیک برای تبلیغ محصولات از طریق ارتباط در سطح ناخودآگاه استفاده میکند در بسیاری از موارد، تبلیغ کنندگان آرم محصولات خود را در تبلیغات خود جاسازی می کنند آنها شعارها و پیام های تبلیغاتی را به عنوان بخشی از آگهی ها به ذهن ناخودآگاه مخاطبان خود وارد می کنند.

 

 

 

بعضی افراد تبلیغات پنهان را مورد انتقاد قرار داده اند، در حالی که دیگران در حال پیدا کردن راه هایی برای استفاده از این تکنیک در جهت مثبت هستند. همانطور که مشخص است پیام های پنهان در سطح ناخودآگاه درک شده است بنابراین تبلیغات پنهان پتانسیل موثر در ترویج موفقیت افراد را دارد.در حالی که این روش ممنوع شده است هنوز مورد استفاده شرکت ها قرار میگیرد بنابراین دور از انتظار نیست که ما نیز توسط رسانه در معرض این پیام ها باشیم ، برای َآشنایی بیشتر با این روش و برنامه ریزی ناخوداگاه برای رسیدن به اهداف شخصی می توانید از پکیج زیر استفاده کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  استاد ضمیرناخودگاه شوید!

  اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

  ۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

  ثروت از ذهن شروع می شود.

  اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

  برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید