چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , فروردین , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۴۱۴ بازدید

برای بهبود توانایی خود در ترک عادت، باید سیستمی ایجاد کنید که به ذهن ناخودآگاه شما اجازه دهد تا تغییر را بپذیرد. ضمیر ناخودآگاه شما انتظار کارهای روتین را دارد و به شدت در برابر تغییرات مقاوم است که به محرک یا پاداش بالایی نیاز دارد. شما باید عادات درون ضمیر ناخودآگاه خود را درک کنید و هنگامی که به صورت ناخودآگاه یک کار را انجام دادید صبر کنید و از خود بپرسید “چرا این کار را کردم”؟

 

ترک عادت های بد و ایجاد عادت های جدید مثبت

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

 

در ادامه این چهار مرحله به شما در برنامه ریزی مجدد و تغییر عادت های بد به عالی کمک می کند. وقتی می‌خواهید یک عادت بد را ترک کنید، چیزی که در واقع به دنبال آن باید باشید این است که آن عادت بد را با یک تمرین جدید و قوی‌تر جایگزین کنید.

 

 

 1. یک سیستم‌ ایجاد کنید (به اراده تکیه نکنید)

قدرت اراده به تنهایی تنها چند هفته یا در بهترین حالت یک ماه به شما کمک میکند تا عادت خود را ترک کنید. اراده مقاومت زیادی در ذهن شما ایجاد می کند. ضمیر خودآگاه قدرت اراده را در اختیار خود دارد، اما ضمیر ناخودآگاه صدها بار بیشتر از خودآگاه قدرت دارد.

 

برای بهبود توانایی خود در ترک عادت بد، باید سیستمی ایجاد کنید که به ذهن ناخودآگاه شما اجازه دهد تا تغییر را بپذیرد. ضمیر ناخودآگاه شما انتظار کارهای روتین را دارد و به شدت در برابر تغییرات مقاوم است که به محرک یا پاداش بالایی نیاز دارد. شما باید عادات درون ضمیر ناخودآگاه خود را درک کنید و هنگامی که به صورت ناخودآگاه یک کار را انجام دادید صبر کنید و از خود بپرسید “چرا این کار را کردم”؟

 

به عنوان مثال، کاهش وزن یا تغذیه سالم عادت جدیدی است که بسیاری از ما تمایل داریم آن را انتخاب کنیم. در اینجا عادت بد ورزش نکردن و رژیم غذایی ناسالم است. ضمیر ناخودآگاه سیگنال گرسنگی را از معده دریافت می‌کند، به آشپزخانه می‌روید و به بیسکویت‌های داخل کمد می‌رسید. به اتاق خود برمی گردید و بیسکویت ها را می خورید. فرآیندی که از خود نشان دادید کاملاً ناخودآگاه بود تا جایی که تمام بیسکویت ها را تمام کردید.

رژیم غذایی

 

شما باید سیستمی ایجاد کنید که به موجب آن عادت های بد خود را متوقف کنید یا چیزی مثبت را جایگزین آن کنید. به عنوان مثال اگر تمام مواد غذایی ناسالم را از آشپزخانه خود حذف کنید و غذای سالم تری جایگزین آن کنید، در حال کاشت یک سیستم غذایی جدید در ضمیر ناخودآگاه خود هستید. ممکن است در ابتدا برایتان سخت باشد، اما زمانی که ضمیر ناخودآگاه این تغییر را بپذیرد، عادت قدیمی به تدریج از بین خواهد رفت.

 

شما می خواهید میزان تمرینی فیزیکی که در حال حاضر انجام می دهید افزایش دهید یا به طور منظم ورزش کنید. سیستمی را تعبیه کنید که مقاومت را کاهش می دهد، لباس های تمرینی خود را شب قبل آماده کنید و وقتی از خواب بیدار شدید، لباس های بدنسازی خود را بپوشید. مطمئن شوید که باشگاه در مسیر حرکت محل کار شماست زیرا این کار در ضمیر ناخودآگاه شما تلاش کمتری را حس میکند. زیرا اگر ورزشگاه ۲۰ دقیقه رانندگی در جهت مخالف مسیر کار شما بود ضمیر ناخودآگاه مقاومت می‌کرد و احتمالاً باشگاه نمی روید.

 

 

سیستم های زیادی وجود دارد که می توانید برای آسان تر کردن عادات خود اتخاذ کنید. اما ابتدا باید عادت بدی که می خواهید بشکنید را درک کنید، سپس آن را با طرحی جایگزین کنید که با گذشت زمان، عادت جدیدی ایجاد می کند. به طور معمول حدود ۶۶ روز طول می کشد تا یک عادت قدیمی حذف شود و یک عادت مثبت جدید جایگزین آن شود. ۲۲ روز اول معمولا سخت ترین زمان تغییر عادت است، اما موفقیت با پشتکار برای ادامه دادن خلق می شود.

اثر مرکب

 1. انجام روزانه گام ها (اثر مرکب)

اگر با خودتان صادق باشید، میدانید گه سال ها طول کشیده است تا یک عادت بد در ضمیر ناخودآگاه شما وارد شود. هیچ کس یک روز از خواب بیدار نمی شود و ۵۰ پوند وزن اضافه نمی کند، دلیل آن افزایش وزن ماه ها و سال ها تغذیه ضعیف و ناسالم بوده است. به همین ترتیب، ما عادت‌های بد خود را در طول زمان ایجاد کرده ایم، زمانی که تغییر خواسته ماست که باید بپذیرید که پیشرفت به زمان نیاز دارد.

 

یک عادت بد یک شبه از بین نمی رود و هر چه این عادت در ضمیر ناخودآگاه ریشه های قوی تری داشته باشد، ترک آن سخت تر خواهد بود. زمان تغییر یک عادت در نهایت به نوع عادتی که می خواهید حذف کنید بستگی دارد. از طرف دیگر، هر روز را به عنوان فرصتی برای نزدیک شدن به هدف جدید در نظر بگیرید. اگر یک روز را از دست دادید، استرس نداشته باشید و تسلیم شوید.

 

از قانون سه روزه استفاده کنید که به موجب آن اگر یک یا دو روز را از دست دادید، هرگز به خودتان اجازه ندهید روز سوم را از دست بدهید. زیرا ممکن است این کار منجر به شکست کامل شود و عادت قدیمی بازگردد و شما را ناامید و به شدت ناراضی کند. احساسات بیش از هر عادت دیگری بر ضمیر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارند. احساسات منفی ذهنیتی را ایجاد می کند که هرگز به شما اجازه نمی دهد به موفقیت دلخواه خود برسید.

 

اثر مرکب یا در نظر گرفتن هر روز به عنوان یک گام کوچک، موفقیت بسیار بهتری نسبت به ۲۲ روز سخت‌کوشی و تسلیم نشدن خواهد داشت. اگر به مدت یک سال هر روز ۱٪ بهتر شوید، ۳۶۵٪ قوی تر از آنچه شروع کرده اید خواهید بود. اثر مرکب باعث ایجاد رشد و شتاب بیشتری را شاهد خواهد بود.

 

 

 

 1. باورهای منفی خود را تغییر دهید

ضمیر ناخودآگاه ،ذهن ما را با باورهایی که از تجربیات، محیط و افرادی که در میانشان هستیم ایجاد و کنترل می کند. ضمیر ناخودآگاه ما مانند زمین حاصلخیز است و هر چه در آن کاشته شود رشد خواهد کرد. اگر بیشتر وقت خود را صرف منفی گرایی کنید، ضمیر ناخودآگاه شما منفی می شود که بعداً پایه عادات های ما می شود.

 

افکار منفی شما را عقب نگه می دارند و ترک عادات یا انجام یک عادت جدید را دشوار میکنند. اگر نسبت به باشگاه رفتن به دلیل تجربه بدی که از گذشته خود دارید داشته باشید و تا زمانی که آن ترس را ترک نکنید، منفی بافی داشته باشید، هرگز عادت جدیدی ایجاد نخواهید کرد. ترس از شکست یکی از بدترین ترس هاست زیرا می تواند ما را از انجام کارهای بیشتر باز دارد. ترس ممکن است مستقیماً از درون نشات نگیرد و از محیط بیرونی ما این باور را تولید می کند.

 

ممکن است با افرادی کار کنید که نمی‌خواهند شما موفق شوید، بنابراین آنها مدام می‌گویند که نمی‌توانید به آن هدف برسید. تنها راه برای تغییر باور و شروع به ترک عادت، دانش و درک است. با دانش و درک موضوعی که می خواهید در آن برتری داشته باشید، می توانید این باور را در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد کنید که می توانید به آن دست پیدا کنید. ضمیر ناخودآگاه قدرت شما را نگه می دارد و اگر از آن برای رشد و توسعه استفاده کنید، هرگز شکست نخواهید خورد.

 

علاوه بر این، می‌توانید با افزودن تاکیدات مثبت به روش خود، سیستم اعتقادی خود را قویتر کنید. قبل از خواب و اول صبح، یک سری عبارت های تاکیدی بنویسید یا به آن گوش دهید که مثبت اندیشی شما را برای رسیدن به عادت جدیدتان تقویت می کند. فایل صوتی تاکیدات مثبت خود را به مدت ۱۰ دقیقه گوش کنید تا ضمیر ناخودآگاه شما پیام های مثبت را جذب کند. سیستم اعتقادی شما به طور چشمگیری بهبود می یابد و احتمال موفقیت شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکند.

 

 1. تکرار و تکرار (روال عادت)

قبلاً به این واقعیت اشاره کرده ایم که عادت ها یا شکستن یا ایجاد آنها زمان می برد. تکرار کلید جاسازی عادت جدید در ضمیر ناخودآگاه است. ضمیر ناخودآگاه همیشه در برابر تغییر مقاومت می کند زیرا دوست دارد همیشه موقعیت قبلی خود را حفظ کند.

 

با گذشت زمان و با تکرار مکرر عادت های جدید، ضمیر ناخودآگاه به آرامی رشد می کند و اعتماد می کند. برای معرفی یک عادت جدید، این تکرار هر روز کارهای جدید است که تفاوت را ایجاد می کند. موفق ترین افراد در جهان این قانون را درک می کنند. این چیزی است که آنها را از بقیه متمایز می کند.

 

برای نمونه مایکل جردن ، او هر روز تمرین می کرد تا زمانی که دیگر نمی توانست این کار را انجام ندهد و هر روز تمرین کردن را تکرار می کرد. اگر تقویم دارید، در کنار عادتی که در حال تغییر آن هستید هر روز پس از تکمیل یا انجام عادت جدید خود، آن روز را علامت بزنید تا زمانی که این الگو عمیقاً در ضمیر ناخودآگاه شما جا بیفتد. همچنین می‌توانید اپلیکیشن های ایجاد عادت جدید را روی گوشی خود دانلود کنید و از آنها برای رشد یک عادت جدید استفاده کنید.

علاوه بر این، روز خود را از شب قبل برنامه ریزی کنید زیرا ضمیر ناخودآگاه شما می تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. همانطور که می خوابید، ضمیر ناخودآگاه شما تمام راه را برای بهبود و تقویت این عادت انجام می دهد. بنابراین وقتی از خواب بیدار شدید شما اماده رسیدن به هدف خود در آن روز خواهید بود. به جای تعلل در انجام کارهایی که الویت کمتری دارند، می توانید اهداف مهم خود را تکمیل کنید. همین یک کار به تنهایی می تواند شما را بیشتر از هر چیزی از نردبان موفقیت بالا ببرد.

 

۱۰ عادت روزانه افراد موفق

 

 1. ورزش کنید

بدن خود را به عنوان یک خودروی اسپورت در نظر بگیرید، و این تنها خودرویی است که در زندگی خود خواهید داشت. در این صورت مطمعنا شما بیشتر از هر چیز دیگری به مراقبت از آن اهمیت می دهید. بنابراین این بدن ماست و اگر زمانی را برای مراقبت از آن اختصاص ندهید خراب می شود. هر روز صبح حداقل ۲۰ دقیقه ورزش کنید و مقداری تمرینات قدرتی برای حفظ سلامت عضلات خود به آن اضافه کنید.

 

 1. خوردن یک رژیم غذایی متعادل

همه ما دوست داریم هر چیزی که دوست داریم بخوریم و بنوشیم، اما اگر رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه ها و سبزیجات نداشته باشید، بدن در بهترین حالت خود عمل نخواهد کرد. اگر می‌خواهید ذهن و بدنتان را فعال نگه دارید، باید سوخت درست به آن بدهید. دستورالعمل‌ها توصیه می‌کنند که روزانه حداقل پنج قطعه میوه یا سبزی مصرف کنید و ۲ لیتر آب بنوشید.

 

 1. مطالعه

خواندن ذهن شما را بسط می دهد، دایره لغات شما را بهبود می بخشد و شما را به فرد بهتری تبدیل می کند. ما در زمانی زندگی می کنیم که در آن می توانیم با فشار دادن یک دکمه به تمام اطلاعاتی که همیشه نیاز داریم دسترسی پیدا کنیم. رهبران کتاب خوان هستند و حتی سخت کوش ترین تاجران/زنان هم برای مطالعه وقت صرف می کنند. یک مکان عالی برای شروع و مطالعه انتخاب کنید، از روزی یک صفحه مطالعه شروع کنید.

 

 1. مدیتیشن یا ذهن آگاهی

مدیتیشن به مدت ۱۰ دقیقه هر روز فواید فوق العاده ای برای سلامتی دارد. مدیتیشن به شما این امکان را می دهد که با هزاران فکری که در سر شما می چرخند، ذهن خود را آرام و متمرکز کنید بنابراین می توانید به راحتی روی وظایف و اهداف مهم خود تمرکز کنید.

 

 1. تعیین هدف

اگر می خواهید به مقصد مورد علاقه خود در جهان سفر کنید، فقط سوار ماشین نمی شوید و رانندگی کنید. شما مسیر را برنامه ریزی می کنید و در طول جاده مسیر را مرور می کنید. اگر ندانید الان کجا هستید و مقصدتان را ندانید هرگز به آنجا نخواهید رسید، بنابراین این قدرت تعیین هدف است. اهدافی را تعیین کنید که ذهن شما را گسترش می دهد و درون شما ترس ایجاد می کند. این نوع اهداف شما را بسیار موفق تر از دیگران می کند و می توانید در بازه زمانی کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهید.

 

 1. سپاسگزاری

اگر هرگز برای چیزی که دارید یا در زندگی به دست می آورید سپاسگزار نباشید، کائنات هرگز چیز بیشتری به شما نخواهد داد. ما می‌توانیم هر چیزی را که می‌خواهیم داشته باشیم، اما شکرگزاری ضروری است. هر چه بیشتر سپاسگزاری کنید، بیشتر دریافت خواهید کرد، این قانون است. روز خود را با نوشتن ده چیزی که برای داشتن یا دریافت آن سپاسگزار هستید به پایان برسانید. مرور روز و جستجوی چیزهای خوب ذهن شما را برای خوابی لذت بخش آماده می کند.

 

 1. به خودتان استراحت بدهید

ممکن است بخواهید میلیونر شوید، اما اگر هرگز از داشته هایتان لذت نبرید هرگز میلیونر نخواهید شد، سرگرمی زمانی است که می توانید بعد از تمام آن کارهایی که برای میلیونر شدن انجام دادید به ذهن خود استراحت دهید. گوش دادن به موسیقی، یادگیری یک مهارت جدید ، بازی یا ورزش کردن، همگی راه‌های بسیار خوبی برای وقت گذاشتن برای خود هستند.

 

 1. زود بیدار شوید

به قول معروف پرنده ای که زودتر بیدار می شود کرم را می گیرد و حقیقتی در این نهفته است. افراد موفق روز خود را زود شروع می کنند، بیشتر کارهای پرمشغله و مهم را قبل از اینکه دیگران بیدار شوند، انجام میدهند. مطالعات نشان می دهد ۷۴ درصد از افراد بسیار موفق قبل از ساعت ۶ صبح و ۵۴ درصد قبل از ساعت ۵ صبح از خواب بیدار می شوند. لازم نیست ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شوید، اما بهتر است سعی کنید یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید. مطمئن شوید که از این زمان به شکلی سازنده استفاده میکنید.

 

 1. برای روز خود برنامه ریزی کنید

ضمیر ناخودآگاه هرگز متوقف نمی شود و همیشه بیدار است بنابراین وقتی شب قبل از روز جدید آن را برنامه‌ریزی می‌کنید، ضمیر ناخودآگاه ساعت‌های خواب را صرف کار روی آن می‌کند. برایان تریسی از طرفداران پر و پا قرص این نظریه است و تقریباً ۵۰ سال است که آن را تدریس می کند. هرگز بدون چشم انداز روشن برای روز خود از خواب بیدار نشوید و مطمئن شوید که اهداف یا وظایف مکتوبی دارید که باید روی آن تمرکز کنید. همیشه روز خود را با کار بر روی مهمترین کار خود برای آن روز شروع کنید و تا کامل شدن آن متوقف نشوید.

 

 1. یک چرت نیمروزی داشته باشید

اگر همیشه سعی کنید حداقل یک ساعت در وسط روز برای استراحت یا حتی بهتر از آن چرت بزنید. بعدازظهر شاهد افزایش بهره وری برای کار خود خواهید بود.

 

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

 


منبع: https://oursubconsciousmind.com/how-to-break-a-subconscious-habit-complete-guide/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

آپدیت مقاله: رازهای قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند

بزرگترین تصور غلطی که برخی افراد در مورد ثروت دارند این است که تنها افرادی که میلیون ها دلار در حساب های بانکی خود دارند ثروتمند هستند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید مانند افراد ثروتمند فکر کنید. با تعریف اهداف مالی خود شروع کنید: در یک سال چقدر پول می خواهید داشته باشید؟ در پنج سال چطور؟

مقدار پولی که می خواهید را بررسی کردید؟ اگر بله ادامه مطلب را بخوانید

انتشار محصول تجسمی : جذب خانه رویایی

در حقیقت شما می توانید با برنامه ریزی ناخوداگاه خود خانه دلخواه خود را جذب کنید؟

این آلبوم به روشی ساده کار می کند. با استفاده از این فایل تجسمی از حمایت ناخودآگاه برای جذب خانه جدید برخوردار خواهید بود.

بسیاری از مردم به روش های مختلف سعی می کنند آرزوی داشتن خانه جدید را خود را محقق کنند، اما در حقیقت این تلاش های آنها نیست که نتایج زندگیشان را خلق میکند زیرا ناخوداگاه همه اتفاقات را کنترل میکند، بنابراین اگر علارقم تلاش هایی زیاد هنوز هم خانه دلخواه خود را ندارید این به این دلیل است که در اعماق ضمیر ناخودآگاه خود باورهای متناقض و کمبود در مورد پول و یا داشتن خانه وجود دارد. بنابراین سخت است باور کنیم که این امر واقعا امکان پذیر است!

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

مهم نیست چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا چه نوع زندگی دارید، شما راهنماهای روحی دارید که پیام هایی را برای شما ارسال می کنند. در در مقاله نحوه شناسایی این پیام ها ، اماده شدن برای دریافت و برقراری ارتباط با انواع مختلف راهنمایی ها را بررسی میکنیم:

 

در این مقاله

انواع راهنمای روح

نحوه ارتباط با آنها

بررسی چگونگی ارتباط آنها با شما

و چرا احساس قطع ارتباط می کنید

را میخوانیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید