چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , فروردین , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۵۸۷ بازدید

برای بهبود توانایی خود در ترک عادت، باید سیستمی ایجاد کنید که به ذهن ناخودآگاه شما اجازه دهد تا تغییر را بپذیرد. ضمیر ناخودآگاه شما انتظار کارهای روتین را دارد و به شدت در برابر تغییرات مقاوم است که به محرک یا پاداش بالایی نیاز دارد. شما باید عادات درون ضمیر ناخودآگاه خود را درک کنید و هنگامی که به صورت ناخودآگاه یک کار را انجام دادید صبر کنید و از خود بپرسید “چرا این کار را کردم”؟

 

ترک عادت های بد و ایجاد عادت های جدید مثبت

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

 

در ادامه این چهار مرحله به شما در برنامه ریزی مجدد و تغییر عادت های بد به عالی کمک می کند. وقتی می‌خواهید یک عادت بد را ترک کنید، چیزی که در واقع به دنبال آن باید باشید این است که آن عادت بد را با یک تمرین جدید و قوی‌تر جایگزین کنید.

 

 

 1. یک سیستم‌ ایجاد کنید (به اراده تکیه نکنید)

قدرت اراده به تنهایی تنها چند هفته یا در بهترین حالت یک ماه به شما کمک میکند تا عادت خود را ترک کنید. اراده مقاومت زیادی در ذهن شما ایجاد می کند. ضمیر خودآگاه قدرت اراده را در اختیار خود دارد، اما ضمیر ناخودآگاه صدها بار بیشتر از خودآگاه قدرت دارد.

 

برای بهبود توانایی خود در ترک عادت بد، باید سیستمی ایجاد کنید که به ذهن ناخودآگاه شما اجازه دهد تا تغییر را بپذیرد. ضمیر ناخودآگاه شما انتظار کارهای روتین را دارد و به شدت در برابر تغییرات مقاوم است که به محرک یا پاداش بالایی نیاز دارد. شما باید عادات درون ضمیر ناخودآگاه خود را درک کنید و هنگامی که به صورت ناخودآگاه یک کار را انجام دادید صبر کنید و از خود بپرسید “چرا این کار را کردم”؟

 

به عنوان مثال، کاهش وزن یا تغذیه سالم عادت جدیدی است که بسیاری از ما تمایل داریم آن را انتخاب کنیم. در اینجا عادت بد ورزش نکردن و رژیم غذایی ناسالم است. ضمیر ناخودآگاه سیگنال گرسنگی را از معده دریافت می‌کند، به آشپزخانه می‌روید و به بیسکویت‌های داخل کمد می‌رسید. به اتاق خود برمی گردید و بیسکویت ها را می خورید. فرآیندی که از خود نشان دادید کاملاً ناخودآگاه بود تا جایی که تمام بیسکویت ها را تمام کردید.

رژیم غذایی

 

شما باید سیستمی ایجاد کنید که به موجب آن عادت های بد خود را متوقف کنید یا چیزی مثبت را جایگزین آن کنید. به عنوان مثال اگر تمام مواد غذایی ناسالم را از آشپزخانه خود حذف کنید و غذای سالم تری جایگزین آن کنید، در حال کاشت یک سیستم غذایی جدید در ضمیر ناخودآگاه خود هستید. ممکن است در ابتدا برایتان سخت باشد، اما زمانی که ضمیر ناخودآگاه این تغییر را بپذیرد، عادت قدیمی به تدریج از بین خواهد رفت.

 

شما می خواهید میزان تمرینی فیزیکی که در حال حاضر انجام می دهید افزایش دهید یا به طور منظم ورزش کنید. سیستمی را تعبیه کنید که مقاومت را کاهش می دهد، لباس های تمرینی خود را شب قبل آماده کنید و وقتی از خواب بیدار شدید، لباس های بدنسازی خود را بپوشید. مطمئن شوید که باشگاه در مسیر حرکت محل کار شماست زیرا این کار در ضمیر ناخودآگاه شما تلاش کمتری را حس میکند. زیرا اگر ورزشگاه ۲۰ دقیقه رانندگی در جهت مخالف مسیر کار شما بود ضمیر ناخودآگاه مقاومت می‌کرد و احتمالاً باشگاه نمی روید.

 

 

سیستم های زیادی وجود دارد که می توانید برای آسان تر کردن عادات خود اتخاذ کنید. اما ابتدا باید عادت بدی که می خواهید بشکنید را درک کنید، سپس آن را با طرحی جایگزین کنید که با گذشت زمان، عادت جدیدی ایجاد می کند. به طور معمول حدود ۶۶ روز طول می کشد تا یک عادت قدیمی حذف شود و یک عادت مثبت جدید جایگزین آن شود. ۲۲ روز اول معمولا سخت ترین زمان تغییر عادت است، اما موفقیت با پشتکار برای ادامه دادن خلق می شود.

اثر مرکب

 1. انجام روزانه گام ها (اثر مرکب)

اگر با خودتان صادق باشید، میدانید گه سال ها طول کشیده است تا یک عادت بد در ضمیر ناخودآگاه شما وارد شود. هیچ کس یک روز از خواب بیدار نمی شود و ۵۰ پوند وزن اضافه نمی کند، دلیل آن افزایش وزن ماه ها و سال ها تغذیه ضعیف و ناسالم بوده است. به همین ترتیب، ما عادت‌های بد خود را در طول زمان ایجاد کرده ایم، زمانی که تغییر خواسته ماست که باید بپذیرید که پیشرفت به زمان نیاز دارد.

 

یک عادت بد یک شبه از بین نمی رود و هر چه این عادت در ضمیر ناخودآگاه ریشه های قوی تری داشته باشد، ترک آن سخت تر خواهد بود. زمان تغییر یک عادت در نهایت به نوع عادتی که می خواهید حذف کنید بستگی دارد. از طرف دیگر، هر روز را به عنوان فرصتی برای نزدیک شدن به هدف جدید در نظر بگیرید. اگر یک روز را از دست دادید، استرس نداشته باشید و تسلیم شوید.

 

از قانون سه روزه استفاده کنید که به موجب آن اگر یک یا دو روز را از دست دادید، هرگز به خودتان اجازه ندهید روز سوم را از دست بدهید. زیرا ممکن است این کار منجر به شکست کامل شود و عادت قدیمی بازگردد و شما را ناامید و به شدت ناراضی کند. احساسات بیش از هر عادت دیگری بر ضمیر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارند. احساسات منفی ذهنیتی را ایجاد می کند که هرگز به شما اجازه نمی دهد به موفقیت دلخواه خود برسید.

 

اثر مرکب یا در نظر گرفتن هر روز به عنوان یک گام کوچک، موفقیت بسیار بهتری نسبت به ۲۲ روز سخت‌کوشی و تسلیم نشدن خواهد داشت. اگر به مدت یک سال هر روز ۱٪ بهتر شوید، ۳۶۵٪ قوی تر از آنچه شروع کرده اید خواهید بود. اثر مرکب باعث ایجاد رشد و شتاب بیشتری را شاهد خواهد بود.

 

 

 

 1. باورهای منفی خود را تغییر دهید

ضمیر ناخودآگاه ،ذهن ما را با باورهایی که از تجربیات، محیط و افرادی که در میانشان هستیم ایجاد و کنترل می کند. ضمیر ناخودآگاه ما مانند زمین حاصلخیز است و هر چه در آن کاشته شود رشد خواهد کرد. اگر بیشتر وقت خود را صرف منفی گرایی کنید، ضمیر ناخودآگاه شما منفی می شود که بعداً پایه عادات های ما می شود.

 

افکار منفی شما را عقب نگه می دارند و ترک عادات یا انجام یک عادت جدید را دشوار میکنند. اگر نسبت به باشگاه رفتن به دلیل تجربه بدی که از گذشته خود دارید داشته باشید و تا زمانی که آن ترس را ترک نکنید، منفی بافی داشته باشید، هرگز عادت جدیدی ایجاد نخواهید کرد. ترس از شکست یکی از بدترین ترس هاست زیرا می تواند ما را از انجام کارهای بیشتر باز دارد. ترس ممکن است مستقیماً از درون نشات نگیرد و از محیط بیرونی ما این باور را تولید می کند.

 

ممکن است با افرادی کار کنید که نمی‌خواهند شما موفق شوید، بنابراین آنها مدام می‌گویند که نمی‌توانید به آن هدف برسید. تنها راه برای تغییر باور و شروع به ترک عادت، دانش و درک است. با دانش و درک موضوعی که می خواهید در آن برتری داشته باشید، می توانید این باور را در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد کنید که می توانید به آن دست پیدا کنید. ضمیر ناخودآگاه قدرت شما را نگه می دارد و اگر از آن برای رشد و توسعه استفاده کنید، هرگز شکست نخواهید خورد.

 

علاوه بر این، می‌توانید با افزودن تاکیدات مثبت به روش خود، سیستم اعتقادی خود را قویتر کنید. قبل از خواب و اول صبح، یک سری عبارت های تاکیدی بنویسید یا به آن گوش دهید که مثبت اندیشی شما را برای رسیدن به عادت جدیدتان تقویت می کند. فایل صوتی تاکیدات مثبت خود را به مدت ۱۰ دقیقه گوش کنید تا ضمیر ناخودآگاه شما پیام های مثبت را جذب کند. سیستم اعتقادی شما به طور چشمگیری بهبود می یابد و احتمال موفقیت شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکند.

 

 1. تکرار و تکرار (روال عادت)

قبلاً به این واقعیت اشاره کرده ایم که عادت ها یا شکستن یا ایجاد آنها زمان می برد. تکرار کلید جاسازی عادت جدید در ضمیر ناخودآگاه است. ضمیر ناخودآگاه همیشه در برابر تغییر مقاومت می کند زیرا دوست دارد همیشه موقعیت قبلی خود را حفظ کند.

 

با گذشت زمان و با تکرار مکرر عادت های جدید، ضمیر ناخودآگاه به آرامی رشد می کند و اعتماد می کند. برای معرفی یک عادت جدید، این تکرار هر روز کارهای جدید است که تفاوت را ایجاد می کند. موفق ترین افراد در جهان این قانون را درک می کنند. این چیزی است که آنها را از بقیه متمایز می کند.

 

برای نمونه مایکل جردن ، او هر روز تمرین می کرد تا زمانی که دیگر نمی توانست این کار را انجام ندهد و هر روز تمرین کردن را تکرار می کرد. اگر تقویم دارید، در کنار عادتی که در حال تغییر آن هستید هر روز پس از تکمیل یا انجام عادت جدید خود، آن روز را علامت بزنید تا زمانی که این الگو عمیقاً در ضمیر ناخودآگاه شما جا بیفتد. همچنین می‌توانید اپلیکیشن های ایجاد عادت جدید را روی گوشی خود دانلود کنید و از آنها برای رشد یک عادت جدید استفاده کنید.

علاوه بر این، روز خود را از شب قبل برنامه ریزی کنید زیرا ضمیر ناخودآگاه شما می تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. همانطور که می خوابید، ضمیر ناخودآگاه شما تمام راه را برای بهبود و تقویت این عادت انجام می دهد. بنابراین وقتی از خواب بیدار شدید شما اماده رسیدن به هدف خود در آن روز خواهید بود. به جای تعلل در انجام کارهایی که الویت کمتری دارند، می توانید اهداف مهم خود را تکمیل کنید. همین یک کار به تنهایی می تواند شما را بیشتر از هر چیزی از نردبان موفقیت بالا ببرد.

 

۱۰ عادت روزانه افراد موفق

 

 1. ورزش کنید

بدن خود را به عنوان یک خودروی اسپورت در نظر بگیرید، و این تنها خودرویی است که در زندگی خود خواهید داشت. در این صورت مطمعنا شما بیشتر از هر چیز دیگری به مراقبت از آن اهمیت می دهید. بنابراین این بدن ماست و اگر زمانی را برای مراقبت از آن اختصاص ندهید خراب می شود. هر روز صبح حداقل ۲۰ دقیقه ورزش کنید و مقداری تمرینات قدرتی برای حفظ سلامت عضلات خود به آن اضافه کنید.

 

 1. خوردن یک رژیم غذایی متعادل

همه ما دوست داریم هر چیزی که دوست داریم بخوریم و بنوشیم، اما اگر رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه ها و سبزیجات نداشته باشید، بدن در بهترین حالت خود عمل نخواهد کرد. اگر می‌خواهید ذهن و بدنتان را فعال نگه دارید، باید سوخت درست به آن بدهید. دستورالعمل‌ها توصیه می‌کنند که روزانه حداقل پنج قطعه میوه یا سبزی مصرف کنید و ۲ لیتر آب بنوشید.

 

 1. مطالعه

خواندن ذهن شما را بسط می دهد، دایره لغات شما را بهبود می بخشد و شما را به فرد بهتری تبدیل می کند. ما در زمانی زندگی می کنیم که در آن می توانیم با فشار دادن یک دکمه به تمام اطلاعاتی که همیشه نیاز داریم دسترسی پیدا کنیم. رهبران کتاب خوان هستند و حتی سخت کوش ترین تاجران/زنان هم برای مطالعه وقت صرف می کنند. یک مکان عالی برای شروع و مطالعه انتخاب کنید، از روزی یک صفحه مطالعه شروع کنید.

 

 1. مدیتیشن یا ذهن آگاهی

مدیتیشن به مدت ۱۰ دقیقه هر روز فواید فوق العاده ای برای سلامتی دارد. مدیتیشن به شما این امکان را می دهد که با هزاران فکری که در سر شما می چرخند، ذهن خود را آرام و متمرکز کنید بنابراین می توانید به راحتی روی وظایف و اهداف مهم خود تمرکز کنید.

 

 1. تعیین هدف

اگر می خواهید به مقصد مورد علاقه خود در جهان سفر کنید، فقط سوار ماشین نمی شوید و رانندگی کنید. شما مسیر را برنامه ریزی می کنید و در طول جاده مسیر را مرور می کنید. اگر ندانید الان کجا هستید و مقصدتان را ندانید هرگز به آنجا نخواهید رسید، بنابراین این قدرت تعیین هدف است. اهدافی را تعیین کنید که ذهن شما را گسترش می دهد و درون شما ترس ایجاد می کند. این نوع اهداف شما را بسیار موفق تر از دیگران می کند و می توانید در بازه زمانی کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهید.

 

 1. سپاسگزاری

اگر هرگز برای چیزی که دارید یا در زندگی به دست می آورید سپاسگزار نباشید، کائنات هرگز چیز بیشتری به شما نخواهد داد. ما می‌توانیم هر چیزی را که می‌خواهیم داشته باشیم، اما شکرگزاری ضروری است. هر چه بیشتر سپاسگزاری کنید، بیشتر دریافت خواهید کرد، این قانون است. روز خود را با نوشتن ده چیزی که برای داشتن یا دریافت آن سپاسگزار هستید به پایان برسانید. مرور روز و جستجوی چیزهای خوب ذهن شما را برای خوابی لذت بخش آماده می کند.

 

 1. به خودتان استراحت بدهید

ممکن است بخواهید میلیونر شوید، اما اگر هرگز از داشته هایتان لذت نبرید هرگز میلیونر نخواهید شد، سرگرمی زمانی است که می توانید بعد از تمام آن کارهایی که برای میلیونر شدن انجام دادید به ذهن خود استراحت دهید. گوش دادن به موسیقی، یادگیری یک مهارت جدید ، بازی یا ورزش کردن، همگی راه‌های بسیار خوبی برای وقت گذاشتن برای خود هستند.

 

 1. زود بیدار شوید

به قول معروف پرنده ای که زودتر بیدار می شود کرم را می گیرد و حقیقتی در این نهفته است. افراد موفق روز خود را زود شروع می کنند، بیشتر کارهای پرمشغله و مهم را قبل از اینکه دیگران بیدار شوند، انجام میدهند. مطالعات نشان می دهد ۷۴ درصد از افراد بسیار موفق قبل از ساعت ۶ صبح و ۵۴ درصد قبل از ساعت ۵ صبح از خواب بیدار می شوند. لازم نیست ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شوید، اما بهتر است سعی کنید یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید. مطمئن شوید که از این زمان به شکلی سازنده استفاده میکنید.

 

 1. برای روز خود برنامه ریزی کنید

ضمیر ناخودآگاه هرگز متوقف نمی شود و همیشه بیدار است بنابراین وقتی شب قبل از روز جدید آن را برنامه‌ریزی می‌کنید، ضمیر ناخودآگاه ساعت‌های خواب را صرف کار روی آن می‌کند. برایان تریسی از طرفداران پر و پا قرص این نظریه است و تقریباً ۵۰ سال است که آن را تدریس می کند. هرگز بدون چشم انداز روشن برای روز خود از خواب بیدار نشوید و مطمئن شوید که اهداف یا وظایف مکتوبی دارید که باید روی آن تمرکز کنید. همیشه روز خود را با کار بر روی مهمترین کار خود برای آن روز شروع کنید و تا کامل شدن آن متوقف نشوید.

 

 1. یک چرت نیمروزی داشته باشید

اگر همیشه سعی کنید حداقل یک ساعت در وسط روز برای استراحت یا حتی بهتر از آن چرت بزنید. بعدازظهر شاهد افزایش بهره وری برای کار خود خواهید بود.

 

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

 


منبع: https://oursubconsciousmind.com/how-to-break-a-subconscious-habit-complete-guide/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

موفقیت در کنکور و امتحانات

آیا میخواهید هر کنکور و امتحانات خود بهترین نتیجه را کسب کنید؟

انجام تست های متعدد باعث میشود هر فرد باهوشی در مورد خود مردد شود اما واقعا چگونه میتوانید بدون استرس و نگرانی با اعتماد به نفس وارد سالن امتحان شوید ؟

ناخودآگاه بخشی از ذهن شماست که احساسات، انگیزه، رفتار و تقریبا همه چیز را پردازش می کند، بنابراین اگر شما بتوانید روی آن تاثیر بگذارید، می توانید از آن برای ایجاد انگیزه در تحصیل و امتحان استفاده کنید.

بسیاری از دانش‌آموزان یا دانشجویان فکر می‌کنند که موفقیت‌ در آزمون فقط مربوط به اتفاقات قبل از آزمون است، اما در حقیقت، این فرآیند در واقع شامل ۳ مرحله است: قبل، حین و بعد از آزمون.

انیمیشن اسکروج سرود کریسمس

اسکروج سرود کریسمس؛ انیمیشنی ماجراجویی کمدی به کارگردانی استفن دونلی است. داستان با آقای اسکروج بد اخلاق و عصبانی آغاز می‌شود که با رفتارهای بی‌مبالاتش همه را عاصی کرده است. او به زودی با سه روح که به ترتیب نماد گذشته، حال و آینده‌ی او هستند روبرو می‌شود تا پرده‌ای از نتایج اعمال و رفتارهای خود را مشاهده کند…

آپدیت مقاله :تکنیک های تجسم و موفقیت

چطور برای سال ۲۰۲۳ هدف گذاری کنیم؟

اگر امروز به شما بگویم تنها کاری که باید انجام دهید این است که درک کنید فقط می خواهید زندگیتان چگونه باشد، اما نه اینکه چگونه به آنجا برسید، چه میگویید ؟ امروز می‌ خواهیم یکی از قوی ‌ترین ابزارهایی را که برای کمک شما در عملی کردن تصمیماتتان به شما کمک میکند و به طور کلی زندگی شما را متحول میکند با شما به اشتراک بگذاریم.

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

انتشار مقاله : لامبورگینی یا اسکیت بورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار لامبورگینی شوید و با آن رانندگی کنید؟

سرعت حرکت، دست زدن به فرمان ، و بادی که به موهایتان میخورد را تصور کنید. این خودرو هیجان شما را به حداکثر می رساند.

لامبورگینی را با اسکیت بورد مقایسه کنید سواری با اسکیت بورد نیاز به تلاش زیاد دارد همچنین غیرقابل پیش بینی و در  عین حال هندلینگ عالی ندارد در هر لحظه شما در معرض خطر زمین خوردن هستید.

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است، لامبورگینی

حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

مهاجرت آسان

اگر فکر میکنید هدفی غیرممکن و دور از دسترس شماست این فقط در ذهن شما رخ میدهد زیرا هنوز به خودتان و توانایی هایتان اعتقاد پیدا نکرده اید با گوش دادن مداوم به این آلبوم هدف شما هر چه باشد برای شما ممکن می شود و زمانی که از درون هدف خود را پذیرفته باشید این هدف در بیرون، واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. به یاد داشته باشید همیشه می توانید برنامه ریزی ذهن خود را تغییر دهید زیرا همه چیزی از درون شما اتفاق می افتد و بعد در زندگی شما واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. حتی مطالعه این مطالب به این دلیل بوده است که شما به دنبال راحتی برای مهارجرت آسان هستید.

آپدیت مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

بسیاری از معامله‌گران تجارت خود را شروع می‌کنند و در دام معامله کردن می‌افتند ، که به آن “over trading” یا معامله بیش از حد» گفته می‌شود. در حالی که تشخیص معامله کردن آسان است، اما متوقف کردن آن بسیار سخت‌ است و مشکل اصلی این است که هر بار که وارد یک معامله زیان ده می‌شوید، ضمیر ناخودآگاه خود را با این زیان تغذیه می‌کنید تا برای آینده آن را به خاطر داشته باشید.

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید