نقد و بررسی تکان دهنده نرم افزار ضمیرناخوداگاه

نقد و بررسی تکان دهنده نرم افزار ضمیرناخوداگاه
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , شهریور , ۱۳۹۶ ۳ نظر ۳۰۹۵ بازدید

شما باید آزادانه زندگی کنید اگر محدود هستید اگر درامد کافی را ندارید این نرم افزار فرصت تغیییر زندگی را به شما میدهد تا جایی این نرم افزار مهم است که باید استفاده ازآن را در اولیت زندگی خود قرار دهید.

 

نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه چگونه کار میکند؟ نقد و بررسی تکان‌دهنده نرم افزار پیام های پنهان

 

 

گاهی ما درصدد انجام کارهایی هستیم که توسط ذهن ما محدود شده‌اند و یا گاهی می‌خواهیم چیزهایی را بدست آوریم اما روش و چگونگی آن را نمیدانیم به‌طور خلاصه قدرت انجام دادن آن را نداریم. نرم افزار ذهن ما منبع اصلی قدرت است و هر زمان که میخواهیم کاری را انجام دهیم از قدرت ذهنمان کمک میگیریم.

 

 

نقد و بررسی تکان‌ دهنده نرم افزار ضمیرناخوداگاه
تکنولوژی دسترسی به ضمیرناخوداگاه

دسترسی به ذهن

اگر شما به یکی بگویید تو به ذهنت دسترسی دارید احتمالا او به شما خواهد گفت دیوانه اید هیچ راهی برای اینکه کسی بتواند به ذهنش دسترسی داشته باشد وجود ندارد.

دسترسی به ذهن قدرتمندترین کاری است که انسان میتواند انجام دهد و اگر شما بتوانید این کار را با دقت انجام دهید بسیار باارزش است . به هر حال فردی توانایی انجام این کار را پیدا کرده است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

 

 

 

سایت مایند مستر و نرم افزار ضمیرناخوداگاه

تونی دوسانجه یک نرم افزار را طراحی کرده است که به شما نشان میدهد چطور از ذهنتان برای خلق رویاهایتان کمک بگیرید . با چنین توانایی شما قادر به کنترل هر قسمت از ذهنتان هستید در واقع خودتان را فراتر از انچه انتظار میرود میبینید.

این نرم افزار طوری طراحی شده است که ذهن ، بدن ، و احساسات شما را برای ایجاد اهدفتان بیشتر از انچه شما فکرش را بکنید کنترل میکند.بنابراین برای فردی که ترس هایش او را کنترل میکنند بسیار مناسب است با این نرم افزار بیش از آن چیزی که فکر کنید میتوانید بدست بیاورید.

 

 

 

تونی دوسانجه
تونی دوسانجه مخترع نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه

با بدست گرفتن قدرت ذهنتان منافع و مزایایی بسیار زیادی را میتوانید برای دستیابی به اهدافتان دریافت کنید. بزرگترین مانع اهداف شما ترس است و با این برنامه شما از ترس های درونیتان رها میشوید. بنابراین این نرم افزار تنها چیزی است که شما برای حرکت به سمت اهدافتان نیاز دارید.

 

 

 

 

چیزهایی که از این نرم افزار دریافت میکنید:

۱: افرادی که در قدردانی کردن مشکل دارند چه کسانی هستند ، انها چه نگاهی دارند ، آیا این نرم افزار میتواند به تغییر نگاه انها و قدردانی کردن از چیزهایی کوچکی که در زندگی دارند کمک کند. بله شما حتی میتوانید ذهنتان را برای کاهش وزنتان تحریک کنید و به بدن رویایی که همیشه دوست داشتید برسید.

 

۲: باختن در زندگی یک برنامه ریزی در ذهن ماست .اغلب از خودمان به خاطر اینکه نمیتوانیم از پس زندگیمان برایم خسته میشویم زیرا برنامه ریزی شده ایم موفقیت یک دروغ بزرگ است.اما واقعیت این دروغ در ذهن ماست با این حال با این نرم افزار میتوانید این روند را معکوس کنید و موفقیت های بزرگی را بدست اورید.

 

۳: یکی از چیزهایی که الهام بخش من جذب افراد با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا است که از قدرت ذهنشان به خوبی استفاده میکنند.تمام قدرتی که شما برای کمک به خودتان نیاز دارید در این نرم افزار است .

 

۴: این بسیار شرم اور است گاهی اوقات کارهایی که ما میکنیم از طرف افراد مورد تحقیر و تمسخر قرار میگیرند. به عنوان مثال بد غذا خوردن شما یک عیب است اما نباید احساس گناه کنید با تمرین دادن ذهنتان به خودتان کمک کنید این رفتار را متوقف کند.

 

۵: برخی افراد زمانی که تصمیم میگیرند اقدامی را انجام دهند تمرکز خود را از دست میدهند اما تقصیر شما نیست این را درک کنید. بسیاری از مردم میخواهند انچه را که شروع کرده اند به اتمام برسانند اما همیشه در میان راه تمام تمرکز و انگیزه خود را از دست میدهند و انچه که شروع شده بود پایان میابد. اما این نرم افزار به شما نشان داده میشود چطور تمرکز خود را روی کارهایی که شروع میکنید بگذارید که در نهایت منجبر به افزایش حافظه و خلاقیت شما میشود.

 

۶: بعضی افراد نمیتوانند احساسات خود را کنترل کنند .زمانی که احساساتی میشوند همه متوجه میشوند زمانی که خوشحال میشوند کنترلی روی خوشحالی خود ندارد و زمانی که گریه میکنند بدون وقفه گریه میکنند .اگر شما جزء این دسته از افراد هستید و نمیدانید چطور احساسات خود را کنترل کنید این نرم افزار میتواند پاسخی برای کمک به شما باشد زیرا به شما کمک خواهد کرد احساسات خود را کنترل کنید.

 

۷: اگر فردی هستید از سیگار کشیدن پشیمان هستید شما یک شریک مبارزه برای ترک یک بار برای همیشه این مشکل دارید که میتوانید به صورت ریشه ای این مشکل را برطرف کنید. بنابراین شما میتوانید چیزی که همیشه دنبالش بودید را بدست آورید.

 

۸: این نرم افزار بیش تر از آن چیزی که تصورش را میکنید به شما کمک میکند شما بهترین ها را با استفاده از این نرم افزار بدست می آورید .بنابراین هر انچه که الان شما را ازاد میدهد مثل بی پولی _ خلاص شدن از شر بدهی _ پرداخت وام _ مشکل در روابط این نرم افزار میتواند برای همیشه به این مشکلات پایان دهد .

 

 

 

نقد و بررسی تکان‌ دهنده نرم افزار ضمیرناخوداگاه
این نرم افزار ناخوداگاه شما را از نو برنامه نویسی میکند.

 

چگونه متوجه شوم تاکیدات ذهن من را تغییر میدهند؟

در واقع پیام ها و تاکیدات خیلی سریع چشمک میزنند حتی فرد نیمتواند انها را ببیند اما این بدان معنا نیست که انها کار نمیکنند زیرا ناخودگاه شما در هر ثانیه ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را پردازش میکند و مانند یک گیرنده تمامی انها را دریافت و به انها عمل میکند و زندکی شما در جهت مثبت و در راستای تاکیداتی که انتخاب کردید تغییر میدهد .با استفاده از این نرم افزار بیش از انچه انتظار دارید میتوانید انجام دهید.

 

 

 

 

نقد و بررسی تکان‌ دهنده نرم افزار ضمیرناخوداگاه
تغییر باورهای منفی با نرم افزار ضمیرناخوداگاه

 

نتیجه

شما باید آزادانه زندگی کنید اگر محدود هستید اگر درامد کافی را ندارید این نرم افزار فرصت تغیییر زندگی را به شما میدهد تا جایی این نرم افزار مهم است که باید استفاده ازآن را در اولیت زندگی خود قرار دهید.

بنابراین زندگی که شایسته آن هستید را ایجاد کنید این بهترین تکنولوژی است که میتوانید به آن اعتماد کنید.

 

 

برای خرید نرم افزار روی عکس زیر کلیک کنید

پکیج ویژه سایت مانی ام اس
نرم افزار ضمیرناخوداگاه
  1. ۱
    ali tahmasbi

    خب اسم این نرم افزار چی هست که بریم دانلود کنیم؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید