منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید

منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , اسفند , ۱۳۹۴ ۹ نظر ۳۷۹۱ بازدید

با چیز های کوچک شروع کنید شما لازم نیست هزارن دلار سرمایه گذاری کنید و یا در سراسر کشور کار خود را پخش کنید در حالی که میتوانید از محله خود و بعد شهر خود شروع کنید.

 

منطقه آرامش- سقف شیشه ای خود را بشکنید . همه ما دوست داریم در زندگیمان تغییراتی ایجاد کنیم همه ما دوست داریم رشد کنیم و در مکانی قرار بگیریم که قبلا نبوده ایم اما یک چیز ما را متوقف میکند……. “منطقه راحتی ما”

 

 

چرا ما در حال حرکت رو به جلو نیستیم؟

چیزی که ما را از ساخت یک پیشرفت واقعی متوقف میکند سقف شیشه ای عواطف ماست.

چرا راه رسیدن به اهدافمان سخت است و چطور این سقف شیشه ای که سر راهمان است را بشکنیم؟

به نظر میرسد که هر باربسوی چیزی که میخواهیم در حرکت هستیم و میخواهیم ان را به اتمام برسانیم اما قلب ما دیوار نامرئی را حس میکند که ما نمیتوانیم عبور کنیم ،این دیوار چیست؟ از چی ساخته شده است و چطور ما میتوانیم با شادی ،ارامش به هر هدفی که برای خودمان مشخص کرده ایم برسیم ؟

 

 

 

ملاقات عاطفی شما با منطقه ارامش

منطقه امن عاطفی منبع هر چیزی که ما در زندگی انجام میدهیم است وهمچنین منبع هر چیزی که در زندگی انجام نمیدهیم یا هرچیزی که ما به عنوان یک واقعیت تلاش یا تجربه نکرده ایم .هر چیزی که من دارم و من به انجام دادن ان عادت کرده ام ان منطقه را منطقه امن یا راحتی میگویند.ایا منطقه راحتی چیز بدی است؟اما در مورد همه چیز نه

به عنوان مثال اگر کسی در یک منطقه راحتی پول خوبی بدست می اورد چیز بدی است؟ نه

ما نمیخواهیم چیز های خوب خارج از منطقه راحتیمان را بدست بیاوریم اما ما میخواهیم منطقه امنمان را هر چه بیشتر و بیشتر گسترش بدهیم.

 

 

بیشتر مردم رابطه سالمشان را خارج از منطقه شخصیشان نگه میدارند از انچه میدانند و با ان اشنا هستند و وقتی انها به یک موقعیت خوب میرسند سریع ان را به چنگ می اورند و نتایج شگفت انگیز را ایجاد میکند.

 

و بعضی از مردم در نقطه مقابل ان هستند و به ان عادت کرده اند ولی اگر در مصاحبه ای بخواهند شرکت کنند زانو هایشان بهم میلرزد هر یک از ما چیز هایی در درون این دایره راحتیمان  و البته چیز هایی خارج از ان را داریم .

 

همانطور که در بالا ذکر شد منطقه راحتی یک چیز منفی نیست اما هدف ما گسترش دادن بیشتر و بیشتر ان است.

 

 

 

چه چیز مانع گسترش دادن منطقه راحتیمان میشود؟

زمانی که من میخواهم به سمت چیز هایی حرکت کنم که در قلمرو ما نیست چیز هایی که ما هنوز به انها نرسیده ام یک چیز غیر طبیعی برای ما است ما به دیوار منطقه راحتیم ضربه میزنم و این دیوار دیوار عاطفی است و این دلیل این هست که چرا ما فراتر از این دیوار قدم نمیگذاریم.

 

 

این دیوار تشکیل شده از احساسات است

دایره ذهن
قلمرو ذهنی خود را گسترش دهید

 

زمانی که شما در حال نزدیک شدن به چیزی هستید به عنوان مثال : یک میدان رابطه جدید یک میدانی که شما با ان اشنا نیستید و یا وقتی شما هنوز از تجربه رابطه های قبلی را احساس میکنید (مانند جدایی – نداشتن عشق) در یک نقطه خاصی از ترس مشکلات و دردهای شما شروع شده و افزایش پیدا میکند.

 

زیرا از انجا که مردم کارشان را همراه با احساسات انجام نمیدهند از احساساتی که بوجود می اید میترسند.

انها شناسایی میشوند که مراقب باشند و بلافاصله یک صدای بلند از منطقه امن خارج میشود که میگوید:

“خطر! با ایست! برگرد! این راه درست نیست! نمیتوانی ان را انجام دهی!”

“این کار را انجام نده!شکست میخوری! به او اعتماد نکن!”

 

 

 

دیدار با مکانیزم بقاء خود

این صداهای از شک از سیستم بقا شما بیرون می اید و این برای این طراحی شده است تا هر زمان شما ترس درد ،مشکل را احساس کردید شما از انها اجتناب کنید.

دلیل انجام این کارها چیست؟

در طبیعت تفاوتی بین درد عاطفی و درد فیزیکی وجود ندارد هیچ تفاوتی بین ترس از چیزی که قابل لمس است با ترس از چیزی که اتفاق افتاده است نیست.

منطقه راحتی برای جلوگیری از درد فیزیکی از حمله یک ببر یا درد عاطفی ،ترس یا مشکلی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد وارد عمل میشود .

هر زمان که شما به اهداف خود میرسید دیوار شیشه ای شما را به عقب برمیگرداند مخصوصا وقتی به اهداف قابل توجهی میرسید.

 

 

شنا در استخر احساسات

اما انچه که برای شما اتفاق افتاده است زمانی که شما به سمت هدف خود حرکت میکنید درد و ترس شما افزایش می یابد و شما این درد را قبول میکنید چه میشود اگر شما از ان ترس فرار نکنید؟ایا شما این احساس را قبول میکنید و به راهتان ادامه میدهید ؟چه میشود اگر شما اجازه دهید این احساس ترس گسترش پیدا کند؟ چه میشود اگر شما با وجود علائم خطر منطقه راحتی در این شیب استخر احساسات باشید ؟

 

اکثر مردم خودشان را اینطور اموزش داده اند برای انجام کارها و یکی از این دو احساس که به وجود امده است را نشان میدهند:

۱- حرکت رو به جلو بدون احساس (قطع کردن سیستم احساسات)

۲- حرکت رو به عقب تا احساسات با انها برخورد نکند.(که معمولا این روش رایج است)

 

 

 

آیا میدانید آزادی چه است؟

آزادی ان احساسی است که من میدانم زمانی که به سقف شیشه ای خودم رسیدم احساسات من را پشتیبانی میکند.

من میدانم که احساس ترس – درد –دشواری وجود دارد و من از انها فرار نمیکنم و تنها ان زمان است که من میتوانم فراتر از دیوار بروم.

آیا این معنی را میدهد که من این احساس را متوقف کرده ام ؟نه

شما چه چیزی میدانید؟در شروع من احساس درد بیشتر ترس بیشتر و شک بیشتر میکنم

در حال حاظر من در این مرحله میتوانم قلبم را برای احساس تمرین دهم.

ما از عدم موفقیت نمیترسیم بلکه ما از احساساتمان میترسیم.

تصور کنید چه اتفاقی می افتد که کسی که از ترس احساساتش متوقف میشود .ترسیدن از ترس و اجتناب کردن از فریاد منطقه راحتی خود؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد که شخص چه کاری را میتواند انجام دهد.

راه گسترش منطقه راحتی خود گذشتن از این احساسات است و شما نمیتوانید از ان اجتناب کنید.

و اگر تا به امروز من تشخیص بدهم علامت ترس ،درد،مشکل را به عنوان علامت توقف که میگویید نه

امروز من ان را به عنوان یک فرصت تفسیر میکنم یک فرصت برای تغییر ،یک فرصت برای رسیدن به رویاهای خودم.

فرصتی برای گسترش سقف شیشه ای خودم واجازه میدهم که مکان خودم را گسترش بدهم.

 

 

 

۳ گام عملی برای افزایش

سقف شیشه ای از طریق شکستن منطقه راحتی خود

 

 

اعتراف کردن:

نه تنها سقف شیشه ای ما شفاف است بلکه احساسات ماهم شفاف است. ما میدانم همیشه نمیترسم،ما میدانیم که از درد هستیم،ما ممکن است این را اینطور ببنیم که این مانعی قوی برای انجام ندادن کارمان است.

ما متوجه عدم پیشرفتمان میشویم مانند یک دست پنهان که ما را محکم نگه میدارد اما ما واقعا نمیدانیم که احساس ترس داریم ما حتی از وجود منطقه راحتیمان هم اگاه نیستیم.

 

برای مثال اگر شما برای یک فروش تلفنی در حال تماس هستید ناگهان تلفن برای شما احساس سنگینی میکند و صدایی در سر شما میگوید “تماس نگیر- تماس نگیر”!و اغلب اوقات ما نمیدانیم چرا این اتفاق رخ میدهد و ممکن است این احساس اشتباه باشد یا اینکه به ما میگوید الان وقتش نیست و در جای مناسبی برای تماس نیستی و ما عقب نشینی میکنیم.

 

اعتراف به احساساتتان بدن و ذهن شما را شناور میکند و میدانیم انها وجود دارند و انها برای بعضی چیزها اشتباه نمیکنند.

 

 

 

موافقت کردن:

بخودتان اجازه دهید ان احساس ترس،شک . درد را تجربه کنید و کار کردن با انها را قبول کنید حتی اگر انها لذت بخش نیستند زیرا پس از ان میتوانید دیوار شیشه ای خود را بشکنید و به خواسته های خود برسید و اجتناب از انها شما را به جایی که میخواهید نمیبرد.

 

شما میتوانید به خودتان بگویید “از سیستم دفاعیم برای اینکه از من مراقبت میکند سپاسگذارم  اما من موفق میشوم نگران نباش من هنوز در این احساس هستم حتی اگر بخواهی من را در منطقه امن نگه داری .من میدانم به کجا میروم و افزایش مرزهایم برایم مهم است. “

 

 

 

تمرین:

بیاد دارم با یکی از دوستان به یکی از بوفه های بزرگ غذای هندی رفتیم انجا تنوع بسیاری از غذ اها بود هر چیزی که شما بتوانید تصورش را بکنید و البته من فقط میخواستم طعم هر کدام را بچشم و بشقاب من از تکه های کوچک هر بخش توسط بوفه اماده شده بود حتی اگر من انها را نمیخواستم.

 

دوست من فقط برنج و سیب زمنی را انتخاب کرد من از او پرسیدم “چیز های بسیار فوق العاده ای اینجا وجود دارد چرا تلاش نمیکنی یکی دیگر را انتخاب کنی” او گفت:

 • “من هرگز غذا های هندی را قبل از این تست نکرده ام”
 • “من با برنج و سیب زمینی آشناتر هستم و انها فقط دوچیزی هستند که من میدانم چه هستند”

 

 

با چیز های کوچک شروع کنید شما لازم نیست هزارن دلار سرمایه گذاری کنید و یا در سراسر کشور کار خود را پخش کنید در حالی که میتوانید از محله خود و بعد شهر خود شروع کنید.

سوال پرسیدن درباره کارهایی که روزانه انجام میدهید خوب است چرا که زمانی متوجه میشوید که از تجربه چیزهای کوچک میترسید میتوانید خود را اموزش دهید تا منطقه راحتی تان را گسترش دهید برای حرکت بسوی اهداف بزرگتر .

 

 

امروز من روش های اثبات شده ای را که به من کمک میکند از منطقه راحتیم خارج شوم و نتایج زندگیم را تغییر دهم یاد گرفتم.

 

 

سرنوشت یا تقدیر

 1. ۰

  به نظرمن تازمانی که عوامل ایجادترس ونگرانی که مارادرمنطقه ی امن نگه میدارندشناسایی وخاموش نشوندمانمیتوانیم باازبین بردن ترسهاازمنطقه ی امن خارج شویم برای اینکه عوامل همچنان یه قوت خودباقی است به مثابه تهدیداشت وممکن است درموقعیت بعدی گریبان گیرماشونداگرشمانظری دراین باره داریدخوشحال میشم بدونم؟؟

  • ۰

   درود بر شما
   نقطه مقابل ترس ایمان و اعتماد به خداوند است وقتی از درون به نیرویی اعتقاد داشته باشید که در هر مرحله هر مشکلی رخ دهد حل خواهد شد در این صورت ترس ها از بین خواهد رفت به عبارت دیگر برای افرادی که ایمان واقعی داشته باشند ترسی وجود ندارد

 2. ۰

  سلام ممنونم از متن شما. من دنبالش بودم برای شکستن سقف شیشه ای خودم که جوابم رو اینجا یافتم . از خوب جهان بهترین ها رو براتون خواهانم. ممنون

 3. ۰

  ممنونم مقاله مفیدی بود

 4. ۴

  سلام متن ی که خواندم غلط های نگارشی زیادی داره انگار ترجمه شده ولی خیلی ضعیف. مثل ترجمه یک ربوت(ربات) مکانیکی . و دیگر اینکه خیلی گرونه کاش میشد به قسمت های کوچک تری تقسیم می شد و هزینه اون هم کمتر میشد .سپاس

  • ۰

   سلام
   با تشکر از دیدگاه خوب شما دوست عزیز
   اینکه فرمودید گرونه متوجه منظور شما نشدم
   موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

انتشار مقاله : داستانی واقعی از قدرت عبارت های تاکیدی

آیا می دانستید که عبارات تاکیدی می توانند تأثیر باورنکردنی بر زندگی ، سلامت ، شغل و روابط شما داشته باشند؟

در کارگاه های آموزشی فرانکلین کاوی (Franklin Covey) در طول جلسه یک خانم ، داستانی در مورد عبارات تاکیدی که زندگی او را تغییر داد به اشتراک گذاشت.

این داستان به شما انگیزه می دهد تا عبارت های تاکیدی را با قدرت بیشتری استفاده کنید.

آپدیت مقاله: ذهن ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

ناخوداگاه چطور روی اعمال و رفتار ما کنترل دارد؟

پیامهای سابلیمینال و محرک های روانشناسی ما را به این باور می رساند که بدون اینکه متوجه شویم می توانیم تحت تأثیر قرار بگیریم ، اما سوال این است که ذهن ناخودآگاه ما چقدر قدرتمند است؟

گاهی اوقات وقتی از خودم می پرسم که چرا انتخاب خاصی کرده ام ، متوجه می شوم که واقعاً نمی دانم. تا چه حد تحت کنترل چیزهایی هستیم که از آنها آگاه نیستیم؟ – پل ، ۴۳ ، لندن

Sometimes when I ask myself why I’ve made a certain choice, I realise I don’t actually know. To what extent we are ruled by things we aren’t conscious of? – Paul, 43, London

چرا این ماشین را خریدید؟ چرا عاشق شریک زندگی خود شدید؟ وقتی شروع به بررسی اساس انتخاب های زندگی خود می کنیم ، خواه مهم باشند یا نه ، ممکن است به این نتیجه برسیم که سرنخ چندانی نداریم. ما حتی ممکن است تعجب کنیم که آیا ما واقعاً ذهن خود را می شناسیم و چه چیزی خارج از آگاهی ما در آن می گذرد.

انتشار مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

آپدیت مقاله : چطور رویاهایتان را کنترل کنید؟

ما حدود شش سال از زندگی خود را در خواب می گذرانیم – یعنی ۲۱۹۰ روز یا ۵۲،۵۶۰ ساعت. اگرچه ما می توانیم از تصورات و احساساتی که در خواب مشاهده می کنیم آگاه باشیم ، اما بیدار نیستیم. این توضیح می دهد که چرا نمی توانیم تشخیص دهیم که در خواب هستیم و اغلب رویاهای خود را با واقعیت اشتباه می گیریم.

برخی از افرادی که رویای شفاف می بینند توانایی این را دارند که در رویاهای خود آگاهانه بدانند که در حال رویا دیدن هستند، آنها حتی می توانند کنترل رویاهای خود را در دست بگیرند (فیلم تلقین با بازی لئوناردو دی کاپریو را مشاهده کنید).

رویاهای شفاف هنوز یک موضوع در حال مطالعه است ، اما پیشرفت های اخیر نشان می دهد که این حالت ترکیبی از هوشیاری و خواب است.

فوق انگیزشی روح

انیمیشن روح ، درباره جو گاردنر، معلم و نوازنده یک گروه موسیقی در دبیرستان است که همیشه آرزو داشت روی صحنه به اجرای موسیقی جاز بپردازد؛ حالا بالاخره این فرصت را پیدا کرده است اما یک حادثه باعث می‌شود تا روح وی از بدنش جدا شود و…

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

آیا تا به حال اهداف و رویاهایی داشته اید که محقق نشده اند؟

باور نکردنی است اما ۹۲ درصد از مردم می گویند به اهداف و تصمیماتی که اول سال برای خود تعیین می کنند نمی رسد. با این آمار بالا باید چیزی بین آنها مشترک باشد که آنها را عقب نگه داشته است.

پس از تحقیقات انجام شده روی ۸٪ کسانی که به اهداف خود دست رسیده اند، موارد متفاوتی در مورد آنچه که این افراد موفق انجام می دهند وجود دارد.

۱۰ عبارت تاکیدی که قدرت ذهن شما را تقویت می کند!

عبارات تاکیدی چه هستند و چه کمکی به من میکنند؟

آیا می دانستید که ضمیر ناخودآگاه شما تقریباً ۹۰ درصد از کل قدرت ذهن شما را تشکیل می دهد…

برخلاف ذهن آگاه (که مسئول فعالیت های روزانه شما در هنگام بیداری است) ، فقط ۱۰ ذهن شما را تشکیل می دهد؟

 

به همین دلیل است بسیاری از افرادی که سعی می کنند وزن خود را کاهش دهند ، سیگار را ترک کنند یا عادت جدیدی داشته باشند موفق نمی شوند – زیرا آنها به سادگی نمی دانند که رمز موفقیت در دسترس ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد آن با اطلاعات جدیداست.بنابراین ، چگونه به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید و آن را تغییر دهید؟

آپدیت مقاله : ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یک رمان نویس فرانسوی ، با نام مستعار جورج سند ، گفت: “تنها یک خوشبختی در این زندگی وجود دارد ، دوست داشتن و دوست داشته شدن.” چه آگاه باشید و چه نباشید ، هر فردی با قلبی تپنده به دنبال عشق و دوست داشتن است. برای شاد بودن توجه به سیستم عاطفی و روحی ما بسیار حیاتی است!

آپدیت مقاله : چطور با قدرت ضمیر ناخوداگاه پول را سریع جذب کنیم؟

ثروت از ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت آموزش دهید. راه این کار این است که ابتدا افکار ثروتمندانه را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس افکار خود را در عمل استفاده کنید.

اگر بتوانید یاد بگیرید که چگونه ذهن خود را برای تصمیم گیری درست آموزش دهید، طبیعتاً پول به زندگی شما جذب می شود. به عنوان مثال ، سایت فوربس بهترین استراتژی هایی که میلیونرهای خودساخته از آنها برای ایجاد ثروت استفاده می کنند نوشته است. یکی از این استراتژی این است: ذهنیت خود را درباره پول تغییر دهید. در ادامه مقاله آمده است:

فیلم انگیزشی جنگل

داستان فیلم درباره‌ی فردی به نام یوسی است که عاشق ماجراجویی و کشف جاهای جدید است ، یوسی با گروهی همراه با یک راهنما همراه می‌شود و به جنگل‌های بولیوی می‌روند تا به دنبال یک روستا از سرخ‌پوستان آنجا بگردند. اما آنها به زودی متوجه می‌شوند که این جنگل بسیار مرموز و عجیب و غریب هست و…

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

اگر خلق آرزوها و جذب خواسته ها بدون دردسر و فوری انجام شود چه می شود؟

قبلا در مورد ضمیر ناخودآگاه مطالب زیادی منتشر شده است بنابراین اگر آن مطالب را مطالعه کرده باشید باید بدانید که زبان ضمیر ناخودآگاه زبان احساسات است.

اما شاید ندانید که از ضمیر ناخودآگاه می توانید برای خلق سریع اهداف استفاده کنید. چه باور کنید چه نکنید برای رسیدن به اهداف نیازی به طی کردن پروسه طولانی ندارید ، بنابراین چه چیزی باعث می شود که ضمیر ناخودآگاه بتواند به این قدرت دسترسی داشته باشد؟

ژان دارک – صحبت با فرشتگان

ژان دارک یا Joan of Arc که بود؟

ژان دارک دختر روستایی جوانی بود که در آخرین مراحل جنگ صد ساله زندگی می کرد، این جنگ مجموعه ای از درگیری های نظامی بین کشورهای فرانسه و انگلیس بود که در سال ۱۳۳۷ به دلیل اختلاف ارثی بر سر سلطنت فرانسه آغاز شد در نهایت این جنگ در سال ۱۴۵۳ به پایان رسید. این جنگ ۱۱۶ ساله شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه و اشراف زاده بود که بسیاری از آنها در نوع خود قابل توجه بودند با این وجود ژاندارک Joan of Arc یکی از خارق العاده ترین چهره های دوره است.

آپدیت مقاله : ۱۰ راه ساده و زیبا برای ارتباط با راهنمای روح

در اول این مقاله توضیحاتی از خانم گابریل برنستین را در مورد چگونگی ارتباط با راهنمایان روحی دریافت کردیم و اما در ادامه این مقاله ارتباط از طریق اعداد را بررسی میکنیم.

همه ما فرشتگان را در اطراف خود داریم ، اما فرشتگان همیشه با روش های ساده یا واضحی که تفسیر و درک آن آسان باشد با ما ارتباط برقرار نمی کند.

بیشتر اوقات ، هدایت فرشتگان با نشانه های مرموز و وقایع غیر عادی همراه است که برای درک آنها باید با آنها همسو باشید.

به یاد داشته باشید ، فرشتگان موجوداتی آسمانی هستند و در قلمرویی زندگی می کنند که در یک فرکانس ارتعاشی بالاتر از جهان فیزیکی هستند. فرشتگان به عنوان پیام رسانان آسمانی، بالاترین حقیقت ، خدا یا منبع ، به قوانین خدا مقید هستند و بدون رضایت مستقیم ما نمی توانند در وقایع زندگی ما دخالت کنند.

به همین دلیل است که فرشتگان راهنمایی های خود را در قالب نشانه ها و پیام های نمادین برای ما ارسال کنند.

آپدیت مقاله : چطور در یک ماه یک میلیارد تومان درامد داشته باشیم؟

موفقیت بدست می آید ، داده نمی شود. شما باید تلاش کنید و این تلاش باید در جهت علاقه ، رویاها و اهداف شما باشد.

ما به عنوان انسان ویژگی هایی داریم که هیچ گونه دیگری در این کره خاکی ندارد. ما قدرت تخیل داریم. ما می توانیم به آینده طوری نگاه کنیم که می خواهیم و آرزو داریم آنگونه باشد. این یک هدیه خدادادی است که بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن به دنبال تحقق رویاهای خود هستند. در سفر به سمت موفقیت ، تخیل شما را متمرکز نگه می دارد. منطبق نگه داشتن افکار و رویاهای خود با آینده ای که آرزو دارید ، بدون اینکه بخواهید خودتان را تحت فشار قرار دهید شما را به جلو سوق خواهد داد. بزرگ فکر کنید ، رویاهای بزرگ داشته باشید و هرگز محدودیتی در آنچه می توانید انجام دهید ایجاد نکنید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید