چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۳ , آذر , ۱۴۰۱ ۰ نظر ۶۴۵ بازدید

انجام این کار نیز (مانند انجام هر کار ارزشمندی دیگری) به زمان و تلاش نیاز دارد ، لازم نیست آن را به عنوان یک کار ناخوشایند و وقت گیر نگاه کنید. حتی ۵ دقیقه تمرکز در روز می تواند برای برنامه ریزی مجدد ذهن شما کافی باشد و اگر می خواهید موفقیت در معاملات مالی شما به اندازه کافی خوب باشد ، باید بهای بسیار کمی برای آن پرداخت کنید.

 

ترید چیست و چگونه میتوانیم در ترید های مالی خود موفق باشیم؟

در وهله اول ترید به معنای مامله کردن در بازارهای مالی است و به کسی که معامله میکند تریدر کفته می شود، امروزه افراد زیادی سعید در داشتن معملات موفقی در بازار های مالی مانند فارکس ، ارز دیجیتال و … هستند. اما واقعاً برای داشتن تفکر و دستیابی به موفقیت در معاملات چه چیزی لازم است؟ در این محصول به صورت کامل درباره قدرت باورنکردنی داشتن ذهنیت سپاسگزاری توضیحات کامل ارائه شده است و اینکه چگونه سپاسگذاری می تواند تا حد زیادی به موفقیت مالی شما کمک کند. در کتب معنوی اشاره شده است که قدردانی باید مهمترین بخش از برنامه روزانه شما باشد.

 

 

به این معنی که این باید جزء برنامه روزانه شما باشد زیرا با این کار تمرکز شما بر روی فراوانی قرار میگیرد که این موجب جذب فراوانی های بیشتر به سمت شما می شود در غیر اینصورت، طرز فکر قدیمی شما مجدد شروع به کار میکند و به همان جایی که شروع کرده بودید باز می گردید.

ترید

 

ضمیر ناخودآگاه همیشه برنده است

دلیل این امر این است که همه ما برنامه های ناخودآگاه زیادی داریم لذا ممکن است آگاهانه طرز فکر خاصی را دوست داشته باشیم و به اثربخشی آن اعتقاد داشته باشیم اما این بدان معنا نیست که ما می توانیم به طور مداوم به این نوع شیوه تفکر را حفظ کنیم مخصوصاً وقتی شرایط سخت می شود. در شرایطی که اوضاع سخت می شود، برنامه های قدیمی ناخوداگاه ما که هنوز در لایه های زیرین دفن شده اند دوباره فعال می شود و ما طرز فکر جدیدی را که تازه یاد گرفته بودیم کاملاً فراموش می کنیم.

 

این اتفاق چند بار برای شما افتاده است؟ شما به خودتان قول می دهید که در حین معامله به طریقی خاص فکر و عمل کنید اما به محض اینکه اولین ضرر اتفاق می افتد یا یک فرصت خوب را از دست می دهید ، تمام ذهنیت های موثر که تازه یاد گرفته اید را فراموش میکنید و دوباره به حالت قبلی خود برمی گردید. و این اتفاق را افرادی که در بازارهای مالی معامله میکنند به خوبی درک میکنند.

 

اگر می خواهید معاملات موفقیت آمیزی داشته باشد ، نباید اجازه دهید این امر تکرار شود و راه جلوگیری از تکرار آن برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه شماست. باید بدانید این کافی نیست که انگیزه داشته باشید و به خود بگویید من حتما در معاملات طبق این استراتژی فکر و عمل میکنم زیرا این تفکر وقتی شرایط سخت می شود کلا از بین می رود زیرا در شروع کار در سطح ذهن خودآگاه است در حالی که ذهن ناخودآگاه شما بسیار قوی تر از ذهن خودآگاه شماست.

 

ترید

 

برنامه ریزی مجدد برای موفقیت در ترید و معاملات

خوب چگونه می توانیم ذهن ناخودآگاه را دوباره برنامه ریزی کنیم؟ باید به آن کلمه مهمی که در ابتدای پست ذکر شده برگردیم ما باید یک برنامه روزانه را تمرین کنیم. زیرا تمرین باید به روال عادی شما تبدیل شود و هر اتفاقی که بیفتد باید آن را رعایت کنید ، در این صورت به مرور زمان این روال روزانه برای شما آنقدر عادی می شود که در ذهن شما نقش می بندد به عبارت دیگر جزء برنامه های ناخوداگاه شما قرار میگیرد و وقتی این اتفاق می افتد آن زمان است که تغییرات رخ میدهند.

 

اکنون وقتی باورهای و تفکر جدید را با تمرین در ناخوداگاه خود وارد میکنید پس از مدتی حتی اگر عادات فکری قدیمی شما دوباره ظاهر شود که سالها ریشه دوانده اند خیلی سریع متوجه آنها می شوید. زیرا در حال حاضر آنها دیگر آن چیزی نیستند که برای شما طبیعی باشند. بنابراین تشخیص آنها آسان است و شما به صورت ناخودآگاه درگیر آنها نمی شوید. زیرا اکنون از منظر دیگری از آنها مطلع خواهید شد. و وقتی از الگوهای فکری منفی خود آگاه باشید آنها از قسمت ناخودآگاه به قسمت خوداگاه ذهن شما وارد می شوند، جایی که دیگر نمی توانند به صورت خودکار اجرا شوند.

 

با گذشت زمان ، این آگاهی مستمر به برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه شما کمک می کند و باعث می شود تمرین را جزء برنامه روزانه خود بدانید و به ان عمل کنید، خوب اما چقدر زمان لازم است تا واقعاً چیزی را به ناخودآگاه خود وارد کنید تا به یک شیوه طبیعی تفکر تبدیل شود؟ هیچ پاسخ دقیقی وجود ندارد ، اما در ادامه چند دستورالعمل وجود دارد:

 

  • هرچه الگوی فکری که می خواهید تغییر کند فراگیرتر و عمیق تر باشد ، زمان بیشتری برای برنامه ریزی مجدد آن لازم است.
  • حداقل باید عمداً یک تمرین ذهنی را (به عنوان مثال گوش دادن به فایل سپاسگذاری) را هر روز به مدت ۳۰ تا ۶۰ روز ادامه دهید.
  • هرچه تمرکز و احساسات بیشتری در حین تمرین داشته باشید ، تأثیر سریعتر و عمیق تر خواهد بود.
  • برای اینکه ذهنیت جدید را به طرز فکر طبیعی خود تبدیل کنید ، بهتر است در هر فرصتی که پیدا میکنید سعی کنید ذهنیت جدید را تمرین کنید.( مانند قبل از خواب ، حین پیاده روی ، حین رانندگی و غیره… )

 

 

انجام این کار نیز (مانند انجام هر کار ارزشمندی دیگری) به زمان و تلاش نیاز دارد ، لازم نیست آن را به عنوان یک کار ناخوشایند و وقت گیر نگاه کنید. حتی ۵ دقیقه تمرکز در روز می تواند برای برنامه ریزی مجدد ذهن شما کافی باشد و اگر می خواهید موفقیت در معاملات مالی شما به اندازه کافی خوب باشد ، باید بهای بسیار کمی برای آن پرداخت کنید.

 

اگر به دنبال روشی برای دستیابی به موفقیت بیشتر در معاملات مالی هستید این فایل میتوانید به شما کمک کند. با استفاده مداوم و روزانه قبل از خواب از این فایل پس از ۳۰ روز استفاده متوجه تغییرات در رفتار خود حین معاملات خواهید شد.

 

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس – ارز دیجیتال)

 


استفاده از ذهن ناخودآگاه برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق

trader

تمرین برای بهترین شدن

بسیاری از معامله‌گران تجارت خود را شروع می‌کنند و در دام معامله کردن می‌افتند ، که به آن “over trading” یا معامله بیش از حد» گفته می‌شود. در حالی که تشخیص معامله کردن آسان است، اما متوقف کردن آن بسیار سخت‌ است و مشکل اصلی این است که هر بار که وارد یک معامله زیان ده می‌شوید، ضمیر ناخودآگاه خود را با این زیان تغذیه می‌کنید تا برای آینده آن را به خاطر داشته باشید.

 

ضمیر ناخودآگاه نقش بزرگی در موفقیت زندگی روزمره شما دارد و همین تاثیر را در معاملات دارد. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که اکثر افکار، احساسات و عادات را در آن ذخیره می کنیم. دلیل شکستن عادات بسیار سخت این است زیرا آنها از طریق تکرار شکل می گیرند و در ناخودآگاه ذخیره می شوند. هر چه به ضمیر ناخودآگاه وارد کنید، ضمیر ناخودآگاه آن را به شما پس خواهد داد، چه خوب چه بد.

 

اگر بتوانید از ضمیر ناخودآگاه درست استفاده کنید تا به نفع شما کار کند میتواند یک موهبت واقعی باشد. این در مورد زندگی، کار، روابط احتماعی یا هر موقعیتی که انتخاب می کنید صدق میکند. بسیاری از معامله‌گران ابتدا در یک حساب دمو با پول شروع به معامله می‌کنند. از آنجا که این فقط پول مجازی است، آنها شیفه معامله می شوند. آنها هر چیزی را معامله می کنند و تا جایی که می توانند معامله انجام می دهند. با این نوع تمرین ، آنها عادت های بدی را در ذهن ناخودآگاه خود می کارند که بعداً تبدیل به طبیعت دوم در معامله آنها خواهد شد.

 

تغذیه ناخودآگاه خود با معاملات موفق

هنگامی که در حال معامله هستید، باید مطمئن شوید که معاملات شما همیشه دارای (احتمال برد بالای) هستند. با تجارت معاملات برد بالا بارها و بارها شما به ضمیر ناخودآگاه خود نوعی از عادات برنده شدن در معاملات را تغذیه می کنید. با این کار ضمیر ناخودآگاه شما عادات برنده شدن در معاملات را نگه می‌دارد و آنچه را که به ناخوداگاه می‌دهید، به شما پس می دهد. زیرا نجواهایی که شما در ذهن خود دارید معملات موفق یا ناموفق شما را شکل میدهد.

 

دلیل آن این است که روشی که در معاملات خود انجام می دهید بسیار مهم است زیرا هدف شما در هر معامله و هر کاری که در معاملات خود انجام می دهید این است که می خواهید عادت های خوب شما به طبیعت دوم شما تبدیل شوند. می‌توانید هر بار بدون اینکه به آن فکر کنید، معامله کنید و تصمیم‌های بزرگ بگیرید و اینجاست که ناخودآگاه شما شروع به کار می‌کند. اگر فقط به این نوع معامله کردن عادت کنید، این یک عادت بد است، بنابراین حدس بزنید که قرار است چه چیزی به شما بدهد؟ بله، شما عادت های بد را به سرعت باز پس خواهید گرفت.

 

برای توضیح اینکه چگونه این روش کار می کند، بهترین مثال در مورد یادگیری رانندگی با ماشین است. وقتی برای اولین بار در حال یادگیری رانندگی  هستیم واقعاً باید از ضمیر خودآگاه خود برای پردازش تمام افکار مرتبط با رانندگی استفاده کنیم. ما باید در ذهن خود فکر کنیم که چگونه دنده را عوض کنیم. اما پس از چندین بار رانندگی و تکرار ان این موضوع به راحتی می توانیم سوار ماشین شویم و رانندگی کنیم با این تفاوت که دیگر لازم نیست آگاهانه به عوض کردن دنده و استفاده از کلاچ فکر کنیم. ما به صورت خودکار این کار را انجام می دهیم. این به این دلیل است که ضمیر ناخودآگاه با عادت رانندگی تغذیه شده است و اکنون تمام عادات صحیح مورد نیاز برای رانندگی با آن ماشین را دارد.

 

trader

 

معامله ذهنی

هنگامی که در حال یادگیری و انجام معاملات خود هستید، هر بار که به نمودار نگاه می کنید ناخودآگاه شما اطلاعات بیشتر و بیشتری را جذب می کند. معاملات با ذهن به معنی معامله با ضمیر ناخودآگاه است. هر بار که معامله ای انجام می دهید یا موقعیت معاملاتی را می بینید یا چیزی را در نمودارهای خود می بینید ناخودآگاه شما این را جذب میکند. ضمیر خودآگاه شما ممکن است مدت ها پیش آن را فراموش کرده باشد، بنابراین ممکن است شما آگاهانه نتوانید آن موقعیت را به یاد بیاورید، اما ناخودآگاه آن را به خاطر سپرده است و همچنان آن را نگه می دارد. از آنجایی که ناخودآگاه شما تمام این خاطرات را ذخیره می کند، در مواقع لزوم احساساتی را بر اساس این خاطرات به شما منتقل کند و اینجاست که “معامله ذهنی” وارد می شود. زیرا شما آگاهانه نمی توانید حافظه یا تنظیمات قبلی و نحوه عملکرد آن را به خاطر بسپارید زیرا ناخودآگاه شما بر اساس تجربیات گذشته شما می تواند به شما یک “احساس” دهد.

 

معامله گران اغلب تاکیداتی مانند “چیزی در مورد این معامله درست نبود” یا “نمی دانم چرا، زیرا معامله عالی به نظر می رسید، اما چیزی به من می گفت که این معامله را انجام ندهم” و در حالی که نمی توانند دقیق احساس را بیان کنند، فقط یک احساس را احساس میکنند. این احساس ناخودآگاه آنهاست که چیزی به آنها می گوید و به آنها احساس می دهد. در حالی که آنها آگاهانه نمی توانند به یاد بیاورند، اما ناخودآگاه آنها می تواند و ناخودآگاه آنها می تواند تمام معاملات انها را به یاد بیاورد، چه معاملات موفق و چه معاملات زیان ده. هر چه یک معامله گر تجربه و زمان نمودار بیشتری در ذهن خود داشته باشد، ضمیر ناخودآگاه او قوی تر خواهد بود و در یادگیری گوش دادن به ناخودآگاه خود بهتر عمل میکند.

trader crypto

 

یک برنامه ترید و یک ژورنال داشته باشید

وجه مشترک همه معامله گران حرفه ای این است که همه آنها یک برنامه معاملاتی عمیق دارند. صرف نظر از اینکه از در چه بازاری معامله می کنند و از چه روش یا سیستمی برای معامله استفاده می کنند، همه معامله گران حرفه ای یک برنامه معاملاتی جامع دارند که تمام قوانین روش معاملاتی آنها را در داخل و خارج پوشش می دهد و مانند کتاب قوانین معامله خصوصی آنها است. اگر برنامه معاملاتی ندارید و در مورد معامله خود جدی هستید، واقعاً باید به این فکر کنید که یک برنامه معاملاتی داشته باشید.

 

یک برنامه معامله گری می تواند شروع به وضع قوانینی کند که:

  • دستورالعمل‌های روشنی را برای اینکه یک معامله چگونه به نظر می‌رسد ارائه دهید
  • قوانین روشنی برای توقف بیش از حد معامله کردن ایجاد کنید

 

طرح معاملاتی شما ، شما را در مسیر درست نگه می دارد زیرا به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک کند فقط بهترین معاملات را انجام دهید (به شرط اینکه به آن پایبند باشید). به این ترتیب می توانید ناخودآگاه خود را فقط با بهترین معاملات تغذیه کنید و شروع به ساختن بهترین عادات کنید و در نهایت بدون فکر کردن در مورد آن شروع به گرفتن بهترین معاملات و بهترین تصمیم ها خواهید کرد.

 

ژورنال معامله گری به همان اندازه مهم است که برنامه معاملاتی شما مهم است، زیرا اگر ژورنال نویسی نکنید، هیچ ایده ای در مورد نتایج خود ندارید. ژورنال نویسی معامله فقط به نسبت برد/باخت شما و میزان درآمد شما مربوط نمی شود. برای به دست آوردن بیشترین نتیجه از ژورنال خود، باید واقعاً اطلاعات مهاملات خود را وارد کنید و اطلاعات اضافی را در آن بگنجانید. در پایان هر ماه، زمانی که ژورنال خود را مرور می‌کنید، می‌توانید جنبه های مهمی را برای بهبود پیدا کنید و دقیقاً جایی که باید زمان بیشتری را صرف تمرکز بر بهتر شدن کنید را حدس بزنید.

 

خلاصه

عادات چیزی هستند که به اجرای زندگی روزمره و همچنین معاملات ما کمک می کنند. اگر معامله‌گران در هنگام معامله به خصوص هنگام یادگیری مراقب نباشند، می‌توانند عادت‌های بدی در مورد معامله در ذهن خود ایجاد. معامله گران اغلب فقط فکر می کنند ” من فقط اینگونه تمرین می کنم و سپس آن را به یک حساب کاربری لایو منتقل می کنم و به صورت واقعی معامله می کنم” و سپس به سرعت متوجه می شوند که چیزی برای آنها تغییر نمی کند. بسیاری از دلایل این است که آنها برای شکست تمرین کرده اند. آنها در حساب دمو خود بوده اند و بدون فکر معامله می کنند و به باخت اهمیتی نمی دهند و میدانند که میتوانند مبلع حساب دمو را مجدد شارژ کندد.

 

شما باید نحوه معملات خود را صحیح تمرین کنید زیرا دائماً در حال شکل دادن عادات هستید. اگر برای باخت تمرین کنید، این چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد. اگر می‌خواهید موفق باشید، تمرین موفق شدن را شروع کنید و برای باختن تمرین نکنید.

 

منبع:https://www.forexschoolonline.com/using-your-gut-subconscious-mind-to-be-a-successful-forex-trader/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

موفقیت در کنکور و امتحانات

آیا میخواهید هر کنکور و امتحانات خود بهترین نتیجه را کسب کنید؟

انجام تست های متعدد باعث میشود هر فرد باهوشی در مورد خود مردد شود اما واقعا چگونه میتوانید بدون استرس و نگرانی با اعتماد به نفس وارد سالن امتحان شوید ؟

ناخودآگاه بخشی از ذهن شماست که احساسات، انگیزه، رفتار و تقریبا همه چیز را پردازش می کند، بنابراین اگر شما بتوانید روی آن تاثیر بگذارید، می توانید از آن برای ایجاد انگیزه در تحصیل و امتحان استفاده کنید.

بسیاری از دانش‌آموزان یا دانشجویان فکر می‌کنند که موفقیت‌ در آزمون فقط مربوط به اتفاقات قبل از آزمون است، اما در حقیقت، این فرآیند در واقع شامل ۳ مرحله است: قبل، حین و بعد از آزمون.

انیمیشن اسکروج سرود کریسمس

اسکروج سرود کریسمس؛ انیمیشنی ماجراجویی کمدی به کارگردانی استفن دونلی است. داستان با آقای اسکروج بد اخلاق و عصبانی آغاز می‌شود که با رفتارهای بی‌مبالاتش همه را عاصی کرده است. او به زودی با سه روح که به ترتیب نماد گذشته، حال و آینده‌ی او هستند روبرو می‌شود تا پرده‌ای از نتایج اعمال و رفتارهای خود را مشاهده کند…

آپدیت مقاله :تکنیک های تجسم و موفقیت

چطور برای سال ۲۰۲۳ هدف گذاری کنیم؟

اگر امروز به شما بگویم تنها کاری که باید انجام دهید این است که درک کنید فقط می خواهید زندگیتان چگونه باشد، اما نه اینکه چگونه به آنجا برسید، چه میگویید ؟ امروز می‌ خواهیم یکی از قوی ‌ترین ابزارهایی را که برای کمک شما در عملی کردن تصمیماتتان به شما کمک میکند و به طور کلی زندگی شما را متحول میکند با شما به اشتراک بگذاریم.

برای خلق معجزه در زندگی خود این ۵ کار را انجام دهید!

شاید هر یک از ما دیدگاه متفاوتی نسبت به معجزه داشته باشیم. اما معجزه برای ایجاد چیزی که احساس می‌کنیم بدون کمک نمی‌توانیم از پس آن برآییم و نیاز به مداخله خدا داریم. همه ما معجزاتی در زندگی‌ خود داشته ایم که میتوانیم به راحتی آنها را تشخیص دهیم و البته معجزه‌هایی هم رخ داده‌اند که متوجه نشده‌ایم. وقتی جوانتر بودیم کارهای احمقانه ای انجام داده ایم، بسیار ضعیف بودیم … به شدت غمگین، شکسته، و تنها … اما به نوعی درد همیشه از بین می رفت، حتی وقتی راهی برای خلاصی شدن از آن وضعیت وجود نداشت باز هم به نوعی از آن مشکل بیرون امده ایم.

انتشار مقاله : لامبورگینی یا اسکیت بورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار لامبورگینی شوید و با آن رانندگی کنید؟

سرعت حرکت، دست زدن به فرمان ، و بادی که به موهایتان میخورد را تصور کنید. این خودرو هیجان شما را به حداکثر می رساند.

لامبورگینی را با اسکیت بورد مقایسه کنید سواری با اسکیت بورد نیاز به تلاش زیاد دارد همچنین غیرقابل پیش بینی و در  عین حال هندلینگ عالی ندارد در هر لحظه شما در معرض خطر زمین خوردن هستید.

کدام را برای رانندگی ترجیح می دهید؟ جواب مشخص است، لامبورگینی

حال بیایید نام ضمیر ناخودآگاه شما را لامبورگینی بنامیم و اسکیت بورد ذهن خودآگاه شماست. یکی قدرتمند است، حاضر است و شما را به راحتی به هر جایی می رساند. دیگری کند و درهم و برهم است و در نهایت شاید شما را به مقصد نرساند.

مهاجرت آسان

اگر فکر میکنید هدفی غیرممکن و دور از دسترس شماست این فقط در ذهن شما رخ میدهد زیرا هنوز به خودتان و توانایی هایتان اعتقاد پیدا نکرده اید با گوش دادن مداوم به این آلبوم هدف شما هر چه باشد برای شما ممکن می شود و زمانی که از درون هدف خود را پذیرفته باشید این هدف در بیرون، واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. به یاد داشته باشید همیشه می توانید برنامه ریزی ذهن خود را تغییر دهید زیرا همه چیزی از درون شما اتفاق می افتد و بعد در زندگی شما واقعیت فیزیکی به خود میگیرد. حتی مطالعه این مطالب به این دلیل بوده است که شما به دنبال راحتی برای مهارجرت آسان هستید.

آپدیت مقاله : چگونه ذهن خود را برای موفقیت در ترید و معاملات مالی برنامه ریزی کنید؟

بسیاری از معامله‌گران تجارت خود را شروع می‌کنند و در دام معامله کردن می‌افتند ، که به آن “over trading” یا معامله بیش از حد» گفته می‌شود. در حالی که تشخیص معامله کردن آسان است، اما متوقف کردن آن بسیار سخت‌ است و مشکل اصلی این است که هر بار که وارد یک معامله زیان ده می‌شوید، ضمیر ناخودآگاه خود را با این زیان تغذیه می‌کنید تا برای آینده آن را به خاطر داشته باشید.

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید