شاید شما به دلیل بی خوابی افسرده شده اید؟

شاید شما به دلیل بی خوابی افسرده شده اید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۱۲۱ بازدید

مشکلات خواب یک پدیده شناخته شده در سراسر جهان است. ایا میدانید که ۳۰% از جمعیت جهان برای داشتن یک خواب خوب مشکلات زیادی دارند؟

 

ایا به دنبال درمان افسردگی مزمن هستید؟ شاید به دلیل بی خوابی افسرده شده اید؟

 

مشکلات خواب از جمله افسرده بودن بعد خواب یک پدیده شناخته شده در سراسر جهان است.

ایا میدانید که ۳۰% از جمعیت جهان برای داشتن یک خواب خوب مشکلات زیادی دارند؟

حقیقت غم انگیز است که بسیاری از انها حتی نمیدانند که مشکل دارند اما انها از علائم شان اگاه هستند.

پیامد های بیخوابی تاثیر بسیاری بدی را در زندگی شما میگذارد و شاید شما از ان رنج میبرید و ممکن است دیگر مسائل را که در حال انجام دادن انها هستید سرزنش کنید.

 

 

 

نیاز به خواب بدون افسرده شدن

تحقیقات نشان میدهد که خواب شب باید بین ۷ تا ۸ ساعت باشد.مانند هر چیز دیگری در زندگی به این بیشتر نیاز است و شما ممکن است ۸ ساعت در شب بخوابید اما چطور خوب بخوابید؟

ایا شما در شب زیاد بیدار میشوید؟ ایا این برای شما مشکل است که حتی زمانی که خسته هستید راحت به خواب عمیق بروید ؟

در هنگام خواب بدن و ذهن از طریق مراحل خواب و REM خواب به خواب میرود. اختلال در این چرخه میتواند مشکلات زیادی را زمانی که شما بیدار هستید بوجود اورد.

مدیر مرکز پزشکی خواب در بیمارستان کوه سینا شهر نیویورک میگوید که بی خوابی باعث سر درد، کمر درد ،ضعیف شدن سیستم ایمنی و حتی اختلالات روانی مانند افسردگی و خشم شود.نیازی به گفتن نیست که شما در تمام روز احساس خستگی میکنید و به تنهایی کل روز و حال خود را خراب میکنید.

 

افسردگی
ذهن ناخوداگاه شما هیچ گزینه ای جز اطاعت کردن را ندارد

 

چطور میتوان فهمید که از بیخوابی یا مسائل افسردگی مزمن رنج میبریم؟

  • زمانی که شب در حال خواب رفتن هستید سطح استرس خود را چک کنید،ایا مغز شما بی اراده به یک حالتی از نگرانی میرود یا شما سالم هستید؟ این اسانترین راه برای اینکه بفهمید سطح استرس شما قبل از خواب چقدر است .بسادگی با توجه به افکار اتوماتیک شما میتوان فهمید انها کجا میروند.
  • سعی کنید کشف کنید که ایا مسائل خواب شما به تازگی شروع شده است یا چیزی بوده است که شما قبلا از ان رنج میبردید.اگر این چیزی است که به تازگی شروع شده است ببنید کجا زندگیتان در حال تغییر است مانند حالات روحی روانی خود درد جسمی و غیره

اگر شما تمایل دارید خوابی سریع داشته باشید شما از اینکه بسیاری از مسائل را پیدا کردید و خودتان میتوانید انها را حل کنید شگفت زده میشوید .

 

 

 

مراقبت از خواب برای درمان افسردگی مزمن

تصور کنید که شما چگونه پر انرژی و شاد هستید و میتوانید انها را بدست بیاورید اگر ،از خواب خود مراقبت کنید و خواب درستی را داشته باشید و این راحت بدست نمی اید مگر با قبول مسئولیت و یک میل واقعی برای داشتن ان.

راه های بسیاری برای درمان بیماری افسردگی وجود دارد مانند داروها (اما فقط توسط دستور پزشک)CBT (درمان شناختی رفتاری) و راه های دیگر که اگر انها را اجرا کنید اثرات مثبتی را میگذارد .

 

 

مطالعات نشان داده اند که گوش دادن به ضربه های دوگوشی که تمام مراحل خواب را شامل میشود (فرکانس های درست مانند الفا ،تتا،دلتا ) و خواب REM میتواند کمک فوق العاده ای برای خواب بهتر به شما بکند. نه تنها این ضربات دو گوشی دارای کیفیت بالایی برخوردار هستند بلکه دارای دستورات پنهان برای به حداکثر اثرات امواج دوگوشی است.

 

 

 

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج را احتمالا میشناسید انها به عمق ناخوداگاه شما نفوذ میکنند زیرا:

۱- خوداگاه شما نمیتواند چیز هایی را که گفته میشود را بشنود اما با این حال انها را رد نمیکند.

۲- تکرار این تاکیدات انها را در ذهن ناخوداگاه شما تثبیت میکند.

 

 

ذهن ناخوداگاه شما هیچ گزینه دیگری را جز اطاعت کردن را ندارد و در نهایت به خواب میرود.

برای برخی از افراد در یک جلسه کافی است که انها به خواب ۷- ۸ ساعته بروند اما برای برخی دیگر چند جلسه اضافی لازم است تا نتایج اشکار شود.

 

 

 

 

در اینجا اخرین نسخه برای خواب خوب داشتن نوشته شده است:

خواب رفتن سریع ،خواب عمیق ۹۰ دقیقه امواج مغزی و روش های هیپنوتیزم ناخوداگاه برای درمان افسردگی

با این روش افسردگی خود را درمان کنیداگر شما برای خواب رفتن سعی و تلاش میکنید من به شما پیشنهاد میکنم به این البوم حداقل چند شب پشت سر هم گوش دهید ،هدفن حتما لازم است در غیر اینصورت اینکار بیهوده است.

علاوه بر این میخواهم دو راهنمایی ارزشمند را با شما به اشتراک بگذارم که شما میتوانید به راحتی قبل از خواب انجام بدهید (اولی معمولا برای بزرگسالان استفاده میشود) _

  • مطالعات اخیر در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا نشان داده است که نوشیدن اب البالو قبل از خواب سندرم اختلالات خواب را بهبود میبخشد و باعث افسرده شدن نمی شود.
  • مطالعات قبلی کشف کرده اند که درمان گیاهی مانند چای بابونه کمک زیادی میکند و ارام کردن یکی از ویژگی های این چای است و این احساس ارام شدن مغز را در حالت بی حسی قرار میدهد و باعث افسرده شدن بعد خواب نمی شود.

 

 

دانلود فایل صوتی سابلیمینال خواب عمیق و درمان افسردگی مزمن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید