از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید ؟

از این ۱۲ کودک یاد بگیرید چطور میلیونر شوید ؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , آبان , ۱۳۹۸ ۳ نظر ۴۱۶۰ بازدید

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند برای اینکه بدانید انها که هستند و چکار کرده اند مطالعه این مقاله به شما کمک میکند ذهنیت انها را یاد بگیرید

 

میخواهید بدانید چطور میلیونر شوید ؟ از این ۱۲ کودک یاد بگیر چطور این کار رو انجام دادند

آیا تا به حال کودکی را دیده اید قبل از اینکه به سن قانونی برسد میلیونر شده باشد ؟ ما شوخی نمیکنیم بلکه در مورد بچهایی صحبت میکنیم که کار افرینی میکنند.

 

 

در واقع تعداد قابل توجهی از افراد با سنین پایین وجود دارند که هنوز فارغ التحصیل نشده اند اما میلیونر هستند. ما اینجا فقط در مورد ثروتمندان بزرگ صحبت نمی کنیم ما در مورد افرادی صحبت

میکنیم که خودشان میلیونر شده اند و به شما یاد میهند چطور میلیونر شوید و این در حالی است که هنوز حساب بانکی هم نداشته اند .در مورد افرادی صحبت میکنیم که کسب کار را درک میکنند و میدانند چطور پول بسازند .

 

 

 

 

 اینجا در مورد ۱۲ کودک میخوانیم که چطور میلیونر شده اند :

۱. کریستین اونز – Christian Owens

کریستین اونز
کریستین اولین میلیون دلار خود را قبل از ۱۶ سالگی بدست آورد
MAC
بسته های کاربردی برای MAC OS

 

کریستین اولین میلیون دلار خود را قبل از ۱۶ سالگی بدست آورد .او طراحی وب سایت را خودش آموخت و اولین کمپانی طراحی وب سابت در ۱۴ سالگیش آغاز به کار کرد .سپس او با تولید کنندگان و توزیع کنندگان مختلف مذاکره کرد تا تا بسته های کاربردی برای MAC OS ارائه دهد( استیو جابز در این مسیر الهام یخش او بود ) جعبه مک بوک ساخته شده توسط کریستین او را به یک میلیونر تبدیل کرد.

 

نتیجه : شور شوق خودت را دنبال کن اما درس اصلی در اینجا پس انداز پول است و یافتن راهی برای ارائه چیزی با کیفیت تر و قیمت پایینتر به مردم .

 

 

 

۲. امیل ماتیکا – Emil Motycka

امیل ماتیکا
امیل بیزینس چمن زنی را در ۹ سالگی شروع کرد
ماشین چمن زنی
او نمایندگی چمن زنی را خریداری کرد

امیل بیزینس چمن زنی را در ۹ سالگی شروع کرد. چمن زنی ممکن است کاری معمولی برای یک بچه به حساب بیاید اما این بچه این کار را یک سطح بالاتر برد .زمانی که او ۱۳ سال داشت ۸.۰۰۰$ وام دریافت کرد تا نمایندگی چمن زنی را خریداری کند و زمانی که ۱۸ ساله شد Motycka را تشکیل داد و در هر تابستان بیش از ۱۰۰.۰۰۰ $ درامد زایی میکند .او اکنون یک میلیونر است.

 

نتیجه : شور شوقی که باعث میشود حرکت کنی را دنبال کن و از طرفی دیگر کارت را خوب انجام بده اگر عالی نیست اما خوب انجامش بده .هر کاری که انجام میدهید بهتر از دیگران انجامش دهید.

 

 

 

 

 

۳. اون از کانال اون در یوتیوب Evan of EvanTube

اون
اون کانالش را در یوتیوب وقتی ۸ سال داشت ایجاد کرد
کانال اسباب بازی
شما با صحبت کردن در مورد اسباب بازی های مختلف میتوانید ثروتمند شوید.

 

اون کانالش را در یوتیوب وقتی ۸ سال داشت ایجاد کرد و در حال حاظر بیش از ۴ میلیون دنبال کننده دارد .

 

 

 

ویدئو های او درباره چیست ؟

دقیق همان چیزی که شما به آن فکر نمی کنید بررسی اسباب بازی ها و چیزهایی که کودکان به انها علاقه مند هستند. بله شما با صحبت کردن در مورد اسباب بازی های مختلف میتوانید ثروتمند شوید.

 

نتیجه : اگر انجام دادن چیزی را دوست دارید خوب انجامش دهید و میتوانید آن را به یک کسب کار میلیون دلاری تبدیل کنید .این بدان معنا نیست این کار اسان است اما اگر تلاش و پایداری داشته باشید اتفاق خواهد افتاد.

 

 

 

 

 

۴.کامرون جانسون  Cheers and Tears

کامرون جانسون
کامرون جانسون زمانی که ۱۴ سال داشت روی سایت تشویق و ترس متمرکز شد

کامرون در دبیرستان حدود ۴۰۰،۰۰۰ دلار در ماه درآمد داشت و همه این اتفاقات زمانی آغاز شد که او کارت دعوت برای یک مهمانی محله ای که پدر و مادرش داشتند ایجاد کرد. وقتی میهمانان کارت ها را دیدند، شروع به درخواست از او کردند تا برای آنها نیز کارت ها طراحی کند و انها حاظر بودند مبلغ آن را هم بپردازند . زمانی که ۱۴ سال داشت روی سایت تشویق و ترس متمرکز شد و سپس پیش از شروع به توسعه نرم افزار و تبلیغات آنلاین، به یک میلیونر تبدیل شد.

 

نتیجه : اگر کاری را خوب انجام میدهید در مقیاس بزرگتر انجامش دهید .به سمت صنعت های جدید حرکت کنید و چیزهایی جدید را تجربه کنید .

 

 

 

 

 

 

۵.آدام هیلدرث  Dubit and Crisp

آدام هیلدرث
ادام زمانی که ۱۶ سال داشت یک میلیونر بود
آدام هیلدرث
در سال ۲۰۰۴، او در فهرست ۲۰ ثروتمند ترین نوجوان بریتانیا قرار گرفت.

 

ادام زمانی که ۱۶ سال داشت یک میلیونر بود و پس از اینکه یک شبکه اجتماعی محبوب به نام Dubit را در بریتانیا راه اندازی کرد و پس از موفقیت در شکبه های اجتماعی شرکتی به نام Crisp را تاسیس کرد که از کودکان در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت میکند. در سال ۲۰۰۴، او در فهرست ۲۰ ثروتمند ترین نوجوان بریتانیا قرار گرفت.

 

نتیجه : گاهی بهتر است یک روندی که دوست دارید را دنبال کنید و خودتان آن را انجام دهید .این در مورد یک ایده و حل یک مشکل است که ادام هر دو را خوب انجام داد.

 

 

 

 

۶.موزیاه بریجز Mo’s Bows

موزیاه بریجز
موزیاه بریجز در ۹ سالگی یک شرکت کراوات را تاسیس کرد
Mo’s Bows
امروز، موزیاه چندین کارمند دارد

موزیاه بریجز در ۹ سالگی یک شرکت کراوات را تاسیس کرد و به سرعت کسب درآمد خود را به ۱۵۰،۰۰۰ دلار در سال افزایش داد. امروز، موزیاه چندین کارمند دارد. او در چندین مجله محبوب مشهور شده است و حتی در مجله Shark Tank نیز رفت. او در حال حاضر روی خط کامل لباس کار می کند، که مطمئن هستم که این امر موفقیت بزرگی را در پی خواهد داشت.

 

نتیجه : اگر قصد شروع کسب کاری را دارید رشد و گسترش آن را ادامه دهید .همیشه فرصت های زیادی که بیزینس شما را رشد خواهد داد وجود دارد فقط مطمئن باشید یک تیم عالی در این مسیر با خود داشته باشید. این یکی از فاکتور های چطور میلیونر شوید است.

 

 

 

 

۷. جف، داو و کاترینا کوک   My Yearbook

جف، داو و کاترینا کوک
این سه خواهر برادر سایت سالنامه من را شروع کردند

قبل از اینکه افراد وارد فیس بوک شوند این سه خواهر برادر سایت سالنامه من را شروع کردند این سایت خیلی شبیه فیس بوک است اما تمرکز آن بیشتر روی افراد مدرسه ای است تا دانشگاهی ها.

 

ایده ایجاد این وب سایت زمانی ایجاد شد که انها به شهر جدید نقل مکان کردند و قصد پیدا کردند دوستان جدید داشتند .سایت انها شش سال غیر فعال بود و بعد از آن Cook سایت را به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰$ به شرکت Quepasa Corps فروخت .

 

نتیجه : یک نیاز را پیدا کنید و آن را حل کنید .فعال باشید.این بچها می توانستند عدم داشتن دوست را بپذیرند و به روال عادی خود ادامه دهند اما تصمیم گرفتند در مورد آن کاری انجام دهند.

 

 

 

 

۸.سانچی و شاوران کوماران GoDimensions

سانچی و شاوران
سانچی و شاوران، به ترتیب ۱۲ و ۱۴ ساله بودند، و شرکت بازی خودشان را راه اندازی کردند
سانچی و شاوران کوماران
انها بازی Catch Me Cop را توسعه دادند

 

سانچی و شاوران، به ترتیب ۱۲ و ۱۴ ساله بودند، و شرکت بازی خودشان را راه اندازی کردند .انها چندین بازی مختلف دارند که برخی از انها ۳۵۰۰۰ بار دانلود شده اند . در بین انها بازی Catch Me

Cop را توسعه دادند. بازی ها انها از طریق تبلیغات درامد زایی میکنند که باعث میشود بچه ها به صورت رایگان آن را دانلود و استفاده کنند .در حال حاظر انها در کنفرانس و سمینار ها در مورد ایده

هایشان صحبت میکنند .

 

نتیجه : این با انجام دادن کاری و ترکیب آن با شور و اشتیاق ایجاد می شود. این یکی از فاکتور های چطور میلیونر شوید است.

 

 

 

 

۹.فرهاد اسیدوالا  Rockstah Media

فرهاداسیدوالا
فرهاد یک سازمان بازاریابی با ۲۰ کارمند در سراسر جهان را تاسیس کرد

فرهاد Rockstah Media، یک سازمان بازاریابی با ۲۰ کارمند در سراسر جهان را تاسیس کرد او در ۱۶ سالگی این کار را انجام داد. ممکن است نام شرکت او را از طریق TED شنیده باشید. او امروز به عنوان یکی از وفادارترین کارآفرینان زمان حال شناخته شده است. هنگامی که در مورد موفقیت شرکت او پرسیدند، فرهاد گفت: “تیم من ستون فقرات شرکت من است”، که قطعا می تواند یک یا دو چیز را به ما آموزش دهد.

 

نتیجه : شما نمی توانید همه چیز را به تنهایی انجام دهید . اگر میخواهید کسب کار خود را گسترش دهید یک تیم حرفه ای و قوی ایجاد کنید. این یکی از فاکتور های چطور میلیونر شوید است.

 

 

 

 

۱۰.رابرت نِی  Bubble Ball App

رابرت نِی
رابرت زمانی که ۱۴ سال داشت بیش از ۲ میلیون دلار بدست آورد

رابرت دو هفته بعد از انتشار بازی معروف توپ حبابی خود، بیش از ۲ میلیون دلار فروش کرد.

او در آن زمان تنها ۱۴ سال داشت. امروزه بازی او بیش از ۱۶ میلیون بار دانلود شده است و رابرت همچنان به توسعه برنامه های جدید با شرکت خود یعنی Nay Games کار خود را ادامه میدهد. توپ حبابی در برنامه صبح بخیر آمریکا دیده شده است و همچنان یکی از محبوب ترین بازی ها در فروشگاه اپل است.

 

نتیجه : بعضی از افراد واقعا میتوانند یک شبه موفق شوند اما این نباید هدف شما باشد بلکه باید چیزی تولید کنید که به اندازه کافی خوب باشد در این صورت ممکن است این اتفاق برای شما هم رخ دهد.

 

 

 

 

۱۱. Nick D’Aloisio of Summly

Nick D’Aloisio of Summly
او را یکی از جوانترین میلیونرهای خود ساخته در جهان است

نیک شرکت خود را، Summly، به مبلغ ۳۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۳ به یاهو فروخت، و او را یکی از جوانترین میلیونرهای خود ساخته در جهان کرد.نیک در حال حاضر برای یاهو کار می کند و توسط وال استریت ژورنال “نوآور سال” نامگذاری شده است. او در “Time 100” مجله TIME به عنوان یکی از تاثیر گذارترین نوجوانان جهان گنجانده شد. نیک همچنین جوانترین فرد میلیاردر پیشنهادی برای سرمایه گذاری در فناوری از میلیاردر هنگ کنگی، لی کای شینگ دریافت کرد.

 

نتیجه : سن شما نمی تواند شما را عقب نگه دارد .نیک با سن کمی که داشت پیشنهادی از یک میلیونر دریافت کرد. این یکی از فاکتور های چطور میلیونر شوید است.

 

 

 

 

۱۲.لینا آرچر  Leanna’s Hair

لینا آرچر
لانا فروش روغن معطر مخصوص موی سر  را فقط از سن ۹ سالگی شروع کرد.
لینا آرچر
بنیاد او هر روز به ۲۰۰ کودک کمک می کند

 

لانا فروش روغن معطر مخصوص موی سر  را فقط از سن ۹ سالگی شروع کرد. او دستور العمل های از مادربزرگ خود دریافت کرده و از آن زمان یک دستورالعمل کامل برای تمامی محصولات مو ایجاد کرد فروش شرکت لانا به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در سال می رسد و ارزش خالص آن بیش از ۳ میلیون دلار است. او همچنین بنیاد آموزشی Leanna Archer را تاسیس کرده است. بنیاد او هر روز به ۲۰۰ کودک کمک می کند تا نیازهای اساسی، از جمله آموزش و پرورش را تامین کند.

 

نتیجه : زمانی که موفق می شوید و مقدار زیادی پول بدست می آورید به گذشته خود برگردید.پول ابزار بسیار خوب و یک نیاز ضروری است از آن برای کمک به افرادی که هیچ چیز ندارند استفاده کنید.

 

 

 

 

 

سن محدودیت نیست

این بچها به ما نشان میدهند که سن محدودیت نیست و به شما نشان دادند چطور میلیونر شوید. شما هرگز خیلی جوان یا خیلی پیر نیستید اگر واقعا میخواهید در جهان تفاوت ایجاد کنید، بدون توجه به سنتان و دیگر عوامل محدودکننده الان شروع کنید، چیزی که بین همه این بچها مشترک است، ذهنیت آنهاست. آنها با ذهنیت “نمی توانند” شروع نکردند، آنها با  ذهنیت “چگونه می توانند؟” شروع می کردند . شما می توانید همین کار را انجام دهید حتی اگر هنوز در دبیرستان هستید.

 


۱۰ نوجوان که تبدیل به میلیونرهای خودساخته شده اند!!  

 1. ۰
  محمد کاظمی

  سلام با تشکر واقعا خیلی عالی و تاثیر گذار بود ممنونم.

 2. ۰
  saaaraa

  عالی بود

 3. ۰
  marzieh jafari

  سلام دوست عزیز
  بهتون تبریک میگم بابت این سایت فوق العادتون.واقعا بهت تبریک میگم و برات ارزو میکنم تمام لحظات زندگیت سرشار از ثروت فراوانی وعشق باشه.یه درخواستی دارم اونم این هست که یه مختصری از پکیج ویژتون بدید یا حداقل یه تیکه فیلمی از بگذارید.ممنون و سپاسگذارم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید