چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!

چگونه با استفاده از قانون جذب و ناخوداگاه در قرعه کشی برنده شوید؟!
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ , مهر , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۷۰۰ بازدید

این تمرین تجسم را حداقل حداقل ۲۱ روز به صورت مداوم و حداکثر ۴ ماه انجام دهید. تجسم های خود را تا حد ممکن عادی کنید ، به عبارت دیگر فانتزی تجسم نکنید. تصور کنید که واقعا این یک روند طبیعی برای برنده شدن در قرعه کشی است ، درست مثل نفس کشیدن.

 

بسیاری از افراد برنده شدن در قرعه کشی را امری محال می دانند در حالی که افراد دیگر به راحتی در قرعه کشی بانک ها یا جوایز محصولات یهداشتی و غذایی برنده می شوند ممکن افراد اینطور فکر کنند که ان فرد چقدر خوش شانس است اما همه اینها در ذهن ناخودآگاه و توسط قانون جذب رخ میدهد. برای برنده شدن در قرعه کشی ، ابتدا باید باورهای ناخوداگاه خود را در مورد اینکه قرعه کشی چیست تغییر دهید.

 

قرعه کشی یک بازی شانس ، اعداد ، احتمالات ، احتمالات یا قمار نیست. داشتن اینگونه تفکر باعث می شود ضمیر ناخودآگاه شما برای برنده شدن در قرعه کشی محدود شود با این طرز فکر شما به طور خودکار در واقعیت شانس ، احتمالات و اعداد قرار خواهید گرفت.

 

ضمیر ناخودآگاه شما نمی تواند در این واقعیت به شما کمک کند زیرا هیچ جهت و هدفی ندارد در واقع ضمیرناخوداگاه اهدافی را می تواند خلق کنند که دقیق واضح و مشخص باشند و باور به اینکه مسابقات شانسی هستند ضمیرناخوداگاه را گمراه میکند،  به یاد داشته باشید ، از نظر فیزیک کوانتوم واقعیت همزمان فقط در دو حالت وجود دارد ، موج یا امواج و ذره.

 

این دو حالت دوگانه واقعیت شناخته می شود. حالت موج حالت ریاضی احتمالات ، شانس و اعداد است. حالت ذره به عنوان حالت فعلی شناخته می شود و ذهن ناخوداگاه  فقط در حالت فعلی می تواند به شما کمک کند و دستوراتی را بگیرد. ضمیر ناخودآگاه شما هر کاری را که بخواهید انجام میدهد از جمله برنده شدن در قرعه کشی اما زمانی این رخ میدهد که فهمیده باشید ناخوداگاه واقعاً چگونه کار می کند.

 

ضمیر ناخودآگاه زندگی شما را کنترل میکند ، برخلاف ذهن خوداگاه ، ذهن ناخوداگاه هفت روز هفته ۲۴ ساعته کار فعال است. ناخودآگاه ۴۰ میلیون بیت اطلاعات را در هر ثانیه پردازش می کند،در حالی که خوداگاه در هر ثانیه فقط ۴۰ بیت اطلاعات را میتواند دریافت و پردازش کند.

 

برنده شدن در قرعه کشی

مثبت اندیشی ، عبارت های تاکیدی ، قانون جذب و … همه هدف یکسانی دارند و آن تغییر باورهای ضمیر ناخودآگاه شما است. برای اینکه سریعتر به ضمیر ناخودآگاه خود دسترسی داشته باشید و باورهای خود را تغییر دهید می توانید از فایل های صوتی سایت استفاده کنید. این فایل ها مجموعه ای از تاکیدات مثبت در پس زمینه موسیقی هستند که به سختی می توانید آنها را بشنوید اما ضمیر ناخودآگاه شما انها را دریافت میکند تا در نهایت به ضمیر ناخودآگاه شما برسد و باورها را تغییر دهد.

 

هنگامی که ذهن ناخودآگاه شما تغییر کند، بلافاصله اتفاقات جدید رخ میدهد تا آن هدف خاص را در زندگی شما خلق و آن را محقق می کند.اگر می خواهید ثروت ، سلامتی و روابط عالی ایجاد کنید باید ضمیر ناخودآگاه خود را با باورهای جدید برنامه ریزی کنید و ضمیر ناخودآگاه شما برای تحقق آن دست به کار می شود و تا زمان خلق هدف متوقف نخواهد شد.

 

هنگامی که ما از ضمیر ناخودآگاه خود برای ارسال درخواست برنده شدن در قرعه کشی به جهان هستی استفاده می کنیم ، این روند ” درخواست” نامیده می شود و هنگامی که ما از درخواست کردن مکرر بعد از اولین بار دست می کشیم ، به این قسمت از روند آشکار کردن یا “اجازه” دادن می گویند.

 

اجازه دادن مهم است زیرا ما باید به کائنات اجازه دهیم که کار خود را در بروز خواسته ما انجام دهد. در طی فرآیند “اجازه”  این انرژی “اجازه دهنده” است که برنده شدن در قرعه کشی را خلق میکند. زمانی که شما در حال تقلا کردن برای برنده شدن هستید اتفاقی رخ نمی دهد ، زیرا جهان بسیار دقیق  است، همه چیز همیشه هنگامی رخ میدهد که حداقل انتظار آن را داشته باشیم و آن را فراموش کرده باشیم ، این به این معنی است که میدانیم آن خواسته ما ماست پس فکر کردن بیش از اندازه به آن یا تقلا کردن نیاز ندارد و در این صورت است که اجازه ورود آن خواسته را به زندگی خود می دهیم.

برنده شدن در قرعه کشی

خودتان را تجسم کنید که برنده قرعه کشی هستید و اسم شما را نام می برند. آن تصویر از خود را (تجسم) به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه در ذهن خود نگه دارید تا زمانی که کاملا آن را احساس شود ، در واقع برنده قرعه کشی شدن را در بدن فیزیکی خود احساس کنید. وقتی این کار را به درستی انجام دهید این احساس را می شناسید زیرا  ضمیر ناخودآگاه شما تفاوت را میان واقعیت و خیال را درک نمی کند و فقط به دنبال چیزهایی است که شما با آن ناخوداگاه را تحت تاثیر قرار میدهید.

 

این تمرین تجسم را حداقل حداقل ۲۱ روز به صورت مداوم و حداکثر ۴ ماه انجام دهید. تجسم های خود را تا حد ممکن عادی کنید ، به عبارت دیگر فانتزی تجسم نکنید. تصور کنید که واقعا این یک روند طبیعی برای برنده شدن در قرعه کشی است ، درست مثل نفس کشیدن.

 

تجسم می تواند به شما در برنده شدن در قرعه کشی کمک کند ، اما باید نکته های زیرا را مد نظر قرار دهید:

  • قدرت تمرکز شما چقدر است؟

  • تصویر ذهنی شما چقدر واضح است؟

  • چقدر به تجسم ایمان دارید؟

  • آیا با قوانین ذهنی موفقیت و تجسم آشنا هستید و از آنها استفاده می کنید؟

  • چقدر زمان برای تجسم اختصاص می دهید؟

  • آیا هنوز در اعماق ذهن خود شک دارید؟

 
 

اجازه دهید بررسی کنیم آیا می توانیم کمی درباره این قانون و برنده شدن در قرعه کشی شفاف تر شویم. برخی از افراد معتقدند چیزی به نام شانس وجود ندارد و این دقیقاً همان چیزی است که آنها بدست می آورند: هیچ زمان شانس به سراغ آنها نخواهد آمد.

 

گروه دوم با آماده سازی خود به آن اعتماد می کنند ،فرصت ها ظاهر می شوند آنها خودشان را آماده می کنند زیرا معتقدند فرصت ها برای افرادی ایجاد میشوند که همیشه آماده هستند و این فرصت ها همانطور که باور می کنند ظاهر می شوند.

 

گروه سوم باور دارند که خوش شانس هستند، بنابراین ، آنها باور دارند که اتفاقات خوب دائماً برای آنها اتفاق می افتد و دقیقا هم همینطور می شود بنابراین جالب است که همه طبق باورهایشان نتیجه می گیرند.

 

هنگامی که ضمیر ناخودآگاه شما واقعاً خواسته یا هدفتان را باور کند که نمی تواند آن را خلق نکند و ناخوداگاه متوقف نخواهد شد تا زمانی که بتواند باور جدید شما را محقق کند.


چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : هدف گذاری و تصمیم گیری

بسیاری از افراد احساس می کنند که در دنیا معلق هستند. آنها سخت کار می کنند ، اما به هیچ یک اهداف خود نمی رسند.

 

یک دلیل اساسی که آنها چنین احساسی دارند این است که آنها وقت کافی را صرف فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می خواهند نمی کنند و اهداف مشخصی برای خود تعیین نکرده اند. از این گذشته ، آیا قبل از اینکه به سفر بروید مقصد خود را تعیین نمی کنید؟ قطعا بله!

اما چطور….

فیلم انگیزشی بند باز

فیلم بندباز ۲۰۱۵ ، این فیلم ماجرای واقعی راه رفتن فیلیپ پِتی بر روی طناب متصل بین برج های «مرکز تجارت جهانی» در سال ۱۹۷۴ را به تصویر می کشد. رویایی که وی در کودکی در سر می پروراند و در بزرگسالی به حقیقت پیوست و اکنون او می خواهد یک اجرای بی نظیر را انجام دهد. اما…

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

تخیل توانایی شکل دهی به تصاویر ذهنی یا ایده ها در ذهن است. همه توانایی تصور را دارند ، اما تخیل وقتی قدرتمند می شود که آن تخیل را خلق کنید. هر چیز مادی که توسط انسان خلق شده است ابتدا تصور شده است. آفرینش قبل از اینکه به جسم تبدیل شوید در ذهن شکل میگیرد.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید