نرم افزار مجیک پلاس

چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , بهمن , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۵۸۸ بازدید

با توجه به آنچه که علم در مورد مغز می گوید این نرم افزار با تکرار مداوم عبارت های تاکیدی ،باورهای قدرتمند کننده که به پیشرفت شما کمک میکند را به ناخوداگاه شما ارسال می کند و در نهایت شما را به یک فرد سالمتر ، شادتر ، و موفق تبدیل خواهد کرد.

 

ویژگی های این اپلیکیشن عبارتند از:

icon-tick تکرار عبارت های تاکیدی به صورت اتوماتیک

icon-tick نمایش عبارت های تاکیدی در زمینه های مختلف

icon-tick توسعه مسیرهای عصبی جدید

icon-tick ایجاد ذهنیت مثبت

icon-tick نسخه اندروید

نرم افزار مجیک پلاس چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

شما به ذهن خود اهمیت می دهید، ما هم همینطور

 

مجیک پلاس

 

این نرم افزار هیچ محدودیتی در موضوعات مورد نیاز ندارد ، در واقع در تمامی زمینه های شغلی ، موفقیت فردی ، روابط ، اعتماد به نفس و دیگر موضوعات تاکیدات مثبت را به شما یاداوری میکند بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید این است که این نرم افزار را نصب و فعال کنید تا تاکیدات به شما نشان داده شوند.

 

 

من نمی دانم تاکیدات مثبت چیست؟

تاکیدات مثبت ، جملاتی چند کله ای هستند که در مورد یک موضوع به صورت مثبت گفته می شوند مانند: من با اعتماد به نفس هستم – من شایسته هستم – من خلاق هستم – من توانایی انجام ایده هایم را دارم و ….

تیم برنامه نویس مانی ام اس این مفهوم مهم را در نظر گرفته و آن را  در برنامه ای کاربردی به نام مجیک پلاس به کار برده اند. این نرم افزار به عنوان تغییر باورهای مخرب نیز شناخته می شود.

 

” نرم افزار مجیک پلاس به شما کمک می کند تا باورهای جدید در ذهن شما شکل بگیرند”

 

در حقیقت برای موفقیت در زندگی و رسیدن به آرزوها ، برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه آنقدر مهم است که قبل از شروع هر کاری الزامی است و موفقیت شما ابتدا باید در ذهن شما اتفاق بیفتد. بعضی از افراد تکرار عبارت تاکیدی را بیهوده می دانند اما با توجه به تحقیقات دانشمندان از جمله بروس لیپتون قدرتمندترین روش برای برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه استفاده از عبارت های تاکیدی مثبت است.

 

این یک نرم افزار کاربردی واقعی برای موفقیت شما خواهد بود. چنین برنامه هایی یک ضرورت برای رسیدن به هدف است.

مجیک پلاس

 

با این نرم افزار

  • ذهن خود را  به صورت روزانه برای موفقیت تمرین دهید، با حفظ کردن عادت آموزش ذهن آرزوهای شما دست یافتنی هستند.

نمایش تاکیدات، سرگرم کننده است

  • این نرم افزار لحظات شما را با انگیزه و شادی همراه میکند ، تصور کنید از موضوعی بسیار ناراحت هستید و ناگهان این نرم افزار به شما عبارت تاکیدی “من میتوانم از عهده این کار برایم ” را به شما نشان میدهد.

 

مهارت هایی که دارید را ارتقا دهید

  • این نرم افزار با تکرار عبارت های تاکیدی در زمینه هوش و حافظه ، حل مسائل را برای شما آسان می کند

 

مثبت اندیشی و تکرار عبارت های تاکیدی می تواند زندگی شما را دگرگون کند، گرچه این یک باور است ، اما این باور توسط تحقیقات پشتیبانی می شود.

 

مطالعات نشان می دهد که تفکر مثبت با سلامتی بیشتر مرتبط است. کسانی که احساس مثبت و امید بیشتری دارند تمایل به انجام رفتارهای سالم تری دارند و کمتر به پزشک مراجعه می کنند.

 

افراد مثبت نگر تمایل به شادی بیشتری دارند و این می تواند باعث جذب اتفاقات خوب و در نهایت به موفقیت در دیگر زمینه های زندگی تبدیل شود. مطالعات محقق باربارا فردریکسون نشان می دهد کسانی که احساس خوب خود را افزایش می دهند بیشتر تمایل دارند فرصت ها را تشخیص دهند و از آنها استفاده کنند و موفقیت های بیشتری در زندگی کسب کنند.

 

تحقیقات انجام شده توسط Sonja Lyubomirski نشان می دهد که تقریباً ۴۰٪ از سطح خوشبختی ما قابل تغییر است ، به این معنی که توانایی ما برای احساس خوشبختی و مثبت اندیشی در بدو تولد تنظیم نشده است ، بلکه می توان آن را ایجاد کرد و یکی از راه های ایجاد این خوشبختی تکرار عبارت های تاکیدی است.

 

این خبر خوبی است، حتی خبر بهتر این واقعیتی است که تکرار روزانه حتی یک عبارت تاکیدی ساده می تواند منجر به تغییر چشمگیری در تفکر شما شود ، به طوری که اگر در حال حاضر احساس خوبی در مورد خودتان ندارید، این امر به راحتی قابل تغییر است و راه تغییر این است که با تکرار عبارت های تاکیدی برای تغییر عادتهای ذهنی و تمرکز خود ثابت قدم باشید.

 

بنابراین استفاده از این نرم افزار واقعاً عالی می تواند به شما کمک کند تا باورهای مثبت جدید را در ذهن خود بکارید. ساختار این نرم افزار ذهنی می تواند برای کسانی که می خواهند تفکرات منفی خود را بدون فشار و تمرین های فشرده تغییر دهند.

مجیک پلاس

نرم افزار مجیک پلاس ابزاری کاربردی برای زندگی روزمره شماست و شما را در مسیر تغییر باورهای مخرب ناخوداگاه به سمت باورهای مثبت و قدرتمند کننده هدایت می کند.

چه زمانی که روز خود را شروع میکنید و چه زمانی که منتظر اتوبوس هستید ، در هر زمان و مکان می توانید ذهن خود را با این نرم افزار برای موفقیت بیشتر در زندگی برنامه ریزی کنید.

 

 

 

  • نظرات ،پیشنهادات و نتایج خود را بعد از استفاده از این نرم افزار در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.
  • این نرم افزار را میتوانید از کافه بازار (برای کاربران ایرانی) و پلی استور (برای کاربران خارجی) دانلود و نصب کنید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

همه یک رویای بزرگ دارند اما چطور میتوان آن را در زندگی خود داشته باشیم؟

خوب ، وقت آن است که در این مورد فکری کنیم. داشتن رویاهای بزرگ به طرز باورنکردنی می توانند الهام بخش ما باشند ، اما تا زمانی که اقدام نکنید آنها چیزی بیشتر از یک رویاها هستند. در این مطلب ۱۰ روش برای تبدیل رویای شما به واقعیت و جذب خواسته ها را نشان می دهیم.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

گر در حال تلاش هستید اما هنوز به نتیجه مالی مناسبی نرسیده اید ، ممکن است سدهای ذهنی در مورد پول داشته باشید که مانع موفقیت شما و جذب می شوند. برخلاف باور عموم همه این سدها مستقیماً به پول مربوط نیستند ، بلکه به درک شما از خود و توانایی هایتان مربوط می شوند.

ناامید کننده است که همه تلاش خود را بکنید اما هرگز به خواسته های خود نرسید و بدتر اینکه حتی به آنها نزدیک هم نشده اید و این در حالی است که افراد ثروتمند و مشهوری را می بینید که خود را به آهن ربای موفقیت تبدیل کردند یا حتی دوستان نه چندان باهوش شما از دوران مدرسه که ثروت زیادی را به راحتی جذب کرده اند.

آنها به طور مشخص در حال انجام کاری هستند ، اما چه کاری؟

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

آیا می خواهید رویای شفاف (lucid-dream) ببینید؟

در اینترنت انواع مشاوره ها در مورد این وجود دارد که چطور رویای شفاف ببینیم  اما کدام یک اثر بخش هستند؟

سوالات مربوط به پدیده رویای شفاف – یعنی تجربه هوشیاری در رویا – هزاران سال است که مطرح می شود. ارسطو در سال ۳۵۰ پیش از میلاد در مورد رویاهای شفاف نوشت و بودایی ها قرن ها “یوگای رویا” را تمرین می کردند.

آپدیت مقاله : تاثیر شگفت انگیز پیام های پنهان – سابلیمینال مسیج

پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آن شنیده ایم. اما واقعا کار می کند ؟

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

آپدیت مقاله : تغییر باورهای ناخوداگاه – همه چیز دارای فرکانس است!

هر ماده ای که در اطراف خود به صورت جسمی (مادی) می بینیم در فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

 

کاناپه خانه شما ، لیوان قهوه ، بطری آب … هر کدام فرکانس ارتعاش خاص خود را دارند. حتی چیزهای غیر فیزیکی مانند برق ، سیگنال های Wi-Fi ، سیگنال های رادیویی – همه آنها فرکانس های خاص خود را دارند.

 

نه فقط این اشیا بلکه چیزهای مانند افکار ، عواطف و باورها نیز فرکانس خاص خود را دارند.

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

قبل از خواب یک هدفون روی گوش های خود بگذارید و در خواب زبان ایتالیایی یاد بگیرید. هنگام پختن و پز ، هنگام کارهای روزمره هر زبانی که دوست دارید را یاد بگیرید. یک برنامه تلویزیونی با زبان مورد نظر را بدون زیرنویس پخش کنید و اجازه دهید زبان را محاورهای و به صورت طبیعی بشنوید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که…

آپدیت مقاله : چطور رویای شفاف ببینیم ؟

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف

ارتباط با دنیای بیرون از طریق رویای شفاف و دریافت پاسخ سوالات

به وضوح مشخص است که رویاها مهم هستند، همه انسان ها مانند حیوانات از گربه ها تا فیل ها رویا می بینند. دانشمندان علوم اعصاب معتقدند که رویاها در پردازش خاطرات نقش دارند، با این حال مطالعه در مورد رویای شفاف محدود می شود زیرا افراد رویابین شفاف در هنگام خواب نمی توانند با کسی صحبت کنند.بنابراین محققان باید به خاطرات غیر قابل اعتماد افرادی که از خواب بیدار می شوند اعتماد کنند. با این حال ، اکنون تیمی از دانشمندان به سرپرستی کن پالر ، عصب شناس در دانشگاه نورث وسترن ، فکر می کنند که ممکن است راهی برای حل این مشکل پیدا کرده باشند.

خلق اهداف با قدرت نیت از طریق مطالعات علمی ثابت شده است!

نیت ها قدرتمند هستند.

خلق خواسته ها با استفاده از قانون جذب از طریق قدرت نیت یک باور “عصر جدید” نیست. طی چند دهه اخیر آزمایشات علمی برای اثبات این موضوع انجام شده است. در این مقاله ، یکی از آزمایشاتی را که اکثر مردم در مورد آن چیزی نشنیده اند را بررسی میکنیم، ابتدا به این دلیل که رسانه های اصلی چنین یافته های را گزارش نمی دهند و دوم به این دلیل است که بیشتر مردم بیش از حد درگیر زندگی روزمره هستند و دیگر به کشفیات تغییر دهنده زندگی اهمیت نمی دهند.

اپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

افکار و تاکیدات مثبت برای فعال کردن قانون جذب کافی نیست!

درک نیروی محرکه قانون جذب مهمترین مرحله برای جذب خواسته های است.  اگر بتوانید قانون جایگزینی را درک کنید ، درک قانون جذب بسیار منطقی تر می شود.

آخرین نیروی محرکه قانون جذب قانون ارتعاش است. از آنجا که همه چیز فرکانس است و هر چیز قبل از تبدیل شدن به ماده ، یک فکر است ، درک فرکانس و ارتعاش کلید حلق خواسته ها است.

اگر تاکنون آموزه های آبراهام هیکس را در مورد موضوع “بخواهید تا به شما داده شود” را خوانده باشید ، از اهمیت قرار گرفتن در ارتعاشات آنچه می خواهید را درک می کنید، آیا منظور همگام سازی ارتعاشات چیست؟ مراحل واقعی رسیدن به خواسته ها چیست و چه تغییراتی و چگونه باید انجام شود؟

موفقیت و کسب ثروت در بازار سهام (بورس)

سابلیمینال موفقیت در بورس

آیا می خواهید در بازار بورس به راحتی کسب درامد کنید؟

اگر به دنبال راهی هستید تا موفقیت خود در بازارهای مالی افزایش دهید جای درستی هستید .

 

برخی افراد سال ها در بازارهای باینری و الیمپ ترید یا بورس و بازارهای مشابه مانند طلا و مسکن فعالیت میکنند و به راحتی درامدهای میلیونی یا میلیاردی دارند اما چرا این تنها برای اقلیت افراد است چرا تعداد افراد محدودی قادر به رسیدن به این سطح هستند؟

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید