چگونه نگرانی اینکه دیگران درمورد ما چه فکر میکنند را از بین ببریم؟

چگونه نگرانی اینکه دیگران درمورد ما چه فکر میکنند را از بین ببریم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۱۱۱ بازدید

طبیعت انسانی است که می خواهد دوست داشته باشد و پذیرفته شود با این حال، این اغلب منجر به نگرانی بیش از حد مردم در مورد آنچه که دیگران در مورد آنها فکر می کنند می شود

 

نگران قضاوت دیگران نباش

 

همه ما در مراحل مختلف زندگیمان متوقف شده ایم و از خود پرسیده ایم “دیگران در مورد من چه فکر میکنند؟” این غیر ممکن است که رفتارمان را از سوال جدا کنیم زیرا رفتار زندگیمان داخل یک دایره ای از ارتباطات با دیگران است.

 

نادیده گرفتن اینکه دیگران در مورد ما چه فکر میکنند عملا یک حرکت ضد اجتماعی است زیرا این میتواند بر علیه شما کار کند.به عنوان مثال اگر شما نظر ریئس خود را نسبت به خود بدبین کنید ممکن است شما از کار اخراج شوید (مگر اینکه شما ان کار را نخواهید) از سوی دیگر عقاید دیگران در مورد اشتغال، شما را مورد فضل خود قرار نمیدهند و شما را به از دست دادن شخصیت پرپیچ خم خود میرساند.

 

مانند هر چیز دیگری در زندگی – تعادل- تناسب – و اندازه ای باید باشد.زمانی که شما متوجه شدید نظر مردم نسبت به شما خوب است و به شما علاقه دارند شما در مسیر درست هستید.

 

این نوع درک اعتماد بنفس را افزایش میدهد شما احساس میکنید که شایسته و با ارزش هستید صرف نظر از اینکه دیگران چه میگویند یا فکر میکنند شما قادر خواهید بود تعاملات اجتماعی خود را با صداقت ایجاد کنید.

 

 

 

پس چگونه میتوان نگرانی در مورد اینکه دیگران ممکن است در مورد من چه فکر کنند یا قضاوت دیگران را از بین ببریم و هنوز موفق به اداره کردن رابطه بدون در نظر گرفتن خودمان نشده ایم؟

۱- به دام فرض و گمان نروید:

هنگامی که شما در تفکر انچه دیگران فکر میکنند هستید شما تمایل دارید فرض کنید انها چه فکر میکنند شما فکر میکنید میدانید اما در واقع شما نمیدانید وشما ان را باور میکنید و رفتار شما با توجه با فرض اولتان تغییر خواهد کرد.

 

مشکل این است که مغز ما همیشه برای توجیح این فرض تلاش میکند و فاصله بین اطلاعات ما را با ساختن یک داستان فرضی در اطراف ما کامل میکند.

 

 

 

به عنوان مثال:

دوست شما در راهروی مدرسه به شما سلام نمیکند و اگر شما نگران بشوید در باره اینکه دیگران چه فکر میکنند ممکن است فرض کنید او دیوانه است و زمانی که مغز شما داستان را کامل کند موقعیت های نامربوط را اتصال میدهد.اگر اوشما را ندیده است چه؟ اگر او گرفتار چیز های دیگر باشد چه؟اگر او عجله داشته است چه؟ هیچ چیز درباره شما نیست خوب پس سریع وارد فرضیات نشوید.

فرضیات را نسازید زیرا شما نمیدانید.اگر شما درباره چیز هایی مطمعن نیستید بپرسید و اگر نمیتوانید بپرسید خودتان را متوقف کنید و پرسید “ایا این درست است؟” ایا میتوانست چیزی غیر از این باشد؟” بعد از اینکه متوجه شدید میتواند پاسخ های زیادی را داشته باشد شما متوجه میشوید که ان بی معنی بوده است با انچه که دیگران فکر میکنند زیرا اساسا شما هیچ سرنخی ندارید.

 

 

 

۲- ارزش شخصیتان را میدانید:

شما نیاز دارید انچه که در زندگی شما مهم است را بدانید .چه چیز شما واقعا ارزش دارد و بالاخره چه چیز را میخواهید انجام دهید.زمانی که شما میدانید چه کسی هستید و چه چیز واقعا برای شما مهم است شما به راهایی که به شما مربوط نمیشود وارد نمیشوید.این میتواند باعث شود دیگران در مورد شما قضاوت کنند اما این حق شماست که ارزش های خود را داشته باشید و انها را در الویت دنبال کنید.

 

هنگامی که شما به ارزش هایتان اعتراف کردید شما یک باور شخصی را دنبال میکنید و تمام نظرهای در راه هیچ اهمیتی ندارند.

 

 

 

۳- شما همه را نمیتوانید خوشحال کنید:

 پاسخگویی انتظارات همه غیر ممکن است این همیشه وجود دارد که افرادی شما را قضاوت میکنند،مهم نیست چه میگوید.شما نمیتوانید از ان اجتناب کنید ،شما نمیتوانید از ان جلوگیری کنید اما شما میتوانید تاثیر ان را بر خودتان متوقف کنید اما بعضی از مردم مهم هستند مانند رئیس یا کسانی که نیاز دارید انها شما را تایید کنند اما در مورد افراد نزدیک انها در هر حال شما را قبول دارند و قبول میکنند.

 

 

برده جامعه نباشید؛

در اعماق قلبتان ممکن است یک رازی نهفته را داشته باشید ترس از طرد شدن اجتماعی.اگر شما خودتان را با نظرات دیگران در مورد خودتان مشغول کنید شما میترسید که ناچیز شمرده بشوید میترسید که از شما قدردانی نکنند و یا حتی رد کنند .این ترس مدیریت زندگی شما را به عهده میگیرید و باعث میشود شما برده جامعه شوید.

 

 

 

تمرکز روی خود؛

خرید بیش از اندازه را متوقف کنید برای انکه تایید دیگران را بدست اورید و یا اگر دیگران فکر میکنند شما نیاز به تایید دارید بلکه روی خودتان متمرکز شوید بر روی ارزش های خود و روی حقیقت درونی خود درک کنید که شما نمیتوانید همه را راضی نگه دارید و افرادی هم که هنوز مهم هستند مهم نیست اگر انها با شما اختلاف نظر داشته باشند این روش به شما اجازه میدهد بسوی ازادی شخصی و عاطفی خود بروید بدون از دست دادن وابستگی اجتماعی که به ان نیاز دارید.

 

 

امروز من یک روش اثبات شده را یاد گرفتم که کمک میکند نتایج زندگی ام را تغییر دهم و نگران قضاوت دیگران نباشم.

 

دانلود فایل صوتی کاریزمای جادویی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید