چطور ذهن ناخوداگاه را برای کسب موفقیت در خانه برنامه ریزی کنیم؟

چطور ذهن ناخوداگاه را برای کسب موفقیت در خانه برنامه ریزی کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۱۸۷ بازدید

بسیاری از کاربران در مورد کسب کارشان احساس میکنند هیچ چیز خوب پیش نمیرود و روند رو به جلو انها متوقف شده است پس چگونه میتوان ثروت و موفقیت در یک کسب کار خانگی ایجاد کرد؟

 

چطور ذهن ناخوداگاه را برای کسب موفقیت در خانه برنامه ریزی کنیم؟

این پست بسیار خاص برای افرادی که میخواهند یک کسب کار خانگی داشته باشند یا کسانی که در حال باز کردن کسب کارشان هستند می باشد.

 

شما یک ایده در ذهنتان می سازید و ان را به مرحله اجرا میبرید شما ممکن است هنوز کار قبلی خود را نگه داشته اید تا نتایج این کار اشکار شود و این عالی است.من میخواهم در مورد دو مشکل اصلی مردم زمانی که کسب کار خانگی خود را باز میکنند صحبت کنم. وقت و پول.

 

ولی میخواهم این پست را اختصاص بدهم به موضوع پول (البته در مورد مدیریت زمان در یک پست دیگر صحبت میکنیم) و ارئه جنبه های فکری جدید که شما را در مسیر ارتعاشات فراوانی قرار میدهد.

 

بسیاری از کاربران از من مشورت میخواهند در مورد باز کردن کسب کارشان که انها احساس میکنند هیچ چیز خوب پیش نمیرود و این روند رو به جلو متوقف شده است پس چگونه میتوان ثروت و موفقیت در یک کسب کار خانگی ایجاد کرد بدون اینکه احساس متوقف شدن کار را بکنید ؟

 

موفقیت در خانه
ذهن ناخوداگاه خود را برای موفقیت در خانه برنامه ریزی کنید

 

برای پاسخ به این سوال،میخواهم به دو عامل اصلی اشاره کنم که نیاز است که برای شروع زندگی و مدیریت موفقیت در خانه به آنها توجه کنید:

سرمایه گذاری در کسب کار شما:

زمانی که در حال انالیز کردن مشکل مشتریانم هستم من از انها میپرسم چطور بیزنستان را توصیف میکنید و چطور وقتی که در ان سرمایه گذاری کرده اید ان را مدیریت میکنید .تقریبا ۱۰۰% پاسخ ها این ها است: رسیدن به حداکثر سود و حداقل هزینه.وقتی شما میخواهید این نوع دید را ادامه دهید شما از نقطه ای که هستید پایینتر می ایید.

 

 

 

زمانی که شما آگاهیتان را کم میکنید:

شما سود های کلان را نمیخواهید ببینید و شما در حال ارسال یک پیام ثابت به ناخوداگاه خود هستید که کسب کار شما شایسته ثروت و پول زیاد نیست.شما تلاش خود را میکنید تا هر کاری برای خودتان بکنید (بازیابی، تبلیغات، فروش، خدمات به مشتریان ، بدست اوردن اطلاعات جدید) زیرا میخواهید پولتان را پس انداز کنید و رشد کنید.این نوع طرز تفکر با فراوانی اتصال ندارد و قانون جاذبه وارد عمل میشود (مانند جذب میکند مانند را)_عدم سرمایه گذاری فقدان پول است .کاهش اگاهی = سود کم. شما میخواهید حداقل را قرار داده و بیشترین سود را ببرید ولی بدانید این روش کار نمیکند.

 

 

وقتی که فقدان یک ایده وجود دارد برای تلاش جذب فراوانی شما چه کاری انجام میدهید؟

این پیام را به ناخوداگاه ارسال میکند که شما در حال صرفه جویی پول برای خودتان هستید که شما و کسب کارتان سزاوار پول نیست پس چطورمیتوانید از این موقعیت فراوانی را اشکار کنید.

اصلا منظورم این نیست که پول را جوری خرج کنید که انگار فردایی وجود دارد اما نکته این است که تعریف سرمایه گذری از خودتان به عنوان صاحب یک کسب کار چیست و سرمایه گذاری یکی از مهمترین و ابتدایی ترین چیزی است که شما نیاز دارید.

 

 

شما احتمالا الان فکر میکنید ” چطور در حالی که هیچ سودی ندارم سرمایه گذاری کنم” خوب این یک فن است.اگر شما بر اساس صرفه جویی کردن خرج کنید چطور میتوانید فراوانی را جذب کنید؟ در حالی که ذات کسب کار شما میگویید کمبود است.صرفه جویی یک از ابتدایی و مهمترین فاکتورهایی است که در دایره بیزنس شما است که منجر میشود شما فراوانی را جذب نکنید و شما تصمیم میگیرید که پول بیشتری را صرفه جویی کنید و در نتیجه شما هیچ سودی نمیبینید و در اخر تصمیم میگرید که مضایقه کنید و یا غیره…این نوع طرز تفکر بدون اینکه شما متوجه شوید موفقیت شما را به شکست محکوم میکند.

 

 

 

فضای کسب کار و موفقیت در خانه:

یکی دیگر از اشتباهات بزرگ که مردم برای شروع بیزینس در خانه انجام میدهند که از ان اگاه نیستند در هم امیختن حوزه خانوادگی با فضای کاریشان است.بسیاری از کاربران من اعتراف کرده اند که در طول روز انها به شستن ظرف تا شستن لباس ،صحبت کردن با تلفن،تماشای سریال مورد علاقه و دیگر چیز ها که نه تنها انها را از هدف خود منحرف میکند بلکه یک برخورد بین فضای کاریشان و کسب کارشان ایجاد میکند.

 

زمانی که شما در حال انجام دادن وظاف روزانه هستید در حالی که شما سر کسب کار خانگیتان هستید این احساس یک غیر حرفه ای و بی دقتی را ایجاد میکند.

 

 

در واقع شما باید انرژی را از کار خانگی به کسب کار خانگی بیاورید.

آیا بیاد دارید زمانی که شما برای افراد دیگر کار میکردید؟ وقتی که شما به سرکار میرفتید شما یک دفتر بدون تخت و لباس شسته داشتید ، شما یک میز کار و همچنین یک ارم شرکت روی در ورودیتان داشتید فضای داخلی شما یک فضایی کاری بود و این چیزی است که شما باید در خانه انجام دهید ایجاد یک فضای کاری برای کسب کارتان حتی اگر کامپیوترتان را با همسر بچها و یا دوستان به اشتراک میگذارید مطمعن شوید که باز هم یک فضای کاری را تعریف میکند.

 

 

به عنوان مثال،

شما میتوانید یک آرم برای کارتان درست کنید و روی میز کار کنید بجای کار روی تخت یا در اتاق پذیرایی و یک زمان کاری تعریف کنید بدون تاخیر انداختن ان با کارهای دیگر.شما نیاز دارید بدانید که اینجا دفتر شما است محل کسب کار خانگیتان است و این را باید درک کنید شما یک محیط کاری ایجاد کردید که هدف شما را پشتیبانی میکند.

 

به منظور ایجاد یک تغییر واقعی شما نیاز دارید که باورهای محدود کننده خود را در مورد پول و موفقیت در کسب کار حذف کنید.این باورهای عملکرد شما را مدیریت میکند و نتایج شما را مشخص میکند.

 

 

تقویت مهارتهای خود پیدا کردن شغل رویایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید