چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۵ , شهریور , ۱۳۹۵ ۰ نظر ۲۱۰۶ بازدید

شما میتونید ببینید که بروز رسانی و حذف اطلاعات از یک دیتابیس چقدر راحت است اما متاسفانه برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه به این راحتی ها نیست.

 

چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

یکی از سوالات جالب این است که ذهن ناخوداگاه ما برای کشف چه چیزهایی برنامه ریزی شده است.خوب باید گفت با یک نگاه به نتایج زندگیمان میتوانیم به راحتی متوجه شویم زیرا زندگی ما بازتاب باورهای ناخودگاه ما است.

 

در مورد باستانیان یا مردم دوران پیامبرانمان شنیده اید که مجسمه و بت را پرستش میکردند و هر کس که به این مجسمه ها بی احترامی کند به شدت مجازات میشود زیرا این باور انها بود. دراین مثال کاملا حس میکنید افرادی که ناخوداگاهشان اینطور برنامه ریزی نشده باشد اصلا نمیتوانند این نظرات و دروغ ها را باور کنند. بسیاری از این نظرات در فرهنگ های مختلف حال حاظر هم وجود دارد و این دقیقا اشاره به ضمیر ناخوداگاه دارد.

 

باورهای ناخوداگاه
باورهای ناخوداگاه درست یا غلط نیستند

 

شما میتونید ببینید که بروز رسانی و حذف اطلاعات از یک دیتابیس چقدر راحت است اما متاسفانه برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه به این راحتی ها نیست.سوال پرسیدین از مردم برای اینکه متوجه شویم چگونه فکر میکنند و چه اهدافی دارند اصلا ایده جالبی نیست زیرا انها اگاهانه اهدافی را میخواهند ایجاد کنند اما متوجه نیستند که ناخوداگاه انها باید با انها هماهنگ باشد.

 

 

 

 

ریشه ترس

برخی مردم ترس از حیوانات دارند ، برخی از اب ،پرواز یا رد برق.ترس عمدتا در ریشه ناخواگاه وجود دارد و به زندگی ما اسیب میزند.لطفا تست زیر رو انجام بدید و ببینید ایا شما از اقیانوس میترسید یا نه ؟

تصور کنید هوا تاریک است و شما تنها در داخل یک کشتی در دل اقیانوس هستید اگر افکارتان عاری از این نوع ترس باشد شما احساس ترسی در درونتان حس نمیکنید و اماده اید که به داخل اب بپرید.

 

Ocean-in-the-dark-باورهای ناخوداگاه
باورهای ناخوداگاه شما زندگی شما را ایجاد میکند.

 

 اگر شما از اقیانوس بترسید چه میشود؟ قلب شما شروع به تپیدن میکند و یاحتی قادر نیستید در تخیلتان اینکار را انجام دهید و به این دلایل قلبتان تند میزند:

 

  • ذهن ناخوداگاه شما فکر میکند این واقعی است و متوجه نمیشود شما در حال تصور کردن این وضعیت هستید.
  • شما نمیتوانید این کار را انجام دهید و با وجود اینکه اگاهانه میخواهید اینکار را انجام دهید اما برای ناخوداگاه شما غیر منظقی است و در جنگ بین ناخوداگاه و خوداگاه ناخوداگاه شما برنده است.

 

 

ذهن ناخوداگاه شما کنترل اعضای مختلف بدن از جمله ضربان قلب را دارد.ذهن ناخوداگاه هرگز به خواب نمیرود و ۲۴ ساعت کار میکند.

اما فردی که شیوه غواصی را به طور منظم تمرین میکند مشکلی با شنا کردن ندارد و در نتیجه هیچ گونه ترسی از اقیانوس ندارد چرا که در ناخوداگاه او اقیانوس یک فاکتور ترس به حساب نمی اید.

 

 

 

 

قضاوت در مورد اطرافتان و همراه بودن با جهان

قضاوت یکی از دلایلی است که مردم برخی از نتایج زندگیشان را میسازند و نتایح مشابه را از مشکلات متفاوت تجربه میکنند .به خاطر داشته باشید که خواسته های خوداگاه بسیار متفاوت تر از خواسته های ناخوداگاه است.

 

مراحل زیر در تعیین نتایج زندگیتان تاثیر گذار خواهد بود.

  • اطلاعات ذخیره شده در ناخوداگاه به عنوان حقیقت پذیرفته میشوند حتی اگر دروغ باشند.
  • قضاوت در مورد جهان اطرافتان بر اساس افکارتان است.
  • اقداماتتان بر اساس قضاوتتان است.
  • تجربه هایتان نتایج حقیقت ها هستند.

 

 

زمانی که ادولف هیتلر در جنگ جهانی دوم شکست خورد گفت:مردم المان سزاوار من نیستند و در واقع این یک اتفاق نبود میتوان گفت که ناخوداگاه او اینگونه برنامه ریزی شده بود چرا که این تصور را داشت ملت ها را به چالش بکشد و یک رهبر باشد زمانی که ناخوداگاه شما از شما پشتیبانی کند شما به هر هدفی دست پیدا میکنید.

 

 

چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید