چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , دی , ۱۳۹۹ ۰ نظر ۲۲۲۲ بازدید

شما میتونید ببینید که بروز رسانی و حذف اطلاعات از یک دیتابیس چقدر راحت است اما متاسفانه برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه به این راحتی ها نیست.برای پیدا کردن باورهای اصلی خود ، باید از موارد ناراحت کننده آگاه باشیم، به این معنی که وقتی ناراحت می شویم ، فرصتی پیدا می کنیم تا بفهمیم در ضمیر ناخودآگاه ما چه چیزی پنهان است.

 

چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

یکی از سوالات جالب این است که ذهن ناخوداگاه ما برای کشف چه چیزهایی برنامه ریزی شده است.خوب باید گفت با یک نگاه به نتایج زندگیمان میتوانیم به راحتی متوجه شویم زیرا زندگی ما بازتاب باورهای ناخودگاه ما است.

 

در مورد باستانیان یا مردم دوران پیامبرانمان شنیده اید که مجسمه و بت را پرستش میکردند و هر کس که به این مجسمه ها بی احترامی کند به شدت مجازات میشود زیرا این باور انها بود. دراین مثال کاملا حس میکنید افرادی که ناخوداگاهشان اینطور برنامه ریزی نشده باشد اصلا نمیتوانند این نظرات و دروغ ها را باور کنند. بسیاری از این نظرات در فرهنگ های مختلف حال حاظر هم وجود دارد و این دقیقا اشاره به ضمیر ناخوداگاه دارد.

 

فرهنگ های مختلف
باورهای ناخوداگاه نه درست هستند نه غلط

 

شما میتونید ببینید که بروز رسانی و حذف اطلاعات از یک دیتابیس چقدر راحت است اما متاسفانه برنامه ریزی مجدد ناخوداگاه به این راحتی ها نیست.سوال پرسیدین از مردم برای اینکه متوجه شویم چگونه فکر میکنند و چه اهدافی دارند اصلا ایده جالبی نیست زیرا انها اگاهانه اهدافی را میخواهند ایجاد کنند اما متوجه نیستند که ناخوداگاه انها باید با انها هماهنگ باشد.

 

 

 

 

ریشه ترس

برخی مردم ترس از حیوانات دارند ، برخی از اب ،پرواز یا رد برق.ترس عمدتا در ریشه ناخواگاه وجود دارد و به زندگی ما اسیب میزند.لطفا تست زیر رو انجام بدید و ببینید ایا شما از اقیانوس میترسید یا نه ؟

تصور کنید هوا تاریک است و شما تنها در داخل یک کشتی در دل اقیانوس هستید اگر افکارتان عاری از این نوع ترس باشد شما احساس ترسی در درونتان حس نمیکنید و اماده اید که به داخل اب بپرید.

 

Ocean-in-the-dark-باورهای ناخوداگاه
باورهای ناخوداگاه شما زندگی شما را ایجاد میکند.

 

 اگر شما از اقیانوس بترسید چه میشود؟ قلب شما شروع به تپیدن میکند و یاحتی قادر نیستید در تخیلتان اینکار را انجام دهید و به این دلایل قلبتان تند میزند:

 

 • ذهن ناخوداگاه شما فکر میکند این واقعی است و متوجه نمیشود شما در حال تصور کردن این وضعیت هستید.
 • شما نمیتوانید این کار را انجام دهید و با وجود اینکه اگاهانه میخواهید اینکار را انجام دهید اما برای ناخوداگاه شما غیر منظقی است و در جنگ بین ناخوداگاه و خوداگاه ناخوداگاه شما برنده است.

 

 

ذهن ناخوداگاه شما کنترل اعضای مختلف بدن از جمله ضربان قلب را دارد.ذهن ناخوداگاه هرگز به خواب نمیرود و ۲۴ ساعت کار میکند.

اما فردی که شیوه غواصی را به طور منظم تمرین میکند مشکلی با شنا کردن ندارد و در نتیجه هیچ گونه ترسی از اقیانوس ندارد چرا که در ناخوداگاه او اقیانوس یک فاکتور ترس به حساب نمی اید.

 

 

 

 

قضاوت در مورد اطرافتان و همراه بودن با جهان

قضاوت یکی از دلایلی است که مردم برخی از نتایج زندگیشان را میسازند و نتایح مشابه را از مشکلات متفاوت تجربه میکنند .به خاطر داشته باشید که خواسته های خوداگاه بسیار متفاوت تر از خواسته های ناخوداگاه است.

 

مراحل زیر در تعیین نتایج زندگیتان تاثیر گذار خواهد بود.

 • اطلاعات ذخیره شده در ناخوداگاه به عنوان حقیقت پذیرفته میشوند حتی اگر دروغ باشند.
 • قضاوت در مورد جهان اطرافتان بر اساس افکارتان است.
 • اقداماتتان بر اساس قضاوتتان است.
 • تجربه هایتان نتایج حقیقت ها هستند.

 

 

زمانی که ادولف هیتلر در جنگ جهانی دوم شکست خورد گفت:مردم المان سزاوار من نیستند و در واقع این یک اتفاق نبود میتوان گفت که ناخوداگاه او اینگونه برنامه ریزی شده بود چرا که این تصور را داشت ملت ها را به چالش بکشد و یک رهبر باشد زمانی که ناخوداگاه شما از شما پشتیبانی کند شما به هر هدفی دست پیدا میکنید.


چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

بیشتر فکرهایی که فکر می کنیم اصلاً درست نیستند.

 

ممکن است در مدرسه ، معلم به شما گفت باشد  شما پایین ترین نمرات را در بین دانش آموزان دارید.”

 

حتی اگر این اتفاق  دو دهه پیش اتفاق افتاده باشد ، اما شما هنوز مکان دقیق مدرسه ، آنچه پوشیده بودید و روز آن را بخاطر می می اورید. این نوع خاطرات چقدر روی شما تأثیرگذار بوده است. در ذهنتان آنچه از معلم ریاضی شنیده اید این است که : “شما یک شکست خورده هستید.”

ممکن است نسبت به خودتان این اعتقاد را پیدا کرده اید که من احمق هستم و توانایی رسیدن به آنچه در زندگیم می خواهم را ندارم. زیرا من در بین کلاسی هایم بدترین دانش آموز بودم.

 

همچنین ممکن است مادر یا پدر شما چندین بار شما را با بچه های دیگر مقایسه کرده باشد، مقایسه هایی مانند ” باید مثل او باشی” ، حتی با به اعتقاد و محکم به شما گفته شده است در بزرگسالی به سختی می توانید به اهداف خود برسید. یا اینکه تو توانایی رسیدن به آرزوهایت را نداری تو کند ذهن هستی.

آیا این نوع وقایع که در طول زندگیتان تجربه کرده اید در بزرگسالی شما را عذاب می دهد؟ قطعا برای همه همینطور است اما شما میتوانید این باور را تغییر دهید و باور جدید  را در ضمیر ناخودآگاه خود ایجاد کنید.

 

همه ما برنامه ریزی های منحصر به فرد خود را داریم.

این بدان معناست که همه ما یک هسته برای باورهای اصلی خود داریم ، که این باورها ناشی از افکاری است که روزانه با خود فکر می کنیم . افکاری که هر روز در پس زمینه ذهن ما شنیده می شوند  و اغلب انسان ها تقریباً بدون هیچ سوالی به آنها اعتقاد دارند.

 

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

 

اگر در اینترنت جستجو کنید ” انسان روزانه چند فکر داریم” با توجه به نتایج غیر رسمی ادعا می شود که روزانه ۸۰،۰۰۰ فکر داریم. سایر مطالعات علمی حاکی از آن است که ممکن است در مدت ۱۶ ساعت بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ فکر را تجربه کنیم (با توجه به اینکه هشت ساعت خواب هستیم). با این حال ، این هنوز یک موضوع مورد بحث است.

 

واقعاً یک فکر چیست؟

ما می دانیم که تمام مدت بیداری فکر می کنیم ، اما انسان برای درک این موضوع که افکار از کجا نشات می گیرند و روزانه چند فکر از ذهن ما عبور می کند سفر طولانی در پیش دارد.

تا زمانی که به آنجا برسیم ، آنچه اکنون می دانیم این است که امواج یا فرکانس های بی شماری وارد ذهن ما می شوند و البته از ذهن ما خارج می شوند. ما نمی توانیم همه آنها را کنترل کنیم، اگر به افکار خود توجه کنید متوجه خواهید شد که بیشتر آنها بی فایده و غیر واقعی هستند.

 

به طور کلی ، ما بیشتر افکار خود را متوجه نمی شویم، بیشتر آنها افکاری است که دیروز و روز قبل از آن داشتیم. یا از سالها قبل کلماتی وجود دارد که در ذهن خود تکرار می کنیم ، خاطراتی که مدام به آنها بازمی گردیم ، نظرات تصادفی ، پاسخ ها ، سوالات= و بسیاری از افکاری که متوجه حظور آنها نیستیم.

 

ممکن است هنوز اطلاعات زیادی در مورد افکار نداشته باشیم. اما مطمئناً این را می دانیم:

ما واقعیت خود را با افکاری که هر روز به آنها فکر می کنیم ایجاد می کنیم. افکار ما روی تصمیماتی که می گیریم تاثیر گذار است.

 

بنابراین به راحتی می توان درک کرد که چگونه یک زندگی شاد متکی به داشتن افکاری است که برای ما مفید است. افکاری که هر روز به آنها فکر می کنیم همانهایی هستند که باورهای ما را ایجاد می کنند ، به عبارت دیگر ، باورهای اصلی ما را ایجاد می کنند.

 

وظیفه ما پیدا کردن و تغییر باورهای ناخوداگاه است که زندگی ما را ایجاد میکند.

 

باورهای اصلی چه هستند؟

باورهای اصلی چیزی کمتر از پیش فرض های ریشه دار و محکم ذهنی ما در مورد خودمان ، دیگران و دنیایی که در آن زندگی می کنیم نیست. این افکار حاصل تجربیات تأثیرگذار دوران کودکی ماست و اگر ما تجربه های تأثیرگذار مکرر داشته ایم ، احتمال دارد که باورهای اصلی ما ریشه دارتر و تغییر آنها سخت تر است.

 

باورهای اصلی به سادگی افکاری هستند که شما مرتباً به آنها فکر می کنید. با انجام این کار به مرحله ای می رسید که ضمیر ناخودآگاه شما آنها را جذب و شروع به نگه داشتن آنها به عنوان یک حقیقت مطلق می کند.

 

وقتی این اتفاق می افتد ، شما دیگر از اعتقادات اصلی خود آگاهی ندارید ، شما به سادگی فکر می کنید “من همینی هستم که هستم”

 

باورهای اصلی ما می تواند ما را فوق العاده موفق یا فوق العاده بدبخت کند، چرا؟ زیرا آنها ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کنند. به طور متناقضی ، همانطور که آنها ما را کنترل می کنند ، ما نیز آنها را کنترل می کنیم.

 

چطور؟

با ایجاد افکار جدید و کنترل روی محتوای ذهنی ، باعث تغییر و تقویت باورهای اصلی می شویم.

 

چگونه یک باور اصلی را تشخیص دهیم؟

 

یک باور اصلی اغلب با “من…” یا “من هستم” شروع می شود.

 

آنها می توانند منفی یا مثبت باشند ، اما در این مطلب بر موارد منفی تمرکز خواهیم کرد زیرا مواردی هستند که برای ما کار مفید نیستند:

 

نمونه هایی از باورهای اصلی منفی عبارتند از:

 

 • “من به اندازه کافی خوب نیستم ، یک شکست خورده ؛ بی لیاقت /  همه از من بهترند /  من هرگز موفق نخواهم شد”

 •  من بد هستم /  من لیاقت هیچ چیز را ندارم /  هر کاری می کنم اشتباه است”

 •  من دوست نداشتنی، نامطلوب ،غیر جذاب؛ زشت هستم “

 •  همه چیز تقصیر من است /  من هرگز چیزی را نمی فهمم”

 •  اگر به کسی نزدیک شوم نمی توانم ارتباط برقرار کنم  /  نمی توان به مردم اعتماد کرد”

 • “هیچ معنایی در زندگی وجود ندارد  / جهان عادلانه نیست”

 

بیایید درمورد این موضوع صادق باشیم: تقصیر شما نیست که باورهای اصلی منفی دارید. آنها وجود دارند زیرا چیزی یا کسی باعث شده شما چنین اعتقاداتی داشته باشید.

 

بسیاری از ما تصور می کنیم که قرار است تا آخر عمر مانند گذشته باشیم ، در حالی که در حقیقت با انتخاب نکردن افکار جدید همین زندگی را انتخاب و باز آن را تکرار می کنم.

 

آیا می توانم باورهای اصلی خود را تغییر دهم؟ بله کاملا

 

اما شما برای پیدا کردن باورهای ناخوداگاه باید به اعماق ذهن خود بروید.

 شما باید بفهمید که اصولاً چه چیزی باعث ایجاد و شکل گیری باورهای اصلی شما شده است. باید آنها را به ذهن خوداگاه بیاورید و آنچه در اینجا می خواهیم انجام دهیم این است که ناخودآگاه را هوشیار کنیم.

 

باورهای ناخوداگاه
پیدا کردن باورهای ناخوداگاه

 

پیدا کردن باورهای اصلی

برای پیدا کردن باورهای اصلی خود ، باید از موارد ناراحت کننده آگاه باشیم، به این معنی که وقتی ناراحت می شویم ، فرصتی پیدا می کنیم تا بفهمیم در ضمیر ناخودآگاه ما چه چیزی پنهان است.

 

به زبان ساده ، وقتی احساس ناراحتی می کنید ، این دو کار را انجام دهید:

۱- توجه داشته باشید چه چیزی شما را ناراحت کرده است

۲- چند لحظه مکث کنید و در مورد دلایلی که باعث ناراحتی شما می شود سوال کنید.

 

بیایید به دوران کودکی به خاطرات معلم ریاضی و یا صحبت های والدین خود برگردیم ، که باعث شده اند ما باور کنیم یک شکست خورده هستم.

 

به عنوان مثال در بزرگسالی وقتی کسی به هر طریقی از شما انتقاد می کند ممکن است نارحت شوید و آنقدر عمیقا آزرده خاطر شوید که باعث می شود در مورد همه چیز مانند کار ، مهارت و ارزش شخصی خود را زیر سوال ببرید.

 

با این کار نه تنها به خود شک می کنید ، بلکه خود را متقاعد می کنید فردی که از کار شما انتقاد کرده است کاملاً درست گفته است.

 

همانطور که شروع به درک باورهای اصلی یا باورهای ناخوداگاه می کنید سرانجام می توانید ببینید که آنها از کجا ناشی می شوند، بنابراین به جای اینکه از خود ناراحت شوید این چند سوال را از خود بپرسید تا به باور اصلی برسید که مانع شما شده است.

 

بپرسید:

” چرا این موضوع باعث ناراحتی من شده است؟”

و پاسخ دهید: ” زیرا کار من را مورد انتقاد قرار داده است “

و دوباره بپرسید: ” چرا کار من مورد انتقاد قرار گرفته است؟ “

و پاسخ دهید: ” زیرا من کار اشتباهی انجام داده ام”

و دوباره بپرسید: “چرا من کار اشتباهی انجام داده ام؟ “

و پاسخ دهید: “چون من احمق هستم”

و دوباره بپرسید: “چرا من احمق هستم؟”

و پاسخ دهید: ”زیرا من یک شکست خورده هستم.

من به اندازه کافی خوب نیستم”

 

اینگونه است که به هسته اصلی اعتقادات خود می رسید، مثل لایه های پیاز که آنها را یکی یکی پوست می گیرید.

 

همه این باورهای ناشی از چیزی است که در دوران زندگی شما افراد به شما گفته اند و تأثیر زیادی در نحوه دید شما نسبت به خودتان ایجاد کرده است و این باعث شده است ناخوداگاه خود را طوری برنامه ریزی کنید که باور کنید هر کاری که می کنید ، هرگز به اندازه دیگران خوب نخواهد بود.

 

باور اصلی منفی خود را با یک باور مثبت جایگزین کنید

 

هنگامی که فهمیدید یکی از باورهای اصلی شما “من به اندازه کافی خوب نیستم” است، به خود بگویید که این باور اصلی یک حقیقت مطلق نیست ، و بلافاصله آن را با یک باور مثبت جایگزین کنید. تغییر باورهای اصلی منفی بدان معنی است که باید اصلی ترین باور منفی را برای جایگزین باور مثبت جدید پیدا کنید. همانطور که در مثال بالا می بینید با سوال کردن به باور “من به اندازه کافی خوب نیستیم” رسیدیم.

 

به عنوان مثال ، جایگزینی مناسب برای باورهای اصلی منفی که در بالا ذکر شد می تواند موارد زیر باشد:

 

باورهای ناخوداگاه
باورهای ناخوداگاه

 

به خاطر داشته باشید که شما باید نه تنها یک باور اصلی جدید و مثبت بلکه یک باور واقع بینانه را انتخاب کنید. گفتن مواردی مانند اینها:

 

” به همه مردم می توان اعتماد کرد”

“جهان بسیار عادلانه است”

“من می توانم همه چیز را کنترل کنم”

“من شایسته ترین فردی هستم که در این کره خاکی زندگی می کنم”

 

 ممکن است کمی غیر واقعی به نظر برسد.

 

نتیجه یک باور اصلی غیرواقعی ، حتی اگر مثبت هم باشد ، این است که شما به اندازه کافی آن را باور نخواهید کرد در واقع ممکن است در ذهن خود بگویید اینگونه نیست و این به شما کمک نمی کند باور اصلی منفی خود را تغییر دهید. بنابراین سخنان خود را تا جایی ممکن به شکلی انتخاب کنید که به آنها باور داشته باشید. به عنوان مثال به جای گفتن:

” من میلیاردر هستم ”  بگویید ” میزان درامد من هر روز بیشتر و بیشتر می شود ” .

 

اکنون ، هنگامی که باور اصلی و جدید خود را پیدا کردید ، باید باور جدید را قویتر کنید، بنابراین این کار را هر زمان که از چیزی ناراحت شدید انجام دهید:

 1. توجه داشته باشید که چه چیزی شما را ناراحت می کند.

 2. مکث کرده و در مورد دلایل ناراحت کننده شروع به سوال پرسیدن کنید.

 

با این کار و ایجاد باور مثبت جدید به زودی دلایل و تجربیات بیشتری پیدا میکنید که باور اصلی مثبت شما را در واقعیت به شما اثبات می کند، با ادامه این روند شما آنها را قدرتمندتر خواهید کرد تا جایی که در ذهن ناخودآگاه شما ریشه میکنند و آنها را از آن خود خواهید کرد.

 

پس از درک ریشه های باورهای اصلی منفی خود ، دیگر افکار مربوط به شک به خودتان از بین می روند.

با این اوصاف ، شما چیزی جزء بهترین ها را آرزو نمی کنید.

چیزی که می خواهیم از این مطالب درک کنید این است که هر یک از ما به طور مداوم افکاری در اعماق ذهنمان زمزمه می شود. این زمزمه ها پر از افکاری هستند که اغلب به آنها توجه نمی کنیم. اما ما به این افکار به عنوان حقایق مطلق گوش می دهیم و از آنها محافظت می کنیم.

 

به این فکر کنید که اگر مدام درباره خود فکر خوبی داشته باشید ، چه احساسی خواهید داشت و به چه کسی تبدیل خواهید شد.

 درک کنید که گفتگوها و افکار درونی شما مهم هستند.

 

راهی وجود دارد شک نکنید که می توانید هر کاری را انجام دهید.

 در صورت داشتن هر گونه سوال آن را کامنت کنید.

موفق باشید 🌞

 

 

چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

جو دیسپنزا – بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه

بهترین زمان برای تغییر باورهای ناخوداگاه از زبان دکتر جو دیسپنزا

دو مرتبه درِ ذهن ناخودآگاه باز می شود . وقتی صبح از خواب بیدار می شویم و وقتی که شب می خوابیم، چرا؟

جو دیسپنزا

چرا این زمان ها، زیرا مغز شما از امواج مغزی دلتا عمیق به امواج مغزی تتا و سپس امواج مغزی آلفا و سپس به امواج مغزی بتا وارد می شود و هنگامی که شب به رختخواب می روید از اموج مغزی بتا به آلفا به تتا و سپس به دلتا می روید و اگر نتوانید به دلتا برسید ، یعنی در بتا زیادی گیر کرده اید .

انگیزشی هنرمند فاجعه

فیلم هنرمند فاجعه ۲۰۱۷، وقتی گرگ سسترو بازیگر بلند پرواز با تامی وایزیو عجیب در کلاس بازیگری آشنا می شود، دوستی منحصر بفردی را آغاز می کنند و باهم به هالیوود سفر می کنند تا آرزوهایشان را به واقعیت تبدیل کنند و …

آپدیت مقاله : به خودتان اجازه دهید برای دریافت خواسته هایتان جهان به شما کمک کند!

اه های عملی برای دریافت کمک از جهان هستی

همه ما چیزهایی را از جهان می خواهیم اما این همیشه یک فرآیند آگاهانه نیست ، در واقع هر یک از ما از طریق امیدها و رویاهایمان درخواست های خود را ارسال می کنیم.

در طول این مقاله ، ما به “جهان” به عنوان یک قدرت بزرگتر اشاره خواهیم کرد – شما می توانید هر کلمه ای را که دوست دارید به جای جهان جایگزین کنید.

به هر آنچه اعتقاد دارید ، روند درخواست و دریافت به همان شکل رخ می دهد، لذا فقط درخواست کردن یا سوال کردن کافی نیست ، باید مراحل زیر را طی کنید تا جوابی دقیق و مشخص دریافت کنید.

آپدیت مقاله : چگونه باورهای ناخوداگاه را کشف کنیم؟

چطور هسته اصلی باورهای ناخوداگاه را تغییر دهیم؟

افکار چه هستند؟

دانشمندان علوم اعصاب و مغز فکر را تعامل میلیاردها نورون در یک لحظه تعریف می کنند و مبادله مواد شیمیایی برقراری ارتباط بین آنها را ایجاد می کنند. دکتر عصب شناس مدرس دکتر جو دیسپنزا می گوید که مغز ما تقریباً صد میلیارد نورون دارد. اگر صد میلیارد ورق کاغذ برداریم و روی هم جمع کنیم ، ارتفاع آنها به حدود ۸۰۴۷ کیلومتر (۵۰۰۰ مایل) می رسید. فاصله از گویانا تا آلمان (Guyana to Germany).

آپدیت مقاله : یادگیری در خواب

هر روز ۲۴ ساعت است و معمولاً حدود یک سوم آن صرف خواب می شود. افرادجاه طلب همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که: آیا می توان از این زمان برای یادگیری مهارت یا حتی یک زبان جدید استفاده کرد؟ به عبارت دیگر ، آیا یادگیری در خواب امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از تکنیک سابلیمینال مارکتینگ در کمپین های تبلیغاتی

تکنیک سابلیمینال مارکتینگ چیست؟

مدت هاست که بازاریابان به دنبال روشی موثر هستند که منجر به فروش بیشتر محصولاتشان شود ، در اینجا روشی را به شما معرفی میکنیم که این روش به شما کمک میکند در ساحل شن و ماسه بفروشید.

همانطور که همه ما می دانیم ، در بازاریابی چیزی به نام هک ذهن کاربران وجود ندارد، با این حال ، یک روش کاملاً به این هدف نزدیک است – سابلیمینال مارکتینگ.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

یکی از بزرگترین سدهای ذهنی ما در مورد ذهنیت پول است. از دیر باز پول در ذهن ما با مقاومت همراه است و این می تواند باعث ایجاد رفاه کمتر برای ما و خانواده ما شود.

 طرز تفکر پول ما اغلب بازتاب مستقیمی از اینکه خانواده ما چگونه پول را مدیریت می کردند یا به پول اعتقاد داشتند است. این همچنین می تواند از آگاهی جمعی و داستان های جامعه ما درباره پول و فراوانی باشد، بنابراین ما باید ذهنیت پول را درمان کنیم تا فراوانی به صورت طبیعی به سمت ما جذب شود.

سابلیمینال مارکتینگ – آژانس تبلیغاتی سابلیمینال

نگاهی تازه به آینده – تبلیغات سابلیمینال – چشم اندازی جدید از علوم اعصاب شناختی

آیا در مورد تبلیغات سابلیمینال چیزی شنیده اید؟

 تبلیغات سابلیمینال چیست؟

تبلیغات سابلیمینال چه کاربردی دارد؟

 آیا این نوع تبلیغات اثر بخش است؟

چگونه میتوانم از این نوع تبلیغات استفاده کنم؟

انگیزشی دایناسور خوب

در دنیایی که انسان ها و دایناسورها کنار یکدیگر زندگی می کنند، یک دایناسور خوب یا مهربون یا خوش قلب بنام آرلو با یک پسربچه رابطه دوستی برقرار می کند و با هم سفری حماسی را آغاز می کنند و …

آپدیت مقاله : برنامه نویسی ذهنی چیست؟

هنگامی که ما متولد شدیم، هفت سال اولیه زندگی خود را در حالت دلتا زندگی کردیم و سپس حالت تتا ، که هر دوی این حالت ها مربوط به فرکانس مغزی هستند که از حالت هوشیاری پایین تر هستند. “دلتا و تتا یک حالت مغزی را تعریف می کنند که به عنوان ترنس یا حالت هیپنوتیزم شناخته می شود – همان حالت عصبی که متخصصان هیپنوتیزم برای ایجاد مستقیم رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه مشتریان خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، هفت سال اول زندگی کودک در یک خلسه خواب آور سپری می شود ” (بروس لیپتون).

آپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم ؟

یک تکنیک مدرن برای داشتن رویای شفاف

SSILD یا (Senses Initiated Lucid Dream) یک تکنیک مدرن رویای شفاف است. یادگیری آن آسان و بسیار موثر است و در طول دوره نتایج سازگار را ایجاد می کند. این تکنیک در سال ۲۰۱۱ به منظور کمک به مبتدیان در یادگیری رویاهای شفاف در یک انجمن چینی ابداع شده است. اولین نسخه مکتوب این تکنیک تحت عنوان “太 玄功” منتشر شد که به معنای واقعی کلمه به “یک تکنیک بسیار مرموز” ترجمه می شود. این ترجیحا مناسب است زیرا در زمان ابداع این روش هیچ کس تصوری از دلیل کارکرد آن نداشت. با وجود عدم تئوری بازخورد این روش بسیار مثبت بود. فقط در طی چند ماه صدها داستان موفقیت از داشتن رویای شفاف از افراد جمع آوری شد!

آپدیت مقاله : متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست

تأثیر پیام های سابلیمینال ، استقامت و طول عمر & پیام های سابلیمینال ابزار جهانی است

کریستوفر برگلند یک ورزشکار ، فعال سیاسی و نویسنده آمریکایی است. در ۳۰ آوریل ۲۰۰۴ ، برگلند با ۱۵۳.۷۶ مایل رکورد طولانی ترین مسافت دویدن روی تردمیل در یک دوره ۲۴ ساعته را ثبت کرد.

 

محرک های سابلیمینال به قدری سریع ارائه می شوند که به معنای واقعی کلمه “زیر آستانه” آگاهی شما هستند. قبل از اینکه ذهن هوشیار شما بتواند محرک ها یا نشانه بصری را پردازش کند ، محرک های سابلیمینال که فقط برای چند میلی ثانیه چشمک می زند ، در سطح ناخودآگاه جذب می شوند.

آپدیت محصول راهنمای روح

این البوم دروازه را برای راهنمای روح یا فرشته نگهبان باز میکند

دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید نوشته‌ های دایانا کوپر، و این البوم به شما می آموزد که فرشتگان و انسان‌ها چطور می‌توانند با همکاری و کمک یکدیگر در جهان تغییر به وجود آورند، تنها کافیست شما وجود فرشتگان را پذیرا باشید و قبول کنید که آن‌ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

آپدیت تکنیک های تغییر رنگ چشم با استفاده از ذهن

۷ رنگ چشم نادر و منحصر به فرد

چشم ها مطمئناً پنجره هایی برای روح هستند و اگر چیزی در مورد چشم ها یا پنجره ها می دانید ، می دانید که چشم ها با رنگ های مختلفی وجود دارد.

معمولاً وقتی به چشم های افراد اطراف خود نگاه می کنید ، چشمهای قهوه ای ، آبی یا فندقی مشاهده می کنید ، اما برخی از افراد ، خواه این خوش شانسی باشد یا یک بیماری پزشکی ، یک رنگ چشم واقعاً نادر دارند. نادرترین رنگ چشم چه رنگی است و چگونه این رنگ چشم ایجاد می شود؟

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید