چطور وزنتان را کم کنید و لاغر بمانید؟

چطور وزنتان را کم کنید و لاغر بمانید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۳ نظر ۸۱۶۹ بازدید زمان مطالعه ۱۷ دقیقه پادکست به زودی

یکی از موثرترین و قدرتمند ترین فرمول برای خنثی کردن باورهای محدود اشکار کردن ذهن خود با پیام های پنهان برای ساختن ارتباطات عصبی جدید در مغز که در نهایت منجر میشود شما به اهداف خود برسید.

 

لاغر


چطور وزنتان را کم کنید و لاغر بمانید

اگر شما در پی لاغر شدن هستید و به این صفحه رسیده اید شما احتمالا به چیزی پی برده اید که دیگر مردم هنوز متوجه ان نشده اند.

شما در مداری هستید که میتواند زندگی شما را تغییر دهد اما شما کم و بیش هنوز نمیدانید چطور .شما با قانون جذب اشنا هستید اما دقیقا به ان وصل نیستید تا برای کاهش وزنتان از ان کمک بگیرید.

شما احساس میکنید که تکه های گمشده ای در روی یک صفحه بزرگ هستید که نام ان کاهش وزن است.

چرا مردم در حال مبارزه با وزن اضافی هستند در حالی که بینهایت دانش و علم از بهترین متخصصان و مربیان تغذیه وجود دارد.

 

لاغری
داشتن وزن مناسب فقط به عوامل بیرونی مرتبط نمی شود

کاهش وزن ( لاغر شدن )

کاهش وزن یکی از موضوعات چالش برانگیز و خسته کننده در افرادی که مبتلا به وزن اضافه هستند است. با بسیاری از مردم صحبت شده است که در زمینه های مخلف موفق بوده اند و توانسته اند به راحتی همه چیز را مدیریت کنند و زندگی خود را به سمتی که دوست دارند سوق دهند اما زمانی که در مورد رژیم غذایی با انها صحبت میشود …..

 

 

” من هیچ مشکلی با کارخانه ای که شامل ۲۰۰ کارمند است ندارم،یک رابطه عاشقانه با همسر دارم،داشتن زمان برای تفریح و لذت،مسافرت،تعمیر ماشین،تمیز کردن خانه ،پرداخت به موقع قبض ها اما تنها مشکلی که دارم اضافه وزن است من از ان خسته شده ام و گیر کرده ام از تکنیک های بسیاری استفاده کرده ام اما از هیچ کدام جوابی نگرفته ام و خدا میداند من چقدر سعی کردم.

این نمونه یک پیرمرد۵۲ ساله است به نام ” فرد” که هر راهی را رفته است به بن بست خورده است.

 

 

قانون جاذبه و کاهش وزن ( لاغر شدن ) این دو چگونه با هم کار میکنند؟

بدون وارد شدن به جزئیات فیزیک کوانتوم قانون جذب میگوید هر چیزی مثل خودش را جذب میکنند مانند ،مانند را جذب میکند یا به قول شاعر (هر چیز چیزی را جذب کرد گرم گرمی را کشیدو سرد سرد)

این جهان و بخش های بی پایان ان از انرژی تشکیل شده اند .بله شما و من هم همینطور شما به عنوان یک انسان یک شخصیت پر از انرژی هستید.

 

لاغری
اندام دلخواه خود را تجسم کنید

 

افکار و احساسات شما ارتعاشاتی را در این جهان ارسال میکند .قانون جاذبه بر پایه یک عنصر اصلی است ،اگر شما عمیقا و درونی چیزی را بخواهید میتوانید هر تغییری را بوجود بیاورید به همین راحتی.

نقشی که قانون جذب بازی میکند این است که با طبقه بندی کردن همه ارتعاشات و فرکانسها و در نهایت پرتاب انها به جهان هستی و انها به چیز هایی که شما خواسته اید میرسند.

ارتعاشات در فرکانس های مثبت و منفی مرتعش میشوند وافکار منفی شما را به سمت احساسات منفی هدایت میکند و منجر به جذب افراد منفی میشود یا موقعیت های منفی و همچنین تجربه های منفی در زندگی.

 

 

 

خوب قبول الان چکار کنم؟ چگونه این ارتعاشات وزن من را کاهش میدهد؟

قانون جاذبه هر چیزی مربوط به شما باشد را به شما میدهد وشما در زندگی تجربه میکنید!

ایا تا حالا تعجب کرده اید که بعضی از افراد در حالا بالارفتن پله های موفقیت هستند و هرچیزی را راحت بدست می اورند؟ تلاش یک اصطلاح بیگانه است که نقش اصلی زندگی را بازی نمیکند در حالی که میبینید افراد در حال تلاش سخت برای مبارزه کردن با مشکلات هستند و در اخر هم نتیجه هیچ است.

 

 

 

و موفقیت با شانس بوجود نمی اید هیچ چیز در زندگی شانسی نیست.

قانون جذب و کاهش وزن با هم تنیده شده اند.قانون جذب و پول با یکدیگر هستند ،قانون جاذبه و عشق هم با هم هستند . قانون جذب در هر نقطه از زندگی که شما بتوانید تصور کنید وجود دارد.

 

 

 

چه انرژهایی علامت دهنده شما هستند؟

یک دقیقه صبر کنید و از خودتان بپرسید :زمانی که پای کاهش وزن ( لاغر شدن ) و رژیم غذایی می اید ایا شما یک احساس خوبی دارید یا از خودتان شکایت میکنید و بد خلق میشوید؟

 

لاغر
گفتگوهای درونی مثبت داشته باشید

 

زمانی که کاهش وزن را میشنوید چه کلماتی از ذهن شما عبور میکند؟ لذت ، نشاط و خوشحالی یا مشکل، من الان امادگیشو ندارم از ماه اینده، یا شبیه اینها؟

انچه شما احساس میکنید ان چیزی است که مرتعش میکنید و انچه شما مرتعش میکنید ان چیزی است که شما از جهان دریافت میکنید. گاهی اوقات ده برابر بیشتر از ارتعاشاتتان دریافت میکنید این بستگی به شدت لرزش ارتعاشات و ثابت بودن سیگنال های ارسالی شما دارد.

 

اگر شما در حال ارسال ارتعاشات از هیجان و انتظار و سعی برای کاهش وزن هستید برای یک زندگی سالم شما فیزیکی دریافت کردن را ثابت کرده اید و این ارتعاشات شما را پشتیبانی میکند.

 

 

اثبات فیزیکی کاهش وزن ( لاغر شدن )

اثبات فیزیکی کاهش وزن میتواند در میان بسیاری از تکنیک های کاهش وزن رژیم غذایی باشد و یا افرادی که الهام بخش شما هستند و یا افرادی که هدف شما را همچنان شعله ور نگه میدارند و حامی و مشوق شما هستند است و مهمتر از همه شما از این فرایند لذت میبرید.

 

لذت بردن از فرایند قدرت اهمیت موضوع را مشخص میکند.بطور چشمگیری سطح اضطرابتان کاهش پیدا میکند و ترس از تغییر از بین میرود و این باعث تغییر فیزیکی در سلول های شما میشود.و شادی سوخت ساز بدن را بهبود میبخشد که باعث افزایش احساسات خوب در طول زمان میشود .اینجا متوجه میشویم جای تعجبی نیست که چرا افراد افسرده هستند و دوست دارند وزنشان کاهش پیدا کند.

 

 

بهره گیری از تغیرات

فراتر از ان هم با بهره گیری از تغییرات بوجود امده و تجربه های کسب کرده شما میتوانید شرایط افرادی که در صدد کاهش وزنشان هستند کمک کنید.

دراینجا مثالی از یک فرد را میبینیم:

که او اضافه وزن داشت و کاهش وزن برای اویک جاده بسیار سخت و پر فراز نشیب بود که برای سالها طول کشید مهم نیست او چقدر سالاد خورد ،مهم نیست او از چه مقدار کربوهیدارات پرهیز کرد،و مهم نیست چند مایل او هر روز پیاده روی کرد،او همیشه یک دیوار خیالی را داشت که نمیتوانست ان را بشکند و این مشکل اصلی او بود.

 

 

اتفاقات خوب پشت سر هم؛

اتفاقات خوب پشت سر هم برای او رخ داد،یک راز او طرز فکر خود را تغییر داد و به طور ناگهانی متوجه شدم که او چمدان خود را اماده کرده است و هربار که او برای سفر از دست دادن وزنش میرفت مواد سمی عدم تمایل برای کاهش وزن و عدم سرزنگی را از خود دور میکرد.

 

 

رقص؛

شناختن قانون جاذبه او را به ارسال افکار های مثبت جهان وادار کرد و مدت کوتاهی پس از ان دوستی اورا متقاعد کرد که به کلاس های رقص بیاید در حالی که او به هر گونه رقصی علاقه نداشت اما بلافاصله بعد از اولین کلاس او معتاد رقص شد.

 

رقص قسمت بزرگی از زندگی روزانه او را تشکیل داد و نه تنها او هر روز یک ساعت نیم تمرین میکرد بلکه بیصبرانه منتظر روز بعد بود.

 

 

یک سایز خاص مناسب همه نیست

همانطور که میدانید هر کسی بدن متفاوتی دارد و واکنش متفاوتی نسب به غذاها و ورزش نشان میدهد و برای هر کسی یک واکنش ثابت را نشان نمیدهد.

 

لاغر
استفاده از محصولات طبیعی

 

زمانی که شما خودتان را برای کاهش وزن اماده میکنید و کروات خود را میبندید این یک احساس مثبت را به هدفتان میدهد و قدرت شما را بالاتر میبرد.شما دقیقا با انرژی جهان یکی هستید قانون جاذبه راه های مختلف را به شما ارسال میکند(شما از خالق جهان شگفت زده میشوید) و همه چیز برای رسیدن شما به هدفتان کار میکند فقط ذهنتان را باز نگه دارید و اجازه دهید تجربه های جدید زندگیتان را تغییر دهند.

و این همه چیز نیست و مهمترین چیز هنوز گفته نشده است و ان چسبندگی بین قانون جذب و کاهش وزن است.

 

 

 

رها کردن باورهای محدود کننده و حذف انها کلید ارتعاشات بالا است.

یکی از دلایلی که قانون جذب برای بعضی از مردم در زمان کوتاهی کار میکند این است که انها حتی با وجود تمرین های مثبت و احساسات طنین انداز موفق نمیشوند به دلیل وجود باورهای محدود کننده انها است.

بیاد داشته باشید که ارتعاشات مثبت محصول احساسات مثبت هستند که احساسات محصول افکار مثبت هستند درست است ؟ نه دقیقا

 

اگر شما روی یک موضوع خاص به مدت طولانی فکر کنید اما نتایج شما خود را نشان نمیدهند به این معنی است که شما در حال برنامه ریزی چیزی هستید که در باور شما با هدفتان تناقض دارد. وشما بصورت اتوماتیک هدایت میشوید و الگوهای اتوماتیک ریشه هر چیزی هستند و انها از عمق افکار شما می ایند.

 

 

 

زندگی سالم؛

بنابراین اگر شما تمایل دارید وزنتان را کاهش دهید و یک زندگی سالم داشته باشید اما باورهای ذهنتان در مورد از دست دادن وزن منفی است شما بدون اینکه اگاه باشید در برابر هدفتان ایستاده اید. به عنوان مثال یک باور مخرب دارید که این را میگوید(اگر وزنت کم شود صورتت نا زیبا میشود )و این باور اجازه کاهش وزن شما را نمیدهد.

 

 

 

احساسات مثبت درباره لاغر شدن؛

بنابراین بله در ابتدا برای شما خیلی اسان و لذت بخش است که از خود احساسات مثبت را ساطع کنید زیرا شما از انگیزهای مثبت و ارزوهای بزرگ پر هستید تا انها را بدست بیاورید.اما فکر میکنید چه مدت بتوانید این کار را انجام دهید؟

 

زمانی که شما در باورتان این است که از دست دادن وزن یک باور خسته کننده و دشوار است چه مدت میتوانید افکار مثبت را در مورد ان نگه دارید؟احتمالا بتوانم حدس بزنم زیاد نیست.

 

لاغر
برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه برای کاهش وزن و لاغری

 

به منظور تنظیم کردن مسیر با هدفتان باید تاکیدات شما به الگوهای ذهنی که ریشه در ناخوداگاه شما دارند دستور بدهند که در عمق ذهنتان ریشه کرده اند.

 

در اینجا چند نمونه از باورهای مخرب مردم که درباره کاهش وزن ( لاغر شدن ) و زندگی سالم دارند را میبینیم:

“شما ژن های خوبی برای لاغر شدن ندارید”

“من روش های زیادی را برای کاهش وزنم امتحان کردم اما فکر میکنم که سرنوشت من چاق بودن است”

“مواد غذایی سالم گران و خسته کننده هستند”

“کاهش وزن ( لاغر شدن ) نیاز به مقدار زیادی تلاش و کار سخت دارد”

 

یک کودک ممکن است این صحبت ها را از قبل در محیطی که بزرگ شده است بشنود و چونکه گزینه ای برای این صحبتها ندارید مغز انها را جذب میکند و به عنوان یک حقیقت مطلق میپذیرد .و این صحبت ها چیزی جز افسانه نیستند که به داخل افکار ما و احساسات ما در روند کاهش وزن وارد میشوند و ناخوداگاه شما رفتار شما را با باورهای درونی شما تنظیم میکند.

 

 

 

 

باورهای محدود کننده؛

تنها راه مهار قانون جاذبه برای از دست دادن وزن اضافی با شکستن باورهای محدود کننده است که نتایج خود را نشان میدهد.فقط با نابودی افکار مخرب هدف شما ایجاد میشود(لاغر شدن)که با الگوهای ذهنی شما مطابقت دارد و این بازی موفقیت ها را بسرعت به سمت شما می اورد زیرا سیستم باورهای شما از محدودیت ها و سدهایی که مانع ایجاد تغییر مشوند پاک شده است.

 

 

پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج

یکی از موثرترین و قدرتمند ترین فرمول برای خنثی کردن باورهای محدود اشکار کردن ذهن خود با پیام های پنهان است.پیام های پنهان تاکیدات مثبت با یک هدف هستند:برای دور زدن مقاومت طبیعی ذهن که شما را نگه داشته اند و ساختن ارتباطات عصبی جدید در مغز که در نهایت منجر میشود شما به واقعیت جدید برسید.

 

در اینجا شما میتوانید یک روش مدیتیشن پنهان را که حاوی  پیام های مثبت است را پیدا کنید که تمام باورهای محدود شما را پوشش میدهد که در ذهن بسیاری از مردم وجود دارد و احتمالا برای شما هم است.

 

 

دانلود فایل صوتی سابلیمینال کاهش وزن

  1. ۰

    عالی

  2. ۲

    خیلی خوب بود ممنون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید