چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟

چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , آذر , ۱۳۹۶ ۳ نظر ۱۵۷۸ بازدید

توجه خود را از روی اقتصاد و مشکلات بردارید ، از تعقیب کرد پول جلوگیری کنید، به طور مداوم قدردان چیزهایی که در حال حاضر دارید باشید ،  و روی انچه میتوانید بدهید و انچه میتوانید بگیرید تمرکز و عمل می کنید.

 

پاسخ موفقیت مالی در احساسات ، افکار و اقدامات شماست.

 

۱:  برای شروع  اول باید ، تمرکز و توجه خود را تغییر دهید

از ذهن خود در برابر اقتصاد و تمام مشکلات که توسط رسانه های جمعی به خانه شما وارد میشود محافظت کنید.با وجود اینکه ممکن است برای شروع این کمی سخت باشد اما افراد ثروتمند و موفق انتخاب میکنند توجه انها روی کدام موضوع باشد و همیشه به عنوان نگهبان مراقب ذهن خود هستند.

 

موفقیت مالی
جریان انرژی شما جایی میرود که شما به آن جا توجه میکنید.

 

پیتر لینچ (یکی از مدیران افسانه‌ای وال استریت است او توانست ارزش این صندوق را از ۲۰ میلیون دلار در ۱۹۷۷ به ۱۴ میلیارد دلار در ۱۹۹۰ برساند) در یکی از گفتگوهایش گفت، “من در سال بیش از ۱۵ دقیقه در مورد اقتصاد فکر نمی کنم” لینچ درمورد نتایج خودش صحبت میکند فقط برای یک لحظه صبر کنید و کمی منطقی فکر کنید … هر شرکت با ارزشی میتونه نوسان چشم گیری در اوراق بورس و بهادر داشته باشه اما این فقط یک نظر یا دیدگاه است و زمانی نظرات دیگران حقیقت پیدا میکند که شما آن را بپذیرید.

 

 

 

اصلی  در جهان وجود دارد که میگوید:

جریان انرژی شما جایی میرود که شما به آن جا توجه میکنید. بنابراین این را در نظر بگیرید: هر روز انرژی و توجه خود را به کدام سمت هدایت می کنید؟ صرف نظر از اینکه پاسخ شما چیست ، نتایج فعلی زندگی شما حقیقت را بیان می کند … زیرا نتایج شما انعکاسی از توجه شماست.

 

موفقیت مالی
موفقیت مالی ارتعاش دارد

۲: مرحله دوم دنبال کردن پول رو متوقف کن

علم به ما می گوید که هر چیزی ارتعاش دارد، از جمله افکار، احساسات و اعمال شما … و بله، حتی پول هم ارتعاش دارد در مورد فکر کنید … اگر شما به طور مداوم فکر، احساس و عملتان در این مسیر است که میگوید “پول بیشتری میخواهم ، پول بیشتری میخواهم “، فکر میکنید چه پیام و انرژی را ارسال میکنید ؟ درست حدس زدید ” شما هرگز آن را بدست نخواهید آورد .

 

جهان هستی پیام ها را در سطح ارتعاش می شنود و دریافت میکند بنابراین شما با گفتن من پول بیشتری میخواهید در حالی که ارتعاش شما با کلام شما یکی نیست هرگز پول بیشتری را بدست نخواهید اورد .

 

 

 

 

۳: مرحله سوم، از همه چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد سپاسگزار باشید.

همه چیز دارای ارتعاش و انرژی است و انرژی جایی میرود که شما به انجا توجه کنید بنابراین توجه خود را رو چیزهایی که دلخواه شماست بگذارید و یکی از قوی ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید سپاسگذاری است. بر خلاف این پیام که “من آن را ندارم،” هنگامی که شما توجه خود را با قدردانی روی تمام چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد بگذراید مثل گفتن “به خاطر این مقدار پولم سپاسگزارم بیشتر از آن را برایم ارسال کنید ” هنگامی که شما سپاسگزار باشید، جهان برای شما بیشتر می فرستد تا از آن نیز سپاسگزار باشید.

 

موفقیت مالی
برای موفقیت مالی روی ارائه دادن ارزش و خدمات بیشتر به جهان تمرکز کنید.

و در نهایت، به طور مداوم  روی ارائه دادن ارزش و خدمات بیشتر به جهان تمرکز کنید.

توجه داشته باشید که تمرکز خود را از روی “چه چیزی می توانم دریافت کنم؟”  بردارید و آن را روی “چه می توانم بدهم؟”  بگذارید زیرا اگر می خواهید بیشتر داشته باشید، بیشتر بدهید برندگان همیشه ده برابر چیزی که دریافت میکنند میدهند .

 

 بزرگترین راه برای جذب و ایجاد پول بیشتر این است که خود را وابسته به آن نکنید.

 

تنها کاری که باید انجام دهید فقط به طور مداوم روی ارائه ارزش های فوق العاده و خدمات تمرکز کنید. هنری فورد به طرز عاقلانه ای آن را سالها پیش به ما یاد داد ، “پول هنگامی که آن را دنبال میکنی به دست نمی آید، بلکه زمانی بدست می آید که یک محصول یا سرویس مفیدی را ارائه دهید .”

 

 

 

حقیقت بی انتهاست

توجه خود را از روی اقتصاد و مشکلات بردارید ، از تعقیب کرد پول جلوگیری کنید، به طور مداوم قدردان چیزهایی که در حال حاضر دارید باشید ،  و روی انچه میتوانید بدهید و انچه میتوانید بگیرید تمرکز و عمل می کنید.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید