چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟

چه چیزی موفقیت مالی بیشتری را در زندگی شما به وجود می آورد؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۳ , آذر , ۱۳۹۶ ۳ نظر ۱۶۱۸ بازدید

توجه خود را از روی اقتصاد و مشکلات بردارید ، از تعقیب کرد پول جلوگیری کنید، به طور مداوم قدردان چیزهایی که در حال حاضر دارید باشید ،  و روی انچه میتوانید بدهید و انچه میتوانید بگیرید تمرکز و عمل می کنید.

 

پاسخ موفقیت مالی در احساسات ، افکار و اقدامات شماست.

 

۱:  برای شروع  اول باید ، تمرکز و توجه خود را تغییر دهید

از ذهن خود در برابر اقتصاد و تمام مشکلات که توسط رسانه های جمعی به خانه شما وارد میشود محافظت کنید.با وجود اینکه ممکن است برای شروع این کمی سخت باشد اما افراد ثروتمند و موفق انتخاب میکنند توجه انها روی کدام موضوع باشد و همیشه به عنوان نگهبان مراقب ذهن خود هستند.

 

موفقیت مالی
جریان انرژی شما جایی میرود که شما به آن جا توجه میکنید.

 

پیتر لینچ (یکی از مدیران افسانه‌ای وال استریت است او توانست ارزش این صندوق را از ۲۰ میلیون دلار در ۱۹۷۷ به ۱۴ میلیارد دلار در ۱۹۹۰ برساند) در یکی از گفتگوهایش گفت، “من در سال بیش از ۱۵ دقیقه در مورد اقتصاد فکر نمی کنم” لینچ درمورد نتایج خودش صحبت میکند فقط برای یک لحظه صبر کنید و کمی منطقی فکر کنید … هر شرکت با ارزشی میتونه نوسان چشم گیری در اوراق بورس و بهادر داشته باشه اما این فقط یک نظر یا دیدگاه است و زمانی نظرات دیگران حقیقت پیدا میکند که شما آن را بپذیرید.

 

 

 

اصلی  در جهان وجود دارد که میگوید:

جریان انرژی شما جایی میرود که شما به آن جا توجه میکنید. بنابراین این را در نظر بگیرید: هر روز انرژی و توجه خود را به کدام سمت هدایت می کنید؟ صرف نظر از اینکه پاسخ شما چیست ، نتایج فعلی زندگی شما حقیقت را بیان می کند … زیرا نتایج شما انعکاسی از توجه شماست.

 

موفقیت مالی
موفقیت مالی ارتعاش دارد

۲: مرحله دوم دنبال کردن پول رو متوقف کن

علم به ما می گوید که هر چیزی ارتعاش دارد، از جمله افکار، احساسات و اعمال شما … و بله، حتی پول هم ارتعاش دارد در مورد فکر کنید … اگر شما به طور مداوم فکر، احساس و عملتان در این مسیر است که میگوید “پول بیشتری میخواهم ، پول بیشتری میخواهم “، فکر میکنید چه پیام و انرژی را ارسال میکنید ؟ درست حدس زدید ” شما هرگز آن را بدست نخواهید آورد .

 

جهان هستی پیام ها را در سطح ارتعاش می شنود و دریافت میکند بنابراین شما با گفتن من پول بیشتری میخواهید در حالی که ارتعاش شما با کلام شما یکی نیست هرگز پول بیشتری را بدست نخواهید اورد .

 

 

 

 

۳: مرحله سوم، از همه چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد سپاسگزار باشید.

همه چیز دارای ارتعاش و انرژی است و انرژی جایی میرود که شما به انجا توجه کنید بنابراین توجه خود را رو چیزهایی که دلخواه شماست بگذارید و یکی از قوی ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید سپاسگذاری است. بر خلاف این پیام که “من آن را ندارم،” هنگامی که شما توجه خود را با قدردانی روی تمام چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد بگذراید مثل گفتن “به خاطر این مقدار پولم سپاسگزارم بیشتر از آن را برایم ارسال کنید ” هنگامی که شما سپاسگزار باشید، جهان برای شما بیشتر می فرستد تا از آن نیز سپاسگزار باشید.

 

موفقیت مالی
برای موفقیت مالی روی ارائه دادن ارزش و خدمات بیشتر به جهان تمرکز کنید.

و در نهایت، به طور مداوم  روی ارائه دادن ارزش و خدمات بیشتر به جهان تمرکز کنید.

توجه داشته باشید که تمرکز خود را از روی “چه چیزی می توانم دریافت کنم؟”  بردارید و آن را روی “چه می توانم بدهم؟”  بگذارید زیرا اگر می خواهید بیشتر داشته باشید، بیشتر بدهید برندگان همیشه ده برابر چیزی که دریافت میکنند میدهند .

 

 بزرگترین راه برای جذب و ایجاد پول بیشتر این است که خود را وابسته به آن نکنید.

 

تنها کاری که باید انجام دهید فقط به طور مداوم روی ارائه ارزش های فوق العاده و خدمات تمرکز کنید. هنری فورد به طرز عاقلانه ای آن را سالها پیش به ما یاد داد ، “پول هنگامی که آن را دنبال میکنی به دست نمی آید، بلکه زمانی بدست می آید که یک محصول یا سرویس مفیدی را ارائه دهید .”

 

 

 

حقیقت بی انتهاست

توجه خود را از روی اقتصاد و مشکلات بردارید ، از تعقیب کرد پول جلوگیری کنید، به طور مداوم قدردان چیزهایی که در حال حاضر دارید باشید ،  و روی انچه میتوانید بدهید و انچه میتوانید بگیرید تمرکز و عمل می کنید.

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

  ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  حقیقت تبلیغات سابلیمینال

  در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

  این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

  انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  یادگیری زبان چینی

  توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

  این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید