ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟

ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۲ نظر ۲۶۳۸ بازدید

تکنولوژی ضربه های دو گوشی برای درمان و توسعه شخصی است ضربه های دوگوشی میتواند به اثرات مثبتی بر IQ ،تفکر،هوش،سیستم ایمنی بدن، سطح شادی و خوشی ، دردهای مزمن از جمله(فیبرومیالژیا)،تمرکز و مراقبت،توانایی مطالع موثر، کند شدن پیری،مشکلات خواب،ازادی سرتونین و غیره همه جسمی و هم ذهنی بگذارد.

 

ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟

ضربه های دوگوشی
ضربات دوگوشی

 

در سال های بسیاری دانشمندان با اندازه گیری و نفوذ موسیقی به ذهن ان را ارزیابی کرده اند و در مطالعات مختلف تن را با صدا ترکیب کردند و برای افرادی که به دستگاه EEG متصل بودند پخش کردند ازمایشات ثابت کرد رنج ضربات متفاوت صدا تاثیرات مختلفی را بروی حواس و رفتار انها میگذارد.

 

امتحانات EEG ثابت کرد که تعداد تند بودن و یا اهسته بودن ضربان قلب به موسیقی که شنیده میشود مربوط میشود .

درواقع شما اصلا نیازی به خواندن این مدارک ندارید همه شما میدانید که یک اهنگ احساسات شما میتواند بالا و یا پایین بیاورد.

 

 

 

ضربه های دو گوشی

در سال ۱۸۳۹ دانشمند المانی Heinrich Wilhelm Dove هنریش ویلهلم داو کشف کرد که با پخش ضربه /تن های مختلف برای هر یک از گوش ها شما میتوانید تاثیرات سریع تر و بیشتری را در مغز بگذارید و بنابراین حالت و خلق خوی شما تغییر میکند و نام این تکنیک “ضربه های دوگوشی” است.

تحقیقات بیشتر توسط دانشمندان برای توسعه این حوزه از مطالعه در سال ۱۹۷۳ در امریکا توسط دکتر جرالد اوستر در مجله علمی امریکا منتشر شده است این مقاله با تکیه بر دیگر تحقیقات ادعا کرد وقتی که یک تن در یک فرکانس خاصی پخش میشود دیگر فرکانس های پاینتر در مغز تشدید میشوند وی این پدیده را ” همزمانی مغز”مینامید .

 

گوش دادن به امواج الفا

به عنوان مثال اگر شما میخواهید به امواج الفا ۱۰hz گوش دهید یک گوش باید ۱۰۰hz و گوش دیگر ۱۱۰hz دریافت کند.

البته فرکانس های پایه با کیفیت خاص تاثیر بسیار زیادی که بر ذهن میگذارد و به ان ارامش ،احساس بسیار بالا ، شادی،انرژی ، تمرکز داشتن، میدهد پس از سالها مطالعات بهترین و با کیفیت ترین فرکانسها شناخته شده اند که میتوان به راحتی از انها استفاده کرد.

 

تکنولوژی ضربات دوگوشی برای درمان و توسعه شخصی است ضربه های دارای دوگوشی میتواند به اثرات مثبتی بر IQ ،تفکر،هوش،سیستم ایمنی بدن، سطح شادی و خوشی ، دردهای مزمن از جمله(فیبرومیالژیا)،تمرکز و مراقبت،توانایی مطالع موثر، کند شدن پیری،مشکلات خواب،ازادی سرتونین و غیره همه جسمی و هم ذهنی بگذارد.

 

 

 

واقعا این چگونه کار میکند؟

مغز به طور خودکار همزمانی تفاوت بین فرکانس را تشخیص میدهد ⇐ این فرکانس پاینتر(hz) را به سمت فرکانس بالاتر (hz)میبرد ⇐ و در نهایت تفاوت بین گوش راست و گوش چپ فرکانس تولید میکند (بودایی های سالها از این روش برای خودشان استفاده میکرده اند)

 

 

چگونه میتوانم به “ضربات دوگوشی” گوش دهم؟

استفاده از هدفن بزرگ برای پوشش دادن تمام گوش و جلوگیری از ورود صدا های خارجی.

» قبل از خواب

» زمان بیدار شدن

» در طول روز

 

 

چه زمانی به ضربات دوگوشی با هدفن گوش نکنید :

اگر شما از مشکلات و بیماری رنج میبرید اگر شما یک اختلال روانی شناخته شده دارید اگر باردار هستید اگر شما حساسیت به نور زیاد دارید در این موارد با هدفن گوش نکنید.

 

 

 

توجه hz چه هست؟

هر ماده ای در جهان شامل ارتعاشات الکترونیکی است و بدن ما هم هر سلول و اتم شامل ان میشود.با توجه به قوانین فیزیک اطراف هر ماده ای الکتریسسته و میدان های الکترومغناطیسی وجود دارد میدان های ارتعاش و حرکت و سرعت این ارتعاشات را فرکانس میگویند و واحد فرکانس را با هرتز اندازگیری میکنند.

 

 

اطلاعات بیشتر: ضربه های دوگوشی یا بینورال بیت چه هستند و چگونه کار میکنند؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید