ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟

ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۲ نظر ۲۶۸۹ بازدید

تکنولوژی ضربه های دو گوشی برای درمان و توسعه شخصی است ضربه های دوگوشی میتواند به اثرات مثبتی بر IQ ،تفکر،هوش،سیستم ایمنی بدن، سطح شادی و خوشی ، دردهای مزمن از جمله(فیبرومیالژیا)،تمرکز و مراقبت،توانایی مطالع موثر، کند شدن پیری،مشکلات خواب،ازادی سرتونین و غیره همه جسمی و هم ذهنی بگذارد.

 

ضربات دوگوشی چه هستند و چگونه میتوانند به شما کمک کنند؟

ضربه های دوگوشی
ضربات دوگوشی

 

در سال های بسیاری دانشمندان با اندازه گیری و نفوذ موسیقی به ذهن ان را ارزیابی کرده اند و در مطالعات مختلف تن را با صدا ترکیب کردند و برای افرادی که به دستگاه EEG متصل بودند پخش کردند ازمایشات ثابت کرد رنج ضربات متفاوت صدا تاثیرات مختلفی را بروی حواس و رفتار انها میگذارد.

 

امتحانات EEG ثابت کرد که تعداد تند بودن و یا اهسته بودن ضربان قلب به موسیقی که شنیده میشود مربوط میشود .

درواقع شما اصلا نیازی به خواندن این مدارک ندارید همه شما میدانید که یک اهنگ احساسات شما میتواند بالا و یا پایین بیاورد.

 

 

 

ضربه های دو گوشی

در سال ۱۸۳۹ دانشمند المانی Heinrich Wilhelm Dove هنریش ویلهلم داو کشف کرد که با پخش ضربه /تن های مختلف برای هر یک از گوش ها شما میتوانید تاثیرات سریع تر و بیشتری را در مغز بگذارید و بنابراین حالت و خلق خوی شما تغییر میکند و نام این تکنیک “ضربه های دوگوشی” است.

تحقیقات بیشتر توسط دانشمندان برای توسعه این حوزه از مطالعه در سال ۱۹۷۳ در امریکا توسط دکتر جرالد اوستر در مجله علمی امریکا منتشر شده است این مقاله با تکیه بر دیگر تحقیقات ادعا کرد وقتی که یک تن در یک فرکانس خاصی پخش میشود دیگر فرکانس های پاینتر در مغز تشدید میشوند وی این پدیده را ” همزمانی مغز”مینامید .

 

گوش دادن به امواج الفا

به عنوان مثال اگر شما میخواهید به امواج الفا ۱۰hz گوش دهید یک گوش باید ۱۰۰hz و گوش دیگر ۱۱۰hz دریافت کند.

البته فرکانس های پایه با کیفیت خاص تاثیر بسیار زیادی که بر ذهن میگذارد و به ان ارامش ،احساس بسیار بالا ، شادی،انرژی ، تمرکز داشتن، میدهد پس از سالها مطالعات بهترین و با کیفیت ترین فرکانسها شناخته شده اند که میتوان به راحتی از انها استفاده کرد.

 

تکنولوژی ضربات دوگوشی برای درمان و توسعه شخصی است ضربه های دارای دوگوشی میتواند به اثرات مثبتی بر IQ ،تفکر،هوش،سیستم ایمنی بدن، سطح شادی و خوشی ، دردهای مزمن از جمله(فیبرومیالژیا)،تمرکز و مراقبت،توانایی مطالع موثر، کند شدن پیری،مشکلات خواب،ازادی سرتونین و غیره همه جسمی و هم ذهنی بگذارد.

 

 

 

واقعا این چگونه کار میکند؟

مغز به طور خودکار همزمانی تفاوت بین فرکانس را تشخیص میدهد ⇐ این فرکانس پاینتر(hz) را به سمت فرکانس بالاتر (hz)میبرد ⇐ و در نهایت تفاوت بین گوش راست و گوش چپ فرکانس تولید میکند (بودایی های سالها از این روش برای خودشان استفاده میکرده اند)

 

 

چگونه میتوانم به “ضربات دوگوشی” گوش دهم؟

استفاده از هدفن بزرگ برای پوشش دادن تمام گوش و جلوگیری از ورود صدا های خارجی.

» قبل از خواب

» زمان بیدار شدن

» در طول روز

 

 

چه زمانی به ضربات دوگوشی با هدفن گوش نکنید :

اگر شما از مشکلات و بیماری رنج میبرید اگر شما یک اختلال روانی شناخته شده دارید اگر باردار هستید اگر شما حساسیت به نور زیاد دارید در این موارد با هدفن گوش نکنید.

 

 

 

توجه hz چه هست؟

هر ماده ای در جهان شامل ارتعاشات الکترونیکی است و بدن ما هم هر سلول و اتم شامل ان میشود.با توجه به قوانین فیزیک اطراف هر ماده ای الکتریسسته و میدان های الکترومغناطیسی وجود دارد میدان های ارتعاش و حرکت و سرعت این ارتعاشات را فرکانس میگویند و واحد فرکانس را با هرتز اندازگیری میکنند.

 

 

اطلاعات بیشتر: ضربه های دوگوشی یا بینورال بیت چه هستند و چگونه کار میکنند؟

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

  زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

  زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

  ۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

  چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

  به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
  همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

  عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

  آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

  در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

  اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

  فیلم انگیزشی مین Mine

  فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

  ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

  اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  حقیقت تبلیغات سابلیمینال

  در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

  این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

  انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  یادگیری زبان چینی

  توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

  این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید