باستانیان چگونه ثروت را در زندگیشان متجلی میکردند؟

باستانیان چگونه ثروت را در زندگیشان متجلی میکردند؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , آذر , ۱۳۹۵ ۰ نظر ۲۰۴۲ بازدید

باستانیان ما کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت را نداشتند اما انها میدانستند که چگونه باید تجسم کنند و میدانستند چگونه اهدافشان را ایجاد کنند و یا در واقع چطور پول را جذب کنند.

 

باستانیان چگونه ثروت را در زندگیشان متجلی میکردند؟ انها چگونه ارث و میراث را برای نسل های اینده خانواده خود به جا میگذاشتند؟

پول و توانایی جذب پول مدت ها در اطراف ما بوده و است حتی از باستانیان و هزاران سال پیش و افرادی هم درک میکنند پول شکل دیگری از انرژی است که در حالت های مختلف وجود دارد برای مثال در سلامتی ، شادی،آزادی و موارد بسیار دیگری . در این میان کسانی پول را به سمت خود جذب و آن را کنترل کردند و تمدن ها را ایجاد کردند و افرادی هم غمگین و مائوس از این ثروت ماندند.

 

 

luxor_temple
شکل گیری تمدن ها – ارث باستانی

 

حتی این موضوع همین امروز هم مطرح است. کارهایی که باستانیان ما برای جذب پول و ثروت انجام میدادند هنوز هم استفاده میشود. پول هنوز هم میتواند آزادی،شادی،سلامتی را به ارمغان اورد اما در عین حال اگر درست استفاده نشود میتواند بدبختی و درد را هم به وجود آورد.

 

 

باستانیان ما کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت را نداشتند اما انها میدانستند که چگونه باید تجسم کنند و میدانستند چگونه اهدافشان را ایجاد کنند و یا در واقع چطور پول را جذب کنند.اما ما یک قدم از انها جلوتر هستیم با داشتن یک وسیله دیجیتال و یک روش علمی ثابت شده میتوان برای عبور از موانع ذهنی استفاده کرد و دستیابی به موفقیت را در ناخوداگاه ایجاد کنیم و امروز ما این امکانات  را در اختیار داریم.

 

 

 

101624_918
ارث و میراث باستانی

استادان باستان از قدرت پول برای ایجاد  و تخریب تمدن ها استفاده میکردند.شما درست مثل مردم باستان میتوانید پول را به سمت خود جذب کنید . ذهن شما میتواند به شما کمک کند که مردم و موقعیت هایی را که میخواهید پول بیشتری را ایجاد کنید به سمت خود جذب کنید اما باید تمرکز و برنامه ریزی ناخوداگاه شما برای اشکار کردن این افراد و موقعیت ها صحیح باشد.

 

 

 

البوم هایی در سایت است که در صورت استفاده  شما  در این مسیر احساس تغییر خواهید کرد و توانایی های شما برای جذب پول بیشتر خواهد شد.

 

باورهای منفی را به سختی میتوان از سطح ذهن پاک کرد اما اگر شما اماده اید به سطح باورهای های عمیق ذهنتان  بروید و فروانی را در زندگیتان اشکار کنید و یک تجسم قوی داشته باشید به البوم ها مراجعه کنید و البوم مورد نظر خود را انتخاب و آن را در ذهنتان اعمال کنید.

 

شما مسئول زندیگتان هستید و باید برای بهبود آن فکری بکنید برای دسترسی به اطلاعات و البوم ها اینجا کلیک کنید.

 

مانی ام اس با ارائه دادن دانش های علمی به شما خدمت میکند لطفا نظرات ، سوالات و احساسات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید