۶ اصل اعتماد به نفس با توجه به ناتانیل براندن

۶ اصل اعتماد به نفس با توجه به ناتانیل براندن
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۴ نظر ۴۱۸۸ بازدید

ناتانیل براندن یکی از پیشگامان در زمینه اعتماد به نفس است او کشف کرد زمانی که شما عمیقا این اصل ها را درک کنید برای ساخت کل مفهوم عزت نفس و اعتماد به نفس این کار بیشتر و بیشتر ساده میشود.

 

۶ اصل اعتماد به نفس با توجه به ناتانیل براندن

قبل از اینکه ما نگاهی به ۶ اصل اعتماد به نفس بیندازیم اجازه دهید بررسی کنیم که ناتانیل براندن چگونه عزت نفس و اعتماد به نفس را درک کرد.

ناتانیل براندن یکی از پیشگامان در زمینه اعتماد به نفس است او کشف کرد زمانی که شما عمیقا این اصل ها را درک کنید برای ساخت کل مفهوم عزت نفس و اعتماد به نفس این کار بیشتر و بیشتر ساده میشود.

 

 

 

با توجه به براندن دو جزء اصلی میتوانند پاسخ دهد که اعتماد به نفس چیست:

۱: اعتماد به نفس توانایی فکر کردن و از عهده برامدن در تغییرات زندگی وچالش ها را در بر میگیرد.تجربه و دانش برای دریافت نتایج جدید در این جهان موثر است.

 

عزت نفس انتظار برای چیزی که ممکن است مناسب ما باشد را میسازد (که ما اگاه هستیم یا نا اگاه). واین انتظارات منجر به اقداماتی میشود که واقعیت را ایجاد کند و واقعیت های بوجود اومده باورهای ما را تقویت میکند و گرفتن نتیجه به این معنی نیست اشتباه نمیکنیم با شکست نمیخوریم این بدان معنا است که باورهای ما توانایی یادگیری چیزهایی که لازم است را کسب کند و تعهد به وجدانمان برای رسیدن به موفقیت.

 

 

این بدان معنا است که انتظار برای رسیدن به موفقیت طبیعی است و باز هم از شکست اجتناب نکنید اما در مورد این است که مدیریت هر چیزی طول میکشد – مثل یادگیری چیزهای جدید ،مهارت های جدید، بهبود شخصی خودمان ،مواجه شدن با شرایط دشوار، تفسیر مثبت از وقایع و چشم انداز مثبت،این درک عمیق از زندگی است که ما را به هر انچه که ضروری باشد میرساند.

 

 

۲: باور اصلی ما شایستگی و احترام به خودمان به شادی و موفقیت است.این احساس که ما با ارزش هستیم و شایسته داشتن ارزوهایمان هستیم ،این باور که کیفیت زندگی ما با ارزش است شایستگی حمایت از ان محافظت و گرامی داشتن ان که ما شایسته احترام از طرف دیگران هستیم و شادی و درک از خودمان برای ما مهم است و ما تلاش میکنیم تا انها را بدست بیاوریم.

 

 

 

  ۶ اصل

مسئولیت خود:

حس داشتن کنترل زندگی خودمان .این نیاز که ما مسئول اعمال خود هستیم و این ما را به اهدافمان میرساند.

 

زندگی کردن با هدف:

آنها را انتخاب کنید روی انها تمرکز کنید برای اشکار کردن انها در جهت انها اقدام کنید .

 

صداقت و درستکاری:

در راه به شما موعظه میدهند.همپوشانی بین کلمات / دیدها و اعمال شما.

 

ابراز وجود:

احترام گذاشتن به نیازهایتان ، ارزوها و ارزش های اصلی شما.

 

پذیرش خود:

قبول نکردن رابطه چشم هم چشمی

 

آگاهی از خود:

قرار دادن خودتان در شرایط و تلاش برای چیزهایی که در رفتار ،اعمال و ارزش های شما تاثیر دارد.

 

 

با اعتماد بنفس و توقف ناپذیر باشید

 1. ۰
  Vinajjvinaleito

  سلام
  آگاهی از خود:
  منظور از جمله ی زیر اینه ک به خوداگاهی برسیم و افکار و احساساتی ک مناسب نیستند رو تغییر بدیم؟
  ۲)منظور از این صداقت و درستکاری و توضیح زیرش چیه
  صداقت و درستکاری:
  در راه به شما موعظه میدهند.همپوشانی بین کلمات / دیدها و اعمال شما
  ممنون میشم جواب بدین♡

  قرار دادن خودتان در شرایط و تلاش برای چیزهایی که در رفتار ،اعمال و ارزش های شما تاثیر دارد.

 2. ۰
  رها

  سلام
  ببخشید مدیتیشن چاکرای خورشیدی را در چه دوره زمانی و به چه صورت (روزانه چند نوبت) باید گوش داد؟
  سپاس

  • ۰
   پشتیبان

   سلام هر شب قبل از خواب حداکثر یک ساعت تا۹۰ روز

 3. ۰
  حامد پوینده

  بنظر کاربردی میاد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه-زیگموند فروید

زیگموند فروید ، پدر علم روانکاوی ، متوجه پدیده هایی شد که دیگر دانشمندان زمان او به آنها توجه نکرده بودند، یکی از آنها خلق اتفاقات به صورت ناخوداگاه در زندگی روزمره بود، وی برای توصیف مشاهدات خود کتاب آسیب شناسی روانی مشاهده های زندگی روزمره ، را نوشت.

زیگموند فروید در این کتاب پدیده ها و گفتارهای کوچک روزمره را شناسایی می کند که ما آنها را “غیر منطقی” می نامیم. اصطلاحاً اینها گفتارهایی هستند که منطقی ندارند، در اینجاست که برخی رفتارها مانند لغزش زبان (خطای گفتاری ، که معمولاً به آن لغزش زبان گفته می شود) ، لغزشهای فرویدی و انگیزه های فراموش شده وجود دارد.

۱۰ راه زیرکانه ناخوداگاه که شما را فقیر نگه می دارد!

چگونه با قدرت ضمیرناخوداگاه میتوانم به استقلال مالی برسم؟

به خوبی اثبات شده است که ثروتمندان متفاوت از طبقه فقیر و متوسط و نه فقط در مورد پول فکر می کنند.
همچنین این اختلافات فقط در دیدگاه ها یا گرایش های سیاسی یافت نمی شود. افراد ثروتمند واقعاً الگوهای فکری متفاوت ، پیش فرض های مختلف ، نگرش های ناخودآگاه متفاوتی دارند به عبارت دیگر آنها دنیا را متفاوت از بقیه تفسیر می کنند.

عبارت تاکیدی خرید خانه جدید

آیا می خواهید خانه رویایی خود را جذب کنید؟

در این مقاله برخی از تاکیدات مثبت جذب خانه جدید آمده است که می توانید از آنها استفاده کنید!

اما قبل از شروع به یاد داشته باشید که ابتدا باید تمام افکار و عقاید منفی که متضاد تجیلی خانه رویایی شما می شود را از بین ببرید.

فیلم انگیزشی مین Mine

فیلم انگیزشی Mine داستان سربازی است که حین بازگشت از مأموریت در بیابانی برهوت، یکی از پاهایش روی مین میرود اما او بلافاصله متوجه میشود و پای خود را از روی مین برنمیدارد، به همین دلیل مین عمل نمیکند. بنا به دلایلی خودش نمیتواند مین را خنثی کند پس مجبور میشود چندین روز در انتظار نیروی کمکی باقی بماند. اگر پا را بلند کند بلافاصله مین منفجر میشود و مرگ او حتمی خواهد بود. در عین حال خستگی بیش از حد، گرمای روز، سرمای شب، بی خوابی و ایستادنِ مدام، تشنگی و گرسنگی او را از پا درآورده است.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

پدیده بازاریابی عصبی و ادراک سابلیمینال

ادراک ها شامل انواع تعاملات حسی است که با تأثیر محرکهای بیرونی مانند محیط ، افراد ، اشیاء ، بوها ، صداها ، حرکت ها ، چشایی و رنگها و تأثیر تجربیات مختلف ، ساختار ذهنی را شکل می دهد. ادراک سابلیمینال ، درک یک سری از محرک ها است که فرد از آنها آگاه نیست و علاوه درک با پنج اندام حسی ، تحت تأثیر محرک غیر ارادی قرار می گیرند.

اپدیت مقاله سابلیمینال مسیج در تبلیغات

حقیقت تبلیغات سابلیمینال

در این اپدیت پیام های پنهان و چگونگی استفاده از آنها را در بازاریابی سابلیمینال را بررسی میکنیم.

این یک موضوع واقعا بحث برانگیز است ،در بیشتر موارد ، این فریب به نظر می رسد بنابراین این مقاله را اپدیت کردیم تا بتوانیم از دیدگاه روانشناسی تبلیغات سابلیمینال را بررسی کنیم ، زیرا این حوزه تخصصی فعالیت سایت مانی ام اس است.

انگیزشی گربه ها و پیچتوپیا

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

یادگیری زبان چینی

توانایی خود را برای یادگیری زبان چینی با این آلبوم افزایش دهید. یادگیری یک زبان جدید می تواند هیجان انگیز باشد ، اما این اغلب برای برخی دشوار است.

این البوم به منظور کمک به یادگیری زبان برای کسانی که در حال یادگیری زبان چینی هستند طراحی شده است.

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید