چه تصوری از خودت داری؟

باب پراکتور
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۸ , شهریور , ۱۳۹۷ ۲ نظر ۲۸۶۵ بازدید

آیا می دانید شما تصویری که از خودتان در ذهنتان دارید هستید؟  هنگامی که شما در مقابل یک آینه می ایستید شما بازتاب فیزیکی خودتان را می بینید  اما این خود واقعی شما نیست.  شما در ذهنتان تصویری از خودتان دارید  می دانید دکتر ماکسول مالتز کتابی در حدود سال ۱۹۶۰ نوشت اسم کتاب این […]

 

۳:۱۱ دقیقه
۲۳MB

آیا می دانید شما تصویری که از خودتان در ذهنتان دارید هستید؟

 هنگامی که شما در مقابل یک آینه می ایستید شما بازتاب فیزیکی خودتان را می بینید  اما این خود واقعی شما نیست.

 شما در ذهنتان تصویری از خودتان دارید  می دانید دکتر ماکسول مالتز کتابی در حدود سال ۱۹۶۰ نوشت اسم کتاب این بود : روانشانسی تصویر از خود روانشناسی سایبرنتیک این یک کتاب فوق العاده است

 او گفت، این بزرگترین کشف در نسل او بود  او یک جراح و یا بازساز کننده بود  و او متوجه شد که تمایل به کار کردن روی مردم دارد  کار او ممکن است عمل بینی باشد  یا یک جای زخم وحشتناک را بردارد  و وقتی این کار را کرد او متوجه شد که  یک تغییر فوق العاده در شخصیت او وجود دارد اما وقتی روی دیگران تغییر عالی ایجاد می کند  متوجه شد که تغییری در شخصیت انها ایجاد نمی کند  و این باعث شد که او ادعا کند که ما دو تصویر از خودمان داریم

 یکی وقتی روبروی آینه می ایستیم آن را می بینیم  اما یک تصویر درونی هم داریم و به معنای واقعی این تصویر درونی زندگی ما را کنترل می کند  شما افرادی را پیدا خواهید کرد که تصویر درونی بسیار فقیری دارند  یا دارای عزت نفس پایین  آنها به چشم شما نگاه نمی کنند  آنها میترسند با شما محکم دست دهند  آنها بسیار خجالتی و گوشه گیر هستند  انها خودشان را در زندگی پنهان می کنند  آنها خودشان را دوست ندارند  آنها خودشان را نمی شناسند آیا می دانید زمانی که یک شخص تصویر درونی خود را بهتر و بهتر می کند  کل زندگی خود را تغییر می دهد . درامد او تغییر میکند ، روابط او تغییر میکند ، سلامتی او تغییر میکند و می دانید چطور این کار را انجام دهید؟

 شروع کن به شناختن خودت  شروع کن خودت رو بیشتر بشناسی  چیزهایی فوق العاده ای در مورد شما وجود داره  آیا می دانید چه زمانی من شروع به مطالعه روی این موارد کردم ، ۵۷ سال پیش من تصویر بسیار فقیری از خودم داشتم عزت نفس بسیار پایینی داشتم شغل هایی داشتم که دوست نداشتم هیچ پولی بدست نمی آوردم  من هرگز شاد نبودم  من روابط مخربی داشتم  و من شروع کردم به مطالعه شروع کردم به مطالعه  اطلاعات جامع و سپس همه چیز در زندگی من شروع به بهتر شدن کرد  امروز دوستانی در سراسر دنیا دارم  من میلیون ها دلار کسب درامد کردم  من در سن ۸۰ سالگی هستم و مثل یک فرد ۳۰ ساله انرژی زیادی دارم  وقتی شروع میکنید به درک اینکه که هستید می بینید که  شما بالاترین مخلوق خدا هستید

چیزهایی در مورد شما وجود دارد که فقط در مورد ذهن شما است  و وقتی شروع به مطالعه می کنید واقعا آنها را درک می کنید  شما با سری رو به بالا راه می روید  و کمی محکم تر می ایستید و یه چیز رو می دونی؟
شما از زندگی بیشتر لذت خواهید برد شما ممکن است بروید کتاب بخرید و بخوانید روانکاوی سایبرنتیک توسط دکتر ماکسول مالتز  این کلاسیک است  مالتز فوت کرده است، خدا او را رحمت دهد، اما او مطمئن است ما باید بیشتر بدانیم.

 روانکاوی سایبرنتیک از دکتر ماکسول مالتز

  1. ۱
    Stive

    سلام لطفا گزینه دانلود را اضافه کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید