مسیر اصلی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

چکیده این مطلب : انتشار : ۱۴ , اردیبهشت , ۱۳۹۷ ۰ نظر ۳۸۹۲ بازدید

سلام دوست دارم در مورد تلویزیون صحبت کنم که چطور ناخودگاه شما رو برنامه ریزی میکنه ذهن ناخودگاه شما یک میلیون بار قویتر از خوداگاه شماهه بنابراین قدرت زیادی داره و زمانی که اون رو برنامه ریزی کنید میتونید کارهای شگفت انگیزی انجام دهید متاسفانه کسانی که رسانه ها رو کنترل میکنند از این قدرت […]

 

۶ دقیقه
۴۹MB

سلام دوست دارم در مورد تلویزیون صحبت کنم که چطور ناخودگاه شما رو برنامه ریزی میکنه

ذهن ناخودگاه شما یک میلیون بار قویتر از خوداگاه شماهه بنابراین قدرت زیادی داره و زمانی که اون رو برنامه ریزی کنید میتونید کارهای شگفت انگیزی انجام دهید متاسفانه کسانی که رسانه ها رو کنترل میکنند از این قدرت بزرگ اگاه هستند انها در مورد هیپنوتیزم میدونن انها در مورد پیام های پنهان میدونن این جمله رو یک فیلسوف بزرگ چینی گفته کنفسیوس :

“علائم و نشانها جهان را ادراه میکنند نه قاعدها و قانون “

این درسته بخصوص کسانی از کنترل کردن این اطلاعات آگاهی دارند این اطلاعات قدرت هستند ما در عصر اطلاعات زندگی میکنیم و اطلاعاتی که به ما داده میشه

واقعیت و تجربیات زندگی ما رو به وجود میاره در سال ۱۹۲۸ زمانی که در امریکا تلویزیون به صورت منظم برنامه پخش میکرد ذهن و الگوهای فکری مردم برنامه ریزی شد زمانی که شما تلویزیون رو روشن میکنید و شبکه های مختلف رو تماشا میکنی واقعا اونا چی به خورد شما میدهند ؟

  1. آیا اونا حقیقت رو به شما میگن ؟
  2. آیا اونا به شما حق انتخاب و دیدگاه متفاوت میدن تا افکار خودتون رو منظم کنید ؟

یا اینکه نه شما رو مجبور میکنن چیزی رو که باور ندارین رو باور کنین وقتی شما شبکه های مختلف رو تماشا میکنید  ایا غیر از اینکه با پیام های بازرگانی بعد از پیام های بازرگانی روبرو میشید ؟

از شرکت ها و محصولات که شما اصلا نیازی به اونا ندارید یا اصلا اهمیتی نمیدید اما ایا این درسته یک تبلیغ بارها و بارها و بارها برای شما تکرار بشه هر روز هر ساعت و این پیام های به صورت پنهانی توسط ناخودگاه شما جذب میشوند و تا زمانی که این پیام های دریافتی در ذهن مرور میشوند این نگرش و طرز فکر شما رو ایجاد میکنه این واقعیت شما رو ایجاد میکنه بنابراین باید خیلی مراقب باشی از اطلاعاتی که وارد ذهنت میشه از اطلاعتی که ناخوداگاهت اونا رو دریافت میکنه

چون این فرکانس و ارتعاشات زندگی شما رو خلق میکنه بنابراین اگر برنامه های تلویزیونی تماشا میکنی که پر از خشونت ، جنگ ، دروغ ، تنفر ، مرگ و فقره یا هر چیزی دیگه ای که خوب نیست این دقیقا همون چیزی که ناخودگاه شما داره جذب میکنه این حالت عاطفی و احساسات شما رو ایجاد میکنه این افکار شما رو شکل میده که روی ارتعاشات شما اثر میزاره پس این خیلی مهمه که تلویزیون رو خاموش کنید اگر چه سرگرم کننده و فیلم های خوبی پخش میکنه اما ذهن شما مهمتره سلامتیتون مهمه بدنتون و تجربیات طبیعی که از خودتون بروز میدید تا بتونید روی نیمکت پارک بشنید و از زندگی لذت ببرید

راه دیگری که میتونی ذهنتون رو باز کنید تا دنیا رو از دیدگاه دیگه ای ببینید تا حالا دیدی افرادی که پولدار هستن به راحتی میتونن یه دوربین بخرن و از سراسر دنیا موضوعات مختلفی رو ضبط کنن و با ویرایش کردن اون داخل کامپیوتر ویدوهایی رو تولید میکنن که درک و تفکر شما رو در برابر چیز یا چیزهایی تغییر میده

پس چطور متوجه شویم چیزهایی که میبینیم واقعی هستند یا خیر ؟ از کجا بهمیم چیزهایی که داره گفته میشه حقیقت هستند به خصوص وقتی میدونید کسانی که قدرت دستشون هست اطلاعات کنترل شده به مردم میدهند و بینهاین بیینده از سراسر چهان هیپنوتیزم میشن انها برنامه ریزی میشن تا باور کنن چیزهایی رو که

اونا میخوان شما باور کنین همانطور که همیشه در مور موضوعات کنجکاو بودید در مورد هر چیزی سوال میکردید امیدوارم چیزهایی که توی این ویدئو گفته شد رو بهش عمل کنید تا خودتون رو باور کنین تا خودتون رو ارتقا بدین به داخل طبیعت برو به داخل جهان واقعی برو و دنیایی خودت رو بساز تو شخص با ارزشی هستی تو شخص مهمی هستی با افکار بزرک و ایده های بزرگ و این چیزیه که رسانه برعکسش رو به شما میگه شما انسان بزرگی هستید شما اشرف مخلوقات هستید از تماشای این ویدئو از شما سپاسگذارم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید