معجزه واقعی (دین رادین)

Dean-Radin_1
چکیده این مطلب : انتشار : ۴ , آبان , ۱۳۹۷ ۲ نظر ۴۷۵۴ بازدید

کتابی در سال ۲۰۰۸ به اسم معجزه واقعی بیرون اومد  و ایده ای رو مطرح میکنه که اگر مفهوم آگاهی را به عنوان یک ساختار واقعی بدانید شما می گویید بله ما فکر می کنیم این واقعی است   و دلایل علمی زیادی برای آن داریم و دلایل فلسفی آن پیشرو علم است ما با این […]

 

۶ دقیقه
۶۲MB

کتابی در سال ۲۰۰۸ به اسم معجزه واقعی بیرون اومد  و ایده ای رو مطرح میکنه که اگر مفهوم آگاهی را به عنوان یک ساختار واقعی بدانید شما می گویید بله ما فکر می کنیم این واقعی است   و دلایل علمی زیادی برای آن داریم و دلایل فلسفی آن پیشرو علم است ما با این ایده چه کار میکنیم؟

خوب اولین چیزی که متوجه می شوید این است که شما به تاریخ سنت های مبهم برمیگردید به عقاید معجزات و این فلسفه چند ساله است این کد گذاری شده است و اساسا دو شکل دارد یکی اینکه آگاهی اساس هر چیز است و آگاهی قبل از فضا و زمان می آید دومی اینکه این مختصر راهیه که شما می توانید افسانه مبهم  پنجاه هزار سال پیش  را متوجه شوید اگر این حقیقت باشه  اگر این عقیده درست باشداین به این معنی است که ایده های مبهوت کننده درباره جادو نیز  درست است بنابراین شما می توانید بگوید خوب بیایید یک ترکیب از تمام این داستان عجیب و غریب در مورد سحر و جادو انجام دهیم این چه معنی میده این از  سه چیز می آید شما طلسم و توانایی دیدن  فضا و زمان را دارید

شما نیرویی لازم دارید تا شما را به جهان اطرافتان حرکت دهد سحر و جادو  شما چیزی را دارید که در سنت ها به آن می گویند که این دو کلمه یونانی هستند  به معنای کار و خداوند منظور ما این است که چیزی مانند ارواح هوشمند می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید و اگر شما واقعا خوش شانس باشید، همه کار برای شما انجام خواهند داد و اگر خیلی خوش شانس نباشید، آنها شما را در اختیار خود میگیرند یا چیزهای بد دیگه  خوب این چیه ؟

اینده بینی

نیروی جذب

سحر و جادو

این چیزی است که جادو از دید شعبده بازی است من در مورد افرادی که عمیقا وارد علوم ماوراء طبیعی  میشوند صحبت می کنم و از اصول جادویی و غیره استفاده می کنند و اگر به ادبیات نگاه کنید ادبیات بسیارعظیم است، موضوعی  که می گوید این است که این چیزها کاملا واقعی هستند اما علم در یادگیری هر چیزی در مورد این موضوع ناتوان است خوب این یک طرف قضیه در طرف دیگر، دیدگاه های مذهبی هستند که در آن سحر و جادو کاملا واقعی است این باید واقعی باشد مانند کار کاتولیک ها یک عمل جادویی است اما تنها برخی از افراد مجاز به انجام آن هستند و هر کس دیگری که آن را به هر دلیلی انجام دهد کافر و مفسد است خوب این وقعی اما مفسد است بنابراین به آن توجه نکنید

شما سه شاخه از علم رو دارید که با   حداقل استاندارد علم به جادو  نگاه می کند و می گوید نه این خرافات است ما هیچکدام از این آثار را قبول نداریم و من واقعا میخواهم بگویم که هر سه شاخه اشتباه هستند اول از همه، علم میتواند پیش پیش گویی را مطالعه کند میتونه اعداد رو به خوبی تشخیص بده خوب می تواند روی چیزهایی مانند ارواح مطالعه کند و این بیش از یک قرن انجام میشه ما در هر مورد  شواهدی داریم که وجود دارد اشکال الهی به شکل های مختلف وجود دارد و شما می توانید پیش بینی یا روشن بینی را تصور کنید ما می دانیم که این واقعی است برای نیروی خواستن و تمایل باید اثرات عمدی که ما آن را اثرات روانکاوی مینامیم باشد ما می دانیم که این واقعی است و در این حوزه ای که صحبت میکنیم ما میتونیم مطالعاتی میانه رو انجام بدیم   و به تجربیات نزدیک به مرگ نگاه کنیم و به همین ترتیب می بینیم که شواهد بسیار خوبی نیز وجود دارد این تجسم از من این شکلی نیست این میتونه بینهایت روش داشته باشد که می توان تجسم کرد

حتی بدون داشتتن جسم فیزیکی  به طوری که به این معنی است که ایده های اصلی سحر و جادو احتمالا درست است و بنابراین بقیه کتاب من تاریخ را پوشش می دهد و میگوید چرا ما شواهد خوبی داریم که این از دیدگاه علمی واقعی است چرا از دیدگاه مذهبی واقعی است چرا از دیدگاه علمی واقعی و تمرین های جادویی واقعی است همه آنها اصل موضوع را از دست داده اند، زیرا انها علم را نمی بینند  من می خواهم با قدرت بگویم که این چیزها واقعا وجود دارد و  بسیاری از کتاب های دیگر در مورد پیامدهای این موضوع است مفاهیم فلسفی ما در موزد تفکر درباره آگاهی است و اینکه اگاهی چیه و چطور کار میکنهو پس از آن نیز برخی افراد در مورد ان صحبت کردند و اینکه چرا ما می دانیم این در واقع علم حال حاظر را تغییر میدهد این آینده علم است

دقیقا به همان شیوه ای که کیمیاگری در علم شیمی بود و همینطور ستاره شناسی و گیاه شناسی که به دنیای داروسازی تبدیل شد همه آنها در این موارد از علم به دور هستند اما آنها در مورد آن صحبت نمی کنند این آگاهیه بنابراین کیمیاگرهای اصلی می دانستند که آگاهی و توجه تمرین کننده یک نقطه بسیار مهمی بود که باید در تمرین قرار داده شود همین امر برای گیاهان دارویی هم است، برای مفهوم ستاره شناسی  و آگاهی بخشی از آن است به طوری که وقتی این به علم تبدیل شدن ان را رها کردند در واقع آنچه که من می بینم این است که عنصر چهارم به علم بازگشته است این میتونه دنیای جدید کلمات جدید و تفکر جدید باشد اما این آینده علم خواهد بود

هنگامی که ما به مرحله اول رسیدیم، اول از همه امیدوار بودیم که یکدیگر را نابود نکنیم زیرا هر دانش جدید قدرت جدیدی را ایجاد می کند که ما اینجا در مورد قدرت صحبت می کنیم که فراتر از  چیزی است که ما قبلا تجربه کرده ایم بنابراین این خطرناکه و خطر ممکن است یکی از دلایلی باشد که ما ناخودآگاه می دانیم این در حال حاضر برای ما خیلی خطرناک است بنابراین ممکن است نیاز به تکامل بشری خودمون یا اشکال دیگر داریم جایی که توانایی بالقوه ای برای دسترسی به این سطح قدرت داریم بنابراین این ها انواع تفکراتی هستند که اساسا در کتاب جادوی واقعی هستند خوب چرا ما از آن استفاده نمی کنیم خوب، دلایل خوبی وجود دارد که ما از آن استفاده نمی کنیم.

 

ثروت جادویی

  1. ۰

    سلام میشه بجای گوش دادن باهدفون،ازهندزفری باصدای بلند برای فایل درشت کردن چشم استفاده کرد یاحتماباید باهدفون باشه؟چون هدفون دردسترس من نیست.باهندزفری نتایج مطلوب بمرورزمان بدست میاد؟لطفاپاسخ بدید

    • ۰

      سلام بله با هندزفری هم میتوانید استفاده کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید