تفاوت ذهن فقیر و ثروتمند !!!

چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , خرداد , ۱۳۹۶ ۳ نظر ۳۲۸۰ بازدید

 تفاوت واقعی بین ثروتمندان و فقرا در ذهن اونهاست  وضعیت   روحی و روانی شما در   تمامی جنبه های زندگی از جمله  سلامتی ثروت و شادی تاثیر میگذارد   تفکر مثبت در دراز مدت به شما کمک میکند تا در مسیر  دستیابی به درامد های کلان قرار بگیرید زیرا تفکر مثبت در زندگی   احساسات منفی  مانند: […]

 

۸:۴۹ دقیقه
۱۶MB

 تفاوت واقعی بین ثروتمندان و فقرا در ذهن اونهاست

 وضعیت   روحی و روانی شما در   تمامی جنبه های زندگی از جمله  سلامتی ثروت و شادی تاثیر میگذارد

  تفکر مثبت در دراز مدت به شما کمک میکند تا در مسیر  دستیابی به درامد های کلان قرار بگیرید زیرا تفکر مثبت در زندگی   احساسات منفی  مانند:

  ترس ، خشم ، اضطراب ، ناامیدی ، حسادت ، نفرت ، انتقام ، حرص و طمع را از ذهن شما ازاد میکند

هر زمان که شما با یکی از این احساسات منفی برخورد بکنید مقدار زیادی انرژِی عاطفی و روانی را مصرف میکنید و مسیر هایی که  شما را  به سمت اهدافی که شایسته آن هستید دور میکند. افکار و احساسات منفی بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر این احساسات کوچک  هستند این اجازه رو به شما نمیدهد تا در مسیر اهدافتان قرار بگیرید.

 برای پیشرفتن سریع به سمت موفقیت و ثروت افکار احساسات ، عملکرد و  حتی واکنش های شما همگی باید مثبت باشند  زیرا طرز تفکر و نگرش مثبت خوداگاه شما را از با احساسات مثبت مانند :

  عشق ، شادی ، قدردانی و  انتظارات مثبت پر میکند  و وقتی که نگرش مثبت در زندگی شما جاری شود  به راحتی و به طور طبیعی  اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند و افزایش اعتماد به نفس  باعث میشود دیگران با شما تجربهای خوب و دل انگیزی را داشته باشند بنابراین افراد با نفوذ تمایل بیشتری دارند تا شما  در کسب کار انها شرکت کنید.

 زمانی که شما با نگرش مثبت زندگی میکنید  ناخوداگاه ، این نگرش مثبت در زندگی شما گسترش پیدا میکند که باعث جذب بیشتر افراد موفق به زندگی شما میشود

وقتی شما مثبت فکر میکنید

 مثبت لباس میپوشید و مثبت عمل میکنید

   با سری روی به بالا مثل یک فرد موفق راه میروید  و در یک انتظار رو به امید زندگی میکنید این انتظار  باعث دستیابی به نتایج بزرگ میشود

به جای اینکه بدون فکر و در فقر زندگی کنید   در افکار  رفاه و فروانی زندگی کنید  

  به جای بیماری و غم به  کمک شادی و سلامتی فکر کنید

 به جای  شکست و ورشکستگی به موفقیت و دستیابی به اهداف فکر کنید 

 به جای عدم موفقیت به  ممکن شدن موفقیت فکر کنید

 پس از همین الان شروع کنید به مثبت فکر کردن

 به جای بدبین بودن خوش بین و مطمعن باشید

 به جای نگرانی و عدم اطمینان

 ذهنتان را با امید و انتظارات مثبت پر کنید

 احساسات ترس و شک در ذهن خود را با میل سوزان و ایمان مطلق به توانایی هایتان   برای کسب موفقیت جایگزین کنید

 تفاوت اساسی بین ثروتمندان و فقرا

 بین افراد موفق و افراد شکست خورده

بین خوش شانسی و بد شانسی

 در طرز تفکر یا ناخوداگاه انهاست زیرا نگرش ذهنی و ناخوداگاه ما تعیین میکند چگونه به فرصت هایی که سر راه ما  ایجاد میشود واکنش نشان دهیم. به طور کلی افراد ثروتمند عادت به تفکر مثبت دارند در حالی که  فقرا عادت به تفکر منفی دارند  که بیشتر مواقع این تفکرات ناخوداگاه هستند

 دو نوع ذهن را تصور کنید یکی  ذهن ثروتمند  و دیگری ذهن  فقیر  هر دو در کنار جاده ای ایستاده اند که یک ماشین مدل بالا و بسیار گران از کنار انها میگذرد  هر دو در حالی که مشغول تماشا  هستند ماشین را تحسین میکنند  ذهن فقیر غمگین میشود و سرش را در حالی که تکان   میدهد زمزمه میکند:

 “من نمیتوانم این را داشته باشیم”

 “توان مالیش را ندارم این ماشین ها برای من نیست”

 زیرا طرزفکر یک فرد فقیر به صورت اتوماتیک دسترسی به   گزینه ها و احتمالات برای خرید آن ماشین را  از درون مسدود میکند

 به طور کلی قالبت های معنوی  و عاطفی ذهن او برای پیدا کردن راه حل مشکلات خاموش میشود  اما در ذهن ثروتمند هیجان و شور شوغ ایجاد یمشود و  پیش خود زمزمه میکند:

“حتما برای بدست اوردنش حرکت میکنم”

 “چطور میتونم بدستش بیارم؟”

 “چطور میتونم داشته باشمش؟”

  در ذهن ثروتمند عدم موفقیت به طور اتوماتیک با تحریک شدن فرانید های مورد نیاز برای تولید ایده  جهت دستیابی به اهداف عوض میشود  بنابراین  تمام انرژی عاطفی و معنوی او برای  دستیابی به اهداف و مقاصد بررسی شده حرکت میکنند.

 اجازه دهید در یک سفر کوتاه تفاوت کار ذهن ثروتمند و ذهن فقیر را با هم بررسی کنیم :

  ذهن ثروتمند اینکه امکان پذیر است را باور دارد

 ذهن فقر عدم موفقیت را باور دارد

 ذهن ثروتمند میپرسد چطرو میتوانم به ان برسم

  ذهن فقط باور دارد که نمیتواند ان را داشته باشد

 ذهن ثروتمند میپرسد چکاری برای  داشتنش انجام دهم

  اما ذهن فقیر میگه تو نمیتونی بدستش بیاری

 ذهن ثروتمند فرصت ها رو میبیننه و حرکت میکنه

 ذهن فقط همه جا خطر رو میبینه و ازش فرار میکنه

 ذهن فقیر نگاه میکنه و میگه این خیلی بزرگه من نمیتونم از پسش بربیام

 اما ذهن ثروتمند میگخ اونقدارم بزرگ نیست میتونم از پسش بر بیام

 انچه ذهن فقیر به عنوان یک مانع میبیند

 ذهن ثروتمند آن را به عنوان  یک پله به سمت موفقیت نگاه میکند

  در حالی که ذهن ثروتمند روی منابع دیگر برای پاسخگویی به نیاز های خود نگاه میکند

 ذهن فقیر به راه هایی تمرکز میکند که در امن باشد و خود را از نعمات دیگر منع میکند

  در نتیجه این یک طرز تفکر قطعا در تمامی جنبه های زندگی خواهد بود

زمانی که دقیقا همان وضعیت برای فرد دیگری ایجاد میشود اکثر با دید مثبت به آن نگاه میکنند در حالی که برخی با جنبه منفی آن را نگاه میکنند به طور کلی برخی نسبت به زندگی دیدی خوشبین دارند  و برخی دیگر بد بین هستند و این فقط  به خاطر نگرش ذهنی ما است.

ذهن ثروتمند و ذهن فقیر مشخص میکند ما چگونه عمل و عکس العمل نشان دهیم انچه که ما از وضعیت ها ی ایجاد شده برداشت میکنیم تابعی از نگرش ما نسبت به زندگی است که در دراز  مدت و از دوران کودکی درون ما توسعه داده شده است هر انچه در دنیای بیرون ما وجود دارد بازتابی از دنیایی درون ما است.

خوب حالا طرز تفکر شما چکونه است ؟

تفکر شما چه قطبی دارد؟

مثبت است یا منفی؟

خوش بین هستید یا بدبین؟

ثروتمند یا فقیر؟

 هر انچه که است بدانید ذهن شما دنیای شما است و با کنترل کردن ان از همین الان دنیایی جدیدی برای خود خلق کنید ، نگرش ذهنی مثبت یک نیروی قدرتمند است که شما را به سما اهدافی که در زندکی دارید سوق میدهد بنابراین با توجه به قانون علت و معلول ذهنی شما  ایده ها منابع لازم و افراد جدید را برای تثبیت افکار خود  به زندگیتان جذب میکنید.چه انها خوب باشند چه بد چه  مثبت یا منفی باشند چه ثروتمند چه فقیر

بنابراین شما باید افکار مثبت را برای ایجاد نتایج مطلوب و موفقیت امیز در ذهن خود جایگذاری کنید که با توسعه طرز تفکر و نگرش مثبت میتوانید به موفقیت برسید .

هرگز اجازه ندهید افکار منفی مانند اضطراب ترس خشم کمبود حرص حسادت نفرت انتقام  به ذهن شما نفوذ کند

کیفیت افکار شما کیفیت زندگی شما را مشخص میکند

ایا نگرش شما تجربه های دنیایی بیرون شما را مشخص میکند؟

بله نگرش شما موفقیت شما را تعیین میکند

افکار ثروتمند زندگی ثروتمند

افکار فقیرانه زندگی فقیرانه

اگر در زندگیت با تفکر مثبت زندگی کنی به جای اینکه ایده های ثروت افراین رو رد کنی به جهان خودت شکل میدی و جهان به ناچار همین تفکر مثبت را به سمت شما برمیگرداند بنابراین شما جهان را از یک چشم انداز جدید میبینید که شما را در مسیر کنترل شادی سلامتی و ثروت قرار میدهد.

اگر این ویدئو رو دوست داشتید اون رو لایک کنید و حتما کانال تلگرام ما رو دنبال کنید .

 1. ۰
  Mohammad

  با عرض ادب و ارادت خدمت جناب آقای علیخانی بزرگوار
  می خواهم این را عرض کنم که شما آنقدر انسان بزرگ و سخاوتمندی هستی که اینقدر موفقیت و سرنوشت دیگران برای شما اهمیت دارد . بسیار سپاسگذارم بابت این کلیپ فوق العاده و تمام زحمات شما که واقعا زحمت می کشید . بسیار سپاسگذار و قدردان لطف و محبتتان هستم .

 2. ۰
  Tina7

  سلاام آیا ریلکسیشن همون خودهیپنوتیزم هست ؟

 3. ۰
  شبنم افشار

  عالی بود. این نوع ویدئوها به آدم انگیزه بیشتری میده و می بینه چه طور باید فکر کنه. این ودیئو به آدم می فهمونه چه جاهایی داره اشتباه فکر می کنه.
  از بابت زحمتی که کشیدید و این فیلم رو تهیه کردید سپاس فراوان دارم
  موفق و پیروز باشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیداین مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبسلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیدجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

انگیزشی پی کی

غریبه ای در شهر است و سوالانی به ذهنش می رسد که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است. در نهایت پاسخ این سوال ها او را راهی یک سفر شاد، مهیج و ….

۲۸ رفتار که شما را غیرقابل توقف می کند

بسیاری از افراد موفق در آنچه که انجام می دهند خوب هستند ، برخی حتی نخبه هستند اما تعداد کمی از آنها کاملاً غیرقابل توقف هستند.کسانی که غیرقابل توقف هستند در دنیای خودشان هستند آنها با کسی به جز خودشان رقابت نمی کنند.شما هرگز نمی دانید که برنامه بعدی آنها چه است حتی اگر آنها با شما رقابت نکنند ، باعث می شود شما با آنها رقابت کنید.

آیا شما غیر قابل توقف هستید؟ بیایید شروع کنیم:

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید