تمرکز هواس یک قدرت را برای درمان افسردگی ایجاد میکند مانند CBT

تمرکز هواس یک قدرت را برای درمان افسردگی ایجاد میکند مانند CBT
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۱ نظر ۱۴۴۷ بازدید

با وجود ابزارهای بزرگ و تحقیقات گسترده نشان داده است که میتوان از تمرین روزانه مدیتیشن تمرکز هواس سود برد برخی از مردم ان را به عنوان عصر جدید درک میکنند.

 

تمرکز هواس یک قدرت را برای درمان افسردگی ایجاد میکند مانند CBT

این یافته ها در مجله انگلیسی روانپزشکی منتشر شده است.مدیتیشن تمرکز هواس که کانون توجه ان روی قضاوت نکردن هوشیاری از احساسات و حالتهای مغز است و ویژگی های قدرتمند ان شناخته شده است بهرحال مهر تاییده علمی را دریافت کرده است و یک درمان برای افسردگی است.

 

با وجود ابزارهای بزرگ و تحقیقات گسترده نشان داده است که میتوان از تمرین روزانه مدیتیشن تمرکز هواس سود برد برخی از مردم ان را به عنوان عصر جدید درک میکنند.

 

 

حقیقت نیاز به صحبت دارد:

قرص های شیمیایی میتواند به شما احساس خوب و تمرکز بدهد ولی در حالی که شما خودتان بزرگترین دارایی جهان هستید خود را را وابسته به ان میکنید.

 

 

شما میتوانید خودتان را درمان کنید

با توجه به مطالعات جدید از دانشگاه لاند در سوئد نشان داده است تمرکز هواس موثرتر از صحبت با یک متخصص است(CBT) اگر شما از افسردگی و اضطراب رنج میبرید این برای شما گزینه خوبی است.

این اولین مطالعات است که فرق بین تمرکز هواس و درمان شخصی را میسازد.

 

قبل و بعد از استفاده:هر دو روش CBT و تمرکز هواس.

شرکت کنندگان (در مجموع ۲۱۵ نفر) از انها خواسته شد تا پرسشنامه ای که علائم خشم و افسردگی را تعریف میکرد پر کنند .هر دوگروه توصیف کردند که نشانه خشم و استرس کاهش پیدا کرده است و محققان اشاره کردند که هیچ تفاوتی بین روش سنتی و مدیتیشن تمرکز حواس وجود ندارد.

 

 

 

یک مغز بهتر

کاهش علائم افسردگی و اضطراب با تغییرات واقعی در مغز ایجاد میشود. تغییرات در مغز با حافظه در ارتباط است .همچنین کاهش استرس به امیگدال وابسته است که نقش مهمی را در اضطراب و استرس بازی میکند.

 

 

دیگر تحقیقات:

تجزیه و تحلیل تصاویر MR . دانشگاه ماسا چوست افزایش تراکم ماده خاکستری هیپوکامپ را کشف کرد که برای یادگیری و حافظه مهم هستند و همچنین در ساختارمرتبط با خود اگاهی ،محبت و درون گرایی که همه این تغییرات پس از شرکت کردن ۲۷ دقیقه ای شرکت کنندگان در تمرین تمرکز هواس کمتر از ۸ هفته رخ داده است گزارش شده است.

 

تغییرات واقعی در مغز شما اتفاق می افتد باید شما تصمیم بگرید تمرکز هواس را بخشی از زندگی خود کنید.داشتن مغز بهبود یافته بهبود یافتن زندگی شما است.مغز شما باید دوست شما باشد نه دشمن.کم کم با تمرین سازگار بشود و شما میتوانید مغز خود را در خدمت خود بگیرید بنابراین در نهایت شما میتوانید علاوه بر لحظات ارامش خوشبختی واقعی و طولانی مدت را پیدا کنید.

 

 

دانلود فایل صوتی بهبود حافظه و تمرکز

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  


  سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

  این مطلب را به اشتراک بگذارید  امتیاز شما به این مطلب

  

  جست و جو

  برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

  پیام های سیستم

  ۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

  پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

  با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

  چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

  ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

   

  چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

  اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

  علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

  ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

  اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

  مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

  آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

  آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

  سابلیمینال مسیج در تبلیغات

  در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

  همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

  متعادل کردن چاکرای خاجی

  آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

  این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

  چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

  متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

  در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

  با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

  ۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

  یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

  انگیزشی کلاشنیکف

  داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

  ۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

  در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

  جذب ماشین رویایی

  تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

  با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

  انگیزشی دوستان جنگلی

  داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

  نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

  سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

  ورود به حساب کاربری

  ایجاد حساب کاربری جدید