چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , اردیبهشت , ۱۴۰۱ ۳ نظر ۵۲۱ بازدید

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.

 

ارتعاش جذب پول

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.

مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

 

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

 

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

 

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

 

راه حل افزایش ارتعاشات مالی

افراد موفق ماه ها و روزها وقت برای افزایش فرکانس ارتعاشات خود اختصاص داده اند. آنها مطالعه کرده اند، فیلم‌های انگیزشی را تماشا کرده اند، در دوره‌های آموزشی شرکت کرده اند و از همه مهم‌تر به روش ها و تکنیک هایی که یاد گرفته اند عمل کرده اند.

 

دو اصل اساسی وجود دارد که اگر نتوانید آنها را درک کنید، کسب درامد بیشتر بسیار دشوار می شود.

 

اصل اول

برای اینکه خواسته های شما به واقعیت تبدیل شوند، باید فرکانس ارتعاش خود را با استفاده از روش‌های زیر افزایش دهید.

 

مشکلات زمانی پدیدار می شوند که نتوانید بپذیرید ارتعاشات شما در حال کاهش است. وقتی احساس می‌کنید که خلق و خو، نگرش یا روحیه‌تان در حال کاهش است، باید از یک یا چند روش برای معکوس کردن روحیه تان استفاده کنید. تمرکز اصلی شما باید این باشد که ارتعاش خود را همیشه بالا نگه دارید.

 

وقتی به صورت ناخودآگاه اجازه می‌دهید منفی‌گرایی در فرکانس ارتعاش ذهنی شما نفوذ کند، به طور قابل توجهی رشد و موفقیت شما کاهش می یابد مانند اینکه می خواهید از یک کوه بالا بروید اما در دامنه کوه ایستاده اید و به قله خیره می شوید.

 

یا این ارتعاشات پایین شما سفر خود را با برداشتن ده قدم به جلو آغاز می کنید اما مجدد ده قدم به عقب برمی دارید. این حرکت را ساعت ها تکرار می کنید و در نهایت خسته و متوقف می شوید.

 

اگر به طور مداوم از مثبت به منفی تغییر کنید، همان مشکل بالا رفتن از کوه را تکرار می کنید که هرگز به جایی نمی رسید.

 

این مثل روشن کردن کردن چراغی در اتاق خوابتان است.روشنایی به هر قسمت از اتاق با شدت زیادی می رسد، اما اگر آن را خاموش کنید نور ناپدید می شود. زمانی که ارتعاشات شما کاهش پیدا میکند و برای افزایش ارتعاشات خود وقت نگذارید، شبیه به این است که کسی چراغ اتاق خواب را روشن و خاموش می کند.

 

هر چه میزان ارتعاش شما عمیق تر و قوی تر باشد، احتمال خلق و رسیدن شما به خواسته تان بیشتر است.

 

هدف این است که یک فرکانس قدرتمند ایجاد کنید و در طول روز این قدرت را حفظ کنید. اگر این روش را روزانه تکرار کنید، پول سریع به سمت شما سرازیر می شود.

 

ارتعاش جذب پول

 

اصل دوم

یک حیاتی در سیستم تجلی خواسته ها این است که اعتقاد راسخ داشته باشید که می توانید پول بیشتری را دریافت کنید. اگر باور ندارید که نمی توانید پول بیشتری داشته باشید درخواست شما فقط یک آرزو است.

 

افرادی که به قانون جذب تسلط دارند، بدون هیچ شکی می‌دانند که پول از قبل به سمت آنها در حال حرکت است و آن را دریافت خواهند کرد.

 

عدم داشتن ایمان به خلق خواسته ها باعث می شود ارتعاشات شما کاهش یابد.

آهنربا وقتی فلز را جذب می کند که فلز در دسترس آهنربا قرار گیرد، اما اگر چوب را بین آنها قرار دهید، جذب متوقف می شود.

 

ایمان شما انرژی است که جاذبه را برای نزدیکتر کردن خواسته شما حفظ می کند. فهرستی از پولی هایی که می‌خواهید را بنویسید و با باور دستیابی به هدف، یک مقیاس از یک تا ده قرار دهید. اگر امتیاز زیر شش بود، نشان می دهد که در حال حاضر به دریافت این مقدار پول اعتماد کافی ندارید.

 

با این حال، زمانی که امتیاز به ده نزدیکتر است، تجلی می تواند اتفاق بیفتد. کل انرژی خود را روی آن متمرکز کنید پول باید ظاهر شود. بنابراین همانطور که اعتماد شما به قانون تقویت می شود، می توانید مقادیر پول بیشتری درخواست کنید.

 

مثال:

اگر می خواهید ۱ میلیون دلار جذب کنید اما هرگز آن این مقدار پول را نداشته اید یا تجربه نکرده اید، رابطه شما با این مقدار پول ممکن است ۱ یا ۲ باشد.

 

با این حال، اگر می خواهید درآمد ماهانه خود را دو برابر کنید، می توانید با آن پول ارتباط برقرار کنید. شما هر ماه آن مقدار را دوبرابر می کنید بنابراین می توانید دو برابر شدن آن را تجسم کنید، با این کار امتیاز شما ۹ یا ۱۰ است.

 

۶ اقدام برای تقویت ارتعاشات پولی شما

برای دریافت بهترین نتایج، باید به سه اقدام اول متعهد باشید و باید روزانه آنها را انجام دهید. این روش ها را هر روز صبح و شب قبل از خواب انجام دهید.

 

سایر روش ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اگر احساس می‌کنید انرژی‌تان در حال کاهش است، با استفاده از آنها شما را به مسیر اصلی باز میگردانند. همچنین در ابتدا ممکن است لازم باشد که برخی از اقدامات را به دفعات متعدد در روز انجام دهید.

 

وقتی نظم و انضباط را انجان تمرین ها داشته باشید، فرکانس ارتعاشی شما موثر می شود و شکستن آن غیرممکن است.

 

 1. ذهنتان را با مدیتیشن آرام کنید

هدف این است که موانع ذهنی را متوقف کنید و ذهن خود را تقویت کنید تا روی هدفتان متمرکز شود. روزانه بیش از ۹۰۰۰۰ فکر وارد ذهن شما می شود و می تواند باعث آشفتگی شود و غیرقابل کنترل باشند.

 

یک مراقبه ۱۰ دقیقه ای کامل در صبح به ضمیر ناخودآگاه شما کمک میکند که پذیرش بیشتری داشته باشد و انرژی خود را بر جذب پولی که می خواهید متمرکز کند.

 

متمرکز بودن ذهن روی هدف بدون حواس پرتی به این معنی است که روز را با فرکانس ارتعاشی بالا آغاز کنید.

 

به همین ترتیب، ضروری است که روز را با همان دیدگاه و هدف به پایان برسانید. ضمیر ناخودآگاه هرگز نمی خوابد و اگر تمرکز خود را روی هدف خود متمرکز کنید، می تواند از ساعات خواب برای حل مشکلات استفاده کند. بنابراین وقتی بیدار می شوید، ایده ها و فرصت ها به راحتی به ذهن شما خطور میکنند.

 

 1. نیست خود را از پولدار شدن مشخص کنید

 

دو بار در روز، صبح و قبل از خواب شب نیست خود را بنویسید، سپس خواسته خود و مقدار پولی را که می خواهید بدست آورید، را با صدای بلند بخوانید.

 

بسیار مهم است که در مورد مقدار و زمانی که می خواهید پول را در اختیار داشته باشید دقیق باشید. ضمیر ناخودآگاه شما بی‌تردید قدرتمند است و هنگامی که هدف مشخصی به آن ارائه می‌کنید، انرژی خود را برای رسیدن به هدف به کار می‌گیرد.

 

ناتوانی در جهت دهی ذهن خود به سمت هدف به مانند قایقرانی بدون نقشه است و بسیار بعید است که بتوانید به مقصد خود برسد.

 

ارتعاش جذب پول

 

 1. از فایل های سابلیمینال صوتی و تصویری استفاده کنید

 

ضمیر ناخودآگاه شما تفاوت بین واقعیت یا خیال را تشخیص نمی دهد. فقط به آنچه ذهن خودآگاه شما ارائه می دهد اعتماد و باور کند.

 

این یک فرصت منحصر به فرد برای شما است تا آنچه را که می خواهید در ناخودآگاه خود قرار دهید. قدرت فایل های سابلیمینال یا عبارت های تاکیدی را تمرین کنید تا بارها و بارها خواسته هایی را که می خواهید به ذهن آگاه خود بفرستید.

 

در نهایت، ضمیر ناخودآگاه شما تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا واقعیت یا خیال را درک نمی کند.زیرا بر این باور است که شما دارای پولی هستید که می خواهید و ارتعاشات شما را به سمت ارتعاش فراوانی سوق می دهد.

 

علاوه بر این، هنگامی که شما شروع به ارتعاش در آن فرکانس جدید می کنید، اتفاقات هم ارتعاش خود را جذب می کنید.

 

عبارت های تاکیدی خود را بنویسید

یک اقدام مهم در روش استفاده از عبارت های تاکیدی ، صحبت کردن یا نوشتن آنها است. این ضمیر ناخودآگاه شما را فریب می دهد تا باور کند که از قبل آن چیزی را که میخواهید در اختیار دارید.

 

میتوانید با این جمله شروع کنید: «خیلی خوشحالم و سپاسگزارم که …..».

 

قدردانی و سپاسگزاری ارتعاش بسیار بالایی دارد .در نهایت عبارت های تاکیدی خود را شروع روز و شب قبل از خواب یکبار تکرار کنید تا خواسته شما به واقعیت تبدیل شود.

 

دستورالعمل نوشتن عبارت های تاکیدی

 

نمونه ای از عبارت های تاکیدی

 

     من بسیار خوشحال و سپاسگزار هستم که چندین جریان درآمد دارم که امنیت مالی را برای من به ارمغان می آورد.

     من بسیار خوشحال و سپاسگزار هستم که در دستیابی به اهدافم هیجان زده هستم.

     من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که تعداد بی نهایت ایده برای ایجاد محتوای شگفت انگیز برای کمک به موفقیت دیگران دارم.

     من آنقدر خوشحال و سپاسگزار هستم که افراد شاد و خوشحال را به زندگی خود جذب کردم.

     من آنقدر خوشحال و سپاسگزارم که ضمیر ناخودآگاه من را تحت تاثیر قرار می دهد و زندگی من را متحول می کند.

 

 1. گوش دادن به موسیقی آرام بخش

موسیقی مورد علاقه شما می تواند بلافاصله ارتعاش شما را افزایش دهد و خلق و خوی شما را به سطحی سالم و بالا برساند. یک لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید که می دانید احساس خوبی در شما ایجاد می کند.

وقتی ارتعاشات شما کم است به این فایل ها گوش کنید. موسیقی همراه با عبارت های تاکیدی با ضرب‌های دو گوشی دسته‌های دیگری از فایل ها صوتی هستند که می‌توانید به آن‌ها گوش دهید. این صداها تولید شده اند تا امواج مغزی شما را کنترل و آرام کنند.

 

 1. مطالعه یا گوش دادن به کتاب های صوتی

داستان های افراد موفق دیگر یا یادگیری تکنیک های جدید برای کمک به افزایش قدرت ذهن و دانش شما باید یک آرزوی اقدام العمر باشد.

 

شما می‌توانید پاسخ هر سوالی را که می‌خواهید از کتاب‌ها دریافت . دانش، تجربه و موفقیت دیگران می تواند به شما کمک کند تا باور کنید که میتوانید موفقیت خود را بدست اورید.

 

 1. قدم زدن در طبیعت در زیر نور خورشید

طبیعت بالاترین انرژی و ارتعاش را تولید میکند و اگر در طبیعت قدم بزنید به این معنی است که می توانید فواید آن را جذب کنید. اگر احساس نگرانی و غم دارید طبیعت چیزی است که برای بازگرداندن انرژی خود به آن نیاز دارید.

 

نور خورشید یکی دیگر از اجزای مهم است زیرا همه چیز در سیاره ما با نور خورشید رشد میکند.

 

جدا از فواید بسیاری که نور خورشید برای سلامتی دارد، توانایی کنترل ارتعاشات شما را نیز دارد. ما برنامه ریزی شده ایم که با طلوع خورشید بیدار شویم، در طول روز از شکوه آن لذت ببریم و هنگام غروب آن بخوابیم. هر چه بیشتر بتوانید این عادت را انجام دهید، احساس بهتری خواهید داشت.

 

منبع : https://oursubconsciousmind.com/how-to-increase-your-money-vibration-with-7-fundamentals/

 1. ۰

  سلام
  من تو ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کردم، با اینکه ریسک بالایی داشت اما همیشه سعی می کردم که با انرژی مثبت خودم تشویق کنم که پول رو می‌تونم جذب کنم، و این اتفاق هم افتاد. مرسی بابت مقاله‌ی خوبتون.

 2. ۰

  سلام و درود بسیار عااالی بود خدا خیرتون بده.لطفا منو راهنمایی و کمک کنید تا جذب پول داشته باشم،چندین ساله بااین برنامه آشنا هستم و کاملا باور دارم اما نمی‌دونم گیرم کجاست که درجا میزنم.منتظر مساعدت و راهنمایی های سازنده شما بزرگواران هستم…

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

در حالی که مطمئناً پول جواب همه مشکلات زندگی نیست، بیایید بگوییم که پول قطعا به شما کمک زیادی می کند! اما اغلب پرسیده می شود “چطور بعضی از مردم به این راحتی می توانند ثروتمند شوند و برخی دیگر با اینکه تمام زندگی خود را به صورت خستگی ناپذیر کار می کنند اما قادر به تحقق رویاهای خود نیستند؟” “چه چیزی در مورد افرادی که به راحتی ثروت به دست می آورند، اینقدر خاص است که دیگران آن را ندارند؟” “این کد مخفی چیست؟” کار سخت است؟ آیا کار سخت باعث می شود، نوآوری است ؟ بله درست است. آیا اراده است؟ کاملا درست است. آیا مثبت اندیشی است؟ صد البته. اما هیچ کدام از اینها کد مخفی نیستند. پس کد مخفی چیست و از کجا آن را پیدا کنم؟

استفاده از قدرت عادت برای انجام هوشمندانه تر کارها

عادت چیست؟

عادت رفتارهای غیرارادی هستند که توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند. آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر از کارهایی که انجام می دهیم عادت هستند؟ مطالعات انجام شده توسط عصب شناسان و روانشناسان شناختی نشان می دهد که از ۴۰ تا ۹۵ درصد از رفتارهای انسانی – نحوه تفکر، آنچه می گوییم و اعمال کلی ما – در دسته عادت قرار می گیرند. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در حال رانندگی با ماشین خود هستید بدون اینکه متوجه شوید ناگهان خود را جلوی درب خانه میبینید و نمی توانید این کار را به خاطر بیاورید؟ رانندگی شما تا حد زیادی عادت بود و ضمیر ناخودآگاه شما کنترل فرمان را در دست داشت.

سابلیمینال مسیج ها چطور روی ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارند؟

سابلیمینال مسیج ها و رفتار – پیام های سابلیمینال – همه ما در مورد آنها شنیده ایم. آیا واقعاً کار می کنند؟ تحقیقات جدید در آزمایشگاه والنتین دراگوی در دانشگاه تگزاس در هیوستون نشان می دهد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند.

 پیام های سابلیمینال شامل چه چیزی است؟ پیام های سابلیمینال کلمات یا تصاویری هستند که در زیر آستانه خودآگاه ما ارسال می شوند. به این معنی که پیام های سابلیمینال در فریم‌های کوتاه در ویدیویی جایگذاری می شوند، به طوری که پیام سابلیمینال آنقدر سریع ظاهر می‌شود (معمولاً کمتر از یک دهم ثانیه!) که ذهن ما ظاهر شدن آنها را ثبت نمی‌کند. از سوی دیگر، پیام‌های که در بالای آستانه خوداگاه ما هستند برای مدت زمان طولانی‌تری ارائه می‌شوند، به این ترتیب ما می‌توانیم آگاهانه آنها را ببینیم.

یک تکنیک قدرتمند اما غیرمعمول تکنیکی که ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد.

قانون جذب نشان می دهد که افکار شما واقعیت شما را شکل می دهند. این امر جامعه ای از افراد را بر آن داشته است تا طرز تفکر خود را تغییر دهند تا زندگی رویایی خود را خلق کنند. با این حال، حقیقت این است که هیچ تکنیکی یکسانی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد.

برخی از افراد از جملات تاکیدی استفاده میکنند، در حالی که برخی دیگر از تجسم یا دریم بود استفاده می کنند. موثرترین ابزار به خود فرد بستگی دارد. در حالی که همه اینها تکنیک موثر و محبوب هستند، یک روش کمتر شناخته شده دیگری به نام سابلیمینال هم وجود دارد.

انتشار مقاله : چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.
مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

راه حل افزایش ارتعاشات مالی…

انتشار مقاله : چگونه یک عادت بد را ترک کنیم (راهنمای کامل)

تغییر می تواند سخت و زمان بر باشد، اما آیا می دانستید ضمیر ناخودآگاه شما مسئول عادت های شماست؟ ترک عادت های بدی که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، چالش برانگیزترین مؤلفه خودسازی و پیشرفت خواهد بود. ضمیر ناخودآگاه بخشی از ذهن است که بین از ۹۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند.

 

دانشمندان علوم اعصاب بر این باورند که ضمیر ناخودآگاه مسئول ۹۰ درصد تمام عملکردهای ما است. عادات ما ۹۵ درصد از رفتار، احساسات، باورها و اقدامات اتوماتیک ما را تشکیل می دهند که روزانه تکرار می شوند. بنابراین برای حذف یک عادات بد، ناخودآگاه باید با الگوهای عادت مثبت جدید برنامه ریزی شود.

انتشار فیلم : راز جرات رویا پردازی

داستان فیلم در مورد یک زن جوان کارگر به نام میراندا ولز است که پس از فوت همسرش تلاش میکند سه فرزند خود را به تنهایی بزرگ کند. در این میان او با مردی مرموز به نام بری جانسون آشنا میشود که قانون مثبت اندیشی را در زندگی خود به کار برده و…

آپدیت مقاله : چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم ؟

مفهوم ثروتمند بودن از ذهن شما شروع می شود. بنابراین اگر واقعاً به دنبال جذب ثروت هستید، باید با آموزش ضمیر ناخودآگاه خود شروع کنید.

اگرچه ممکن است این برای بسیاری از میلیونرها غیرمنطقی به نظر برسد، اما بسیاری از میلیونرها از این اصل استفاده  و آن را تضمین می کنند.

استفاده از آن بسیار ساده است. ابتدا با ایجاد افکار ثروتمندانه شروع می کنید و سپس این افکار را در اعمال روزمره خود اعمال کنید.

 

وقتی این کار را انجام دهید یک قدم به ثروتمند شدن نزدیکتر می شوید. بنابراین در این مقاله به شما آموزش می دهیم…

 

چگونه با استفاده از قدرت ذهن و ضمیرناخوداگاه خود پول جذب کنید؟

آپدیت مقاله : تکنیک های تجسم و موفقیت

بدون تجسم ، دنیای شما بی رنگ و بی روح است. مثل باغی بدون گل یا اتاقی بدون پنجره. تجسم به ما این امکان را می دهد چیزهایی را ببینیم که در واقعیت وجود ندارند. حتی با وجود اینکه دانشمندان درک دقیقی از چگونگی اینکه چطور می توانیم تجسم کنیم ندارند، با این حال علوم اعصاب شروع به افشای برخی سرنخ های وسوسه انگیز در مورد نحوه عملکرد مغز ما کرده است.

 

چرا تصور کردن برای مغز ما مهم است؟

آپدیت مقاله: قدرت ماورایی ذهن را آزاد کنید و از آن استفاده کنید!

راه تکامل با درک قدرت ذهن شروع می شود.

افراد موفق واقعیت خود را عاقلانه انتخاب میکنند و با استفاده از قدرت ذهن برای ایجاد نتایجی که در زندگی می خواهند استفاده می کنند. آنها واقعاً معتقدند که می توانند به هر چیزی که در سر دارند دست پیدا کنند.

حقایق باورنکردنی زیادی در مورد مغز شما وجود دارد که من دوست داریم با شما به اشتراک بگذاریم. این حقایق از دکتر جو دیسپنزا و کتاب او – Evolve your Brain – The Science of Changing Your Mind – آمده است.

آپدیت مقاله: یادگیری زبان یک فرایند ناخوداگاه است

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم

یادگیری یک زبان جدید چالش برانگیز، خسته کننده و گاهی اوقات کاملاً دشوار است. بنابراین چه راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد؟ علوم، تئوری ها و سبک های مختلف یادگیری زبان در همه جا وجود دارند و حقیقتاً، یادگیری برخی از زبان ها آسان تر از دیگر زبان ها است. شاید شما در مکالمه زبان فرانسوی عالی باشید، اما نمی توانید اسپانیایی را خوب بنویسید. علیرغم مشکلات، محبوبیت چند زبانه بودن در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است و دو زبانه بودن بیشتر به یک رزومه مورد علاقه افراد تبدیل شده است

انتشار مقاله : قدرت شکرگزاری – ۱۲ مزیت شکرگزاری

شکرگزاری

همه افراد میدانند که شکرگزاری تمرین بسیار خوبی است. اما آیا می دانید چقدر خوب است؟

در حالی که تمرین شکرگزاری روزانه ممکن است کار روزمره و عادی به نظر برسد، امیدواریم بتوانید درک کنید که قدرت سپاسگزاری چیزی بیشتر از یک تمرین روزانه عادی است زیرا دلایل زیادی برای تمرین عمدی سپاسگزاری وجود دارد!

آپدیت مقاله: چگونه با قدرت ذهن پول بیشتری بدست آوریم؟

چطور با کمک ضمیرناخوداگاه ثروتمند شویم؟

راه عاقلانه برای ثروتمند شدن کمک گرفتن از نیروی ناخودآگاه است. کار و تلاش بیش از حد بدون اینکه ناخوداگاه شما هماهنگ با خواسته شما باشد فقط باعث می شود شانس لذت بردن از زندگی خود را از دست بدهید.

اگر مشکلات مالی دارید و مجبور هستید زندگی روزمره خود را با سختی حفظ کنید، به این معنی است که در به کارگیری ضمیر ناخودآگاه خود برای کسب ثروت و فراوانی ناموفق بوده اید. افرادی هستند که فقط چند ساعت در هفته کار می کنند اما درآمد زیادی دارند. آنها نیاز به تلاش زیادی ندارند. بنابراین نباید فکر کنید که تنها راه برای ثروتمند شدن، سخت کوشی و تلاش شبانه روزی است.

کاری را که دوست دارید با تمام وجود و هیجان انجام دهید.

ثروت متعلق به ضمیر ناخودآگاه است.

آپدیت مقاله : چرا جریان پول در زندگی شما مسدود شده است؟

اگر برای جذب خواسته های خود تلاش می کنید، ساده ترین و شاید بهترین اصل و قانونی که می توانید در مورد قانون جذب بدانید این است که هر چه احساس بهتری داشته باشید، سریعتر جذب می کنید.

هر چه نسبت به آنچه در زندگی شما اتفاق می افتد احساس بهتری داشته باشید، اتفاقات بهتر به تجربیات زندگی شما سرازیر خواهد شد.

هر چیزی که می خواهید واقعا فقط یک احساس است. اگر می گویید پول می خواهید، باید احساسی داشتید باشید که باعث خلق پول می شود مانند: (امنیت، شادی، غرور) ، بنابراین فقط احساس خود را تغییر دهید و فقط به دنبال تکه های کاغذ نباشید.

اگر بتوانید وارد یک ذهنیت فراوانی شوید، می توانید فراوانی نامحدودی داشته باشید. وقتی احساسات خود را کنترل می کنید کنترل زندگی خود را در دست دارید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید