چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)

چطور ارتعاش جذب پول خود را افزایش دهید (با ۶ اصل)
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , اردیبهشت , ۱۴۰۱ ۳ نظر ۷۹۸ بازدید زمان مطالعه ۱۷ دقیقه پادکست به زودی

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.

 

ارتعاش جذب پول

ارتعاشاتی که ذهن شما تولید می کند دقیقاً متناسب با مقدار پولی است که دریافت می کنید. اگر می‌خواهید ثروت بیشتری کسب کنید، افزایش ارتعاش بهترین روش برای جذب پول بیشتر است.

مشکلی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند این است که مرتباً از فرکانس بالا به فرکانس پایین نوسان می کنند.

 

دلیل آن این است که به توانایی های خود شک می کنند یا می ترسند نتوانند به نتیجه برسند.

 

برای رسیدن به موفقیت و رفاه ، باید صبح خود را برای افزایش ارتعاشات خود اختصاص دهید. اگر از این اصل مهم غافل شوید، ارتعاشات شما بسیار کم و ضعیف خواهند بود.

 

بنابراین همانطور که روز شما شروع می شود، با ارتعاشات پایین حل چالش ها و موانعی که با آنها روبرو می شوید بسیار سخت می شود. این چالش‌ها ارتعاشات شما را بیشتر کاهش می‌دهند و فرصت‌های جذب پول که میتواند به میزان ثروت شما بیفزاید به ‌طور چشمگیری از بین می روند.

 

راه حل افزایش ارتعاشات مالی

افراد موفق ماه ها و روزها وقت برای افزایش فرکانس ارتعاشات خود اختصاص داده اند. آنها مطالعه کرده اند، فیلم‌های انگیزشی را تماشا کرده اند، در دوره‌های آموزشی شرکت کرده اند و از همه مهم‌تر به روش ها و تکنیک هایی که یاد گرفته اند عمل کرده اند.

 

دو اصل اساسی وجود دارد که اگر نتوانید آنها را درک کنید، کسب درامد بیشتر بسیار دشوار می شود.

 

اصل اول

برای اینکه خواسته های شما به واقعیت تبدیل شوند، باید فرکانس ارتعاش خود را با استفاده از روش‌های زیر افزایش دهید.

 

مشکلات زمانی پدیدار می شوند که نتوانید بپذیرید ارتعاشات شما در حال کاهش است. وقتی احساس می‌کنید که خلق و خو، نگرش یا روحیه‌تان در حال کاهش است، باید از یک یا چند روش برای معکوس کردن روحیه تان استفاده کنید. تمرکز اصلی شما باید این باشد که ارتعاش خود را همیشه بالا نگه دارید.

 

وقتی به صورت ناخودآگاه اجازه می‌دهید منفی‌گرایی در فرکانس ارتعاش ذهنی شما نفوذ کند، به طور قابل توجهی رشد و موفقیت شما کاهش می یابد مانند اینکه می خواهید از یک کوه بالا بروید اما در دامنه کوه ایستاده اید و به قله خیره می شوید.

 

یا این ارتعاشات پایین شما سفر خود را با برداشتن ده قدم به جلو آغاز می کنید اما مجدد ده قدم به عقب برمی دارید. این حرکت را ساعت ها تکرار می کنید و در نهایت خسته و متوقف می شوید.

 

اگر به طور مداوم از مثبت به منفی تغییر کنید، همان مشکل بالا رفتن از کوه را تکرار می کنید که هرگز به جایی نمی رسید.

 

این مثل روشن کردن کردن چراغی در اتاق خوابتان است.روشنایی به هر قسمت از اتاق با شدت زیادی می رسد، اما اگر آن را خاموش کنید نور ناپدید می شود. زمانی که ارتعاشات شما کاهش پیدا میکند و برای افزایش ارتعاشات خود وقت نگذارید، شبیه به این است که کسی چراغ اتاق خواب را روشن و خاموش می کند.

 

هر چه میزان ارتعاش شما عمیق تر و قوی تر باشد، احتمال خلق و رسیدن شما به خواسته تان بیشتر است.

 

هدف این است که یک فرکانس قدرتمند ایجاد کنید و در طول روز این قدرت را حفظ کنید. اگر این روش را روزانه تکرار کنید، پول سریع به سمت شما سرازیر می شود.

 

ارتعاش جذب پول

 

اصل دوم

یک حیاتی در سیستم تجلی خواسته ها این است که اعتقاد راسخ داشته باشید که می توانید پول بیشتری را دریافت کنید. اگر باور ندارید که نمی توانید پول بیشتری داشته باشید درخواست شما فقط یک آرزو است.

 

افرادی که به قانون جذب تسلط دارند، بدون هیچ شکی می‌دانند که پول از قبل به سمت آنها در حال حرکت است و آن را دریافت خواهند کرد.

 

عدم داشتن ایمان به خلق خواسته ها باعث می شود ارتعاشات شما کاهش یابد.

آهنربا وقتی فلز را جذب می کند که فلز در دسترس آهنربا قرار گیرد، اما اگر چوب را بین آنها قرار دهید، جذب متوقف می شود.

 

ایمان شما انرژی است که جاذبه را برای نزدیکتر کردن خواسته شما حفظ می کند. فهرستی از پولی هایی که می‌خواهید را بنویسید و با باور دستیابی به هدف، یک مقیاس از یک تا ده قرار دهید. اگر امتیاز زیر شش بود، نشان می دهد که در حال حاضر به دریافت این مقدار پول اعتماد کافی ندارید.

 

با این حال، زمانی که امتیاز به ده نزدیکتر است، تجلی می تواند اتفاق بیفتد. کل انرژی خود را روی آن متمرکز کنید پول باید ظاهر شود. بنابراین همانطور که اعتماد شما به قانون تقویت می شود، می توانید مقادیر پول بیشتری درخواست کنید.

 

مثال:

اگر می خواهید ۱ میلیون دلار جذب کنید اما هرگز آن این مقدار پول را نداشته اید یا تجربه نکرده اید، رابطه شما با این مقدار پول ممکن است ۱ یا ۲ باشد.

 

با این حال، اگر می خواهید درآمد ماهانه خود را دو برابر کنید، می توانید با آن پول ارتباط برقرار کنید. شما هر ماه آن مقدار را دوبرابر می کنید بنابراین می توانید دو برابر شدن آن را تجسم کنید، با این کار امتیاز شما ۹ یا ۱۰ است.

 

۶ اقدام برای تقویت ارتعاشات پولی شما

برای دریافت بهترین نتایج، باید به سه اقدام اول متعهد باشید و باید روزانه آنها را انجام دهید. این روش ها را هر روز صبح و شب قبل از خواب انجام دهید.

 

سایر روش ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اگر احساس می‌کنید انرژی‌تان در حال کاهش است، با استفاده از آنها شما را به مسیر اصلی باز میگردانند. همچنین در ابتدا ممکن است لازم باشد که برخی از اقدامات را به دفعات متعدد در روز انجام دهید.

 

وقتی نظم و انضباط را انجان تمرین ها داشته باشید، فرکانس ارتعاشی شما موثر می شود و شکستن آن غیرممکن است.

 

 1. ذهنتان را با مدیتیشن آرام کنید

هدف این است که موانع ذهنی را متوقف کنید و ذهن خود را تقویت کنید تا روی هدفتان متمرکز شود. روزانه بیش از ۹۰۰۰۰ فکر وارد ذهن شما می شود و می تواند باعث آشفتگی شود و غیرقابل کنترل باشند.

 

یک مراقبه ۱۰ دقیقه ای کامل در صبح به ضمیر ناخودآگاه شما کمک میکند که پذیرش بیشتری داشته باشد و انرژی خود را بر جذب پولی که می خواهید متمرکز کند.

 

متمرکز بودن ذهن روی هدف بدون حواس پرتی به این معنی است که روز را با فرکانس ارتعاشی بالا آغاز کنید.

 

به همین ترتیب، ضروری است که روز را با همان دیدگاه و هدف به پایان برسانید. ضمیر ناخودآگاه هرگز نمی خوابد و اگر تمرکز خود را روی هدف خود متمرکز کنید، می تواند از ساعات خواب برای حل مشکلات استفاده کند. بنابراین وقتی بیدار می شوید، ایده ها و فرصت ها به راحتی به ذهن شما خطور میکنند.

 

 1. نیست خود را از پولدار شدن مشخص کنید

 

دو بار در روز، صبح و قبل از خواب شب نیست خود را بنویسید، سپس خواسته خود و مقدار پولی را که می خواهید بدست آورید، را با صدای بلند بخوانید.

 

بسیار مهم است که در مورد مقدار و زمانی که می خواهید پول را در اختیار داشته باشید دقیق باشید. ضمیر ناخودآگاه شما بی‌تردید قدرتمند است و هنگامی که هدف مشخصی به آن ارائه می‌کنید، انرژی خود را برای رسیدن به هدف به کار می‌گیرد.

 

ناتوانی در جهت دهی ذهن خود به سمت هدف به مانند قایقرانی بدون نقشه است و بسیار بعید است که بتوانید به مقصد خود برسد.

 

ارتعاش جذب پول

 

 1. از فایل های سابلیمینال صوتی و تصویری استفاده کنید

 

ضمیر ناخودآگاه شما تفاوت بین واقعیت یا خیال را تشخیص نمی دهد. فقط به آنچه ذهن خودآگاه شما ارائه می دهد اعتماد و باور کند.

 

این یک فرصت منحصر به فرد برای شما است تا آنچه را که می خواهید در ناخودآگاه خود قرار دهید. قدرت فایل های سابلیمینال یا عبارت های تاکیدی را تمرین کنید تا بارها و بارها خواسته هایی را که می خواهید به ذهن آگاه خود بفرستید.

 

در نهایت، ضمیر ناخودآگاه شما تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا واقعیت یا خیال را درک نمی کند.زیرا بر این باور است که شما دارای پولی هستید که می خواهید و ارتعاشات شما را به سمت ارتعاش فراوانی سوق می دهد.

 

علاوه بر این، هنگامی که شما شروع به ارتعاش در آن فرکانس جدید می کنید، اتفاقات هم ارتعاش خود را جذب می کنید.

 

عبارت های تاکیدی خود را بنویسید

یک اقدام مهم در روش استفاده از عبارت های تاکیدی ، صحبت کردن یا نوشتن آنها است. این ضمیر ناخودآگاه شما را فریب می دهد تا باور کند که از قبل آن چیزی را که میخواهید در اختیار دارید.

 

میتوانید با این جمله شروع کنید: «خیلی خوشحالم و سپاسگزارم که …..».

 

قدردانی و سپاسگزاری ارتعاش بسیار بالایی دارد .در نهایت عبارت های تاکیدی خود را شروع روز و شب قبل از خواب یکبار تکرار کنید تا خواسته شما به واقعیت تبدیل شود.

 

دستورالعمل نوشتن عبارت های تاکیدی

 

نمونه ای از عبارت های تاکیدی

 

     من بسیار خوشحال و سپاسگزار هستم که چندین جریان درآمد دارم که امنیت مالی را برای من به ارمغان می آورد.

     من بسیار خوشحال و سپاسگزار هستم که در دستیابی به اهدافم هیجان زده هستم.

     من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که تعداد بی نهایت ایده برای ایجاد محتوای شگفت انگیز برای کمک به موفقیت دیگران دارم.

     من آنقدر خوشحال و سپاسگزار هستم که افراد شاد و خوشحال را به زندگی خود جذب کردم.

     من آنقدر خوشحال و سپاسگزارم که ضمیر ناخودآگاه من را تحت تاثیر قرار می دهد و زندگی من را متحول می کند.

 

 1. گوش دادن به موسیقی آرام بخش

موسیقی مورد علاقه شما می تواند بلافاصله ارتعاش شما را افزایش دهد و خلق و خوی شما را به سطحی سالم و بالا برساند. یک لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید که می دانید احساس خوبی در شما ایجاد می کند.

وقتی ارتعاشات شما کم است به این فایل ها گوش کنید. موسیقی همراه با عبارت های تاکیدی با ضرب‌های دو گوشی دسته‌های دیگری از فایل ها صوتی هستند که می‌توانید به آن‌ها گوش دهید. این صداها تولید شده اند تا امواج مغزی شما را کنترل و آرام کنند.

 

 1. مطالعه یا گوش دادن به کتاب های صوتی

داستان های افراد موفق دیگر یا یادگیری تکنیک های جدید برای کمک به افزایش قدرت ذهن و دانش شما باید یک آرزوی اقدام العمر باشد.

 

شما می‌توانید پاسخ هر سوالی را که می‌خواهید از کتاب‌ها دریافت . دانش، تجربه و موفقیت دیگران می تواند به شما کمک کند تا باور کنید که میتوانید موفقیت خود را بدست اورید.

 

 1. قدم زدن در طبیعت در زیر نور خورشید

طبیعت بالاترین انرژی و ارتعاش را تولید میکند و اگر در طبیعت قدم بزنید به این معنی است که می توانید فواید آن را جذب کنید. اگر احساس نگرانی و غم دارید طبیعت چیزی است که برای بازگرداندن انرژی خود به آن نیاز دارید.

 

نور خورشید یکی دیگر از اجزای مهم است زیرا همه چیز در سیاره ما با نور خورشید رشد میکند.

 

جدا از فواید بسیاری که نور خورشید برای سلامتی دارد، توانایی کنترل ارتعاشات شما را نیز دارد. ما برنامه ریزی شده ایم که با طلوع خورشید بیدار شویم، در طول روز از شکوه آن لذت ببریم و هنگام غروب آن بخوابیم. هر چه بیشتر بتوانید این عادت را انجام دهید، احساس بهتری خواهید داشت.

 

منبع : https://oursubconsciousmind.com/how-to-increase-your-money-vibration-with-7-fundamentals/

 1. ۰

  سلام
  من تو ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کردم، با اینکه ریسک بالایی داشت اما همیشه سعی می کردم که با انرژی مثبت خودم تشویق کنم که پول رو می‌تونم جذب کنم، و این اتفاق هم افتاد. مرسی بابت مقاله‌ی خوبتون.

 2. ۰

  سلام و درود بسیار عااالی بود خدا خیرتون بده.لطفا منو راهنمایی و کمک کنید تا جذب پول داشته باشم،چندین ساله بااین برنامه آشنا هستم و کاملا باور دارم اما نمی‌دونم گیرم کجاست که درجا میزنم.منتظر مساعدت و راهنمایی های سازنده شما بزرگواران هستم…

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

انتشار فیلم تنها پسر او – اِبراهیم

 پس از دعوت خداوند، ایمان حضرت ابراهیم در سفر سه روزه‌اش برای قربانی کردن پسرش، مورد آزمایش قرار می‌گیرد و ….

انتشار مقاله :چطور به شهود خود اعتماد کنیم؟

آیا تا به حال ایده ای داشته اید که محقق شود؟

آیا استعداد در حدس زدن اتفاقات بعدی در فیلم دارید؟

آیا در مورد احساس نیت بد در دیگران “همیشه” حق با شماست؟

اگر به هر یک از موارد بالا بله گفتید، پس شهود قوی دارید!

حال سوال واقعی این است: چقدر به شهود خود اعتماد می کنید و یا از آن پیروی می کنید؟

من همیشه فردی شهودی بوده‌ام، اما در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه، به شهود‌هایم اعتماد نداشتم.

وقتی استاد از کلاس سوالی می‌پرسید، تقریباً همیشه جواب را می‌دانستم، اما هرگز دستم را بلند نکردم. بعد وقتی یکی دیگر دستش را بلند می‌کرد و جواب درست را می‌گرفت، همیشه به خودم لگد می‌زدم که چرا به خودم اعتماد ندارم.

آیا شما هم چنین تجربه ای داشته اید؟

آپدیت مقاله :آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

چگونه از صفر ثروت بسازیم؟

ساختن ثروت از صفر ممکن است یک شاهکار غیرممکن به نظر برسد. اما حتی کسانی که در حال حاضر با چک حقوقی زندگی می کنند می توانند آینده مالی حلالی برای نسل های بعدی خود بسازند. این فقط صبر، فداکاری و کمی نبوغ می خواهد. در اینجا چند مرحله ساده وجود دارد که شما را در مسیر خود قرار می دهد.

آپدیت مقاله : ذهنیت شما در مورد موفقیت چیست؟ هسته موفقیت

چگونه ذهنی باز داشته باشیم؟

در این مقاله در کاوش یک ویژگی اساسی برای رشد و تکامل برای رسیدن به موفقیت غوطه ور می شوید – ذهن باز.

آیا دیدگاه‌های مختلف را به عنوان کلید تغییر در تجربیات روزمره را می‌پذیرد یا در مورد آنها تامل میکنید؟ این راهنمای جامع شما را به رمزگشایی ماهیت واقعی ذهن باز دعوت می کند. از درک ویژگی‌ها و اهمیت آن گرفته تا بررسی ارتباط آن با هوش هیجانی، و همچنین علم پشت این فضیلت را بررسی خواهیم کرد. در این مقاله موانعی که ممکن است پیش بیاید را بررسی می‌کنیم و استراتژی‌های عملی برای پرورش ذهن باز را ترسیم می‌کنیم. همانطور که از زمینه‌های مختلف بحث می‌کنیم، از مطالعات داستان های الهام‌بخش استفاده می‌کنیم که قدرت دگرگون‌کننده ذهن باز بودن را زنده می‌کند. در نهایت، ما کشف خواهیم کرد که چگونه این ویژگی جذاب می تواند درک و تعامل ما با جهان را به طور اساسی تغییر دهد، و رشد شخصی، تفکر انتقادی و روابط هماهنگ را تقویت کند.

چرا دانشگاه را رها کردم: استیو جابز

تصور کنید که از مسیری که بیش تز ۹۰ درصد دوستان شما طی کرده اند خارج شوید تا سفری نامطمئن را آغاز کنید و در این مسیر چیزی جز کنجکاوی و شهود در آن نیست. در نظر بگیرید تصمیمی گرفته اید که انتظارات جامعه را نادیده می گیرد، مانند ترک یک دانشگاه معتبر. جسارتی مورد نیاز در این مسیر را تصور کنید که ممکن است نه به بن‌بست، بلکه به دنباله‌ای از نوآوری ها و موفقیت منجر شود.

این مقاله داستان الهام‌بخش مردی را بررسی می‌کند که دقیقاً این کار را انجام داد – مردی که نامش مترادف با نوآوری پیشگامانه، کنجکاوی بی‌وقفه و اشتیاق است که صنعت فناوری را متحول کرد. بیایید به داستان فریبنده استیو جابز ، سفر دانشگاهی غافلگیرکننده اش و تصمیمات غیرمتعارفی که منجر به خلق بسیاری از محصولاتی شد که دنیا را تغییر داد، شیرجه بزنیم.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید