چگونه اینده تان را بسازید؟

چگونه اینده تان را بسازید؟
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۶ , مهر , ۱۳۹۵ ۷ نظر ۱۸۰۱ بازدید

انجام این روش تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه در روز وقت شما را میگیرد و اگر آن را انجام دهید نشانهای موفقیت خودشان را نشان میدهند.

 

دوست دارید یک روش کاملا رایگان را یاد بگیرید که چطور تنها با صرف پنج دقیقه در روز اینده خود را انگونه که می خواهید بسازید؟

 

برای اینکار لازم نیست چیزی را خریداری کنید ،به چیز شخصی هم نیازی نداری ،حتی لازم نیست به جایی بروی  و یا اینکه تجربه داشته باشی با توجه به همه اینها این روش برای شما کار میکند.(اینده)

در حال حاظر هر چیزی که نیاز داری را در اختیار داری ، فقط یک ذهن همه چیزی است که به ان نیاز داری .اجازه دهید که راه را به شما نشان دهم که چطور بدون زحمت به هدافتان برسید.

در اینجا یک تکنیک ساده را بهتون نشون میدم که همیشه برای من کار میکنه.

 

 

اینده دلخواه
خودتان را برای اینده رویایی اماده کنید

 

۱:  جادوی تفکرات کوچک

اول انتخاب یک هدف است که کاری بسیار راحت میباشد.بسیاری از معلمان انگیزشی اصرار دارند شما را به سمت ستاره سینما شدن حرکت دهند که من فکر میکنم این فوق العاده بزرگ است برای اهدافی که دها بار بزرگتر از اهداف شما است. البته این ممکن است برای افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند بسیار خوب باشد اما برای افراد مبتدی و یا برای کسی که به موفقیت های بزرگی دست پیدا نکرده این بسیار ظالمانه و یک فاجعه است.

 

 

به عنوان مثال :اگر شما در سه سال گذشته خود روز خوبی بیاد ماندنی را نداشته اید نمیتوانید خودتان را در یک عمارت بزرگ تجسم کنید .در حالت تئوری تمام اهداف ما دست یافتنی هستند  اما شما اگاه نیستید که ناخوداگاه شما این را باور ندارد .خوب پس در عوض ان یک هدف را انتخاب کنید که در چند ماه اینده بتوانید به ان آینده دست پیدا کنید برای مثال تصمیم بگیرید تا سه ماه اینده یک روز عالی را برای خود رقم بزنید که همیشه بیاد ماندنی باشد این هیجانی بسیار زیاد را درون شما ایجاد میکند که خود یک گام فوق العاده به سوی یک زندگی بهتر است.

 

 

 

شما احتمالا دوست دارید پول بیشتری را در زندگی خود داشته باشید پس به جای اینکه یک دفعه خودتان را ۱۰  میلیون تومان در ماه  تجسم کنید میتوانید خودتان را با افزایش ۱۰% حقوقتان تجسم کنید این هیجان نیست اما نکته اینجاست که با کوچک شروع کنید تا به موفقیت های بزرگ برسید.

 

دوست عزیزم بعد از اینکه به اولین هدف خود برسی اعتماد به نفس تو بیشتر میشود و میتونی از این اعتماد به نفس برای حرکت به سمت هدف اینده استفاده کنی پس به ارامی به سمت ساختن یک زندگی بهتر در این پروسه حرکت کن.

 

 

 

۲:  تصمیم واقعی

برای هر صبح شما اهدافی را در پایین اماده کرده ام پس هر روز با یک حالت خوب و امیده دهنده انها را در یک جمله کوتاه بنویس به عنوان مثال”من در حال جذب کردن……..” ” من در حال ایجاد کردن……..” ” من قصد دارم……..”

 

برای مثال:

من در حال جذب یک رابطه عاشقانه به زندگم هستم.”
من در حال فروش ۱۰ درصد بیشتر محصولاتم در ماه هستم.”
من در حال ایجاد عزت نفس بالاتر و اعتماد به نفس بیشتری هستم.”
من قصد دارم در خوردن منصفانه باشم و وزنم را کاهش دهم.”

 

 

 

البته این متن ها را برای اهداف خود تغییر دهید در اینجا نکته مهم و حیاتی این است که بعد از گفتن این جملات حالت درونی و احساس شما متناسب با گفتهایتان میشود .برای مثال تاکیداتی مانند ” من هر روز در حال ورزش کردن هستم” کار نمیکند زیرا اگر شما یک روز تمرین نکرده باشید بلافاصه با گفتن این جمله ان روز که تمرین نکردید را احساس میکنید و اگر بگویید ” من در حال حاظر در حال زندگی با یک همسر عالی هستم” شما بلافاصله حتی قبل از اینکه جمله تان را تمام کنید  احساس دروغ میکنید .

 

 

 

پس جملاتی که باید بیان شوند این جملات هستند “من در حال جذب …” “من تصمیم دارم …” و این طرز گفتار با احساسات شما تناقضی ندارد .البته برای هر کسی متفاوت است پس سعی کنید یک جمله بندی صحیح را انتخاب کنید که برای شما کار کند.

 

 

 

۳:  موفقیت آینده خود را جشن بگیر

پس از نوشتن اهداف ذهن شما از نظر روانی در آینده قرار میگیرد ، برای روزی که هدف شما کامل شده است و شما احساس شادی و هیجان میکنید از اینکه به این هدف دست پیدا کرده اید .

فقط وانمود کنید که به ان رسیده اید. به عنوان مثال ، برای سه ماه از امروز وانمود کن به هدف خود رسیده ای .اجازه دهید اینده شما را بگویم، روزی که شغل جدیدت را شروع کرده ای و در آن کار میکنی و یا اینکه ۱۰ کیلو سبکتر شده ای.

 

 

 

با این کار ذهنتان را به سمت جلو حرکت میدهید و وانمود میکنید که به هدف خود رسیده اید و احساسات آن زمان را احساس کنید، احساس کنید که به هدف خود رسیده اید و زمانی که بتوانید هدف خود را به وضوح درذهنتان ببینید هدف شما در بیرون به خود واقعیت فیزیکی میگیرد.

 

احساس شادی ،احساس موفقیت ،احساس اینکه شما میتوانید از قدرت درونی خودتان برای تغییر اینده زندگیتان استفاده کنید.

درست است که این احساسات برای یک یا دو دقیقه تولید میشوند پس با این احساسات خود را گرم کنید.

 

 

 

 

۴:  از آینده خودتان درخواست کمک کنید

حال زمانی که شما از این احساسات لذت میبرید برای لحظاتی به امروز برگردید و از خودتان بپرسید آینده میتوانید اینکار را انجام دهید .با اینکار شما امروز به سمت هدف خود سریعتر در حال حرکت هستید.

و در آینده ای که شما به هدفتان رسیده اید میدانید چه کارهایی باید انجام شود .پس از این دیدگاه میتوانید از خود بپرسید عملی ترین کار برای قدم بعدی چیست؟

 

حال زمانی که پاسخ خود را پیدا کردید آن را بنویسید و در طول روز کارهایی را برای آن انجام دهید ،عمل کنید مهم نیست چقدر کوچک است این سریعترین و مطمعن ترین راه برای متقاعد کردن ناخوداگاهتان برای اینکه بفهمد شما جدی هستید و بعد میبینید که اهداف شما معجزه وار درحال ایجاد شدن هستند.

 

 

 

 

۵انتخاب چیزهای مثل هم در هر روز

اینکار را روزانه تا زمانی که هدف شما ایجاد میشود انجام دهید و همیشه در یک بازه زمانی روی یک هدف تمرکز کنید آینده و تا زمانی که هدفتان را بدست نیاورده اید آن را تغییر ندهید مگر اینکه خودتان تصمیم بگرید آن هدف را تغییر دهید یا اصلا آن را نمیخواهید .

 

تذکر:عدم پشتکار دلیل شماره یک این است که چرا برخی مردم به اهدافشان نمیرسند.

 

هدفی را انتخاب کنید که بدون آن نمیتوانید زندگی کنید ….

انجام این روش تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه در روز وقت شما را میگیرد و اگر آن را انجام دهید نشانهای موفقیت خودشان را نشان میدهند.

 1. ۰
  آرشیدا

  سلام رمز ثبت نامم یادم رفته حالا رمز جدید ک میفرستین ایمیلم.هرچی وارد میکنم میگه مطابقت نداره.چرااا چیکار کنم?

  • ۰
   پشتیبان

   سلام با شماره درج شده در صفحه تماس با ما از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید

 2. ۰
  مهشاد میثمی

  سلام این مقاله عالی بود بدون خربد پکیجتون با این روش ها هم میشه تغیر داد ضمیرو ؟

  • ۰
   مدیر

   سلام
   بله با مطالعه مقاله هم میتوانید خود روند موفقیتتان را برنامه ریزی کنید اما در صورتی که به صورت تخصصی و راهنمای قدم به قدم نیاز دارید میتوانید از پکیج استفاده کنید

   • ۰
    مهشاد میثمی

    ببینید من یه کنکوریم که حس میکنم هروجی میخوام تلاش کنم وسطش با باور قبلیم تداخل پیدا میکنه لطفا راهنماییم کنید بااین روش میتونم یه ذهن قوی بسازمو امسال موفق شم

    • ۰
     مدیر

     سلام بله با استفاده از مطالب و البوم های هوش میتواند ذهن خود را برای امتحانات و یادگیری بیشتر اماده و قویتر کنید
     موفق باشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

استاد ضمیرناخودگاه شوید!

اگر می خواهید از قدرت ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنید و آن را به بهترین دوست خود تبدیل کنید و در نهایت در مسیر رشد شخصی قرار بگیرید این مقاله یک راهنمای جامع است که به شما مهمترین راهکارهایی که باید در این فرایند یاد بگیرید آماده شده است.

۶ راز قدرتمند برای داشتن یک ذهن ثروتمند!

ثروت از ذهن شروع می شود.

اگر کسی طرز فکر و یا اعتقادات درستی در مورد ثروت نداشته باشند ، هرگز نمی توانند ثروتمند شود. درعوض ، همه ترسها ، ناامیدی ها و اعتقادات محدود ، او را تحت فشار قرار خواهد داد.

برای رسیدن به موفقیت ، مجبورید ذهنیت قدیمی خود را کنار بگذارید ، مجبورید اعتقادات منفی که شما را از زندگی که دوست دارید دوره کرده است خلاص شوید.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید