چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق
چکیده این مطلب : انتشار : ۲۴ , فروردین , ۱۴۰۰ ۳ نظر ۳۰۰۹ بازدید زمان مطالعه ۴۸ دقیقه

ذهن شما اهمیتی به باورهای دروغ نمی دهد همچنین اهمیتی نمی دهد که دروغ در مورد چیزی بسیار اساسی در مورد هویت شما است.اگر در تغییر باورها ناموفق بوده اید به این دلیل است که احساسات این هویت جدید در سطح ناخوداگاه ذخیره نشده است.

 

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

آیا ممکن است برخی از باورها مانند پیچ و پیچ و مهره هایی باشند که به صورت معکوس بسته می شوند؟ بیشتر آنها با یک چرخش به سمت چپ باز می شوند ، آیا برای برخی از باورهای دیگر باید انها را به جهت معکوس بچرخانید تا تغییر کنند؟

در ادامه پاسخی به این سؤالات و خلاصه چگونگی تغییر باورهای آورده شده است.

 

 

 

 

چگونه می توانید یک باور را به روشی تغییر دهید که اثر بخش باشد؟

اولین قدم برای تغییر یک باور ، درک ساختار آن و آنچه باعث می شود ما اینقدر به آنها متصل شویم است. در اینجا باورهایی وجود دارد که ممکن است تمایل داشته باشید انها را تغییر دهید؟

 • افراد دیگر خیلی احمق هستند – داوری که تمایل به ایجاد درگیری دارد.
 • من دوست داشتنی نیستم –  داوری خود که احساس ناخوشی را ایجاد می کند.
 • او خیلی احمق است  – می تواند خشم ، نارضایتی ، ناامیدی را ایجاد کند.
 • دیگران من را تائید نمیکنند من خودم را دوست ندارم  – ناامیدی و شرم را ایجاد میکند.
 • من نباید این کار را می کردم – گناه ، خجالت را ایجاد میکند.

 

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که این باورها احساساتی را شناسایی میکند که اغلب با این نوع باورها مرتبط است زیرا معمولاً یک ایده یا فکر به خودی خود احساس بدی ایجاد نمی کند. زمانی است که یک فکر برای تبدیل شدن به یک باور تقویت شده است ما احساسات قوی در مورد ان فکر داریم و این احساسات است که باعث بدبختی یا خوشبختی ما شده است. یک فکر به خودی خود فقط مفهومی است به شکل یک جمله ، جمله ای که می توانیم با عقل خود ان را دستکاری کنیم و ما می توانیم بدون هیچ مشکلی یک فکر را انتخاب کرده یا در لحظه ان را رها کنیم.

 

به عنوان مثال ، می توانیم درباره لباسی که خودمان یا شخص دیگری می پوشد فکر کنیم و بدون اینکه احساسات زیادی داشته باشیم که خوب به نظر می رسد یا نه ، فکر کنیم. اما اگر ما وارد یک جلسه بزرگ بیزینسی شویم و شلوار جین پوشیده باشیم در حالی که دیگران در لباس های رسمی هستند چه می شود؟ “افکار” ما درباره آنچه پوشیده ایم احساسات سنگینی به همراه دارند و این دیگر یک فکر ساده نیست که بتوانیم به راحتی با عقل خود را رها کنیم یا تغییر دهیم.

 

 

 

ممکن است درباره آنچه مردم درباره ما فکر می کنند فکر کنیم.
ما به احتمال زیاد احساسات قوی تولید میکنیم زیرا اعتقادات ما می گویند آنها ما را قضاوت میکنند.

 

ما به سرعت درگیر باورهای عاطفی می شویم افکاری مانند:

“من احمق هستم (احساس بی ارزشی). من نباید دعوت را قبول میکردم (احساس احمق بودن). همه در اینجا به من خیره می شوند (احساس قضاوت شدن)، من باید به خانه برگردم و لباسم را عوض کنم (شک به خود و ناامنی درباره یک تصمیم). این در نظر مدیران بد به نظر می رسد (احساس فرومایگی و پستی). من دیگر ترفیع نمیگیرم (ترس از دست دادن). این پایان شغلی من است (احساس عذاب و ناامیدی) “.

نکته مهم درباره همه این افکار و باورهای عاطفی این است که آنچه پوشیده اید تغییر نکرده است از انجا که وقتی لباس پوشیدید باور داشتید که لباسهایتان کاملاً خوب است اما ناگهان با نگاه کردن به لباسهای یکسان جمعیت با باوری متفاوت احساسات زیادی را به وجود آوردید.

 

مؤلفه قدرتمندی که هنگام تغییر یک باور باید در نظر بگیریم این است که باید احساسات مربوطه را تغییر دهیم “فکر” در ذهن ما فقط یک چیز مفهومی است و عقل ما می گویید که باید به راحتی و به سرعت تغییر کند با این وجود ، تغییر احساسات وابسته به باور نیاز به رویکردی متفاوت دارد. احساسات حرکت نمی کنند ، از بین می روند و از طریق عقل ما هم تغییر نمی کنند قدرت احساسات مرتبط با یک باور اختلاف بین باور “آسان” برای تغییر و باور “سخت” برای تغییر است. تغییر بعضی از اعتقادات سخت تر است زیرا دلبستگی های عاطفی بسیار قوی تری به انها متصل است.

تغییر باور

هویت بخشی از یک باور است.

فرض کنید در گفتگوی منفی شما چنین افکاری وجود دارد مانند: “من احساس می کنم بازنده هستم” آنچه ذهن ما با این نوع فکر انجام می دهد ، ساختن یک داستان ذهنی است به نوعی یک فیلم ذهنی بسیار کوتاهی را در ذهن ما پخش میکند و در آن فیلم ذهن ما تصویری از خودمان را به عنوان شخصیت بازنده نمایش می دهد ، این شخصیت یک ویژگی دارد ، “بازنده” برای آن لحظه این فیلم تمام هویت شماست. آن فیلم که این یک نسخه از شما است و بر اساس یک ویژگی منفی است و این یک تصویر کاملاً تحریف شده است.

 

در آن لحظه شما هیچ ویژگی دیگری ، هیچ تاریخی و هیچ ویژگی دیگری ندارید که این تصویر را تصحیح کند. این یک تصویر نادرست است ، اما به دلیل این که تخیل در یک ویژگی تثبیت می شود و آن شخصیت را برای شما اغراق می کند و در لحظه به صورت واقعی پذیرفته می شود و البته ممکن است به نظر واقعی برسد زیرا با احساساتی که در آن لحظه احساس می کنید هماهنگ است.

 

این هویت دورغی یک تصویر ذهنی کاذب است ، اما ما متوجه دروغ ان نمی شویم.

بخشی از این فیلم را که نمی بینیم این است که در حافظه ناخوداگاه ما بایگانی شده است. ذهن ما به تمام خصوصیات و مشخصات دیگر ما اعتبار نمی دهد زیرا روند ذهنی ما نگران این نیست که باید تمام تجربیات و دستاوردهای قبلی ما را بازخوانی کند تا تصویری درست و حقیقی از خودمان را نشان دهد.

 

ذهن ما در تلاش برای توضیح احساسات فعلی است و یک فیلم ساده را برای لحظه فعلی ساخته است. ذهن ما هویت “بازنده” را با تمام خصوصیات خوب و سخاوتمندانه ما به طور عادلانه و متناسب کنار هم قرار نمی دهد در واقع ذهن فقط هویت بازنده را هویت ما می داند. وقتی ذهن ما فیلم “بازنده” را درون ذهن ما پخش میکند آن را به عنوان کل هویت ما در نظر میگیرد و نه تنها این را هویت ما میداند بلکه هویت “بازنده” را همان چیزی می داند که همیشه بوده ایم و همیشه خواهیم بود هر وقت به گذشته نگاه می کنیم و لحظات “بازنده” بودن را به یاد می اوریم ، حافظه ما شخصیت “بازنده” را فراخوانی می کند تا در حافظه و تخیل ما ظاهر شود. کلمه دیگر برای این تصویر نادرست از هویت Ego” – ایگو”  است.

 

 

با این هویت نادرست ان را به تصویری منفی از خود واقعیمان تبدیل میکنیم و هر بار که به آن فکر می کنیم احساسات منفی زیادی را به وجود می آوریم در طی این فرایند ما به طور ناخودآگاه احساساتی ایجاد میکنیم و متوجه نمی شویم که ذهن ما این هویت را ذخیره کرده است.

 

 

تغییر باور

ذهن شما اهمیتی به باورهای دروغ نمی دهد همچنین اهمیتی نمی دهد که دروغ در مورد چیزی بسیار اساسی در مورد هویت شما است.

 

این تصویر نادرست از هویت ، بخشی از اعتقاد شما است. در فرآیند تغییر باور شما باید هویت خود را تغییر دهید. از آنجا که هویت کاذب شما بخشی از خاطرات شما است ، وقتی یک باور را تغییر دهید خاطرات عاطفی را نیز تغییر خواهید داد. یکی از راه هایی که می توانید این کار را راحتر کنید این است که احساس دیگری از هویت خود که میتوانید با ان ارتباط برقرار کنید داشته باشید و  اگر شما یک تصویر ذهنی از هویت دیگری را ندارید بنابراین این روند نیازمند ایجاد کردن یک احساس متفاوت از شخصیتی که می خواهید است.

 

 

اگر در تغییر باورها ناموفق بوده اید ، به این دلیل است که احساسات این هویت جدید در سطح ناخوداگاه ذخیره نشده است. برخی از افراد سعی می کنند با عبارت های تاکیدی مانند “من شخص باهوش و موفق هستم” این هویت را تغییر دهند. این روش مشکلات بسیاری به همراه دارد یکی از این مشکلات این است که ساختار اعتقادی فعلی شما هویت شما را شکل داده است زیرا به محض گفتن این جمله بخشی از ذهن شما یا خوداگاه این جمله را می گویید که “من خیلی احمق هستم” و این تاکیدات مثبت را قبل از اینکه وارد ناخوداگاه شوند رد می کند.

در حال حاضر فقط این را می گوییم که تغییر نگاهمان در مورد هویت کاذب یکی از مراحلی است که باید برای تغییر یک باور لحاظ شود وقتی این هویت را رها کنید ، چیزهای نادرست از زندگی شما از بین خواهند رفت به نوعی شما هویت خود را از دست نخواهید داد بلکه شخصیت دروغین خود را از بین می برید و به شخصیت واقعی خود نزدیک خواهید شد پیشنهاد می کنیم به البوم های صوتی در حوزه دلخواه خود گوش کنید تا درک تجربی از این موضوع داشته باشید.

 

 

ایمان – چسبی که باورها را در کنار هم نگه می دارد.

ایمان نوعی قدرت شخصی است که در افکار یا عقاید سرمایه گذاری می شود و این افکار ما هستند که به باور تبدیل می شوند. وقتی کاملاً نسبت به چیزی باور پیدا کرده اید و یا نسبت به آن اشتیاق دارید ، نوعی انرژی وجود دارد که در درون شما جاری می شود و هر گونه اندیشه متناقض با ان را از ذهن دور نگه می دارد.

 

وقتی “متقاعد شویم” که ما یا شخص دیگری کاری “احمقانه” یا “اشتباه” انجام داده ایم ، آن نیروی ایمان دیدن ان اتفاق را به روش دیگر دشوار می کند و نقطه مقابل این انرژی شک و تردید است. وقتی دچار تردید می شویم ، به آنچه به خودمان می گوییم یا آنچه دیگران به ما می گویند به روش های مختلف نگاه میکنیم در واقع ما از همه زوایا به آن نگاه می کنیم و گزینه های دیگر را هم در نظر می گیریم.

 

اگر این باور را داریم که احمق هستیم یا فکر دیگری که با این احساسات هماهنگ است به این دلیل است که ما روی ایمان این تصویر “احمق” بودن سرمایه گذاری کرده ایم. تصویر دروغین ما به عنوان یک شخص احمق با استفاده از این انرژی چسبنده ایمان به ما وصل شده است و وقتی سعی می کنیم آن را انکار کنیم یا آن را از بین ببریم ، به دلیل این ایمانی که به این شخصیت دروغین داریم به نظر می رسد در این کار ناموفق هستیم.

 

 

یکی از کلیدهای تغییر باورها این است که ما باید این پیوندهای ایمانی را که ما را به افکار دروغین و هویت های دروغین متصل کرده ایم را بشکنیم. باورهایی که در ذهن شما با اندکی ایمان (چسب) در ذهن شما نگه داشته می شوند ، آسان تر از شکستن باورهایی است که روی آنها ایمان زیادی سرمایه گذاری کرده اید. توانایی شما در تغییر باور به مهارت شما در شک و تردید به شنیده های قبلیتان و همچنین توانایی شما در هدایت قدرت ایمانتان بستگی دارد. شک و تردید شما نسبت به آنچه به آن اعتقاد دارید و قدرت شخصی شما ، دو عامل هستند که روی زمان تغییر باور اثر می گذارند.

 

 

مراحل تغییر یک باور

 1. از قسمت های مختلفی که یک باور تشکیل شده است آگاه شوید.
 2. احساسات مربوط به آن عقاید را رها کنید.
 3. چشم انداز خود را تغییر دهید تا بتوانید هویت دروغین را ببینید.
 4. پیوندهای ایمانی را که یک ایده یا اندیشه را قدرتمند می کنند بشکنید.

این لیست پیچیده یا طولانی نیست ، اما باید برای هر باور اجرا شود. از آنجا که ممکن است اعتقادات بسیاری داشته باشیم ، همانطور که توسط افکار منفی متعددی نشان داده شده است این روند باید تکرار شود و در آغاز کار ذهن آگاهی ممکن است بسیار کند و دست و پا گیر به نظر برسد و این طبیعی است زیرا شما برای اولین بار در حال تغییر دیدگاه و آزاد کردن احساسات هستید. طبیعی است که هنگام یادگیری مهارت های جدید ، احساس ناسازگاری کنید با این حال ، هر چه بیشتر تمرین کنید ، این کارها طبیعی می شوند و شما آنها را با سهولت انجام می دهید نکته مهم این است که کار را برای توسعه این مهارت ها انجام دهیم تا تغییر باورها آسان شود.

 

 

دقیقا مانند یادگیری ریاضی و جدول ضرب همچنین برای یادگیری زبان ساعتها به مکالمات گوش می دادیم و سپس با تکرار نحوه تلفظ و خواندن کلمات به ما آموزش داده می شود بنابراین آزاد کردن احساسات ، تغییر دیدگاه هویت ما و تغییر ایده هایی که به آنها ایمان آورده ایم نیز مهارت های ذهنی هستند اگر این مهارت ها را یاد نگرفته اید ، احتمالاً تغییر باورهای امری دشوار است. برای یادگیری این مهارتهای و تغییر باورها می توانید از پکیج ویژه سایت استفاده کنید در این پکیج یک راهنمای عملی برای تغییر افکار و باورها  بیان شده است.

 

مشاهده صفحه پکیج ویژه

 

منبع:

www.pathwaytohappiness.com/blog/how-change-belief/

 


 

چطور با عبارت های تاکیدی باورهایمان را تغییر دهیم؟

 

” آنچه که هستیم نتیجه آن چه فکر می کنیم است، ذهن همه چیز است. ما آن چیزی می شویم که فکر می کنیم”- بودا

 

اجازه دهید بحث را با یک مثال شروع کنیم: شاید افرادی را دیده باشید که می گویند “من هرگز در ریاضی خوب نیستم” یا “من نمی توانم ریاضی یاد بگیرم” “من از حساب و کتاب متنفرم.”

خوب حقیقت این است گفتگوهای درونی که در مورد خودمان داریم ذهن ما را برای همان گفته ها برنامه ریزی می کند.

 

این افراد حقیقت را بیان نمیکنند بلکه باورهای برنامه ریزی شده خود را فاش می کنند.

کار یک مربی ریاضی در مورد این افراد کمتر از کار مربیگری نسبت زیرا ابتدا باید به تغییر باورهای آنها در مورد خودشان اقدام کند.

 

یکی از تکنیک هایی که یک مربی باید انجام دهد این است که به آنها بگویید دیگر جمله : ” ریاضی را یاد نمی گیرم ” را تکرار نکنند. در عوض باید بگویند “من ریاضی را یاد می گیرم” ، “من در ریاضیات بهتر و بهتر می شوم” یا “من روی محاسبات کار می کنم”.

 

این افراد باید یاد بگیرند زمانی که شروع به گفتن صحبت های منفی در مورد خودشان کردند بلافاصله آنها را با عبارات مثبت تبدیل کنند.

 

شاید در ابتدا این کار احساس خوبی ایجاد نکند اما کم کم آنها احساس بهتری نسبت به ریاضیات پیدا می کنند. بسیاری از افراد حتی پس از مدتی از آن لذت می برند.

 

همه ما در مورد موضوعات مختلف به خودمان چیزهای منفی می گوییم و در عین حال ، آرزو می کنیم که همه چیز تغییر کند، خوب این اتفاق رخ می دهد اما در صورتی که در مورد ذهن و روش های برنامه ریزی آن بیشتر بدانید.

 

عبارت های تاکیدی گفتگوهای مثبت در مورد خودمان هستند. عبارت های تاکیدی جملاتی هستند که در مورد ما یا وضعیت ماست که به صورت زمان حال گفته می شود گویی این جمله از قبل درست است.

تغییر باور

 

عبارت های تاکیدی برای تغییر ذهنمان به ما کمک میکنند، در ادامه روشی را برای استفاده عبارت های تاکیدی شخصی با شما به اشتراک می گذاریم.

 

۱: گفتگوی منفی و اعتقادات خود را شناسایی کنید

۲: از آن باورها تاکیدات مثبت ایجاد کنید

۳: شروع به استفاده از تاکیدات کنید

۴: با استفاده مداوم “جادو” به تدریج آشکار می شود

 

۱: گفتگوی منفی و باورهای خود را شناسایی کنید

این کار را با نوشتن شروع کنید نه با کامپیوتر. اتصال جسم شما با نورون ها و شهود شما مهم است. آنچه بدن ما انجام می دهد ناخودآگاه ما می آموزد.

 

یک قطعه کاغذ را از وسط به نصف تا کنید و سپس آن را باز کنید. در سمت چپ ، لیستی از جملات محدود کننده ای که فکر می کنید دارید و می گویید ، بنویسید مانند : “من توانایی رفتن به مسافرت را ندارم”  یا “کاهش وزن سخت است” یا “من هرگز مرد / زن مناسب خودم را جذب نخواهم کرد”

 

به یکی از موضوعات موجود در این لیست تمرکز کنید ، هر آنچه در مورد آن موضوع به ذهنتان می رسد بنویسید فکر نکنید ، فقط به صورت خودجوش و واقعی بنویسید.

 

سپس چند روز را بگذرانید و به آنچه می گویید و فکر می کنید گوش دهید، به محض گفتن هرگونه صحبت های منفی در مورد خودتان آنها را به لیست خود اضافه کنید.

بعد از اینکه همه آنها را نوشتید منتظر بمانید تا صحبت های بیشتری از لابالایی ذهنتان بیرون بیایید.

 

۲: از آن باورها منفی تاکیدات مثبت ایجاد کنید

 

این قسمت نیاز به تمرین دارد اما می توانید آن را انجام دهید!

 

شما باید چند جمله جدید بنویسید. هنگام انجام این کار ممکن است مقاومت درونی را احساس کنید، شاید به چیزی که می نویسید باور نداشته باشید شاید احساس دلسردی کنید. احتمالاً فکر کنید که عجیب است اما این کار را انجام دهید به مرور برای شما عادی می شود.

 

در سمت راست برگه خود ، روبروی هر عبارت سمت چپ ، جمله جدیدی بنویسید که آن جمله منفی را به یک جمله مثبت تبدیل کند.

 

مانند:

” من توانایی رفتن به تعطیلات را ندارم” تبدیل می شود به ” من می توانم از عهده رفتن به تعطیلات برآیم “

” کاهش وزن سخت است” تبدیل می شود به ” کاهش وزن برای من آسان است “

” من نمی توانم پس انداز کنم” تبدیل می شود به ” من در پس انداز مهارت دارم “

” من هرگز با مرد / زن مناسب ازدواج نخواهم کرد” تبدیل می شود به “من در حال جذب روابط جدید هستم” یا “من آماده ملاقات با همسر جدیدم هستم “

 

عبارات جدید باید به زمان حال باشند. “من … هستم” را بنویسید تا “من خواهم بود” یا  به جای استفاده از ” من قصد دارم … ” از کلمه “تلاش میکنم” استفاده کنید زیرا “من سعی می کنم” جمله ای است که حالت دائمی را بیان میکند.

 

برای اینکه بتوانید ناباوری های خود را در مورد مطالبی که خلاف واقعیت است و غیرممکن به نظر می رسد حل کنید ، می توانید مواردی مانند “من یاد می گیرم …” را تبدیل کنید به “من در … بهتر و بهتر می شوم”. استفاده کنید ، مانند “من در پس انداز بهتر و بهتر می شوم” این جمله احساس بهتری نسبت به “من در پس انداز خوب هستم” ایجاد میکند.

 

۳: استفاده از عبارت های تاکیدی جدید را شروع کنید

 

دوباره کاغذ را از وسط تا بزنید، از این به بعد هرگز سمت چپ را نخوانید و برای همیشه آن بخش را نادیده بگیرید.

 

جملات مثبت سمت راست روی کاغذ را جایی که اغلب آن را مشاهده می کنید قرار دهید مانند بالای دستمال توالت، بالای سینک آشپزخانه یا آینه هر از گاهی تاکیدات را مرور کنید ، نیازی به خواندن کامل لیست نیست. این یک یادآوری گاه به گاه است که باعث می شود فکر خود را تغییر می دهید.

 

اگر مجدد خود را درگیر افکار و عقاید قدیمی (منفی) دیدید ، این افکار را متوقف کنید و در همان لحظه آنها را به مثبت تبدیل کنید.

 

با گفتن هرگونه صحبت های منفی در مورد خودتان میتوانید از خانواده و دوستان خود کمک بخواهید زمان گفتن این صحبت ها ، بلافاصله صحبت های منفی را به مثبت تبدیل کنید و جمله جدید را با صدای بلند برای آنها بگویید.

 

با این کار در طول یک دوره ۳ ماهه به معنای واقعی کلمه باورهای خود را تغییر می دهید.

 

۴: با استفاده مداوم “جادو” به تدریج آشکار می شود

 

اگر سه کار اول را انجام دهید ، “جادو” اتفاق خواهد افتاد! این روش برای بسیار از افراد موفق کار کرده است، این نوع افراد زندگی خوب و خوشی دارند و همه چیز معمولاً مطابق میل آنها پیش می رود و دلیل این نوع زندگی این است که آنها استفاده از عبارت های تاکیدی را به طور مداوم انجام می دهند.

 

با استفاده مداوم از عبارت های تاکیدی نه تنها می گویید که در مدیریت پول مهارت دارید بلکه باور شما شروع به شکل گرفتن می کند و در اینجا است که جادو رخ می دهد زیرا روزی متوجه خواهید شد که در این کار مهارت دارید!

 

صحبت های و باورهای منفی به تدریج از ذهن شما محو می شوند.

اگر به این امر پایبند باشید ، آنچه رخ میدهد این است:

وقتی چیزی می نویسید ، جادو آغاز می شود

بعد از نوشتن آن ، می توانید آن را بخوانید

وقتی شروع به خواندن آن می کنید ، می توانید آن را بگویید

وقتی شروع به گفتن می کنید ، می شنوید

وقتی شروع به شنیدن آن می کنید ، باورتان می شود

وقتی آن را باور کنید ، همه چیز تغییر می کند

وقتی همه چیز شروع به تغییر می کند ، می فهمید و ایمان می آورید

 

اگر در مرور تاکیدات مشکل دارید میتوانید از نرم افزار مجیک پلاس استفاده کنید، این نرم افزار عبارت های تاکیدی مثبت را به صورت اتوماتیک به شما یاداوری می کند . برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مجیک پلاس اینجا کلیک کنید


شناسایی باورهای مخرب با احساسات!!

 

اجازه دهید با بررسی سیستم احساسات ، راهی برای مقابله با احساسات منفی و شناختن باورهای مخرب پیدا کنیم.

آیا همه سیستم های هشدار دهنده ماشین یا تلفن همراه شما که خطراتی مانند کمبود برق باتری یا کاهش سوخت را به شما هشدار می دهند می شناسید؟

 

البته که هیچ کس دوست ندارد این سیگنال ها برای همیشه خاموش باشند زیرا برای ایمنی و محافظت از جان ما طراحی شده اند تا وقتی چیزی اشکال پیدا میکند به ما هشدار دهند.

 

احساسات شما هم دقیقا به همین روش کار میکند.

احساسات منفی شما وقتی چیزی درست نیست را به شما هشدار می دهند، سیستم احساسات شما وقتی که از مسیر زندگی و اهداف خود خارج می شوید به شما نشان می دهند تا از خود مراقبت کنید.

 

در واقع وجود این احساسات به نفع شماست زیرا شما را مجدد به مسیر درست هدایت میکند.

احساسات چیزی است که باید آنها را بررسی کنید ببینید چه چیزی باعث ایجاد آنها شده است، به دنبال الگوهای فکری آنها باشید.

 

هر احساسی که دارید نتیجه یک باور است، این نتیجه یک مسیر ذهنی است که به اندازه کافی در مغز قدرتمند است که باعث ایجاد احساسات شده است.

 

اگر روی بهبود خود و توسعه شخصی خود کار کنید متوجه شدیده اید که برخی مواقع بدون هیچ دلیل مشخصی افسردگی ، اضطراب ، ترس و استرس دارید و این به احتمال زیاد وجود لایه های دیگری از برنامه های مخرب و منفی در ناخوداگاه است که به آنها نپرداخته اید و نیاز به بهبودی دارد.

 

این احساسات به سادگی نشانه هایی است و به مناطقی از زندگی شما اشاره می کند که هنوز باید روی آنها کار کنید.

 

مشکلات جدید را به مشکلات قدیمی اضافه نکنید

زمانی که این نشانه ها به وجود می آیند چه کنیم؟ بهترین روش برای بررسی ریشه ای احساسات منفی چیست؟ مکانیسم درست مقابله با استرس ، افسردگی ، اضطراب یا ترس چیست؟

 

اغلب افراد این احساسات و دلایل آنها را نادیده می گیرند.

از آنجا که احساسات منفی بسیار ناخوشایند هستند ، بسیاری از ما ترجیح می دهیم از آنها اجتناب کرده و به سراغ رفع مشکلات راحتر برویم.

 

آیا وقتی در بزرگراه با سرعت حرکت می کنید و چراغ قرمز بنزین روشن می شود آن را نادیده می گیرید؟ احتمالا نه و این دقیقاً همان چیزی است که در مورد احساسات نباید نادیده گرفته شود.

 

بنابراین اولین قدم برای رفع آنها جلوگیری از فرار و تأیید حضور آنها است.

 

سیستم احساسات

تقصیر تو نیست

اشتیاق شما برای فرار از احساسات تقصیر شما نیست.

همه ما از کودکی برنامه ریزی شده ایم که اینگونه عمل کنیم زیرا جامعه ایجاب کرده است که ما این کار را انجام دهیم.

 

 • مرد باش و گریه کن (یک مرد گریه نمی کند)
 • دختران بزرگ گریه نمی کنند
 • بچه بودن را متوقف کن (دیگر بزرگ شدی بچه نباش)
 • چرا نمی توانید مانند دیگران لبخند بزنید و خوشحال باشید؟
 • باید عصبانی شوی ؟

 

چند بار با مشابه جملات بالا را از والدین و افراد دیگر شنیده اید؟

برای بسیاری از ما طولی نکشید که در کودکی متوجه شدیم که بزرگسالان به احساسات بد ما واکنش نشان می دهند.

 

در کودکی به سرعت یاد گرفتیم که این احساسات را سرکوب کنیم و امروز در بزرگسالی هر زمان که احساسات ما را عذاب می دهد سریع آنها را سرکوب و یا از آنها فرار میکنیم.

 

در کودکی مغز در حال رشد شما تلاش کرده است تا به احساسات منفی پاسخ دهد، بنابراین شاید در کودکی فکر می کردید “مادر من بهتر می داند؛ اگر او بگوید که احساس چنین کاری اشتباه است ، پس باید حق با او باشد. “

 

وقت آن است که بفهمید عصبانیت ، اضطراب یا غمگین بودن به معنای این نیست که مشکلی برای شما پیش آمده است. این احساسات سیگنالهای راهنمایی هستند که حقایق پنهانی درباره باورهای ناخودگاه شما را بیان می کنند.

وقتی وجود آنها را بپذیرید و به خود اجازه دهید این احساسات را تجربه کنید ، می توانید آنچه واقعاً در زیر آنها جریان دارد را کشف کنید، این سالم ترین راه برای برقراری با سیستم احساسات است.

 

به عنوان مثال ، اگر هر بار که وقت خود را روی مسائل دیگران می گذرانید و این خشم کنترل نشده ای را درون شما ایجاد می کند ، آن را فرصتی عالی برای بررسی دلیل وجود این احساس بدانید.

احساسات و باور

 

سرکوب احساسات در طولانی مدت فقط باعث آسیب بیشتر به شما می شود.

تصور کنید هنگام تهیه وعده غذایی ، به اشتباه کف دست خود را روی مشعل گاز قرار داده اید.

 

همانطور که نگاه نکردن به دست و نادیده گرفتن دست سوزانده شده باعث از بین رفتن درد نمی شود بلکه ادامه این کار می تواند دست شما را از بین ببرد و درمان علائم و قرار دادن یخ روی دست نیز کمک چندانی نخواهد کرد.

 

بنابراین باید درد را جدی بگیرید و برای مقابله با علت اصلی درد و دور کردن دست خود از مشعل اقدام کنید.

 

وقتی دستتان می سوزد اینطور فکر نمیکنید که : “اگر آنچه که اتفاق می افتد را نادیده بگیرم آیا اوضاع درست خواهد شد” یا  “دست من درد می کند حتما چیزی با من مشکل دارد”. شما اینگونه فکر نمیکنید بلکه سریع مشکل را ریشه حل میکنید “دست خود را از روی مشعل برمیدارید”

 

با تائید کردن آنها با احساسات خود کنار بیایید

دقیقا به همین روش چشم بستن روی احساسات خود باعث از بین رفتن دلایل آنها نمی شود و در واقع باعث می شود اوضاع بدتر شود.

 

شما می توانید سیستم احساسات خود را مانند پاسخ درد در بدن خود در نظر بگیرید. این سیستم زمانی به درستی عمل میکند که  وقتی پیامی بدن شما برای شما ارسال می کند هر چقدر هم که بد باشد به آن توجه کنید.

 

به همین ترتیب ، اگر فرکانس ارتعاشی منفی شما همچنان ادامه داشته باشد این نشانه مهمی است که شما به پیامی که آن احساسات سعی در انتقال آن دارند نپرداخته اید.

 

بخاطر داشته باشید: عصبانیت ، ترس ، افسردگی ، شرم ، اضطراب برای کمک به شما آمده اند، آنها می خواهند شما با منبع و خدای خود همسو شوید تا بار دیگر بتوانید در مسیر ثروت و موفقیت قرار بگیرید.

 

 

احساس خوب

احساس خوب داشتن حالت طبیعی ما موجودات زنده است.

 

ما در این جهان کامل و ایده ال به دنیا آمده ایم اما برنامه ریزی های مخربی در مغز شما شکل گرفته است که این باعث می شود خود واقعیتان نباشید.

 

شرطی سازی های مخرب مانند یک اشکال نرم افزاری هستند و به همین دلیل است که احساس ناراحتی می کنید به دلیل این برنامه هاست که مقابل موجودیت طبیعی شما هستند ، یعنی رشد.

 

در ادامه دقیقاً خواهید فهمید که چرا ناخودآگاه شما هر نتیجه ای را که در زندگی می گیرید را کنترل می کند.

هنگامی که ما اغلب احساسات ناخوشایند را تجربه می کنیم ، این نشانه این است که ما از مسیر خارج شده ایم و چیزی باید اصلاح شود وقتی این اتفاق می افتد آن را نادیده نگیرید با آن روبرو شوید و آن را بررسی کنید.

 

شاید شما ترسیده باشید که اگر نگرانی و ناراحتی خود را تائید کنید ، اتفاقات وحشتناکی رخ خواهد داد. شاید از افتادن در ورطه احساسات ترسیده باشید و فکر کنید هرگز قادر به بیرون آمدن نیستید ، اما اینطور نیست ممکن است احساسات بدی داشته باشد اما با مشاهده سیگنال هایی که سیستم احساسات برای شما ارسال می کند سرانجام می توانید درک کنید که چرا اینگونه احساساتی دارید، با این کار آن سدهای مخفی که در تمام این مدت از آنها غافل بوده اید را آشکار خواهید کرد.

 

وقتی احساسات شما را دربر میگیرند چه کاری باید انجام دهید؟

با خودتان مهربان باشید

 

اول از همه ، باید از سرکوب و دور کردن احساسات اجتناب کنید. بدون اینکه خودتان را به خاطر داشتن آنها قضاوت کنید اجازه دهید آنها وجود داشته باشند.

 

دست از این کار بردارید همین الان خود را به خاطر احساساتتان قضاوت نکنید انجام چنین کاری مخالف مهربانی با خود است در واقع این کار قضاوت و ناامیدی زیادی را در بر دارد.

 

این کار همچنین نشان می دهد که شما از سفر خود برای پیشرفت شخصی لذت نمی برید. احتمالا به این دلیل است که می خواهید به سرعت همه مشکلاتتان برطرف شود ، در حالی که پرداختن به این موارد زمان بر است.

 

هشیار باشید

دومین کاری که می توانید بعد از اینکه قضاوت خود را رها کردید ، انجام دهید ، تمرین ذهن آگاهی و مشاهده خودتان است. با این کار می توانید، نشانه های که خلق و خوی منفی شما سعی در انتقال آنها را دارد مشاهده کنید.

 

بنابراین احساسات را مشاهده کنید و سعی کنید مواردی که شما را از حالت طبیعی خارج می کند را شناسایی کنید.

 

مرحله سوم شامل مدیریت دلایل بروز علائم یا احساسات منفی است. بنابراین ، به جای اینکه بخواهید بدبختی یا استرس خود را درمان کنید از خود بپرسید که چرا چنین احساسی را احساس می کنید؟

 

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، ضمیر ناخودآگاه به روشی خاص شکل گرفته است و تا زمانی که باور جدید جایگزین باورهای عمیق و قدیمی نشود هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

 

وقتی احساسات را شناسایی کردید به دنبال ریشه آنها باشید و به دنبال کشف باورهای محدود کننده ای که مدتها پیش از دوران کودکی در شما پرورش داده شده است باشید.

 

تغییر باورهای ناخوداگاه

 

بررسی و کشف باورهای مخرب آنها را تغییر نمی دهد

 

کشف باورهای محدود کننده تنها اولین قدم است و مرحله ای که به شما کمک می کند تا خودتان را بهتر درک کنید اما بهبود یا تغییر آنها چیز دیگری است.

 

زمانی که باورهای مخرب را کشف کردید باید برای تغییر آنها کار بکنید که این کار با تکرار عبارت های تاکیدی مثبت در مورد همان موضوعی که قصد تغییر آن را دارید انجام می شود. قدرت فوق العاده تکرار عبارت های تاکیدی مثبت میتواند زندگی شما را به سمت بهتر شد تغییر دهد.

 

تکرار عبارت های شاید زمان بر و خسته کننده باشد اما فایل های سابلیمینال به شما کمک میکند تا در تغییر احساسات مخرب و بهبود زخمهای عمیق دوران کودکی گامهای بزرگی بردارید.

 

اگر آماده کنار آمدن با احساسات و ایجاد احساسات مثبت هستید ، فایل های سابلیمینال خلاص شدن از شر عادتهای مخرب ذهنی را در اینجا پیدا کنید.

 

در حین اینکه مراقبت از سیستم احساسات و تلاش مداوم برای رشد خود هستید این فایل ها چیزی است که می تواند این سفر را برای شما لذت بخش کند.

 

در مورد فایل های سابلیمینال بیشتر بدانید…

 1. ۱

  درود وتشکر فراوان بخاطر مقالات رایگانی که در سایت به اشتراک میگذارید
  دوست دارم این را بگویم
  واقعا این مقالات از محبت و عشقی که شما دارید سرچشمه گرفته است
  به وضوح میتوان این محبت را دید
  راهکارهایی که شما منتشر میکنید واقعا خیلی اثر گذار هستند
  بسیار خوب است که افکار والگوهای مخرب را با مثال معرفی میکنید
  هر وقت در این سایت نمونه افکار منفی را با ذکر مثالهایی که می آورید میخوانم و از آنها مطلع میشوم گویا سدی از سر راهم برداشته میشود
  چون در روند روز دیگر میدانم که کدام فکر مثال باور غلط است و این (دانستن وشناختن) خیلی کمک کننده است زیرا دیگر آن صدا منفی که خودش را در غالب آدم نشان میدهد شناخته شده است
  شناختن ودانستن این صداها و حرف ها و کلماتشون خیلی راهگشا هستند
  دوست دارم باز هم به سهم خودم از شماها و همکاران و همه عزیزان تشکر وقدردانی کنم
  خداراسپاس
  محمدعلی نصراصفهانی
  اصفهان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ذهنیت چیست و چگونه ذهنیت یک انسان موفق را داشته باشیم؟

راه موفقیت پر پیچ و خم، شیب دار و پر از موانع است. با این حال، بسیاری از مردم موفق شده اند. برای رسیدن به رویاهای خود باید این سفر را برای رسیدن به مقصد خود طی کنند. دو چهره در میان این پیروزی‌ها ایستاده‌اند، داستان‌هایشان بازتاب یک عهد و روح تسلیم‌ناپذیر آنهاست: مایکل جردن و جی.کی. رولینگ. علیرغم متفاوت بود زمینه کاری آنها یک عنصر کلیدی مشترک دارند . و آن طرز فکر یا ذهنیت آنهاست.

آپدیت مقاله : آیا می دانید چگونه مسیر ثروت نامحدود را در زندگی خود باز کنید؟

رسیدن به آزادی مالی در ۸ مرحله

حتمالاً شما هم مانند بقیه افراد آرزوی دستیابی به آزادی مالی را در سر می‌پرورانید – داشتن زندگی دلخهواه خود بدون نگرانی‌های مالی یا شغلی که باید به آن دست پنجه نرم کنید که باید حداقل از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر کار کنید. امروز روز خوش شانسی شماست زیرا در این مطلب نقشه راه رسیدن به این هدف را در هفت مرحله مجزا به اشتراک خواهیم گذاشت. بیایید شیرجه بزنیم و چگونگی سفر به سوی آزادی مالی را بررسی کنیم.

هشت گام برای رسیدن استقلال مالی:

مرحله ۱ – وابستگی مالی به شغل
مرحله ۲ – پرداخت بدهی مالی
مرحله ۳ – ثبات مالی
مرحله ۴ – صلح مالی
مرحله ۵ – امنیت مالی
مرحله ۶ – استقلال مالی
مرحله ۷ – آزادی مالی
مرحله ۸ – فراوانی مالی

۱۰ زن برتر ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳

در پایان، ۱۰ زن ثروتمند جهان در سال ۲۰۲۳ مهارت، فداکاری و پشتکار استثنایی در ساختن و حفظ ثروت خود از خود نشان داده اند. هر زن در این فهرست نمونه ای الهام بخش از آنچه می توان با سخت کوشی، عزم راسخ و حس تجاری مشتاق به دست آورد. علاوه بر این، بسیاری از این زنان از ثروت خود برای بهبود جهان از طریق بشردوستی استفاده کرده اند و با استفاده از ثروت خود برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان اقدام کرده اند.

آپدیت مقاله : چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

سواد مالی سنگ بنای تولید ثروت است. مهم نیست که چقدر پول به دست می آورید، مهم نحوه مدیریت و رشد آن است که باید بدانید. تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر اغلب در عادات و طرز فکر آنها نهفته است. با درک و اتخاذ عادات میلیونرهای خودساخته، می توانید آینده مالی خود را متحول کنید. در ادامه این مطلب، ۱۱ عادتی را که ثروتمندان را از فقیر جدا می‌کند و اینکه چگونه سواد مالی می‌تواند شما را به سمت رفاه سوق دهد، بررسی می‌کنیم.

بهترین راه های تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای در باینری اپشن و ارزهای دیجیتال

تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در باینری آپشن نیاز به ترکیبی از دانش، مهارت و نظم دارد. با یادگیری اصول معامله، انتخاب یک کارگزار معتبر، توسعه استراتژی معاملاتی، تمرین با حساب دمو ، استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک، داشتن دفتر معاملاتی، به‌روز ماندن از اخبار بازار، عضویت در انجمن‌ها معاملاتی و صبور ماندن و داشتن منظم، می توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه هیجان انگیز و پویا افزایش دهید.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

به طور خلاصه، این سه کتاب توسط Joe Vitale بینش ها و راهنمایی های منحصر به فردی را در مورد تمرین هوئوپونوپونو ارائه می دهند. اگر به دنبال فراوانی، سلامتی یا آرامش درونی هستید، این کتاب ها ابزارها و تکنیک های عملی را برای استفاده از هوئوپونوپونو برای متحول کردن زندگی شما ارائه می دهند. داستان‌ها و تجربیات شخصی ویتالی استفاده از این روش را قابل دسترس تر می‌سازد و راهنمایی‌های او مطمئناً الهام‌بخش خوانندگان در سفر هوئوپونوپونو خواهد بود.

اپدیت مقاله : تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

هوئوپونوپونو به شما می آموزد که شما مسئول ۱۰۰٪ هر چیزی که می بینید، احساس می کنید و تجربه می کنید هستید و این تنها راه برای داشتن یک زندگی معجزه آسا است. هر چیزی که می بینیم و تجربه می کنیم چیزی نیست جز فرافکنی خاطرات فردی و جمعی ما. دکتر هولن معتقد است معجزه ای که در بیمارستان هاوایی رخ داد، جایی که تقریباً همه بیماران شفا یافتند، چیزی جز پاک کردن خاطرات درون خودش نبود که در بیمارستان انجام داد و نتیجه آن درمان تمامی بیماران روانی شد.

پاک سازی با هوئوپونوپونو HO’OPONOPONO

تمرین هواپونوپونو در چهار مرحله ساده

یک روان‌درمانگر هاوایی وجود دارد که یک بخش کامل از بیماران مجنون و جنایتکار را بدون اینکه هیچ‌یک از آنها را ملاقات کند یا زمانی را با آنها بگذراند با روش هواپونوپونو در مان کرد.

عجیب به نظر می رسد نه؟ اما واقعا این اتفاق افتاد! درمانگر دکتر Ihaleakala Hew Len بود و به جای روند معمول بررسی پرونده های هر بیمار و سپس ملاقات حضوری با آنها، دکتر هولن بر شفای آنها از طریق شفا دادن خود تمرکز کرد.

راهنمای مدیریت زمان

مدیریت زمان فرآیند برنامه ریزی و کنترل میزان زمان برای صرف فعالیت های خاص است. مدیریت زمان به فرد این امکان را می دهد که در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهد، مدیریت زمان استرس را کاهش می دهد و در نهایت منجر به موفقیت فرد در بیزینس می شود.

چگونه مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید: ۷ تکنیک تمرین ذهن

آیا می خواهید مغز خود را برای موفقیت آموزش دهید؟ ایده خوبی است. روش های تربیت ذهن برای موفقیت

افکار شما تعیین می کنند که چه کاری انجام می دهید و چگونه به موقعیت های زندگی واکنش نشان می دهید. در نتیجه، نحوه تفکر شما تأثیر زیادی بر سطح موفقیت و شادی شما دارد و خوشبختانه این امکان وجود دارد که تقریباً به هر شکلی که دوست دارید، ذهن خود را تربیت کنید.

با این حال، تغییر طرز فکر کاری ساده نیست در واقع، عادت‌های بد که سالیان سال در ذهن شما شکل گرفته اند و باورهای ناخودآگاه قدیمی می‌تواند این مسیر را بسیار چالش برانگیز کند. بنابراین، چگونه می توانید شروع کنید؟

تغییر باورهای محدود کننده چه مدت طول می کشد؟

این اغلب سؤالی است که افراد در حال تغییر باورهای محدود کننده مانند، ترس ها، واکنش های عاطفی یا رفتارهای خرابکارانه میپرسند. اما همیشه این سوال مطرح می شود که “چقدر طول می کشد؟”

پاسخ دادن به آن دشوار است زیرا به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی موضوع ساده است، مثل حسادت. اما در مواقع دیگر فرد در تلاش است تا الگوی قربانی شدن و قضاوت طولانی مدت خود را که مملو از احساسات رنجش و خشم است تغییر دهد. اگر این باور پشت حسادت باشد، آنگاه کمی بیشتر طول می‌کشد زیرا ساختار باورها در طول سال‌های بیشتر ایجاد شده و بزرگ‌تر است.

ارزش های شخصی شما چه هستند؟

بیاموزید که چگونه ارزشهای خود را در زندگی تعریف کنید

به وفادارترین شخصی که می شناسید فکر کنید. خلاق ترین سخاوتمندترین ، فردگرایانه یا دلسوزترین فرد. همه ما افرادی در زندگی خود داریم که شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. دلیل آن این است که این افراد به دلیل ارزشهای قوی خود در برابر ما اینگونه هستند.

ارزش چیست؟ آنها از کجا آمده اند؟ آنها چگونه بر زندگی ما تأثیر می گذارند؟ اینها سؤالات اساسی برای هر انسانی است که می خواهد زندگی معنادار و تحقق بخش داشته باشد

معنای هنری سابلیمینال – راهنمای شهودی

هنر سابلیمینال چیست؟

معنای هنر سابلیمینال به هر هنری اشاره می‌کند که در آن هنرمند می‌خواهد پیامی را از طریق خلق اثر هنری منتقل کند. هنر سابلیمینال احساس یا پیام هایی را منتقل می کند که معمولاً در اشیاء بصری یا تصاویری که معنا و عمق فکر می دهند پنهان یا جاسازی شده اند.

اپدیت مقاله چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

ثروتمند شدن و قرار گرفتن در لیست فهرست ثروتمندان آرزوی اکثر مردم است. از این گذشته پول بیشتر به شما این امکان را می دهد که نه تنها امنیت مالی بیشتری داشته باشید، بلکه گزینه های بیشتری برای تجربیات بهتر داشته باشید و البته، شما این توانایی را خواهید داشت که برای چیزهایی که می خواهید پول بیشتری خرج کنید.

با این حال، مشکل ایده «ثروتمند شدن» این است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. طرح‌های سریع ثروتمند شدن تقریباً همیشه راهی برای شکار کسانی است که از نظر مالی در مشکل هستند. مگر اینکه در خانواده ای ثروتمند به دنیا بیایید و ارث زیادی به شما داده شود، با این حال احتمالاً باید با ترکیبی از سخت کوشی و تلاش مستمر ثروتمند شوید.

در واقعیت، بدون شک هیچ رازی برای ثروتمند شدن وجود ندارد. رویکردهای آزمایش شده به طور کلی بهترین گزینه برای شما هستند و کارشناسان آن را تأیید کردند. در ادامه آنها برخی از بهترین راه‌های ثروتمند شدن (نسبتا) سریع را بیان کردند.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید