رابطه بین ناخوداگاه و فیلم ، ۵ فیلم در مورد ناخوداگاه که باید ببینید!!

رابطه بین ناخوداگاه و فیلم ، ۵ فیلم در مورد ناخوداگاه که باید ببینید!!
چکیده این مطلب : انتشار : ۱۲ , خرداد , ۱۳۹۶ ۱۵ نظر ۱۷۶۶۳ بازدید زمان مطالعه ۹ دقیقه پادکست به زودی

در این مقاله پنج فیلم در مورد ناخوداگاه را میتوانید بببیند که دیدن این فیلم ها خالی از لطف نیست که ناخوداگاه را به ما یاداوری میکند.

 

رابطه بین ناخوداگاه و فیلم ، ۵ فیلم در مورد ناخوداگاه که باید ببینید!!

ناخوداگاه بخش مهم و قدرتمندی از ذهن است که دسترسی انسان به این قسمت  محدود است و این چیزی است که در فیلم های ترسناک مثل جادوگر بلر یا چراغ های خاموش به صورت غیر ارادی ما ر ا میترساند و این همچنین باعث میشود یا احساسات زیبا و یا غم و اندوه تقویت شوند.

 

جای تعجب نیست که فیلم های بسیاری در مورد ناخوداگاه ساخته شده اند و به لطف این فیلم ها میتوانیم ارتباطی با ناخوداگاهمان داشته باشیم زیرا این فیلم ها در مورد ناخوداگاه ساخته شده اند .ناخوداگاه در مورد هر موضوعی مثل عشق، اخلاق ،اهداف و… دخیل است و نمیتوان آن را انکار کرد.

 

در اینجا پنج فیلم در مورد ناخوداگاه را میتوانید بببیند که دیدن این فیلم ها خالی از لطف نیست که ناخوداگاه را به ما یاداوری میکند.

 

 

 

۱: درخشش ابدی یک ذهن پاک

درخشش یک ذهن پاک
کیت وینسلت و جیم کری در درخشش ابدی یک ذهن پاک

 

 

در این فیلم جیم کری که یک پسر آرام  و دل شکسته که تمام خاطرات دوست دختر خود را به فراموشی سپرده است اما هنوز اثرات این روابط در ذهن او باعث میشود این رابطه یک بار دیگر شکل بگیرد (در حالی که دوست او هم خاطرات دوستیشان را از یاد برده است) انها یک رابطه را مثل دو غریبه آغاز میکنند و وقتی متوجه میشوند از قبل عاشق هم بوده اند تصمیم میگیرند این رابطه را پیش ببرند.

 

این یک فیلم در مورد یک عشق دروغی و تلخ نیست  بیشتر شبیه رابطه های پیچیده مدرن و امروزی است و این واقعیت که خاطرات هرگز از ذهن انها پاک نمیشوند  به ما نشان میدهد عشق در ناخوداگاه ما نفوذ کرده است.

 

 

 

۲: تلقین

فیلم تلقین
فیلم تلقین در مورد گروهی است که در صدد کاشتن یک ایده در ناخوداگاه یک فرد هستند.

 

 

تلقین در مورد گروهی است که در صدد کاشتن یک ایده در ناخوداگاه یک فرد در زمان خواب که تکنیکی بسیار پیچیده است هستند .این فیلم همچنین در مورد یک عشق فراموش نشدنی نیز است و شخصیت اصلی فیلم از انجایی که همسر خود را بسیار دوست دارد ماموریت خود را به خطر می اندازد .این فیلم نیز مانند درخشش ابدی یک ذهن نشان میدهد که عشق در ناخوداگاه نفوذ کرده است.

اکثر افراد با این فیلم مخالف هستند اما این واقعیت ناخوداگاه است.همچنین این فیلم را با تاکیدات پنهان میتوانید از سایت ما دریافت کنید برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید.

 

 

 

۳: جنایتکار یا Criminal

فیلم جنایتکار
ناخوداگاه و فیلم در فیلم جنایتکار

 

 

 

در این فیلم میبینیم که خاطرات ذهن یک مامور مخفی فوت شده را به ذهن یک زندانی تبهکار وارد میکنند تا از یک فاجعه جهانی جلوگیری کنند. این زندانی بسیار منفور و ظالم در حالی که خاطرات مامور شجاع و وفادار را دارد در نهایت چه خواهد کرد؟ در ادامه فیلم خواهیم دید که خاطرات بر غرایز جنابتکارانه این تبهکار غلبه میکنند و او کار درست را انجام میدهد.

آیا عشق در این فیلم وجود دارد ؟ بله . مجرم با داشتن احساسات مامور مخفی نسبت به همسرش فیلم را به پایان میرساند.

 

 

۴: علم خواب

علم خواب
ناخوداگاه و فیلم در فیلم علم خواب

 

ایا تا به حال تلاش کردید زمانی که یک رویا میبینید هوشیاری کامل به آن داشته باشید ؟ این چیزی است که در علم خواب میبینیم.در این فیلم باید حدس بزنید که عشق یک مرد در اطراف یک زن پرسه میزند هرچند کمی به نظر رئالیسم جادویی است( که در مورد این فیلم بهتر است بگوییم رئالیسم رویایی ) به ویژه شخصیت اصلی فیلم که ایده های بسیار خارق العاده و شاید احمقانه ای دارد.

کارگردان این فیلم همان کارگردان فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک میباشد.

 

 

 

۵: نهمین زندگی لوئیس دراکس The 9th Life of Louis Drax

ناخوداگاه و فیلم
ناخوداگاه و فیلم در فیلم نهمین زندگی لوئیس دراکس

 

یک روانشناس که بر روی ذهن یک پسربچه مریض کار می کند، ناگهان خود را در مرز میان واقعیت و خیال می بیند و….شاید تعجب کنید که چه راز های در سر این کودک است .آیا شرط میبندید که در این فیلم هم یک داستان عاشقانه وجود دارد ؟

 

داستان ۹ همین زندگی لوئیس دراکس یکی از پرفروش ترین رمانها شد.حال تصور کنید اگر یک رمان چنین میتواند تصویر زنده ای از ذهن انسان را نشان دهد  وقتی این رمان فیلم شود چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ همچنین مطمعن هستیم که یک رابطه عاشقانه هم در جایی از این فیلم وجود خواهد داشت.

 

 

جهت مشاهده آرشیو فیلم های انگیزشی و ناخوداگاه اینجا کلیک کنید

 1. ۰

  سلام
  داشتن هدف یه هیچ عنوان خوب نیست به دلیل اینکه اگه شما در مدت زمانی که برای تحقق هدف زمان بندی کردید اگه به هدفتون نرسید دچار یاس و ناامیدی میشید و چون تمام لحظات زندگیتون روی هدف متمرکز شدید حضور در لحظه حال رو از دست میدید و همیشه در انتظارید و به نوعی یه عمل مقاومتی رو انجام میدید..اصل قانون جذب کار کردن روی سیتسم کار و ارتقا دادن حرفه و شغل و تلاش و پشتکاره و بدنبالش فکر و احساسات مثبت و توکل..دقت کنید تمام تیمهای ورزشی دنیا یه هدف دارن اونهم قهرمانی ولی تنها یه تیم قهرمان میشه،تیمی که سیتسم کاری منحصربه فرد همراه با علم و عمل داره،زندگی ما هم همینه باید تو شعلی که داریم انقدر خوب خودمون رو ارتقا بدیم که بتونیم تو کارمون همیشه اول باشیم،اونموقع پول خودش میاد..دوستان کتاب عادتهای اتمی و کد رمز موفقیت رو مطالعه کنید تا کامل متوجه حرفهای من بشید..موفق باشید

 2. ۱

  سلام بهتون تبریک میگم سایت فوقالعاده ای دارید و قطعا ضمیر ناخوداگاه توانایی هر کاری و داره و تغیر رنگ چشم و اینا که دیگه چیزی نیست در مقابل قدرت ناخوداگاه ،
  یک سوال خیلی مهم داشتم من میخوام رو چند تا موضوع کارموضوع کار کنم حدود ۱۰ تا میخواستم بدونم اگر من بخوان سریع تر نتیجه کلی بگیرم یعنی بخوام زودتر به این ۱۰ هدف برسم بهتر سه تا سه تا رو موضوع ها کار کنم یعنی تو این دوره رو سه موضوع کار کنم و بعد از گرفتن نتیجه برم سر سه موضوع بعدی تا اینکه به اهدافم برسم یا اینکه بهتره رو یک موضوع کار کنم و برم سر یک موضوع بعدی تا به اهدافم برسم کدام یک رو برای نتیجه گیری زودتر برای تمام اهداف توصیه میکنید
  امیدوارم مفهوم سوالمو تونسته باشم خوب بیان کنم

  • ۱

   در راستای سوالم باید بگم من حتی تو خواب هم به پیام های صوتی گوش میدم و در کل ۲۳ ساعت حدودا گوش میدم

  • ۰

   سلام
   ما همیشه به کاربران توصیه میکنیم روی یک هدف تمرکز کنید و بعد هدفی دیگر را انتخاب کنید اما با این حال این شما هستید که تصمیم میگرید هر چند استفاده تا سه البوم مجاز است
   موفق باشید

  • ۰

   بستگی به میزان تسلط شما بر ذهنتون داره هر چقدر بیشتر بتونید ذهن رو مدیریت کنید همزمان خواسته ها بیشتری وارد زندگیتون میشه اگر تمرکز شما پایین هست پس بهتره به مرور خواسته ها رو به ذهن بدید پردازش کنه و دریافتش کنید

 3. ۱

  به پیام های مثبت میشه در خواب گوش داد یعنی وقتی که خواب هستیم این پیام ها کنار من پخش بشه روی من تاثیر میزاره؟

  • ۰

   سلام بله متوانید در زمان خواب هم استفاده کنید

   • ۰

    تاثیر جملات در خواب از زمان که بیدار هستیم بیشتره یا کمتره ؟
    میشه در مورد تاثیر جملات در خواب بیشتر توضیع بدید یا پست بزارید

 4. ۰

  سلام مرسی از سایت خوبتون
  اگر جملات های هر ۳ موضوع و پشت هم گوش بدیم اشکالی داره یا حتما باید برای هر موضوع یک زمان جدا از هم اختصاص بدیم؟

  • ۰

   سلام بله برای هر کدام زمان خاصی را اختصاص دهید و سعی کنید در همان زمان البوم را استفاده کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلب

train-your-brain.jpg


جست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

چطور به جمع میلیونرها بپیوندید ؟ این سوالی است که خیلی از افراد از خود می پرسند؟

جورج کامل، یکی از مجریان برنامه «نمایش رمزی»، یک ویدیوی درباره افزایش تعداد میلیونرها منتشر کرده است. به گفته کامل، این جهش بواسطه جهش بزرگ در بازار سهام در سال ۲۰۲۳ نسبت به سال ۲۰۲۲ است که در آن مارکت S&P 500 بزرگترین افت سالانه خود را که از سال ۲۰۰۸ ثبت کرده بود ، تقویت شده است.

۸+۸+۸ قانون موفقیت

همیشه گفتن راحتر از انجام دادن است. کار، خانواده، سلامتی و اهداف شخصی ما با هم رقابت می کنند. یافتن هماهنگی بین این اولویت ها یک چالش همیشگی است.

به همین دلیل است که قانون ساده و در عین حال موثر ۸+۸+۸ زندگی هزاران نفر را متحول کرده است. اختصاص ۸ ساعت به کار، وقت شخصی و استراحت باعث می شود تا انگیزه و موفقیت پایدارتر قابل دستیابی باشد. اجرای این قانون مستلزم تغییر در طرز فکر، تاکتیک های عملی برای هر حوزه زندگی و سازگاری با سبک زندگی شما است. بازدهی در سلامت روان، بهره وری، و تحقق بلندمدت آن را تبدیل به یک تغییر بازی ارزش کاوش می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قانون ۸+۸+۸ می‌تواند باعث بهبود پایدار زندگی شما شود.

۷ راه برای غلبه بر ترس از شکست

راه برای غلبه بر ترس از شکست

وقتی روی پروژه ای تلاش می کنید، و به افراد زیادی در مورد آن صحبت میکنید و شب ها بی خوابی می کشید و در تلاش هستید مسیر موفقیت را سپری کنید، شکست می تواند کوبنده باشد. اما اگر دائماً از نتیجه منفی می ترسید، نمی توانید به هدف خود برسید.

ممکن است شغل رویایی خود را از لیست اهداف خود خط بزنید چون با وجود شکست، تلاش بی معنی خواهد بود. ممکن است به یک رابطه امیدوارکننده پایان دهید زیرا اگر رابطه به خوبی پیش نرود از درد پس از جدایی می ترسید. در هر دوی این موارد، با ایجاد یک نتیجه بد می تواند شما را از دنبال کردن اهدافتان باز دارد.

چه در محل کار باشد چه در زندگی، طبیعی است که نگران این باشیم که آیا همه چیز درست می شود یا خیر. اما در واقع، طبق نظرسنجی که روی بیش از ۱۰۰۰ نفر انجام شد، مردم بیشتر از اینکه از عنکبوت ها، تنها ماندن در خانه و حتی ارواح می ترسند از شکست خوردن می ترسند.

اما اگر به ترس اجازه دهید به شما غلبه کند می تواند شما را ناتوان کند. مهم است که مراقب ترس‌های خود باشید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشند.

در ادامه روش هایی وجود دارد که به شما کمک میکند بر ترس از شکست غلبه کنید.

بهترین عبارت های تاکیدی برگفته از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین (انگلیسی: Florence Scovel Shinn؛ ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱–۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا بود که در سال‌های میانی عمر خود تبدیل به یک معلم مذهبی تفکر نوین و نویسندهٔ متافیزیک شد. در محیط‌های تفکر نوین، شین به خاطر کتاب اولیه‌اش «بازی زندگی و چگونگی بازی کردن آن» (۱۹۲۵) شناخته می‌شود.

فلورانس اسکاول شین فلسفه خود را به این صورت بیان می‌کند:نیروهای نامرئی همواره برای انسان کار می‌کنند که همیشه خودش رشته‌ها را می‌کشد، اگرچه انسان از این موضوع آگاه نیست. اما به دلیل قدرت ارتعاش کلمات، هر چه انسان بیان می‌کند، شروع به جذب آن می‌کند.— بازی زندگی، فلورنس اسکوول شین

اپدیت مقاله: چگونه ذهنیت افراد ثروتمند را داشته کنیم ؟

افراد ثروتمندان از نظر عادت با بقیه افراد جامعه چه تفاوت هایی دارند؟ پس از مطالعه ۲۳۳ فرد ثروتمند و ۱۲۸ فرد فقیر به مدت پنج سال، توماس کورلی، حسابدار و برنامه ریز مالی، عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند را در کتاب خود به نام عادات ثروتمندان: عادت های روزانه افراد ثروتمند و موفق کشف کرد. از ۲۳۳ میلیونر، ۱۷۷ نفر خودساخته بودند و ۵۶ نفر از آنها پول خود را به ارث برده بودند.

برنده شدن در قرعه کشی

تأکیدات آلبوم ذهن خوداگاه و ناخودآگاه شما را با هم هماهنگ میکند و توانایی تجسم شما را برای برنده شدن افزایش میدهد .با این آلبوم ذهن شما کاملا با هدف برنده شدن هماهنگ خواهد شد و عمیقا برای پیروز شدن در قرعه کشی اعتقاد پیدا خواهید کرد.

انتشار مقاله: چگونه در شرایط سخت به خدا اعتماد کنیم؟

اعتماد به معنای باور قابل اطمینان به، حقیقت، توانایی یا قدرتی بالاتر از قدرت خودمان است. بنابراین، وقتی صحبت از اعتماد به خدا می شود، به معنای ایمان به قابل اطمینان به، کلام او، توانایی و قدرت او است. کتاب مقدس می گوید که خدا نمی تواند دروغ بگوید. او همیشه به وعده هایش عمل می کند و اینکه او شما را دوست دارد و خیری برای شما در نظر گرفته است. توکل به او به این معناست که آنچه را که او در مورد خودش، درباره جهان و درباره شما می گوید، درست است.

آپدیت مقاله: چطور قانون مقاومت را شکست دهیم؟

آیا وقتی سعی می کنید خواسته های خود را آشکار کنید و هیچ اتفاقی نمی افتد احساس ناامیدی می کنید؟

به نظر می رسد که یک نیروی نامرئی و بیرونی وجود دارد که به ما فشار می آورد و خواسته های ما را از ما دور میکند، اما در واقع مقاومت از درون می آید.

برای از بین بردن مقاومت ها، باید به درون نگاه کنید تا بفهمید چرا مانع رسیدن به خواسته های خود می شوید. شما باید با تغییر باورهای قدیمی مخرب و رها کردن وابستگی به نتیجه، قدرت خود را پس بگیرید. سپس با انجام اقدامات الهام‌آمیز و یافتن شواهد از قبلاً نشان داده شده اقدام کنید.

انتشار محصول : مراقبه نور

آیا در زندگی خود مشکلات جسمی دارید و احتمال می دهید به دلیل انسداد انرژی باشد؟

آیا بدون اینکه بفهمید چرا به سمت احساسات و واکنش های منفی گرایش دارید ؟

آیا می خواهید از نظر جسمی و عاطفی سالم و متعادل باشید، و روابط عالی با دوستان خود ایجاد کنید؟

اگر اینطور است از این مراقبه قدرتمند برای بازگرداندن تعادل به بدن، ذهن و روح خود استفاده کنید – هر ۷ مرکز چاکراها را باز ، درمان و متعادل کنید و به یک رابطه هماهنگ با خود و جهان برسید.

انتشار مقاله : چطور خواسته خود را متجلی کنیم؟ باید و نبایدها

جلی خواسته ها چیست؟

تجلی، به معنی تجربه چیزی است که می خواهید احساس کنید – و سپس زندگی و باور به آن تجربه به طوری که بتوانید آن را به صورت فیزیکی خلق کنید.

می‌توانید برای جذب هر چیزی که می‌خواهید را تجلی کنید، خواه یک تجارت موفق، سلامتی بهتر، یک رابطه یا حتی یک شی مادی.

گاهی اوقات ما چیزهایی فراتر از رویاهایمان آشکار می کنیم. بنابراین هنگام تجلی، مهم است که برای احتمالاتی که ممکن است رخ دهد اماده باشید. زیرا وقتی با انرژی محبت آمیز کیهان هماهنگ می شوید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید جذب کنید وجود ندارد.

آپدیت مقاله : هفت بعد ذهن

بعد اول درون چیزهایی است که نمی توانید ببینید یا لمس کنید. داخل یک تکه میوه بعد اول است. بیرون یا سطح میوه بعد دوم است. درون بدن فیزیکی، زمین، یک درخت و یک سنگ – اینها همه در بعد اول قرار دارند. برای بیرون آوردن بعد اول، به سادگی میوه را باز کنید. بخشی که قبلاً دیده نشده بود و دست نخورده بود اما اکنون قابل مشاهده و محسوس است که به بعد دوم آورده شده است.

هفت بعد ذهن

هفت بعد ذهن- نقشه هستی و آگاهی

ساتگورو سیوایا سابرامونیاسوامی(سیوایا سابرامونیاسوامی یک رهبر مذهبی هندو آمریکایی بود که توسط پیروانش به گورودوا معروف بود. سوبرامونیاسوامی در اوکلند کالیفرنیا به دنیا آمد و در جوانی هندوئیسم را پذیرفت)، آگاهی را به هفت دسته تقسیم می کند که از درشت تا بسیار ظریف شامل می شود. دو مورد اول وجود فیزیکی را توصیف می کنند – درون و بیرون اشیا. بعد سوم سطح هوشیاری طبیعی بشر است که شامل افکار و احساسات درباره زندگی خود و دیگران است. بعد چهارم تا هفتم را می توان به عنوان قلمروهای درونی، عرفانی یا بالاتر آگاهی توصیف کرد. آنها در همه چیز هستند اما برای دسترسی مداوم به آموزش و تمرین نیاز دارند. این مقاله منحصر به فرد در ارائه راهنمایی در تلاش های ما برای دسترسی به حالات درونی آگاهی مفید است.

آیا واقعاً فقط از ۱۰ درصد مغز خود استفاده می کنیم؟

در نهایت، تصور اینکه انسان تنها از ۱۰ درصد از مغز استفاده میکند نه تنها نادرست، بلکه نامربوط است.ذهن فوق‌العاده انعطاف پذیر است و می‌تواند زمانی که منطقه‌ای از بین می‌رود یا آسیب می‌بیند، دوباره مسیرهای عصبی جدید ایجاد کند. حتی اگر بخشی از مغز آسیب دیده یا برداشته شود، ذهن می تواند راهی برای کار با حداکثر ظرفیت خود پیدا کند.

آپدیت مقاله : چطور به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی میخواهید به این سوال پاسخ ‌دهید واقع‌بین باشید: از خودتان بپرسید در زندگیم “من الان کجا هستم؟” پاسخ صادقانه به این سوال روی کسب و کار و کل زندگی شما تاثیر دارد.

در کتاب از خوب به عالی، جیم کالینز داستان جیم استاکدیل، افسر ارتش آمریکا را روایت می کند که در طول جنگ ویتنام به مدت هشت سال اسیر بود و مرتباً شکنجه می شد. از استاکدیل پرسیده می شود کدام سربازها موفق به زنده ماندن شدند. استاکدیل پاسخ می دهد: پاسخ ساده است: خوشبین ها.

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید