برخورد با تغییرات بدون اینکه بیش از حد نگران شوید

برخورد با تغییرات بدون اینکه بیش از حد نگران شوید
چکیده این مطلب : انتشار : ۲ , اسفند , ۱۳۹۴ ۰ نظر ۱۱۲۷ بازدید

اندازه استرس شما وقتی که شما با تغییرات مقابله میکنید چقدر است؟ زمانی که شما در حال توسعه اهدافتان و یا شخصیتتان هستید از نزدیک حالت نگرانیتان را بررسی کنید

 

ایجاد تغییر و برخورد با تغییرات بدون اینکه بیش از حد نگران شوید

اندازه استرس شما وقتی که شما با تغییرات مقابله میکنید چقدر است؟ زمانی که شما در حال توسعه اهدافتان و یا شخصیتتان هستید از نزدیک حالت نگرانیتان را بررسی کنید.

 

ایا میدانید احساس زمانی که چیزی را بد شروع میکنید استرس را در مورد ان ایجاد میکنید؟از طریق سالها تجربه دانشمندان انها متوجه شده اند زمانی که مردم در حال تعیین اهدافشان و مقابله با تغییرات هستند مهم نیست چه چیزی باشد انها احساسات منفی را با این تغییرات برابر میکنند.شایع ترین احساسات منفی عبارتند از :احساس نگرانی بیش از حد،استرس،ترس و شک.

 

 

اندازه استرس شما چقدر است؟

اهداف شخصی- تنظیم کردن یا توسعه حرفه ای اهداف باز کردن دری بر روی تغییرات اینده است و ما نمیدانیم چگونه با این تغییرات مقابله کنیم.

 

در این مطلب میخواهم به شما نشان دهم که مردم زمانی که با تغییرات مقابله میکنند اشتباهات رایج را میسازد و شما میتوانید از ان اجتناب کنید و در مسیر درست موفقیت گام بردارید.

 

اما در ابتدا باید ببینید چرا باید احساسات ترس و نگرانی را در هنگام تنظیم اهداف و یا مقابله با تغییرات کنار بگذارید:

 

وقتی که با ترس،استرس، شک درگیر هستید یک ارتعاش ضد هدف را ایجاد میکنید و انها تبدیل به یک مانع بین شما و مقصدتان میشوند.حضورشان با انچه شما در ذهن دارید منظم نیست در نتیجه شانس شما از اشکار کردن اهدافتان فوق العاده کم میشود.

 

 

اندازه استرس شما چقدر است؟

احساسات منفی مانع شماره ۱ بین شما و اهدافتان هستند این مانند رانندگی کردن با ترمز دستی است که همیشه شما را از پیشرفت متوقف میکند.

 

ایا تا بحال شده است در رختخواب خیلی خسته دراز کشیده باشید و نمیتوانید بخوابید؟ پس از مدتی شما احتمالا فکر میکنید ” این بسیار طولانی شده است چرا نمیتوانم بخوابم؟” این نگرانی بیش از اندازه به شما کمکی نمی کند که سریع خواب بروید. اگر استرس اجازه نمیدهد شما خواب بروید تصور کنید چه چیز بزرگی در حال انجام شدن است یا چگونه اهداف زندگیتان در حال تغییر کردن است.

 

مردم هنگامی که اهداف جدیدشان را تنظیم میکنند و شروع میکنند به دنبال راه های جدید و انتخاب انها سیستم دفاعی انها ان را به عنوان یک تهدید بزرگ میشناسد زیرا انها یک پله خارج از منطقه راحتیشان هستند.

 

زمانی که شما مسئولیت زندگی خود را به عهده میگیرید و تغییر ایجاد میکنید ضروری است که اجازه بدهید نگرانی بیش از اندازه برود واسترس را رها کنید که این معمولا فرایند تغییر را به شما متصل میکند.

 

 

زمانی که استرس رها شد چه کاری انجام دهید

اول از همه شما خدارا شکر کنید برای داشتن سیستم دفاعیتان و هنگامی که از بابت سیستم دفاعیتان قدردانی کردید که خوب کار میکند شما میتوانید ترس و نگرانی را بشناسید و قبول کنید که انها هستند .فقط با اگاه بودن از واکنش های اتوماتیک میتوانید تا حد زیادی نگرانی ها را رها کنید.

 

شما همچنین باید از اینکه احساسات بدی که وجود دارند خدا را شکر کنید زیرا این نشان میدهد که شما در حال انجام دادن کارهای خوب هستید شما در حال ساختن یک تغییر هستید .اگر شما تمایل دارید روال زندگیتان را ادامه بدهید با شروع یک فرایند تغییر یا تعیین یک هدف شما نمی خواهید با کسانی که احساس شک و ترس دارند برخورد کنید.

 

شما میتوانید به خودتان بگویید ” سیستم دفاع من از اینکه به من کمک کردی ممنونم _ من متوجه هستم که این تلاش برای محافظت از من بود با این حال میدانم دقیقا کجا میخواهم بروم و من میخواهم همین الان با تمام قدرت حرکت کنم”

 

با تحقیقات در مورد اینکه احساسات بیش از حد نگران کننده جعلی هستند و تنها برای محافظت از شما که در معرض خطر هستید ساخته شده اند و شما میتوانید اجاه بدهید انها بروند و ببینید که ان احساسات واقعی نیستند.

 

 

کنترل استرس را در دست بگیرید!!!

پس بنابراین میتوانید هم اکنون کنترل آن را در دست بگیرید و ان را هر جایی که شما انتخاب میکنید و میخواهید هدایت کنید.

پس از حضور ترس؛استرس و نگرانی و گرفتن توجه و شناخت خود گام بعدی شما باید بجای احساسات منفی انها را با احساسات توانمند جایگزین کنید.

حالا شما میتوانید از سیستم احساسات خود بنفع خودتان استفاده کنید و یک تغییر بسازید.اگر احساسات منفی میتواند شما را از هدفتان منحرف کند احساسات قدرتمند میتواند شما را به ارزوهایتان نزدیک کند.

شما میتوانید ترسهایتان(که از انها اگاه هستید) را به شور شوق ، هیجان تبدیل کنید میتوانید احساسات شور شوق،خواستن،و سعی را برای موفقیت تجربه کنید . وتصور اینکه چطور احساساتتان را میتوانید برای رسیدن به اهدافتان به خدمت بگیرید.

 

من به شما توصیه میکنم زمانی که در حال برخورد با تغییرات هستید از احساسات بد اگاه باشید .دانستن وجود داشتن انها به عنوان یک نتیجه حضورشان ر ا کمرنگ میکند.

 

هنوز برای تغییر زندگی تان دیر نشده است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید
سلام جناب علیخانی و تیم زحمتکشتان سپاسگزارم بخاطر اینکه این توانایی و انگیزه را داشتی برای اول خودت که به موفقیت رسیدی و بعد ترویج ان در ایران به یاری خدا این سایت در مسیرم قرار گرفت و ۲ محصول سفارش دادم که همون روز اول اولین نتیجه رویت شد به حول و قوه الهی حتما در اینده نزدیک از نتایج خواهم گفت برای کاربران سایت که میشود .بازهم سپاسگذارم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید

این مطلب را به اشتراک بگذاریدامتیاز شما به این مطلبجست و جو

برای جست و جو کلمه مورد نظر را وارد کنید.

پیام های سیستم

۴ نمونه تبلیغات سابلیمینال در ایمیل مارکتینگ

پیام های پنهان یا تبلیغات سابلیمینال در همه جا هستند اگر متخصص بازاریابی باشید می فهمید که این پیام ها تا چه اندازه می توانند حیاتی باشند.

با این حال ، وقتی صحبت از تبلیغات سابلیمینال یا پنهان در ایمیل مارکتینگ می شود به نظر نمی رسد این کار با توجه به برخی از نمونه های معروف که از برندهای بزرگ می بینیم ساده باشد.

چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟راه کار دقیق

ایا فکر می کنید با داشتن هوش بینهایت و یادگیری همه آموزشها ، تغییر باور امری آسان است ؟ اگر اسان بود ما هر باوری را میتوانستیم بدون اینکه ان باور دوباره خودش را نشان بدهد تغییر دهیم ولی با این وجود ، گاهی اوقات یک فکر یا باور به سرعت تغییر می کند. شاید برخی از باورها به آسانی تغییر کنند و برخی دیگر سخت تر .

 

چرا برخی اسان و برخی سخت تغییر میکنند؟ اگر تکنیک های خاصی برای تغییر برخی از باورها کار کند ، اما برای باورهای دیگر کار نکنند چه؟

اپدیت مقاله آیا افکار میتوانند DNA شما را تغییر دهند؟

علم ثابت می کند که ما می توانیم DNA خود را با ذهنمان تغییر دهیم! ما قربانی ژن هایمان نیستیم، بلکه ما تحت کنترل افکارمان هستیم.

ذهن و بدن به عنوان واحدهای جداگانه و مستقل نیستند. بدن و ذهن به طور غیرقابل تفکیکی در هم تنیده هستند و افکاری داریم ، سلامت و نوع  DNA ما را تعیین می کند.

اپدیت مقاله چطور رویای شفاف ببینیم؟

مطالعه ای که دکتر دن هولم آسپی (Dr. Denholm Aspy) از دانشکده روانشناسی دانشگاه آدلاید استرالیا روی تکنیک های رویای شفاف انجام داده است ، او قوی ترین شواهد که نشان می دهد القاء رویای شفاف (MILD) و تکنیک های Sims Initiated Lucid Dream (SSILD) برای القاء رویاهای شفاف مؤثر هستند را ارائه می دهد.

آپدیت البوم ۱۰۱ بار سریعتر ثروتمند شوید

آیا کسب درامد  زیاد سخت است ؟ خوب، این میتواند به دلیل اعتقادات منفی در مورد پول باشد که در ذهن ناخودآگاه ریشه کرده است برای اینکه سریعتر ثروتمند شوید باید این باورها را حذف کنید !!

سابلیمینال مسیج در تبلیغات

در این مقاله چگونگی استفاده از سابلیمینال مسیج در تبلیغات را بررسی خواهیم کرد.

همانطور که دیوید اوگلیوی David Ogilvy پدر تبلیغات گفت: ” یک تبلیغ خوب تبلیغی است که محصول بدون جلب توجه به خودش فروخته شود”

متعادل کردن چاکرای خاجی

آیا احساس کسلی ، بدون انرژی یا احساس گناه دارید؟ اگر این طور است ممکن است چاکرای خاجی (ساکرال) یا Svanhisthana  شما کم تحرک و یا غیر فعال باشد.

این البوم به شما کمک می کند تا مرکز انرژی هیجان ، شور جنسی خود را باز کنید و چاکرای خاجی را پاکسازی و تعادل را برقرار کنید.

چاکرای خاجی در زیر شکم ، در نزدیکی طحال قرار دارد و به رنگ نارنجی متصل است.

متقاعد کردن ذهن با سابلیمینال یک پدیده جدید نیست!

در طول ۲۵ سال گذشته ، استراتژی های بازاریابان دنیا در حال تغییر بوده است. یکی از روندهای برجسته ، جذابیت روز افزون دستگاههای پیشرفته برای تشخیص هویت یا فعال کردن نتایج امیدوارکننده تر برای محصولات یا خدمات است.

با توجه به این فعالیت جدید تعدادی از موسسه های بازرگانی که با صراحت به دنبال گسترش بیزینس خود هستند از وسایل ارتباطی سابلیمینال به عنوان ابزاری با اهداف کاملاً متفاوت استفاده می کنند.

۴۲ عبارت تاکیدی رابطه عاشقانه

یا تاکنون تلاش کرده اید رابطه خود را شریک زندیگتان با خودتان بهتر کنید؟ اگر چنین است هر روز از عبارت تاکیدی های این مطلب برای رسیدن به این هدف استفاده کنید و ذهن خود را برای داشتن رابطه فوق العاده شرطی کنید.

انگیزشی کلاشنیکف

داستان این فیلم بیوگرافی درباره میخائیل تیموفویچ کلاشنیکوف که سازنده و مخترع سلاح کلاشنیکف می باشد و …

۹ واقعیت که باید در مورد ناخوداگاه بدانید! + کتاب تمرین رایگان

در این مقاله ، ضمیرناخوداگاه شما یک سیلی محکم به صورت شما خواهد زد و نتایجی که بعد از دانستن این مطالب بدست می آورید بسیار چشمگیر خواهد بود به خصوص وقتی که از کتاب تمرین رایگان که در انتهای مطلب قرار دارد استفاده کنید.

جذب ماشین رویایی

تصور کنید که پشت فرمان ماشین رویایی خود نشسته اید، استارت را می زنید و با غرور پای خود را روی گاز می فشارید موتور با صدای بسیار زیبا پاسخ شما را می دهد. اگر راهی برای تبدیل کردن این رویا به واقعیت وجود داشته باشد چه خواهید کرد؟

با استفاده از این البوم متوجه می شوید که چگونه به یک آهنربای ماشین تبدیل شوید!

انگیزشی دوستان جنگلی

داستان انیمیشن دوستان جنگلی درباره این است که پس از آنکه عده ای بیگانه شروع به دزدیدن حیوانات جنگل می کنند، در این میان یک گربه به همراه یک سگ آبی تصمیم به نجات حیوانات در یک ماموریت خطرناک می گیرند و در این مسیر به دوستان صمیمی برای یکدیگر تبدیل می شوند و…

نحوه استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج که در زندگی و بیزینس به شما کمک میکنند

سابلیمینال مسیج چه تاثیر میتواند بر زندگی شما داشته باشد؟ و چگونه شرکت ها از آن برای برنامه ریزی شما برای انجام کاری استفاده میکنند؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج های محیط زندگی خود ارزیابی کنید و بدون تلاش اضافی مغز خود را برای آنچه در حال تلاش برای بدست آوردن آن هستید برنامه ریزی کنید

ورود به حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری جدید